שיטות נפוצות להסרת שיער

שיטות נפוצות להסרת שיער

יש לא מעט שיטות להסרת שיער. אנשים יכולים להעיד כי הסרות השיער החלו את דרכן עוד בתקופת שימוש בסוכר, שעווה ואפילו דבש. רוב הנשים סובלות מבעיה אחת והיא איך להיפטר מהשיער המיותר. למעשה כאשר מדברים על שיטה להסרת שיער באמצעות סוכר מדובר על הסוכר הלבן שכולנו מכירים ושמחממים אותו מעט ובאמצעות רתיעות ניתן להסיר שיער מכל איזור בגוף. כך היו מתנהלים מאז ועד עכשיו.מאוחר יותר הגיעה השעווה החמה ואז גם הקרה והחליפה את הסוכר, היא נועדה גם להסרת שיער בכל אזורי הפנים והשאירה קצת את הסוכר מאחור. הכול היה טוב ויפה עד שצצו להן שיטות נוספות. קוראים לזה הסרת שיער באמצעות לייזר, שרף ועוד כמה שיטות שעליהן נדבר במאמר זה.

להסיר את השיער הנכון

הסרת שיער באמצעות שרף. זוהי למעשה השיטה הבאה שעליה נדבר. שעווה צרפתית המורכבת משרף אורנים והיא למעשה מעניקה את כל האפשרויות על בסיס דבש. החומרים אשר נמכרים בחנויות או ברשת הפארמים הינה שעווה המעניקה את כל התשובות הנחוצות להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר. השעווה לא תמיד יעילה ומכאן שלא הרבה אנשים משתמשים בה לצורך הסרת שיער. דבש השרף חזק יותר משעווה של דבש. אמנם התוצאה היא דילול של השיער המיותר ומאידך, יש לתת את הדעת בהתאם. יש מגוון של שעוות שהן שעוות גוף שהן קרות ומאידך שעוות לקומות עדינים יותר שהן שעוות חמות. לרוב, השעווה הקרה תתאים לאזור של רגליים וידיים. שעווה חמה מדברת על פנים, גבות, בית שחי וכל מקום עדין ביותר להסרת השיער.

יתרונות השימוש בלייזר

בהמשך לשימוש בלייזר, מדברים על מכשירים מכל מיני סוגים. מדברים על שימוש במכשירים המותאמים מראש מבלי לגרום נזק כזה או אחר. חשוב לברור את ההסכם לפני שחותמים עליו. יש חשיבות לדרכי הטיפול ומכאן שראוי לברור את הטיפולים ואת מספרם בפועל. כמו בכל דבר, חשוב להיוועץ עם גורמים מוסמכים באשר לבירורי טיפולים כאלה ואחרים. יש לקרוא היטב את האותיות הקטנות והגדולות כאחד. מכאן שיש גם לגלות בקיאות ראויה בכל המתרחש מסביב. מיותר להזכיר את ההגנה לעיניים. אין לוותר על כך. מדברים על קרני הלייזר. למעשה חשוב ביותר לחבוש משקפיים לעיניים. לטפל כראוי באמצעות צוותים רפואיים לרבות הבנה בשימוש בקרן לייזר. חשוב ביותר שלא להסתכן בעיוורון חלילה ומכאן שיש לנקוט נכון בכל האמצעים הראויים. כך ניתן לבחור את השיטה הטובה ביותר עבורכם.