גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15862 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15862   
ילד זקן
חבר מתאריך 29.7.19
443 הודעות
יום שני כ''ו בתמוז תשע''ט    17:14   29.07.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תאונת דרכים, נכות, הרופאים סיימו ועורכי הדין לא מצליחים להתחיל  

לפני טיפה יותר משנתיים נפלתי בתחילת נסיעה מהאופנוע ברמזור. גם רכב שנסע לידי התחיל נסיעה ועלה עם הגלגל שלו על האמה שלי כך שהיא השטתחה על כף היד, מלא שברים בעצמות הקרפליות והמטה-קרפלית, המפרק התפוצץ, היד הייתה נפוחה וצבעונית מאוד לתקופה ארוכה מאוד. אחרי כחודשיים עשו לי ניתוח לשחרור העצבים בתעלה הקרפלית, ואולי הוצאה חתיכת עצם, לא זוכר.
אחרי כמה חודשים שהמשכתי להתלונן על כאבים, קבעו לי CRPS, ועכשיו בגדול לא מטפלים בי יותר, משככי כאבים בתצורות שונות, מבטים מרחמים/מתנשאים, זהו בגדול.

מאז התאונה לא עבדתי. ניסיתי לעבוד מהבית ובהמשך גם מהמשרד, ושוב מהבית, אבל זה לא עבד. העבודה היא עם מקלדת ועכבר, יד ימין הייתה הדומיננטית. אני אולי יכול למצוא איזו דרך עקומה לסגור משימות כלשהן במצב הזה, אבל לא לעבוד, בטח לא מה שעשיתי קודם.
ביטוח לאומי קבע לי 50% נכות (בצמיתה הוריד ל30%, לא ערערתי למרות שזה לא מוצדק).
ביטוח אובדן כושר העבודה שלי בינתיים משלם, בערך. אבל ללכת כל כמה חודשים לרופא שבודק שלא עבר לי משהו שלא באמת מטפלים בו מרגיש לי שהם מחפשים את הרגע לטרוק עליי את הדלת. במיוחד שהוא אמר שהוא חושב ש"תוך שנה יעבור לך".
האורטופד של הביטוח חובה קבע 10% נכות, שזה בעצם כלום.
היד שלי קצת עקומה, נפוחה, צבעונית, קרה יותר. מאוד רגישה וכואבת, יותר מהשברים המקוריים, עשרות פעמים ביום.
עורך הדין שאיתו התחלתי את התהליך לא מאמין שאקבל פיצוי על אובדן ההשתכרות, שבהינתן גילי (30ים) והשכר שלי (מעל חצי מיליון בשנה), הוא בן 8 ספרות...
אני לא מבין בביורוקרטיה ואם הייתי יכול להתעסק בזה, הייתי מעדיף לחזור לעבודה...
מרגיש אבוד ולבד.
רוצה להאמין שאני לא אפול בין כיסאות ואמשוך אחריי את משפחתי... אבל ככל שהזמן עובר ככה זה נראה.
מה אני עושה לא נכון?
תודה מראש.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מבחינת הנכות לך ללבנת פורן, מבחינה רפואית לך למומחים פרטיים ארבע אותיות 03.08.19 10:23 1
     לבנת פורן באמת הכתובת? ילד זקן 14.08.19 06:47 3
         לבנת פורן לא לוקחת כסף, היא לוקחת רק אם אתה זוכה ארבע אותיות 14.08.19 08:48 5
             זוכה אני בטוח לא ילד זקן 16.08.19 13:38 6
                 כמו שאמרתי, תפנה אליהם ותן להם לבדוק ארבע אותיות 16.08.19 13:40 7
                     תודה על העצות ילד זקן 16.08.19 14:08 8
         לפי התגובות שלך Avic80 25.09.19 22:23 9
     נא להימנע מהמלצות בפורום. ET 06.10.19 17:47 10
  רפואה שלמה ומהירה,וברוכים הבאים לרוטר. Avi Baba 06.08.19 22:41 2
     תודה! ילד זקן 14.08.19 06:49 4

ארבע אותיות
חבר מתאריך 15.2.16
18432 הודעות
יום שבת ב' באב תשע''ט    10:23   03.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מבחינת הנכות לך ללבנת פורן, מבחינה רפואית לך למומחים פרטיים  
בתגובה להודעה מספר 0

תתפלא עד כמה הם יכולים לעזור לך מבחינה של הנכות.
רק מומחים פרטיים היום, תחפור באינטרנט ופשוט תלך לכמה מהם, לבנת פורן גם יפנו אותך לכמה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ילד זקן
חבר מתאריך 29.7.19
443 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    06:47   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לבנת פורן באמת הכתובת?  
בתגובה להודעה מספר 1

תמיד הזכירה לי את עורכי הדין החלקלקים בפרסומות בארה"ב, לא ממש הטעם שלי... חושש להתפספס במשרד גדול מדי, כנראה לשוא.

רופאים מומחים בעיה לא קטנה, הרבה רופאים חושבים שהכאבים שלי פסיכוסומטיים (* מניח מהיחס שאני מקבל, לא נאמר), אין בדיקה שמצביעה על בעיה מספיק חמורה לטפל בה. הטיפולים החדשניים יהיו ניסיוניים/יקרים מאוד. ניסוי יכול לעלות לי עוד, וטיפול יקר יבוא בחשבון כשדע כמה הביטוח שילם. בינתיים אני חי על חשבון הילדים שלי, והם לא צריכים לבזבז על זה כסף, במיוחד בהינתן *.
אולי אצטרך לחכות שחלק מהרופאים שלי ייפצעו בעצמם כדי שיתחילו להבין ואולי אפילו ינסו לעזור... למרות שבמצב הזה קשה לעשות משהו.

תודה רבה!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ארבע אותיות
חבר מתאריך 15.2.16
18432 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    08:48   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לבנת פורן לא לוקחת כסף, היא לוקחת רק אם אתה זוכה  
בתגובה להודעה מספר 3

זה בתנאי כמובן שתוכל להוכיח שזה שווה להם.
גם אני הולך כנראה הולך אליה עוד מעט בגלל פגיעה בשמיעה מהצבא, אתה לא תאמין איזה פלאים היא עשתה לאבא שלי, בלעדי חברות כאלה אין לך סיכוי, ממליץ לך לגשת אליהם, זה לא עולה כסף.
הם יודעים למי להפנות אותך, אתה רק צריך לשלם לרופאים שהם יפנו אותך אליהם, ואם יש לך ביטוח בריאות אז תדע שזה מכוסה.

ילד זקן
חבר מתאריך 29.7.19
443 הודעות
יום ששי ט''ו באב תשע''ט    13:38   16.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. זוכה אני בטוח לא  
בתגובה להודעה מספר 5

במקרה הטוב אקבל פיצוי כספי חלקי מאוד על נזק שקשה בכלל להעריך, והחלק הכלכלי הוא רק אחד הצדדים.

כיוון שאני חסום מבחינת הפיצוי ע"י תקרות למיניהן, לתת אחוז גדול למישהו שלא שלא יוכל לעשות יותר (בגלל אותן תקרות), מפחד שאני יורה לעצמי ברגל (השנייה?) ומקטין עוד את הפיצוי.

מסכים שעדיף חלק ממשהו, מאשר כלום שלם.
בינתיים העורך ששכרתי פגע בי, ואולי גם בתיק. ואני לא בטוח איך לא לחזור על הטעות.

ארבע אותיות
חבר מתאריך 15.2.16
18432 הודעות
יום ששי ט''ו באב תשע''ט    13:40   16.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כמו שאמרתי, תפנה אליהם ותן להם לבדוק  
בתגובה להודעה מספר 6

אתה בחיים לא יכול לנצח בזה לבד, ונזק הם לא יעשו לך, זה לא איזה אחד קקיונר בשקל תשעים במבצע ברמי לוי.
מה אכפת לך לנסות, יותר גרוע מזה לא יהיה

ילד זקן
חבר מתאריך 29.7.19
443 הודעות
יום ששי ט''ו באב תשע''ט    14:08   16.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. תודה על העצות  
בתגובה להודעה מספר 7

אבל מקווה שאתה טועה. אם אני לא יכול להצליח לבד, זה כשל של המערכת.
עורך הדין שלי לא בשקל, ספק קקיונר (מנהיג מחאות, רץ לרשות עיר), ואשמח להתבדות שלא עשה נזק לתיק שלי.
לגבי שלא יכול להיות גרוע יותר, אתה תופתע. ואל תשאל איך, פן תגלה.

רפואה שלמה והצלחה בהכל.

Avic80
חבר מתאריך 11.9.19
267 הודעות
יום רביעי כ''ה באלול תשע''ט    22:23   25.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לפי התגובות שלך  
בתגובה להודעה מספר 3

אולי כדאי שתנהל בעצמך את התיק, אתה נשמע לי מאלו שהם חצי עורך דין, למרות שאין להם ממש מושג. מה הכוונה "שעורך הדין שלך עשה לך נזק"? אתה שומע את עצמך? לבנת פורן גם לא ממש הטעם שלך!!! בקיצור תנהל הכל לבד.. בהצלחה.

ET
חבר מתאריך 17.6.02
40587 הודעות
יום ראשון ז' בתשרי תש''פ    17:47   06.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. נא להימנע מהמלצות בפורום.  
בתגובה להודעה מספר 1

ניתן להמליץ בהודעה אישית-ישירה לשואל.

כך הדבר לגבי עורכי דין שברצון המגיבים להמליץ עליהם, וכך הדבר בוודאי בהפניות שאף גורם מקצועי רציני לא ימליץ עליהם.

Avi Baba
חבר מתאריך 27.12.08
4808 הודעות
יום שלישי ה' באב תשע''ט    22:41   06.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. רפואה שלמה ומהירה,וברוכים הבאים לרוטר.  
בתגובה להודעה מספר 0

ילד זקן
חבר מתאריך 29.7.19
443 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    06:49   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה!  
בתגובה להודעה מספר 2

ברוכים הנמצאים.
קורא בפורומים שנים רבות, כעט גם אכתוב.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות