גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #752430 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 752430        
מכתוב
חבר מתאריך 22.5.22
642 הודעות
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    16:50   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שפי פז - הפעילה החברתית :'' דמי הותר, הפכתי יעד לגיטימי לאלימות''  

כנופיות ילדי מסתננים אורבים לה ומיידים לעברה אבנים ובקבוקים וגם פעילי שמאל תוקפים אותה. השגרה של שפי פז.
אתמול, ולא בפעם הראשונה, הייתה זו חבורת ילדי מסתננים שיידתה אבנים ותקפה אותה. לפני ימים אחדים הותקפה בידי פעילת שמאל. שפי פז מסרבת להסתגל להפיכתה ליעד שמותר להכות, לקלל ולתקוף.

בראיון לערוץ 7 היא מספרת על האירועים האחרונים.

כרקע לדברים היא מציינת כי "אחרי שנים שעושים לי דמוניזציה וקוראים לי נאצית וגזענית הפכו אותי למטרה לגיטימית. היום כשמרימים עליי יד, ילדים מבוגרים שמאלנים ומסתננים, מבחינתם זו הרמת יד על מטרה לגיטימית והאחריות היא של כולם, של השמאל והתקשורת ששיתפה פעולה וגם של המשטרה. כשאתה דמון מותר להרביץ לך ולעשות לך הכול. אני מרגישה שדמי מותר וגופי מותר".
פז מספרת על אירוע של תנועת 'נחלה' שהתקיים בכיכר הבימה. היא ופעילים נוספים הגיעו כדי לתמוך בקריאה להתיישבות שנושאים פעילי התנועה. "הייתה שם חבורה של 'נשים בצהוב', אמהות נגד אלימות שעשו פרובוקציה, תלו סרטים צהובים בצמוד למתחם שאושר ל'נחלה' על ידי המשטרה. הקריאה שלהם היא להחזיר את הילדים מהשטחים. היה עימות והיה וויכוח. בשלב מסוים אחת דחפה אותי על המדרגות. עפתי חטפתי מכה בגב. היא לא נעצרה. המשטרה אמרה לי להגיש תלונה. הגשתי ועד היום לא שמעתי מהם. אני מחכה". את כאב המכה בגבה היא חשה עד היום.

יצוין כי באירוע עצמו נכחו שוטרים והדבר לא הוביל למעצרה של התוקפת או עיכובה. שפי פז עצמה מציינת כי היא לא נוהגת להגיש תלונה "כי הבנתי שחבל על הזמן שלי", אבל במקרה זה הגישה מאחר ומדובר ב"אותה תחנה שבה נחקרתי ובה הוגש נגדי כתב אישום כי אמרתי בחיוך לפעילת שמאל את תחטפי מכות. אני רוצה שאותה תחנת משטרה תגיש המלצה לאישום".

אתמול האירוע היה בגינה ציבורית בשכונת שפירא. "זו גינה מאוד מאוד בעייתית באמצע השכונה. מסביבה שלושה פרויקטים של משפחות צעירות חדשות בשכונה ובשבע וחצי בערב אין ילד ישראלי אחד או הורה ישראלי אחד. רק אפריקאים וקצת פיליפינים. יהודים לא יורדים לגינה".

"אנחנו מגיעים לשם להפגין נוכחות. דיברנו עם שתיים או שלוש זקנות שישבו שם ואז מתחילה מתקפה עלינו. עשרות ילדים מתקרבים אלינו בחבורות, הם מתחילים לירוק ולזרוק אבנים. הוצאנו טלפונים, ניסו להעיף את הטלפונים מהיד, קללות נוראיות עד שהגיעה המשטרה שמישהו הזמין. תוך כדי האירועים מישהו בעט אליי כדור שפגע בגב במקום שנפגע. הגיעה משטרה ובמקום לעשות שם סדר הם באו אלינו בטענות מה אנחנו עושים שם, זו גינה של ילדים ואנחנו לא צריכים להיות שם. המשטרה מאה אחוז לטובתם ומאה אחוז נגדנו. מבחינת המשטרה אם אנחנו מנסים להגיע אנחנו מטרידים אותם. אין להם כוח אדם וזה לא מעניין אותם".

"השוטרים אומרים לי 'מה את רוצה שנעשה' ואני שואלת אם זה הגיוני שאף אחד מהילדים מהבתים הסובבים את הגינה לא מעז לרדת לגינה? השוטר אומר לי שזו החלטה שלהם, לא בעיה שלי. ביקשנו שבמוצאי שבת תהיה אבטחה של שוטר. אמרו לנו שאין צורך ואם תהיה בעיה תקראו לנו להם", אומרת פז ומספרת על פעיל ששוטרים ניסו לעכב אותו אחרי שאמר 'שתי מילים לא יפות' כהגדרתה, לילדה סודנית "שקיללה אותנו במילים גרועות הרבה יותר שלא אומר אותן".

"העניין הוא שהגינה שלהם במאה אחוז, אסור לנו להיות שם, אנחנו חוטפים שם מכות. אם רק ארים יד על ילד, מה יהיה... כשהמשטרה מגיעה הם רצים אל השוטרים, חברים שלהם, מתלוננים והשוטרים באים איתם חצי מחובקים. ילדה סודנית אמרה לנו פעם 'המשטרה איתנו', והם צודקים".

בהמשך מוצאי השבת עברו שפי פז והפעילים לכיכר הבימה שם התקיימה הפגנת 'קריים מיניסטר'. "באנו לצלם בלי מגפון ובלי דגלים, רק אני ומצלמה וגם שם זה כמעט הגיע למכות ומישהי אמרה לי 'זה לא משנה שאת לא באה להפגין. זו את...'. נעמד הר אדם מולי, עשרים סנטימטרים ממני, פלישה מוחלטת למרחב שלי, לא נותן לי לנשום, אני זזה ימינה ושמאל והוא עליי עד שנמאס לו והם הזמינו משטרה שסילקה אותי משם. כאב לי הגב ולכן לא התנגדתי והלכתי".

"הדרך היחידה להימנע מכל זה היא להישאר בבית", אומרת שפי פז. "אני יוצאת מהבית רק ממונעת ולא ברגל, או ברכב או בקורקינט כדי שאוכל לברוח מהילדים. הם מזהים אותי ורודפים אחריי ברחובות. אני לא יכולה לרוץ בגילי ואי אפשר לדעת איך כנופיה של עשרה ילדים יכולה לצוץ מאחורי העיקול. בקורקינט יש לי לפחות קסדה. המשטרה יודעת, העירייה יודעת, יוצאים דו"חות על האלימות שלהם, כולם יודעים וכולם חסרי אונים. בסופו של דבר אני מבינה מה עומד מאחורי היחס המשפיל הזה של המשטרה. זה חוסר אונים והתסכול שלהם כשהם לא יכולים לעשות כלום מול ילדים בגיל עשר".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  נדחפה ע''י אשה מארגון נגד אלימות... אבן מאסו 17.07.22 16:52 1
     שתקרא לעצמה ''דנה וייס'' ופתאום המשטרה תלווה אותה לכל מקום אברהם 18.07.22 06:46 30
  תבקשי הגנה מהליכוד שיממן את ההגנה. ותבדקי גם מי הבעלים שמשכיר להם דירות עמלץ פלד 17.07.22 16:55 2
     אתה רואה למה הרל''בים מימין הם התופעה הכי מרתקת ביקום... 🙂 הקרנף של סרטר 17.07.22 17:03 5
         נכון. מבחינתי אין דבר כזה שהליכוד לא יכול. הוא שולט ממשלה, אין דבר כזה ערפל בקיטבג עמלץ פלד 17.07.22 17:10 6
             בקיצור שתישרף המדינה כי רק לא ביבי 👎 Ofer H 17.07.22 17:42 11
                 בול. מסיניו 17.07.22 18:01 12
                 עופר, הייתי בכל ההפגנות. גם בהפגנות של הגברת מירי רגב, שקראה למסתננים סרטן. ואז אמר לי עמלץ פלד 17.07.22 20:14 15
                     מה הקשר ליכוד או לא? Ofer H 17.07.22 20:22 16
                         כי הליכוד שלט מעל 12 שנה. ולא עשה כלום. מירי רגב צרחה. והעצוב שתושבי הדרום תל אביב עמלץ פלד 17.07.22 20:24 18
                             למי יצביעו לכאלה שאפילו לא מביטים לעברם? Ofer H 17.07.22 20:28 19
                                 ביבי נזכר מאוחר בגדר. אבל עד אז הביאו את המסתננים לדרום.תל אביב, ולא העיפו אותם עמלץ פלד 17.07.22 20:29 20
                                     די עם נגד בכל מחיר. Ofer H 17.07.22 20:32 21
                                         זה ילמד לקח את הבאים בתור. ביבי לא שם עליהם. הבאים בתור ילמדו לקח עמלץ פלד 17.07.22 20:33 22
                                             ביבי היחיד ששם עליהם. הוא ניסה ובגץ טרפד, הספקת לשכוח. Ofer H 17.07.22 20:38 24
                                                 זה תירוצים. תירוצי בעל הבית, בעלבעתיש. לא קונה את זה עמלץ פלד 17.07.22 20:40 26
                                                 לא מבלבלים רל״ב עם מציאות ועובדות FBD 17.07.22 20:41 27
                                 ביבי הכניס 40 אלף מסתננים אבל עשה איתנו חסד ואחר כך שם גדר, ממש תודה לו צללפון 18.07.22 07:07 33
                                     אם השמאל היה בשלטון הגדר הזו לא הייתה קמה עד היום והיינו מוצפים במסתננים. Ofer H 18.07.22 08:58 39
             מה שנקרא, אדם לאדם זאב. עזיזה 17.07.22 20:07 13
         זה ממש נכון! היהודי החושב 18.07.22 06:51 31
     רק שכחת אולי שנתניהו כבר התחיל להוציא אותם מכאן ג'ון מגונט 18.07.22 09:05 41
         ביבי מזכיר לי את המציל שנותן למי שלא יודע לדחות להיכנס למים , ואחרי תהליך הטביעה, מציל עמלץ פלד 18.07.22 09:09 42
             ביטול נוהל החזרה חמה וכניסת המסתננים החלה בימי אולמרט עוד לפני ביבי. משה בן אברהם 18.07.22 09:19 43
  אם רק הייתה בוחרת בצד שמרוח בחמאה.... Smartaxi 17.07.22 16:57 3
  לא דנה וייס לא מעניין עוד קצת 17.07.22 16:58 4
  ''היה עימות והיה וויכוח. בשלב מסוים אחת דחפה אותי על המדרגות'' - נשמע כמו תיאור חלקי (ואני עדין) סקפטי 17.07.22 17:11 7
     ניסית לבדוק כמה תלונות של אזרחים ישראלים יש על תקיפות של מסתננים בדרום תל-אביב? מבט צלול 18.07.22 07:49 35
         אם יש תלונות - יש לטפל בהן, גם לגבי שפי פז וגם לגבי אחרים. ומי שמתהדר בעבירות זה היא עצמה - שמצלמת. סקפטי 18.07.22 09:27 45
  זה לא דנה ויס לא מגיעה לה הגנה MeAni 17.07.22 17:12 8
  נורא. שפי פז היא אשת חיל של ממש. ביריון 17.07.22 17:17 9
  אלימות ממשית של שמאלנים ושותפיהם המסתננים מקורי 17.07.22 17:26 10
  אישה אמיצה שהמשטרה והשמאל מתירים את דמה. עזיזה 17.07.22 20:11 14
  אם היתה ממפלגת מרץ היום היא היתה האשה המוגנת ביותר בארץ קונדסון 17.07.22 20:23 17
  גם שפי פז עצמה לא בדיוק צדיקה גמורה, בלשון המעטה. dilbert 17.07.22 20:36 23
  למה היא ממשיכה לגור שם?אפילו שזה תחנה מרכזית היא יכולה למכור ולקנות דירה נהדרת מחוץ לתל אביב. עדי 17.07.22 20:39 25
     כנראה מאותה סיבה שאתה גר בארץ ישראל. זו מדינתה וזכותה לגור היכן שתבחר. הבאבא תור 17.07.22 21:22 28
     כי מדובר באזור מאוד יקר שהחברים של המואשם בפלילים כבר סידרו לעצמם נדל״ן יוקרתי? הקוריאני 18.07.22 07:54 37
  צודקת לחלוטין. דמה הותר דווקא ע'י המשטרה שמחפשת חיים קלים ולא מתפקדת מסתנן החדשות 18.07.22 06:31 29
  אזרחים שנלחמים על החיים שלהם פשוט בושה מדינה מגעילה Zpatriots 18.07.22 07:01 32
  כל הכבוד לשפי פז! משטרה? חוץ מלרשום רפורטים אין משטרה בארץ. מבט צלול 18.07.22 07:45 34
  משעשע שכל אותם ביריונים וגזענים בסדר עם התנהגות אלימה כשהיא מופנת לאחרים, אבל בוכים שהיא מופנת כלפיהם הקוריאני 18.07.22 07:52 36
  אני מכיר לעומק את הפעילות שלה. גדלתי בשכונה שלה. הוריי עדיין שם. שפי צודקת במטרות איזי מהחונטה 18.07.22 07:58 38
  שפי פז היקרה: חיזקי ואימצי - ''האלקים יבקש את הנרדף'' ג'ון מגונט 18.07.22 09:03 40
  לא מגיע לשפי. אני מתפלל שהכל התהפך לטובה כשתקום ממשלת ימין על מלא. משה בן אברהם 18.07.22 09:20 44
  אף אחד לא עוזר לה והיא לבד, שתעבור דירה ותשאיר אחרים לבצע את המלחמה הזאת עטרה 19.07.22 08:22 46

אבן מאסו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.3.08
6587 הודעות, 74 מדרגים, 128 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    16:52   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. נדחפה ע''י אשה מארגון נגד אלימות...  
בתגובה להודעה מספר 0

לא שמאל לא מעניין...

נר לאחד, נר למאה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
17567 הודעות, 64 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    06:46   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. שתקרא לעצמה ''דנה וייס'' ופתאום המשטרה תלווה אותה לכל מקום  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
50202 הודעות, 130 מדרגים, 186 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    16:55   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תבקשי הגנה מהליכוד שיממן את ההגנה. ותבדקי גם מי הבעלים שמשכיר להם דירות  
בתגובה להודעה מספר 0

הקרנף של סרטר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.19
9847 הודעות, 154 מדרגים, 292 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:03   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אתה רואה למה הרל''בים מימין הם התופעה הכי מרתקת ביקום... 🙂  
בתגובה להודעה מספר 2

הרי היא היחידה שבאמת מנסה לעשות משהו נגד תופעה שאתה עצמך רואה (או לפחות ראית) בה דבר רע...

אבל ברגע שתמכה בנתניהו - נשכחה בעיית המסתננים והפכה להיות משהו שהליכוד צריך לטפל בו.

זו המהות של הרל"ביות כסטייט אוף מיינד.

שפי פז סובלת גם משייכות לקבוצה הלא נכונה במדרג הזהויות.
היא אמנם אשת שמאל מובהקת
לסבית מוצהרת
לוחמת ארוכת שנים למען זכויות פרט

אבל... נגד מסתננים 😲

זה מוריד אותה מיד במדרג הזהויות של קבוצת השייכות הראשונית שלה... השמאל שונא אותה לא פחות ממך על אף שהיא בשר מבשרו.

חבר מתאריך 27.12.17
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:10   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. נכון. מבחינתי אין דבר כזה שהליכוד לא יכול. הוא שולט ממשלה, אין דבר כזה ערפל בקיטבג  
בתגובה להודעה מספר 5

ותירוצים

צריך למצוא את כל האפשרויות להחזיר אותם לארצם
גם אם הן לא הכי טובות

כי הם פוגעים בדרום תל אביב

כל עוד שפי פז סוגדת לביבי, לא אגיע לאף הפגנה שם

ומבחינתי שיעשו שם באלאגן.

אני כרגע לא ניזוק מהם

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
39513 הודעות
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:42   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בקיצור שתישרף המדינה כי רק לא ביבי 👎  
בתגובה להודעה מספר 6

מסיניו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.15
7844 הודעות, 102 מדרגים, 191 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    18:01   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בול.  
בתגובה להודעה מספר 11

אגב, חבל שאתה מאכיל את הטרול. לדעתי הוא מגיב בשביל להכעיס, לא ליצור דיון אמיתי.

חבר מתאריך 27.12.17
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:14   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. עופר, הייתי בכל ההפגנות. גם בהפגנות של הגברת מירי רגב, שקראה למסתננים סרטן. ואז אמר לי  
בתגובה להודעה מספר 11

תושב התקווה , ממשפחה שורשית,

שמי שמשכיר למסתננים, דירות , עסקים וכו'

זה תושבי התקווה, שהם בעלי הדירות

והם גרים במקומות אחרים

מה שנקרא עין צוחקת עין דופקת

וכן התושבים לא איכפת להם, והצביעו לליכוד

אז שיאכלו את הדייסה שלהם.

לא מגיע להפגנות

הייתי מהיחידים מהמרכז בהפגנות,

וגם ההכנסות ספר תורה לישיבת הרב אטינגר היד

שפי פז הייתה שם

הייתי עם חום, והגעתי

הייתי בודד

מי היה שם? האם היה שם חכ או שר מהליכוד?

ח כלום

בקושי עשרות אנשים

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
39513 הודעות
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:22   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מה הקשר ליכוד או לא?  
בתגובה להודעה מספר 15

אם הליכוד יעלה לשלטון שייבחן גם בזה ויחטוף על הראש אם לא.

בממשלה הזו גם לא ראיתי שהנושא הזה בכלל היה אשיו ודממה סביב.

הנושא לא צריך להיות תלוי ממשלה.

חבר מתאריך 27.12.17
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:24   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. כי הליכוד שלט מעל 12 שנה. ולא עשה כלום. מירי רגב צרחה. והעצוב שתושבי הדרום תל אביב  
בתגובה להודעה מספר 16

מצביעים ליכוד

לא מסתכלים על השורה התחתונה

על התוצאות

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
39513 הודעות
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:28   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. למי יצביעו לכאלה שאפילו לא מביטים לעברם?  
בתגובה להודעה מספר 18

ביבי הקים את הגדר שמנעה כניסה של עוד עשרות אלפים היא לא הייתה קמה אילולא ביבי.

שנית, שיצביעו לבן גביר. בן גביר מתרומם גם בזכות זה.

להצביע לשמאל זה לקבור את הנושא הזה עוד יותר עמוק.

חבר מתאריך 27.12.17
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:29   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ביבי נזכר מאוחר בגדר. אבל עד אז הביאו את המסתננים לדרום.תל אביב, ולא העיפו אותם  
בתגובה להודעה מספר 19

או שלא יצביעו בכלל, או הצבעת מחאה

או בן גביר

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
39513 הודעות
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:32   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. די עם נגד בכל מחיר.  
בתגובה להודעה מספר 20

ביבי הקים את הגדר שלא היתה קמה בלעדיו אבל אתה מחפש רק מה שלא טוב . חבל.

לא מחאה, או ביבי או בן גביר. מחאה זה אומר להעלות את השמאל שלא יתחיל אפילו להסתכל עליהם.

חבר מתאריך 27.12.17
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:33   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. זה ילמד לקח את הבאים בתור. ביבי לא שם עליהם. הבאים בתור ילמדו לקח  
בתגובה להודעה מספר 21

לא הייתי מצביע למי שדופק אותי

קשה להיגמל מזה

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
39513 הודעות
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:38   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ביבי היחיד ששם עליהם. הוא ניסה ובגץ טרפד, הספקת לשכוח.  
בתגובה להודעה מספר 22

בממשלה שאפשר יהיה להעביר חוק עוקף בגץ הליכוד ובן גביר יבחנו.

השמאל אפילו לא מנסה, אדרבא.

חבר מתאריך 27.12.17
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:40   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. זה תירוצים. תירוצי בעל הבית, בעלבעתיש. לא קונה את זה  
בתגובה להודעה מספר 24

FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
18504 הודעות, 159 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:41   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. לא מבלבלים רל״ב עם מציאות ועובדות  
בתגובה להודעה מספר 24

צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
12112 הודעות, 56 מדרגים, 103 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:07   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. ביבי הכניס 40 אלף מסתננים אבל עשה איתנו חסד ואחר כך שם גדר, ממש תודה לו  
בתגובה להודעה מספר 19

כפי שביבי שחרר יותר מחבלים מכל ראש ממשלה אחר בהיסטוריה (ימין ושמאל) כך הוא גם הכניס יותר מסתננים לישראל מכל ממשלה אחר בהיסטוריה (ימין ושמאל). ליגה אחרת.
אבל הוא עשה לנו טובה שלא הכניס עוד מסתננים (אולי כמה אלפים דרך נתב"ג אבל זה לא נספר).

Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
39513 הודעות
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    08:58   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אם השמאל היה בשלטון הגדר הזו לא הייתה קמה עד היום והיינו מוצפים במסתננים.  
בתגובה להודעה מספר 33

אילולא ביבי לא הייתה גדר. תמשיך לבחור שמאל הכל בסדר.

עזיזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.12.16
5138 הודעות, 25 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:07   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מה שנקרא, אדם לאדם זאב.  
בתגובה להודעה מספר 6

היהודי החושב
חבר מתאריך 14.7.22
1 הודעות
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    06:51   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. זה ממש נכון!  
בתגובה להודעה מספר 5

אנחנו מהמהרים לשים אנשים בתבניות.

ג'ון מגונט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.22
1464 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    09:05   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. רק שכחת אולי שנתניהו כבר התחיל להוציא אותם מכאן  
בתגובה להודעה מספר 2

אם בגץ שונא היהודים לא היה תוקע מקלות בגלגלים , לא היה שם היום אפילו כושי אחד .
ובכלל היחיד שעשה משהו בעניין המסתננים זה נתניהו שגם הקים את הגדר וגם התחיל לגרש אותם. היחידי!

חבר מתאריך 27.12.17
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    09:09   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ביבי מזכיר לי את המציל שנותן למי שלא יודע לדחות להיכנס למים , ואחרי תהליך הטביעה, מציל  
בתגובה להודעה מספר 41

כדי להראות שעושה משו, ולקבל את התהילה

ביבי לא היה צריך להגיע לזה מלכתחילה, ולבנות גדר על ההתחלה , ולא לתת להם לחיות פה , על ידי חוקים

משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
17319 הודעות, 65 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    09:19   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. ביטול נוהל החזרה חמה וכניסת המסתננים החלה בימי אולמרט עוד לפני ביבי.  
בתגובה להודעה מספר 42

ממשלת נתניהו בנתה את הגדר.
העבירה את חוק הפיקדון.
בנתה את מתקן חולות והעבירה חוק לתפעולו 3 פעמים. 3 פעמים החוק נפסל על ידי בגץ.
ועוד ניסיונות אחרים שכולם עוכבו / סורסו / נפסלו על ידי החונטה המשפטית.
יש פה בעיה גדולה יותר ממשלה זו או אחרת.
רק ממשלת ימין על מלא יכולה לטפל בחונטה המשפטית ולפתור המון בעיות וביניהם בעית המסתננים.

כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.

Smartaxi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.21
1643 הודעות, 24 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    16:57   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אם רק הייתה בוחרת בצד שמרוח בחמאה....  
בתגובה להודעה מספר 0

היום היתה שרה בממשלה.

עוד קצת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
2862 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    16:58   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא דנה וייס לא מעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

..

סקפטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.18
9366 הודעות, 26 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:11   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ''היה עימות והיה וויכוח. בשלב מסוים אחת דחפה אותי על המדרגות'' - נשמע כמו תיאור חלקי (ואני עדין)  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 17.07.22 בשעה 17:19 בברכה, סקפטי

לגברת יש רקורד של הידחפות לפרצוף של אנשים, איומים ואמירת דברים נוראים.
ב–13 במאי בערב תיעד ערן ורד, פעיל חברתי, הפגנה שהתקיימה בסמוך לכיכר הבימה בתל אביב. שפי פז, פעילת הימין הקיצוני המובילה את המאבק לגירוש מבקשי המקלט, הבחינה בו והתקדמה לעברו. היא נצמדה אליו תוך שהיא שולפת מכל גז פלפל, מפנה את הפייה אל פניו באופן מאיים כשהיא משימה עצמה לוחצת, וחיוך על פניה.

ורד הגיש תלונה במשטרה, ופנה לבית המשפט בבקשה להוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת. שופט בית משפט השלום בתל אביב, אביים ברקאי, הוציא צו הרחקה ארעי. השופט אריאל צימרמן קבע כי מדובר ב"התנהגות משולחת רסן", והאריך את משך צו ההרחקה לתקופה המרבית שבחוק, חצי שנה. בקשתה של פז להטיל איסור פרסום על המקרה נדחתה.

נגד פז תלויים ועומדים שלושה כתבי אישום חמורים, כשבסעיפי האחרון שבהם נכללת הסגת גבול פלילית בעקבות חדירתה לשטח גן הילדים של "יוניטף" וצילום ילדי הגן והגננת. זה לא מנע מפז להסתנן במאי האחרון גם לשטח בית הנוער "קדימה" שמפעילה עמותת "לשובע" בדרום תל אביב לילדים מבקשי מקלט בכיתות ג'־ו'. פז נכנסה, הקניטה את העובדים וצילמה את הילדים בניגוד לרצונם. היא העלתה את הסרטון לרשתות החברתיות תוך שהיא פוגעת בפרטיותם של הילדים, מבזה אותם ומסיתה נגד "לשובע".

זה זמן שפז מהלכת אימים על בתי ספר ומוסדות החינוך בתל אביב שבהם לומדים ילדים מבקשי מקלט. שלוש פעמים ארבה עם כנופייתה מחוץ לבית ספר ביאליק־רוגוזין והטיחה בילדים אמירות גזעניות ופוגעניות. בבית הספר "הירדן" תועדה ביוני 2020 במצלמות האבטחה מרססת כתובת שנאה בשטח בית הספר — מתחת לשלט בעברית, ערבית, אנגלית וטיגרנית, "מגדלור של תקווה", כתבה "מגדלור של חושך!".

חוקרי המשטרה אספו מעל 9,700 הודעות בין פז לגרנטובסקי במהלך השנה האחרונה בהן החליפו מסרים כדי להוציא לפועל תוכניות לריסוס כתובות גרפיטי נגד מבקשי מקלט ופעולות נוספות. באוקטובר האחרון הציעה פז לגרנטובסקי לשים "דבק מהיר במנעולים של כל הגנים" וגרנטובסקי הציע הצעה משלו: "להשחית את המתקנים בגינות ולפזר מסמרים בדשא". בהמשך פסקה פז כי יש "לפזר נעצים בגנים ולא בכבישים כדי לא לפגוע בתושבים הלבנים".

במשטרה התייחסו לאירוע שפורסם לראשונה ב-ynet לפני שבועיים במהלכו נכנסו פז וגרנטובסקי לגן לילדי מבקשי מקלט של עמותת יוניטף במהלך מסיבת חנוכה לילדים שנערכה במקום. השניים מואשמים כי הסיגו גבול בכך שנכנסו למבנה ללא אישור כאשר צעדו פנימה בחסות אחת האימהות שנכנסו למתחם. באותה העת פז צילמה את ילדי הגן, המנהלת והורי הילדים ללא הסכמתם. זמן קצר לאחר מכן, הגיעו השניים למרפאת לווינסקי שנמצאת בסמוך, והתעמתו עם עובדי המרפאה שלדבריהם במקום להעניק סיוע רפואי חילקו סופגניות למבקשי מקלט.

מבט צלול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.18
4945 הודעות, 23 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:49   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ניסית לבדוק כמה תלונות של אזרחים ישראלים יש על תקיפות של מסתננים בדרום תל-אביב?  
בתגובה להודעה מספר 7

וכמה כלל לא הגישו תלונה.
וכמה מהם בכלל המשטרה חקרה והעמידה לדין?
אז אתה מתהדר בפשעים ללא אלימות כנגד ילדים?

סקפטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.18
9366 הודעות, 26 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    09:27   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אם יש תלונות - יש לטפל בהן, גם לגבי שפי פז וגם לגבי אחרים. ומי שמתהדר בעבירות זה היא עצמה - שמצלמת.  
בתגובה להודעה מספר 35

MeAni לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.11.20
3598 הודעות, 23 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:12   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. זה לא דנה ויס לא מגיעה לה הגנה  
בתגובה להודעה מספר 0

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
95488 הודעות, 364 מדרגים, 597 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:17   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. נורא. שפי פז היא אשת חיל של ממש.  
בתגובה להודעה מספר 0

מקורי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.11
27885 הודעות, 235 מדרגים, 457 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    17:26   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אלימות ממשית של שמאלנים ושותפיהם המסתננים  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל רק הרגשות וסיפורי האיומים שמספרת התעמולנית אשת השנאה והרוע דנה וויס מטריד את התשקורת ואת העדר שיונק את הרעל שהם שופכים עלינו

עזיזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.12.16
5138 הודעות, 25 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:11   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אישה אמיצה שהמשטרה והשמאל מתירים את דמה.  
בתגובה להודעה מספר 0

מדינה עלובה ללא חוק.
מדינה שבזה לאזרחיה וממררת את חייהם.

קונדסון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.18
5103 הודעות, 48 מדרגים, 92 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:23   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אם היתה ממפלגת מרץ היום היא היתה האשה המוגנת ביותר בארץ  
בתגובה להודעה מספר 0

אישה אמיצה שכל כולה טוב לטובת העם היהודי

dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
43527 הודעות, 286 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:36   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. גם שפי פז עצמה לא בדיוק צדיקה גמורה, בלשון המעטה.  
בתגובה להודעה מספר 0

למשל, התפרצות לגן של מסתננים עד כדי שהילדים מבוהלים לגמרי. לי יש הרגשה שהיא צריכה בדיקה פסיכיאטרית, אולי גם אשפוז.

עדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.19
16209 הודעות, 39 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    20:39   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. למה היא ממשיכה לגור שם?אפילו שזה תחנה מרכזית היא יכולה למכור ולקנות דירה נהדרת מחוץ לתל אביב.  
בתגובה להודעה מספר 0

הבאבא תור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.20
1379 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ח בתמוז תשפ''ב    21:22   17.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כנראה מאותה סיבה שאתה גר בארץ ישראל. זו מדינתה וזכותה לגור היכן שתבחר.  
בתגובה להודעה מספר 25

לא יודע איפה אתה גר, אבל אני מניח שגם אתה היית יכול למכור ולקנות דירה נהדרת בברלין.

הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
17587 הודעות, 116 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:54   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. כי מדובר באזור מאוד יקר שהחברים של המואשם בפלילים כבר סידרו לעצמם נדל״ן יוקרתי?  
בתגובה להודעה מספר 25

מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
5816 הודעות, 36 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    06:31   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. צודקת לחלוטין. דמה הותר דווקא ע'י המשטרה שמחפשת חיים קלים ולא מתפקדת  
בתגובה להודעה מספר 0

Zpatriots לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.4.15
16257 הודעות, 42 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:01   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אזרחים שנלחמים על החיים שלהם פשוט בושה מדינה מגעילה  
בתגובה להודעה מספר 0

מבט צלול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.18
4945 הודעות, 23 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:45   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. כל הכבוד לשפי פז! משטרה? חוץ מלרשום רפורטים אין משטרה בארץ.  
בתגובה להודעה מספר 0

הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
17587 הודעות, 116 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:52   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. משעשע שכל אותם ביריונים וגזענים בסדר עם התנהגות אלימה כשהיא מופנת לאחרים, אבל בוכים שהיא מופנת כלפיהם  
בתגובה להודעה מספר 0

ולא, אני לא מצדיק אלימות כלפיה.

איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
41934 הודעות, 131 מדרגים, 212 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    07:58   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אני מכיר לעומק את הפעילות שלה. גדלתי בשכונה שלה. הוריי עדיין שם. שפי צודקת במטרות  
בתגובה להודעה מספר 0

שהיא הציבה לעצמה
וכוונותיה בהתחלה היו טובות.

הבעיה התחילה כשהתחילה לנהל מלחמות אגו ולהתנהל בצורה שפגעה במאבק הצודק לפינוי העובדים הזרים מהשכונות.
זאת הייתה טעות לפגוע בילדי המסתננים.
המאבק צריך להיות מול מוסדות המדינה ולא מול ילדים.

היא קוממה נגדה חלק גדול מתושבי דרום תל אביב

ג'ון מגונט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.22
1464 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    09:03   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. שפי פז היקרה: חיזקי ואימצי - ''האלקים יבקש את הנרדף''  
בתגובה להודעה מספר 0

ואת אותם פעילי שמאל פאשיסטים אנטישמים שפלים שתוקפים באלימות אנטישמית ומצטרפים לאוייב יום אחד נבוא חשבון עם כווולללםםם לא נשכח ולא נסלח .
נמגר את הפאשיזם הגזעני השמאלני כן יאבדו כל אוייביך השם.

משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
17319 הודעות, 65 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט בתמוז תשפ''ב    09:20   18.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. לא מגיע לשפי. אני מתפלל שהכל התהפך לטובה כשתקום ממשלת ימין על מלא.  
בתגובה להודעה מספר 0

כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.

עטרה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.17
2237 הודעות, 26 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ' בתמוז תשפ''ב    08:22   19.07.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. אף אחד לא עוזר לה והיא לבד, שתעבור דירה ותשאיר אחרים לבצע את המלחמה הזאת  
בתגובה להודעה מספר 0

זה סבל מתמשך והיא אישה מבוגרת

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות