גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #6041 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6041   
כמעיין המתגבר
גולש אורח
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    12:17   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

וידאו: ירון לונדון קורא לרצוח מתנחלים בשידור חי  

http://www.youtube.com/watch?v=LExbdHtMuVI

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בטח זו בעיה במחשב שלי, אבל אני לא שמעתי קריאה כזו ilanka 08.08.07 12:36 1
     שמיעה סלקטיבית? ניצן אור 08.08.07 12:58 2
         ניצן, למה האשכול הזה הועבר לפוליטיקה? כמעיין המתגבר 08.08.07 13:21 3
         לירות במי ובאיזה תנאי? וממתי ירי פירושו (בהכרח) הרג? ilanka 08.08.07 13:32 4
             ''המריחה'' המסורתית שלך אוהב ישראל 08.08.07 20:05 13
                 נו, אם זו התגובה הכי מלומדת שהצלחת להפיק, כנראה שאין לי ilanka 08.08.07 22:09 16
         כנראה שכן אורן אדרי 09.08.07 11:03 28
  לונדון וחברו קרשנפלוץ 2 אנטישמים יהודים , נאדות נפוחים אכפתי 08.08.07 13:59 5
     סקרנות: ניסחת את כל זה לבד, או שנעזרת במישהו? ilanka 08.08.07 14:00 6
  ארגון תדמי''ת: ירון לונדון הסית וקרא להמרדה ilanka 08.08.07 16:33 7
     מעניין מה היה קורה לו לונדון היה מתייחס רק לשמאל הרדיקל העכבר_ששתק 08.08.07 16:36 8
         אז הוא היה הופך ליקיר הימין שלומצי 08.08.07 16:54 9
             כמה מררה ומארה שפכת על וייס רקוויאם מקומי 08.08.07 20:05 14
                 היא לא צבועה, היא סתם מכונת גידופים תזזיתית כמעיין המתגבר 08.08.07 20:16 15
                 אתה מדבר על צביעות? שלומצי 09.08.07 07:18 22
                     די ברור למי אמירתו התייחסה רקוויאם מקומי 09.08.07 09:01 25
                         לפי הניסוח ולפי התלונה ברור שהתכוון לערימת החוליגנים שלומצי 09.08.07 09:15 26
                             מתי כבר תגני את ההסתה לרצח,? כמעיין המתגבר 10.08.07 02:52 37
         אם לסבתא היו גלגלים , בינתיים זה מה שיש לנו: רקוויאם מקומי 08.08.07 17:56 10
             כמובן, שלומצי תתעלם וגיל יגיד שזה עניין סטטיסטי שאם BurningBush 08.08.07 19:01 11
             האמת? דווקא חשבתי שתגיד כאן משהו על צביעות העכבר_ששתק 08.08.07 23:51 17
                 לא בטוח שהבנתי, תסביר שוב רקוויאם מקומי 09.08.07 02:12 20
         כן עכבר, אם מישהו היה ממליץ להרוג יהודים זה היה מקומם BurningBush 08.08.07 19:06 12
             ''היה ממליץ''? העכבר_ששתק 08.08.07 23:54 18
                 נגמור בתמימות דעים זו. מספיק גויים הורגים יהודים BurningBush 09.08.07 06:05 21
                     אז יגאל עמיר בולשביק? ויונה אברושמי גם? העכבר_ששתק 09.08.07 08:22 24
  כל כך הרבה קוצים ודרדרים יש פה בארץ 3ברית 09.08.07 00:49 19
     צודקת. הוציאו את המיץ מהצבר ונותרו הקוצים המצחינים BurningBush 09.08.07 07:18 23
         בארץ חופש הדיבור תמר בורסוק 09.08.07 21:50 36
             תנסי לומר בארה''ב שבכוותך לפגוע בנשיא BurningBush 10.08.07 07:06 38
  טיפוס מלוכלך אורן אדרי 09.08.07 11:00 27
     כמו הילל ווייס? יותר? פחות? שלומצי 09.08.07 11:14 29
         זה אשכול על לונדון, לא על וייס ולא על קליגולה אורן אדרי 09.08.07 11:37 30
             קח טיפה לטעימה. שלומצי 09.08.07 13:45 31
                 שוב, נושא האשכול הוא המסית ירון לונדון כמעיין המתגבר 09.08.07 14:00 32
                     וואללה? אז איך זה קשור לכאן? שלומצי 09.08.07 14:16 33
                 ראיתי אורן אדרי 09.08.07 14:42 34
                     אתה תמיד יכול להגיש תלונה במשטרה נגדו, כפי שהגישו אחרים שלומצי 09.08.07 14:50 35
  ומה דעתו על פלוגה אחת שתסיים את האינתיפדה תיק תק? ארצי 13.08.07 16:17 39
  אכן אמירה לכאורה פלילית. מדוע לא נפתחה חקירה? ש-עצמון 26.07.16 11:50 40

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    12:36   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בטח זו בעיה במחשב שלי, אבל אני לא שמעתי קריאה כזו  
בתגובה להודעה מספר 0

מעניין אם ישלבו את הקטע ב"הוצא מהקשרו" הבא...

יש אפשרות להעלות את הראיון כולו?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ניצן אור
חבר מתאריך 8.10.01
33691 הודעות
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    12:58   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שמיעה סלקטיבית?  
בתגובה להודעה מספר 1

"ומה דעתכם שיעלו פלוגה אחת שיתנו לה רשות לירות"
במחשב שלי זה נשמע צלול.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
כמעיין המתגבר
גולש אורח
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    13:21   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ניצן, למה האשכול הזה הועבר לפוליטיקה?  
בתגובה להודעה מספר 2

זה לא סקופ? זה לא התפרסם בפורום סקופים עד עכשיו.

ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות, 224 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    13:32   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לירות במי ובאיזה תנאי? וממתי ירי פירושו (בהכרח) הרג?  
בתגובה להודעה מספר 2

או "רצח", כפי שמצויין בכותרת... אולי מר לונדון התכוון דווקא לירי הרתעתי של כדורי גומי, מן הסוג המקובל באזור ההוא מול מפגינים אזרחיים, מקרב בני דודנו?

באמת אין לי מושג. בין השאר - כיוון שלא ראיתי את התכנית.
ובדיוק בגלל זה שאלתי על קישור לראיון במלואו, במקום למשפט-שניים בודדים מתוכו. יתכן ומתוך הראיון כולו אוכל ללמוד יותר.

אוהב ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8293 הודעות, 112 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    20:05   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ''המריחה'' המסורתית שלך  
בתגובה להודעה מספר 4

ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות, 224 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    22:09   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. נו, אם זו התגובה הכי מלומדת שהצלחת להפיק, כנראה שאין לי  
בתגובה להודעה מספר 13

שום סיבה לחשוש, כי כתבתי שטויות...
ובאותה הזדמנות - תרשה לי להצטרף למברכים אותך, בשובך, לאחר היעדרות. ולהוסיף תקווה, כי תבחר להצטרף לאלה שמגיבים לגופו של עניין ולא לגופו של כותב. יש פה לא מעט כאלה (מכל גווני הקשת הפוליטית). ולפחות אותי - הם משכנעים יותר מאשר האחרים.

אורן אדרי
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    11:03   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כנראה שכן  
בתגובה להודעה מספר 2

ידידנו שומע מה שנוח לו
גם במצבים ברורים
וכהרגלו בא להתפלפל איתנו על שיברי אותיות, צורת ניסוח, פיסוק, כוונות והקשרים

אכפתי
גולש אורח
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    13:59   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לונדון וחברו קרשנפלוץ 2 אנטישמים יהודים , נאדות נפוחים  
בתגובה להודעה מספר 0

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    14:00   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. סקרנות: ניסחת את כל זה לבד, או שנעזרת במישהו?  
בתגובה להודעה מספר 5

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    16:33   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ארגון תדמי''ת: ירון לונדון הסית וקרא להמרדה  
בתגובה להודעה מספר 0

הארגון התלונן ברשות השנייה בעקבות דברי לונדון ב’לונדון וקירשנבאום’ בנוגע לסירוב חיילים לפנות משפחות בחברון

התבטאות שהשמיע שלשום ירון לונדון, במהלך תוכניתו ’לונדון וקירשנבאום’ המשודרת בערוץ 10, הגיעה היום אל נציב תלונות הציבור ברשות השנייה גיורא רוזן, וליו"ר הרשות נורית דאבוש, בדמות תלונה ששלח ארגון תדמי"ת לתגבור הדמוקרטיה במדיה הישראלית, בגין הסתה וקריאה להמרדה.

המדובר בדברים שאמר לונדון לקראת סיום ראיון שקיים, יחד עם מוטי קירשנבאום, עם הח"כ פרופ’ אריה אלדד והאלוף (במיל.) יעקב עמידרור, לגבי סירובם של חיילים מיחידת ’דוכיפת’ להשתתף בפעולת פינוי של שתי משפחות מבתיהן בחברון.
"יש פה ציבור מעולה ואי אפשר לנכר אותו מהמדינה", אמר לונדון, "וזה מביא אותנו לכך שכל חוליגן מכה בבי"ח, משום שלא תופסים אדם על צערו; וכל איש שמאל רדיקלי מכה שוטרים בגדר ההפרדה; וכל מתנחל מרשה לעצמו להתיישב על גבעות שדודות של קרקע ערבית שדודה, וצריך להעביר 3000 איש כדי לפנות שתי משפחות. מה דעתכם על פלוגה אחת שנותנים לה רשות לירות? ... מה דעתכם לרענן את רוח אלטלנה?".

באמירות אלו, טוען ארגון תדמי"ת, גלש לונדון אל מעבר לדיון ענייני, "לתחום שהוא נוגע בגבול שבין חופש ביטוי להסתה, ועל סף קריאה מעוררת מדנים המהווה חלק מהמרדה". דווקא מכיוון שמדובר בשני מראיינים בוגרים בעלי שנות ותק רבות, טוען הארגון, יש לצפות ולדרוש מהם אחריות רבה יותר.
"די בצעיר אחד נושא נשק", נטען בתלונה, "שיפרש שאלות מעין אלו כהיתר לפתוח באש, או שמסריו אלו יחלחלו חלילה למישהו מבין מקבלי ההחלטות ונותני הפקודות, ויכניסו ללקסיקון של צה"ל את האופציה של פתיחה באש על אחיהם".

הארגון מבקש מרוזן ומדאבוש לדרוש מלונדון לפרסם הבהרה, לפיה הוא אינו קורא לפתיחה באש, וכן לפעול ל’הנמכת הלהבות’ בתוכניות המפוקחות על ידי הרשות.

מגיורא רוזן נמסר שהמכתב טרם נתקבל. מרשות השנייה טרם נתקבלה תגובה.

http://www.ice.co.il/article.asp?pgId=109439&catId=2

גם אני מחכה להבהרה של לונדון.

העכבר_ששתק
גולש אורח
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    16:36   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מעניין מה היה קורה לו לונדון היה מתייחס רק לשמאל הרדיקל  
בתגובה להודעה מספר 7

האם גם אז התגובות כאן היו כה נזעמות?....

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    16:54   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אז הוא היה הופך ליקיר הימין  
בתגובה להודעה מספר 8

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
8328 הודעות
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    20:05   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. כמה מררה ומארה שפכת על וייס  
בתגובה להודעה מספר 9

אבל לשונך נדבקה לחיכך כשאחד השדרנים הכי בכירים בטלויזיה קורא באופן בלתי מפתיע לפתוח באש על מתיישבים יהודים.
שלומצי, לקרוא לך צבועה זה כבר אנדיירסטייטמנט.

כמעיין המתגבר
גולש אורח
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    20:16   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. היא לא צבועה, היא סתם מכונת גידופים תזזיתית  
בתגובה להודעה מספר 14

לנסות לקיים עמה דו שיח זה כמו לשוחח עם מכונת משקאות. רק פסיכי יעשה את זה.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    07:18   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אתה מדבר על צביעות?  
בתגובה להודעה מספר 14

ערכתי לאחרונה בתאריך 09.08.07 בשעה 07:25 בברכה, שלומצי

זה רק נדמה לי, או שלא ראיתי אף תגובה שלך בנושא וייס?
זה רק נדמה לי, או שלא ראיתי באף מקום גינוי שלך ליריות על השמאל בבילעין ובעוד מקומות בגדה?

ולעניין קריאתו של ירון לונדון. זו אמירה שלא היתה צריכה להיאמר וראויה לכל גינוי.

עלי לציין בשאופן גורף כולם בלי יוצא מן הכלל - התעלמו מהרישא של המשפט בו הוא מציין בין השאר את החוליגנים בבתי החולים ואת האנריסטים מהשמאל ובסוף את המתנחלים - ונשאלת השאלה האם קריאתו הנלוזה לא התייחסה אל כולם באופן גורף (ימין כשמאל וסתם חוליגנים).

גם את התלונה שהוגשה נגדו לא התייחסה לאמירה מסוימת שלו כנגד המתנחלים מן הסתם בגלל שקריאתו הנלוזה לא הופנתה למתנחלים אלא לכלל החוליגנים מימין משמאל ומסתם חוליגנים פושטים).

כך אני רואה את פני הדברים. ואין משום ראיה זו להצדיק את דבריו כהוא זה.

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
8328 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    09:01   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. די ברור למי אמירתו התייחסה  
בתגובה להודעה מספר 22

ועוד יותר ברור זה הטריגר שגורם למעטה האינטלקטואל הנפוח והפלצני להתקלף ברעש גדול ולחשוף תחתיו לאומן ערבי או אנטישמי (לא בהקשר הנוכחי).
התייסתי לדברים של וייס. את מוזמנת לחזור לאשכול שעסק בעניינו. ההתבטאות שלו היתה ירודה ביותר. בניגוד ללונדון שהרוויח נקודות בברנג'ה, אני חושב שהוא הפסיד הרבה מאוד נקודות. הוא ירד לרמה נמוכה מאוד.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    09:15   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. לפי הניסוח ולפי התלונה ברור שהתכוון לערימת החוליגנים  
בתגובה להודעה מספר 25

מימין, משמאל ומבית החולים.

מעבר לכך - שאלתו/אמירתו/תהייתו הופנתה כלפי שני ה"מומחים" שהתארחו באולפן ולא היתה המשך ישיר למשפט הראשון שעסק בכלל עם ישראל החוליגן.

ושוב - גם אמירתו הכוללנית אין לה מקום ויש לגנותה בכל פה, כמו גם אמירות דומות מהצד האחר של המפה.

כמעיין המתגבר
גולש אורח
יום ששי כ''ו באב תשס''ז    02:52   10.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מתי כבר תגני את ההסתה לרצח,?  
בתגובה להודעה מספר 26

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 10.08.07 בשעה 08:19 על ידי שלומצי (סגן מנהל)

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
8328 הודעות
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    17:56   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אם לסבתא היו גלגלים , בינתיים זה מה שיש לנו:  
בתגובה להודעה מספר 8

לאזרח מן השורה מותר ללכת עם חזון, והחזון שלי הוא שאנחנו הולכים לקראת מלחמת אזרחים... אני מאמין שערביי ישראל כולם ילכו בקרוב עם השמאל, ויתחילו פרעות בישראל. אני ממש מאמין שתהיה מלחמת אזרחים על-רקע מדיני. אני חושב שיום אחד הממשלה תצטרך לירות בהם ואני מאמין לאנשי גוש אמונים כשהם אומרים 'על גופותינו' ולכן זה יהיה על גופותיהם".
אסי דיין, "העולם הזה" 4.7.79

וכיוון שכנראה בעוד חמש שש שנים תהיה לנו מלחמת אזרחים קטנה כאן (אין מה להיבהל מזה, הטובים שבעמים ניהלו מלחמות אזרחים) רצוי ככל האפשר לשמור על ערוצי התקשורת פשוט כדי לצמצם את הנפגעים מכל צד."
א.ב. יהושוע מעריב, ראש השנה תשמ"ג.

למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. ולכן אני קורא לכם לאחוז בנשק. להחזיק בנשק נגדם לפני שהם יכניסו אתכם ככלבים מצורעים למחנות ריכוז... כן, לאחוז בנשק."
פרופ' לייבוביץ הארץ,

"אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונאליים. את זה עוצרים רק בכוח, וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת הצורך נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעופרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עופרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסף הפאשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית" (דבר'', זאב שטרנהל, אפריל 1988)

"צריך יהיה לשתק אותם באמצעות ירי-כדי-לפגוע'' (ח''כ אבשלום וילן בראיון ל'הארץ)

"הגיעה השעה לקבור אותם", "צריך להיכנס למאה שערים עם זחלמי"ם ומקלעים אפס חמש ולרסס אותם" (אורי אבנרי, העולם הזה 10.11.88)

"בואו נפתור את הבעיה כאילו הם ערבים'' (אברהם שלום, ראש השב''כ לשעבר, ידיעות אחרונות, 14.11.03)

"יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם... מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים'' (ידיעות אחרונות, 12.8.99).

"רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה''ל, והוא התותח הקדוש...'' (מאיר שלו, ידיעות אחרונות, י''ט בחשון תשס''ג).

''המתנחלים הם אנשים סהרוריים, אני כועס כשאני רק שומע עליהם.. אני לא יכול לסבול ילדים קטנים עם פיאות, שיש להם מורי והוא מלמד אותם להיות תימנים ולא ישראלים. רציתי לתפוס את המורי שלהם ולשבור לו את העצמות.'' (שייקה לוי, ''ידיעות תקשורת'', נובמבר 2003)

" אלה לא האחים שלי...מלחמת אחים תהיה המלחמה...אני ארוץ לשם...ואדוש את בשרם במכות נאמנות להניס אותם...אצא אל היריב כדי להלחם פעם אחת במלחמה צודקת...יירד הרבה דם''. (הקיבוץ'', אוגוסט 1995)

''אני כעסתי וכתבתי שהיה לי חלום רטוב שאני יורה פעמיים בביב נתניהו. לא פירסמו לי את זה..ולמה את זה מותר לפרסם ואת החלום הרטוב שלי על מחיקת ביבי נתניהו פוסלים לי שוב ושוב?
(יהונתן גפן, מעריב, 1996)

ח''כ אבו וילן, ממפלגת ''יחד'', בראיון לארי שביט, ''הארץ'' 5/9/04: ''אם חס וחלילה יכריחו אותנו, נאלץ לפתוח באש'' .... ''צריך יהיה לסחוט את ההדק, לאט, באחריות, בקור רוח ובשכל''.

עמי איילון מציע להרוג בדם קר את המתנחלים ה''בעייתיים'' שיסרבו להתפנות מרצונם החופשי: ''אגיד את זה במילים ברורות: בחיי כל מדינה או אומה יש יותר מאלטלנה אחת. מנהיגות מדינית במדינת ישראל קיבלה כבר החלטות קשות כשהיה ברור מה האלטרנטיבה, ומנהיגות מדינית בעתיד תצטרך לקבל החלטות קשות כשברור מה האלטרנטיבה''.
(עמי איילון, ראש השב''כ לשעבר, בראיון ל''ידיעות אחרונות'', 14/11/2003)

ב. מיכאל - ''מאד מפתה להציע לממשלת ישראל פשוט לחמוק מן הגדה באישון לילה, מבלי לומר דבר לכל הקצוברים, הדומבים ונגזריהם, ואז, ישכימו אלה לבוקר חדש, יגלו כי מעתה אין הם אלא עוד בעיה אחת של הפלשתינים, כמו החמאס והג'יהאד האיסלאמי. והפלשתינים, כמו שנהוג לומר בקריצה אכזרית, כבר ידעו איך לטפל בהם...

BurningBush
גולש אורח
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    19:01   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כמובן, שלומצי תתעלם וגיל יגיד שזה עניין סטטיסטי שאם  
בתגובה להודעה מספר 10

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.08.07 בשעה 19:10 בברכה, BurningBush

רק היינו לומדים קצת סטטיסטיקה היינו מבינים.

אני תוהה מזה זמן רב איך אנשים שמגדירים אותם במאפיינים הגרועים ביותר
מהלקסיקון הנאצי אין ביניהם כאלו שאוספים כתובות של רוצחים, קלגסים ומנאצים.
למרות המאפיינים הם אנשים משכמם ומעלה, וקנאת הבולשביקים מעבירה אותם על
דעתם.

משהו מאוד דפוק במשפחת דיין המורכבת. שנאה כזו והרגש הרצחני הנלווה אליה
ובפרהסיה מורה על כשל איום. ההזדהות עם ערבים "ישראליים" היא מעבר למה
שניתן לצפות מאנשים נורמלים. שאסי יחפש ערבים ישראלים עכשיו. אידיוט סוטה.

רוחו של אורי אבנרי מרחפת על פני ישראל.

העכבר_ששתק
גולש אורח
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    23:51   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. האמת? דווקא חשבתי שתגיד כאן משהו על צביעות  
בתגובה להודעה מספר 10

אפרופו הדיון על הקונססיטנטיות שהיה לנו כאן תמול-שלשום...

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
8328 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    02:12   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לא בטוח שהבנתי, תסביר שוב  
בתגובה להודעה מספר 17

BurningBush
גולש אורח
יום רביעי כ''ד באב תשס''ז    19:06   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כן עכבר, אם מישהו היה ממליץ להרוג יהודים זה היה מקומם  
בתגובה להודעה מספר 8

אורי אבנרי וביילין וכנופיותיהם צריכים לשבת בכלא אבל לא להירצח. אין תותח
קדוש, יש רק חינוך עקום של אלוני, שריד, פליט ולפיד.

העכבר_ששתק
גולש אורח
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    23:54   08.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ''היה ממליץ''?  
בתגובה להודעה מספר 12

האם לא נתקלת כאן, כגולש ותיק, ב"המלצות" של גולשים לירות (ואף להרוג) מפגינים מן השמאל הרדיקלי שפוגעים כמעט מדי שישי באנשי כוחות הבטחון? האם לא נתקלת כאן בקריאות לפגוע לא רק במפגינים אלא בסתם אנשים שחושבים אחרת ממך?

(וכדי שלא יהיו אי הבנות: אני מסתייג ומגנה את דבריו של ירון לונדון כפי שצוטטו כאן, ואני מתנגד נחרצות לירי על יהודים באשר הם, אלא אם זה הצעד היחיד שיכול להגן על חייך).

BurningBush
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    06:05   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. נגמור בתמימות דעים זו. מספיק גויים הורגים יהודים  
בתגובה להודעה מספר 18

זה קו אדום שיהרג ובל יעבור. זה קו אדום שאין לבולשביקים.

העכבר_ששתק
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    08:22   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אז יגאל עמיר בולשביק? ויונה אברושמי גם?  
בתגובה להודעה מספר 21

ומתנחלים שמיידים אבנים וחפצים אחרים על אנשי כוחות הבטחון ורק בנס לא גורמים למותם, גם הם בבולשביקים?
חבל, עד המשפט האחרון בהחלט היינו יכולים לסיים בתמימות דעים.

3ברית
גולש אורח
אור ליום חמישי כ''ה באב תשס''ז    00:49   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. כל כך הרבה קוצים ודרדרים יש פה בארץ  
בתגובה להודעה מספר 0

שהם מתפשטים לאורכה ורוחבה. אתמול וייס והיום לונדון.

שני נאדים נפוחים שמה שמפריד ביניהם זו הכיפה.

BurningBush
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    07:18   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. צודקת. הוציאו את המיץ מהצבר ונותרו הקוצים המצחינים  
בתגובה להודעה מספר 19

תמר בורסוק
גולש אורח
אור ליום ששי כ''ו באב תשס''ז    21:50   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. בארץ חופש הדיבור  
בתגובה להודעה מספר 23

אינו מעוגן בחוק
ואין זה פלא
בדיקטטורה חשוכה כמו אצלינו.
בארצות הברית מותר לצאת עם שלטים ברחוב "ג'ורג בוש הוא כלב", ברוסיה אסור לצאת עם שלטים "פוטין הוא כלב" אבל מותר לצאת עם שלטים "בוש הוא כלב".

BurningBush
גולש אורח
יום ששי כ''ו באב תשס''ז    07:06   10.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. תנסי לומר בארה''ב שבכוותך לפגוע בנשיא  
בתגובה להודעה מספר 36

ותזכי בביקור של השירות החשאי. הדברים שאת מפיצה בארץ לא מותירים לך הרבה
הצדקה להתלונן.

רבים מהמקטרים הישראלים שנפשם היתה גסה במשטרה והסתובבו כמו אדון ליאון
כאילו הם אדוני הארץ, הגיעו לארה"ב וטעמו מנחת זרועה של המשטרה המקומית
וכל האבדאיות התנדפה כאילו דלילה מעצבת השיער גזזה את מחלפות ראשם.

אורן אדרי
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    11:00   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. טיפוס מלוכלך  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא והקולגה שלו

חבל שאי אפשר להענישו כחוק (על הסתה לרצח)
בבתי הדין הישראלים

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    11:14   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. כמו הילל ווייס? יותר? פחות?  
בתגובה להודעה מספר 27

אורן אדרי
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    11:37   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. זה אשכול על לונדון, לא על וייס ולא על קליגולה  
בתגובה להודעה מספר 29

מה וייס אמר?
אני לא בטוח אם שמעתי

היה איזה "איחול" משהו, לא?

קשה לשפוט בלי לראות את כל התמונה

את בטח לא מצפה מימני שאני אגנה ילד שקרא לחייל 'נאצי'
בשעה שנסתרת מעיני מעשיו של החייל כמה דקות קודם
(אולי נתן נבוט בראשה של אחותו של אותו ילד)

אם יש קישור לוידאו, תביאי בבקשה

באופן כללי
הידוענים מוערכים על ידינו
ע"פ הזכרון שלנו ולפי דבריהם ומעשיהם (כפי שכל אחד ואחת קולט ומבינה)

לונדון בעיני הוא מאוד שלילי

ווייס באופן כללי אני חושב שהוא חיובי

ובאמת שבלי קשר לימין שמאל

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    13:45   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. קח טיפה לטעימה.  
בתגובה להודעה מספר 30

ערכתי לאחרונה בתאריך 09.08.07 בשעה 13:46 בברכה, שלומצי

במהלך פינוי השוק הסיטונאי בחברון פנה הפרופסור הלל וייס למח"ט חברון, אלוף משנה יהודה פוקס, ו"איחל לו" "שאשתו תהיה אלמנה, אמו תהיה שכולה וילדיו יהיו יתומים". כמו כן אמר פרופסור וייס ש"השוטרים גרועים יותר מהגרמנים".

הוא חזר שוב על דבריו אלו אתמול גם בהתייחסו לנועם תיבון.

קבל את הוידאו
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3435510,00.html

כמעיין המתגבר
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    14:00   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. שוב, נושא האשכול הוא המסית ירון לונדון  
בתגובה להודעה מספר 31

אם את רוצה לגנות את דברי הבלע של ירון לונדון - עשי זאת.

אם לא - אל תציפי בקשקושים ואל תסיטי את נושא האשכול למחוזות אחרים.

תודה על שיתוף הפעולה.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    14:16   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. וואללה? אז איך זה קשור לכאן?  
בתגובה להודעה מספר 32

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=politics&om=6041&omm=10&viewmode=

אורן אדרי
גולש אורח
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    14:42   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ראיתי  
בתגובה להודעה מספר 31

תודה

לדעתי, זכותו לאחל ולקלל
קל וחומר כשהוא הצד המותקף

אני מניח שאני הייתי מתנסח אחרת

יכול להיות שהוא רואה בכך פגיעה אישית
כאשר האנשים בשחור באים נגד אחיו בעיר אבותיו

בכותרת מדברים על חקירה פלילית
באמת שאני לא מבין למה

והתמיהה גודלת, כשאני רואה שאת הקשיש המסית לונדון
שהסית לרצח קבל עם ועדה ברייטינג גבוה, עוזבים לנפשו

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום חמישי כ''ה באב תשס''ז    14:50   09.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אתה תמיד יכול להגיש תלונה במשטרה נגדו, כפי שהגישו אחרים  
בתגובה להודעה מספר 34

נגד ווייס.

ארצי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.5.12
599 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט באב תשס''ז    16:17   13.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. ומה דעתו על פלוגה אחת שתסיים את האינתיפדה תיק תק?  
בתגובה להודעה מספר 0

ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
33079 הודעות, 165 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ' בתמוז תשע''ו    11:50   26.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אכן אמירה לכאורה פלילית. מדוע לא נפתחה חקירה?  
בתגובה להודעה מספר 0

"חיינו הממהרים וחיינו העוברים לאט. דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד".{י.עמיחי}

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות