תיווך בבנימינה – קחו כבר את הבית שלי!

תיווך בבנימינה – קחו כבר את הבית שלי!

הדירה שלכם מדהימה, מרווחת, משופצת עם חצר גדולה, המיקום מצוין והשכנים חייכנים.
שהתחלתם לפרסם את המודעה למכירת הדירה, הייתם אופטימיים ובטוחים שהדירה תיחטף בתוך מספר ימים.
כחודש ימים לאחר שחזור הפוסטים שהעליתם בפייסבוק, ובקשה מכל החברים שישתפו, המודעות באתרי האינטרנט השונים ואפילו פרסום בעיתון מקומי התחלתם לראות שגם מעט המתעניינים שהתקשרו לא התקרבו לסגירת עסקה וכל האופציות שניסיתם לא הניבו תוצאות.

לכאורה, אנו חיים בעידן טכנולוגי מתקדם, שבו ניתן לפרסם הכל בעולם האינטרנט והפייסבוק, בעלויות נמוכות ואפילו בחינם, אולם מסתבר שלא תמיד זה עובד, בטח שלא בתחום מכירת דירות ונדל"ן.
רבים שמנסים למכור את דירתם באופן עצמאי ללא עזרת משרד תיווך או מתווך מגלים שהעניין לא כל כך פשוט. המודעות והפוסטים שהעלו, הולכים לאיבוד בתוך ים המידע שבו הגולשים מוצפים מדי יום. חלק מהמודעות אינן מגיעות כלל ליעד הנכון אלא לאנשים שאין להם כלל עניין בפרסום שהם רואים, ובכך בעצם קהל היעד הפוטנציאלי מתפספס ותהליך מכירת הדירה נמשך הרבה מעבר למצופה.

עניין נוסף ודי מטריד הוא המתעניינים שמגיעים לראות את הנכס. אז התקשרו מספר אנשים, כל אחד מהם רוצה להגיע ביום אחר ובשעה אחרת, אתה כמוכר הנכס מוצא את עצמך מנסה להסתגל ללו"ז של אחרים, תוך כדי שאתה פוגע בסדר היום שלך. המתעניינים מגיעים, שואלים שאלות, מצביעים על פגמים שלא ידעתם שקיימים ואתם מוצאים את עצמכם עונים תשובות מסורבלות ולא משכנעות במיוחד, גם אם יש לכם פנינה ביד.

כיצד סוכן נדל"ן יוכל לעזור?

סוכן נדל"ן, מעבר לניסיון והידע הרב שיש לו בתחום, הוא קודם כל איש מכירות. סוכן נדל"ן מצליח כבר יודע לקבוע האם המתעניין הוא אכן לקוח פוטנציאלי או שמא אדם לא רציני עם אג'נדות נסתרות.
סוכן הנדל"ן הוא זה שנותן מענה ראשוני טלפוני לשאלות המתעניינים וכבר בתהליך המכירה הטלפונית מסנן את קהל המתעניינים, עונה תשובות רלוונטיות ומשכנעות ומספק את המידע הדרוש.

סוכן נדל"ן מתאם ונפגש עם המתעניינים, בזמן שלו ובאין מפריע לבעלי הנכס.
משרד תיווך בבנימינה משווק את הנכסים בפלטפורמות שונות, כאשר הם שמים דגש בכל מודעה על קהל יעד פוטנציאלי, שיווק חכם ונכון.
משרד התיווך או הסוכן עצמו מציגים את עצמם כבעלי ניסיון, מקצוענים,  הם מציגים בגאווה רפרטואר של לקוחות מרוצים מהעבר ומשדרים לקונה הפוטנציאלי תחושה של ביטחון.

מכירת נכס דרך משרד תיווך חוסך למוכר כאבי ראש מיותרים, חוסך ממנו להפוך לאיש מכירות מפולפל ואינו פוגע בחיי השגרה היומיומית שלו. למעשה, כבר הוכח שדירה יכולה להימכר במהירות ואף במחיר יותר מגבוה ממה שהתכוון המוכר למכור את הנכס.