גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #25787 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 25787   
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
14326 הודעות
אור ליום שני י''ט בכסלו תשע''ג    23:09   02.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

העיתונאי בן-דרור ימיני על ההצעה להצטרף לציפי לבני: ''אני מודה שאני מתחבט''  

הועבר בתאריך 03.12.12 בשעה 08:57 מפורום חדשות על-ידי זקי ושות, (מפקח)

מתוך דברים שכתב בן-דרור ימני בעמוד הפייסבוק שלו:

מאז הפרסום אתמול על כך שהוצע לי להיכלל ברשימה של ציפי לבני אני מוצף בעצות של חברים, בשאלות, בתהיות.

כך שברצוני להבהיר. הסיפור הזה נפל עליי בהפתעה. רק ביום שישי פרסמתי מאמר, שעסק במפלגות המרכז, או כאלה שהן מצג שווא של מפלגות מרכז. המאמר נכתב, צריך להדגיש, לפני שהדילמה הוצבה בפניי. ואם זה לא ברור למישהו, היו במאמר גם מחמאות ליחימוביץ' וגם עקיצה ללבני.

אני מאמין גדול במדינה יהודית ודמוקרטית. גם וגם. כאדם מעורב, אני מנהל מאבק בשמאל האנטי-ציוני, שמנהל קמפיין שקרים שעיקרו שלילת זכות היהודים למדינת לאום. אבל ברור לי שהבעיה היא גם בפוליטיקה הישראלית. יש צורך להיאבק בתהליך הכפול מתוצרת הקואליציה הנוכחית. ראשית, האסון של מדינה לא ציונית מבפנים (אנחנו הולכים לקראת רוב לא-ציוני בגיל הגיוס, בעיקר בגלל התרחבות החינוך החרדי, בעידודה של ממשלת נתניהו); ושנית, של מדינה דו-לאומית (הימין מתעקש ליצור מדינה דו-לאומית, כאשר חלק מהימין תומך במתן זכות הצבעה לערביי השטחים).

איך מונעים את האסון הכפול הזה? איך עוצרים את רמיסת הרוב הציוני, על ידי "מיעוטוקרטיה". בכוחותיי הדלים אני עוסק בכך בטורים שלי. אני טוען שוב ושוב שהימין מגשים את החזון של השמאל הרדיקלי - מדינה אחת גדולה, לא יהודית, עם אזרחות שווה. אני נאבק נגד המגמה של הפיכת המדינה לפחות יהודית ודמוקרטית וליותר חרדית.

עד כאן הדרך. כאן מתחילה ההתחבטות.

האם כדאי להעביר את המאבק הזה לכנסת? האם "התנועה" של ציפי לבני היא המסגרת הנכונה? האם הרכב הרשימה הוא כזה שיאפשר לי לפעול למען המטרות הללו? האם אני עלול לאבד את העצמאות המחשבתית שלי? האם הצורך המתמיד בפשרות יסרס אותי?

אני מודה שאני מתחבט. אין לי הרבה זמן. יש לי גם בעיה אתית. למרות התקדימים של עיתונאים אחרים, אני לא יכול להיות גם עיתונאי וגם "מתחבט". צריך להחליט. זו לא התחבטות קלה. יש הרבה שיקולים לכאן ולשם.

זו תמונת המצב. זו התשובה לכל החברים שפנוי אליי בכל הערוצים האפשריים. מצאתי לנכון להבהיר את הדברים.

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=458649150848528&id=239061379473974

- - - - -

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מה אתה אומר ממש לא להאמיו אתה מתלבט??? שיקאגו 02.12.12 23:20 1
  אחרי שזה נחשף הוא מתחבט PASTE 02.12.12 23:26 2
  מסכן בן כספית רק אליו אף אחד לא פנה. חוץ מהמיליארדר הצרפתי המסתורי כמובן. מסטול777 02.12.12 23:26 3
     ? PASTE 03.12.12 00:41 11
  למה לא, 30 אלף בחודש בלי ליצר מאום. מה רע ? חד כתער 02.12.12 23:41 4
  ברגע שתהייה הצעה קונקרטית עם מקום ראלי נתמך ע''י סקרים מכמה מקומות, לא מהיה אניאנונימיאני 02.12.12 23:54 5
  האיש קורא רוטר, ופעמים רבות הביא בטור שלו ידיעות מכאן Mifune 03.12.12 00:01 6
  אתה מתחבט? קח שטיח ותחבוט בו קצת ואולי תעיר את עצמך מהחלום הרע הזה. נוסטור 03.12.12 00:02 7
  בן דרור ימיני איש יקר פרומתאוס 03.12.12 00:21 8
  העפתי אותו מהרשימה שלי אחרי שהתברר לי שהוא כל הזמן ''מתחבט'' זרובבל 03.12.12 00:25 9
     מתחבט = לא נעול על דרכו הפוליטית והמדינית dromi 03.12.12 00:29 10
  עצוב שאתה מתחבט על דבר כל כך ברור . פליטי קדימה צריכים להמחק. uz7 03.12.12 00:47 12

שיקאגו
חבר מתאריך 2.4.12
2433 הודעות
אור ליום שני י''ט בכסלו תשע''ג    23:20   02.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מה אתה אומר ממש לא להאמיו אתה מתלבט???  
בתגובה להודעה מספר 0

לך אל המפלגה היחידה בישראל שאוספת לחיקה את כל השישיות ושאר ירקות רקובים עלי אדמות ואת כל חסרי הבית למינהם!!!מה אתה חושב לך על זה!!!ויפה שעה אחת קודם עלה והצלח

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
PASTE
חבר מתאריך 18.4.11
39082 הודעות
אור ליום שני י''ט בכסלו תשע''ג    23:26   02.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אחרי שזה נחשף הוא מתחבט  
בתגובה להודעה מספר 0

מה עם גילוי נאות במאמרי הדעה שאתה מפרסם במעריב?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מסטול777
חבר מתאריך 19.2.09
5610 הודעות
אור ליום שני י''ט בכסלו תשע''ג    23:26   02.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מסכן בן כספית רק אליו אף אחד לא פנה. חוץ מהמיליארדר הצרפתי המסתורי כמובן.  
בתגובה להודעה מספר 0

מקום ראשון בטורניר ההימורים בחירות 2013 פורום רוטר

PASTE
חבר מתאריך 18.4.11
39082 הודעות
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:41   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ?  
בתגובה להודעה מספר 3

חד כתער
חבר מתאריך 5.2.08
8747 הודעות
אור ליום שני י''ט בכסלו תשע''ג    23:41   02.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. למה לא, 30 אלף בחודש בלי ליצר מאום. מה רע ?  
בתגובה להודעה מספר 0

אניאנונימיאני
חבר מתאריך 2.4.12
32581 הודעות
אור ליום שני י''ט בכסלו תשע''ג    23:54   02.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ברגע שתהייה הצעה קונקרטית עם מקום ראלי נתמך ע''י סקרים מכמה מקומות, לא מהיה  
בתגובה להודעה מספר 0

"התלבטות"

Mifune
חבר מתאריך 16.4.02
17923 הודעות
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:01   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. האיש קורא רוטר, ופעמים רבות הביא בטור שלו ידיעות מכאן  
בתגובה להודעה מספר 0

לרוב ללא קרדיט אם זכרוני אינו מטעני. למרות זאת ייחסתי לו תבונה כלשהי (במגבלות השמאלנות, כמובן). אם יחליט לחבור לציפור הלבנה שבורת הכנף, מן הסתם טעיתי.

למינים ולמלשינים אל תהי תקווה

נוסטור
חבר מתאריך 20.6.09
25245 הודעות
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:02   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אתה מתחבט? קח שטיח ותחבוט בו קצת ואולי תעיר את עצמך מהחלום הרע הזה.  
בתגובה להודעה מספר 0

פרומתאוס
גולש אורח
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:21   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בן דרור ימיני איש יקר  
בתגובה להודעה מספר 0

אל תשמש עלה תאנה, אין שום קשר בין עמדותיך לתפישת העולם של המפלגה הזאת. לך תתפרנס במקומות אחרים

זרובבל
חבר מתאריך 14.9.16
823 הודעות
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:25   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. העפתי אותו מהרשימה שלי אחרי שהתברר לי שהוא כל הזמן ''מתחבט''  
בתגובה להודעה מספר 0

dromi
גולש אורח
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:29   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מתחבט = לא נעול על דרכו הפוליטית והמדינית  
בתגובה להודעה מספר 9

לכן טוב עשית

uz7
חבר מתאריך 13.12.09
57360 הודעות
יום שני י''ט בכסלו תשע''ג    00:47   03.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. עצוב שאתה מתחבט על דבר כל כך ברור . פליטי קדימה צריכים להמחק.  
בתגובה להודעה מספר 0

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות