גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19897 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19897
יחזקאל
חבר מתאריך 22.11.17
28 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ט    16:22   30.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ד''ר ויז'נסקי חוות דעת על השיטה החדשה לשיניים חדשות  

ד"ר ויז'נסקי פיתח שיטה חדשה להשתלת שיניים וחשבתי שזה מספיק חשוב בכדי לכתוב כאן..אז ד"ר עמירם ויז'נסקי הסביר לי שבשיטה שלו אשר נקראת שיטת הנקב הוא עושה נקב מזערי (חור קטן) שדרך החור הזה הוא מצליח להחדיר את השתל. בשונה מכל השיטות הקיימות כיום הוא לא מבצע פתיחה כירורגית של כל חלל הפה ובכך השתלת השיניים הופכת להיות "ללא כאבים"..יש אומנם מעט כאב אך הוא קטן בצורה משמעותית מטיפולים אחרים.
מבחינתי מדובר בפריצת דרך..קשישים ומבוגרים סובלים רבות מהשתלות השיניים אצל הרופאים ונותרים חסרי אונים בבית עם הכאבים..מדבר גם על סבא וסבתא שלי זכרונם לברכה. ולצערי הם לא הכירו את השיטה הזו לפניי כן.
ממה שאני זוכר סבא שלי היה בערך חצי שנה בטיפולים של השתלות וזה ממש הרס לו את שגרת החיים באותה תקופה..כעת ממה שהבנתי מהרופא ד"ר ויז'נסקי אפשר היום בשיטה שלו לעשות תוך כמה שעות השתלת שיניים מלאה..הישג נפלא לרפואה הישראלית!
מה שעוד התפעלתי זה שהיום כבר אפשר לקבוע את מראה השיניים משמע את גוון צבע השיניים, את הרווח בין השיניים, את הגודל.. ולדעתי זה מדהים.
כמו כן, בגלל ההתפתחות הטכנולוגית שמתרחשת כעת מחירי ההשתלות של השיניים נוחים יותר ממה שהם היו בעבר וגם בגלל שהם פחות כואבים ומתבצעים מהר יותר זה פשוט משהו שמשנה חיים ומשפר אותם..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות