אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5373 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5373   
הילד
גולש אורח
   01:07   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ארון הקבורה בהפגנה נגד רבין - שבירת המיתוס  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 16.10.13 בשעה 18:28 על-ידי פילוביץ שחף (מפקח)

מנהלי הפורום היקרים. אני מניח שירעיפו פה הרבה קללות באשכול הזה, היות ואני הולך לשבור לשמאלנים את אחד המיתוסים מאבני היסוד שלהם. אני מבקש מכם בקשה מיוחדת, אנא גלו סבלנות מיוחדת ואל תנעלו את האשכול, היות וחשוב שכולם ידעו את האמת על עלילת הדם נגד הימין.

הרי לכם שקר עז במצח נחושה של התקשורת השמאלנית הקיצונית. פשוט חבל שהציבור 'קנה' אותו והאמין לו במשך שנים, אז הגיע הזמן לשבור את המיתוס.

אני יודע שלאחדים מכם אני לא הולך לגלות את אמריקה, אבל רוב הציבור איננו יודע את האמת על עלילת הדם המרושעת הזו נגד הימין.

הארון לא יצג שום רמז לקריאה לרצח רבין. ההפיך הוא הנכון. על הארון נכתב ''רבין קובר אותנו'' ואותו המסר הביע גם חבל התליה, בדיוק כפי הסיסמה הימנית ''השלום הזה הורג אותנו''.

כדי לראות את התמונה המפורסמת ההיא, הכנסו לאתר שיצרו אותו אנשי השמאל נגד ביבי:

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5614&omm=28&viewmode=

קראו את הטקסט הכתוב בעמוד, לאחר מכן הביטו בתמונה ובכיתוב והניקוד על הארון - כתוב מפורשות ''רבין קובר'' ולא רבין קבור !!!

המעניין הוא שהתקשורת החליטה לחתוך את החצי השמאלי של התמונה, שבה כתוב ''אותנו'' כדי שזה יתאים לגירסה שלה (רק שעדיין היתה לה בעיה עם החצי הימני).

לחשוב שציבור אינטלגנטי האמין לבלוף הזה...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה, יישר כח... מדהים... אפריים 09.04.03 07:16 2
     מדהים... אז רבין נרצח ע''י ביילין ? moshebs1 09.04.03 07:45 3
         אהה... אפריים 09.04.03 07:53 4
             אנחנו נשארים באותו מקום moshebs1 09.04.03 07:58 6
                 או ש... אפריים 09.04.03 08:05 8
  תרגע אתה כבר לא תצליח לזעזע אף אחד seychelles 09.04.03 07:56 5
     הרשה לי להתנצל בשם הימין: אפריים 09.04.03 08:03 7
         אולי תתנצל בשם כל אלה שמצדיקים את רצח רבין ? moshebs1 09.04.03 08:10 9
             אולי תתנצל... אפריים 09.04.03 08:14 10
                 כנראה שקשה לך לחשוב על משהו מקורי moshebs1 09.04.03 08:16 11
                     אני לא יודע אם רע-בין היה שותף לזה... הצייד 09.04.03 08:21 12
                     תשובה אפריים 09.04.03 08:31 14
             אין לימין על מה להתנצל! ssshay 09.04.03 08:25 13

אפריים
גולש אורח
   07:16   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תודה, יישר כח... מדהים...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
moshebs1
גולש אורח
   07:45   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מדהים... אז רבין נרצח ע''י ביילין ?  
בתגובה להודעה מספר 2

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 09.04.03 בשעה 07:46

והאיחוד האירופי (במיוחד צרפת וגרמניה) ?
ואסור לשכוח את מעורבות יאסר ערפאת והשב"כ ברצח - שיתוף פעולה פורה יש ביניהם.

אהה... ואני לא מאמין לרגע שמישהו לא פיברק את זה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אפריים
גולש אורח
   07:53   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אהה...  
בתגובה להודעה מספר 3

חשבתי שקונספירציה זה רק הצד של השמאלנים...
תגידו, אני היחיד ששם לב ששמאלני הפורום הופכים הזויים יותר מיום ליום?

moshebs1
גולש אורח
   07:58   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אנחנו נשארים באותו מקום  
בתגובה להודעה מספר 4

אתם שטים לכם על איי הקונספירציה ההזויים, המקשרים את סדאם לארמיה השלישית, ואת ארון הקבורה (להערכתי זו תמונה מפוברקת) ל"מיתוס שמאלני" .

אפריים
גולש אורח
   08:05   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. או ש...  
בתגובה להודעה מספר 6

אנחנו (למרות שאני לא ימני אני אדבר בשם הימין) מקשרים את רצח רבין לאבישי רביב

ואתם טוענים שאתר שלם נגד ביבי והימין הוקם כדי להכניס בו תמונה אחת מבוימת עם כיתוב מזויף על הארון...

seychelles
גולש אורח
   07:56   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תרגע אתה כבר לא תצליח לזעזע אף אחד  
בתגובה להודעה מספר 0

רבין לא נרצח זה היה רק כדי להכפיש את הימין.
הוא חיי בזהות שאולה בשם אדיר ...

הימין ביחוד הקיצוני אהב את רבין אהבת אמת ומידי ערב התכנס רק כדי לחשוב איך אפשר לתרום כדי לרומם את שמו.
לפעמים אף עלו בחלל האויר בשיחות של יפי הנפש והטוהר איך ניתן לעזור לו במהלך החיים ...

הארון הוא שחור ולמעשה רצו משהוא צבעוני ויפה אך לא מצאו.
גם את הכיתוב כתבו טעות הוא לא היה נגד. זה היה למעשה כדי להראות שכך ינשא ראש ממשלה שמתנגד להסכים עם נציגי הימין הקיצוני. אבל מתוך ידיות ואהבה , מעולם לא נאמרה מילה אחת גסה או רעה על ראש הממשלה.
אם תבדוק את ההקלטות תגלה כי הכל מבושל!

אפריים
גולש אורח
   08:03   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הרשה לי להתנצל בשם הימין:  
בתגובה להודעה מספר 5

* סליחה שמעולם לא הערצנו, ואפילו לא אהבנו את רבין.
* סליחה שהבאנו להפגנה ארון שחור ולא פרחוני כשרצינו להסביר שרבין הורג אותנו.
* סליחה שכתבנו נגד ראש הממשלה (רח"ל)
* כן, נאמרו מילים רעות וגסות על ראש הממשלה... גם על בן גוריון...

moshebs1
גולש אורח
   08:10   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אולי תתנצל בשם כל אלה שמצדיקים את רצח רבין ?  
בתגובה להודעה מספר 7

-אולי תתנצל גם בשם כל הנערים חובשי הכיפות הסרוגות שברגע היווד דבר מותו של רבין רצו בקניון בשימחה ובאושר ובריקודים שרבין נרצח (אין לך טעם תהווכח אם זה היה או לא - ראיתי זאת במו עיני) ?
- אולי תתנצל גם בשם איומי הרצח שהוא ספג מדי יום מפעילי ימין קיצוני (כווולם היו שתולי שב"כ) ?
- אולי תתנצל גם על העובדה שהרוצח עמיר יצא מתוך המחנה הימני ?
- אולי תתנצל גם על כך שביבי, שרון, ושאר "מנהיגי הימין" עמדו בכיכר ציון בי-ם, ראו את כל מה שקרה שם, ולא עשו דבר ?
- אולי תתנצל גם על כך שאתם ממשיכים להרוג את רבין מדי יום ביומו בחילול זיכרו ובהתייחס אליו בתור "מטורף שיכור" ?

האמת ? אין לי שום ציפיות ממך. אתה שייך למחנה שיעשה הכל בשביל להרוס את המדינה מבפנים - כי זה "יקר את הגאולה וביאת המשיח" .

אפריים
גולש אורח
   08:14   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אולי תתנצל...  
בתגובה להודעה מספר 9

אולי תתנצל בשם כל מי שהפציץ את האלטלנה
אולי תתנצל בשם כל פעילי "השלום" שפוגעים בצה"ל?
אולי תתנצל בשם כל מי שהכריח את ילדי ישראל לאכול חזיר כשעלו לארץ.
אולי תתנצל גם על הסכם אוסלו? ועל אי ההקשבה לימין שזעק?
באותה הזדמנות אתה יכול להתנצל גם על התעלמות מציבור ענק של "פרופלורים", "שני אחוז"

אתה יכול להתנצל על הרבה דברים...

אבל האמת ? אין לי שום ציפיות ממך. אתה שייך למחנה שיעשה הכל בשביל להרוס את המדינה מבפנים - כי זה "יקרב את הגאולה וביאת המשיח (ר רב רבי רבין)" .

moshebs1
גולש אורח
   08:16   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כנראה שקשה לך לחשוב על משהו מקורי  
בתגובה להודעה מספר 10

אז אתה מעתיק .
לעניין - אני התייחסתי ישירות לרצח רבין. אתה הולך וממשיך "להפיק מרגליות", וטוען שאילצו את ילדי ישראל לאכול חזיר כשעלו לארץ ? איפה בדיוק זה קרה ? במוחך הקודח.

הצייד
גולש אורח
   08:21   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אני לא יודע אם רע-בין היה שותף לזה...  
בתגובה להודעה מספר 11

אבל בהחלט היו מקרים של גזיזת פיאות והכריחו לאכול חזיר....

אפריים
גולש אורח
   08:31   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. תשובה  
בתגובה להודעה מספר 11

בקשת ממני ובקשו אחרים, (או מהימין) התנצלות על מעשים שחלקם בוצעו ע"י יחידים חלקם לא בוצעו כלל וחלקם בוצעו ואין בכך פסול

נתתי לך מספר דוגמאות לנושאים שהמחויבות שלך להתנצל עליהם לא קטנה מהמחויבות שלי להתנצל על מעשים אלו.

לגבי שאלתך האחרונה: כשהתחילה העלייה מאירופה לקחו את הילדים והפרידו בין "דתיים" ל"שאינם דתיים" ע"פ קריטריונים חסרי בסיס (לדוגמא, ידוע לי על מקרה שבו ניסו לקטלג לפי הדלקת נרות שבת בבית בפולין. מכיוון שכולם ענו לקריטריון הזה חילקו בין מי שהיתה לו בבית קופה של קק"ל למי שהייתה לו קופה של ר' מאיר בעל הנס.

בכל מקרה, אח"כ הגיע השלב שבו מי שרצה לאכול היה צריך לאכול טרפות ואוכל לא כשר (כולל בשר חזיר)...

אני מאמין שפילוביץ' מחזיק במסמכים בנושא...

ssshay
גולש אורח
   08:25   09.04.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אין לימין על מה להתנצל!  
בתגובה להודעה מספר 9

רבין לא נרצח בגלל ההסתה, רבין נרצח בגלל שהוא התגרה בימין (אם זכור לך את המשפט שהמתנחלים יסתובבו כמו פרופלור).

רבין הביא על עצמו את מותו.

לאחר רצח רבין דברו על ההסתה שגרמה לרצח רבין, אבל אף אחד לא דבר על ההתגרות המסוכנת.

אולי תסביר לי, מה ההבדל בין התגרות שקוראת מעצמה לפרובקציות להסתה שגורמת לפרובקציות?

נהרדגים בני אדם כמו זבובים, מה אומר רבין? קרבנות השלום!

רבין בהתגרות שלו אשם לא פחות מאשמת הימין בהסתה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות