גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #27485 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 27485   
kalatch לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
4133 הודעות, 35 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''א בחשון תשפ''א    20:13   08.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חוק בנפורד: האינדיקטור הסטטיסטי שהראה זיופים בבחירות באירן, מראה, לכאורה, זיופים למען ביידן  

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.11.20 בשעה 20:25 בברכה, kalatch

חוק בנפורד אומר, פחות או יותר, שבקבוצות טבעיות של נתונים מספריים, שכיחות הספרה הראשונה תקטן ככל שהיא גדולה יותר. ראו תמונת הדגמה מ"מדע גדול בקטנה" (קישור למטה):

בגלל שהחוק הזה נותן מושג די מדויק איך אמורה להיראות קבוצה טבעית של מספרים, הוא גם מאפשר לנו להריח זיופים, כי הם יוצרים קבוצות לא טבעיות של מספרים. זה כלי חשוב לפענוח פשעים פיננסיים, ועוזר נגד זיופי חשבונות, למשל - וראיות המתבססות על חוק בנפורד קבילות במשפט פלילי בארצות הברית. באופן דומה, הוא גם סייע בהנחת אצבע מאשימה על מדינות שזייפו את נתוני התחלואה שלהן בקורונה. ולענייננו - הוא עוזר להריח זיופי בחירות. נעשה בו שימוש כדי להראות זיופים בבחירות 2009 באיראן, למשל, בהן זכה מחמוד אחמדינז'אד בתמיכה עממית מרשימה למדי. לעומת זאת, בבחירות 2016 ברוסיה, כמה מנתוני הבחירות התאימו באופן מושלם למצופה לפי החוק - מושלם מדי ועגול מדי, מה ששוב עשוי להיראות כזיוף, גם אם מתוחכם מעט.

ולענייננו האמיתי - לפי ניתוח נתוני הצבעה גולמיים בכמה מחוזות (במדינות המפתח וויסקונסין, פנסילבניה וג'ורג'יה, בין היתר), עולה שמספרי ההצבעה לביידן סוטים משמעותית מהמצופה לפי חוק בנפורד, בניגוד לשאר המועמדים. כלומר - הנתונים מעלים חשד כבד של זיוף, ספציפית עבור ביידן. הניתוח הועלה לגיטהאב (קישור למטה) על ידי משתמש אנונימי וחדש לפני 3 ימים, אך הוא מציג יחד איתו את כל הנתונים הגולמיים מאתרי הממשל הרשמיים שברפרוף מהיר נראו לי מהימנים (כלומר, לא סתם מישהו ששרטט פייק גרף). הנה דוגמאות:

אדגיש שעיינתי בנתונים במהירות ולא ניתחתי את המספרים בעצמי. כמו כן אדגיש שיש לוודא שלא מדובר בצ'רי פיקינג. כמו כן אדגיש שאיני סטטיסטיקאי, ואני רחוק מלהיות בר סמכא בנושא. כך שאיני בטוח ברשמיי בנושא, לכן זה לא בסקופים אלא כאן, ואודה למי שכן מבין בנושא (סטטיסטיקאי?) אם יבקר את הנתונים ויעלה לסקופים.

https://lbscience.org/2020/06/17/%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%91%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%94-%D7%91%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%AA/

https://en.wikipedia.org/wiki/Benford%27s_law

https://github.com/cjph8914/2020_benfords

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אתה צודק ויש עוד כמה אינדיקציות שמוש התוכנות שבוש בחירות מקצועיות הקבר 08.11.20 20:36 1
  מאוד מעניין - במידה והנתונים אמיתיים בהחלטה מעורר שאלות עם עולם 08.11.20 22:06 2
  חוק ביג ג'ו אומר שלוזרים חמוצים* - מחרטטים. Big Joe 08.11.20 22:16 3
     סבבה גבר kalatch 08.11.20 22:51 4
  אין לי עניין באף אחד מהם henry17 08.11.20 23:05 5
     ברוך הבא לפורום! מוזמן להעתיק את תגובתך לפה: kalatch 09.11.20 00:24 6

הקבר
חבר מתאריך 7.9.14
483 הודעות
יום ראשון כ''א בחשון תשפ''א    20:36   08.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אתה צודק ויש עוד כמה אינדיקציות שמוש התוכנות שבוש בחירות מקצועיות  
בתגובה להודעה מספר 0

יש שתי תוכנות שפותחו ב CIA ו ב NSA
שמטרתן חדירה למסד הנתונים של מחשבי בחירות ושבוש הנתונים בזמן הבחירות

חדירה למסדי הנתונים של כל בעלי זכות הבחירה לפני הבחירות ומיון ומציאת אלו שנפטרו ועדיין נמצאים במאגר אלו שהעבירו כתובת ולא דיווחו ומאגר חולים וזקנים
שמוש בהצבעה בדאר בכל אלו יכול לשנות תוצאות של בחירות שקשה לאתרן אותן ביחוד
אם אתה מצביע במקום תושב בית אבות
במקום חולה בבית חולים
במקום מי ששינה כתובת רשום במקום החדש ועדין גם בישן
התוכנות הללו נקראות
the hammer
scorecard
בידקו את זה
מקור :

https://www.google.com/amp/s/www.tampabay.com/opinion/2020/10/24/a-scorecard-for-election-day-column/%3foutputType=amp
ויש עוד מקורות שזה לא המקום לציינם
חפשו בגוגל ותראו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עם עולם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
3529 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''א בחשון תשפ''א    22:06   08.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מאוד מעניין - במידה והנתונים אמיתיים בהחלטה מעורר שאלות  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
174275 הודעות, 391 מדרגים, 449 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''א בחשון תשפ''א    22:16   08.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חוק ביג ג'ו אומר שלוזרים חמוצים* - מחרטטים.  
בתגובה להודעה מספר 0

sour losers*

kalatch לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
4133 הודעות, 35 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''א בחשון תשפ''א    22:51   08.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. סבבה גבר  
בתגובה להודעה מספר 3

henry17
חבר מתאריך 8.11.20
1 הודעות
יום ראשון כ''א בחשון תשפ''א    23:05   08.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אין לי עניין באף אחד מהם  
בתגובה להודעה מספר 0

לא ביידן ולא טראמפ-אולי טיפה בגלל שאני משקיע בבורסה בארה"ב,אז אני אולי טיפה נוטה כלכלית לטראמפ.
אבל אני חייב לציין שצפיתי בבחירות עצמן ובספירה של הקולות,וראיתי במספר מדינות אנומליות סטטיסטיות.עכשיו אני מבין שב"טבע" הכל יכול לקרות,וכנראה יקרה מתישהו,אבל לא באותה נקודת זמן,ולא במספר רב של מוקדים.
ראיתי ספירות קולות של מדינות מסוימות (פנסילבניה,מישיגן,וויסקונסין,ג'ורג'יה בחלק מהשלבים של הספירה ) שהיה נראה בעין אנושית כי קיימת רמת מובהקות של מעל 95% עבור ביידן.
גם אם הגיע chunk של קולות מאזור שהוא דמוקרטי טהור,הייתי מצפה מהתוחלת להיות בהחלט בצד של ביידן,אבל עדיין להמשיך להתנהג בהתאם לחוק המספרים הגדולים שיביא אותנו לגאוסיאן יפה באותם אזורים עם variance שנראה הגיוני.
רק רצף של מחשבות,שאולי בכלל אינן נכונות...אבל חסרה מידת הסימטריה הטבעית,ללא ספק.
כמובן שככל הנראה כל זה לא יעזור לדונלד טראמפ,אבל אולי יתן חומר למחשבה.
אני אשמח אם מישהו יוכל לספר גרפים עם "קצב גידול" (שיפוע) שינוי הקולות לטובת ביידן במדינות בהן ניצח.זה יכול לשפוך אור על הרבה דברים.

kalatch
חבר מתאריך 1.4.12
4133 הודעות
יום שני כ''ב בחשון תשפ''א    00:24   09.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ברוך הבא לפורום! מוזמן להעתיק את תגובתך לפה:  
בתגובה להודעה מספר 5

https://rotter.net/forum/scoops1/665494.shtml

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות