מה זה קורס תקשור?

מה זה קורס תקשור?

בעולם שבו כולנו מדברים על כסף, מנותקים זה מזה או מקיימים תקשורת דרך מסכים ומחפשים את עצמנו בכל יום מחדש רבים מאיתנו מנסים להתחבר אל מקומות אחרים, להיות רוחניים יותר ולהתנתק מהגשמיות כדי לקבל תשובות לשאלות הבוערות באמת.
איך אני מקדם זוגיות טובה יותר? מה עומד לקרות מבחינה בריאותית? האם הכיוון הקרייריסטי שלי הוא נכון? תקשור פותח בפנינו עולם רוחני שבו אנחנו יכולים לקבל את התשובות דרך תקשורת עם התת מודע ולקבל את הכלים לקדם את עצמנו ואחרים.

קורס תקשור – קווים לדמותו

קורס תקשור הוא קורס שמכין אותנו ומכיר לנו את הכלים הרוחניים של מלאכת התקשור, מלאכה עתיקה ובעלת זרמים והשפעות מתרבויות בכל העולם. קורס התקשור כולל עבודה רוחנית פנימית לצד שיטות שונות לטיפול בעצמנו ולמען אחרים.
הקורס יוצר למעשה ערוץ תקשורת רוחני שדרכו נוכל לנהל קשר עם המדריכים הרוחניים שלנו, לזהות אותם ולשאול את השאלות שחשובות לנו או לאחרים. לאחר הקורס למעשה יכול אדם לחלוק את היכולות האלו עם אחרים ולסייע להם לקבל תשובות לשאלות שונות, או לחילופין לקבל את התשובות עבור עצמו. מסיבה זו מתחברים לעולם התקשור אנשים שונים.

מה לומדים בקורס תקשור?

קורס תקשור כולל נושאים שונים, שיחד מתחברים לחבילה שנותנת את הכלים למתקשר לבצע את התקשור עבור עצמו ועבור אחרים. בין הנושאים העולים בקורס: חיבור לארבעה יסודות היקום, יצירת קשר עם מדריכים, זיהוי מדריכים, שחזור גלגולי חיים, יצירת איזון גוף ונפש, תקשור בדרגות שונות, תקשור למען אחרים ועבודה רבה על תהליכים רוחניים שיאפשרו קשר מודע עם המדריכים השונים.
במהלך הקורס לומדים לזהות מהי תחושת בטן, מהו תקשור רוחני ברמות מתחילות וגבוהות יותר, איך לתעל את יכולות התקשור לעזרה לעצמנו ולאנשים, איך להתמקד בעבודת התקשור ולהימנע מהסחות ורעשים מסביב ובעיקר איך לעשות עבודה רוחנית אמיתית ביננו ובין עצמנו כדי אפשר תקשור טוב ואפקטיבי.

למי ולמה זה כדאי?

קורס תקשור מומלץ למי שרוצה ליצור ערוץ תקשורת רוחני ולקבל תשובות לשאלות הבוערות בחייו במגוון נושאים שונים. הקורס מתאים גם למי שרוצה להפוך את מלאכת התקשור לאמצעי לעזור לאנשים אחרים ולהביא אליהם את התשובות לסוגיות שמטרידות אותם.
את אמנות התקשור ניתן לבצע וליישם רק כאשר נלמד להתחבר מבחינה רוחנית, נהיה פתוחים ללמוד ולהכיר את עצמנו ואת המדריכים שלנו ולכן יש צורך בלמידה ובאימון.
בניגוד למה שרבים חושבים תקשור הוא לא עיסוק המוקדש רק לאנשים מסויימים בעלי כוחות, אלא לכל מי שרוצה ללמוד להתחבר אל עצמו, לפתח כלים רוחניים ולהכיר יותר מקרוב את התשובות שיכולה להעניק לנו הרוחניות לשאלות רבות בחיים שלנו.

איפה לומדים?

קורסי תקשור מתקיימים בבתי ספר ייעודיים, במסגרת קורסים מקצועיים שונים ואצל מתקשרים ותיקים. פרטי הקורסים משתנים לפי אורך הקורס, ההקף שלו ולפי המסגרת שבה הוא מתקיים.