מטבחים בסגנון כפרי מודרני

מטבחים בסגנון כפרי מודרני

מטבח כפרי הפך בשנים האחרונות למבוקש מאד, ולא בכדי. הסגנון העיצובי הייחודי שלו, החומרים הטבעיים שהוא כולל, תחושת החמימות שהוא יוצר בכל בית, ובכלל – האפשרות לשלב בו כל אלמנט שרוצים, הופכים אותו לפתרון שיכול להתאים לרבים.

מטבח בסגנון כפרי יכול להתאים למי שמחפש איכות, סטייל וגם נוחות וניתן למצוא אותו כיום בסגנונות שונים, לרבות חדשניים ומודרניים הרבה יותר. איך בוחרים נכון מטבח כזה ומה חשוב לבדוק בו לפני שמתאימים אותו לבית? הנה כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון:

  1. האם המטבח עונה על הצרכים שלכם – מטבח בסגנון כפרי מציע יופי, סגנון וייחודיות, אולם, מעבר למראה שלו, כדאי להתייחס גם לעניין הפונקציונאלי. חשוב לבחון האם המטבח עונה על הצרכים: האם הוא נוח, יעיל מבחינת החלוקה שלו ובכלל – מספק מענה מתאים לאלה שנוהגים לבלות בו לא מעט שעות במהלך השבוע. ואיך יודעים זאת? מכינים תחילה רשימה של כל הצרכים, של כל הדרישות – מה חשוב לכם שיהיה במטבח ומה פחות – ובהתאם, בוחנים את המטבח המוצע לכם.
  2. האם הוא משתלב בסגנון העיצובי הקיים – למטבח המעוצב בסגנון כפרי יש סטייל מיוחד. אחד היתרונות במטבחים המעוצבים בסגנון כפרי מודרני הוא העובדה שניתן לשלב אותם לצד כל סגנון עיצובי אחר. גם אם הסלון שלכם בבית, למשל, מעוצב בסגנון מודרני מאד, מטבח כזה ישתלב לצדו באופן מושלם. אם חדרי הבית מעוצבים בסגנון כפרי גם כן, סגנון עם לא מעט אלמנטים טבעיים, העיצוב הכפרי המודרני של המטבח יהיה נכון לשילוב לצד עיצוב זה וייצור מראה הרמוני יותר.
  3. איכות המטבח – מטבח בסגנון מודרני משלב, לרוב, לא מעט חומרים טבעיים ובעיקר עץ. זה יכול להיות עץ טבעי, כמובן, או חומרים סינתטיים דמויי עץ, למי שרוצה לחסוך בעלויות. מומלץ לשקול לשלב עץ מלא, הידוע באיכות הגבוהה שלו. מצד שני, כדי להוזיל את העלות, לא כל אלמנט במטבח מוכרח להיות מעץ כזה ואפשר לשלב בו גם אלמנטים העשויים מחומרים אחרים, זולים יותר. בכל מקרה, מומלץ לא להתפשר על האיכות, גם אם הדבר כרוך בהוצאה גבוהה יותר. סקר שוק שכולל השוואה בין כמה אפשרויות שונות יכול לעזור במציאת המטבח האיכותי והזול.

איננו נוהגים להחליף את המטבח שלנו בבית באופן תדיר. אנו עושים זאת, פעמים רבות, רק במסגרת שיפוץ כללי. מטבח בסגנון כפרי הוא פתרון נהדר, המציע לא מעט יופי ובעיקר הרבה מאד סטייל. בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות ממטבח פונקציונאלי, המשתלב לצד חדרי הבית האחרים.