מהפיכה טכנולוגית בתחום טיפולי האסתטיקה הרפואית.

מהפיכה טכנולוגית בתחום טיפולי האסתטיקה הרפואית.

 

 

 

 

טיפולי פרקשנל לטיפול בצלקות אקנה וחידוש העור

הבשורה החמה של חברת EndmMedהמייצרת טכנולוגיות רפואיות ואסטטיות המשווקות ברחבי

העולם לרופאים ולקוסמטיקאיות רפואיות היא – FRACTIONAL DEEP3 פרקשנאל

זהו טיפול מהפכני הגורם לעור גירוי ע"י נידוף נקודתי זעיר של שכבות בעור טיפול גאוני המאותת לעור שטופל להתחיל תהליך ריפוי טבעי ולעודד בניית תאים חדשים ע"י יצירה טבעית של פפטידים ויצור תאים חדשים ובריאים.(בשפה מקצועית – רזרבת ריפי) .

אז מה יותר טבעי מלגרום לעורכם לחדש את עצמו ע"י גלי רדיו שבשונה מלייזר מתאימים לכל גווני העור?

הבחירה הטובה ביותר עבור לקוחותיי בחירה שמוכיחה את עצמה כבר שנתיים באורמדיקס.

הסבר על קצה המזלג..

גלי רדיו (RF) הינם קרינה שאינה מייננת אלקטרומגנטית, השימוש בגלי רדיו קיים ברפואה קיים למעלה מ 100 שנה ובניגוד לרוב מכשירי הלייזר המכוונים לגווניי עור בגוון זהה, גלי רדיו RF שאנחנו מדברים עליהם הינם מכוונים לשלל הגוונים ואינם מבחינים ביניהם למעשה ולכן היעילות שלהם לא מושפעת מגוון העור ומאפשרת טיפול גם לעור כהה בצורה בטוחה לחלוטין.

הטיפול נקרא DEEP 3 השם בא מהעובדה שכל שכבות העור מטופלות בו זמנית!

טיפול בטכנולוגיה זו גורמת לחדירה טובה אחידה ובטוחה לדרמיס ובנוסף גורמת לחימום עמוק בעומק הדרמיס הפפילרי שהיא השכבה העמוקה ביותר בעור שם נוצרים תאים חדשים ובריאים. טכנולוגיה זו בטוחה ויעילה יותר בהשוואה לטכנולוגיות המשתמשות באור.

תהליך הטיפול

45 דקות לפני הטיפול ימרח האזור המטופל במשחה מאלחשת , כעבור זמן זה זה נסיר את המשחה ונתחיל בטיפול. בניגוד לטכנולוגיות לייזר הטיפול נסבל בקלות ע"י המטופלים שחשים מעין דקירות קטנות.

לאחר הטיפול נמרח משחה רפואית המרגיעה מייד את העור.

המטופל/ת יכול להמשיך בשגרת חייו הטיפול לא גורם לקילוף אלה ליצירת נקודות זעירות הנעלמות

בהמשך השבוע, נשים יכולות למרוח מייק אפ מייד בסיום הטיפול. יתרון גדול לטיפול כה עמוק ומשקם.

התוצאות הראשוניות נראות כבר לאחר כחמישה ימים לאחר הטיפול הראשון, אך ככל שעובר הזמן התוצאות משתפרות מאחר והתהליך מגרה את העור לייצר קולגן חדש.

לתוצאות אופטימאליות דרושים מספר טיפולים בהפרש של חודש, כאשר את התוצאות הטובות ביותר נראה זמן מה לאחר סיום סדרת הטיפולים.

יתרונות הטיפול:

בעבר הפתרון היה חלקי והאופציות היו פילינג עמוק או טיפול לייזר והיה צורך לטפל בכל שטח הפנים, כיום ניתן לטפל בחלקים מן הפנים לדוגמה: רק אזור לחיים הסובל מנקבוביות פעורות או צלקות.

מחליף טיפולים עמוקים שבעבר שהתאימו רק לבהירי עור ודרש זמן החלמה ארוך. ניתן לטפל גם בקמטים בצורה נקודתית לדוגמה: קמטים סביב השפה.

Fractioal הוא טיפול אשר מכסה אחוז מיחידת שטח בצורה רשתית והרמות נשלטות וניתנות לשינוי ובחירה לפי כל אזור ואזור, אזור העניים יטופל בתוכנה המתאימה. עור עם אקנה הסובל מאזורים עם נקבוביות פתוחות אזורים מצולקים אזורים עם פצעים. האזור המצולק יטופל באנרגיות גבוהות יותר באזור הנקבוביות באנרגיה נמוכה יותר וכך הלאה . צורת טיפול זו מביאה לתוצאה אחידה בסיום סדרת הטיפולים.

העלמת צלקות אקנה שקועות rejuvenation,לעור רפוי
טיפול בנקבוביות פעורות טיפול בקמטוטים וקמטים
הפחתת הפרשת שומן,בעור בוגר מיצוק העור
עור חסר חיות אנטי אייג'ינג מניעתי

הכותבת היא :אורית בו יהודה , קוסמטיקאית רפואית משנת 1989 ומנהלת מכון אורמדיקס