גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21392 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21392   
אליטה
גולש אורח
יום שני י''ח באב תשע''ה    08:10   03.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שווה קריאה:  

״חודש לפני מצעד הגאווה בירושלים שקלנו כמה חברים בדירת סלון תל אביבית לפתוח דף פייסבוק נכד מצעד הגאווה בירושלים.
לאור התוצאות הקשות מאוד שארעו אנו מצטערים שלא פעלנו ככה.
מהידועות שקהילת הלהטב בה אני חבר הינה חברה המתחננת להכרה לזכויות ולשוויון יחד עם זאת זו אותה הקהילה שבצורה אלימה הילכה אימים על הזמר מאיר אריאל ז״ל רק כי אמר משפט שלא תאם את רוח הקהילה. היריקה בפרצופו מול מצלמות טלויזיה עדיין מהדהדת כאות קלון לחוסר הסבלנות של קהילתי על כל החולק עליה.
גם עמוס גוטמן זל קולנוען בחסד מופלא נמחק מהסטוריית הקהילה וצץ מהבוידעם לעיתים רחוקות וכל זאת כי סרטיו מראים את הקהילה במערומיה
הפתיח של נגוע מסכם הכל.
מאז הדקירות במצעד, הקהילה הינה שוות ערך למושג מקרתיזם במילון.
כולם צרכים להתגייס כולם חיבים לשנוא חרדים ואנא הומואים יקרים חובה על כולכם לתמוך במסתננים.

לצערי דברים אחרים טורדים את מוחי כמו מספר חברים המתגוררים בסמיכות לתמחת בשכונות שפירא התקוה קרית שלום
לחברים אלה הומואים צעירים מזרחיים בעיקרם או רוסים או ערבים הומואים קשה יום יש מצעד יום יומי מצעד המוות האונס וגניבת הפלאפון תוך אלימות אכזרית.
למה הם חייבים להיות שם? כי הם גרים שם וחוששים יום יום לחייהם ולרכושם.
כשחברים אלו מותקפים החברים האחרים מתגייסים לעזרתם באוכל תרופות ליווי לבית חולים
בקהילה אין אוזן קשבת לתלונות של הומואים לסביות וטרנסיות שהותקפו עי מסתננים
תאמינו לי חברים ניסו
שם מוצדקת צעדה אמיתית
שם זהבה גלאון צריכה לזעוק נגד אלימות המסתננים כנגד הומואים וטרנסיות שזה מקום עבודתם בלית ברירה.
שנים שאני מוזמן ובא לכנסים על מגדר אפליה האיום החרדי
טרם הוזמנתי ליום עיון או כנס שכותרתו
״האלימות הקשה מצד מסתננים נגד חברי הקהילה״
ברור לכל בר דעת כי לו היה תוקף אותם בתחנה מרכזית חרדי הו אז הקהילה בראשות מרצ היתה מנצלת המצב בציניות המשרתת מטרותיה בדיוק כמו הערב בעצרת הנגד שנאה שבעיני הומואים רבים הינה עצרת השנאה בכבודה ובעצמה.
לפני שנים ישבתי בבר הומואיתל אביבי עם חבר על בירה
מוזיקה קצב צחוקים חתיכים ואז לפתע חיוכים נשיקות ומחיאות כפיים
שמחנו וחיכנו בחזרה היה רעש נוראי ואפל משהו
התקרבנו להתענין והבשורה המשמחת מפי חברים הומואים קבועים בבר, שעם חלקם הלכנו לחוף הילטון הגיע לאוזננו.
התבהר לנו כי היה פיגוע בשכונת בית ישראל החרדית
הייתי בשוק שכן משפחתי הרחבה גרה במאה שערים והם תמיד מקבלים אותי באהבה
ואז שניה אחרי חבר שוב רקד ונופף בידיים מאושר עד התקרה.
מה עכשיו בררנו
מספר ההרוגים עלה
נשיקות כאפות
שמחה אמיתית בבר הומואי תל אביבי
האדמה רעדה תחת רגליי
הבנתי שחבריי ההומואים השרירים הזורמים הקוליים שמחים למותם של חרדים בפיגוע. שהם עסוקים בכמה רע יכול להיות לחרדים ככה אושרם גדל.

נכון השמאל לרוב לא אלים
הוא חוגג כשאחרים מגשימים את חלומו.
דמיינתי נאצים מרימים כוס מול המשרפות.
מאז לא שבתי לבר
גם לחברים הטובים קצת נעלמתי.

שאלתי חבר שצועד ממרצ למה תמיד מצעד בירושלים וחרדים אז הוא הסביר אולי יש נער חרדי הומו בודד שידע שאנחנו למענו
שלא יתאבד
יפה מרגש
ומה לגבי נער ערבי גם חבל עליו שלא יתאבד
למה לא לצעוד בשם השוויון גם בשפרעם יפו
ודרוזים דלית אל כרמל
ובדואים רהט
ושומרונים בחולון
מה עם נפשם העדינה
הוא חייך
אתה לא רציני
מה יצא לנו מעימות עם ערבים חוץ מלהפסיד קולות.
שוב הבנתי יש מי שמשתלם לו ושנהנה מדמם השפוך של חבריי הצועדים ושבכל הזדמנות יתנגש בחרדים.
לא די בזו חבר נוסף פצפיסט אמר לי אחרי הדקירות במצעד כי הוא מוכן למות למען הזכות לצעוד בירושלים.
ב2015 לפצפיסטים בקהילה רוח הקרב בוערת בעצמות.
איפה הקהילה התמימה שהפכה לגיהדיסטית פודמנטליסית ברוח המזרח התיכון כשהחבר דיבר מולי ראיתי את ערפאת צועק מליון שהידים לירושלים.
השתגעתם? למות בשביל מה?
כמי שגר תקופה ממושכת בירושלים ומבקר בה רבות חיי הגייז בעיר נהדרים
יש ברים בתי קפה פרנדלים רבים בית פתוח גן עצמאות...
אבל הומו ירושלמי חייב ביום יום גם מצעד
רבים מהקהילה נגד המצעד הם פוחדים להגיד חוששים לדבר
ינדו אותם יאנפרדו אותם
אווירת טרור ברשת.
ראשי ומובילי הקהילה מנצלים ארוע נדיר ואלים שראוי לכל גינוי של אלימות עי אדם אחד לא שפוי בנפשו שמקומו במוסד סגור ולא בכלא
שנים שהמצעד עובר ללא ארועים מיוחדים
החרדים מתעלמים רק ישי שליסל היה עסוק בזה ושוחרר עי בית המשפט שסבר שהאיש אינו מסוכן אותו גוף שהחליט שהוא לא חולה נפש...
אז מדוע מנצלת הקהילה את הארוע הנדיר והקשה בכדי להתנגח בחרדים?
מדוע זהבה גלאון רואה ביהודה גליק פרובוקטור ובמצעד לא? אולי שיצעדו יחד ויביאו עלינו שבת אור ואש ותמרות עשן.
כשראשי הקהילה יסיימו החגיגה וההצקות וההתנגחות היום יומית בממשלה ובהנתן העובדה כי כמות החרדים במדינה עולה עם השנים נכון יהיה שהקהילה תפנה לדו שיח שאם לא כן לא ירחק היום שהחוק שמרצ העבירה יבוטל והומואים יהפכו לעברינים. כמה סבלנות יש לבנט ולחרדים עד שימאס להם ויעברו לפעולה אקטיבית וחקיקה נגד הקהילה.

כדאי שהקהילה תלמד מחסידות בעלזא בתא שמבינה שהיא מיעוט וככזו מפנימה עצמה ולא מציקה לאיש.
הקהילה בירושלים הינה מיעוט שאיש אינו מציק לו. מוצדק וחכם יהיה אם ביום יום שתנהג הקהילה כמו בעלזא שפעם בשנה בחגיגת בית השואבה הכביש באחד העם שנקין נסגר לשלוש שעות ורוקדים מול הבנין עם ספרי תורה.
כמותם שהקהילה תחגוג מול הבית הפתוח שיסגרו המדרחוב להנאתם.
גם ענין הבר נוער טרם הוברר ויתכן שכלל מדובר בארוע פלילי או בזיהוי שגוי או מליון דברים אחרים חשוב לזכור את הקורבנות והפצועים ברם מגוע שהעובדות יטרידו אנשים עם שנאה בעיניים לכל מי שלא מיישר איתם קו.
לסיום בזמן המצעד התקשרו אליי שני חברים חרדים ממאה שערים לוודא את שלומי ואיחלו לי אריכות ימים
גם הרבנים הראשיים יצאו נחרצות תוך דקות ספורות נגד הדוקר עד כי כמעט וגזרו עליו דין רודף שפרושו גזר דין מוות.
הקהילה החרדית לפני ואחרי המצעד פעלה למופת
בגינוי חד משמעי ושאינו משתמע לשום פן אחר אמנם בטרמינולוגיה שלהם הכינוי נותר מצעד התועבה. כמי שמכיר העולם החרדי המונח תועבה- תועה אתה בה, הינו הלכתי שכן תועבה מוזכרת בעבירת משכב זכר כשם שיש מונח ממזר שאינו קללה אף אם אינו נעים לאוזן השומעת.
אלו החרדים האמיתיים והגיע הזמן שראשי הקהילה ידברו בשלום ובהבנה ובענווה עם ראשי העדה החרדית יגיעו לויתורים והבנות למשל רק מצעד בתל אביב
שידמינו שזה החמאס אז יקל להם.
ואז כשיוותרו על ירושלים שימצאו מישהו אחר להציל למשל את הדרוזים במגדל שאמס.
החלמה מהירה לפצועים
נ.ב הליכתו של ינון מגל לעצרת המכתימה ציבור שלם הינה בגדר תספה אוכלוסיה שלמה שעמדה למשפט שדה בגלל רשע בודד חולה נפש ומשחקת לידי מרצ.
אף מנהיג מכובד לא צריך ליפול לפח הזה.
במקום זאת כשם שסוגרים את הר הבית למען שלום הציבור כך יש לאסור המצעד למען שלום חבריי היקרים והאובים
עם כל הכבוד מדובר במאית ופחות ממספר הצועדים בתא מאה אלף מול אלף כך שהנזק הינו לציבור מועט וזניח אף לקהילה״

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מי כתב את זה? שלומצי 03.08.15 09:41 1
  בזבזת לי עוד דקה מהחיים, טוביה 04.11.15 11:50 2
  אני לא אקרא את זה. נטו בגלל הכותרת אתאיסט 05.11.15 08:40 3

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ה    09:41   03.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מי כתב את זה?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
טוביה
חבר מתאריך 19.10.15
2780 הודעות
יום רביעי כ''ב בחשון תשע''ו    11:50   04.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בזבזת לי עוד דקה מהחיים,  
בתגובה להודעה מספר 0

כשפתחת אשכול נוסף, שעוסק בכתיבה הכי עילגת, צולעת, מוזרה, חסרת פיסוק וקהרנטיות שראיתי בחיי.
תשפוכת הטמטום הבלתי קריאה הזו כבר פורסמה.

אתה חייב לי דקה.

ב'תמ"ט חטא המרגלים; ה'תש"ח הקמת רשות השידור. כ- 3,300 שנה של לוזריות . לא שומע תקשורת תבוסתנית!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אתאיסט
גולש אורח
יום חמישי כ''ג בחשון תשע''ו    08:40   05.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אני לא אקרא את זה. נטו בגלל הכותרת  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות