עבודה בארה"ב במהלך טיול

עבודה בארה"ב במהלך טיול

באילו עבודות ניתן לעבוד?

ארה"ב של אמריקה, הייתה ותמיד תהיה ערש התרבות של המטיילים וההרפתקנים או סתם לכל מי שמעוניין בטיול אופנתי או אתגרי במיוחד. כל סגנון של טיול שתרצו תוכלו למצוא ביבשת המדהימה הזאת, אבל יש אבל גדול, מי הולך לממן את כל זה? בין אם אתם הולכים לעשות את הטיול אחרי הצבא ובין אם אתם מעוניינים להרוויח קצת יותר ממינימום ועל הדרך גם ליהנות מאווירה ונופים אחרים, ארה"ב זה בדיוק המקום המתאים בשבילכם.

יחד עם כל היופי והזוהר שבדבר קיים תהליך מסוים שחשוב מאוד לעבור ולהקפיד עליו לפני הטיול הגדול, כדי שיהיה באמת גדול בדיוק כפי שאתם מצפים.

מי יכול לעבוד במהלך טיול בארה"ב?

כל מי שקיבל אשרת שהיה ואשרת עבודה לתקופות שונות, יכול לעבוד במהלך הטיול. אחרת אתם נחשבים לעבריינים ועוברים על החוק ומסכנים את עצמכם בעונשים שעשויים לכלול מעצרים, מאסרים, קנסות כספיים, חזרה אל ארץ מגוריכם באופן מיידי וחותמת שחורה על הדרכון שלכם אשר "מזכה" אתכם בשלילת כניסה לארצות הברית במשך 10 שנים לפחות!

אף על פי כן, קיימים צעירים לא מעטים שבוחרים לקחת את הסיכון ועובדים בארה"ב ללא רישיון, מפאת חוסר המידע הנדרש. קבלת שירות מקצוע בתחום זה מחברות העוסקות בהשגת אשרת עבודה זמנית בארה"ב יקלו עליכם את התהליך ויסירו את הסכנה שבעבודה הבלתי חוקית.

באילו עבודות תוכלו לעבוד במצב של היתר עבודה קיים?

העבודות הנפוצות ביותר בארה"ב ולא פחות חשוב הרווחיות ביותר הן עבודות בסגנון העגלות, שעשויות להביא אתכם לרווחים ואחוזים משמעותיים תוך זמן קצר ועבודות מעולם הטיפול בילדים. אופר, מטפלת בילדים/תינוקות בארה"ב מקבלת מקום לינה, מזון ומשכורת חודשים של כמה אלפי דולרים תמורה שמירה וטיפול בילד/ילדים. הדרישה למטפלות בארה"ב היא בין הגבוהות ביותר והיתרון שבקבלת מקום הלינה מאפשר חסכון משמעותי בעלויות האחסון במהלך השהייה..

לאחר תום חוזה העבודה ולאחר שחסכתם את הסכום הרצוי מבלי להוציא אגורה שחוקה על הוצאות לינה, אתם חופשיים לטייל וליהנות מהטיול המיוחל.

מהם הסיכונים במצבים של עבודה ללא היתר או אשרה מתאימה?

כפי שציינו מעלה, במקרים בהם אתם שוהים בארה"ב ללא אשרת שהייה לטובת עבודה, אתם מסתכנים במאסרים, קנסות, ושלילת האופציה להיכנס לארה"ב במשך שנים ארוכות ולעיתים אפילו לתמיד. רצוי להימנע ממצבים כגון אלה ולפעול מבעוד מועד להשגת אשרת עבודה זמנית באזור אליו אתם מעוניינים להגיע.

האם ישנה אפשרות להוציא ויזת/אשרת עבודה במהלך השהייה בארה"ב?

ישנה אפשרות כזאת אבל היא תהיה מלווה בביורוקרטיה סבוכה ותהליך ארוך הרבה יותר. עדיף לעשות את כל הסידורים והבירורים כבר מהארץ עם חברות בעלות קשרים עם משרדי הממשלה השונים בחו"ל בכלל ובארה"ב בפרט, אשר ידאגו לכם לכל הארגון ולכל הניירת ואפילו לעבודה מסודרת ורווחית בהתאמה לצרכים שלכם, שתמתין לכם עם הגיעכם אל היעד.

Tagged with