גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #22326 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22326   
אלמוני
חבר מתאריך 2.4.12
11203 הודעות
יום רביעי כ' 'באדר ב תשע''ו    09:29   30.03.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מכתב כואב מלוחם מגב שנפצע לפני כמה חודשים  

זה מה שכותב לוחם המג"ב גבריאל איסטחרוב שנפצע בפיגוע לפני מספר חודשים שווה לקרוא

28.3.2016 ,כמעט 4 חודשים אחרי, יושב ומתבייש. מתבייש במקבלי ההחלטות. ומתבייש בהזויים האלה שמגדירים את עצמם אנשי שמאל וארגון "בצלם".

אז קודם כל שלום, קוראים לי גבריאל ואני לוחם מג"ב לשעבר .
בתור אחד שחווה פיגועים וראה דבר אחד או שניים (שירתתי בירושלים) ובתור אחד שבסופו של דבר חווה את זה על בשרו.. אני רוצה להביע תמיכה מוחלטת בחייל הגיבור ולדרוש !! את שחרורו המיידי שכמובן שהשמאל וארגון בצלם העוכר ישראל הזה רצחה אותו עוד לפני בירור המקרה כי זה ממלא להם את הכיס ע"י הממנמים שלהם .

29 לנובמבר 2015 . מחבל קופץ עליי ב7 וחצי בבוקר. המחבל התנפל עליי מאחורה,ברגע של היסח דעת קטן והצליח לדקור אותי. איכשהו הצלחתי להדוף אותו,אבל המכה הייתה כה חזקה שבמזל העיפה אותי לקיר ככה שהסכין לא חדרה עד הסוף , איזה שיקול דעת הייתם מצפים ממני?איזה שיקול דעת הייתם מצפים מהשותף שלי? אז כמובן שהסתובבתי וברגע הראשון שהבנתי שמדובר במחבל לובש מעיל, גדול מימדים ,שמנסה לבצע את מה שתכנן בכל דרך אפשרית, ואם באותו רגע המחבל הזה לא מנוטרל ויש את הסיכוי הקלוש הזה שיש עליו מטען המצב יכול להחמיר הרבה יותר וחס וחלילה מישהו מהסובבים יפגע ? ברור שהגבתי ויריתי ביחד עם השותף שלי. לא שיקול דעת ולא בטיח " הוא חייב ללכת , לא לוקחים סיכון" ופעלנו על מנת לחסל את הסכנה .

חברים.. מחבל הוא לא צפוי.. מחבל בא לפגוע בנו,לרצוח אותנו. אם רק ניתן להם את ההזדמנות הכי קטנה, את הרשלנות הכי קטנה שלנו, את הסיכוי הקלוש הזה שיש עליו מטען ( הרי הלו אנחנו בחברון - הם לא עוברים בדיקה במחסום לפני שהם מגיעים לבצע פיגוע נכון?) הם יבצעו זאת. ואם אותו מחבל היה עובר אותי והסיכוי שמישהו שלא קשור היה נפגע. השמאל ההזוי היה אומר משהו חוץ ממחבל הוצא להורג? ואם המחבל בחברון היה מצליח לפצוע עוד מישהו? או יותר חמור להרוג? הרי הוא בא למות. בא להיות שאהיד אז למה שאם תינתן לו הזדמנות הוא לא יבצע עוד דקירה, או יתפוצץ?

אני קורא גם לכל החיילים לא לפחד לבצע את העבודה שלכם ולהמשיך לנטרל סכנות, בלעדיכם אנחנו לא כאן. רק תשמרו על עצמיכם, ואנחנו נשתדל לתמוך בכם כמה שאנחנו יכולים.

אז הינה שמאל יקר. אולי תשתפו את התמונות שלי ברחבי העולם? אולי תשתפו מה שהמחבלים האלה עושים לנו?חבורה של בוגדים. החיילים שלנו מגנים על הארץ בחיוך ובאהבה ואתם תוקעים להם סכין בגב, אתם אוזקים גיבור שניטרל סכנה באזיקים עוד לפני המשפט ואתם מתנערים מכל אחריות כלפי החייל. איפה הגיבוי?איפה מקבלי ההחלטות באינתיפאדה שמתרחשת כבר כמעט חצי שנה מישהו עוזר לחיילים?? מישהו דואג להכווין אותם בידיוק מה לעשות?? איפה אנחנו עם ישראל .. מתי הלכנו לאיבוד ולמה יש כלכך הרבה עיוורים יפי נפש? מתבייש.

אנחנו בתור אזרחים שאוהבים את המדינה חייבים לתמוך בקול השפוי, ובתור מדינה להפסיק ללקק לכל המדינות ששמות עלינו אלף ***. ולהתחיל לדאוג לעצמנו. גם אם מבחינת הצבא החייל עשה טעות. הטעות היא לא טעות שמצדיקה את מה שעשו לו, החייל פעל מאינטרס להגן על חברים שלו והוא לפחות צריך לקבל את הגיבוי שמגיע לו. אל תשכחו שמדובר בילדים שלכם. שלפני פחות מ4 חודשים גם אני הייתי חלק מילדים אלו.
לשחרר מייד את אלאור !!

http://imagizer.imageshack.com/img922/1497/MHVsl2.jpg

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אולי כדאי שתעביר ללוחם המגב את הפרטים האלו( לא ממש נראה שהוא יודע את מהלך האירועים) שלומצי 31.03.16 15:16 1
     ביהמ'ש חושב אחרת עין לציון 01.04.16 18:41 2

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''א 'באדר ב תשע''ו    15:16   31.03.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אולי כדאי שתעביר ללוחם המגב את הפרטים האלו( לא ממש נראה שהוא יודע את מהלך האירועים)  
בתגובה להודעה מספר 0

הירי בחברון, העובדות:
החייל לא חשש מחגורת נפץ. הוא הוריד את
הקסדה, כיוון וירה. ההסבר: "מגיע לו למות".
ממצאי התחקיר שערך מח"ט כפיר:
1. שני מחבלים ניסו לדקור חיילים ונורו.
2. מחבל אחד נהרג במקום.
3. מחבל שני נפצע קשה מאד לאחר שספג 6 קליעים בגופו.
4. קצין צה"ל ניגש למחבלים השרועים על הקרקע, בדק את גופם, הפך אותם על גבם ווידא באמצעות ידיו שאין עליהם חגורות נפץ.
5. הקצין הרחיק את הסכין שהסתתרה בין הארץ לבטנו של המחבל הפצוע.
6. החייל היורה, חובש צבאי, הגיע רק כעבור 6 דקות.
7. החייל היורה קיבל פקודה לטפל בפינוי החייל שנפצע בפיגוע ועזר להעלות אותו לאמבולנס.
8. כעבור 5 דקות, כלומר 11 דקות אחרי הפיגוע, ירה החייל במחבל הפצוע.
9. החייל הסיר את הקסדה והעביר אותה לחייל אחר כדי לבצע את הירי בנוחות.
10. החייל דרך את הנשק ומטווח קצר ירה בראשו של המחבל.
11. שני מפקדיו, המ"מ והמ"פ, היו מופתעים ושאלו אותו למה עשה את זה.
12. תשובתו של החייל: "מי שבא לפגוע בחבריי, מגיע לו למות".
13. הקצינים מדווחים לממונים עליהם.
14. מח"ט כפיר מבצע תחקיר בשטח.
15. החייל לא מכחיש את מה שאמר למפקדיו.
16. החייל גם לא טוען שחשש מפני חגורת נפץ.
17. גרסת חגורת הנפץ נולדה רק אחר כך, בשלב חקירת מצ"ח.
ספי עובדיה, ערוץ 10, חושף בעמוד הפייסבוק שלו:
"תיאור המקרה כפי שעולה מתחקיר האירוע שערך מח"ט כפיר בו ביום בו התרחש הפיגוע.
חמישי בבוקר, שני מחבלים פלסטינים מתקרבים כשבידיהם סכינים לעמדת חסימה של צה״ל בחברון. בעמדה כח של שניים קצין - מ"מ וחייל. החייל נפצע אבל הכוח הקטן פועל היטב ומנטרל את המחבלים. אחד נהרג במקום והאחר נפצע קשה מאוד לאחר שספג לא פחות משישה קליעים. אחרי הניטרול ניגש המ"מ (שלא נפגע) למחבלים השרועים על הקרקע ובודק את גופם לוודא שאין חגורת נפץ. הוא עושה זאת בידיו ואף הופך אותן על גבם היות ושניהם היו שכובים בטן. מאחד מהם(המחבל שנורה אח"כ בראשו) הוא אף מרחיק את הסכין שהסתתרה בין הארץ לבטנו.
כעבור שש דקות מגיעים לזירה המפ והחובש( שהפך מאז גיבור ישראל ) המ"פ פוקד על החובש לטפל בפינוי החייל שנפצע בפיגוע, הוא מסייע בהעמסתו על האמבולנס וכעבר חמש דקות נוספות כלומר 11 דקות מרגע הפיגוע מתחילה התרחשות הירי:
החייל מסיר את הקסדה ומעבירה למשמורת לחייל אחר בכח כדי לירות בנוחות במחבל הפצוע, דורך את הנשק ומטווח קצר יורה בראשו של המחבל להפתעת שני מפקדיו הממ והמפ ששואלים אותו לפשר המעשה. תשובתו: מי שבא לפגוע בחבריי מגיע לו למות.
הקצינים מבינים שמדובר במעשה פסול ומדווחים למעלה וכעבור שעות ספורות( לפני פרסום סרטון בצלם) נערך תחקיר בשטח שמבוצע על ידי מחט כפיר, שם הוא שומע על ההסבר שהעניק החייל לירי. מה שהוא לא שומע בשום שלב מהחייל זה החשש מפני חגורת נפץ ולא הכחשה לדבריו בפני המ"מ והמ"פ.
המח"ט מבין שמדובר באירוע חמור וכך מתגלגל הדבר לפצ"ר שמורה על חקירת המצח, שוב הרבה לפני סרטון בצלם.
"השר בנט מכיר את הפרטים הללו. הוא יודע שגרסת חגורת הנפץ נולדה רק בשלב החקירה. הוא יודע שבכירי צה״ל ושהב"ט הגיבו בחריפות כי הכירו את פרטי תחקיר המח"ט ולא בגלל סרטון בצלם ולא בעקבותיו"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עין לציון
חבר מתאריך 3.4.19
יום ששי כ''ב 'באדר ב תשע''ו    18:41   01.04.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ביהמ'ש חושב אחרת  
בתגובה להודעה מספר 1

הציבור חושב אחרת
ורק קצינים שחושבים על הקידום שלהם מסוגלים להפיל לוחם.
בושה לנו שאלו קצינים לוחמים!!!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות