שירות חדש שיעזור לכם לאתר ביטוחים אבודים – כדאי לדעת

שירות חדש שיעזור לכם לאתר ביטוחים אבודים – כדאי לדעת

יותר מ-15 מיליארד שקלים ממתינים בקופות הביטוח השונות לבעליהם, שכלל אינם יודעים, במקרים רבים, על כספים אלה. לאור הצטברותן של פוליסות הביטוח, לאור סכומי העתק האלה, המוגדרים נכון להיום ככספים אבודים, מוצע שירות ייחודי, העוזר באיתור ביטוחים. איתור ביטוחים הוא הליך לא פשוט, ובמיוחד כאשר מדובר בביטוחים ישנים מאד. בעזרת השירות, המוצע על ידי העוסקים בתחום הבקיאים בנושא וגם יודעים כיצד לאתר בצורה מהירה ויעילה את הביטוחים, יכולים רבים לאתר את החסכונות שלהם ש"קבורים" אצל חברות הביטוח.

איך זה עובד

איתור ביטוחים באמצעות שירות מיוחד, הפועל ברישיון משרד האוצר, עוזר לכם לאתר ביטוחים אבודים שייתכן ושכחתם מהם לאורך השנים וייתכן וכלל לא ידעתם על קיומם. ההליך עצמו, מבחינתו של הלקוח, הוא פשוט ומהיר מאד. באתר החברה עליכם למצוא את פרטיכם ולענות על מספר שאלות ולשלוח זאת בטופס אינטרנטי רלוונטי ישירות לחברה. עם קבלת הפרטים שלכם פועלים צוותיה אל מול חברות הביטוח השונות לצורך בחינת קיומם של ביטוחים השמורים תחת שמכם, ביטוחים אבודים. איתור ביטוחים בדרך הזו עוזר לכם למצוא בקלות ובמהירות את הביטוחים שאיבדתם את המעקב שלכם עליהם או לא ידעתם על קיומם ובכך לקבל חזרה את המגיע לכם (כספים וכמובן גם זכויות שונות, הרלוונטיות לביטוח עצמו).

למי זה מתאים

ישנם לא מעט מצבים בהם הסבירות לאבד ביטוח היא גבוהה. מי שהתגורר תקופה ארוכה בחו"ל, מי שהחליף מקומות עבודה לאורך השנים, מי שעבד במשרד הביטחון או במשטרה ואפילו מי ששינה את שמו, ייתכן ויש לו ביטוחים וגם כספים אבודים שלא ידע עליהם כלל. במקרים כאלה סביר מאד שהשארתם מאחוריכם ביטוחים וכספים שונים אצל קרנות הפנסיה, למשל, חברות הביטוח השונות המציעות אותן ועוד. סכומים אלה עשויים להיות גבוהים במיוחד ולהצטבר לאורך השנים ומבלי שזכרתם שיש ברשותכם את אותה הקרן, את אותו הביטוח. הסדרים שונים בין גופים, מוסדות לבין קופות יכולים לגרום לבלבול ולטעויות במקומות העבודה ולרישום שגוי.

אז, מה אתם מקבלים?

אם המקרים האלה רלוונטיים לכם ואתם מחפשים שירותי איתור ביטוחים, לאחר שהעברתם את הפרטים שלכם לחברה, המתמחה באיתור הזה ולאחר שאותרו הביטוחים שלכם, תקבלו דו"ח מקיף, המכיל את כל הפרטים הרלוונטיים הקשורים לביטוחים ולכספים האבודים: מי הגוף המחזיק באותו ביטוח (כולל פרטי התקשרות ויצירת קשר אתו), מהו הסכום המדובר, מתי אתם יכולים למשוך את הכספים האלה, מהו גובה דמי הניהול באותה פוליסה, מהי הקצבה החודשית שתקבלו בגיל הפנסיה, מהו המס שתדרשו לשלם אם תחליטו למשוך את הכסף וגם מהם הכיסויים הביטוחיים שמציעה לכם הפוליסה הרשומה תחת שמכם.