גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #776196 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 776196        
doroneli לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.5.19
3315 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ג בטבת תשפ''ג    14:44   06.01.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בתוך יומיים: שני מקרי אלימות במרכז הרפואי ''זיו'' בצפת נגד צוותים רפואיים  

https://g-news.co.il/בתוך-יומיים-שני-מקרי-אלימות-במרכז-הרפו/

אירועי אלימות חמורים ביומיים במרכז הרפואי "זיו" בצפת. הבוקר (שישי) בן משפחה של מאושפז נקט באלימות מילולית קשה נגד רופא. אתמול, גבר בן 26 צעק ואיים על הצוות הרפואי במחלקת אשפוז פנימית בזיו.

לכתבינו נודע כי האדם שהיה מאושפז מספר ימים החל להתעמת עם אחיות המחלקה. אל המקום הגיע רופא בכיר כדי להרגיע את הרוחות, אך אז החל הגבר לאיים ורץ לעבר הרופא על מנת לתקוף אותו. בזכות פעילות מהירה של מחלקת הביטחון והשוטר שמוצב דרך קבע בבית החולים, המקרה טופל במהירות והאירוע נעצר. בשני המקרים הוגשה תלונה במשטרה והתוקפים עוכבו לחקירה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני מצפה שבכל מקרה אלימות בבית חולים יגיע שר הבריאות. בנוסף הייתי מחוקק שאותו אדם שתקף צוות רפואי לא יקבל שירות באותו בית חולים כל משך חייו totoloto 06.01.23 14:45 1
     בהחלט! בחלם 06.01.23 14:46 2
  דווקא בזיו? היו מחפשים בית חולים עם רופאים מעצר בית 06.01.23 14:53 3
     לגמרי, הלכו דווקא לבית חולים שמעסיק קצבים תלבץ 06.01.23 14:57 4
  למה אף פעם לא כותבים על אלימות מצד צוות רפואי כלפי אנשים בבית חולים NataliaNNN 14.01.23 18:12 5

totoloto לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.12
17256 הודעות, 158 מדרגים, 309 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ג בטבת תשפ''ג    14:45   06.01.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני מצפה שבכל מקרה אלימות בבית חולים יגיע שר הבריאות. בנוסף הייתי מחוקק שאותו אדם שתקף צוות רפואי לא יקבל שירות באותו בית חולים כל משך חייו  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
20721 הודעות, 91 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ג בטבת תשפ''ג    14:46   06.01.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בהחלט!  
בתגובה להודעה מספר 1

זה המינימום

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מעצר בית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.11.20
2319 הודעות, 13 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ג בטבת תשפ''ג    14:53   06.01.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. דווקא בזיו? היו מחפשים בית חולים עם רופאים  
בתגובה להודעה מספר 0

תלבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.15
4975 הודעות, 45 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ג בטבת תשפ''ג    14:57   06.01.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לגמרי, הלכו דווקא לבית חולים שמעסיק קצבים  
בתגובה להודעה מספר 3

NataliaNNN
חבר מתאריך 18.6.20
15 הודעות
יום שבת כ''א בטבת תשפ''ג    18:12   14.01.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. למה אף פעם לא כותבים על אלימות מצד צוות רפואי כלפי אנשים בבית חולים  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 14.01.23 בשעה 18:24 בברכה, NataliaNNN

מקרה במיון קפלן ב14.12.2022: הגעתי למיון באמבולנס כי היו לי פירכוסים. לא ראה אותי אף רופא, כי יום לפני הייתי במיון עם אותם פירכוסים. לא ב13 ולא ב14 לא רשמו בסיכום ביקור שהיו לי פירכוסים. 14.12 דיברה איתי אישה עם עור שחור שעשתה לי עיניים וחייכה כמו בדייט ואחר כך בדואי שאמר לי שיש לי כאב שרירים ורשם בסיכום ביקור שהגעתי למיון בגלל התנהגות פסיכיאטרית. אחר כך הגיעה אתיופית לעשות לי א.ק.ג. ומרחה עלי משהו עם ריח מגעיל של צמח. אחרי שעתיים בדואי אמר לי שמשחררים אותי, כי אין לי כלום (עדיין היו לי פירכוסים וכאב, אבל למי איכפת.). אמרתי לאחויות שכואב לי ויש לי פירכוסים (רעידות כואבות בלי שליטה). אחות אמרה: נתנו לך מכתב שיחרור, אין לך כלום. ישבתי על הריצפה. הגיעה אחות והעבירה אותי לשבת בחדר צדדית איפה לא רואים אותי. בחדר התחילו לעבור כל הזמן אתיופיות בבגדי בית חולים. ב5 בבוקר נגשתי לאחיות ואמרתי שכואב לי ויש לי פירכוסים (זה כואב אפילו שכמאט לא רואים, רואים רק שאני לפעמים רועדת). אחיות אמרו: לכי הביתה, אין לך כלום. קיללתי אותם. אחיות קראו למאבטחים אתיופים, הם תפסו אותי בידיים,קראו לי סימולנטית וזרקו ממיון. בבית גיליתי שנתנו לי מכתב שיחרור לא חתום ואף רופא לא ראה אותי. זה טיפול שנתנו לי במיון קפלן עם פניה חוזרת בגלל פירכוסים וכאב (על הנייר הכל טוב ויפה - לא רשמו שיש לי פירכוסים, אז לא היה לי כלום).

אולי מקרים כשפציאנטים תוקפים צוות רפואי נגרמים בגלל יחס מזלזל ואי מתן טיפול רפואי לפציאנטים.

לי למשל עשו שאין לי טיפול רפואי כי סבא שלי היה יהודי ויש אנשים שקיבלו אזרחות עם מסמכים של משפחה שלנו (ורזרבסקי או יקימוביץ') ועשו שמשפחה שלי נעלמה ומתחזים שיקרו לי 10 שנים שהם משפחה שלי ולא רוצים לבוא לישראל, והראו לי שהם מתחזים אחרי שהתחילה אלימות נגדי בכל מקום בישראל. אנשים אלו אירגנו אלימות חמורה נגדי במרכז רפואי פרטי בבאר שבע ב2016-2017 לפני מכירה (סיממו אותי כדי לא לתת לעזוב עבודה ואמרו לעובדות ואנשי סגל לפגוע בי עם חומרים עושים כוויות בדרכי נשימה עד דם בגלל תגובה עם מיים) ואחר כך אחרי שכתבי פוסט על מה שקרה שם, עשו שבכל מקום עבודה מנהלים מרשים לעובדים להרעיל לי אוויר עם חומרים מכאיבים כדי לגרש אותי מכל מקום עבודה עם אלימות, בקיץ 2018 הזמינו אותי לחזור לנקות מרכז רפואי פרטי זה, שיקרו שפגעתי בצוות רפואי, עשו "הוצאה להורג", עשו שאני כל הזמן נושמת חצי-נשימות וכמו ישנה ואירגנו שהמון אנשים משתתפים בלהרעיל לי אוויר בכל מקום בישראל, כולל בבית ובעבודה, אמרו לא לתת לי טיפול רפואי כדי להסתיר אלימות נגדי ולמשטרה לא להתערב.
להלן קישור למה שקרה שם: https://rotter.net/forum/ihaveasay/21657.shtml
משטרה סגרה תלונה על זה בלי לבדוק. רופאים שהשתתפו באלימות נגדי ב2018-2019 רובם עובדים כמנהלים בסורוקה, אנשים נורמטיביים כביכול. על הוצאה להורג שעשו לי שם ידעו מאות אנשים בבאר שבע, כולל בתחנת משטרה באר שבע וכולם שתקו.היום מרעילים לי אוויר בכל מקום עם חומרים גורמים לכאב, חנק, דיכוי נשימה, מפעילים רעש לידי כך שכולם שומעים שאני באיזור.פוגעים בי כל יום בגלוי, אנשים מאמינים שמותר לפגוע בי, להרעיל לי אוויר.לא עוזר להגיד שלא עשיתי כלום, אני כמו ג'וק בשביל אנשים שפוגעים בי. משטרה יודעים על אלימות וסוגרים תלונות בלי לבדוק.
מענים אותי כל יום במשך 5 שנים, כל יום כואב לי, כל יום יכולים לרצוח אותי. וכל זה רק כי סבא שלי היה יהודי שלא ידע שהוא עם משפחה יכולים לעזוב ברית המועצות ולא לחיות בעוני, ומישהו קיבל אזרחות עם מסמכים של משפחה שלי, עשה שכל המשפחה שלי נעלמה ובמקומם גרים מתחזים, ואירגן סביבי לא יודעת מה. אפילו ילדים ובני נוער משתתפים בלהרעיל לי אוויר עם חומרים מזיקים, אי אפשר לנשום לידם וכולן שותקים. זה התחיל בבאר שבע ועכשיו וזה קורה ברחובות, בעיר של תרבות כביכול.כל יום יכולים לרצוח אותי כי מרעילים לי אוויר עם חומרים מזיקים עושים חנק, לא נותנים לישון בלילה עם רעש מכני מרעיד ריצפה וגוף, ולמשטרה לא יכפת, סוגרים תלונות בלי לבדוק ומשקרים שזה לא עבירה פלילית.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות