עזרים מתקדמים לקידום אתרים – advanced web ranking

עזרים מתקדמים לקידום אתרים – advanced web ranking

תחום קידום האתרים בעולם מתפתח במהירות רבה, בישראל התחום הזה יחסית חדש, אך בשנים האחרונות גדל בצורה משמעותית, כאשר אם פעם תחום הקידום היה מנת חלקם של חברות גדולות ומנוסות בתחום, היום אפשר למצוא שלל חברות קטנות ואפילו פרילנסרים שמבצעים את העבודה. על מנת להיות מסוגל לבצע עבודת קידום איכותית יש צורך בכלים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לעקוב אחר כך השינויים של גוגל, שינויי מיקומים, ניתוחי אתר מתקדמים ומעקב אחר קישורים נכנסים.

נכון להיום יש לא מעט כלים ברשת שנותנים לך מענה על צרכים הללו כאשר כל מערכת טובה בתחומה, אך הייתי רוצה להכיר לכם מערכת אחת מצוינת שיודעת לעשות את כל הדברים הללו ביחד.

בדיקת מיקומים AWR

בדיקת מיקומים AWR

קוראים לתוכנה הזאת – Advanced Web Ranking , את התוכנה הזאת הכרתי ממש במקרה כאשר חיפשתי תוכנה אמינה להצגת מיקומים של לקוחות ואתרים לאחר שכל הכלים החינמיים התחילו לזייף ולא הציגו תוצאות אמתיות.

מהר מאד הבנתי שמצאתי כאן תוכנה שתשנה לי את סגנון ומהלך העבודה התוכנה עברה בשנים האחרונות לא מעט פיתוחים ושינויים על מנת לתת מענה נרחב על כל היבט תחום הקידום והמדהים בכל זה הוא שהיא נותנת מענה לכל הארצות בעולם! כן שמעתם נכון, אפשר לעבוד איתה על מנוע החיפוש של גוגל בכל מקום בעולם, גם אם אתם רוצים לקדם בברזיל , ארה"ב או טורקיה, אתם יכולים להשתמש בתוכנה הזאת, היא יודעת לסרוק את כל מנועי החיפוש ולתת לכם מענה לכל שפה, כן גם ישראל ועברית! , עזבו את גוגל… אתם רוצים לקדם ביאהו? אולי בבינג? , AOL ?  הכל מהכל תמצאו שם

כאשר מקדמים מחפשים כלים לצורך קידום, הם בד"כ פונים לדבר הפשוט ביותר, הכלים החינמיים, בעיקר בשל שיקולי תקציב, אבל למה לא להשקיע קצת ולקבל כלים רבים כל כך שיתנו לכם יתרונות בעבודה מול המתחרים?

אז מה תוכלו להשיג בתוכנה?

סיגנל חברתי AWR

סיגנל חברתי AWR

מעבר לבדיקת מיקומים רגילה שניתנת להצגה בכל מנועי החיפוש של גוגל בעולם (גוגל ארה"ב, בריטניה, הולנד וכו'), ניתן לבנות מחקר מילות מפתח איכותי מתוך התוכנה, למצוא את נפחי החיפוש ולקבל אותם באותה רשימת המיקומים, כך הדבר גם נותן לכם תמונת מצב יותר עדכנית וטובה על הפרויקט ואפשרויות החלטה מהירות יותר של באיזה ביטוי כדאי החודש להתמקד, האם בביטוי הקטן בעל 50 חיפושים או דווקא בביטוי של 1500 חיפושים שאני רואה שמתחיל לקבל תנופה.

האופציות והתוספות הללו הם מה שעושים את ההבדל בין קידום טוב לקידום מצויין.

באמצעות התוכנה תוכלו אפילו לקבוע זמני בדיקת פרויקטים ותזמון שליחת דוחות, כאשר תוכלו לעצב את הדוחות לפי דרישה.

מפתחי התוכנה נתנו בשנים האחרונות דגש על תוספות מיוחדות שניתן לחבר ולממשק עם התוכנה על מנת לתת תמונה נרחבת על כל פרויקט, ניתן היום לחבר את גוגל אנליטיקס וכלי ניהול האתרים לכל פרויקט ופרויקט וככה לעקוב מקרוב על תנועת הגולשים לתוך אתר וגם להציג זאת בדוחות, אפשרות נוספת שנתנו עליה דגש היא הסיגנל החברתי שהולך ותופס יותר ויותר מקום בדירוגים של גוגל – באמצעות התוכנה תוכלו לראות בדיוק כמה שיתופים יש לכם בפייסבוק, טוויטר וגוגל פלוס ולעקוב אחר הסיגנל החברתי מקרוב.

יתרונות נוספות בתוכנה שהיא לא מוגבלת, לא בביטויים ולא בפרויקטים בניגוד לחבילות ופלטפורמות אחרות שיש היום בשוק, שמשלמים על פי ביטויים או אתרים, כאן פשוט קונים רישיון תוכנה ומתחילים לעבוד, לא משנה כמה ביטויים וכמה פרויקטים, תוכלו תמיד להוסיף עוד ועוד ולא לפחד שתצטרכו לשלם על זה תשלום נוסף.

התממשקות לאנליטיקס AWR

התממשקות לאנליטיקס AWR

תמיכה מהירה ומענה לכל בעיה

ומה עם יש לכם בעיה אתם תוהים ? אז כן, מקדמים רבים בוחרים בפתרונות לוקליים במדינה שהם נמצאים בה בגלל המחשבה שאם הם נתקלים בבעיה אז לפחות יהיה להם עם מי לדבר ויקבלו תמיכה מהירה ומקצועית, אז הרשו לי להגיד לכם, הסירו חשש מליבכם , לתוכנה יש צוות תמיכה מדהים שעונה במהירות, פותר בעיות ומוצא פתרונות, לכל שאלה שהייתה לי תמיד מצאו תשובה, בכל תקלה תמיד עזרו ומצאו פתרון, תמיכה מהירה ואיכותית כולל גם אפשרות להחליף תכתובות דרך התוכנה עצמה! מאד שימושי ומאד אפקטיבי.

לסיכומו של דבר, אחת מהתוכנות הוותיקות והטובות שיש כיום בתחום קידום האתרים, כאשר רוב תוכנות האתרים האחרות נשארו מאחור ולא השכילו לחדש את התוכנות שלהם ולהתאים את עצמם לגוגל, advanced web ranking תמיד ידעה למצוא את הדרך לחדש, לעדכן ולמנף את עצמה אל מול מנועי החיפוש ודרישות הלקוח.

אז גם אם אתם חברה קטנה, פרילנסר או חברה גדולה, לתוכנה הזאת יש יתרונות רבות שתוכלו לנצל לטובתכם, כדאי מאד לשקול להוריד עותק ניסיון ולהתחיל לשחק עם התוכנה, במידה ותראו כי היא עונה על דרישתכם (וכנראה תענה גם מעבר) יש סיכוי מאד גדול שתחליטו כן לרכוש אותה וכן להשקיע, על מנת שתוכלו לספק ללקוחותיכם קידום איכותי בעל תוצאות.