על מה חשוב להקפיד בבחירת מזרונים?

על מה חשוב להקפיד בבחירת מזרונים?

מה אתה מרגיש כשאתה קם בבוקר? על מה אתה חושב? אחוז גדול מהאנשים והאוכלוסייה שנבדקה ותושאלה, ענו כי כאב הגב והצוואר הם אלה המעסיקים אותם באופן קבוע בעת היקיצה בבוקר, אבל מדוע זה קורה? האם מזרון איכותי יכול לתרום להפחתת כאבי הגב והאם יש דרך למנוע בעיות בריאותיות וכאבים תוך בחירת מזרונים מבוקרת ואיכותית?

ההקפדה על בחירת המזרון היא אחת הדרכים הטובות והמומלצות ביותר לא רק למניעת אותו כאב מציק על הבוקר, אלא גם לאורך זמן לשמירה על בריאות הגב שלנו מקטנות ועד בגרות.

מדוע אנחנו מתעקשים לבחור במזרונים "זולים"?

חוסר המודעות שלנו בנושא ההשפעה הבריאותית על הגב שלנו פרט לנושא הנוחות הוא אחד הנושאים היותר מטרידים לאורך השנים. המשתנים השונים של המזרונים, צורכי הבריאותיות והנוחות שלנו דורשים מאתנו להשקיע קצת יותר מכמה מאות שקלים במזרון שבדרך כלל לא יטפל בצורך המרכזי עליו אמון המזרון.

אנחנו מניחים שזה רק מזרון וזה רק לצורך השינה ולכן ניתן לראות את שוק המזרונים הזולים הולך וגדל. רבים מאתנו רוכשים מזרונים זולים בצעירותנו מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות מרחיקות הלכת על הגב שלנו, במיוחד כאשר מדובר במצב התחלתי.

לחצו כאן לרכישת מזרונים איכותיים http://www.polimedia1.co.il

בחירת מזרונים לילדים ותינוקות – מה ההבדלים בין ילדים למבוגרים?

בחירת מזרונים לתינוקות וילדים היא פעולה משמעותית אשר תפקידה לשמור על בריאות הגב, הצוואר, חוליות הגב, הכתפיים, עמוד השדרה והעצמות של הילד והרך הנולך. מאחר שהעצמות והשרירים בגילאים הללו נמצאים בשלבי ההתפתחות הסיכון לנזק , ויחד עם זאת, הסיכוי הם משמעותיים ביותר. התמיכה במבנה, בחגורת הגב, הכתפיים והראש, בייחוד כאשר מדובר על תינוק שאת רוב יומו מבלה במיטתו חשובה ותורמת להתפתחות תקינה.

בחירת מזרון על פי משקל – האם בעלי עודף משקל ישנים פחות טוב?

המזרון תפקידו לתמוך במשקל הגוף שלנו מאחר שבזמן השינה הגוף שלנו רפוי וכבד יותר. מאחר שכובד המשקל שלנו מונח בדרך כלל וברוב שעות הלילה באזור מסויים על המזרון, עליו להיות בעל יכול לתמוך במשקל ובנפח הגוף. מזרון שאינו מסוגל לעמוד תחת הלחץ ואינו מתאים למשקלים גבוהים יותר. ההתאמה הזאת מאפשרת לאדם שינה בריאה יותר ומהלך יום תקין וערני יותר.

על כן, במקרים של משקל עודף חשוב מאוד לבחור במזרונים מותאמים וייעודיים. מזרונים אלה יתרמו גם לשמירה על מערכת הנשימה ותמיכה באזורים המרכזיים והחשובים בגוף: הגב על חלקיו השונים -הגב התחתון, עמוד השדרה והחוליות- וכמו כן, גם החוליות והצוואר, החשובים גם הם לתפקוד תקין בכלל והמצב הבריאותי התקין בכלל. יותר מאשר שיפור המצב הבריאותי, מזרון אורטופדי איכותי משפיע כאלמנט מניעתי ותורם במיוחד לבעלי בעיות גב ומשקל גבוה.

בחירת מזרון זוגי לנוחות שני בני הזוג – האם קיימת מציאות כזאת?

אתם אולי תופתעו אבל בהחלט כן! אפשרות לבחור בשני מזרונים לנוחות שני בני זוג יכול להיות פתרון מושלם לנוחות שותפכם למיטה. בעסקים רבים בתחום השינה תוכלו למצוא מזרונים בהתאמה למיטות זוגיות. מזרונים נפרדים היא אופציה שרבים בוחרים בה עקב ההתאמה הבריאותיות והנוחות האישית של שני הצדדים.