חדר שינה יהודי – גם יפה, גם נוח וגם מתאים ליהודי שומר תורה ומצוות

חדר שינה יהודי – גם יפה, גם נוח וגם מתאים ליהודי שומר תורה ומצוות

כל מיטה אשר הבסיס שלה ניתן להפרדה ויש לה שני מזרנים נפרדים נחשבת למעשה למיטה יהודית. על פי ההלכה אסור לבעל ולאשה לישון בכל מצב במיטה אחת ועל כן עליהם לרכוש עבור ימי הנידה מיטה אותה יוכלו להפריד. עובדה זו מגדילה למעשה את טווח האפשרויות כאשר כך ניתן להתאים לכל אחד מבני הזוג את המזרון המתאים לו כאשר יחד הם יוכלו להשתלב למיטה אחת בזמנים המותרים. מיטה יהודית מעוצבת היא מיטה שעונה על כל הקריטריונים. היא גם נוחה, גם מתאימה לכל אחד מבני הזוג והיא מעוצבת היטב.

חדר השינה היהודי מאכלס בתוכו בדרך כלל מיטה מיוחדת. מיטה הניתנת להפרדה בזמנים הקבועים על פי ההלכה. הדבר אינו אמור לפגום כלל במראה החדר, במיוחד כיום כאשר ישנם כל כך הרבה אפשרויות של מיטות יהודיות, עם ראשי מיטה מדהימים, עד שבחירת מיטה יהודית מעוצבת הפכה להיות משימה אפשרית. זה לא אומר שקל מאוד להגיע לבחירה, אך לא בגלל דלות במבחר. להיפך… מדובר בעולם אפשרויות ענק אשר הופך את הבחירה במיטה היהודית לבחירה מורכבת וקשה. ההיצע העצום והאפשרויות הרבות מהוות אתגר משמעותי כאשר אנחנו חייבים לשים לב לכמה וכמה נקודות כאשר אנחנו באים לבחור את המיטה היהודית לחדר השינה שלנו.

מיטה יהודית מעוצבת ונוחה

לפני הכול ואחרי הכול אנחנו רוצים שהמיטה תהיה נוחה. היות והמזרנים הם נפרדים, יש כאן את הפריבילגיה לכל אחד מבני הזוג לבחור את המזרון המתאים לו. יחד הם יוכלו להתחבר למיטה אחת, כאשר ברוב המקרים לא ניתן יהיה להבחין בהבדל בין מיטה זוגית רגילה לבין מיטה יהודית מעוצבת. המזרון הנוח אמור להעניק לכל אחד מבני הזוג את השינה האיכותית והרגועה, את התמיכה המלאה לגוף בעת השינה ואת החיוניות והאנרגיה אותם הגוף יקבל לאחר שינה בריאה כזו.

מיטה יהודית חזקה

לא בכל יום אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להשקיע במיטה חדשה. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור במיטה חזקה ויציבה, מיטה שתוכל להחזיק מעמד ולהאריך ימים. יש לשים לב כי מדובר בבסיס חזק, עשוי מחומר איכותי, בסיס שלא ייחלש עקב הניוד התמידי מצד אל צד – בדרך כלל מידי חודש בחדשו – ויישמר איתן ויציב לאורך זמן.

מיטה יהודית מעוצבת ונאה

אחרי שהתייחסנו לפרמטרים החשובים אותם עלינו לקחת בחשבון בעת הבחירה במיטה שזוהי הנוחות של המזרנים וחוזק המיטה, אנחנו חייבים לשים לב כמובן גם למראה של המיטה. המיטה זהו הרהיט הכי בולט והכי מרכזי בחדר השינה. אם המיטה נאה, כל החדר מקבל רושם נאה ומטופח. אך אם המיטה מגושמת, מיטה שלא משתלבת בחלל החדר מבחינת המראה, הגודל והעיצוב, הרי שהחדר כולו יקבל מראה כעור ומגושם.

על כן, חשוב מאוד לדעת לפנות אל חנות הרהיטים שלא תזניח את החלק העיצובי של המיטות.

כולנו יודעים כי דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם. כאשר מדובר במיטה הנאה – טמון באמירה זו  הרבה יותר. כי המיטה עתידה לשמש אותנו משך שעות רבות בכל יממה. לא מדובר ברהיט זניח שלא נמצא בשימוש קבוע. על כן, חשוב מאוד לשים לב לכל הפרמטרים המרכיבים את המיטה. הן מבחינת הגודל שלה, הן מבחינת העיצוב שלה, הן מבחינת השילוב שלה בעיצוב הכללי של החדר, כאשר כל אלו יחד יהוו מענה מושלם לחדר שינה יהודי, חדר שינה מעוצב וחדר שינה מושלם שיענה על כל הדרישות.