כספת 100 ק"ג להגנה הטובה ביותר שיש

כספת 100 ק"ג להגנה הטובה ביותר שיש

יש סוגים רבים מאד של כספות, ולכל אחד מהסוגים הללו יש יתרונות משלו. עם זאת, מעטים יערערו על העובדה שאחד מסוגי הכספות הטובים ביותר והאיכותיים ביותר שניתן להעלות על הדעת, היא כספת 100 ק"ג. כספת והיא כמובן ידועה בשל המשקל הגבוה שלה. כשכספת שוקל 100 ק"ג, יש לה יתרון אחד מובנה וזה שפשוט אי אפשר לגנוב אותה. גם גנב מיומן לא יצליח להרים אותה בשתי ידיו. הוא יצטרך להתכונן לכך מראש ולהביא ציוד רב – ולכן כל משימת הפריצה שלו תהפוך למורכבת וסופה להיכשל. מבחינה זו – אתם מקבלים כאן יתרון מובהק! אבל יש עוד כמה יתרונות חשובים בכספת כזו.

 

מה היתרונות בכספות כבדות?

  • קשות מאד לפריצה – יש לזכור כי כספת 100 ק"ג קשה מאד לא רק לגניבה ונטילה מהמקום, אלא יהא קשה מאד גם לפריצה. מטבע הדברים, אלו כספות מפלדה שהן עבות בצורה יוצאת דופן. אם מישהו ירצה לפרוץ את הכספת הזו, הוא יצטרך להשקיע בכך שעות ארוכות. זה כאמור מספק לכם הגנה טובה וראיה במיוחד, ואפשרויות לשמירה על מוצרים רגישים במיוחד.
  • הגנה מפני ילדים – יש יתרון מסוים להצבה של כספת 100 ק"ג בסביבה שבה עלולים להיות גם ילדים – למשל בתוך מרכזים מסחריים, ואפילו בתוך הבית. יש כספות שמעוררות את הסקרנות של הילדים, והם עלולים לנסות לגשת אליהן, לפתוח אותם, ואולי להוציא משם מוצרים יקרים או אפילו מסוכנים (כמו נשק אישי). כשזה מגיע לכספת 100 ק"ג אין בכך שום סכנה. קודם כל יש להן מראה שמאיים על הילדים והם מתרחקים מהם. שנית – זו כספת שילד רגיל לא יכול לפתוח כי היא גם דורשת מאמץ פיזי רב (או אפילו אם פתחו את המנעול שלה), וזה ישר מושך את תשומת הלב של המבוגרים בסביבה.

 

עמידות יוצאת דופן

נסיים בכך שנזכיר כי כספת 100 ק"ג היא גם כספת עמידה בצורה יוצאת דופן נגד מפגעים שונים. זה אומר שהכספת הזו גם יכולה להיות חסינת ירי, וכמובן גם חסינת אש, ובכך אתם מקבלים הגנה מצוינת נגד שריפות בלתי צפויות.