מצלמות אבטחה בעסק, זה אלמנטרי

מצלמות אבטחה בעסק, זה אלמנטרי

מצלמות האבטחה שהותקנו בעסקים, במוסדות ציבוריים וברחובות סייעו רבות לגורמי הביטחון בגל הטרור הנוכחי, והפכו לחיוניות בשמירה על הציבור וביצירת הרתעה. מעוניינים להתקין מצלמת אבטחה בעסק? קראו את הדגשים הבאים.

נוכחות חובה בכל עסק, בכל מקום

מצלמות אבטחה הן רק חלק אחד מתוך המושג שנקרא מערכות מיגון לעסק, אך נמצאות גבוה בסולם החשיבויות. בחודשים האחרונים נוכחנו לדעת כי לעיתים קרובות התיעוד שהן מספקות יכריע אם גורם עוין יישלח למאסר או יצא לחופשי. המצלמות סיפקו תמונת מצב אמיתית לכוחות הביטחון ולעיתים קרובות גם יצרו הרתעה והרחיקו מפגעים.

בין אם העסק שלכם ממוקם בירושלים והסביבה, שם מתרחשים לצערנו פיגועים לעיתים קרובות, או בתל אביב והסביבה שם תדירות הפיגועים נמוכה יותר, הרי שהשבועות האחרונים למדו אותנו שאין באמת אזור "נקי מפיגועים" ותושבי רעננה חרדים כתושבי חברון.

לכן, המלצתנו היא למהר ולהצטייד במצלמת אבטחה לעסק, כחלק ממערכת מיגון מקיפה הכוללת גם מנעול מאסיבי לדלת הכניסה, בקרת כניסה המאפשרת סינון הנכנסים אל מתחם העסק וחיבור למוקד חירום הפועל 24/7. אבל עוד מילה על מצלמות אבטחה, ברשותכם.

מצלמת האבטחה המושלמת למשרד

ענף מצלמות האבטחה מציע ללקוחות מגוון מכשירים שונים מהפשוטים ביותר ועד מצלמות משוכללות המסוגלות לעקוב אחר תנועה, לספק תמונה צבעונית ברזולוציה טובה ולתעד את הנעשה גם בתנאי חושך מוחלט.

בכדי לסייע לכם בתהליך הבחירה נציע כי תשאלו שלוש שאלות: היכן אתם מעוניינים למקם את מצלמת האבטחה? האם אתם מעוניינים לצלם גם בחושך? וכן, האם אתם מעוניינים בצילום סטנדרטי או זקוקים לצילום ברזולוציות מתקדמות?

כך לדוגמא: מצלמת הכיפה, הנפוצה ביותר, מספקת מענה הולם לשלושת התנאים שקבעו בתחילה. ניתן להתקינה את המצלמה בפנים המשרד או מחוצה לו, היא מספקת תמונה באיכות טובה ומסוגלת לתעד את הנעשה גם בתנאים לא אידיאליים כגון: חושך וגשם סוער.

הפופולאריות של מצלמת הכיפה גדולה גם בשל מחירה הזול, מ- 250 ₪ למצלמת כיפה סטנדרטית (לא כולל התקנה). עם זאת, ספקי מערכות המיגון ממליצים שלא להסתפק במצלמה אחת בלבד, אותה ניתן לשתק לעיתים ובכך למנוע את תיעוד הנעשה, אלא לרכוש מספר מצלמות אבטחה ולמקם אותן באזורים שונים במשרד ומחוצה לו.