בית דיור מוגן איכותי

בית דיור מוגן איכותי

המעבר אל בית דיור מוגן איכותי מהווה שינוי בלתי רגיל בחיינו. קשישים רבים חושבים שמדובר במעבר שלמעשה עלול לפגוע ברמת החיים אליהם התרגלו עד עכשיו, אך אין הם מודעים לעובדה שבית דיור מוגן איכותי מספק לדייר את כל השירותים והמסגרות תחת קורת גג אחת.

בית דיור מוגן איכותי מאפשר לך לקחת חלק מאינספור סוגים של חוגים ופעילויות כמו למשל התעמלות בבריכה, שיעור פילטיס או יוגה, שיעור אומנות, הרצאות, הצגות, מופעים, סיורים, טיולים בקבוצות ועוד. בנוסף, לאלו מאתנו שעושים את המעבר דווקא מהעיר, פתאום יופתעו לגלות כמה ירוק יש להם בעיניים שכן רוב בתי הדיור המוגן האיכותיים נמצאים וממוקמים בסביבה ירוקה, פסטורלית, אוויר צלול ונקי גם אם עדיין מדובר בתוך העיר.

בית דיור מוגן איכותי -אתה אף פעם לא לבד

אין ספק כי אחד היתרונות שמביא אתו המעבר לבית דיור מוגן איכותי סובבים את העניין החברתי. אם עד עכשיו הייתם רגילים להעביר את רוב היום שלכם בבית מול הטלוויזיה, בקריאת ספר ובביצוע סידורים בסיסיים מחוץ לבית כמו לגשת לבנק, לעשות קניות בסופר מרקט, להגיע לבית המרחקת וכדומה, זה ההזדמנות שלכם להכיר חברים חדשים, אנשי שיחה וליהנות מסביבה חמה של אנשים שפשוט יהיו אתכם לאורך הדרך. בבית דיור מוגן איכותי לוקחים חלק במגוון של פעילויות חברתיות ותרבותיות, חוגגים ביחד ימי הולדת, חגים, הולכים לבית הכנסת ולכן כשאתם בוחרים לעבור לבית דיור מוגן אתם אף פעם לא מרגישים לבד.

בבית דיור מוגן איכותי דואגים לבריאות שלכם

תחת קורת גג אחת אתם יכולים ליהנות ממגוון של שירותים ולא צריכים יותר למצוא את עצמכם מתרוצצים ממקום למקום. בנוסף, בבית דיור מוגן איכותי דואגים להכין לכם אוכל מזין ובריא המשלב את כל אבות המזון, ירקות ופירות המכילים מגוון של מינרלים וויטמינים, סיבים תזונתיים ואנזימים החיוניים לגוף. מאוד חשוב להקפיד על תזונה נכונה בגיל הזהב, על ביצוע פעילות גופנית התואמת את מצבכם הבריאותי והפיזיולוגי, כך ניתן לשפר את איכות החיים, ליהנות מאורח חיים בריא ולמעשה להאריך את תוחלת החיים. בנוסף, בבית דיור מוגן גם דואגים לכם במידת הצורך לפעילות שיקומית כמו למשל טיפולי פיזיותרפיה, טיפולים הקשורים לבריאות הלב ועוד.

מסיבות אלו ורבות נוספות מומלץ לשקול מעבר לבית דיור מוגן עוד בהיותכם בריאים, עצמאיים וחזקים, כך תוכלו ליהנות ממצב רוח מרומם ומחיים הרבה יותר נוחים.