אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #7605 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7605   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום ראשון כ''א באב תשס''ז    00:35   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פייגלין: ''האמריקאים התנגדו בהתחלה לתוכנית ההתנתקות''  

ערכתי לאחרונה בתאריך 05.08.07 בשעה 00:46 בברכה, פילוביץ שחף

מקור: התקבל במייל 4/08/07 22:54

הכותרת היא ציטוט מגוף הראיון עם משה פייגלין:

ראיון זה, המובא כאן פורסם בסוף שבוע זה, בעלונים שחולק לציבור,
אני אישית קראתי את הכתוב 3 פעמים ואני חייב לציין שאני מזדהה
לחלוטין עם כל תוכנם של הדברים במיוחד עם העובדות שאותן אני יכול
לאשש ולאמת אחת לאחת ובהמשך אף אעשה זאת לאחר שנפרק את הכתוב....

אני מציע לקוראים להתייחס לתוכן הדברים ולא לגופו של האיש !!

מצ"ב "ארץ נהדרת" נוסח משה פייגלין, כפי שהוא אמר בראיון בכתבה לעיל ומודגש באדום,
עם התוספת הציורית שלי - פ"ש:

מצ"ב לינק רילוונטי:
"רוץ - אוסלו חזר" - ד''ר רון פונדק יוצא עם תוכנית חדשה''/הארי פוטר הישראלי
http://www.global-report.net/a.php?c=x-files&a=1674&rc=x-files

_

לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  (: ICQ 05.08.07 00:37 1
  אני רק שומע את השם רון פונדק ואני זקוק לכדורי הרגעה blue moon 05.08.07 00:40 2
  אני מצפה בקוצר רוח לראות אם יקשיבו לבקשה שלך ברישא... כמעיין המתגבר 05.08.07 00:55 3
  אם אני זוכר נכון ,הם התנגדו בהתחלה גם לאוסלו... navi 05.08.07 01:36 4
  עובדות: פינוי ימית, ועידת מדריד, הסכם וואי, התנתקות פילוביץ שחף 05.08.07 04:49 5
     הלוואי עלינו היום הסכם וואי, אחדסתם 05.08.07 08:03 6
         ידידי, אתה בסיפא כותב שאני אוהב מסמכים...ובכן, כן !! פילוביץ שחף 05.08.07 10:48 7
             לא הבנתי את מה שאתה מנסה לומר אחדסתם 05.08.07 11:10 8
                 ידידי, אני מחזק את מה שאתה הבאת, כי מה שהספר צנזורה פילוביץ שחף 05.08.07 11:15 9
  ''לנדאו: על נתניהו לצאת בהצהרות ברורות'' פילוביץ שחף 15.08.07 20:01 10

אור ליום ראשון כ''א באב תשס''ז    00:37   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. (:  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
blue moon
חבר מתאריך 2.5.07
17860 הודעות
אור ליום ראשון כ''א באב תשס''ז    00:40   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני רק שומע את השם רון פונדק ואני זקוק לכדורי הרגעה  
בתגובה להודעה מספר 0

איש נורא פשוט נורא.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
כמעיין המתגבר
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''א באב תשס''ז    00:55   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אני מצפה בקוצר רוח לראות אם יקשיבו לבקשה שלך ברישא...  
בתגובה להודעה מספר 0

navi
גולש אורח
יום ראשון כ''א באב תשס''ז    01:36   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם אני זוכר נכון ,הם התנגדו בהתחלה גם לאוסלו...  
בתגובה להודעה מספר 0

כל בר דעת היה מתנגד.
קלינטון אמר שאם ישראל רוצה להתאבד הוא לא ימנע זאת...

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ראשון כ''א באב תשס''ז    04:49   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. עובדות: פינוי ימית, ועידת מדריד, הסכם וואי, התנתקות  
בתגובה להודעה מספר 0

אחדסתם
חבר מתאריך 25.2.02
3850 הודעות
יום ראשון כ''א באב תשס''ז    08:03   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הלוואי עלינו היום הסכם וואי,  
בתגובה להודעה מספר 5

או ועידת מדריד, שני הארועים הללו היו גרירת רגליים רצינית של מנהיגי הליכוד כנגד לחצים קשים, אבל הימין המוזר הצליח להפיל מנהיגים אלה כך שקיבלנו את הסכם אוסלו, שאיננו מופיע בגרף לאחר שזרקתם את שמיר, ואת הסכם שארם והבריחה מלבנון (שגם אינם מופיעים בגרף) לאחר שזרקתם את נתניהו. ברור שעכשיו מה שעומד בפתח זה פינוי מוחלט של יהודה ושמרון והגולן, בדרך לחיסול המדינה, העולם אינו לוחץ על ממשלת השמאלמרט, כי זה גם בראש מעיניה, רק שבינתיים לא ניתן לבצע זאת.

פילוביץ אתה אוהב מסמכים הנה קישור על וואי, שחבל שאנחנו לא במצב וואי מול הפלסטינים.

http://www.netanyahu.org/wyerivmem.html

https://www.youtube.com/watch?v=7W33HRc1A6c

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ראשון כ''א באב תשס''ז    10:48   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ידידי, אתה בסיפא כותב שאני אוהב מסמכים...ובכן, כן !!  
בתגובה להודעה מספר 6

מסמכים הם לא מלל שכל אחד יכול לכתוב ולגנוב דעת במיוחד
זה שכותב או זה שאומר הוא לדוגמא: "משה סנה הבוגד", לכן, כן
מסמכים ולהצליב את המידע במסמכים ולא מויקפידיה = מספיק בערך. (ידיעות אחרונות)

ולעניינו, כתבת על הסכם וואי בכלל ונתניהו בפרט...קרא וכנס ידידי:

המשך:
15. פרק 6- הסכם וואי, פרשת פולארד : תקוות ואכזבות
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5486&forum=gil&archive=#15

המשך:
37. שנתון המסמכים לשנת 1997: חברון - מסמכים רשמיים
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5486&forum=gil&archive=#37

אחדסתם
חבר מתאריך 25.2.02
3850 הודעות
יום ראשון כ''א באב תשס''ז    11:10   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לא הבנתי את מה שאתה מנסה לומר  
בתגובה להודעה מספר 7

מבחינתי קודם כל חשובים המסמכים עצמם: מה כתוב בהסכם וואי עצמו, ובמסמכים שנילווים אליו, אלה שנחתמו עם האמריקאים.
לא ברור לי איך הספר של דני נווה, שהיה אפס אז ונשאר אפס היום שופך אור על הנושא יותר מן המסמכים עצמם.

לדוגמא אם תעיין בהסכם אוסלו שנחתם לפני הסכם וואי תגלה שיש שיפורים נכרים לטובת ישראל, בכל הקשור לחלק שעל הפלסטינים לבצע.

לעומת זאת עם תשווה את הסכם שארם א שייך שנחתם על ידי ברק והאמריקאים מייד לאחר ניצחון ברק על נתניהו: תגלה שההסכם כמעט זהה להסכם וואי בכל מה שעל ישראל לבצע, ומשמיט את כל הקטע הקושר את הביצוע של הפלסטינאים לביצועים של ישראל.

כל יתר הדיבורים ההנחות והספקולציות הם מסך עשן כדי לגרום לך ולכאלה דומים להרגיש שהכל אותו דבר אוסלו זה כמו וואי וכו, כי אף אחד לא קורא את מה שכתוב,

https://www.youtube.com/watch?v=7W33HRc1A6c

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ראשון כ''א באב תשס''ז    11:15   05.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ידידי, אני מחזק את מה שאתה הבאת, כי מה שהספר צנזורה  
בתגובה להודעה מספר 8

מביא זה אותו דבר, אל תסתכל על האפס הזה דני נווה
הוא היה מזכיר ראש הממשלה -נתניהו דאז והספר הזה הוא
מסמך אחד שלם על כל תקופת נתניהו כרה"מ ועבר צנזורה בקושי.

לכן, מה שאתה הבאת ומה שאני הבאתי, זאת הצלבה אחת גדולה
שמאמתת את מה שכתבת

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום חמישי ב' באלול תשס''ז    20:01   15.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ''לנדאו: על נתניהו לצאת בהצהרות ברורות''  
בתגובה להודעה מספר 0

לנדאו: על נתניהו לצאת בהצהרות ברורות
פרסום ראשון: 15/08/07, 15:06

הצהרות ברורות. לנדאו

חבר הכנסת לשעבר, עוזי לנדאו, אומר כי אין הפתעה בתוצאות הבחירות לראשות הליכוד אך מבהיר כי הוא מקווה שנתניהו יצא בהצהרות ברורות.
יומן ערוץ 7

חבר הכנסת לשעבר, עוזי לנדאו, אומר ביומן ערוץ 7 כי אין הפתעה בתוצאות הבחירות לראשות הליכוד, "התוצאות הן צפויות ומשמעותן היא שהליכוד נותר מפלגה שפונה לציבור הרחב וממנה יצא ראש הממשלה הבא של המדינה, היא צריכה לפנות גם לדתיים וגם לחילוניים ומבחינה זו הצביון שלה נשמר", אמר.

לדבריו, כל הויכוחים על מי קיבל כך או אחרת עוד כמה שבועות לא יישאר מהם כלום. "כעת הליכוד צריך להתבונן לאן פניו", אמר.

על פייגלין הוא אומר כי יש בליכוד גם אנשים דתיים והמון כבוד למסורת אך מדגיש שאם רוצים להקים ממשלה יש לפנות לציבור רחב ולעסוק בסדר יום רחב הרבה יותר.

"אני רוצה שהליכוד יאמר דברים ברורים בנושא מדינה פלסטינאית", אומר לנדאו, "מדינה פלסטינאית לא תקום ואנו מתנגדים לה. אני שומע את נתניהו מדבר על כך שהיא ידה הארוכה של אירן. אסור שיהיו שתי מדינות ואני מקווה שנשמע מנתניהו הצהרות בכיוון הזה".

"פייגלין מדבר על להפוך את הליכוד למפלגה מסורתית, אם הליכוד ייתפס כך בציבור, דתיים יצביעו למפלגות אחרות שהן דתיות במקור ולא לליכוד וחילונים לא יצביעו לליכוד כי הוא ייחשב אצלם מפלגה דתית", מסביר לנדאו, "כל המגזרים יכולים להיות שותפים במפלגה אך אם אחד מהם יבקש לקבל לעצמו נתח גדול מדי אז זו בעיה כי בעת בחירות אורבים לנו בחוץ גם ברק וגם אולמרט".

הוא מציין כי הוא שמח שנתניהו ניצח אך לא מוטרד מהישגו של פייגלין שקיבל קרוב לרבע מהקולות, "אני לא פוסל אפשרות שהוא יכהן בכנסת הבאה אך כרגע צריך להתרכז בדרכנו לעתיד ולחשוב מה העקרונות שיובילו אותנו".

משה פייגלין, אומר על תוצאות הבחירות כי לפחות רבע מתוך כלל חברי הליכוד החליטו אתמול שהם רוצים מנהיגות שיש לה אלוהים. "אנו רואים שהליכוד לא מצליח להעמיד את הערכים הלאומיים לבדם כאלטרנטיבה לשמאל, הלאומיות לבדה אין לה אחיזה במציאות", אמר.

"מצע הליכוד תואם את עמדותיי יותר מעמדותיהם של לימור לבנת ובנימין נתניהו", אומר פייגלין ומגלה כי בכוונתו להגיש תלונה ודרישה להוצאתה מהתנועה של לבנת. פייגלין מסביר כי כתוב במצע הליכוד: "הליכוד הוא תנועה שקוראת להחלת הריבונות היהודית על כל חלקי ארץ ישראל שבידנו". לדבריו כל פעולותיה של לבנת הם בכיוון ההפוך.

"אני מניח שבית הדין לא ייעתר לבקשה, אך כמו שהם ניסו לדרוש את הוצאתי בגלל סעיף מסוים אז גם אני יכול להיאחז בכל מיני סעיפים ולדרוש את הדחתם, אנו משיבים מלחמה שערה", הדגיש.

הוא אומר כי עכשיו צריך להמשיך ולשמור על קשר על הליכודניקים, "בסיבוב הבא נצליח, אנו עומדים על פתחה של המהפכה האמונית".

בניגוד ללנדאו פייגלין לא חושב שהציבור החילוני יברח מהמפלגה, "הליכוד יהיה מפלגה יהודית גדולה שתכלול גם חילונים וגם דתיים שארץ ישראל חשובה להם. מפלגה כזו שתלך לבחירות ותדר על הזהות היהודית היא תצליח בגדול", אמר.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/165733

תזכורת לאני מאמין של פייגלין ותשוו:

פייגלין: ''האמריקאים התנגדו בהתחלה לתוכנית ההתנתקות''
http://rotter.net/forum/gil/7605.shtml

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות