גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #602 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 602   
mshi01
חבר מתאריך 5.5.02
4617 הודעות
   22:46   27.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

קלאב הוטל  

יש לנו יחידת נופש בקלאב הוטל אילת. (לצערנו חתמנו וקנינו והיחידה עולה המון כסף לשנה) בקלאב הוטל יש אפשרות להפקיד את השבוע שלך בהמתנה כשרציתי להפקיד את השבוע שלי אמרו לי שהדבר כרוך בתשלום של נדמה לי 170 ש"ח או משהו בדומה וגם כשאפתח את השבוע כדי לנפוש אצטרך לשלם אותו התשלום. השבוע צילצלתי לחברה ורציתי לפתוח את שבוע ההפקדה שלי על מנת לצאת לחופשה באילת ומה אומרים לי? היות והשבוע שלך בדצמבר ואת רוצה לצאת לחופשה במאי ובמאי מחיר הנופש הרבה יותר גבוה לכן השבוע נופש שמגיע לך יעלה לך הרבה כסף. שאלתי א.מדוע לא אמרו לי את זה כשהפקדתי את השבוע התשובה החכמה שלהן היתה לא יודע מי ענה לך בטלפון אבל זו המדיניות. אולי מישהו יכול לומר לי מה לעשות בכלל נראה ללי שהניצול והחליבה של חברת קלאב הוטל עוברת כבר את כל הגבולות

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מצטער, אבל אתה אשם : ניצחון 27.04.02 23:37 1
     בכל הכבוד - תשובתך לא לעניין ! amos_ilan 28.04.02 12:14 3
         עובדה השערה והמלצה. ניצחון 28.04.02 19:45 5
             גגש בלש בפעולה - קורא כל מילה amos_ilan 28.04.02 21:10 7
                 יצרת התניה לוגית אשר מגדירה אותך כטיפש : ניצחון 29.04.02 00:19 8
  יחידת נופש ED 28.04.02 11:29 2
     שגיאת ניסוח ED 28.04.02 12:27 4
         תודה על העדכון, אני מבטל את הניידת שהזמנתי :) (ל''ת) ניצחון 28.04.02 19:45 6

ניצחון
גולש אורח
   23:37   27.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מצטער, אבל אתה אשם :  
בתגובה להודעה מספר 0

מי קונה יחידות נופש ? כולם יודעים שזה הדבר הכי טיפשי שאפשר לעשות..

ולשאלתך : תפתח את החוזה ותקרא - אם זה כתוב שם, חיך אכלת אותה, אם לא - יש לך סיבה תביעה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
amos_ilan
גולש אורח
   12:14   28.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. בכל הכבוד - תשובתך לא לעניין !  
בתגובה להודעה מספר 1

קודם כל מבחינה משפטית טהורה - גם אם זה כתוב זה עדיין לא הסוף (ראה פס"ד אפרופים וגם ראה את התשובה לעיל בעניין תנאי מקפח בחוזה אחיד...) כך שמבחינה משפטית אינך צודק.

שנית, גם אם אתה צודק וכל העולם מסביבך "טיפש" - מי אתה שתגיד זאת ? אם אתה יכול לעזור, תעזור, אם לאו - אל תזרה מלח על הפצעים...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ניצחון
גולש אורח
   19:45   28.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. עובדה השערה והמלצה.  
בתגובה להודעה מספר 3

1. מי שקונה יחידת נופש הוא טיפש.
2. כנראה שאין לך מה לעשות בונשא שהצגת.
3. תרגע.

amos_ilan
גולש אורח
   21:10   28.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. גגש בלש בפעולה - קורא כל מילה  
בתגובה להודעה מספר 5

1. מי שאומר לאחר טיפש - ראוי שיביט במראה.
2. כנראה שלא הצלח לקרוא מי כתב את ההודעה הראשונית - אני רק הגבתי לתשובה המתנשאת שלך.
3. אין לי ממה להרגע - אתה לא שווה עצבים ... זו תגובתי הארונה בנושא - תרשום מה שתרשום - טיפש !

ניצחון
גולש אורח
   00:19   29.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. יצרת התניה לוגית אשר מגדירה אותך כטיפש :  
בתגובה להודעה מספר 7

תקרוא את סעיף 1 ו - 3 שוב.

חחח.. אתה עושה את העבודה עבורי.

ED
גולש אורח
   11:29   28.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. יחידת נופש  
בתגובה להודעה מספר 0

לא קראתי את הסעיף בחוזה הדן בעניין ההפקדה. אם מתחשק לך, תוכל לפרסם את נוסחו.
מבחינה הגיונית, הדרישה של קלאב הוטל נראית מוצדקת. השנה מתחלקת ל- 48 שבועות. ישנם שבועות מבוקשים יותר ולכן יקרים יותר. אני מניח שבעלי הסוויטות שילמו סכומי כסף שונים עבור כל שבוע. במידה ולא כן והתשלום היה אחיד לכולם, יש מקום לבירור העניין, שכן אז אין הצדקה לתשלום שונה עבור שבוע אחר.
אם אכן העניין הוסדר בחוזה כטענתם, אין הרבה מה לעשות, מלבד להתקשר ולצרוח בטלפון בתקווה שלמישהו שם יהיה איכפת. בשיחת הטלפון (או מכתב תלונה) פרט את השתלשלות האירועים ועמוד על העובדה שנציג מטעמם אמר לך כי תוכל להקפיא את הסוויטה ולקבל אחרת בתאריך מאוחר יותר באותו המחיר.
(אם תזכור את שם הנציג- זה יעזור).

תוספת כדי לסבר את האוזן:
בימים אלו מתפתחת תביעה כנגד קלאב הוטל בנוגע ליחידות הנופש.
איני יודע היכן הדברים עומדים היום או באיזה שלב התביעה, אבל כעיקרון
התביעה היא כנגד ההסכם האחיד בין הנופשים לקלאב הוטל. מתברר שהנהלת קלאב הוטל מעלה את מחירי האחזקה השנתיים בעשרות אחוזים למורת רוחם של בעלי היחידות. מטרת התביעה, היא להבטיח את זכותם של בעלי היחידות ולבטל סעיפים מסויימים בחוזה האחיד על מנת להיטיב עם בעלי היחידות שכיום נעשקים תחת הקפריזות של הנהלת המלון.
(תביעה דומה נרקמת גם ביחס למלון נירוונה.)

כולי תקווה שהמחאות הללו ירעידו את התעשייה הזו ושביהמ"ש יבוא לקראת בעלי הסוויטות שכיום סובלים בגלל חוזה מטעה ומקפח.

בהצלחה

ED
גולש אורח
   12:27   28.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. שגיאת ניסוח  
בתגובה להודעה מספר 2

"השנה מתחלקת" - כמובן שאינו מהווה משפט תקין לשונית.
(אם כבר נחלקת). על כל פנים התכוונתי לומר כי השנה מתפרשת על פני 48שבועות.

עמכם הסליחה,

ניצחון
גולש אורח
   19:45   28.04.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תודה על העדכון, אני מבטל את הניידת שהזמנתי :) (ל''ת)   
בתגובה להודעה מספר 4

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות