איך תבחרו מתנות כמוצרי פרסום לכבוד פסח

איך תבחרו מתנות כמוצרי פרסום לכבוד פסח

חג הפסח והתקופה האביבית שמגיעה ביחד אתו הם זמן מצוין להתחדשות, פריחה והקרת תודה. זהו גם עיתוי מעולה להענקת מתנות אם בין בני משפחה ואם בין אנשים שיש ביניהם התקשרות עסקית כלשהי – ספקי מוצרים ושירותים עם לקוחות או ארגונים וחברות עם העובדים שלהם. זו גם הזדמנות לתת מתנות כמוצרי פרסום, כאלה שלא רק תיחשבנה כמוצרי פרסום בלבד אלא מתנות שימושיות המוענקות בתקופה שראוי בה לקבל מתנות ולכן נוצרת תחושה שנתינת המתנה קודמת לעצם הרצון בפרסום.

אז איך יודעים מה לבחור? כיום ישנם סוגים שונים של מתנות המתאימים לאוכלוסיות שונות ולקהלי יעד מגוונים. בדרך כלל מי שמעניק מתנה מעוניין לתת מתנה שיהיה בה ערך מוסף, כלומר היא תהיה שימושית, נוחה ומתאימה למקבל המתנה ולא תהפוך לחפץ שאין בו שימוש ומונח בבית כאבן שאין לה הופכין. בנוסף לכך נותן המתנה ירצה להראות שהוא משקיע מחשבה ושחשוב לו לתת מתנה טובה, ראויה ובעלת ערך ולא פריט סתמי שמוענק כדי לצאת ידי חובה.

איך לבחור מתנות כמוצרי פרסום?

כאמור – חשוב מאד לנסות להיכנס לנעליו של מקבל המתנה ולעמד במקומו. כעת צריך להתאמץ ולחשוב מה מתאים לו, מה הוא היה רוצה, מה יהיה שימושי לו ולבני משפחתו ואילו תחביבים יש לו שאולי ניתן להסתמך עליהם בעת בחירת המתנה. יחד עם זאת ישנם פריטים כלליים שבדרך כלל כל אדם שמח לקבל ותמיד יהיה לו מה לעשות איתם – חולצות, כובעים, תיקים, מטריות, אביזרים למטבח או לבית וחפצים שונים הקשורים לעיצוב.

כאשר מדובר בהענקת מתנות כמוצרי פרסום עבור עובדים של חברה או ארגון כדאי גם לחשוב על הכיוון של ציוד משרדי ופריטים שהעובדים עושים בהם שימוש על בסיס יומיומי – עטים, פנקסים, קלמרים, משטחים להנחת העכבר והמקלדת, תופסנים המתאימים לפתקי תזכורות קטנים או אפילו שעון דקורטיבי עם הקדשה אישית. כאשר גם מקבל המתנה שמח מהמתנה שקיבל וגם יש פרסומת של החברה או העסק – נוצר מצב שבו כולם מרוצים.