אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5096 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5096   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   22:24   13.11.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נטע גולן ושלי נתיב עמדו היום בפני שופט השלום  

בבית משפט השלום בכפר סבא!!
השתיים מואשמות "בהפרעה לחיילים ושוטרים במילוי תפקידם"

מצ"ב הודעת הבוגד/דובר גוש כרא אדם קילר,
בקובץ הנילוה להודעה זו...!!

מבחן התוצאה.
פ"ש.

נתניהו: "התנועה האיסלאמית היא כמו גידול סרטני" .

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מדוע הרשויות לא ממצות את הדין על ''נטע גולן''?? פילוביץ שחף 03.02.03 14:49 1
     סוף סוף: למעלה משנה לקח בכדי שמשפטן יתחיל.... פילוביץ שחף 20.06.03 02:27 4
         hamta : סקופ! אני מדבר כרגע עם נטע גולן! פילוביץ שחף 23.06.03 01:01 5
  נטע גולן חיה עם בעלה הפלשתיני בשכם:מקור ראשון פילוביץ שחף 31.05.03 21:19 2
     מעניין המטורף אחמד בכרי יופיע ? guyara 01.06.03 23:04 3
  ביהמ''ש האריך ב-4 ימים את מעצרה של טלי פחימה פילוביץ שחף 25.05.04 20:46 6
     מה הקטע עם ישראליות ופלסטינים חמושים? פילוביץ שחף 01.06.04 21:01 7
     משטרת יו``ש עצרה את טלי פחימה ונחקרת כעת בידי השב``כ פילוביץ שחף 10.08.04 09:15 8
     בקיצור,הגב' טלי פחימה ניסתה להרוג חיילי צה''ל. פילוביץ שחף 23.08.04 23:07 9
     ''טלי פחימה עשתה היסטוריה'' פילוביץ שחף 12.09.04 00:29 10
     שני שירים על טלי פחימה מאת אהרון שבתאי פילוביץ שחף 12.09.04 00:31 11
     בית המשפט אישר את המעצר המינהלי לטלי פחימה פילוביץ שחף 14.09.04 14:02 12
     נשיא ביהמ''ש המחוזי השתכנע: פחימה נחושה לבצע פיגועים פילוביץ שחף 14.09.04 15:46 13
     פחימה לא לבד פילוביץ שחף 06.10.04 17:03 14
     תשוחרר טלי פחימה - פעילת השלום פילוביץ שחף 08.10.04 20:57 15
     בג''ץ יכריע אם פחימה תרואיין ב'ידיעות אחרונות' פילוביץ שחף 04.11.04 01:09 16
     ביום א': כתב אישום נגד טלי פחימה בעבירות ביטחון חמורות פילוביץ שחף 23.12.04 16:36 17
     טלי פחימה נאשמת בסיוע ומסירת ידיעות לאויב פילוביץ שחף 27.12.04 04:05 18
     וואלה: פרשת טלי פחימה פילוביץ שחף 27.12.04 04:09 19
     ''פעילי השלום'' מעריכים את טלי קשות: פילוביץ שחף 27.12.04 18:07 20
     עו''ד אברהם פכטר /טלי פחימה - עושה היסטוריה פילוביץ שחף 29.12.04 18:22 21
     יובל ברנדשטטר/טלי פחימה גיבורת ישראל פילוביץ שחף 29.12.04 18:23 22
     טלי פחימה שוחררה למעצר בית בערבות של 15 אלף ש''ח פילוביץ שחף 24.01.05 14:22 23
     פחימה מסוכנת פחות מהחיילים שאיבדו את החומר הסודי פילוביץ שחף 24.01.05 15:07 24
     המדינה מערערת: ''פחימה אינה מהססת לחבור לאויבי ישראל'' פילוביץ שחף 25.01.05 18:43 25
     משפטה של טלי פחימה, מחר, יום רביעי, 9:00 בבוקר, בעליון פילוביץ שחף 25.01.05 20:17 26
     טלי פחימה תשאר במעצר עד תום ההליכים !! פילוביץ שחף 30.01.05 20:42 27
  העיתונאית נטע גולן מתראיינת לטלווזיה האיראנית בעזה 2008 פילוביץ שחף 24.12.08 08:17 28
  דור ההמשך...... פילוביץ שחף 03.03.10 03:04 29

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   14:49   03.02.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מדוע הרשויות לא ממצות את הדין על ''נטע גולן''??  
בתגובה להודעה מספר 0

ש_ש
חבר מתאריך 7.4.02
12224 הודעות 13:06 03.02.03

נטע גולן,נחקרת במשטרה על שהייתה במתחם המוקטעה

פעילת השלום, נטע גולן, נחקרת במשטרה על שהייתה במתחם המוקטעה באפריל 2002, בעת המצור שהטיל צה``ל על המקום.
הארץ

מבחן התוצאה.
פ"ש

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   02:27   20.06.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. סוף סוף: למעלה משנה לקח בכדי שמשפטן יתחיל....  
בתגובה להודעה מספר 1

נפתח משפטן של פעילות השמאל הקיצוני נטע גולן ושלי נתיב.

מואשמות בהפרעה לעובד ציבור והפרת צו שטח צבאי סגור; פרקליטן, עו"ד שמאי ליבוביץ': "לא הן העברייניות, כי אם החיילים ונהגי הדחפורים."

בבית משפט השלום בכפר-סבא נפתח אתמול (יום ד', 18.6.03) משפטן של שתי פעילות השמאל הקיצוני נטע גולן ושלי נתיב.

בכתב האישום, מואשמות השתיים בכך שבחודש אפריל 2002, באו לאזור הכפר דיר איסטיה, שהוכרז כ"שטח צבאי סגור", שם עסקו כוחות צה"ל בפעולות חישוף ועקירת מטעי זיתים, ששימשו מקומות מסתור למחבלים, לביצוע פיגועי ירי.

השתיים הגיעו למקום בתוך קבוצה של פעילי שלום ישראלים ובינלאומיים, שבאו על-פי הזמנת תושבי הכפר. השתיים קשרו את עצמן בשרשראות ברזל אל עצי הזיתים. לאחר כשעה, הגיעו הדחפורים למקום, החלו בעקירת העצים ונעצרו ברגע האחרון כאשר הגיעו לקירבתן של השתיים.

שוטרים וחיילים שהגיעו למקום דרשו מהשתיים להתפנות מהמקום, אך הן סרבו. כתוצאה מכך, שותקה עבודת הדחפורים למשך מספר שעות, עד שהביאו השוטרים למקום כלי חיתוך, ניתקו את השרשראות ועצרו את שתי הפעילות.

גולן כבר בילתה 3 ימים במעצר בגין המעשה, לאחר שסירבה לחתום על התחייבות שלא תיכנס עוד לשטחי A.

סעיפי האישום נגדן הם הפרעה לשוטר, הפרעה לעובד ציבור (נהגי הדחפורים) ואי ציות לצו של "שטח צבאי סגור".

לאחר הקראת כתב האישום, אמר סניגורן של השתיים, עו"ד שמאי ליבוביץ' (המייצג גם את מרואן ברגותי - נ.ש.), בשם מרשותיו כי הן כופרות באשמה.

"מרשותי אינן עבריניות - להיפך, הן גילו אזרחות טובה וניסו למנוע מעשה עבירה. עובדי הציבור בהם מדובר ניסו לעקור עצים ללא הרשאה וללא סמכות חוקית לכך. המדינה אינה רשאית להיכנס לשטח פרטי וסתם כך לעקור עצים השייכים לתושבים. לנאשמות עומדת 'הגנת הצורך' המונעת הרשעת אדם שפעל כדי למנוע נזק לרכושו או רכוש זולתו", אמר ליבוביץ'.

המשך המשפט נדחה לתאריך 2 לספטמבר בשעה 11.30 בבוקר, ויתקיים בפני השופטת ניצה מימון-שעשוע בבית משפט השלום בכפר סבא.

שמה של נטע גולן (30), נחקק בתודעה הציבורית בשנה החולפת, לאחר שבתקופת המצור שהטילה ישראל על ערפאת במוקטעה, הפרה גולן צו אלוף פיקוד, האוסר להיכנס לשטחי A, והתבצרה חודש ימים במוקטעה, לאות הזדהות עם מצוקתו של יו"ר הרשות הפלשתינית.

מאז תחילת האינתיפאדה, מתגוררת גולן בדירות שונות בשטח A, האסור לכניסה לישראלים
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-25746-00.html?tag=2-04-32
19/06/2003 | נועם שרביט | [email protected]

מבחן התוצאה
פ"ש
@ עיתון הארץ מכחיש שאבו מאזן מכחיש את השואה @

71. אבו מאזן, פרופיל פוליטי : מאת מכון ממר''י.....
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5315&forum=gil&omm=71&viewmode=threaded

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   01:01   23.06.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. hamta : סקופ! אני מדבר כרגע עם נטע גולן!  
בתגובה להודעה מספר 4

hamta
חבר מתאריך 2.4.02
4660 הודעות 23:53 22.06.03

סקופ! אני מדבר כרגע עם נטע גולן!

קודם כל כמה עובדות מהשיחה אתה:
היה שימוע בבית המשפט לאחר שביקשנו דחייה של התביעה. נקבע בבית המשפט דיון להוכחות בתאריך 2/9/2003. יתקיים כמובן באותו בית משפט בכ"ס.

שאלתי אותה מה לדעתה המניע לפעולותיה.

נטע עונה "אהבה, אהבה לאנשים. אני רואה אנשים סובלים ואני אוהבת אנשים".

עוד ציטוטים:

אני נגד גדר ההפרדה. הפקיעו לאנשים קרקעות וחתכו את הגישה שלהם לאדמות שלהם.

בעיני השמאל האמיתי הוא נגד גדר ההפרדה. "חומת כלא שהולכת בתוך השטחים".

לא מכירה את החוק הבינלאומי. "מה שאתה מתאר לי על החוק הבינלאומי המתיר כיבוש שטחים ממדינה שפתחה במלחמה, לא מוכר לי". "לא משנה שירדן ויתרה על הגדה המערבית, הפלשתינים חיים תחת שליטה זרה".
"הלוואי שהיו מספחים את השטחים ונותנים לפלשתינים אזרחות".

אני: יש אנשים מ"מנהיגות יהודית" בליכוד שאומרים שכדאי לספח את השטחים ולתת לפלשתינים "גרין קארד" עם "זכויות תושב" מלאות. מה דעתך על כך?

נטע: במזרח ירושלים עשו את הטריק הזה ושוללים את תעודת הזהות של הנוסעים לחו"ל. לפי דעתי זו גזענות".

אני: אז לפי העמדה שלך האמריקאים הם גזענים כלפי הישראלים שנותנים להם "גרין קארד"?

נטע: אצלם אין ענין גזעי אז זה אחרת.

אני: מה זה משנה? בכל מקרה עושים אפליה ומגבילים כניסה מארצצות מסויימות.
מה זה משנה איך קוראים לזה? אפליה נוספת שהם עושים היא לגבי השכלה, ולגבי כמות כסף, ולגבי מקצוע. האמריקאים עושים לא אפלייה אחת אלא הרבה רמות של הפלייה לפני שהם מעניקים "גרין קארד" האם תטעני שהם גם גזעניים?

תוך כדי שיחה הבעל שלה אומר לה "לשתוק!" .היא אומרת שהבעל מוסלמי משכם. היא כרגע בשכם. תוך כדי שיחה היא מרימה קול על בעלה: "שו בידאק?!!"

אומרת שנולדה לה תינוקת לפני כחודשיים (שבועיים?). היא נשמעת כמו שהחליטה להפסיק את הפעילות שלה בעתיד אם הדבר יגרום לה לניתוק מהבת שלה. היא אומרת "עכשיו יש כבר מצב אחר".

שאלתי אותה אם זה לא מפריע לה שאני מתקשר בשעה כזאת. אמרה "לא!".

נטע אומרת:
"אני לא מערערת על העובדה שהיינו כאן לפני 4000 שנה."

אומרת: "אני מקווה שיום אחד, בעזרת השם, נוכל לחיות ביחד עם הערבים" "אני מבינה את הצורך של היהודים להיות במדינה יהודית"
לא נכון שהפלשתינים הורגים יהודים בגלל שהם שונאים יהודים"

שאלתי: אמרת קודם שאת מלאה אהבה לאנשים. איך את מגיבה על פינוי יהודים מהמאחזים?

נטע עונה:
לפי דעתי האופציה היא שכולנו נחיה תחת ריבונות של מדינת כל אזרחיה. לא פלשתינים ולא ישראלים. מבחינתי אני לא בעד הפינוי של היהודים מהמאחזים. אני מנסה לחשוב אם אני נגד. הפינוי מהמאחזים לא יביא שום ערך. הפינוי מגבעה 26 כפי שתארת אותו (עקירת התינוק מידיה של האלמנה..) - מזעזע אותי!.

אני בקשר עם האנשים בינון ליד איתמר. חברים שלי בחברון.

בסיום השיחה איחלתי לה לילה טוב, לה ולבתה.

תגובתי לבינתיים: שיחה מאלפת ומרתקת!

הבחורה מאוד פצועה (נפשית..).
אני מפסיק מרגע זה להיות עויין לה והופך למלא חמלה.
חברי הפורום יכולים לצטט אותי...

מבחן התוצאה
פ"ש

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5315&forum=gil&omm=71&viewmode=threaded

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   21:19   31.05.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. נטע גולן חיה עם בעלה הפלשתיני בשכם:מקור ראשון  
בתגובה להודעה מספר 0

hamta
חבר מתאריך 2.4.02
4060 הודעות 20:16 31.05.03

נטע גולן חיה עם בעלה הפלשתיני בשכם.

גילוי כבדרך אגב ב"מקור ראשון".
עם הבן/בת שלה.
למי שלא יודע, המטורפת הנ"ל התגנבה למוקטעה יחד עם אדם קלר מ"גוש שלום" ואשתו כדי להגן על יאסר עראפת בגופה...

יש למישהו קישור אל פרטים נוספים על המטורפת השמאלנית הזאת? אני לא שמרתי מסיבה של חוסר רלבנטיות...

תודה.

ALPCA9334
חבר מתאריך 15.6.02
582 הודעות 20:42 31.05.03
2. לינק לראיון איתה:
http://www.tam.co.il/26_4_2002/magazin3.htm
אגב, מישהו יכול להשיג מודעה מ"הארץ" של אתמול ל"ערב לזכרה
של רייצ'ל קורי"?- נטע גולן תהיה אחת הנואמות שם.

hamta
חבר מתאריך 2.4.02
4062 הודעות 20:58 31.05.03

3/6/03 מטורפי השמאל: ערב לזכרה של רייצ'ל קורי

בארגון מטורפי השמאל: ערב לזכרה של רייצ'ל קורי.
מישהו רוצה להשתתף?

לי בא להפגין במקום...אפילו בא לי להתקשר לשחקן יוסי פולק ולשאול אותו אם הוא יודע מי ומה הארגון הזה...

ציטוט מהאתר:

ערב לזכרה של רייצ'ל קורי

רייצ'ל קורי, אזרחית אמריקאית, מתנדבת של התנועה לסולידריות בינלאומית (הערה שלי: זהו הארגון הפלשתיני ISM שנוסד במקור ע"י הג'יהאד האיסלאמי - גילוי של "מקור ראשון" ועוטה על עצמו מסיכה של ארגון בין-לאומי), נהרגה ב-1 במארס 2003 באמצעות בולדוזר, בעת שניסתה למנוע בגופה את הריסתו של בית משפחה פלסטינית ברפיח. לזכרה, ולזכר כל הקורבנות המיותרים של המלחמה הבלתי נגמרת בין ישראלים לפלסטינים, נקיים ביום שלישי ה-3 ביוני 2003 בשעה 19.30 ערב הוקרה והתייחדות. הערב יתקיים במועדון "צוותא", רח' אבן גבירול 30, תל-אביב.

בתוכנית:

דברים לזכרה, ‏ומסר של הוריה
תנועת הסולידריות - ‏רעיון ומעשה.
פרופ' ‏משה צוקרמן - ‏כלי פוליטי בידי כובש.
ויאם שביטה - יאנון-‏מודל לגירוש פנימי.
ריזק אבו נאסר - ‏מודל למאבק משותף פלסטיני-‏ישראלי-‏בינלאומי.
המשוררת רחל פדיה- ‏ב"‏שיר לרחל"
רבקה בכר - ומשחק.
יוסי פולק - ומשחק
דבורה בראוז - קריאה
סוניטה סטנישלו - בנבל.
מוחמד אבו עג'‏אג'- בעוד
מנחה- ‏קרן אסף
את הערב מארגנים קואליציית נשים לשלום והוועד הישראלי נגד הריסת בתים. דמי כניסה -.25 שקל, לכיסוי הוצאות האירוע. לפרטים:
קרן 064-465650,
דליה 067-596151,
יעקב 050-733276,
עמוס 09-9523261.

לקישור:
http://www.hagada.org.il/hagada/html/modules.php?name=News&file=article&sid=983

מבחן התוצאה
פ"ש

guyara
גולש אורח
   23:04   01.06.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מעניין המטורף אחמד בכרי יופיע ?  
בתגובה להודעה מספר 2

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   20:46   25.05.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ביהמ''ש האריך ב-4 ימים את מעצרה של טלי פחימה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.05.04 בשעה 20:46 בברכה, פילוביץ שחף

בית משפט השלום בכפר סבא האריך ב-4 ימים את מעצרה של טלי פחימה, שהתפרסמה כחברתו של
המבוקש הבכיר זאכאריה זביידי.

פחימה חשודה בסיוע למחבלים, כניסה אסורה לשטחי הרשות הפלסטינית
והחזקת אמצעי לחימה.
גל"צ

http://www.4law.co.il/tap1.pdf

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   21:01   01.06.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מה הקטע עם ישראליות ופלסטינים חמושים?  
בתגובה להודעה מספר 6

עקרב שחור
חבר מתאריך 24.6.02
2737 הודעות 20:41 01.06.04

מה הקטע עם ישראליות ופלסטינים חמושים?

הליכודניקית טלי פחימה מבלה עם ראש התנזים בג'נין, העולה אנג'ליקה יוסופוב סייעה למחבל בתל אביב, ונטע גולן התחבקה עם ערפאת. למה?
מה מחפשת יהודיה ישראלית בביתו של בכיר המבוקשים בגדה, ראש גדודי אלאקצה בג'נין זכריא זביידי? את השאלה הזו מנסים לפצח בימים אלה אנשי השב"כ, שחוקרים את טלי פחימה, בת ה-28 מת"א. פחימה נעצרה לאחרונה, לאחר ששהתה בחברתם של אנשי התנזים בג'נין במשך מספר שבועות. ארגוני השמאל אוספים עכשיו כסף למימון הגנתה המשפטית. השאלות שנשארות בלתי פתורות הן מה גורם לבחורה צעירה ונאה לסכן את חייה, לעבור על החוק, ולהתרועע בחברת מבוקשים חמושים, עם "דם יהודי על הידיים"? האם יצר הרפתקנות? משיכה מינית? רומנטיקה? דעות פוליטיות? או אולי טירוף ותו לא?
חיפוש בארכיון החדשות, מעלה כי פחימה אינה הבחורה הראשונה "משלנו", שבילתה בחיקם של גברברי התנזים במרחבי יהודה ושומרון. עם כל הכבוד לזביידי, לוחם התנזים המסוקס שגם בעיני מערכת הביטחון הוא "בכיר המבוקשים", גם ראא'ד כרמי - הטרוריסט המפורסם ביותר בשטחים, שהתחיל כפושטק פשוט מטול-כרם והפך לאימת כבישי הגדה - לא טמן ידו בצלחת. המשותף לכרמי (טול-כרם) זביידי (ג'נין) ג'עארה (בית-לחם) ורבים מחבריהם לתנזים, הוא היותם בחורים צעירים שהגשימו את "החלום הפלסטיני", ויצאו בן לילה מהאשפתות, מהעוני ומהייאוש, לדרך חדשה. גיבורים לרגע, שחיים על זמן שאול; שהחוק (הישראלי, כמובן, והפלסטיני גם כן) לא חל עליהם; שישנים כל לילה בדירה אחרת; ושמודעים היטב לתדמית המצ'ואיסטית שסיגלו לעצמם. חמושים במשקפי שמש וב-M-16 מקוצר, הם נהנים מיוקרה מקומית, שיבטית, שלא פעם עולה על זו של הראיס עצמו.

אך יש מאפיין נוסף המשותף למנהיגי השטח של התנזים, המכונים בצה"ל "הדור הצעיר של הפתח". הם אינם רואים עצמם כפופים לחוקי האיסלאם, ומנהלים אורח חיים חילוני לגמרי. ללא זקן מרתיע, ללא מחוייבות לאישה אחת ובניגוד לחבריהם מהחמאס ומהג'יהאד - הם אוהבים את החיים הטובים. וכן, אין להם בעיה מיוחדת גם לשכב עם ישראליות. אחדים מהם, אגב, גם נראים לא רע בכלל.

רומיאו ויוליה?

אלו הגברים הפלסטינים. אבל מה מאפיין את הנשים הישראליות? כך תיארה פחימה, בראיון למקומון "העיר", את המפגש עם זביידי: "שוחחנו חמש שעות ופתאום הבנתי שזה בחור בן גילי, שנחשב הכי רע ומסוכן, ובשיחה מצטייר כאדם אחר לגמרי. לאט לאט רכשנו זה את אמונו של זה". לדבריה, נוצרו ביניהם חיבור רגשי עמוק, אך לא יחסים רומנטיים. בצילומים שהופיעו במהדורות החדשות של הטלוויזיה, נראו השניים דווקא כמו זוג בהתהוות.

לפני שנתיים סייעה אנג'ליקה יוסופוב, תושבת חולון, למחבל זיאד כילאני לבצע פיגוע קטלני במסגרתו הניח מטעני חבלה בלב תל אביב. יוסופוב, עולה מחבר העמים שהיתה אז בת 18, טענה בבית המשפט שהייתה תמימה ונאיבית, בילתה עם המחבל בבית מלון תל אביב, נתנה לו להשתמש בתעודת הזהות שלה, וסייעה לו לאחסן את המטענים שנשא. כך תיאר סניגורה את קורותיה: "(יוסופוב) הרגישה אהבה מדומה כלפי כילאני, אשר התחזקה נוכח גישתו הכוחנית והאלימה כלפיה, והיא הלכה אחריו באופן עיוור גם כאשר התחתן עם אחרת". בשורה התחתונה, נראה כי יוסופוב בהיותה עולה חדשה, לא ידעה שמה שהיה מקובל בארץ מוצאה - יחסים בין יהודיה למוסלמי - הוא טאבו מוחלט בישראל. אפשר לראות בה קורבן של הבדלים בין-תרבותיים והסכסוך הישראלי-פלסטיני. את 12 השנים הבאות, כך או כך, היא תבלה בכלא.

וישנה הגרסא השלישית, של נטע גולן. היא לא הצביעה לליכוד, כמו שהעידה על עצמה פחימה, וודאי שלא נסחפה אחר פרשייה רומנטית עיוורת כמו יוסופוב. גולן, שהחלה את פעילותה הפוליטית בגיל 15, היא בין מייסדי התנועה לסולידריות בינלאומית. בכתבת פרופיל שפורסמה לפני שנתיים במקומון "תל אביב" (26.4.02) , סופר כי התגוררה מאז תחילת האינתיפאדה בדירות שונות בשטחים. תחילה בכפר חארס, אחר כך בילתה חודשיים בבית ג'אלה, משם עברה לדירה ברמאללה. במבצע "חומת מגן", מצאה עצמה במוקטעה, כמה חדרים ליד משכנו של היו"ר ערפאת.

דעותיה הקיצוניות הקימו עליה לא מעט שונאים בישראל. כשנשאלה אם היא לא חוששת לחייה, אמרה גולן כי היא סומכת יותר על שומרי הראש של ערפאת מאשר על חיילי צה"ל. על האפשרות שהפלסטינים יחטפו אותה ויעשו בה לינץ', השיבה בלעג: "אני מפחדת שהישראלים יעשו לי לינץ'!". לחיילים, שלטענתה קיללו אותה, ענתה בקור רוח: "ניפגש בביתה דין לפשעי מלחמה". אחרי שסיימה את התבצרותה במוקטעה, פורסם כי התבצרה בבית הוריו של מחבל שפוצץ עצמו בקניון בפתח תקווה.

אך גם גולן האידיאליסטית לא תמימה. כשהתייחסה, בראיון ל"ווי נט" (11.2.01) לסוגיית הלינה בשטחים, השיבה כי "אני יכולה לבחור אם להיות בחדר של הנשים או של הגברים, בגלל שכמישהי זרה יש לי פריבילגיות לדבר גם עם הגברים. אין להם שום בעיה עם זה". בראיון ל"תל אביב" תיארה את החוויות שבשינה על מזרן משותף, שלושה אנשים יחד, תחת שמיכה אחת. היום, אגב, היא נשואה לפלסטיני ואם לשני ילדים, ומתגוררת עם משפחתה בגדה.

תשוקה, אידיאולוגיה ואינטרסים

אז מה היה לנו? ליכודניקית תל אביבית, שיצרה "קשר ריגשי" עם ראש התנזים בג'נין; עולה מחבר העמים, שהורשעה בסיוע לרצח, בעקבות "אהבה עיוורת"; ושמאלנית קיצונית שהאידיאולוגיה שלה הפכה למציאות חייה. שלוש נשים שונות שמצאו עצמן בעין הסערה הציבורית, והפכו לשנואות נפשם של ישראלים רבים. (אחד מכותבי התגובות בוואלה! הציע לטפל בה כפי שמטפלים הפלסטינים במשת"פים שלהם. אחר איים לעזוב את המדינה אם לא יטפלו ב"מיוחמות של ערפאת").

הסבר ראשון, שטחי ולא ממצה, יכול להיות שהשהות במחיצתם של מבוקשים בכירים, ההתחככות עם האויב והריגוש שבסיכון - כל אלה הטריפו את חושיהן של הצעירות הישראליות. מצד שני, אפשר לראות בהן אידיאליסטיות שהלכו עד הסוף עם אמונתן; נשים שביקשו "לשבור את כללי המשחק", ולעשות את זה בצורה הקיצונית ביותר - עד כדי מעבר מוחלט לצד השני (גולן) או הקרבה אישית (יוסיפוב). הסתכלות זו, הנגועה אולי דווקא בעודף רומנטיזציה, מציירת אותן כ"יוליות" של הסכסוך, כמורדות מזן חדש, שהחליטו, דווקא בשיאו של העימות, ובניגוד מוחלט לקונצנזוס הישראלי, לישון במיטה אחת עם האויב.

נקודה נוספת שיש להתעכב אליה היא שאלת המגדר: בכל המקרים היתה זו אישה שהלכה לתמוך בצד הפלסטיני. למה לא שמענו על גבר יהודי, שבחר לעזוב את דירת החדר וחצי בת"א, לטובת חיים בצידה של נערה פלסטינית מהכפר? האם דרושה מידה מסוימת של רגישות, פתיחות, וכן - גם אומץ - שבו לא ניחנו הגברים? ייתכן. אחרי עשרות שנות כיבוש, יש להניח שהחשדנות כלפי גברים יהודיים גבוהה הרבה יותר מכלפי נשים יהודיות. האם גבר יהודי שיסתובב ברחובות רמאללה, לא ייחשד מיד, ובצדק, כאיש שב"כ הבא להרע? הרי הכרוז האחרון בג'נין האשים אפילו את פחימה שהיא סוכנת ישראלית. ואם על אישה יהודיה עוד אפשר לחוס, אני לא רוצה לדמיין את גורלו של הגבר שיעז להסתובב, יד ביד עם פלסטינית, בקסבה של שכם.

ואם כל ההסברים האלה אינם עונים על שאלת הקשר בין ישראליות לפלסטינים שחלקם מחבלים, מתבקש לחזור אל שאלת הרווח והתועלת. לא קשה לנחש מה יוצא לפעילי הטרור הפלסטינים מהקשר עם הישראליות. מבחינתם, מדובר במכרה זהב. ברגע שכבשת את ליבה של הישראלית, השמים הם הגבול. אפשר, לדוגמה, לבקש ממנה להעביר איזו מזוודה לתל אביב, או אולי לקבל מידע על מחסומי צה"ל בהם היא עוברת בדרכה לאהובה הפלסטיני.

מצד שני, גם למערכת הביטחון הישראלית יכול להיות בהן עניין. פרקליטתה של פחימה אמרה בבית המשפט כי כוחות הביטחון עצרו את לקוחתה כדי להתחקות אחרי זביידי. "לא ניתן לעצור אדם כבן ערובה, על מנת לתפוס או להתחקות אחרי אדם אחר", קבעה הפרקליטה, "זו לא עילה למעצר". והיא צודקת. זו אכן לא תהיה הסיבה הרשמית שיציג השב"כ למעצר. הוא תמיד יוכל לטעון שפחימה הפרה צו אלוף בכניסתה לשטחים. אך על אף שלא יודו בכך לעולם, ניתן להניח שארגוני המודיעין הישראלים יודעים היטב איזה רווח ביכולתם להפיק ממקרים כאלה. בדיוק כפי שיוסופוב סייעה למחבל הפלסטיני, היא יכלה היתה (אולי באמצעות פיתוי כספי) לשמש גם כסוכנת מושתלת, להיות מקור אנושי של השב"כ, או אולי אף לשמש כפיתיון ולגרור את אהובה הפלסטיני הישר לזרועותיה של מדינת ישראל.
http://news.walla.co.il/?w=//550801

http://www.4law.co.il/tap1.pdf

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   09:15   10.08.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. משטרת יו``ש עצרה את טלי פחימה ונחקרת כעת בידי השב``כ  
בתגובה להודעה מספר 6

yoske
חבר מתאריך 25.11.03
3402 הודעות 07:31 10.08.04

משטרת יו``ש עצרה את טלי פחימה ונחקרת כעת בידי השב``כ

משטרת יהודה ושומרון שבה ועצרה את טלי פחימה, ישראלית החשודה בסיוע למחבלים

משטרת יהודה ושומרון שבה ועצרה את טלי פחימה, ישראלית החשודה בסיוע למחבלים. פחימה נעצרה לפני כמה חודשים בחשד שסייעה לראש גדודי חללי אל אקסא בג'נין, ואחר כך שוחררה. מקור במערכת הביטחון אמר כי פחימה חשודה בסיוע למחבלים, והיא נחקרת כעת בידי שירות הביטחון הכללי.
רשת ב'

ארץ ישראל לעם ישראל, על-פי תורת ישראל

http://rotter.net/forum/gil/5614.shtml הלקסיקון השלם - פרשת רצח רבין

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   23:07   23.08.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. בקיצור,הגב' טלי פחימה ניסתה להרוג חיילי צה''ל.  
בתגובה להודעה מספר 6

אלת ציד
חבר מתאריך 30.8.02
9412 הודעות 19:55 23.08.04

בקיצור,הגב' טלי פחימה ניסתה להרוג חיילי צה''ל.

פחימה ניסתה להעביר מטען החבלה שפצע 3 לוחמי מג"ב
כך טען השב"כ בדיון בהארכת מעצרה; מדובר במטען שהתפוצץ במחסום ליד קלנדיה, לפני שבועיים; פרקליטתה: מנסים לשנות את עמדותיה הפוליטיות; פחימה: לא ימנעו ממני לספר על פשעי צה"ל בג'נין
עודכן: 17:12 23/08/2004 | נועם שרביט | [email protected]

מעצרה של טלי פחימה הוארך ב-5 ימים נוספים
----
נדחה הערר של טלי פחימה על הארכת מעצרה
----
החשד: טלי פחימה תכננה פיגוע בשטח ישראל
----
3 לוחמי מג"ב נפצעו קשה בפיצוץ מטען ליד קלנדיה
----
ביהמ"ש: פועלה של טלי פחימה בג'נין - "שובה לב"
----

בית משפט השלום בפתח תקוה האריך (יום ב', 23.8.04) בשבוע נוסף את מעצרה של טלי פחימה, הצעירה הישראלית החשודה במעורבות במעשי טרור נגד ישראלים.

עם זאת, בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להאריך את המעצר ב-10 ימים והחליט להאריכו בשבוע בלבד, "שכן מן הראוי הוא שהחשודה תובא לבית המשפט בתקופה קצרה יותר, על-מנת שבית המשפט יוכל לפקח על אותן פעולות אשר מתבקשות להשלמתן".

פחימה היא ידידתו של ראש גדודי חללי אל-אקצא בג'נין, המחבל המבוקש זכריה זביידי. החשדות המיוחסים לה: קשירת קשר לביצוע פשע - פיגוע בתחומי מדינת ישראל, והפרת הוראה חוקית - צו אלוף האוסר על כניסת ישראלים לשטחי A.

עילות המעצר שמנתה המשטרה בבקשה להארכת המעצר הן חשש לסיכון ביטחונו של אדם, ביטחון הציבור וביטחון המדינה, חשש לשיבוש הליכי חקירה, התחמקות מחקירה וכן השפעה על עדים או פגיעה בראיות בדרך אחרת.

החשד: סייעה להעביר מטען חבלה לתחומי ישראל

פחימה נעצרה לפני כשבועיים במחסום עינב שבצפון השומרון, על-ידי הימ"ר של מחוז ש"י, יחד עם ערבי-ישראלי תושב יפו ונהג מונית פלשתיני מג'נין. בחומר החסוי שהציגו השב"כ והמשטרה לשופט גולדס, נאמר כי יום לאחר מעצרה של פחימה התפוצץ מטען חבלה במחסום הפתע שהוקם בין קלנדיה וא-ראם, צפונית לירושלים, בעקבות התרעה ממוקדת שהתקבלה במערכת הביטחון.

נציג השב"כ טען, כי פחימה היתה מעורבת בהעברת המטען למקום הומה אדם בישראל. נזכיר, כי כתוצאה מפיצוץ המטען נפצעו באורח קשה 3 לוחמי מג"ב. מי שנטל את האחריות לפיגוע היה לא אחר מאשר המחבל זכריה זביידי .

סגן נשיא בית המשפט, השופט אהרן דוד גולדס, ציין בהחלטתו כי "קיים חשד כי פחימה עברה את העבירות שיוחסו לה", וכי שחרורה לפני השלמת חקירתם של החשודים האחרים העצורים בפרשה, עלול לשבש את החקירה.

פחימה מכחישה את החשדות שמייחסים לה במערכת הביטחון. היא אמרה אמרה שמעצרה נועד למנוע ממנה לחשוף ברבים את התנהגות צה"ל בג'נין. לדבריה, רודפים אותה בשל דעותיה הפוליטיות וחוקרי השב"כ הבטיחו לשחררה אם תנתק את קשריה מהמחבל זביידי.

פרקליטתה, עו"ד סמדר בן-נתן, טענה בדיון כי פחימה לא נחקרה בגין הטענות האמורות של השב"כ, אלא על דברים שאמרה לפני 3 חודשים, כאשר פגשה בג'נין אדם שתכנן לבצע פיגוע התאבדות, מה שמוכיח לטענתה "שאין להם חשדות קונקרטיים".

פחימה: מנסים למנוע ממני לחשוף את מעשי צה"ל בג'נין

לטענת פחימה, חוקר השב"כ אמר לה אמש, כי הפעם יבקשו להאריך את מעצרה בימים רבים "כדי לשבור אותה" וכי הוא מבטיח לה ש"בסופו של דבר היא תודה בחשדות המיוחסים לה". לטענתה, השב"כ מנסה לשנות את דעותיה הפוליטיות.

עוד טענה, כי "אנחנו לא מצויים במשטר של מחשבות ועמדות, אלא החקירה נועדה אך ורק לבדוק ביצועם של מעשים פליליים ותו לא". למרות זאת, לדבריה, "החקירה מתנהלת כך שבעיתון מתפרסמים חשדות יותר קונקרטיים מאשר מה שמציגים לחשודה בעת החקירה".

לבסוף טענה עו"ד בן-נתן, כי קשריה של פחימה ברשות הפלשתינית "הינם קשרים פוליטיים, ואינם קשורים בשום קשר לפעילות עויינת או לפעילות טרור".

פחימה עצמה אמרה היום: "זה לא היה, זה לא נברא. לא תכננתי, לא ביצעתי. זה בסך הכל הרצון של השב"כ לקבור אותי, על-מנת שלא אספר את הסיפור, ויאמרו: הנה היא טרוריסטית, היא בוגדת, אז לא נקשיב לה... דברים שאני ראיתי בג'נין, שזה כניסות מטורפות של צה"ל, יריות באנשים בלא סיבה. אני הייתי אפילו עדה, שהיו שם נשים וילדים וצלפים ירו מעלינו, שני בתים מעלינו".

מ' 6386/04 מדינת ישראל נ' טלי פחימה

נוצר ביום: 23/0
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-52560-00.html?tag=23-07-27

עמנו הוא לב האנושות-וארץ ישראל-לב עמנו.

פחימה חשודה במעורבות בתכנון הפיגוע בקלנדיה
22:32, 23 אוגוסט 2004 / ו' באלול תשס"ד

טלי פחימה, חברתו של מפקד התנזים, חשודה במעורבות בתיכנון הפיגוע שאירע לפני כשבועיים ליד מחסום קלנדיה. (תמונה: הפיגוע בקלנדיה בו נפצעו 3 שוטרי מג"ב)

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום ב-7 ימים את מעצרה של טלי פחימה, החשודה בסיוע לארגוני טרור בתכנון פיגועים בישראל. פחימה נעצרה לפני כשלושה שבועות בידי השב"כ והמשטרה.

גורמי הביטחון סבורים כי פחימה, חברתו של המחבל זכריא זוביידי בג'נין, היתה מעורבת בתכנון הפיגוע ובתכנון העברת המטען שהתפוצץ במחסום קלנדיה לפני כשבועיים וגרם לפציעתם של שלושה לוחמי מג"ב. כזכור, ראש התנזים בג'נין, זוביידי נטל אחריות על הפיגוע.

עורכת דינה של פחימה, סמדר בן נתן, הגיבה בראיון לגלי צה"ל על מעצרה של פחימה, ואמרה: "מהיכרותי ממקרה המעצר הקודם של טלי ומטלי אישית, אני חושבת שאין סיכוי שהיא הייתה מעורבת בתכנון פיגועים. היא ישראלית כמוני כמוך, ואין לה שום אינטרס ושום רצון לתכנן או לסייע לפיגועים בישראל".
http://www.a7.org/news.php?id=86978

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   00:29   12.09.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ''טלי פחימה עשתה היסטוריה''  
בתגובה להודעה מספר 6

ציון דרך
חבר מתאריך 13.7.04
1008 הודעות 16:56 08.09.04

''טלי פחימה עשתה היסטוריה''

האישה היהודיה הראשונה, פעילת שלום, מול הימין הקיצוני דוגמת הרב כהנא, מרזל ונועם פדרמן; הזעקה מצד גורמים מסויימים נגד המעצר, תוך ניסיון לתת לזה גם גוון עדתי - הוא מרגיז, חצוף, עלוב וראוי לא להעלותו שנית, למרות זאת השיגה מדליית מעצר מינהלי ראשונה לאישה ישראלית
07/09/2004 | עו"ד אברהם פכטר | [email protected]

טלי פחימה, פעילת השלום, המגן האנושי, השכפ"צ ההומני של המחבל הרוצח מג'נין זכריה זביידי - אליו נקשרה בעבותות אידיולוגיים, הושמה במעצר מינהלי. בכך השיגה הגב' פחימה שיא ישראלי - ומדליית המעצר המינהלי הראשון לאישה ישראלית - לעומת מעצרים שנעשו בין פעילי הימין הקיצוני וגורמים עויינים מחו"ל ומן הארץ.

הזעקות מצד האגודה לזכויות האזרח, מצד ח"כ גלאון וח"כ אחמד טיבי, תומכיהם ונספחיהם נגועים בטענות סרק ובצביעות. לא זכורה לי מהומה ציבורית או קולות מחאה מצד ח"כ גלאון ואחמד טיבי - כאשר הפעילו את המעצר המינהלי על פעילי ימין קיצוני - ואולי יצטרכו לכלי זה גם בקרוב - אם וכאשר יתברר שישנם גורמים שחושבים שיש מקום לנקוט באמצעים קיצוניים חריפים - לקראת הפינוי וההינתקות.

כבר כתבתי כאן בעבר, שאין להסס להשתמש בכלי החריג והמיוחד של מעצר מינהלי אם יש בסיס לחשש של סיכון ממשי ומיידי לביטחון המדינה, או לפעולות שיכולות לגרום להפרות סדר, מהומות, התנגשויות עם כוחות הביטחון ופגיעה בשלום הציבור.

המעצר המינהלי יונק את כוחו מהחוק - ומהסמכויות המפורטות בו - שהעניקה הכנסת בהליך דמוקרטי לזרועות הביטחון. המדובר בחוק סמכויות לשעת חירום (מעצרים), 1979. חוק זה בא להחליף את תקנות שעת חירום - שהיו תקפות במדינה עוד מתקופת המנדט הבריטי.

מעצר מינהלי הוא בעיקרו מעצר מונע, כאשר יש יסוד לחשש כי האדם אליו מכוון הצו, עלול ויכול במעשיו לגרום לנזק ביטחוני והראיות והחומר המודיעיני, מצביעים על חשש מבוסס ומוחשי למעשיו וכוונותיו המסוכנות.

הבעיה היא, שאת רוב החומר החסוי שישנו ושהצטבר לא ניתן לגלות. לא צריך להיות מומחה לטרור בינלאומי או ראש שב"כ כדי להבין, שגילוי חומר סודי עלול לשרוף מקורות פעילים בהווה ובעתיד, לסכן חיי אדם, לחשוף שיטות פעולה, טכניקות עבודה - ולהרוס במחי יד שנים רבות של עבודה, השקעה וסיכון סוכנים ואנשי קשר.

כאשר עוצרים - אזרחי חו"ל שמגיעים לארץ בכוונה לאסוף מידע או לבצע פיגועים, כפי שקרה לא פעם בעבר - הם לא נעצרים בגלל לבוש לא הולם - אלא לאחר מעקבים, פעילות מודיעינית והשקעה רבה. ברור, שאין כל אפשרות לגלות איך וכיצד - אפשר לגלות רק למה.

המעצר המונע - אינו המצאה ישראלית, הוא מקובל בעולם ולובש שיטות שונות בהתאם לחוקים המשתנים של המדינות. המעצרים המניעתיים מעוגנים בחוק, בחוקה ובמשפט הבינלאומי.

ארה"ב, לאחר פיגוע התאומים של 11.9, נכנסה להיסטריה של ביטחון וחשש לפיגועי טרור, עד שהוחלט לחוקק חוקים חדשים שאיחדו את כל מנגנוני הביטחון - ויצרו גוף אחד שמתאם ומרכז את בעיית ביטחון הפנים בנוסח: החוק לביטחון פנים - החוק הזה העניק סמכויות מפליגות לגורמים הנלחמים בטרור, במעצרים, בחקירות, בגירוש - במניעה להיפגש עם עורכי דין - הרבה מעבר לסמכויות שיש במעצר המינהלי בישראל.

לפי החוק בישראל - המעצר המינהלי מוגבל בזמן, אך ניתן להאריכו, יש פיקוח מתמיד של בית משפט, יש אפשרות להגיש ערר על המעצר וכמובן פיקוח של בג"צ. המעצר המינהלי בישראל - הוא כלי עזר, חיוני דמוקרטי שניתן לזרועות הביטחון - כדי להילחם בטרור ובפגיעה בביטחון המדינה, כדי להשתמש בו במקרים חריגים למצבים חריגים.

אם השב"כ החליט לאחר בדיקת החומרים המודיעיניים ובאישור פרקליט המדינה והתייעצות בדרגים הגבוהים ובשכנוע שר הביטחון - שיש לעצור את גב' פחימה. הדבר אומר דרשני ומחזק את הבסיס שיש דברים בגו. גם העובדה שמדובר באישה - מחזק החשש והבסיס שלא מדובר בשימוש באמצעי - קיצוני וחריג רק בגלל דעותיה השמאלניות ומלחמתה לשלום בין העמים. הטענה שרצו להשתיקה בגלל דעותיה, היא שיטחית ולא רצינית - שהרי עד לפגישות הדחופות עם החבר זביידי בג'נין ומעצרה - איש כמעט ולא ידע ושמע מי זאת טלי פחימה, והיא יכלה להמשיך ולשמיע את דעותיה בלי חשש עוד שנים רבות.

הטענה השולית - שהושמעה גם מפי אמה של טלי, בראיון הטלויזיה כי המעצר קשור בהיותה פעילת שלום ומזרחית - מוטב שלא תשמע שנית פרט לדברים חשובים לגוף העניין.

_

הכותב הוא עורך דין, בעל תואר שני במשפטים, המתמחה במשפט פלילי, צבאי וציבורי. היה בעבר פרקליט צבאי, יועץ משפטי, שופט צבאי בדרגת סא"ל, סגן פרקליט מחוז ומשנה ליועץ המשפטי של מועצת העיתונות, ופרשן משפטי בהווה.

http://www.nfc.co.il/archive/003-D-7241-00.html?tag=16-48-28

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   00:31   12.09.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שני שירים על טלי פחימה מאת אהרון שבתאי  
בתגובה להודעה מספר 6

בגד כפת
חבר מתאריך 7.10.03
1325 הודעות 16:45 10.09.04

שני שירים על טלי פחימה מאת אהרון שבתאי
אהרון שבתאי
10/9/2004 10:30

טלי פחימה

בין האינקוויזיטורים

והכתבים שנלושו

מעיסה אפורה

של נייר מוג לב,

את דומה לנרקיס שחור,

ז'אן דארק שלי!

לא באזיקי השב"כ,

ברתוקות זרועותיי

הייתי נושא אותך

למלון במדבר.

שעה היה לוקח

להביא לך לשם טמפון

או קולה

ובערב משקפינו היו נוקשים

כשהייתי מנשק

את ה-W הרך

של שפתך העליונה.

אהרון שבתאי. צילום: רובי קסטרו /images/archive/gallery/167/183.jpg

תהילה לטלי

אם אמא

לא תשלח לך בננות

טלי פחימה,

אשלח לך אני בשיר

את כנפי תהילתך.

כי לאנשים שהתרגלו

למסטינגים מלאים חרא מליטריסטי

הבאת חצי לחם

וכוס חלב.

ולאלה שמעל לראשם

מפוצצים את הגג

שמתחת לרגליהם

מפרקים את האריחים,

שחיים במשטר של לינץ',

בכסף קטן נסעת

והבאת חיוך.

http://www.nrg.co.il/online/5/ART/781/006.html

s_sela
חבר מתאריך 14.8.03
5540 הודעות 16:57 10.09.04

4. אז הנה האמנות שלי - קצר הרבה יותר ופשוט.
בתגובה להודעה מספר 2

אהרן שבתאי על טלי פחימה:
אהרן הכהן היה אוהב שלום ורודף שלום

אהרן הכהן היה לפה לאחיו כבד הפה וכבד הלשון

ואהרן שבתאי אלא בדאי, אשמאי וזנאי

פיו מלא דברי הבלים וזימה

תבוש יולדתו.

באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.

רידלמן
חבר מתאריך 16.5.04
57 הודעות 19:28 10.09.04

6. אז בשם חופש האמנות הנה שיר שלי:
בתגובה להודעה מספר 0

הנה היא באה לשטחים
עליה כל הפלשתינים משוחחים
"הנה היהודית באה לזיאד!
הוא בטח החתן המיועד"
טלי הביאה לחם וחלב
לאנשים שהוציאו ליהודים את הלבלב
היא הביאה נשק וחומרי חבלה
לרוצחים שפוצצו תינוקות בעגלה
העם הפלשתיני בעיניה עדיף
ודמעה של צער את עיניה תציף
לא תחמול על בני עמה הדואבים
את הכל תבזבז על המחבלים הערבים
שמנצלים את תמימותה
ולא יתאבלו גם על יום מותה
כנראה שכחה אוהבת אנשי הדמים
את המשפט: "עניי עירך קודמים"
ושכחה היא אף בלהטה
את "אמור לי מיהם חברייך ואומר לך מי אתה"
וכך כל חבריה יפי (או חולי) הנפש
שבעם היהודי רק מטילים רפש
ולכל ידוע שבמדינה מתוקנת
היא אפילו לא היתה מזדקנת

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   14:02   14.09.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בית המשפט אישר את המעצר המינהלי לטלי פחימה  
בתגובה להודעה מספר 6

ש_ש
חבר מתאריך 7.4.02
38958 הודעות 13:29 14.09.04

3. בית המשפט אישר את המעצר המינהלי לטלי פחימה

בית המשפט המחוזי בתל-אביב אישר היום את המעצר המינהלי של טלי פחימה, שנחשדת בסיוע לפלשתינים ובמעורבות בביצוע פיגוע. המעצר המינהלי יהיה בתוקף למשך 4 חודשים והשופט אורי גורן קבע כי בעוד 3 חודשים יתקיים דיון נוסף בנושא
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/783/285.html?pFile=1

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   15:46   14.09.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. נשיא ביהמ''ש המחוזי השתכנע: פחימה נחושה לבצע פיגועים  
בתגובה להודעה מספר 6

שוקי70
חבר מתאריך 17.5.04
1454 הודעות 15:07 14.09.04

פחימה נחושה לבצע פיגועים

נשיא ביהמ"ש המחוזי השתכנע: פחימה נחושה לבצע פיגועים

השופט אורי גורן הותיר על כנו את המעצר המנהלי בו שוהה טלי פחימה, לאחר ששוכנע - הן מן החומר החסוי והן מעדות חוקר השב"כ - שהיא "נחושה לבצע פיגועי טרור ולהשיג אמצעי לחימה"
ורד לוביץ'
טלי פחימה נחושה בדעתה לבצע פיגועי טרור - כך קובע היום (ג') נשיא בית-המשפט המחוזי בתל-אביב, השופט אורי גורן.

בשב"כ חושדים כי פחימה שיתפה פעולה עם חברי לארגון הפתח בג'נין, והייתה מעורבת בתכנון פיגועים. בתחילת החודש היא נשלחה למעצר מנהלי בן ארבעה חודשים, צעד נדיר בו נוקטת מערכת הביטחון במקרים בהם לטענתה, חומר הראיות רגיש ולא ניתן להביא את החשוד לבית-משפט.

פחימה, האזרחית הישראלית הראשונה שהצעד הופעל נגדה, ערערה לבית-המשפט, והיום זה הודיע כי הוא דוחה את הערעור.
השופט גורן הגיע לכלל מסקנה כי פחימה "נחושה בדעתה לבצע פיגועי טרור נגד מטרות ישראליות, ולהשיג אמצעי לחימה מפעילי טרור פלסטינים". הוא שוכנע כי "אין כל חלופה הולמת למעצר המנהלי, אשר יכול למנוע ממנה להגשים את מטרתה".

השופט קובע בהחלטתו שמסקנתו נתמכת במקורות מידע מהימנים. עוד הוא מציין כי עדותו של "אורן", מי שניהל את החקירה נגד פחימה והובא אתמול לבית-המשפט, הייתה "מהימנה", ו"נשתזרה היטב בחומר החסוי" שהוצג בפניו.

נשיא בית-המשפט המחוזי מציין עוד, כי פחימה "הוכיחה בעבר שאינה נרתעת מלהפר צווים העומדים לה למכשול בפני הגשמת מטרותיה. עצם זה שהיא מוכרת לשירותי הביטחון הכללי ולגורמי הביטחון אינה מהווה מחסום בפני מימוש מטרותיה".

"לצד נחישותה של פחימה לעסוק בפעילות טרור", ממשיך השופט, "עצם היותה יהודייה, אזרחית ישראל, עלול לשמש הן מצידה והן מצד פעילי טרור פלסטינים משום תמריץ לביצוע פעולות טרור להשגת אמצעי לחימה, וזאת כחלק מניצחון תדמיתי בקרב על דעת הקהל בעולם ובציבור הפלסטיני".

בעוד כשלושה חודשים ידון השופט פעם נוספת בעניינה של פחימה. עד אז, המעצר המנהלי בו היא שוהה יישאר בתוקף. פעילי השמאל ימשיכו ודאי להפגין למענה.

ynet

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   17:03   06.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. פחימה לא לבד  
בתגובה להודעה מספר 6

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.10.04 בשעה 17:13 בברכה, פילוביץ שחף

YANSHOF
חבר מתאריך 15.8.02
1320 הודעות 13:54 06.10.04

פחימה לא לבד

הצעירה שהגנה בגופה על מפקד הפת"ח בג'נין היא לא עשב שוטה, אלא ביטוי לתופעה הולכת וגוברת. כמעט בכל הפגנה נגד הגדר אפשר למצוא פעילי שמאל ישראלים, לצד פלשתינים המשליכים אבנים על השוטרים. את התמיכה האידיאולוגית מעניקים מרצים, מיעוט קולני מהאקדמיה, המאמינים כי לישראל אין זכות קיום. וגם הסרבנים פועלים במלוא המרץ. בחמאס מודים כי הם שואבים מכך עידוד. וגורמי אכיפת החוק שותקים

באופן מוזר, דווקא בזמן שבו מצהיר השמאל כי הימין מיישם את תוכניותיו, הוחרפה פעילות אנשי השמאל הקיצוני. מידע רב, גם אם מוצנע למדי, זורם בערוצי התקשורת השונים בנוגע לפעילות זו, וגיבושו לכדי תמונה כללית מעלה דאגה רבה. הקצנת השמאל החלה עם פעילות ארגוני הסרבנות וההמרדה הפוליטית במבצע "חומת מגן". מאז היו לא מעט כנסים ועצומות הקוראים לסרב לפקודה. למשל, בעצומה מחודש ספטמבר 2003 שעליה חתומים 609 אקדמאים נכתב: "אנחנו, מרצים וסטודנטים, מעריכים ומכירים תודה. . . ¸ ל *מסרבים לקחת חלק בהרג ודיכוי של עם אחר. הכיבוש מערער את הבסיס המוסרי לקיומנו. . . יש להילחם בתשתית הטרור האמיתית, שהיא המשך השליטה בשטחים הפלשתיניים. לא נסכים להפוך את הנכונות להשתתף בפשעי מלחמה למבחן נאמנות למדינה". הלשון המצוחצחת ברורה: מדינת ישראל היא מדינת טרור המבצעת פשעי מלחמה ורצח עם, זכות קיומה המוסרית מוטלת בספק ויש להילחם בה. הדברים הללו מחלחלים: כיום, לדוגמה, מונה תנועת "אומץ לסרב" 628 סרבנים פוליטיים.

חוסר התגובה של מערכות אכיפת החוק עודד את השמאל הקיצוני, והמצב הידרדר להפגנות אלימות במחסומים, המרדה פומבית של חיילים לסרב, קללות, פרובוקציות, השחתת ציוד צבאי ועוד. לאחר הפגנת השמאל הקיצוני בצומת כיסופים אחרי אסון הנגמ"שים, דווח כי המפגינים פרצו את המחסום, והחלו להתקדם לכיוון רפיח. הם קראו לחיילים במקום לסרב לפקודה וחסמו את הציר. בעימותים נחבלו 16 שוטרים ושניים מהם פונו לקבלת טיפול רפואי. בהפגנות שנערכו בתל-אביב נגד צה"ל ובעד הסרבנות נחסמו צירי תנועה ראשיים והמשטרה נאלצה לעצור פעילים. בהפגנה אחרת במרכז תל-אביב, שבה השתתפו כ-100 פעילי שמאל, נשכבו המפגינים על הכביש וניסו לחסום את הצומת. גם שם התפתחו עימותים אלימים.

לא רק לסדר הציבורי הם מפריעים, אלא גם לפעילות המבצעית. עם תחילת המבצע ברפיח לפני מספר חודשים, עמדו מפגינים לצד שיירות הטנקים והנגמ"שים והמרידו לסרבנות. המעשה תועד ודווח בכל מהדורות החדשות. כבר ב-3 בפברואר 2002 התראיין ל ידיעות אחרונות פעיל ארגון השמאל הקיצוני תעאיוש שנפגש, תוך הפרת החוק, עם יאסר ערפאת, ואמר: "אנחנו לא ביקשנו ואנחנו גם לא נבקש אישור מצה"ל כדי להיכנס, ואנחנו לא מתחשבים בחוק". אורי אבנרי, לדוגמה, מפר את איסור הכניסה לשטחי A בגלוי ובאופן שיטתי. שגרת אי-ציות להוראות הצבא ניתן למצוא גם באתר האינטרנט של תעאיוש, המתגאה בהפגנות שבמהלכן נפרצו מחסומי צבא בדיר-בלוט, בכפר בודרוס ועוד.

את ההתדרדרות המתמדת והסכנה הנשקפת מפעילי השמאל הקיצוני ניתן לגלות בתחקיר שפורסם בהארץ ב-29 בינואר 2004. " יותר ויותר פעילי שלום ישראלים מגלים לאחרונה שנהפכו לחשודים בפעילות עוינת. . . הם ומלוויהם מעוכבים בשדות תעופה, עורכים עליהם חיפושים. . . הם מוזמנים לבירור במשטרה שמתגלה כחקירת שב"כ". יש להניח כי לא בשמחה החליט ראש השב"כ לפעול מול האיום משמאל, אלא רק בעקבות ידיעות מודיעיניות חד-משמעיות.

לנים בבתי המבוקשים
מאז החלה "אינתיפאדת הגדר" נוצר שיתוף פעולה חדש בין ארגוני השמאל הקיצוני לרשות הפלשתינית. פעילי שמאל מתאמים הפגנות נגד הגדר ונגד צה"ל עם אנשי כוחות הביטחון הפלשתיניים, ואפילו לנים בשעת הצורך בבתי מבוקשים. ארגוני השמאל מתהדרים בשיתוף הפעולה בהפגנות הסוערות, אך מסתירים את התיאום עם אנשי הרשות, כמוסטפה ברגותי. בראיון לעיתון מקור ראשון אמר ג'מאל ג'ומעה, מתאם הפעילות של הארגון הפלשתיני פנג'ון שתפקידו להילחם בגדר: "אנחנו מתאמים את הפעילות באמצעות הוועדות העממיות, הרשות הפלשתינית והמועצות המקומיות. יש גם תיאום מסוים עם ארגונים ישראליים שאותם אנחנו מזמינים להצטרף". כפי שפורסם שם, הוא אינו המתאם היחיד.

למעשה, ישראלים אלה סרים למרות ערפאת באמצעות שלוחיו, נאבקים לצד כוחותיו ב"כוחות הכיבוש", ומנסים למנוע בכוח מצה"ל ומהמשטרה לפעול להגנת ישראלים. מעת לעת אפשר לקרוא דיווחים על גילויי אלימות בהפגנות השמאל הקיצוני והפלשתינים נגד הגדר: ארבעה שוטרים שנפצעו בעימות עם מפגינים נגד הגדר ליד היישוב הר-אדר, עשרה שוטרים ואנשי מג"ב שנפצעו מיידוי אבנים במהלך הפגנה נגד הגדר ליד הכפר בידו, חמישה שוטרי מג"ב שנפצעו קל במהלך הפגנה בצומת אבו-דיס, חייל צה"ל שאיבד את הראייה באחת מעיניו במהלך פיזור הפגנה אלימה ועוד. השוטרים והחיילים נתקלים לא רק במטחי אבנים, במקלות ובאגרופים. בחודשים האחרונים דווח גם על יידוי של גרזן ופטישי ברזל לעבר כוחות הביטחון, ניסיון דקירה, ופורסם אפילו על ירי על הכוחות בחסות המפגינים (24.3.04, הירי הוכחש על ידי המפגינים).

עשרות רבות של שוטרים וחיילים כבר נפצעו בהפגנות אלה, חלקם נזקקו לטיפול רפואי, וכולם נתונים בהן לסכנת חיים ממשית. למותר לציין את הנזק הביטחוני, הכלכלי והתדמיתי המתלווה להפגנות הללו, כמו גם את העובדה כי הגדר נהרסת ומתעכבת בעטיין. בהפגנות אלה שותפים ארגוני שמאל כמו גוש שלום, תעאיוש, "הקמפוס לא שותק", " אנרכיסטים נגד הגדר" וארגון הסולידריות הבינלאומי- ISM ( ראו כתבה מורחבת במוסף זה), תוך שיתוף פעולה עם הפלשתינים.

חלק מאנשי השמאל הקיצוני משמשים מגן אנושי מרצון ליאסר ערפאת ולאחרים: אורי אבנרי וחבריו, פעילת השמאל נטע גולן ששהתה במוקטעה בזמן מבצע "חומת מגן", וכמובן טלי פחימה שגוננה על זכריה זביידי, פעיל טרור בכיר מג'נין. נגד פחימה הצטברו חשדות חמורים שהביאו למעצרה המינהלי. השופט שבחן את מעצרה כתב: "פחימה נחושה בדעתה לבצע פיגועי טרור ולהשיג אמצעי לחימה. . . מסקנה זו נתמכת במקורות מידע מהימנים". בהפגנה שנערכה נגד המעצר נישאו שלטים כמו: "שרון יא רוצח-האינתיפאדה תנצח" ו"שרון רצח יותר מזכריה ". פחימה , כך נראה, אינה לבד.

לא עשבים שוטים

ההסתה מצד השמאל קשה וחריפה. כך למשל, ב-22 בפברואר רוססו בדרום הארץ הכתובות: "מוות ליושבי הגוש", "סרטן לגוש קטיף" ו"מתנחלים נאצים", מלווים בצלבי קרס. ביום כיפור האחרון רוססו כתובות בעברית ובערבית המזמינות לרצוח את ראש הממשלה אריאל שרון, את שר האוצר בנימין נתניהו ואת הנשיא משה קצב, והושחתו קירות בתי כנסת. אסור לזלזל בהסתה זו, שכן היא משפיעה לא פעם על ערבים-ישראלים (משתתפים קבועים בהפגנות), שמעורבותם הגוברת בטרור הביאה לרצח 45 ישראלים ב-2003.

חמור מכך, בספר החדש של עמוס הראל ואבי יששכרוף מספרים בכירי חמאס: "השמאל הישראלי ומחנה השלום שלכם הם אלה שעודדו אותנו בסופו של דבר להמשיך בפיגועי ההתאבדות. . . אנחנו ניסינו באמצעות הפיגועים ליצור שבר וסדקים בחברה הישראלית, ותגובת השמאל העידה שזו אכן הדרך". פעילות השמאל הקיצוני האלימה, הסרבנית והמסיתה, אינה רק עבריינית, אלא גם מסייעת לרצח ישראלים, גם אם לא מתוך כוונה. אלו העובדות, אך הפעילים אינם עורכים חשבון נפש בעקבות תוצאות מעשיהם.

מקור האידיאולוגיה המספקת ל"אקטיביסטים" מוטיבציה לפעול בגלוי ובאלימות כלפי ישראל, הוא קבוצה של אקדמאים ואנשי רוח מבית היוצר הפוסט-ציוני והפוסט-מודרני. אלה יוצאים בגלוי נגד ישראל ומאמינים, בין השאר, כי אין למדינה יהודית זכות קיום, כי ישראל ביצעה ומבצעת "טיהור אתני" ו"פשעי מלחמה", כי המשטר שלה הוא "אפרטהייד" ו"קולוניאליסטי", ויש לממש את זכות השיבה הפלשתינית במלואה.

אישים אלה פועלים באופן אינטנסיבי נגד ישראל, לא רק בתקשורת ובפורומים אמריקניים ואירופיים, תופעה המוכרת מכלל ארגוני השמאל, אלא גם בכתבי עת אנטי-ישראליים ואפילו בעיתונות הערבית. הם חתומים על עצומות בינלאומיות שקריות ובוטות הקוראות לפעולה נגד ישראל, מהחרמת האוניברסיטאות והמחקר ועד הטלת סנקציות. הם מופיעים כישראלים בכנסים, בוועדות ובמשלחות שונות, אך מייצגים רק את העמדה הפלשתינית. על הנזק הבינלאומי שנגרם לישראל הם מברכים בגלוי. שמותיהם כבר היו לזרא: אילן פפה, ברוך קימרלינג, טניה ריינהרט, בנימין בית-הלחמי, ענת בילצקי ועוד.

אחדים מאנשי האקדמיה אינם בוחלים בעיוות תוצאות מחקר לצרכים פוליטיים ובשימוש בכיתות הלימוד לצורכי שטיפת מוח. למעשה משמשות להם האוניברסיטאות כלי לגיוס פעילים. בשל הכריזמה והקשרים הבינלאומיים שלהם הולך השמאל ומקצין, וסטודנטים רבים המושפעים מן האידיאולוגיה הרדיקלית וההטפה המתמדת, נסחפים אחריהם לעבריינות. כך אותם "אקטיביסטים" שטופים בתזה, שהוחדרה למחשבותיהם בהתמדה, כי ישראל היא מדינת רשע וכל נזק שייגרם לה הוא טוב מבחינה מוסרית. חשוב להבהיר: מדובר במיעוט שאינו מייצג את האקדמיה בכללותה, ואסור שישפיע על היחס כלפי חלקיה המצוינים של האקדמיה.

עם זאת, אין מדובר בעשבים שוטים. מרקוס קלינברג, אודי אדיב ומרדכי ואנונו היו עשבים שוטים. הם נבנו מאידיאולוגיה של שמאל קיצוני, אך בגדו כבודדים. כיום, לעומת זאת, קמות לנגד עינינו תנועות אנטי-ציוניות ממוסדות, עמותות רשמיות ורשת ארגונים מקושרים ומתופעלים היטב.

להתפקח מהאשליה

לא הוצגה כאן תיאוריה, אלא המציאות. מדובר במעשים, לא בכוונות. באירועים שהתרחשו בפועל, לא בתכנון או במחשבה. לא נסקרו "ספק עבירות" או פעילויות אנטי-ישראליות הגובלות בחופש הביטוי או בחוסר ידיעה, אלא בעיקר עבירות אלימות, הסתה ופגיעה בביטחון ובאינטרסים הישראליים על ידי השמאל הקיצוני, רובן מן השנה החולפת.

למרות זאת, רק עצומה הקוראת לסרבנות מימין הביאה את חבר הכנסת מתן וילנאי לומר לפני כחודש כי "החותר תחת הלגיטימיות של פעולת כוחות הביטחון אינו חלק מהחברה הישראלית והיהודית, ויש להתייחס אליו כאל אויב הדמוקרטיה הישראלית. . . הפשע האמיתי הוא איום על אנשי כוחות הביטחון", ואת שר המשפטים יוסף (טומי) לפיד לומר: "מערכת המשפט לא תוכל להישאר בשקט כאשר ההסתה הופכת לאיום מוחשי שיש בו יסודות של המרדה ושל איום לשימוש בכוח נגד זרועות הביטחון".

לנוכח עבירות השמאל הקיצוני המתבצעות בפועל, הדברים נשמעים נלעגים ומופקרים. השמאל הקיצוני נלחם בנו בגלוי, מפר חוק ביודעין ופוגע בביטחון, אך זוכה לחסינות ולהגנה מרשויות החוק. את הימין, החשוד ב"איום" וב"הסתה", תוקפים בחריפות ופועלים נגדו בנחרצות. האם החוק מבחינתם של משרד המשפטים, המשטרה והפרקליטות, חל על אזרחים בעלי השקפות מסוימות בלבד?

הגיע הזמן להתפכח מן האשליה כי השמאל הקיצוני תמים ולא-מזיק. תופעות העבריינות, האלימות ושיתוף הפעולה נגד ישראל עם גורמים זרים ועם פלשתינים, רק מתעצמות ומחריפות. העתיד כבר כאן. השב"כ, המשטרה וצה"ל נדרשים להפנות יותר ויותר משאבים יקרים להתמודדות עם הפעילים הקיצונים. ביטחון המדינה, כלכלתה, מעמדה ויכולת הפעולה שלה בזירה הבינלאומית, נפגעים באופן משמעותי מפעילות השמאל הקיצוני. הסובלנות והמתינות כלפיו גובה מאיתנו מחיר כבד.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/792/872.html

ציטוטים חשובים מהכתבה לעיל:

"למעשה, ישראלים אלה סרים למרות ערפאת באמצעות שלוחיו, נאבקים לצד כוחותיו ב"כוחות הכיבוש", ומנסים למנוע בכוח מצה"ל ומהמשטרה לפעול להגנת ישראלים."

"חוסר התגובה של מערכות אכיפת החוק עודד את השמאל הקיצוני, והמצב הידרדר להפגנות אלימות במחסומים, המרדה פומבית של חיילים לסרב, קללות, פרובוקציות, השחתת ציוד צבאי ועוד. לאחר הפגנת השמאל הקיצוני בצומת כיסופים אחרי אסון הנגמ"שים, דווח כי המפגינים פרצו את המחסום, והחלו להתקדם לכיוון רפיח. הם קראו לחיילים במקום לסרב לפקודה וחסמו את הציר"

"כבר ב-3 בפברואר 2002 התראיין ל ידיעות אחרונות פעיל ארגון השמאל הקיצוני תעאיוש שנפגש, תוך הפרת החוק, עם יאסר ערפאת, ואמר: "אנחנו לא ביקשנו ואנחנו גם לא נבקש אישור מצה"ל כדי להיכנס, ואנחנו לא מתחשבים בחוק". אורי אבנרי, לדוגמה, מפר את איסור הכניסה לשטחי A בגלוי ובאופן שיטתי. שגרת אי-ציות להוראות הצבא ניתן למצוא גם באתר האינטרנט של תעאיוש, המתגאה בהפגנות שבמהלכן נפרצו מחסומי צבא בדיר-בלוט, בכפר בודרוס ועוד."

"חלק מאנשי השמאל הקיצוני משמשים מגן אנושי מרצון ליאסר ערפאת ולאחרים: אורי אבנרי וחבריו, פעילת השמאל נטע גולן ששהתה במוקטעה בזמן מבצע "חומת מגן", וכמובן טלי פחימה שגוננה על זכריה זביידי, פעיל טרור בכיר מג'נין. נגד פחימה הצטברו חשדות חמורים שהביאו למעצרה המינהלי. השופט שבחן את מעצרה כתב: "פחימה נחושה בדעתה לבצע פיגועי טרור ולהשיג אמצעי לחימה."

"ההסתה מצד השמאל קשה וחריפה. כך למשל, ב-22 בפברואר רוססו בדרום הארץ הכתובות: "מוות ליושבי הגוש", "סרטן לגוש קטיף" ו"מתנחלים נאצים", מלווים בצלבי קרס. ביום כיפור האחרון רוססו כתובות בעברית ובערבית המזמינות לרצוח את ראש הממשלה אריאל שרון, את שר האוצר בנימין נתניהו ואת הנשיא משה קצב, והושחתו קירות בתי כנסת. אסור לזלזל בהסתה זו, שכן היא משפיעה לא פעם על ערבים-ישראלים (משתתפים קבועים בהפגנות), שמעורבותם הגוברת בטרור הביאה לרצח 45 ישראלים ב-2003."

"מקור האידיאולוגיה המספקת ל"אקטיביסטים" מוטיבציה לפעול בגלוי ובאלימות כלפי ישראל, הוא קבוצה של אקדמאים ואנשי רוח מבית היוצר הפוסט-ציוני והפוסט-מודרני. אלה יוצאים בגלוי נגד ישראל ומאמינים, בין השאר, כי אין למדינה יהודית זכות קיום, כי ישראל ביצעה ומבצעת "טיהור אתני" ו"פשעי מלחמה", כי המשטר שלה הוא "אפרטהייד" ו"קולוניאליסטי", ויש לממש את זכות השיבה הפלשתינית במלואה."

"עם זאת, אין מדובר בעשבים שוטים. מרקוס קלינברג, אודי אדיב ומרדכי ואנונו היו עשבים שוטים. הם נבנו מאידיאולוגיה של שמאל קיצוני, אך בגדו כבודדים. כיום, לעומת זאת, קמות לנגד עינינו תנועות אנטי-ציוניות ממוסדות, עמותות רשמיות ורשת ארגונים מקושרים ומתופעלים היטב."

"למרות זאת, רק עצומה הקוראת לסרבנות מימין הביאה את חבר הכנסת מתן וילנאי לומר לפני כחודש כי "החותר תחת הלגיטימיות של פעולת כוחות הביטחון אינו חלק מהחברה הישראלית והיהודית, ויש להתייחס אליו כאל אויב הדמוקרטיה הישראלית. . . הפשע האמיתי הוא איום על אנשי כוחות הביטחון", ואת שר המשפטים יוסף (טומי) לפיד לומר: "מערכת המשפט לא תוכל להישאר בשקט כאשר ההסתה הופכת לאיום מוחשי שיש בו יסודות של המרדה ושל איום לשימוש בכוח נגד זרועות הביטחון"."

"לנוכח עבירות השמאל הקיצוני המתבצעות בפועל, הדברים נשמעים נלעגים ומופקרים. השמאל הקיצוני נלחם בנו בגלוי, מפר חוק ביודעין ופוגע בביטחון, אך זוכה לחסינות ולהגנה מרשויות החוק. את הימין, החשוד ב"איום" וב"הסתה", תוקפים בחריפות ופועלים נגדו בנחרצות. האם החוק מבחינתם של משרד המשפטים, המשטרה והפרקליטות, חל על אזרחים בעלי השקפות מסוימות בלבד?"

''מרכז פרס לשלום ושילטון''

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   20:57   08.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תשוחרר טלי פחימה - פעילת השלום  
בתגובה להודעה מספר 6

http://www.kedma.co.il/ArticlesVer2/ShowArticle.asp?sendID=64

תשוחרר טלי פחימה - פעילת השלום
מעל שבע מאות כבר חתמו

10/8/2004

עצומה לשחרור טלי פחימה

לצערנו בית המשפט העליון החליט שלא לשחרר את טלי פחימה מהמעצר המינהלי אותו גזר עליה ללא משפט שר הביטחון שאול מופז. השופטת פרוייצ'קה עיינה ב"חומר החסוי" במעמד השב"כ בלבד והחליטה במלוא עליונותה להשאיר את המעצר המינהלי על כנו. עוד הפליאה השופטת לעשות כאשר הציעה להמיר את המעצר המינהלי במעצר-בית מינהלי עם שומר מטעם השב"כ 24 שעות ביממה, אבל על חשבון טלי פחימה... הבנתם את זה? מטילים על "האסיר" שמעולם לא הואשם בכלום ולא נשפט ולא נגזר עליו דבר, לכלוא את עצמו בביתו ולשלם לסוהר את שכרו. עוד אחד מנפלאותיה של המדינה היהודית-הדמוקרטית. לחופש יש מחיר. השופטת לא משחקת משחקים עם השב"כ, היא לא פחות פטריוטית מהם. היא יודעת בדיוק את מצבם הכלכלי של טלי פחימה והוריה, ולכן הציעה את ההצעה הנדיבה הזאת ביודעה שהם לא יעמדו בה. אבל מה אכפת לה? עכשיו היא תוכל לומר שהיא הלכה לקראתם בטוב ליבה השיפוטי העליון. אני מקווה שטלי לא תתפתה להצעה הזאת שחלילה לא רק תכניס אותה להקפאה בדעת הקהל הציבורית, אלא גם תמוטט את בני משפחתה מבחינה כלכלית ונפשית. כל תומכיה מקווים שהיא תעמוד במסכת העינויים הזאת והשב"כ יחד עם בתי המשפט שלו ירדו לאט לאט מהעץ, כי הם יודעים כפי שכולנו יודעים, שאין להם שום דבר ממשי ביד. אנחנו חייבים להמשיך ולתמוך ולהפיץ בכל שפה ודרך את הדברים האלה בארץ ובעולם. אנא אם עוד לא חתמתם ועוד לא תרמתם (כל סכום יעזור), עשו זאת בהקדם וגייסו עוד חותמים ותומכים. כבר למעלה משבע מאות חתמו וארגונים בעולם החלו להפיץ את דבר המעצר והמאבק לשחרורה של טלי פחימה.

. אנחנו חייבים להמשיך ולתמוך ולהפיץ בכל פשה ודרך את הדברים האלה בארץ ובעולם. אנא אם עוד לא חתמתם ועוד לא תרמתם (כל סכום יעזור), עשו זאת בהקדם וגייסו עוד חותמים ותומכים. כבר למעלה משבע מאות חתמו וארגונים בעולם החלו להפיץ את דבר המעצר והמאבק לשחרורה של טלי פחימה.

. כדי לחתום על העצומה, נא לשלוח הודעת דוא"ל עם השם המלא לכתובת [email protected]

תרומות בס"ח 100 שקל (או כמידת היכולת) לכיסוי העצומה יש לשלוח לת.ד 1335, כפר סבא, מיקוד 44113, או ע"י העברה לחשבון 119442 בבנק פועלים סניף 679 (לפקודת "מטה הקואליציה"). אנא ציינו כי ההמחאה היא עבור העצומה, וכתבו לנו מהו הסכום שנשלח או הופקד.

במידה והעצומה לא תתפרסם, יועבר הכסף להוצאות ההגנה המשפטית על טלי פחימה.

תשוחרר טלי פחימה – לוחמת השלום
אנו קוראים לשחרורה של טלי פחימה מהמעצר המינהלי שהטיל עליה שר הביטחון, לאחר שהייתה נתונה כבר במעצר כחודש ימים, כתוצאה מהאשמות השווא של השב"כ. אנו מתנגדים למעצרה, כל סוג מעצר, של טלי פחימה משום שאנו משוכנעים כי אין לממשלה שום אישום מבוסס נגדה.טלי פחימה אינה מרגלת או פעילה נגד בטחון מדינת ישראל כפי שטוענת הממשלה, אלא סוכנת של שלום ואחווה מטעם הקולות המתפכחים והשפויים, בתוך הגהינום הזה שיצרה מדיניות הכיבוש הישראלית.
טלי פחימה היא אדם פרטי ללא ארגון או תנועה, והיא בדרכה האישית ובתום לב פועלת למען קירוב לבבות בין פלסטינים לישראלים דווקא במקומות הקשים והבלתי-אפשריים לכאורה. ממשלת ישראל באמצעות זרוע השב"כ, רודפת את טלי פחימה ללא שום אישומים ממשיים ולצערנו בית המשפט כמו במקרים רבים משמש חותמת גומי למעשי רדיפה אלה.
האם אין לממשלת ישראל די עיסוקים מלבד לרדוף אשה צעירה ואכפתית אשר כל חטאה הוא נסיון לפגוש ולהבין את מצבם של הפלסטינים, וגם לנסות ולסייע לבדה לילדים פלסטינים שחייהם תחת הכיבוש האכזר אינם חיים ומובילים אותם לדרך אחת ויחידה? אנו מאמינים שממשלת ישראל חוששת מן הסדק שיצרה טלי פחימה בחומת האפרטהייד והכיבוש, לבדה, ובאומץ לב. ממשלת ישראל ממשיכה לפעול כמדינת משטרה, בחושבה שאם תשתיק בכוח את טלי פחימה, היא תרתיע ותמנע מעוד אלפי נשים ואנשים ללכת בדרכה פורצת הגבולות.
איננו מאמינים לטענות השב"כ אשר מסנוורות את עיני בית המשפט ומסיטות אותו מראיית האמת, משום שאנחנו מאמינים לאמת של טלי פחימה עצמה. רק לאחר שהשב"כ נואש מנסיונותיו לגרום לה לשתף עימו פעולה, הוא החליט לעצור אותה ולהובילה למשפט בהאשמות חסרות שחר, כדי להשתיק את קולה האמיץ והצלול. אבל אנחנו עדיין שומעים את קולה חזק וברור וקוראים כאן לכולם להצטרף לעצומה הזו בדרישה לשחרורה המידי של טלי פחימה ממעצר וביטול כל אישומי השווא של ממשלת ישראל נגדה.

אחמד אבו חוסין / ד"ר תאבת אבו ראס / סאמי אבו שחאדה / יודית אבי דור / ניצן אביב / נעמי אביב / יהל אביגור / רוני אבידוב / מיטל אבירם / ד"ר עדינה אבירם / פרופ' אהרון אביתר / ענת אבן / רונה אבן / רז אבני / גל אבנת / ד"ר דוד אברהם / גיא אברהמי / יוחאי אברהמי / דורית אברמוביץ / לורן אגבאריה / רולה אגבאריה / כפיר אדם / מנחם אהרון / עזרא אוחיון / שירה אוחיון / ד"ר אלון אולמן / דוד אופק / עקיבא אור / ד"ר איתן אור-נוי / אמיר אורי / אלעד אוריין / נורה אורלוב / ניבה אורן / אורן אזארי / ליעם אזולאי-יגב / פביאן אטאל / רונן אידלמן / אנג'לו איידן / יעל איידן / דני אייזר / דפנה איכילוב / אורי אילון / דבי אילון / עירית אילן / יהודית אילני / גלית אילת / מיכל אינרמן / לי אינשטיין / איל איצקוביץ / גיורא איתמר / עלי אל-אזהרי / עדנה אל-רום / עדנאן אלאסעד / ולטר אלגוטר / נדב אלגזי / רון אלון / אודי אלוני / רמי אלחנן / ליאור אליאסף גורפינקל / דורית אליהו / קארין אליהו / שרה אלימי / מיכאל אלכסנדר / רענן אלכסנדרוביץ / טלי אלמי / שני אלעד / פרופ' עמיאל אלקלעי / מישל אלראהב / אלי אמינוב / ניצה אמינוב / אסף אמיר / דני אמיר / מירב אמיר / ד"ר יוסי אמיתי / שוש אסולין / רחל אפק / שי אפרתי / טל ארבל / עדי ארבל / זאב ארנברג / יעל ארצי / מרים אש / נעה אשכנזי / ד"ר דלית באום / שלומית באומן / ח'ולוד בדאווי / דנה בדר / ד"ר משה (שיקו) בהר / פרופ' דניאל בויארין / ימפה בולסלבסקי / ד"ר ז'רום בורדון / דן ביברו / נועם ביטון / סימון ביטון / פרופ' ענת בילצקי / שני בירנבאום / כרם בלומברג / יורם בלומנקרנץ / עידו בליברג / פרופ' גילה בלס / שמעון בלס / תמר בלקין / ישי בן-אדר / אלדד בן-ארי / נירית בן-ארי / רונן בן-אריה / ד"ר יואב בן-דב / מתן בן-מורה / רמי בן-משה / אילה בן-פורת / סער בן-פורת / יעל בן-צבי / מעיין בן-צבי / שולמית בן אהרון / שי בן אפרים / יונתן בן אפרת / רוני בן אפרת / ד"ר צבי בן דור / משה בן הראש / אסתר בן חור / נעם בן חורין / אייל בן משה / גברי בנאי / דפנה בנאי / אילת בנדה / נורה בנדרסקי / שלום בצרי / חגית בק / אילנה בקאל / משה בקר / אושרה בר / איריס בר / ד"ר זיו בר / יואב בר / רחלי בר-אור / רוני בר-גיל / יורם בר-חיים / נועה בר-חיים / גל בר-ניסן / נילי בר-נס / אסנת בר אור / מיכל בר אור / פרופ' חיים בראשית / איאד ברגותי / אלינוער ברגר / תמר ברגר / עו"ד יעל ברדה / יורם ברוך / מלי ברוך / גור ברזילי / אורית ברטור / יוסי ברטל / ענת ברלב / יונתן ברמן / סיגל ברניר / אריק ברנשטיין / אדריכל גיל ברנשטיין / דפנה ברעם / ניצה ברקוביץ' / רוני ברקן / מיכל ברקת / ח"כ עזמי בשארה / רחל לאה ג'ונס / דניאל גאידו / אנג'לה גודפרי-גולדשטיין / ענת גויכמן / נורה גולדברג / אליזבט גולדוין / אילנה גולדן / יובל גולדשטיין / יעל גולדשטיין / נחמה גולדשטיין / ד"ר דפנה גולן-אגמון / יוענה גונן / דיויד גוס / דינה גור / עומר גורי / חנה גורן / שי גורסקי / רחלי גיא / אבי גיבסון בר-אל / פרופ' רחל גיורא / עמירם גיל / ד"ר חנה גילאי-גינור / דליה גימפל / מאיר (מירו) גל / מרים גלבך / יודפת גץ / תמי גרוס / גל גרופית / קרן גרין / בוקי גרינברג / סלבה גרינברג / אלי גרינפלד / אור גרליץ / רון גרליץ / אביגיל גרץ / נעמה גרשי / אבי דבאח / מוקי דגן / עדי דגן / ד"ר יוסי דהאן / ד"ר מייק דהאן / אלינור דוידוב / איבון דויטש / ד"ר דיאנה דולב / ד"ר שחר דולב / שרון דולב / ארנון דוניץ / טל דור / דן דורי / דנית דותן / רולא דיב / בן דיין / הילה דיין / דורית דינור / מרואן דלאל / סילאן דלאל / תמרי דלאל / יעל דמירל / ג'מאל דקה / יעל דרייר / אתנה אליזבט דרסמו / אסף דרעי / נדב הבר / פרופ' אורי הדר / ערין הווארי / ד"ר תקוה הוניג-פרנס / דינה הופמן / נטלי הופמן / קרן הורוביץ / שי הורנשטין / גל הזה / גליה הזנפלד / ליאת הזנפרץ / דפנה הירש / חוה הלוי / מידד הלוי / שחר הלינובסקי / אמיר הלל / אמנון הלל / גיורא הלפרין / יובל הלפרין / חיים הנגבי / ג'ניפר הנדריך / אמיר הספרי / נדב הראל / יהודית הראל-רבינוביץ / אנה הרמן / טל הרן / גבי הרצהפט / עידו הררי / אילנה הרשנברג / יאלי השש / שריף ואכד / רועי וגנר / אורי וולטמן / שני וורנר / רומן וטר / חוה ויזל / אתי ויזלטיר / מרתה ויזלטיר / נירה וינדמילר / מיכל וינר / אביבה ויסגל / אליאן ויצמן / נטע ון וליט / אילנה וסלי / דוד וסלי / אסף וקסלר / דוד וקסמן / ערן ורד / דן ורדינון / מיכאל ורשבסקי / עלי זבידאת / חנין זועבי / סונה זועבי / ח"כ ג'מאל זחאלקה / עמליה זיו / בשמת זיידנבנד / ביאטה זילוורסמיט / יעל זינגר / רקפת זלשיק / איה זמיר / זאב זמיר / מיכל זמיר / פרופ' שלמה זנד / אורי זקהם / סמדר זקס אור-נוי / מיקי זר / באסם ח'אדר / רים ח'ורי / הלה חבקין / חסיה חומסקי-פורת / ריאד חוסרי / דוד חורש / זיוה חורש / ראובן חושן / מירה חזאם / מארי חזבון / מיכל חכם / רונית חכם / לין חלוזין-דברת / עלא חליחל / אלי חמו / איתמר חמיאל / קוקי-יונה חנה / שרף חסאן / מגדלנה חפץ / נעה חרמש / ח"כ ואסל טאהא / ד"ר צבי טאובר / תרצה טאובר / נורית טולנאי / לנה טוראל / ערן טורבינר / לירון טל / שירלי טל / ד"ר יורם טלמון / אילנה טנצר / לילי טראובמן / אילנית טרבלסי / אסנת טרבלסי / נעה טריסטר / אבי יהודאי / מוטי יהושע / דניאלה יואל / אמנון יובל / יאני יובל / קים יובל / אלינוי יוגב / פרופ' יוסי יונה / אנדי יחזקאל / ברכה ינוב / רותם יניב / עמית יסעור / חגית יערי / אלדד יפה / פרופ' אורן יפתחאל / שרית יצחק / תמר ירון / שמואל ירושלמי / ד"ר ענת ישראלי / ד"ר קאתלין כ"ץ / תדי כ"ץ / יוני כהן / יפעת כהן / מתן כהן / נועה כהן / רון כהן / רינה כהן / רעיה כהן / שחר כהן / ארי כהנא / עופר כהנא / מוחמד כיאל / רוני כלב / ירון כספי / נילי כספי / עפרה כץ / תמר כץ / סמדר כרמון / דניאלה כרמי / שולה כרמי / תום כרמי / שחר כרמל / שי כרמלי פולק / חגי כתריאל / אורי לאור / טל לאור / נעמי לבב יורן / פרופ' סמדר לביא / יגאל לביב / אהוד לבל / שרה לבנטל-שרטל / אורית לבנין-דגני / מורן לבנת / רום לבקוביץ / תמר להן / אבי לובין / ד"ר אורלי לובין / ד"ר גל לוי / מיקי לוי / קארין לוי / שחר לוי / תקוה לוי / אלמוג לוין / קלאודיה לוין / יוסי לוס / ענת לוסטיגר / ליאורה לופיאן / שרה לחיאני / דניאלה לטוביצקי / טלי לטוביצקי / דינה לי / עו"ד שמאי ליבוביץ' / ענת ליבר / מעיין ליברכט / עינת לידר / עו"ד חגית לייבוביץ / חררדו לייבנר / גדעון ליפשיץ / ד"ר עידן לנדאו / ד"ר רונית לנטין / אבנר לנסקי / מרק לסמן / חוה לרמן / איתן לרנר / יעל לרר / לאה לשם / מיכה לשם / אלון מאיר / אריה מגל / גיל מדובוי / אורן מדיקס / אבי מוגרבי / סלאח מוחסין / דן מונטרסקו / רינה מוס / רנן מוסנזון / נסים מוסק / אהובה מועלם / ד"ר פנינה מוצפי-הלר / מגי מור / דומיניק מורן / מירב מורן / נטע מורן / בתיה מזור-הופמן / רלה מזלי / רחלה מזרחי / שי מזרחי / אמיר מח'ול / פרופ' משה מחובר / דודי מחלב / אבראהים מחמד / מדני מחמוד / סמי מטר / ד"ר ענת מטר / אריאל מיודוסר / אורלי מיכלין / איה מיכלין / רון מיכלין / אמיר מינסקי / רחל מינסקי / אסתי מיצנמכר / יעל מירון / נילי מירסקי / ישי מנוחין / דורי מנור / יעקב מנור / יהונתן מסי / עדי מעוז / יוספה מקייטון / ג'וליאנו מר-ח'מיס / עמי מרון / דוד מרחב / רחלי מרחב / ד"ר רוחמה מרטון / אלון מרכוס / מיקי מרמור / ניר נאדר / עזרא יצחק נאווי / דורותי נאור / ישראל נאור / סלמאן נאטור / רים נאטור / אפי נדיב / רואי נוביק / הדס נוחם / מנשה נוי / בני נוריאלי / יגאל נזרי / עופר ניימן / טל ניצן-קרן / אייל ניר / דוד ניר / ד"ר דורית נעמן / יונית נעמן / דורית נצר / עופר נצר / דוד נתן / רגב נתנזון / רוהאן סאקסנה / מירי סגל / נועם סגל / ניצה סגל / ששטין סדרגרן / אורית סודרי / מיכל סחף / יפתח סטריק / אייל סיון / ורדה סיון / יונתן סיון / יסמין סיון / נעמי סימן-טוב / ד"ר אייבי סישל / אורה סלונים / איאד סלימאן / אביב סלע / יעל סמואל / סרגיי סנדלר / איילת סניור / ד"ר קובי סניץ / גלית סעדה-אופיר / גלית ספורטה / תומר ספיר / גדעון ספירו / צביקה סרבר / ראובן סרוסי / תמר סתר / עו"ד נידאל עבד אלגאפר / אופיר עבו / יובל עברי / אמוץ עגנון / מישמיש עורי / אביבה עין-גיל / יאסר עכאווי / עדי עליה / ד"ר מאיר עמור / עפרה עמיקם / אלינור עמית / פרופ' דניאל עמית / גלית ענבר ישראלי / אתי ענדא / יוסף עספור / אמיר עצמון / נירית עצמון-נוביק / לירן עצמור / שירלי ערן / גלי עשת / נוואף עתאמנה / גיא פדה / ליאת פדידה / עינת פודחרני / ישראל פוטרמן / יונתן פולק / יוסי פולק / שאול פולק / תמי פולק / מיכל פונדק / לימור פז סולימן / אלי פטל / עדיה פיטרמן / פנינה פיילר / שירלי רחל פיליפ / רוני פיסקר / יוספה פיק / ד"ר ענת פירסט / פנינה פירסטון / מיקי פישר / אמין פלאח / עמיחי פלגי / ליא פלד / נורית פלד אלחנן / אמיר פלדמן / דינו פלדמן / רעיה פלדמן / מירי פליישר / לייזר פלס / רנה פלסר / עינת פלשנר / טל פרבולוצקי / אילנה פרגמנשצ'יק / מתן פרזמה / רונה פרי / עופר פרידלנד / אורלי פרידמן / חנה פרידמן / סיוון פרנס / יער פרץ / תמר פרץ / דימיטרי פת / אסתי צאל / נירית צארום / עידו צביאלי / שמעון צבר / דורון צברי / מיכל צוייג / איתן צור / רקפת צור / דן צחור / אלדד ציון / לאה צמל / עו"ד אילנה צפאר / ד"ר דודי צפתי / תרצה קאופהר / נעה קארי / שלמה קב ונקי / שרית קדם / נירית קדמון / מיכה קובלר / אלינור קוברסקי / הגר קוט / גילה קולקה / נופר קולקה / ורד קופיץ / אורי קורן / ג'ני קורן / עינב קטן / נופר קידר / ליאור קיי-אבישי / פרופ' ברוך קימרלינג / אורי קליינר / מימי קלמר / שרה קלצ'קו / אדם קלר / נעם קמינר / ליעד קנטורוביץ / איה קניוק / נעמי קניוק / גילי קנלבאום / יאנה קנפובה / נעם קפלן / עדי קפלן / חיים קפרנקופף / דנה קרוגליאק / פרופ' חנה קרונפלד / ד"ר עמיחי קרונפלד / נועה קרם / אהובה קרן / טלי קרן / קיקי קרן-הוס / מיקי קרצמן / דליה קרשטיין / נמרוד קרת / איאד ראבי / רולנד ראנס / עידית רבאל / עו"ד עדה רבון / מדליין רבי / עינב רבינוביץ / יוגב רבל / חנה רגב / שלמה (שולטי) רגב / שירה רובינסון / רמי רודיך / שגית רווה / יהושע רוזין / רועי רוזן / ד"ר יששכר (איסי) רוזן-צבי / עירית רוזנבלום / אייל רוזנברג / אורי רוזנווקס / ענת רוזנוקס / לירונה רוזנטל / פרופ' הנרי רוזנפלד / יעל רוזנפלד / מאיה רוזנפלד / חזי רוזנקרנץ / מינה רוזנשיין / שרון רוט / אברהם רוטמן / איריס רונן / יעל רונן / סיגל רונן / ג'אן רופנאכט / איל רז / חולדה רז / מיכל רז / שלומית רז / ד"ר אמנון רז-קרקוצקין / הילי רזינסקי / צילי רחמן / גלעד רייך / דבורה רייך / ד"ר רוני ריינגולד / פרופ' טניה ריינהרט / ד"ר אלחנן ריינר / ערן רייס / ד"ר נורית רינות / גבע רכב / ד"ר אורי רם / ד"ר חגי רם / עדה רמון / עמית רמון / נרי רמתי / מיכל רש / מעין רש / ד"ר נורה רש / סיון רש / נטע שאולוב / דיויד שאשה / שרון שביט / אהרון שבתאי / סיון שדמון / שירה שהמי / דיאנה שואף / ד"ר טל שובל / עדי שובל / דן-יה שוורץ / פרופ' אלה שוחט / נחום שוץ / ד"ר יוסי שורץ / נועה שורץ / ד"ר יחיעם שורק / יערה שחורי / איתמר שחר / ד"ר סמי שלום שטרית / פרופ' נעמי שיר / עדי שכטר / אור שלומי / דבורה שלומי / אמיר שלומיאן / חגית שלונסקי / ג'ולי שלז / עוז שלח / אילן שליף / נועה שלם / תמי שם טוב / מתיתיהו שמואלוף / ישראל שמיר / ירון שמר / תמר שנברגר / פרופ' יהודה שנהב / אורי שני / אפרת שני / רוני שני / יעל שניאורסון / יונתן שפירא / תמר שפירא / חמוטל שפרוני / יותם שפרוני / יוסף שפרינצק / עומר שץ / חגי שקלאר / נאווה שרייבר / ד"ר אורנה ששון לוי / גלי תיבון / חגי תמיר / יודית תמיר / יובל תמרי / ענבר תמרי / ליילה

ככה ניראה העיתון הנאצי עם הראיון עם השמאלנית פרופ' רחל גיורא מאוניברסיטת ת"א: מצורף קובץ gif
מאת: מטרניך 06/10/04 | 22:11
http://www.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=232&msgid=40135950

פרופ' רחל גיורא חתומה על העצומה לשחרור טלי פחימה

''מרכז פרס לשלום ושילטון''

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   01:09   04.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. בג''ץ יכריע אם פחימה תרואיין ב'ידיעות אחרונות'  
בתגובה להודעה מספר 6

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.11.04 בשעה 01:11 בברכה, פילוביץ שחף

בג"ץ יכריע אם פחימה תרואיין ב'ידיעות אחרונות'
15:24, 3 נובמבר 2004 / י"ט בחשון תשס"ה

בפני שופטי בג"ץ ניצבת עתירת העיתון 'ידיעות אחרונות' המבקש לאשר לו לקיים ראיון עם פעילת השמאל הקיצוני טלי פחימה, העצורה בחשד לסיוע לפעילות טרור. מניעת הראיון היא פגיעה בחופש הביטוי, אומרים ב'ידיעות'.

העיתון מבקש לאפשר לשני הכתבים יובל קרני וגידי וייץ לראיין את פחימה (בתמונה עם חברה, המחבל זכרייה זביידי) לכתבה שתפורסם במוסף '7 ימים' של העיתון.

עד כה מונע שירות בתי הסוהר מעיתונאים ליצור קשר עם פחימה, זאת על פי הוראת השב"כ ומערכת הביטחון.

על מנת לשכנע את בית המשפט שיאשר את קיום הראיון, טוענים באי כוח העיתון כי מניעת הראיון הינה פגיעה בחופש הביטוי ובזכות הציבור לדעת. כמו כן הם טוענים כי בכתבה מעין זו אותה הם מתכננים חשובה להם הצגת עמדתה של פחימה ולא רק של מערכת הביטחון. פרקליטי 'ידיעות אחרונות' הציגו בפני בית המשפט את סדרת השאלות אותה מתכוונים הכתבים לשאול את פחימה ובהן שאלת מניעיה הנפשיים והרגשיים של פחימה לביצוע המיוחס לה, הקשר עם המחבל זכריה זביידה ועוד.

בית המשפט הודיע כי יקיים את הדיון בעתירה במהלך החודש הבא. (ש)
http://www.a7.org/news.php?id=93238

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   16:36   23.12.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ביום א': כתב אישום נגד טלי פחימה בעבירות ביטחון חמורות  
בתגובה להודעה מספר 6

ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.04 בשעה 10:13 בברכה, פילוביץ שחף

ביום א': כתב אישום נגד טלי פחימה בעבירות ביטחון חמורות

מעצרה של פעילת השמאל הקיצוני הוארך ב-3 ימים נוספים, נוכח הצהרת תובע שהוגשה; השופטת: ייתכן והארכת המעצר הקודמת היתה מיותרת; פחימה חשודה בסיוע לאויב בזמן מלחמה, מסירת מידע לאויב, מגע עם סוכן חוץ והחזקת נשק שלא ברשות ולא בסמכות

מאת: נועם שרביט | עודכן: 15:42 23/12/2004

בית משפט השלום באשדוד האריך (יום ה', 23.12.04) ב-3 ימים נוספים את מעצרה של פעילת השמאל הקיצוני טלי פחימה, והורה לפרקליטות להגיש עד אז כתב אישום נגדה, אחרת לא יוארך שוב המעצר. פחימה חשודה בעבירות ביטחון חמורות: סיוע לאויב בזמן מלחמה, מסירת מידע לאויב, מגע עם סוכן חוץ והחזקת נשק שלא ברשות ולא בסמכות.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה של פחימה ב-5 ימים, כאשר לבקשה צורפה הצהרת תובע, לפיה הפרקליטות מגבשת כתב אישום נגדה, אולם היא זקוקה ל-5 ימים אלה כדי להשלימו. השופטת רובין לביא החליטה שלא להיענות לבקשה במלואה.

למרות שלא הוצג בפניה כל חומר החקירה, שלטענת המשטרה הוא "חומר רב", נציג המשטרה "לא טרח להביאו לבית המשפט". עם זאת, בתום עיון בחומר הראיות ובהחלטה על הארכת המעצר הקודמת, קבעה השופטת כי "קיימת בהחלט תשתית ראייתית לכאורית שדי בה להגשת כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים".

הסניגורית: איך תרגמה ידיעות לאויב? היא לא יודעת ערבית

בדיון היום התברר, כי מאז יום ראשון השבוע לא נחקרה עוד פחימה, למעט שעתיים ביום ג'. נציג המשטרה, רס"ב עזרא אישראן, ציין כי "אין זה אומר שלא נעשו פעולות חקירה שאני לא יכול לעמוד על טיבן".

פרקליטתה של פחימה, עו"ד סמדר בן-נתן, אמרה בדיון כי "אף שהצהרת התובע מפרטת סעיפים הנראים חמורים, הרי שהמעשים העומדים מאחוריהם הרבה פחות משמעותיים. אחד הדברים שמייחסים לה והעלו בפניה בחקירה, שעזרה לתרגם מסמכים מסמכים בעברית שצה"ל שכח במחנה הפליטים בג'נין וזה בסעיף של מסירת ידיעה לאויב, בעוד שהיא לא יודעת ערבית, לא מבינה ולא יכולה לתרגם מסמכים, ובעוד כל אדם שלישי במחנה הפליטים שם ישב בכלא בישראל ויודע קרוא וכתוב בעברית".

האם הארכת המעצר הקודמת היתה מוצדקת?

השופטת רובין לביא התייחסה בהחלטתה להחלטתו של השופט דורון חסדאי מבית משפט השלום באשקלון, שהאריך לפני כשבוע את מעצרה של פחימה ב-7 ימים בלבד, למרות 10 ימים שדרשה המשטרה. "השופט חסדאי לא נעתר למלוא הבקשה ובדיעבד צדק השופט, שהרי פעולות החקירה מבחינת המשטרה, הסתיימו כפי הנראה כבר ביום א'".

עם זאת, היא הוסיפה, "לא מדובר בשיקול שעליי לשקול בשלב זה. לכל היותר, מדובר במעצר שלא היה מוצדק ועומדת בפני פחימה הזכות לפנות בהליך המתאים. בשלב זה, עליי לברר אם יש בסיס לכאורי להצהרת התובע".

מהמעצר המינהלי בחזרה למעצר ה"פלילי"

פחימה נעצרה בחודש אוגוסט האחרון בגין חשדות שונות לעבירות ביטחון. מאחר שהפרקליטות חששה לחשוף מקורות מידע, היה לה קושי לגבש כתב אישום נגדה, ולפיכך בתחילת חודש ספטמבר, הוציא שר הביטחון צו מעצר מינהלי נגדה, לתקופה של 4 חודשים, בעקבות המלצתו של אלוף פיקוד העורף, יאיר נוה.

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט אורי גורן, אישר את המעצר המינהלי, כשקבע כי מהחומר החסוי עולה שפחימה נחושה בדעתה לבצע פיגועי טרור נגד מטרות ישראליות ולא ניתן להסתפק במעצר-בית בעניינה. בית המשפט העליון דחה את ערעורה של פחימה על ההחלטה.

ואולם, במהלך המעצר המינהלי נאספו במערכת הביטחון ראיות חדשות הקושרות את פחימה לעבירות חמורות יותר, בנושאים אחרים. לכן, ביקשה המשטרה בתחילת חודש דצמבר להחזיר את פחימה להליך "פלילי" ומאז האריכו בתי המשפט את מעצרה מפעם לפעם.

מ' 515/04 מדינת ישראל נ' טלי פחימה
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-60633-00.html?tag=16-30-32

**

פעילת השמאל הקיצוני פחימה תואשם בתמיכה בארגון טרור
16:29, 23 דצמבר 2004 / י"א בטבת תשס"ה

טלי פחימה נחשדת שסייעה למחבלים להניח מטען חבלה במחסום בצפון ירושלים

הפרקליטות והשב"כ מתכוונים להגיש כתב אישום נגד פעילת השמאל טלי פחימה בעבירות של תמיכה בארגון טרור, מסירת ידיעה לאויב, מגע עם גורם זר והחזקת נשק.

היום נערך בבית משפט השלום באשדוד דיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרה של פחימה בחמישה ימים נוספים.

פחימה נעצרה לפני חמישה חודשים. לטענת השב"כ, פחימה, שנחשבת לחברתו של בכיר מחבלי הפתח' בג'נין, זכריא זביידי, היתה מעורבת בהעברת המטען שהתפוצץ במחסום קלנדיה וגרם לפציעתם של שלושה לוחמי מג"ב.

לפני כארבעה חודשים הורה שר הביטחון, שאול מופז, לעצור את פחימה במעצר מנהלי, מחשש שהיא מהווה סיכון לביטחון המדינה. באותו זמן לא היו עדיין לפרקליטות די ראיות כדי להעמידה לדין פלילי.

בית המשפט המחוזי בתל-אביב אישר את המעצר המנהלי של פחימה, וקבע שיהיה בתוקף למשך ארבעה חודשים. "טלי פחימה נחושה לעסוק בפעילות טרור", אמר השופט אורי גורן, אך הוסיף שלאחר שלושה חודשים יתקיים דיון נוסף בעניינה.

פחימה ערערה לבית המשפט העליון נגד מעצרה, אך לפני כחודש וחצי דחה בית המשפט את העתירה. השופטת אילה פרוקצ'יה החליטה לדחות את ערעורה של פחימה, לאחר שבחנה את החומר החסוי שהגישה מערכת הביטחון. השופטת הסבירה שמעצר מינהלי הוא ביסודו מניעתי, והוא בבחינת אמצעי אחרון ובלתי נמנע להגן על הביטחון במקום שאמצעים אחרים אינם יעילים.

לפני כשבועיים חידשה המשטרה את החקירה הפלילית נגד פחימה ובית המשפט האריך את מעצרה במקום המשך המעצר המנהלי. פרקליטתה של פחימה, עו"ד סמדר בן-נתן, מבקשת לשחרר את פחימה למעצר בית.
http://www.a7.org/news.php?id=98223

תזכורת:

1. פרשת פחימה הבוגדת מיום מעצרה - מצ"ב קישור לתת-אשכול:
6. ביהמ''ש האריך ב-4 ימים את מעצרה של טלי פחימה
http://rotter.net/forum/gil/5096.shtml#6

2. פרשת נטע גולן ושלי נתיב - מצ"ב קישור לאשכול:
נטע גולן ושלי נתיב עמדו היום בפני שופט השלום בבית משפט השלום בכפר סבא!! השתיים מואשמות "בהפרעה לחיילים ושוטרים במילוי תפקידם"
http://rotter.net/forum/gil/5096.shtml#17

האזרח התמים
חבר מתאריך 18.8.04
369 הודעות 09:11 27.12.04

34. כתב האישום הרבה יותר צמחוני - הנה הלינק

עיון בכתב האישום כנגד טלי פחימה עולה הדברים הבאים:
http://www.lawdata.co.il/UpLoad/Teanot/3350.rtf

פחימה מואשמת ב-
1. מפגש עם זביידה וגילוי אהדה אליו ולארגונו
2. כניסה לשטח שהוצא צו איסור כניסה לישראלים
3. ירי ברובה שהיה ברשות הפלישתינאים
4. הקראת תוכן מסמך סודי או סודי ביותר לזביידה ואנשיו, וכך מנעה את תפיסתם.

מכל האשמות, הדבר החמור המשמעותי הוא הקראת תוכן מסמך סודי למי שאינו מורשה לו.

אין בהאשמה הכשלת מבצע דמעות תנין, או כל שם מבצע אחר (ראו סעיף 10 לכתב האישום), כי המבצע התנהל ...

מן כתב האישום עולה מחדל אחר הדורש חקירה - סעיף 6 לכתב האישום:
"במהלך המבצע הצבאי, אבד לכוחות צה"ל חומר שסווג "סודי ביותר" שהכיל פרטים סודיים לתכלית המצוינת בסעיף 5 שלעיל, ונכתב בו, בין השאר כי : "כל המוסר מסמך זה, כולו או מקצתו, לידיעת אנשים שאינם מוסמכים לכך עובר על חוקי בטחון המדינה " (להלן-"החומר הסודי")."

כאן עולות השאלות:
1. מדוע מישהו מסתובב בשטח עם חומר סודי ביותר ?
2. כיצד אבד אותו חומר ?
3. האם נענש הרשלן ?
4. האם הופקו לקחים למניעת מקרים דומים ?

"נח היה איש צדיק ותמים ולכן נשאר יבש"

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=28&

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   04:05   27.12.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. טלי פחימה נאשמת בסיוע ומסירת ידיעות לאויב  
בתגובה להודעה מספר 6

טלי פחימה הכשילה את מבצע ''דמעות תנין'' !!
12:07 26.12.04

כרגע דווח בחדשות 12:00 ברשת ב' שמכתב האישום עולה: "שטלי פחימה נכנסה לג'נין לפני 7 חודשים והזהירה את אירגון חללי אל-אקצה, על המבצע שעומד להתבצע, היא הסבירה להם במה מדובר ובזה היא גרמה לביטולו של המבצע".

טלי פחימה צפוייה למאסר עולם במידה ותורשע בעבירות שיוחסו לה.

מקור: רשת ב'

הוגש כתב האישום נגד טלי פחימה: נאשמת בעבירות ביטחון שדינן עד מאסר עולם

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש כתב האישום נגד פעילת השמאל הקיצוני טלי פחימה, בגין קשריה עם ראש גדודי חללי אל-אקצא בג'נין, המחבל המבוקש זכריה זביידי.

פחימה, מזכירה תל אביבית בת 28, נאשמת בעבירות ביטחון חמורות של סיוע לאויב בשעת מלחמה (עבירה שהעונש המירבי בגינה הוא מאסר עולם), מסירת ידיעה לאויב ולתועלתו, מגע עם סוכן חוץ, החזקת נשק בלא רשות, תמיכה בארגון טרור והפרת הוראה חוקית.

לידיעה המלאה
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-60697-00.html?tag=11-45-10

חלון המבזקים של Nfc -
26/12/2004
11:53:00

הפרקליטות מגישה כתב אישום נגד פחימה
11:22, 26 דצמבר 2004 / י"ד בטבת תשס"ה

הפרקליטות מגישה היום (א') כתב אישום נגד פעילת השמאל הקיצוני טלי פחימה בבית המשפט המחוזי בתל-אביב.

העבירות המיוחסות לפחימה הן: סיוע לאויב בעת מלחמה, מסירת מידע לאויב, תמיכה בארגון טרור והחזקת נשק שלא ברשות ולא בסמכות.

ביום חמישי הוארך המעצר של פחימה בשלושה ימים נוספים. לאחר הארכת המעצר הודיעה שופטת בית משפט השלום באשדוד, רות רובין-לביא, כי היא מחייבת את הפרקליטות להגיש כתב אישום עד יום ראשון.

אמה של טלי פחימה אמרה היום בראיון לגלי צה"ל כי בתה לא עשתה דבר. "יש לה לב טוב", אמרה.
http://www.a7.org/news.php?id=98385

כתב האישום נגד טלי פחימה: עבירות שדינן עד מאסר עולם

פעילת השמאל בת ה-28 נאשמת בעבירות של סיוע לאויב במלחמה (עבירה שהעונש המירבי עליה הוא מאסר עולם), מסירת ידיעה לאויב ("סיכנה את שלומם של החיילים"), מגע עם סוכן חוץ, החזקת נשק בלא רשות, תמיכה בארגון טרור והפרת הוראה חוקית; מעצרה הוארך ב-30 יום; הפרקליטות: עדיין לא ניתן להאשימה בסיוע לפיגועים, בשל החשש לחשוף מקורות

מאת: נועם שרביט | עודכן: 14:09 26/12/2004
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-60697-00.html?tag=16-53-17

טלי פחימה הואשמה בסיוע ובמסירת ידיעות לאויב

מאת שירות "הארץ"

התביעה טוענת כי היא תרגמה לפעילי אל אקצא מסמכים שאבדו לצה"ל בג'נין, ובכך הכשילה מבצע מעצרים

פחימה היום בבית המשפט. מואשמת שסיכלה מבצע למעצר מבוקשים
תצלום: מוטי קמחי

כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד פעילת השלום, טלי פחימה, לבית המשפט המחוזי בתל אביב. פחימה נאשמת בסיוע לאויב במלחמה, מסירת ידיעה לאויב, החזקת נשק ועבירות ביטחוניות נוספות.

מכתב האישום עולה כי פחימה נכנסה לג'נין לפני כשבעה חודשים, וחברה לפעילי גדודי חללי אל-אקצא. לטענת התביעה, פחימה הכשילה מבצע צבאי שכונה "דמעות תנין" למעצר מבוקשים. במהלך המבצע אבד לצה"ל חומר סודי ביותר שהגיע לחללי אל-אקצא. פחימה, לטענת התביעה, תרגמה לפעילים את הכתוב במסמכים דבר שאיפשר להם להסתתר מבלי להיעצר.

פחימה עצורה זה ארבעה חודשים וחצי, והיא נחקרה על ידי השב"כ בשל קשריה עם ראש גדודי חללי אל-אקצא של הפתח בג'נין, המבוקש זכריה זביידי, שצה"ל הרג את סגנו נהרג ביום שישי בירי טיל ממסוק על ביתו.

העונש המרבי הצפוי לפחימה, אם תורשע, הוא מאסר עולם.
יובל אזולאי
הארץ

טלי פחימה נאשמת בסיוע ומסירת ידיעות לאוייב
יום שני, 27 בדצמבר 2004, 0:07 מאת: יובל אזולאי ושירות "הארץ", הארץ

פחימה. פעולתה איפשרה למבוקשים להסתתר (צילום ארכיון: רויטרס)מכתב האישום שהוגש אתמול נגד פחימה עולה כי היא הכשילה מבצע למעצר מבוקשים, כאשר תרגמה לפעילי אל אקצא חומר מסווג. אם תורשע העונש המירבי יהיה מאסר עולם

כתב אישום הוגש אתמול נגד פעילת השלום, טלי פחימה, לבית המשפט המחוזי בתל אביב. פחימה נאשמת בסיוע לאויב במלחמה, מסירת ידיעה לאויב, החזקת נשק ועבירות ביטחוניות נוספות.

מכתב האישום עולה כי פחימה נכנסה לג'נין לפני כשבעה חודשים, וחברה לפעילי גדודי חללי אל-אקצא. לטענת התביעה, פחימה הכשילה מבצע צבאי שכונה "דמעות תנין" למעצר מבוקשים. במהלך המבצע אבד לצה"ל חומר סודי ביותר שהגיע לחללי אל-אקצא. פחימה, לטענת התביעה, תרגמה לפעילים את הכתוב במסמכים, פעולה שאיפשרה להם להסתתר מבלי להיעצר.

פחימה עצורה זה ארבעה חודשים וחצי, והיא נחקרה על ידי השב"כ בשל קשריה עם ראש גדודי חללי אל-אקצא של הפתח בג'נין, המבוקש זכריה זביידי, שצה"ל הרג את סגנו נהרג ביום שישי בירי טיל ממסוק על ביתו. העונש המרבי הצפוי לפחימה, אם תורשע, הוא מאסר עולם.
http://news.walla.co.il/?w=/1/645771

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=28&

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   04:09   27.12.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. וואלה: פרשת טלי פחימה  
בתגובה להודעה מספר 6

פרשת טלי פחימה
השתלשלות הארועים בפרשת פעילת השמאל טלי פחימה, שהושמה במעצר מנהלי, בחשד שסייעה לפעילי טרור פלסטינים.
http://news.walla.co.il/?w=//595642

טלי פחימה נאשמת בסיוע ומסירת ידיעות לאויב
מכתב האישום שהוגש אתמול נגד פחימה עולה כי היא הכשילה מבצע למעצר מבוקשים, כאשר תרגמה לפעילי אל אקצא חומר מסווג. אם תורשע העונש המירבי יהיה מאסר עולם
מאת: יובל אזולאי ושירות "הארץ", הארץ

פחימה תואשם בסיוע לאויב ותמיכה בארגון טרור
בכתב האישום, שיוגש ביום ראשון, פחימה תואשם גם בעבירות של מסירת ידיעה לאויב, החזקת נשק ללא רשות ומגע עם סוכן חוץ
מאת: יובל אזולאי, הארץ

טלי פחימה הועברה למעצר לצורכי חקירה
במשרד המשפטים טוענים, כי חומר חדש מאפשר לפתוח בחקירה פלילית נגד פחימה, ולבחון הגשת כתב אישום נגדה. "קואליציית נשים לשלום": לא ברור למה הוחזקה במעצר אם רק עתה התגלו הראיות
מאת: מערכת וואלה!

"קואליציית נשים לשלום" מוחה על הארכת מעצר פחימה

ביהמ"ש העליון: סכנה שפחימה תהיה מעורבת בטרור
ביהמ"ש העליון דחה את ערעורה של פחימה על החלטת ביהמ"ש המחוזי בעניין מעצרה המנהלי. השופטת: אם תממש פחימה כוונותיה, פירוש הדבר ביצוע מעשים שמטרתם פגיעה רחבת היקף בחיי אדם

פחימה למעצר בית - אם תממן מאבטח
כך הודיעה המדינה לעליון. עכשיו נותר לראות אם סניגוריה יקבלו ההצעה. טלי פחימה נמצאת במעצר מנהלי בשל קשריה עם ראש התנזים בג'נין
מאת: יובל יועז, הארץ

ביהמ"ש: פחימה נחושה לבצע פיגועים
השופט אורי גורן אישר את הצו המנהלי נגד פעילת השמאל, וטען כי מהחומר הסודי עולה כי היא מסוכנת לציבור. בעוד שלושה חודשים ישוב לדון בעניינה

גינוי מפתיע למעצרה של פחימה
החוג לחוסן מדיני וכלכלי, המזוהה עם מאבק המתנחלים, כינה המעצר המינהלי: בלתי דמוקרטי. חשש בימין משימוש בהליך גם בעת ההתנתקות
מאת: יובל יועז, צבי הראל וגדעון אלון, הארץ

המדינה: לא יוגש אישום נגד פחימה כדי לא לחשוף מידע
לטענת פרקליטה של פחימה, החשש מהגשת כתב האישום חסר כל יסוד. פחימה: השב"כ מנסה לטאטא ולהעלים אותי
מאת: צבי הראל, יובל יועז והסוכנויות, הארץ

נעצרה מפגינה למען פחימה שנשאה שלט "שרון רוצח"
מאת: צבי הראל, הארץ

פעילי שמאל מפגינים נגד מעצרה המינהלי של טלי פחימה
מאת: רוני זינגר, הארץ

מופז ולפיד יוצאים בחריפות נגד טלי פחימה

אמה של טלי פחימה: הבת שלי חפה מפשע

ח"כ טיבי: מעצרה של פחימה הוא רדיפה פוליטית

מעצר מינהלי לטלי פחימה
שר הביטחון ואלוף פיקוד העורף חתמו הבוקר על הצו, ופחימה הועברה לאחריות השב"ס. עורכת דינה: מעשה חסר תקדים. טיבי: רדיפה פוליטית
מאת: הארץ

עורכת דינה של פחימה: המעצר המנהלי הוא שערורייה

מעצרה של טלי פחימה הוארך ב-4 ימים

פחימה חשודה בניסיון העברת המטען לפיגוע בקלנדיה

מעצרה של טלי פחימה הוארך ב-4 ימים

המחוזי דחה ערעור טלי פחימה על הארכת מעצרה
השופט מודריק קבע שיש "מידע קונקרטי הנוגע לחשודה ומקיים משום עצמו עילת מעצר". טלי פחימה נעצרה ביום שלישי בחשד שקשרה קשר לפגוע בישראלים
מאת: צבי הראל, הארץ

למה צריך לפחד מטלי פחימה?
גם לין חלוזין-דברת, פעילת שמאל וחברה של טלי פחימה, חושבת שהיא מסוכנת, אבל לא מאותן סיבות של השב"כ
מאת: לין חלוזין-דברת, מערכת וואלה!

טלי פחימה חשודה בתכנון פיגועים בישראל
מעצרה של הישראלית שפיתחה יחסים קרובים עם ראש גדודי אל אקצה בג'נין, הוארך ב-9 ימים. פרקליטתה: היא ישראלית, אין לה אינטרס לעשות זאת. השופטת: בראיות נגדה יש ממש

מה הקטע של עורכי וואלה! עם נשים בשמאל?
בתגובה לכתבה שפורסמה כאן אתמול על ישראליות ופלסטינים, יאנה קנופובה מבקשת שנשתחרר מקיבעון הוואגינה שלנו
מאת: יאנה קנופובה, רכזת "קואליציית נשים לשלום", מערכת וואלה!

מה הקטע עם ישראליות ופלסטינים חמושים?
הליכודניקית טלי פחימה מבלה עם ראש התנזים בג'נין, העולה אנג'ליקה יוסופוב סייעה למחבל בתל אביב, ונטע גולן התחבקה עם ערפאת. למה?
מאת: עופר אדרת, מערכת וואלה!

שופט שיבח פעילותה "שובת הלב" של פחימה
הורה למשטרה לשחרר ביום א' את החשודה בסיוע למבוקש בכיר מג'נין. פחימה טענה כי עסקה בפעילות הומניטרית, אך הודתה כי התאמנה בירי עם פעיל התנזים

דיווח: טלי פחימה הודתה שהתאמנה בירי עם זכריה זביידי

מה עשתה ליכודניקית מת"א בלב ג'נין?
שלשום הוארך מעצרה של טלי פחימה בחשד לסיוע למבוקשים, אבל גם לשב"כ לא ברור אם זה אכן המצב. פיתחה יחסים קרובים עם ראש התנזים בעיר והציעה בזמנו לשמש לו מגן אנושי
מאת: יהונתן ליס, צחר רותם ושירות "הארץ", הארץ

הוארך מעצרה של טלי פחימה שהגנה על זכריה זביידי

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   18:07   27.12.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ''פעילי השלום'' מעריכים את טלי קשות:  
בתגובה להודעה מספר 6

"פעילי השלום" מעריכים את טלי קשות:

לא תצלח ידכם,
לשבור את טלי!
היא תצא אל חופשי, כַדרור.
היא דרייפוס הישראלי,
שמשלם מִקחו של העוול,
אשר בכל מקום שַרור.

תשוחרר לאלתר טלי פחימה!
למרדף המכשפות לשים קץ.

היא גיבוֹרֶת השלום האמיתית
ולוחמת חופש;
נושאת תקווה לעתיד הנוצץ.

לבבה חרֵד ליחסים בין העמים באיזורינו;
מהאלימות והשנאה,
נקעה נפשה.

צדקת דרכך תנצח!
לעמי ישראל וּפלסטין,
תִשָאי התקווה.

הנך מלאכית השלווה הנכספת.
פיך, למצפון, קורא דרור.

גיבורָת השלום והשאיפה לַשקט;
מקרינת קרן אור.

שמש השפיות והפיוס,
עוד תרקיע.
את מְקום האֵיבה ,
תתפוס האחווה בין העמים.

כבלי סוהַרך יפלו,
בהתרסקם על הארץ.
חפותך מפשע,
תלבלב כפרחים!

מרגש... אין ספק

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   18:22   29.12.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. עו''ד אברהם פכטר /טלי פחימה - עושה היסטוריה  
בתגובה להודעה מספר 6

טלי פחימה - עושה היסטוריה
עו"ד אברהם פכטר

מחד, הגברת היהודיה הראשונה שנעצרה במעצר מינהלי, ומאידך עברה מעצירה מינהלית לעצירה פלילית עם כתב אישום ביטחוני; הפרשנות התקשורתית, שכתב האישום "מרוכך" וחלש יותר מהאשמות שפורסמו ושיוחסו לה עם מעצרה - אינן מדוייקות ומבוססות; לבית משפט מביאים רק ראיות שניתן לגלותן ולהוכיחם בפומבי

גב' טלי פחימה, מככבת שוב בחדשות ומצטלמת בטלוויזיה ובעיתונים, כשמסביבה אנשי ביטחון וגם מספר תומכים רעשנים מהשמאל הקיצוני, המאמינים שטלי שלהם, היא לוחמת שלום שרק רצתה להיות גשר (של נייר) בינינו לפלשתינים.

אימה של טלי, ממשיכה להתראיין ולבכות על בתה שנעצרה על לא עוול בכפה, והיא משוכנעת שזה רק בשל דעותיה הפוליטיות. האמת היא שונה ומכאיבה יותר. טלי פחימה, לא נעצרה בשל "דעותיה" אלא בשל "מעשיה" וזה הבדל מהותי וגדול ועלול להושיבה גם במאסר לתקופה ממושכת.

להזכיר, גב' פחימה הוזהרה גם על-ידי שירותי הביטחון וגם על-ידי המשטרה לא להיכנס לג'נין, שהוא אזור לחימה ואפילו הוצאו צווים המונעים זאת ממנה. גב' פחימה - התעלמה מהצווים ועשתה דווקא לשירותי הביטחון וצה"ל - וחזרה שוב ושוב אל זכריה זביידי - שהוא רוצח יהודים, ומוציא פיגועים, שגם מתגאה בהם בכלי התקשורת. הגב' פחימה - הצהירה שהיא מוכנה להיות "המגן האנושי" שלו כדי שלא יחוסל והשכפ"צ האישי, שלא ייפגע חלילה על-ידי צה"ל.

בנתונים אלה - קצת קשה לרחם עליה ולסמפט אותה ולהבין את מניעיה הנסתרים. כדי להבהיר - יש הבדל מהותי מבחינה משפטית בין מעצר מינהלי לבין מעצר על-פי כתב אישום.

מעצר מינהלי מתבסס ומסתמך על ראיות חזקות וטובות, אבל כאלה שלא ניתן להביאם לבית משפט - שמא יתגלו מקורות, אנשים, דרכי פעולה, שיטות עבודה - ומעל לכל החישוב של "שריפת מקורות" וסכנה ממשית לביטחונם האישי ואלה הסובבים אותו.

במקרה של גב' פחימה - בתי המשפט המחוזי והעליון בדקו את חומר הראיות ואישרו את המעצר המינהלי - ואין מקום לפקפק באוטנטיות ובכוח המשפטי הגלום בהם.

לא אחת, השב"כ מוותר או מקצר מעצר רגיל או מינהלי מחשש לגילוי מקורות ומידע חסוי ועקרון זה חל גם על המשטרה, במקרים של עבירות פליליות - כאשר החשש נעשה מעשי והמשטרה נסוגה מושכת או מוחקת את כתב האישום.

במקרים אלה - האינטרס של הרשעה והענישה נסוג מפני אינטרס זרועות הביטחון - לשמור על מקורותיהם, על אמינותם, ועל יכולתם לתפקד בעתיד תוך מתן ביטחון לגורמים שעובדים איתם, שלא יתגלו בטרם יוחלט בתיאום ובהסכמה ולפעמים לעולם לא.

כתב האישום שהוגש נגד טלי פחימה - לכן אינו מרוכך או אנמי - אלא הוא מייצג את מה שניתן להביא לבית משפט בצורה גלויה וגם לקוות להוכיח זאת.

כתב האישום, על פניו, חמור דיו ובו סעיפים של סיוע לאויב במלחמה, מסירת ידיעה לתועלת האויב, מגע עם סוכן חוץ, תמיכה בארגון טרור וכו'.

בין היתר, אנו קוראים שהיא תרגמה לחברה זכריה זביידי, מסמך סודי שצה"ל איבד בשטח ובו מבצע למעצר מבוקשים - שנתן להם זמן להסתתר ולהיעלם מהשטח, וזאת כאשר הגב' שוהה בביתו של "המחבל" בג'נין - ומהווה מעבר למתורגמנית אישית גם מעין אשת קשר פוליטית אידיאולוגית.

יתכן שגב' פחימה - לא הבינה שהיא מנוצלת פוליטית תקשורתית על-ידי המחבלים ואולי ידידה הראשי זכריה זביידי, למטרותיו הוא ישירות או בעקיפין. העובדה שהעמידה את עצמה לרשותו עד כדי "מגן אנושי", אינה מצביעה על פעילות פוליטית - אלא הרבה מעבר לכך. היא חצתה, "תרתי משמע", כמה גבולות אסורים בפועל ובמעשים אסורים ועל-כך עליה לתת את הדין - ולכן למרות כל הניסיונות להמעיט ממעשיה ולהלבישם בכתונת של הבעת דעה ופעילות פוליטית, הדבר לא יצלח ולמעשיה לא יסלחו ועליה, אם תורשע - לשאת בעונש משמעותי.

בשולי הדברים, יש להדגיש, שגב' פחימה לא בודדה ולא צמחה לפתע מקרקע טרשית כקוץ סורר בודד - אלא יש תשתית חברתית, אמנם מצומצמת, ממנה עלולים לצאת "חריגים" נוספים. דוגמא לכך - ראינו בקבוצה הקרויה "האנרכיסטים של הגדר" - שלא הסתפקו בדיבורים ובהפגנות אלא גם הסתערו על הגדר בבנייתה, ניסו להרוס אותה ולתקוף חיילי צה"ל עד שנאלצו במקרים בודדים להשתמש באש חיה - ואחד המפגינים המתפרעים גם נפצע קל. וזאת מבלי להיכנס במאמר זה, לדיון על חשיבות גדר הביטחון לטובת המדינה וביטחונה, לפי הערכת כל זרועות המודיעין, צה"ל והמשטרה.

יש למגר תופעות אלו בהיווצרותם כדי שלא תישאר אשליה שניתן לבצע מעשי "פחימה" ולצאת נקי, תחת המטריה של הבעת דעה ופעילות פוליטית.

דמוקרטיה - היא צורת משטר נהדרת לאזרחים שיודעים לכבד אותה ולהגן עליה וביטחונה. ביטחון אזרחיה מוטל על זרועות הביטחון - וזה מה שעשו במקרה של טלי פחימה.

_____

הכותב הוא עורך דין, בעל תואר שני במשפטים, המתמחה במשפט פלילי, צבאי וציבורי. היה בעבר פרקליט צבאי, יועץ משפטי, שופט צבאי בדרגת סא"ל, סגן פרקליט מחוז ומשנה ליועץ המשפטי של מועצת העיתונות, ופרשן משפטי בהווה

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   18:23   29.12.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. יובל ברנדשטטר/טלי פחימה גיבורת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 6

טלי פחימה גיבורת ישראל - טלי היא החפרפרת הכי גלויה בעולם
יובל ברנדשטטר MD

מזה חודשים מתנהל בתקשורת מהלך מתואם היטב של הפללה מתוקשרת של אישה יהודית-ישראלית ומזרחית ושמה טלי פחימה.

טלי פחימה פרצה לתודעה הציבורית בהופעתה ב"פוליטיקה" שבה הופיעה כשופרו של התנזים, גדודי חללי אל אקצה, שהוא הכח החמוש של הפתח במלחמתו עקובת הדם על דעת הקהל הפלשתינית. היא הצדיקה את כל פעולות הטרור והודתה בריש-גליי בקשריה עם צמרת ארגוני הטרור.

באותו זמן לא שאל איש את עצמו מדוע וכיצד שואפת אישה יהודיה, מיושבת בדעתה, לשרת את רוצחי עמה מתוך פאתוס כה גדול. לא ברור כיצד זה שבחורה עלומת שם, אחת מיני רבות אשר אוהדות את העניין הערבי מתוך שיקולים של צדק אוניברסלי ואהדת הנרמס (דוגמת נשי מחסום-ווטש) היא זו אשר נבחרה להופיע בתוכנית עם אחוז הצפייה מן הגבוהים בארצנו הקטנטונת.

ולפתע, זמן קצר אחרי ההופעה המתוקשרת כאוהדת שרופה של ארגון הרצח, נעצרה הבחורה בחשד של שיתוף פעולה פעיל עם האויב, והיותה שפחת המין של מפקד התנזים. בתחילה נעצרה למשך מספר חודשים במעצר מינהלי, באורח המתוקשר ביותר, לאור הזרקורים הזוהרים. בימים אלו היא נעצרת, שוב באופן המתוקשר ביותר, בהאשמות מוזרות של תרגום חומר סודי ביותר שנפל כפרי בשל אל בין ידיה הענוגות, עבור עיניו הערלות של אותו מנהיג מיתולוגי, זכריה זביידי, ובכך סיכלה פעולות עלומות של צה"ל.

מאידך, מה קרה בשטח במשך אותם חדשים? לילה לילה פשטו חיילי צה"ל על אזור צפון השומרון ולכדו, זה אחר זה את סגניו, שלישיו, עושי דברו, מניחי מטעניו ויצרני הפצצות המתקתקות של אותו זכריה זביידי. באותו זמן ישב לו אותו זכריה בניחותא בג'נין ונתן ראיונות מקיפים לאמצעי התקשורת המערביים. מימינו נפלו אלף ומשמאלו רבבה, אך הוא עצמו לא נוגע. לא טיל, ולא מזל"ט, לא אלמנת קש ולא כדור של בארט נגע בקצה שערו של אהובה של טלי פחימה.

ומה עוד קרה? שקט מרשים בגזרה החמה ביותר לשעבר בשומרון. שום פיגוע לא יצא אל הפועל. כל המפגעים נתפשים בדרך. אפילו בבאר שבע יש יותר פיגועים. ובכן, ככותב כפייתי של סיפורי מתח, יש לי הסבר מעט שונה לתופעה ששמה טלי פחימה.

טלי היא גיבורה יהודיה, סוכנת מוחצנת של השב"כ, והיא, שזכתה באימונו של התנזים, מסגירה לכוחות הביטחון את כל המבנה האישי והארגוני של אותו ארגון מתועב, זרוע הביצוע של אבו-מאזן. הסיפור המצוץ מן האצבע של מציאת מסמכים סודיים הוא פשוט מופרך מיסודו. מה, הערבים לא יודעים לקרוא עברית? מה, הם לא יודעים לזהות את הכותרת סודי ביותר? היתכן שלוחמי צה"ל פשוט שכחו בשטח חומר סודי ביותר שהערבים לא יודעים אודותיהם? ואם כך הדבר, כיצד זה שצה"ל מצליח לסתום את הגולל על-כל פעילות התנזים בשומרון? לעצור תשעים ושמונה אחוז מן הפיגועים היוצאים לדרך מקרב אוכלוסייה ענקית ועויינת?

טלי פחימה היא למעשה סוכנת כפולה של כוחות הביטחון הישראלי, והיא זו שעומדת מאחורי, ואולי לפני, ההצלחה הכבירה של צה"ל במיגור הטרור. יתר על-כן, אני סמוך ובטוח, כי באופן פלאי כלשהו, למרות התנאים המחמירים בו היא שרויה, יש לה גישה לפלאפון וכי הפלאפון הזה נמצא במעקב מתמיד, וכל מי שמתקשר אליו מוצא עצמו בספר הקטן והשחור של השב"כ, לפחות כמו חבריו של נועם פדרמן.

ובזה לא תמה המסכת. טלי פחימה מהווה אבן שואבת, מצפן מצפוני, עבור כל עוכרי ישראל היהודים שבקרבנו. היא מושכת החוצה מערמת השחת את כל המחטים השואפות לדקור את המדינה היהודית במקומות וזמנים בלתי צפויים. השב"כ חוכך בידיו בהנאה למראה המפגינים, העותרים, המתקשרים אשר מתקבצים להגנתה של טלי פחימה. ביניהם אולי מסתתר מישהו אשר באמת מוביל מפגעים למחוז חפצם, אשר באמת מתצפת על צה"ל, ואולי זומם את הריגתו של שר בישראל.

אני מצדיע אם כך לטלי פחימה, המשרתת את מדינת ישראל בנאמנות ללא גבול. יבוא יום ושמה יזכר לצידה של סינדי האגדית, כאחות ליעל אשת הקיני, כאחת מן הסוכנות אשר ידעו לנצל את נקודת התורפה הלאומית, התקשורת האלקטרונית המגויסת להאדרת אויבינו, למען ביטחון עם ישראל.

ואם תרצו, גם זו איננה אגדה.

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   14:22   24.01.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. טלי פחימה שוחררה למעצר בית בערבות של 15 אלף ש''ח  
בתגובה להודעה מספר 6

תפוזי
חבר מתאריך 22.6.04
36600 הודעות 09:24 24.01.05

טלי פחימה שוחררה למעצר בית בערבות של 15 אלף ש''ח

בינתיים לא שוחררה עקב הודעת התביעה לעירעור על החלטת ביה"מ,
ניתנה לתביעה זמן של 24 שעות להגיש עירעור.

יקי
חבר מתאריך 4.4.02
2882 הודעות 09:39 24.01.05

יש מסיבה !

אמה של פחימה: אערוך מסיבה כדי לחגוג את חזרתה הבייתה
אמה של פעילת השמאל, טלי פחימה, שרה פחימה, אמרה כי היא מאושרת שבתה חוזרת הבייתה, וכי בכוונתה לערוך מסיבה כדי לחגוג את ההחלטה.

בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט לשחרר את פחימה למעצר בית והורה לה לשהות בבית אימה. לדברי האם: "אני לא צריכה לשמור עליה, היא גדולה מספיק כדי להחליט לבד. אבל אני אשמור עליה כמה שאוכל".

(ורד לוביץ')
YNET

ש_ש
חבר מתאריך 7.4.02
47037 הודעות 09:14 24.01.05

פעילת השמאל, טלי פחימה, תשוחרר למעצר בית

פעילת השמאל, טלי פחימה, תשוחרר למעצר בית
בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט לשחרר למעצר בית את פעילת השמאל, טלי פחימה, המואשמת בסיוע לאויב בשעת מלחמה.

בית המשפט עיכב את ביצוע ההחלטה ביממה כדי לאפשר לפרקליטות לערער עליה לבית המשפט העליון.

YNET

ש_ש
חבר מתאריך 7.4.02
47037 הודעות 09:43 24.01.05

13. אמה של פחימה: אערוך מסיבה כדי לחגוג את חזרתה הבייתה

אמה של פחימה: אערוך מסיבה כדי לחגוג את חזרתה הבייתה
אמה של פעילת השמאל, טלי פחימה, שרה פחימה, אמרה כי היא מאושרת שבתה חוזרת הבייתה, וכי בכוונתה לערוך מסיבה כדי לחגוג את ההחלטה.

בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט לשחרר את פחימה למעצר בית והורה לה לשהות בבית אימה. לדברי האם: "אני לא צריכה לשמור עליה, היא גדולה מספיק כדי להחליט לבד. אבל אני אשמור עליה כמה שאוכל".
http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-3036359_184,00.html

פחימה משתחררת למעצר בית
11:52, 24 ינואר 2005 / י"ד בשבט תשס"ה

בית המשפט החליט לשחרר את טלי פחימה ממעצרה המנהלי למעצר בית. אמנם אין להקל במעשיה אולם אין לראות בה איום וסכנה כתב השופט.

היום הובאה טלי פחימה לדיון בבבקשת המשטרה להאריך את מעצרה של טלי פחימה עד לתום ההליכים נגדה.

השופט צבי גורפינקל הכריע לשחרר את פחימה למעצר בית בבית אמה שבקרית גת. כמו כן קבע כי שחרורה יותהנ בערבות של חמישה עשר אלף שקלים.

יצויין כי הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לערער על ההחלטה. בעקבות הבקשה ניתנו לפרקליטות 24 שעות להגשת ערעור על ההחלטה.

השופט קבע כי האשמה העיקרית בה מואשמת פחימה ולפיה תרגמה חוברת שנשכחה על ידי חיילינו בג'נין לידידה זכרייה זביידי, אינה איום על בטחון המדינה ואינה מצדיקה המשך מעצר מנהלי, זאת על אף שאין לזלזל בחומרת מעשיה של פחימה. (ש)
http://www.a7.org/news.php?id=101400

ביהמ"ש שיחרר את טלי פחימה למעצר-בית

השופט גורפינקל לא התרשם מהחומר החסוי ומטענות הפרקליטות כי פחימה מסוכנת לביטחון המדינה ודחה את הבקשה לעצרה עד תום ההליכים; קבע: איבוד החומר הסודי הוא שסיכן את ביטחון המדינה ולא התרגום של פחימה; שחרורה עוכב ביממה כדי לאפשר לתביעה לשקול אם לערער לעליון

מאת: נועם שרביט | עודכן: 11:00 24/01/2005

"מעצר מבוקשים בשטחים הניב ראיות נוספות נגד טלי פחימה"
----------------
זביידי במכתב לפחימה: אנו מוכנים להעיד למענך בביהמ"ש
----------------
----------------
ביהמ"ש: יש חשש ודאי שאם פחימה תשוחרר - היא תפגע בישראלים
----------------
בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה הבוקר (ב', 24.1.05) את בקשת הפרקליטות להאריך את מעצרה של פעילת השמאל הקיצוני, טלי פחימה, הנאשמת בעבירות ביטחון חמורות, ושיחרר אותה למעצר-בית בבית אמה בקריית גת, בערבות של 15 אלף ש"ח.

עם זאת, השופט צבי גורפינקל נעתר לבקשת הפרקליטות לעכב את ביצוע ההחלטה ב-24 שעות, כדי לאפשר לה לשקול אם ברצונה לערער עליה לעליון.

המדינה טענה, כי פחימה חצתה קווים כאשר יצרה קשר עם בכירי המבוקשים הפלשתינים, אותם היא מגדירה כ"פעילי שלום". התובעת עו"ד אורלי בן-ארי-גינזברג טענה, שאין לשחרר את פחימה, המואשמת בין היתר בסיוע לאויב במלחמה, מסירת ידיעה לאויב ולתועלתו, מגע עם סוכן חוץ, ועבירות בנשק, מאחר שהיא עדיין מהווה סכנה לביטחון המדינה.

הסניגוריה טענה מנגד, כי כל חומר הראיות שמבסס את כתב האישום היה בידי המדינה בעת מעצרה המינהלי, אולם הפרקליטות נמנעה אז מלהעמידה לדין בנימוק שאינו מספיק. עו"ד אביגדור פלדמן לא חלק על-כך שבידי התביעה ראיות המבססות את הנטען בכתב האישום, אולם לדבריו אלה אינן מקימות עילת מעצר.

השופט: איבוד החומר הסודי הוא שסיכן את ביטחון המדינה

השופט גורפינקל ציין בהחלטתו, כי איבוד החומר הסודי הוא שסיכן את ביטחון המדינה ולא פחימה. "אין כל ספק כי אילו תפסה המשיבה את החומר הסודי והיתה מעבירה אותו לפעילי הארגון, היה בכך כשלעצמו עילה מספקת למעצרה עד תום ההליכים עקב מסוכנות וסיכון לביטחון המדינה. גם אילו מצאה המשיבה בעצמה את החומר שאבד והיתה מעבירה אותו לפעילי הארגון, היה בכך כדי להצביע על כוונתה לפגוע בביטחון המדינה ולסייע לאוייב ובכך לגרום למעצרה עד תום ההליכים בלא אפשרות שחרור לחלופת מעצר".

ואולם, הנסיבות כאן שונות לדעתו. "עובדת היכרותה של פחימה את זכריה זביידי לא היתה סוד... אין לקשור את מעצרה המינהלי של המשיבה לבקשת המעצר כאן. אף שאין להקל ראש במעשיה, נראה כי הקראת החוברת שנפלה לידי פעילי הארגון, אינה מגיעה לרמה כזו שמצביעה על סיכון המחייב מעצרה של פחימה. לכאורה, חלק מפעילי הארגון יודעים בעצמם לקרוא עברית והקראת החוברת על-ידי המשיבה לא שינתה דבר, שכן עצם העובדה שהחוברת נפלה לידי הארגון היא שסיכנה את ביטחון המדינה, ולא הקראתה על-ידי המשיבה לאחר שהחוברת היתה כבר בידי הפעילים".

הסניגוריה מבקשת לבטל את רוב כתב האישום

בדיון האחרון שנערך במשפטה, ביקשו סניגוריה של פחימה, עורכי הדין אביגדור פלדמן וסמדר בן-נתן, לבטל את רוב סעיפי כתב האישום בנימוק של "הגנה מן הצדק". הטיעון העיקרי שלהם הוא, שמאז נעצרה פחימה במעצר מינהלי, שלא איפשר אז הגשת כתב אישום נגדה, לא נוספו כל ראיות נגדה, לפחות ביחס לעבירות של כניסה לשטח A ללא היתר ומגע עם סוכן חוץ.

באשר לעבירות אלה הם טוענים, כי פחימה אכן נכנסה לג'נין ונפגשה עם זכריה זביידי, כפי שעשו עיתונאים ופעילי שלום ישראלים וזרים רבים לפניה ואחריה. "ההגבלה נאכפת באופן סלקטיבי ומשמשת בחודשים האחרונים בעיקר למניעת כניסתם של ערבים ישראלים לאזורים אלו ושל פעילי שלום ישראלים", טענו כשביקשו לבטל את סעיפי האישום.

התובעת הצהירה מנגד, שמעצר מבוקשים פלשתינים בשטחים הניב ראיות חדשות מאז המעצר המינהלי. היא שבה והדגישה, כי המידע שהביא למעצרה המינהלי הוא "חמור יותר" מזה שבגינו הוגש כתב האישום ועל-אף שהוא מעיד על מעורבותה לכאורה בפיגועים, הוא עדיין חסוי בשל החשש לחשיפת מקורות. השופטים שלי טימן, תחיה שפירא ושרה ברוש יחליטו בבקשה ב-30 בינואר.

http://www.nfc.co.il/archive/001-D-62709-00.html?tag=11-01-18&au=True

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   15:07   24.01.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. פחימה מסוכנת פחות מהחיילים שאיבדו את החומר הסודי  
בתגובה להודעה מספר 6

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
3025 הודעות 14:58 24.01.05

פחימה מסוכנת פחות מהחיילים שאיבדו את החומר הסודי

כך, עפ"י סקר (די צמוד, בשלב זה) של !Walla:

http://news.walla.co.il/?w=/5921/@poll.results

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   18:43   25.01.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. המדינה מערערת: ''פחימה אינה מהססת לחבור לאויבי ישראל''  
בתגובה להודעה מספר 6

האם פחימה תיעצר עד תום ההליכים?

"מסכנת את חיילי ישראל"? פחימה

המדינה מערערת: "פחימה אינה מהססת לחבור לאויבי ישראל"

בערר שהגישה הפרקליטות על החלטת המחוזי לשחרר את פעילת השמאל הקיצוני למעצר-בית, נטען כי התנהגותה של פחימה "מבטאת חוסר מעצורים, חוסר עכבות ונכונות לפגוע בחיילים"; אחד המבוקשים העיד בחקירתו בשב"כ: פחימה הסבירה ותרגמה לנו את המסמכים ובזכותה ניצלו חלק מהפעילים; מחר בבוקר ידון השופט רובינשטיין בערר

מאת: נועם שרביט | עודכן: 13:08 25/01/2005

ביהמ"ש שיחרר את טלי פחימה למעצר-בית
----------------
"מעצר מבוקשים בשטחים הניב ראיות נוספות נגד טלי פחימה"
----------------
זביידי במכתב לפחימה: אנו מוכנים להעיד למענך בביהמ"ש
----------------

"טלי פחימה אינה מהססת מלחבור לאויבי ישראל ולסייע בידם בפועל במלחמתם בישראל. התנהגות זו היא ביטוי ללהט אידאולוגי וכשהיא נעשית תוך הפרה בוטה של חוק ותוך נכונות לבצע מעשים שיש בהם לסכן את חיילי ישראל, היא מבטאת חוסר מעצורים וחוסר עכבות". כך טוענת פרקליטות המדינה בערר שהגישה (ג', 25.1.05) לבית המשפט העליון, על החלטת המחוזי מאמש לשחרר את פעילת השמאל הקיצוני למעצר-בית, לאחר שדחה את הבקשה לעצרה עד תום ההליכים.

הפרקליטות גם טוענת, כי מעבר לכך שבית המשפט המחוזי טעה בהערכת מסוכנותה של פחימה, הוא לא נתן משקל ראוי לחשש הממשי כי היא תנסה להימלט מהדין ולמצוא מקלט אצל ידידיה בג'נין. הדיון בערר יתקיים מחר בבוקר בפני השופט אליקים רובינשטיין.

המחוזי: איבוד החומר הסודי סיכן את ביטחון המדינה

בית המשפט המחוזי דחה אמש, כאמור, את בקשת הפרקליטות כשקבע כי איבוד החומר הסודי הוא שסיכן את ביטחון המדינה ולא פחימה, וכי אם היא היתה זו שמוצאת את החומר ומוסרת אותו למבוקשים, היתה בכך עילה לעצרה עד תום ההליכים. "הקראת החוברת שנפלה לידי פעילי הארגון, אינה מגיעה לרמה כזו שמצביעה על סיכון המחייב מעצרה של פחימה. לכאורה, חלק מפעילי הארגון יודעים בעצמם לקרוא עברית והקראת החוברת על-ידי פחימה לא שינתה דבר", קבע השופט גורפינקל. הוא עיכב את ביצוע החלטתו עד מחר (ד') כדי לאפשר לפרקליטות לערער עליה.

בערר שהגישה מנהלת המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה, עו"ד אפרת ברזילי, נאמר כי פחימה "חברה ביודעין ובנפש חפצה, מתוך הזדהות אידאולוגית, לאנשי ארגון גדודי חללי אל-אקצא, ביודעה את מטרותיו של ארגון זה ובין היתר במטרה לסכל את פעילות צה"ל נגד ראשיו".

אחד הפעילים העיד: המבוקשים ניצלו בזכות פחימה

המדינה מסכימה שסיכון רב נוצר בעקבות אובדן החומר הסודי, אולם טוענת שהעובדה שפחימה הקריאה ותרגמה להם את החומר, מבלי שאלה יגידו לה שהם מבינים אותו לבד, מעידה שהם נזקקו לשירותיה של דוברת עברית על בוריה .

בנקודה זו נציין, אגב, כי חקירתו בשב"כ של אחד מאנשיו של זכריה זביידי, מחמד אל-ע'ול, מאמתת את טענות המדינה בנושא. אל-ע'ול סיפר: "הלכנו לבית זכריה זביידי, טלי פחימה היתה שם והראנו לה את הניירות וטלי קוראת עברית והסבירה מה כתוב בניירות האלו, והיו שם חלק שהבינו וחלק שלא הבינו כי היא דיברה בעברית".

אל-ע'ול אמר עוד, כי פחימה "הסבירה לנו שזה חומר צבאי סודי, שם המבצע ושם החוליות ואיך מגיעים לבתי המבוקשים, ושהמטרה היא להרוג או לתפוס את המבוקשים ושהצבא מתכנן לבוא ולהמשיך את המבצע. זביידי אמר למבוקשים להסתתר. בלילה בא הצבא ועצר 40 מבוקשים, אבל לא את מי ששמע למה שזביידי אמר".

מתעקשת להיכנס לג'נין גם כשהיא מחופשת - למרות איסור ביהמ"ש

המדינה טוענת כעת, כי "מסוכנותה של פחימה נלמדת מעצם נכונותה לסייע לאויב ולהקריא לו חומר סודי מסווג בזמן אמת, בידיעה שמדובר בתוכנית מבצעית המוצאת אל הפועל באותן שעות ממש, על כל המשתמע מכך, הן לעניין סיכויי הצלחתה והן לעניין סיכונם של חיילי ישראל המבצעים אותה". המסוכנות נלמדת, לטענת המדינה, גם מהתעקשותה של פחימה להיכנס לג'נין למרות שבית המשפט אסר עליה, לעיתים גם כשהיא מחופשת לאישה מקומית.

"מחומר הראיות עולה, שהמשיבה מוכנה לבצע מעשים קיצוניים עבורו ובשירותו של זביידי וגם מטעם זה מסוכנותה גבוהה". בנוסף נטען, כי בית המשפט המחוזי טעה "כשלא נתן את המשקל הראוי לחשש להימלטות מהדין", בו פחימה תבקש "למצוא מקלט אצל ידידיה בג'נין".

בש"פ 801/05
בצילום למטה: שני עמודים מתוך המסמך הסודי (המסמך המלא - בקישור המצ"ס)
מבצע "דמעות תנין" - המסמך הסודי ביותר שפחימה נאשמת שתרגמה לזביידי ואנשיו
http://www.freetalifahima.org/docs/secret.pdf

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   20:17   25.01.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. משפטה של טלי פחימה, מחר, יום רביעי, 9:00 בבוקר, בעליון  
בתגובה להודעה מספר 6

משפטה של טלי פחימה, מחר, יום רביעי, 9:00 בבוקר, בית המשפט העליון בירושלים – חשוב מאוד להגיע!

please forward
הגירסה העברית הועברה בצהריים ונמצאת שוב בתחתית הודעה זו.

Free Tali Fahima!

Tali Fahima’s Trial Continues…

Tomorrow: Wednesday, January 26th , 9:00 am

High Court of Justice, Jerusalem

Your support and solidarity MATTER!

please try to attend the proceedings!

Tomorrow on Wednesday, January 26, at 9:00 am the High Court of Justice will rule on the State’s appeal to over-turn Justice Zvi Gurfinkel’s District Court ruling yesterday that Tali Fahima be “released” from prison and placed under house arrest until the end of legal proceedings in her trial.

Your Attendance is Important! Please note: unlike the District Court where the courtrooms are small and many of us are forced to wait in the halls for lack of seats, the courtrooms in the High court of Justice are big and it is important that we fill them with supporters!

The hearing to extend Tali Fahima’s arrest until the end of her trial was held on Sunday, January 23. On Monday, January 24, Justice Gurfinkel rejected the prosecution’s request to keep Tali Fahima in prison for the duration of the trial and ruled to “release” her to house arrest instead. Contrary to the rulings of some 10 other judges in the case to date, Judge Gurfinkel, it seems, was the first to review the State’s claims against Tali Fahima substantively rather than yield to the baseless campaign of incitement against her propagated by the prosecution and the GSS (General Security Services or “Shabak”).

At the Sunday, January 23 hearing, veteran civil rights lawyer Avigdor Feldman joined forces with defense attorney Smadar Ben Natan in advocating for Tali Fahima.

The hearings with regard to Tali Fahima’s arrest until the end of her trial are separate proceedings from the trial itself. In such a proceeding, the judge reviews all of the prosecution’s evidence and claims against the defendant, and decides on the defendant’s degree of “dangerousness” in light of the charges brought against him/her. Unlike the trial, where the defense is entitled to submit counter evidence and claims to refute the prosecution’s allegations, in such a proceeding the ruling is made without much input from the defense. Justice Gurfinkel’s rejection of the prosecution’s request to keep Tali Fahima in prison for the duration of the trial bodes well for Tali Fahima. Even if she will be found guilty of one or more of the charges brought against her, Justice Gurfinkel has made it known that her actions were not so grave.

To read the January 23 hearing protocol in Hebrew

http://www.freetalifahima.org/docs/protocol230105_Tel_Aviv.pdf

To read Justice Gurfinkel’s January 24 decision in Hebrew

http://www.freetalifahima.org/docs/decision240104_gorfinkel.pdf

To read a report on the hearing in Haaretz in English

http://www.haaretz.com/hasen/objects/pages/PrintArticleEn.jhtml?itemNo=531434

Regardless of tomorrow’s High Court of Justice ruling on the appeal to over-turn Justice Gurfinkel’s decision to “release” Tali Fahima to house arrest, Tali Fahima’s trial will proceed as planned on Sunday, January 30, at 8:30 am in the Tel Aviv District Court (corner of Weizman and Shaul Hamelech).

On this date, the three presiding judges will decide whether or not to accept defense attorney Smadar Ben Natan’s request (made during preliminary arguments on Sunday, January 19) to strike most of the charges against Tali Fahima from the indictment. Claiming in the interest of justice Atty. Ben Natan has argued that these charges are based on evidence that was known to the prosecution prior to the State’s decision to place Tali Fahima in administrative detention (arrest with no due process), and even before: since Tali Fahima was first arrested in May 2004—an arrest from which she was subsequently released with no charges brought against her. During the Tel Aviv District Court proceedings that ruled in favor of Tali Fahima’s administrative detention (in accordance with the Emergency Regulation Laws), as well as during the High Court of Justice appeal to over-turn the administrative detention ruling, the prosecution claimed that they had no evidence with which to indict Tali Fahima. Thus, argues Atty. Ben Natan, there is no reason why this evidence, which was previously known to the prosecution and found to be “too weak” to press charges with, be admissible in order to do so now.

The prosecutor’s rejoinder to the defense’s preliminary arguments, both in court and in the media, has been that Tali Fahima was placed in administrative detention, rather than indicted in a court of law, because the prosecution understood that they could not “ensure certain arrest on its basis,” and that Tali Fahima’s administrative detention was meant to “avert a planned suicide bombing.” The charges that finally were pressed, however, make no reference whatsoever to the alleged planning of suicide bombings, a fact that does not deter the prosecution—which drafted the indictment—from raising this claim repeatedly, so as to fuel the public witch-hunt against Tali Fahima.

To read the January 19 hearing protocol in Hebrew

http://www.freetalifahima.org/docs/protocol190105_Tel_Aviv.pdf

To read a report on the hearing in Haaretz in English

http://www.haaretz.com/hasen/objects/pages/PrintArticleEn.jhtml?itemNo=529463

For more information www.freetalifahima.org

This notice has been sent to people who signed the petitions in support of Tali Fahima. Please forward it to friends, family, and colleagues.

What you can do:

Solidarity

The identification each and every one of us expresses with Tali Fahima, persecuted for objecting to the occupation, is of the utmost importance (remember Martin Niemoeller's message: “First they came for the communists, and I did not speak out, because I was not a communist…”). Please come to every court hearing and let Tali Fahima and the public know that you stand with her. For updated information, and to add your name to the mailing list, write: http://oznik.com/forms/subscribe_tali_fahima.html

Contributions

Tali Fahima’s legal defense requires a great deal of resources. Any contribution, no matter how modest, will be welcome. Please send checks to POBox 1335, Kfar Saba, 44113. Israel. Or transfer funds directly to HaPoalim Bank, Account Number 119442, Branch 679 (paid to the order of “mate hakoalitzia”). Please note that the funds are earmarked for Tali Fahima’s defense.

Write Tali

Tali would like to thank each and every one of you who has written to her. Your letters have reached her, except during the GSS interrogations, and they are very important to her because they are her sole contact with the outside world other than her attorney and her mother, whom she is allowed to see once every two weeks. Tali prefers not to write back from prison (since her letters are read by the prison authorities, censored, and at times never sent), and has asked people to continue writing to her despite her lack of response. Her mailing address is: Neve Tirza Prison, POBox 297, Ramleh, 72100, Israel.

International help
if you live abroad, and have ideas for helping Tali Fahima and the campaign for her release, especially ideas for financial help, please let us know. write us at: [email protected]

משפטה של טלי פחימה, מחר, יום רביעי, 9:00 בבוקר, בית המשפט העליון בירושלים – חשוב מאוד להגיע!

מחר יום רביעי, ה-26.1.2005, בשעה 9:00 בבוקר, יתקיים בבית המשפט העליון בירושלים, אצל השופט אליקים רובינשטיין, דיון בערעור המדינה על החלטת השופט גורפינקל מאתמול לדחות את בקשת המדינה למעצר עד תום ההליכים ולהעביר את טלי למעצר בית. אנא השתדלו להגיע. שימו לב, שלא כמו בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, כשרבים מאיתנו הגיעו לתמוך אך נשארו מחוץ לאולם הדיונים, אולמות בית המשפט העליון גדולים מאוד, וחשוב שנהיה שם ונפגין כי מאחורי טלי עומדים חברים ותומכים רבים.

הדיון בבקשת המדינה להארכת המעצר עד תום ההליכים, התקיים ביום ראשון, ה-23.1.2005. השופט גורפינקל דחה את בקשת המדינה למעצר עד תום ההליכים למחרת (אתמול בבוקר). בניגוד לעשרת השופטים שכבר פסקו בעניין טלי בערכאות השונות, נדמה כי השופט גורפינקל היה הראשון שאכן עיין בחומר בצורה עניינית ולא התרשם ממסכת ההפחדה והאיומים של השב"כ והפרקליטות שאינה מגובה באף ראייה. בדיון בהארכת המעצר הצטרף עו"ד אביגדור פלדמן לעו"ד סמדר בן-נתן.

הדיון בהארכת המעצר הוא הליך נפרד מהמשפט עצמו, בהליך זה מקבל השופט את כל החומר של התביעה, ומחליט על מידת המסוכנות של הנאשם על-פי האישומים שלכאורה מופנים נגדו. בניגוד למשפט עצמו בה מביאה ההגנה עדים וטיעונים הסותרים את הראיות ומפרשים אותן, הרי שכאן נעשית החלטת בית-המשפט ללא הגנה של ממש. לפיכך, דחייתו של השופט גורפינקל את בקשת המדינה על הסף היא משמעותית ביותר, כיוון שיש בה אמירה שגם אם טלי תורשע בסעיפי האישום הרי שאין מדובר במעשים כל-כך חמורים.

לפרוטוקול הדיון

http://www.freetalifahima.org/docs/protocol230105_Tel_Aviv.pdf

להחלטת השופט גורפינקל

http://www.freetalifahima.org/docs/decision240104_gorfinkel.pdf

לדיווח על ההחלטה ב"הארץ"

http://www.haaretz.co.il/hasite/objects/pages/PrintArticle.jhtml?itemNo=531660

אמה של פחימה: "אני מכירה את הבת שלי והיא לא מסוכנת"

http://www.haaretz.co.il/hasite/objects/pages/PrintArticle.jhtml?itemNo=531704

המשך משפטה של טלי פחימה, ללא קשר להחלטת בית המשפט העליון, ייתקיים ביום ראשון, ה-30.1.2005, בשעה 8:30 בבוקר בבית המשפט המחוזי בתל-אביב (וייצמן פינת שאול המלך), אצל השופטים טימן, שפירא וברוש. בדיון זה יתנו השופטים את החלטתם בעניין הטענות המקדמיות שהעלתה עו"ד של טלי, סמדר בן-נתן, בדיון שהתקיים ביום רביעי שעבר, ה-19.1.2005. עו"ד בן נתן ביקשה לפסול את עיקר סעיפי כתב-האישום בטענה של הגנה מן הצדק, כיוון שסעיפים אלה מבוססים על ראיות שהיו קיימות עוד לפני המעצר המנהלי (רובן היו קיימות כבר במעצרה הראשון של טלי, במאי 2004, ממנו היא שוחררה ללא שהוגש נגדה כתב-אישום). בדיונים לאישור המעצר המנהלי, בבית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון, טענה המדינה כי אין בידה ראיות להגשת כתב-אישום. לפיכך, טענה עו"ד בן-נתן, אין להשתמש בראיות אלה כעת.

במהלך הדיון הדהימה התובעת את הנוכחים, כאשר במקום לענות לטענות עו"ד בן-נתן היא טענה כי המעצר המנהלי הושת על טלי, ולא הוגש נגדה כתב-אישום בשעתו, לאחר שבפרקליטות הבינו כי לא יוכלו "על בסיסו לבסס מעצר ודאי", ואמרה הן בבית המשפט והן לתקשורת כי מטרתו היתה "לעצור פיגוע מתוכנן". יצירת אווירה ציבורית המתירה את דמה של טלי פחימה, הצטרפה כאן לזילזול בוטה בחוק ובמערכת המשפט.

לפרוטוקול הדיון

http://www.freetalifahima.org/docs/protocol190105_Tel_Aviv.pdf

לדיווח על הדיון בהארץ

http://www.haaretz.co.il/hasite/objects/pages/PrintArticle.jhtml?itemNo=529778

למאמרים חדשים וחשובים בעניינה של טלי

http://www.freetalifahima.org/articles.php

כל המסמכים, הקישורים ועוד באתר www.freetalifahima.org

הודעה זו נשלחת (בעיקר) לחותמים על העצומה לשחרור טלי פחימה. אנא העבירו אותה למכריכם ולמכותביכם.

מה עוד אפשר לעשות:

סולידריות: הזדהות כל אחד מאיתנו חשובה במיוחד בזמנים קשים כאלה - עלינו להראות את הסולידריות שלנו עם טלי, הנרדפת ומעונה על מאבקה נגד הכיבוש. חשוב להגיע לישיבות בבית המשפט ולאירועי סולידריות עם טלי. להצטרפות לרשימת התפוצה ולקבלת עדכונים: http://oznik.com/forms/subscribe_tali_fahima.html

תרומות: ההגנה המשפטית והציבורית למענה של טלי פחימה דורשות משאבים רבים. כל תרומה תתקבל בברכה. המחאות יש לשלוח לת.ד 1335, כפר סבא, מיקוד 44113, או ע"י העברה לחשבון 119442 בבנק פועלים סניף 679 (לפקודת "מטה הקואליציה"). אנא ציינו כי ההמחאה היא עבור ההגנה על טלי פחימה.

מכתבים לטלי: טלי מבקשת להודות לכל מי שכתב לה מכתבים. המכתבים הגיעו לטלי (מלבד אלה שנשלחו בזמן חקירת השב"כ) והם מאוד חשובים לה, כי הם מהווים את הקשר האנושי הכמעט יחיד שלה עם החוץ (מלבד עוה"ד, היחידה שמבקרת את טלי היא אמה, שמותר לה לבקר רק פעם בשבועיים). טלי מעדיפה שלא לכתוב חזרה מהכלא (כיוון שהמכתבים נקראים על-ידי שלטונות הכלא, מצונזרים ולעתים אף לא נמסרים), ומבקשת להמשיך לכתוב לה למרות היעדר התגובה מצידה.

הכתובת:
טלי פחימה
כלא נווה תרצה
ת.ד. 297
רמלה 72100

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   20:42   30.01.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. טלי פחימה תשאר במעצר עד תום ההליכים !!  
בתגובה להודעה מספר 6

שופט עליון אלייקים רובינשטיין, הפך את החלטת בית משפט המחוזי,
והשתכנע.....שטלי פחימה תשאר במעצר עד תום ההליכים !!

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5484&forum=gil&omm=56&vi

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ''ז בכסלו תשס''ט    08:17   24.12.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. העיתונאית נטע גולן מתראיינת לטלווזיה האיראנית בעזה 2008  
בתגובה להודעה מספר 0

עין כחולה
חבר מתאריך 1.10.07
13338 הודעות, יום שני כ''ה בכסלו תשס''ט 02:16 22.12.08

העיתונאית נטע גולן מתראיינת לטלווזיה האיראנית בעזה

מקור:
http://il.youtube.com/watch?v=0URhyhcdM7A

אסתר שטרייט וורצל:'לבי היה עם תושבי גוש קטיף'-קיץ כתום
http://rotter.net/forum/gil/15543.shtml#1
עו''ד אליקים העצני: ימי ''השקט שלפני הסערה''
http://rotter.net/forum/gil/15543.shtml#2

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי י''ז באדר תש''ע    03:04   03.03.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. דור ההמשך......  
בתגובה להודעה מספר 0

תינוקה של נטע גולן ?!
מקור:
http://www.facebook.com/profile.php?id=646562597#!/neta.golan?ref=sgm

כתב אישום נ' אדריכלי אוסלו.

==

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5583&omm=13&vi

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות