גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19890 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19890
רוזנצוייג
חבר מתאריך 2.6.19
2363 הודעות
יום חמישי כ''ד בסיון תשע''ט    00:02   27.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''אדוני השר הגיעה העת להפוך את עובדי הניקיון לבעלי מקצוע , להקים עבורם מכללות ללימוד''  

במעמד שר הכלכלה אלי כהן , ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, צמרת עיריית כרמיאל, מנכלי"ם , מנהלי מוסדות , אישי ציבור ועובדי חברת " תגלית נחנכו משרדי החברה המרשימים בכרמיאל .

מייסד החברה והבעלים אלון אזולאי, חתן השמחה, התקבל בתשואות רמות ובאוירה מיוחדת. לאחר שהשר אלי עהן התכבד בברכה ובקביעת המזוזה , נשאה דברים מרגשים מנכלי"ת החברה רותי שחר והעלתה על נס את פעילותו של אזולאי למען כבוד העובדים ודאגה לזכויותיהם .ראש העיר משה קוניננסקי הפתיע את אלון אזולאי כשהזמין את מנהל כפר הילדים בכרמיאל שהודיע לאלון בהתרגשות רבה כי הועד המנהל החר בו להיות חבר דירקוטוריון בכפר הילדים בו היה אלון חניך כילד .

לאחר ההתרגשות העצומה מסגירת המעגל ן נשא מייסד החברה אלון אזולאי דברים ואמר: "

כבוד השר, ידידי היקר אלי כהן, שר הכלכלה והתעשיה, מר משה קונינסקי ראש עירית כרמיאל , לקוחות, אורחים ועובדים יקרים,

אני רוצה להודות לכולכם על שבאתם לחגוג איתנו את חנוכת המשרדים החדשים של קבוצת תגלית.

התחלתי את דרכי המקצועית כמנהל בחברת שירותים בינלאומית.
כעבור מספר שנים החלטתי כי אני רוצה להגשים חלום ולהקים חברה משלי, בה אני אהיה המוביל ומתווה הדרך.
וכך בשנת 2005 הקמתי את קבוצת תגלית.

המקום כרמיאל לא נבחר באקראי. בילדותי גדלתי כאן בכפר הילדים בכרמיאל וזה למעשה היה ביתי. לכן היה טבעי שגם את החברה שלי אקים בעיר בא גדלתי ,
התחלנו כחברה קטנה ומקומית וכיום אנחנו אחת מחברות הניקיון הגדולות ביותר בארץ. יש לנו מאות לקוחות ומעל ל-1,000 עובדים. הלקוחות שלנו כוללים: מפעלי תעשיה, מוסדות ציבור, חברות הייטק, מרכזים מסחריים, נמלים ועוד.

החברה מספקת שירותים ופתרונות מתקדמים בתחומה, ברמה הגבוהה ביותר ומשתמשת בחומרים ומיכון המתקדמים ביותר בעולם.

כבעלים של הקבוצה הטמעתי מספר ערכים שהם כנר לרגלי:
הערך הראשון הוא לדעת כיצד לנהל אנשים. זה מחייב אותך להיות קודם כל אתה בעצמך בן-אדם רגיש וקשוב לצורכי העובדים והלקוחות .
נפלה בחלקי הזכות בעת שכיהנתי כיו"ר ארגון חברות הניקיון ,וחבר נשיאות בארגונים העסקים במדינת ישראל להיות מוביל ושותף בגיבוש ההסכם הקיבוצי החדש לעובדי הניקיון.
הסכם זה מבטיח לעובדים את תנאים סוציאליים מיוחדים הכוללים קרן השתלמות מהיום הראשון.

ערך נוסף הינו השירות ללקוח. הענקת שירות ברמה הגבוהה ביותר.. תמיד אני אומר אנחנו חברת ההייטק של הניקיון.
כבעלים אני מעורב בכל הנעשה בקבוצה כדי להבטיח שאכן הלקוחות מקבלים את השירות הטוב והמקצועי ביותר.
אני חש אחריות וגאווה לספק פרנסה למאות משפחות ובראש ובראשונה לעובדים מכרמיאל והסביבה.

כחברה גדולה ומובילה בתחומה, אנו מרגישים מחוייבות גם לתרום לקהילה.
ואכן קבוצת תגלית תורמת בתחומי הספורט, החינוך, והתרבות.
רק לאחרונה, לכבוד שבוע הספר רכשנו כ 1,000 ספרים של הסופר עמנואל בן-סבו שהיה מדריך שלי לפני כ-30 שנה. ספרים אלו חולקו לעובדי החברה.
כמי שפרץ את תקרת הזכוכית של עצמו אני רוצה לעזור ל"חולמים " החדשים לממש את חלומם. בימים אלה יצאתי ביוזמה חדשה ואני מחפש יזמים צעירים שרוצים לפתח יוזמה עסקית.
קבוצת תגלית תהיה הבית והמנוף ליזמים אלו.

המשרדים החדשים הם אבן דרך להמשך ההתפתחות של הקבוצה ולרווחת העובדים.
כקבוצת הניקיון והאחזקה הגדולה והמובילה ביותר, אנו נמשיך להתפתח, לצמוח , להתייעל ובעיקר לעבוד בשיתוף פעולה פורה עם לקוחותינו תוך שמירה על ערכי החברה המובילים אותה לאורך השנים.
לצד המשך הצמיחה והובלת החברה, אנו נמשיך לחפש ולפתח תחומים נוספים אשר יביאו את הקבוצה לפסגות נוספות.
ניקיון זה תחום מקצועי המחייב הכשרת עובדים בתחום זה,
אני קורא מעל במה זו לשר אלי כהן לסייע בידנו בשני תחומים עיקריים:
מציאת פתרונות יצירתיים בתחום כח האדם, כפי שנעשה בענפים אחרים. ויש לי כמה רעיונות פרקטים שיכולים לקדם את הנושא אותם אציג בפניך.
הכרה בתחום הניקיון כמקצוע לכל דבר לרבות הקמת מסגרות הכשרה מקצועיות בתחום. קבוצת תגלית רוצה ומוכנה להיות החלוצה בתחום זה.

לסיום ברצוני להודות לכל אלו שתומכים ועוזרים לי, בראש ובראשונה לאשתי היקרה קרן ולילדיי יועד, יקיר נויה ויהלי.
למנכ"לית החברה רותי שחר שלא נחה לרגע
ולשותפי בחברת טי בי אם- דודו אטיאס ." גם השר אלי כהן שנענה לאתגרים שהציב לפניו אלון אזולאי כמו משה קוניננסקי העלו על נס את תרומתו המשמעותית של אזולאי כמנוע קטר של צמיחה . אחד הרגעים המרגשים היה כאשר עובד החברה המתמודד עם שיתוק מוחין הודה בהתרגשות רבה לאלון על הזכות שהעניק לו בקבלתו לעבודה עשווה בין שוים .

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות