גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #27680 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 27680   
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת ג' בתשרי תשע''ה    07:50   27.09.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

צפריר רונן: אתם מבינים איזו שואה יהודית הולכת להיות פה? ארצנו תיפול ללא יריה אחת  

אשכול עוגן מתאריך 26.11.14 בשעה  02:57  על-ידי פילוביץ שחף, (מפקח)

האשכול ירכז את תמלול הרצאותיו ואת כתבותיו של צפריר רונן.

הוא האיש שהיה צריך לעמוד היום בראשות מדינת ישראל, משום שהיה בעל עוצמה חסרת תקדים. הוא פעל כדי להגיע לכך, אך מת מדום לב. ייתכן שחוסל?

מותו הוא האבידה הכבדה ביותר והמייאשת ביותר עבור עמנו בנקודה זו של ההיסטוריה.

אין לו תחליף.

*

צפריר רונן (1955 - 28 בדצמבר 2009) היה פעיל פוליטי ואיש תקשורת ישראלי, איש ארץ ישראל השלמה.

רונן נולד בעין חרוד. בשנת השרות נמנה עם מייסדי קיבוץ גלגל שבבקעת הירדן. את שירותו בצה"ל החל בקורס טיס ולאחר הדחתו מהקורס שירת בסיירת מטכ"ל. למד לתואר ראשון בתקשורת (עיתונאות רדיו וטלוויזיה, 1983) ומיד בחוזרו הקים בקיבוצו, עין חרוד, ערוץ וידאו מקומי. הוא סיים תואר שני במנהל עסקים (1998). נשא את ג'ודי, ונולדו להם שלוש בנות.

נפטר ביישוב הקהילתי מולדת מדום לב.

-1995 הקים ועמד בראש "מטה הקיבוצים" שאיגד 100 קיבוצים, שחובותיהם לבנקים, כולל רביות, תפחו לכדי 15 מיליארד שקל. בסיום שנה וחצי של פעילות המטה, הושגה מחיקת חובות של 8 מיליארד שקל לקיבוצים.

סבר פלוצקר במאמרו בידיעות אחרונות מה- 19.3.96 תיאר זאת כך: "...מאז, החבורה של מטה ההתיישבות הצליחה להזיז הר. מה זה הר, היא הזיזה יבשת. קודם כל בדעת הקהל. עד לפני שנה דובר בישראל על החובות הנוראיים שיצרו הקיבוצניקים הבזבזניים ועל המתנות שהם מקבלים מהממשלה המוחקת להם חוב על חשבון כל יתר האזרחים. עכשיו מדברים על הקיבוצניקים המסכנים שהבנקים שיקרו אותם, סחטו אותם, מצצו את דמם והביאו למפלתם. בקיצור, לפני שנה זה היה משבר הקיבוצים, עכשיו זה משבר הבנקים. לפני שנה מילת המפתח הייתה "מחיקת חוב", עכשיו מילת המפתח היא "חיוב יתר"... מה רוצים היום הקיבוצים? הם לא רוצים בדיקת חשבונות, הם רוצים זיכוי ציבורי שיפסיקו לראות בהם גנבים ופושטי רגל. את השינוי הזה בדעת הקהל מטה ההתיישבות כבר השיג. אני מוריד בפניו את הכובע".

לאחר ההצלחה, הציע צפריר ב-1996 להקים את "מפלגת ההתיישבות" על בסיס ציבור "נפגעי הבנקים" במדינה, שהוערך כ-50% על פי סקרים, על מנת לקבוע בחוק את גבולות העמלות והריבית שגובים הבנקים מהציבור (מה שנעשה בחלקו מאוחר הרבה יותר).

בשנת 1998 ניהל את אולפני אל-רום ברמת הגולן.

פורום נהלל ופעילות פוליטית

היה יושב ראש פורום נהלל (נקרא בתחילה "כנס נהלל") של אנשי ההתיישבות העובדת למען ארץ ישראל, אשר הקים מחדש את התנועה למען ארץ ישראל השלמה.

נמנה עם מייסדי מפלגת התקווה (אחד ממרכיבי האיחוד הלאומי). התנגד בתקיפות לתוכנית ההתנתקות ולאחריה השתתף באופן פעיל ומוביל בעליות לחומש של מטה חומש תחילה.

רונן הגיע לתמוך בהתיישבות בארץ ישראל בכל מקום, כולל המאחזים ובית השלום בחברון. ב- ב' שבט תשס"ו ארגן כנס תמיכה ביישוב היהודי בחברון בהשתתפות עשרות מחברי ההתיישבות העובדת, חברי קיבוצים ומושבים מכל הארץ' כולל ליווי מוזיקלי של הזמר אריאל זילבר.

כשביקרו את דניאלה וייס בקשר להתנגדות לפינוי בית השלום, הוא (עם פורום נהלל) היה בין אלה שתמכו בה. הוא ששלף את המשור המכני מרכבו של יואל מרשק ב"תקרית המשור" ליד חוות סקאלי‏.

צפריר ובעז העצני הוזמנו להצטרף למועצת יש"ע המתחדשת בשנת 2007. יחד עם העצני, משה לשם ונעם ארנון. אולם הם התפטרו ממנה תוך זמן קצר עקב חילוקי דעות לגבי עקרונות הפעולה.

ערוץ ההיסטוריה הישראלית

ב-2000 נמנה עם יוזמי "ערוץ ההיסטוריה הישראלית". הוא הקים חברה בע"מ בשם זה, וגייס למטרה זו את אבישי כפיר (קצין צנחנים לשעבר ובוגר לימודי טלוויזיה אף הוא, מפיק ובמאי של סרטים תיעודיים רבים וכמו כן (2009) יו"ר הנהלת פורום היוצרים הדוקומנטריים) לשמש כסמנכ"ל תוכן בערוץ. כמו כן נכנס שאול לוי לתפקיד סמנכ"ל הכספים. כמלווי הערוץ הוא גייס את מאיר פעיל, יצחק נבון, עזריה אלון, חיים גורי, חיים חפר ועמוס חורב.

הוא אסף קטעי סרטים היסטוריים בנושאי ארץ ישראל והגיע ל-8,000 שעות תיעודיות, המקוטלגות על פי נושאים באופן ממוחשב‏‏‏.

הוא עסק באיסוף השקעות לערוץ, הגדרת תכנים ומטרות וכמו כן התכוון שהערוץ ייצור באופן רציף חומר תיעודי מקורי בנושאים ישראל, היסטוריה יהודית וציונות.

קללת אדריאנוס

רונן יצר סרט תיעודי בארבעה פרקים (כארבע שעות) בשם "קללת אדריאנוס", שאף קיבל אישור עקרוני להקרנה על ידי ערוץ 1 של הטלוויזיה הישראלית.

מהטענות בסרט:

1.הסבת שמה של ארץ ישראל מפרובינציית יהודה, (דהיינו "ממלכת יהודה"), שנוסדה על ידי נציב סוריה בשנת 6 לספירה, ל"פרובינקיה סוריה פלשתינה", בשנת 135, לאחר דיכוי מרד בר כוכבא היתה עדות ל"קלקלתו" - מונח שבו השתמשו חז"ל לתאור החרבת כל עצי הפרי, שבוצעה על ידי אדריאנוס בארץ יהודה. הקיסר סבר כי שינוי השם והחרבת הארץ יחד עם הגליית כל תושביה היהודים מאזור יהודה, תגרום ניתוק הקשר בין היהודים לארצם.

2.השם "Palestine" היה בשימוש שנים רבות על ידי הגויים, אבל משמעותו היחידה היתה - ארצו של עם ישראל, ארץ היהודים. כבר בהחלת המנדט הבריטי נאבקו ראשי היישוב נגד השימוש בשם זה, והשיגו תוספת קטנה - בעברית הופיע ליד השם "פלשתינה" הקיצור 'א"י' - כלומר "ארץ ישראל". כל יהודי ארץ ישראל היו "אזרחים פלסטינים" והיו גם ערבים שגרו שם, כלומר "ערבים פלסטינים" (בתרגום לעברית: "ערביי ארץ ישראל").

3.על פי מקורות ידועים ובנוסף כאלה שנתגלו לאחרונה, מוכח שאחד מהמניעים העיקריים בכל הפעילות של הערבים נגד המנדט הבריטי והתהליך של יצירת הבית הלאומי היהודי בארץ ישראל (מה שנקרא אולי בטעות המרד הערבי הגדול), היה פעילות חתרנית של ערביסטים בממשל הבריטי, במטרה להשאיר את ארץ ישראל בשליטה בריטית ולא לשחרר אותה כמדינה עצמאית יהודית (כמו שהיתה מטרתו של כתב המנדט המקורי של חבר הלאומים). בפרעות 1920 צעקו הערבים בירושלים: "אטבח אל יאהוד" ("הירגו ביהודים") אבל גם "א-דואלה מענא" - כלומר הממשלה איתנו(!).

4.גם הערבים יודעים את האמת, כלומר ש"פלסטין" הוא שם שהומצא לאזור אותו דורשים היהודים. בהזדמנויות שונות מצוטטים מנהיגים ערבים שונים, כולל אנשי אש"ף ויאסר ערפאת בראשם, הטוענים שהמושג "עם פלסטיני" הוא כלי נשק במלחמה נגד קיום מדינת ישראל (ראה ציטוטים).

5.לכן לדברי צפריר רונן כל עוד אנחנו משתמשים במושג "פלסטינים" (ומסכימים לכנות את הארץ בשם פלסטין) הקללה עומדת בתוקפה ואנחנו במו ידינו נותנים נשק הסברתי ביד אויבינו להשמידנו.

תחיית עם ישראל בארצו כוללת לא רק חזרה למגורים, עבודה בארץ, נטיעת עצי-פרי ואף הגנה עליה בכוח צבאי, אלא, לא פחות מכך, חזרת הזהות של ארץ ישראל כארצו של העם היהודי, בשמה. לכן עצם השימוש במושג "פלסטינים" הוא כניעה למגמה העשויה להוביל לאיבוד זהותנו הלאומית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A8_%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%9F

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אף אחד מאז ששת הימים לא מדבר על הזכות שלנו על ארצנו ליה 27.09.14 08:31 1
  כיבוש זהות הארץ - קיללת אדריאנוס ליה 27.09.14 13:25 2
  ''הנסיך הירוק'': מדינה פלסטינית? זו פנטזיה ליה 22.11.14 17:44 3
  מסעב חסן יוסף: כולם מדברים על מדינה פלסטינית. אין מקום לשתי מדינות במקום הקטן ליה 22.11.14 19:39 4
  ד''ר מרדכי קידר: ''רוצחים את צפריר רונן אחרי מותו'' (*) פילוביץ שחף 26.11.14 02:54 5
  כיבוש זהות הארץ בשדה המערכה שהוא התודעה באמצעות הדבקת שם בדוי לארץ ישראל ליה 28.11.14 09:29 6
  British Labor Party Wants Jewish Majority in Palestine; Also Transfer of Arabs ליה 31.12.14 12:54 7
  וידאו, ראיון עם בן גוריון: אין עם פלסטיני. הערבים רוצים להשמידנו ליה 31.12.14 12:57 8
  ברל כצנלסון התנגד לרעיון חלוקת הארץ ותמך בטרנספר ליה 31.12.14 13:00 9
  התשובה לכ''ט בנובמבר - כ''ה ביוני 1945 הכרה רישמית של האו''ם במדינה יהודית ליה 31.12.14 13:11 10
  ישראל למי? ליה 31.12.14 13:15 11
  מטרת צוות מנפצי המיתוסים: ניפוץ מיתוסים, והצגת המציאות והעובדות ליה 31.12.14 13:47 12
  צפריר רונן ז''ל: ''ארצנו תיפול ללא יריה אחת'' (*) פילוביץ שחף 01.01.15 14:23 13
     צפריר רונן ז''ל: ''ארצנו תיפול ללא יריה אחת'' ליה 22.06.21 08:08 29
  מפסיקים להתנצל ליה 03.01.15 10:10 14
  ''אני מתחנן! אני מתנצל!'' -בוז'י הרצוג. כשההסברה הישראלית התנצלה... ליה 03.01.15 10:16 15
  לקח ששת הימים, או יישובה של ארץ בלתי מחולקת - ארץ ישראל השלמה / צפריר רונן ליה 03.01.15 11:23 16
  השמאל השולט החליט להשמיד, להרוס ולהחריב את הציוויליזציה הציונית בארץ ציון / רונן ליה 04.01.15 08:01 17
  קללת אדריאנוס - פרק א: בדיית פלשתין / אלון ירדן וצפריר רונן ליה 04.01.15 18:37 18
  צפריר רונן זצ''ל - אין עם פלסטיני!!! פילוביץ שחף 12.01.15 03:02 19
  אין ערבי הרוצה בשלום / אבינדב בגין ליה 05.02.15 10:05 20
  השמאל לא רוצה את הזהות הלאומית היהודית הישראלית של ארץ ישראל. זו המלחמה שלו ליה 24.05.15 11:15 21
  פליטים עליך ישראל / מנחם רהט ליה 10.09.15 14:50 22
  היו ימים שהקיבוצים ניצבו בחזית יישוב ארץ ישראל והמאבק לשלמות הארץ / אמנון לורד ליה 16.04.16 11:11 23
  החלטת סאן רמו שאומצה על ידי חבר הלאומים תקפה ומחייבת גם היום ולא בוטלה מעולם ליה 26.04.16 13:28 24
  קללת אדריאנוס / מאת צפריר רונן ליה 04.05.18 08:24 25
  יורם שפטל: ''אין בעולם שקר גדול יותר מכך שבארץ הזאת ישב עם פלשתיני''! ליה 05.06.18 17:06 26
  הסלחנות הבלתי נסלחת של השמאל לטרור ואלימות / מידה ליה 05.09.19 00:30 27
  מערכת אכיפת החוק מציגה: חוק ליהודים וחוק לערבים / קלמן ליבסקינד ליה 30.08.20 08:46 28
  מדיניות השטיח של יאיר לפיד / מידה ליה 30.07.21 09:25 30
  סופה של הציונות הדתית? / מידה ליה 11.10.21 11:07 31
  מימי המכבים לנקודת האל חזור של המדינה היהודית / מידה ליה 01.12.21 14:44 32

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת ג' בתשרי תשע''ה    08:31   27.09.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אף אחד מאז ששת הימים לא מדבר על הזכות שלנו על ארצנו  
בתגובה להודעה מספר 0

אני הולך לדבר על דבר שקרולין גליק אמרה במובלע בדבריה. אני הולך לדבר על נקודה אחת שאולי אף אחד לא שם לב אליה: ארצנו תיפול ללא יריה אחת! ארצנו תיפול לידי האוייב על ידי שינוי שמה בלבד. ארצנו תיפול בבית דפוס שבו ידפיסו מפות שכתוב עליהן פלסטין. כך תיפול ארצנו.

מי שזוכר הקיסר אדריאנוס בשנת 135 לספירה החריב את יהודה. אבל הוא לא רק החריב את היהודים והיגלה אותם ורצח חצי מיליון יהודים והחריב את ירושלים, הוא לא רק לקח את היהודים מיהודה, הוא לקח את יהודה מהיהודים.

מישהו יודע איך הוא עשה את זה?

במקום פרובינקיה יודיאה הוא קרא לה פרובינקיה פלסטינה.

ולמה הוא עשה את זה?

כי זה הדבר הנורא שמחכה לכל עם ברגע שנלקחת ממנו האידנטיטי (הזהות) - ארצו ושמה של ארצו - אין לו לאן לחזור.

אבל אנחנו שמרנו את שמה של ארצנו בספר הספרים 2000 שנה. אם היה קם רב באיזשהו בית כנסת יום אחד ואומר: חברה החלטתי לוותר על ארץ ישראל הוא לא היה נשאר רב שניה אחת! אבל פה יושבת ממשלה שלמה שהוקמה על ידי יהודים במדינתם הריבונית, בארצם, ומהבוקר עד הערב, ארבעים שנה אומרת: אני מחכה לטלפון. פעם זה מחוסיין ופעם זה מערפאת, קחו את ארצי ממני! וזאת האמת!

כשאני הייתי ילד בן 12 היתה מלחמת ששת הימים, ואני לא אשכח שאני גדלתי בקיבוץ המאוחד - בקיבוצו של טבנקין אם מישהו מכם זוכר זאת, והמורות שלנו הסבירו לנו שהמפא"יניקים עושים דבר נורא ואיום. היו אז מפא"יניקים, מה שהיום זה מפלגת העבודה והם אמרו אחרי המלחמה, אשכול ודיין שמחכים לטלפון מחוסיין.

מה זה טלפון מחוסיין? תרים טלפון, תגיד שאתה מוכן לדבר איתנו, קח את ארצנו.

מה זה תוכנית אלון? אני עוד ב- 1978 הייתי בקיבוץ גלגל בבקעה שהייתי בין מקימיו ב- 1973, בא יגאל אלון לקיבוצניקים הילדים לדבר והציג את תוכנית אלון. מהי בעצם תוכנית אלון? לתת את ארצנו! חלק מארצנו, קצת מארצנו, קו כזה, קו אחר, אבל לתת את ארצנו.

תראו לי עוד עם אחד בעולם שמנהל משא ומתן על ארצו! תראו לי את האמריקאים שמוכנים למסור את פסל החירות או את האי האחרון באלסקה תמורת איזה שלום עם בן לאדן.

תראו לי את האנגלים מוכנים לנהל משא ומתן על כנסיית ווסטמינסטר בשביל לעשות שלום עם האיסלאם.

אנחנו צריכים פסיכולוג!

אנחנו שעוד בשיבת ציון אמרנו "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני, אנחנו מוכנים למסור את ירושלים.

רבותי, לא מחלקים את ירושלים - מוסרים את ירושלים. ירושלים המערבית זה סתם, זה שכונות, זה כמו שמנהטן זה מנהטן והשאר זה ברונקס, ברוקלין, שטויות. אנחנו מוסרים את ירושלים - זאת האמת.

עכשיו, כשדיין אומר שמחכים לטלפון מחוסיין מה העולם מבין? שזה לא שלנו! ביילין צודק. מה הוא בא ואמר? חברה, אתם 30 שנה אומרים: אם יהיה שלום - ניתן את ארצנו. זה מה שאתם אומרים. אם הערבים, אצלי אין פלסטינים כי אין דבר כזה, תיכף נגיע לזה, יהיו מוכנים לעשות איתנו SO CALLED SHALOM כלומר בסגנון של ביבי זה יתנו יקבלו, אתם יודעים מה זה יתנו יקבלו? יתנו לי קצת שקט - יקבלו את ארצי, זה הסגנון ואף אחד לא יכול להסוות את זה באף מילה! כך אנחנו מדברים, ליכוד, עבודה, רוב המפלגות אולי מלבד האיחוד הלאומי.

אף אחד לא מדבר טרמינולוגיה אחרת בארץ הזאת ואנחנו ניפול על בית דפוס שידפיס מפה.

אני הייתי בנשוויל טנסי ב -ג'י איי. היה שם שולחן ענק של יוסי ביילין, של הסכם ג'נבה. היו שם מפות ענקיות. אתם יודעים מה היה מודפס על שילה, חברון, ירושלים? אתם יודעים איזו ארץ היתה כתובה שם? פלסטין!

והיהודים עברו וחייכו ושתו קפה והיו מנומסים ורק איזה קיבוצניק מטורף מעין גדי, ראש מועצת עין גדי שם לב שביילין גם לוקח לו את הצד שלו של ים המלח, אתם יודעים, האיזור הזה, מועצה איזורית מגילות, אז הוא בא וכמעט הפך את הדוכן, איזה קיבוצניק חילוני מעין גדי - סתם אחד שכנראה לא מבין עניין. הוא לא יודע להיות מנומס, הוא לא פוליטיקלי קורקט - כמעט הרביץ להם מכות. זה היחידי. אני ישבתי בחוץ, הייתי עם הנוצרים הציונים והפגנתי, אבל אני הייתי היחידי מארץ ישראל, אני, סנדלים, בן קיבוץ שבכלל לא מבין ענין.

איפה היו כל העולם היהודי???

איך עם מתנהג ככה???

באתי לבית כנסת באנגלבוט שבוע אחרי זה. יש שם רב, הרבי גולדן. הוא עושה מגביות לבוסניה, לדארפור, לכל החברה הטובים, בעיקר אם הם מוסלמים. לא רצו לתת לי לדבר. אמרו לי שארץ ישראל זה עניין פוליטי. טילפנתי אליו ואמרתי לו: אם ארץ ישראל זה ענין פוליטי אז אתה יכול לסגור את התנ"ך ולסגור גם את בית הכנסת.

תראו לי בהיסטוריה שלנו שהיתה אי פעם מחלוקת בעם אם ארץ ישראל שלנו או לא! אבל חזרנו לארצנו, הקמנו מדינה ואיבדנו את הזהות.

תראו, אפילו אדם נפלא כמו שרנסקי, מה הוא בעצם אומר? סליחה שאני פוגע בכל החברה הטובים אבל אולי כדאי לעורר אז זה קצת. אז מה שרנסקי אומר? יש לו ספר על דמוקרטיה. הוא אומר: אם הם יהיו דמוקרטים ונחמדים, כלומר אם הם יהיו שבדים עם עיניים כחולות, בלונדינים, כאלה נחמדים - אז ניתן להם את ארצנו. מה המשמעות? שאם הם לא יילחמו נגדנו שיקחו את ארצנו!

תראו לי עוד עם שככה מתנהג! תראו לי עוד עם שככה מוכן להתנהג. ללא איום צבאי.

תמיד כשאני מתדיין, בעיקר בקיבוצים, אני אומר להם בואו נעשה איזה ניסוי קטן. IDENTITY -נגיד שהערבים היו אומרים שרק את בית הקברות של אותו קיבוץ - של השומר הצעיר כמובן, היו מוכנים לקבל ולעשות איתנו שלום, הייתם מוכנים למסור את בית הקברות של אותו קיבוץ קטן בגליל? כמעט הרגו אותי, כן? כי שם קבורים האבא והאמא והבן שנפל ביום כיפור. אבל, אמרתי, אתם מוכנים למסור את בית הקברות של האומה. את חברון לפני חמש דקות הייתם מוכנים לתת.

איך אפשר להסביר את זה? אנחנו עם שלא איבד את הזהות. תראו לי תינוק אחד רומאי שנולד היום, אין דבר כזה. אין אף עם שנותר, רק אנחנו!

אנחנו חזרנו לארצנו, בשביל להקים מדינה ובית משפט עליון וצבא ואמ"ן ומחשבים ומחלקת מחקר - שכולם ידברו בקול אחד שארצנו אינה ארצנו.

אני כותב לערוץ 7 שיפסיק להשתמש במילה פלסטינים - PALESTINIANS כי אם יש פלסטינים, MUST BE PALESTINE SOMEWHERE וזה לא בטקסס!!!

אנחנו תוקעים לעצמנו את הסכין עמוק.

שאני אראה לכם מה זה פלסטינים?

אתם זוכרים ב- 1977 את זוהייר מוחסיין? זוכרים אדם כזה? ראש אירגון אל צעיקה התראיין לעיתון הולנדי - טרוג:

There is no difference between Jordanians, Palestinians, Syrians and Lebanese. We are all part of one nation.It is only for political reasons that we carefully underline our Palestinian identity because it is in the interest of the arabs to encourage a seperate Palestinian identity in contrast to Zionism. Yes. The existence of a seperate Palaestinian nation is only for tactical reasons.

מדובר באומה טקטית.

זוהייר מוחסיין ראש אירגון אל צעיקה, חבר אש"ף.

אריאנה פלאצ'י ראיינה את ערפאת. שאלה אותו בספר שלה, לכו תקראו, הכל ידוע, לא צריך מחלקת מחקר של צה"ל. בוא נדבר על גבולות היא אומרת לו. ערפאת אומר: אני לא מדבר על גבולות. האומה שלנו נמצאת מהאוקיינוס האטלנטי ועד הים האדום. אז מסתבר שהאומה של ערפאת יותר גדולה מאירופה.

ושואלים את אסאד מה זה פלסטין, אסאד אומר זה דרום סוריה, ושואלים את חוסיין הוא אומר זה בכלל ירדן.

רבותי נפלנו לבלוף. אנחנו יודעים את זה, כותבים על זה, ואומה שלמה מתמסרת לשקר, לא יכולה להילחם בשלושה ארבעה אנשים שפה לוחצים על הכפתורים ומעוותים ומוחקים 2000 שנה.

ואיך אני אוכיח לכם?

אתם זוכרים את הסכם אוסלו? מה עשו אחרי זה? חפירות הצלה (חפירות ארכיאולוגיות). הרי עושים הסכם שלום, איך זה שצריך לעשות חפירות ארכיאולוגיות להצלה? את מה צריך להציל? הרי עושים שלום. הם אנשים טובים עם הרמוניה, למה צריך להציל?

כי הם יהרסו לנו את הכל. זה מה שאמרו אז הארכיאולוגים. דרשו הקצאת תקציבים לחפירות הצלה.

זה בדיוק חושף את קצה הקרחון של השקר. כולם ידעו שזה שקר. אבל אף, אף אחד מאז ששת הימים לא מדבר על הזכות שלנו על ארצנו ותדעו לכם - אם אנחנו נאבד את זהות הארץ לא תהיה לנו זכות על הארץ.

כי לאנגלים יש זכות על England ולגרמנים יש זכות על Deutchland בגלל שמם. ולמי יש זכות על ארץ ישראל? תגידו לי אתם, למי?

מה מדברים פה על אוסלו? מה אוסלו היה? אוסלו היה מחיקת הזהות. זה לא היה הסכם שלום! הסכם שבו מסרנו את זהותה של ארץ ישראל וזה לא חשוב איך. אם זה שרים או לא שרים או פלסטיניות - כל מיני שמות באמצע!

נתנו את זהותנו.

אני הסברתי שם לחברה באנגלווד - שכונת עושר אדירה, אמרתי, מה יקרה אם תבוא ממשלת ארצות הברית ותגיד: עכשיו אתם נקראים ברונקס, עכשיו אתם נקראים הארלם לצורך העניין? מה יקרה לכם? או מה יקרה אם אמריקה לא תיקרא בשם אמריקה אלא נקרא לה זימבבווה? אתם תהיו זימבבווים? האם חברון תהיה בפלסטין?

האם הר הבית יהיה בפלסטין?

אנחנו השתגענו?

יש פה נוצרים ציוניים. נמצא פה ג'ים ווינגר, אדם מדהים מאוקלהומה. הם אומרים לנו: העולם יאבד את תרבותו. העולם בנוי עלינו. אנחנו הבסיס של העולם הנוצרי. תיקח את זה משם - אין עולם. אנחנו הולכים לאבד את זה?

אתם מבינים איזו שואה יהודית הולכת להיות פה? ארצנו תיפול ללא יריה אחת אם ביבי ימשיך לדבר על יתנו יקבלו!

שאלו אותי בסוף הנאום באנגלווד: צפריר, מה היא התוכנית הפוליטית שלך? כולם רוצים שלום, נכון? זה עגל הזהב החדש. אז אמרתי:

What about that our country is our country? What about that? (ארצנו היא ארצנו. איך זה?)

בשביל 1.3 מיליון ערבים אני אתן את ארצי? אנחנו מוכרים את הבית הזה. זה הפירוש של מעשינו.

The bible land is our identity, the bible people is the bible land! thats it

ארץ התנ"ך היא הזהות שלנו, עם התנ"ך הוא ארץ התנ"ך. זהו זה ושלא יספרו לכם שום סיפורים. שלא יספרו לכם שום דבר מעבר לכך! ולכן אל תתפלאו שאין הסברה. We ocuppied Palestine, isnt? (הרי כבשנו את פלסטין, לא?)

האנגלים יכולים להיות כובשים באנגליה? לא! אבל מאד חבל לי שהאנגלים כובשים את צפון אירלנד. זה באמת לא יפה. בואו נטפל בזה קודם!

תגידו לי, האנגלים כשהם נסעו לפוקלנד הם היו Ocuppied או שהם היו Liberated? (הם היו כבושים או משוחררים? כובשים או משחררים?)

הם נסעו לכבוש את איי פוקלנד או לשחרר? מה דעתכם? אני אעזור לכם כי אתם ביישנים. הם נסעו לשחרר. אבל אם היו נוסעים לאיים המלוויניים הם היו כובשים או משחררים? אני אעזור לכם גם. הם היו כובשים! כי האיים המלוויניים שייכים לארגנטינה אבל איי פוקלנד שייכים לאנגליה.

ארץ ישראל שייכת לעם ישראל ו- Palestine לא שייכת לנו. תראו מה קרה בקוסובו. קוסובו היתה ליבה של סרביה. אתמול היא נמסרה למוסלמים. נפלה לבדייה! אנחנו בדקה ה- 90 אם אנחנו לא ננהל את הקרב התודעתי פה, לפני שהולכים לעולם.

תשימו אותי על האו"ם ואני אסדר להם את הראש.

מה קרה לנו?

הרי בכתב המנדט נאמר לנו ושם זכותנו המשפטית על הארץ, הכירו בזכויות ההיסטוריות שלנו. זה כתב המנדט. מה זה זכויות היסטוריות? זה Identity הזהות.

יושבים הערבים בועדת פיל בשנת 1937 ואומר איזה מהדי אחד: אין ארץ כזו פלסטינה. פלסטינה היא מונח שהמציאו הציונים. אין כל פלסטינה בתנ"ך - אומר הערבי הזה, עבד אל האני מהדי - ארצנו היתה מאות שנים חלק מסוריה. אז אם זה סוריה בשביל הערבים, או אם זה משהו אחר - אז אנחנו Ocuppying (כובשים) ואתם חושבים שמישהו ייתן לכם להישאר בתל אביב?

למה אהוד ברק לא נותן לסגור את החלונות בבית השלום בחברון? אתם יודעים למה? כי הם לא רוצים את הזהות היהודית של חברון. למה הם נלחמים נגד לוינגר בחברון? רק בגלל זה! מה 700 יהודים או 1000 או 1500 בחברון זה מה שישנה? השמאל לא רוצה שתהיה שם Jewish Identity (זהות יהודית).

והם לא רוצים את קבר יוסף בגלל שזה Jewish Identity (זהות יהודית) או זהות עברית או זהות ישראלית.

השמאל לא רוצה את הזהות הלאומית היהודית הישראלית של ארץ ישראל, זו המלחמה של השמאל - לא השלום, לא השטחים, כי מה שמנהלים עכשיו (תקראו את אלייקים העצני, תקראו את קרולין גליק), לא מנהלים משא ומתן לשלום. מנהלים משא ומתן למסור את ארצנו. זהו! בלי שום תנאים! עם טרור, עם הכל. לכן זנחו את 14 הנקודות שזה גם היה שטות. אתה מנהל 14 נקודות על משטרה כזאת או אחרת?

מי מנהל בכלל משא ומתן על הארץ? וביום שנבוא לעולם ונדבר כמוני לא יהיו שאלות יותר!!!

לא קופי ולא שמופי (קופי ענן האו"ם).

ארצנו היא ארצנו. Next question please (השאלה הבאה בבקשה). ככה עובדים!!!

אני הייתי בחברון באיזה הפגנה מול הגלוחי ראש האלה שנקראים בטעות "שלום עכשיו" ושאל אותי כתב C.N.N:

When are you going to stop the occupation? (מתי תפסיקו כבר את הכיבוש?)

אז הסתכלתי עליו ואמרתי לו: תגיד אתה מכיר את התנ"ך? אתה פתחת אותו לאחרונה? תפתח ותראה של מי הארץ ואחרי זה תחזור אלי. הוא הוריד את המצלמה ואמר לי: אתה יודע מה, אף פעם לא קיבלתי תשובה כזאת, כל הכבוד, והבחור לא אוהד ישראל, מי שעובד ב- C.N.N אל תחשדו בו שהוא אוהד את ישראל.

אנחנו צריכים להגיד דבר פשוט. ארצנו היא ארצנו.

OUR LAND IS OUR LAND VERY SIMPLE VERY CLEAR

אם מישהו לא יודע שילך למקורות. אם מישהו לא רוצה לדעת שילך להחלטת חבר הלאומים מ- 24 באפריל 1922. החלטת חבר הלאומים נתנה לנו את הזכות על כל הארץ, כולל מה שקרוי עבר הירדן. החלטת החלוקה גרעה זכויות, אז מה אתם רוקדים ברחובות? בקיבוץ שלי ב- 47 הורידו את הדגל לחצי התורן. בכל הקיבוץ המאוחד. זה היה יום אבל, כי קרעו את הארץ.

לכן החג שלי זה 24 באפריל - כי שם העולם הכיר פה אחד בזכותנו על הארץ הזאת והזכויות שלנו עברו לאו"ם והזכויות הוכרו על ידי ממשלת ארצות הברית באמנה האנגלו-אמריקאית והזכויות שלנו הן FOREVER. לנצח. אי אפשר לקחת אותן! וכל מה שממשלת ישראל צריכה זה לקרוא חוברת אחת ולהתייעץ עם כמה משפטנים שמבינים עניין ולהבין: ארצנו היא ארצנו וזה להגיד לעולם.

לא מנהלים משא ומתן עם שום ערבי שחומד את ארצנו או מתחפש.

אומרים להם: המדינה הירדנית היא המדינה הארץ ישראלית - ככה מדברים, זאת טרמינולוגיה! היא היתה ארץ ישראל ונקרעה! יש מדינה ערבית על 78% מארצנו. היא כבר קיימת והיא שם ומי שרוצה להיות ערבי במדינה ערבית שיקום ויניע את האוטו. מי שלא אוהב את ניו ג'רסי נוסע לפנסילבניה, אבל פה הוא יחיה תחת שלטון יהודי וזהו זה.

צפריר רונן בכנס ירושלים 2007

https://www.youtube.com/watch?v=TBEgR0rNzsA

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת ג' בתשרי תשע''ה    13:25   27.09.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כיבוש זהות הארץ - קיללת אדריאנוס  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 27.09.14 בשעה 14:19 בברכה, ליה

השם הרומאי " פלשתינה" היה פיקציה שהומצאה על ידי הקיסר אדריאנוס בשביל למחוק את זהותה של יהודה. פיקציה של אדריאנוס אז ופיקציה של הערבים היום באותה מידה.

שם בדוי שאין כל עם העומד מאחוריו - לא בתקופת אדריאנוס ולא בימינו אנו - פיקציה מתוחכמת שהומצאה למטרה אחת ויחידה, לצורכי כיבוש זהות הארץ.

תישא הארץ זהות "פלסטין", הרי עם ישראל כובש, תישא הארץ זהות "ארץ ישראל" הרי הערבים הם הכובש.

שדה המערכה הוא התודעה והתודעה של העולם היום מעוצבת ע"י הזהות הבדויה שהומצאה במחשבה תחילה ע"י הערבים כנשק ללוחמה פסיכולוגית על מנת לכבוש את ארץ ישראל ללא יריה אחת.

במאמריו חושף צפריר אחת לאחת את מלחמת התעמולה הערבית שנועדה לגנוב ולזייף את זהותה של הארץ ולהפוך את עם ישראל כובש בארץ ישראל.

צפריר חושף את בדיית פלשתין ומוריד את המסכה מפניהם הערבים המחופשים. בכתביו נחשפת העובדה שהמושג "העם הפלסטיני" זהו יצור שהולידו מדינות ערב, בשביל להכריע את ישראל בדרכי ערמה.

"העם הפלשתיני" הוא התחפושת המושלמת להמשך מלחמת ארצות ערב בישראל, בעוד שהאמת שזו מלחמת כל האימפריה הערבית מוסלמית בישראל הקטנה.

בסרט שהפיק מציג צפריר את הקרב על זהות הארץ שממנה נובעת הזכות על הארץ.

איזו זהות תישא הארץ? ארץ ישראל או פלשתין?

זו השאלה שתקבע מי יישאר כאן. לא טנקים, לא צבא או מלחמה יכריעו את ישראל, אלא המלחמה על זהות הארץ, כי זהות הארץ היא היוצרת את הזכות על הארץ וזוהי מטרת מלחמת התעמולה הערבית שנועדה לגנוב ולזייף את זהותה של הארץ ולהפוך את עם ישראל לכובש בארץ ישראל.

http://tsafrir-ronen.blogspot.co.il/

Hadrian's Curse by Tsafrir Ronen

The Invention of Palestine as a Psychological Weapon for Conquering Eretz Yisrael Summary Almost 2,000 years ago, the Roman Emperor Hadrian cursed the Jewish People and decreed that Judea should be henceforth called "Palestine" after the Philistines, an ancient enemy of Israel that had disappeared from the world’s stage more than 600 years earlier. It was his final twist of the knife and legacy after wars, massacres, persecutions, and exiles that had largely extinguished the Jewish presence from Judea.

Today, the modern enemies of a resurrected Jewish Nation have dusted off Hadrian's curse and are attempting to pull off a monumental theft: the Arab world have reincarnated "Palestine" to steal Israel's heritage and the Land of the Jewish People.

"Hadrian's Curse" will expose the BIG lie of the "Palestinian cause" in a full-length 120-minute documentary. The film will document that there never was a "Palestinian" people, The world has become so accustomed to the "truth" of the "Palestinian" perversion of history and work backwards, exposing recent claims and acts whose absurdity and villainy shock uninformed observers.

When Arafat declared: "Our nation is the Arabic nation that stretches from the Atlantic Ocean to the Red Sea and beyond it", it turns out that Arafat's nation already stretches over an area larger than all of Europe.

his is the twisted story of one of the biggest, most remarkable fraud in history. It is such a successful fabrication that many otherwise informed people have been duped and mislead. This propaganda has become a powerful weapon used by Israel’s enemies, the Arabs, to try to conquer Eretz Yisrael without firing a shot, without an army, tanks or jets. The Jewish People eventually bested Hadrian. They returned to their land and reestablished sovereignty over it.

They rebuilt Jerusalem as their capital, and resettled desolate Judea. They did all this only to now confront the reincarnated curse of Hadrian in the guise of Arabs renaming themselves "Palestinians" and claiming all the ancient Land as their own.

As explained in the Film, many Israelis and lovers of Zion have accepted this misnaming and misidentification. Hadrian’s ancient curse now threatens Israel’s very existence.Israel’s success and endurance and the world’s hope for peace in the 21st century, demands that the deceit and danger of a Palestinian state must be exposed and avoided. It is our fervent hope that "Hadrian's Curse" will expose the historical truth.

Part I - The Secret All the Arabs Know

At the Annapolis Conference, George Bush spoke about his vision regarding the virtues of two nations for two peoples.

One of those peoples has a clear identity – the Jewish People. Yet it would be interesting to know the identity of that second people: Already in 1977, one of the central spokesman of that "second people", a member of P.L.O. leadership, Zahir Muhsein, the leader of the al-Sa'iqa Organization, revealed the truth in an interview to the Dutch newspaper Trouw:

The Palestinian people does not exist. The creation of a Palestinian state is only a means for continuing our struggle against the state of Israel for our Arab unity. In reality today there is no difference between Jordanians, Palestinians, Syrians and Lebanese. Only for political and tactical reasons do we speak today about the existence of a Palestinian people, since Arab national interests demand that we posit the existence of a distinct 'Palestinian people' to oppose Zionism for tactical reasons, Jordan, which is a sovereign state with defined borders, cannot raise claims to Haifa and Jaffa. While as a Palestinian, I can undoubtedly demand Haifa, Jaffa, Beer-Sheva and Jerusalem. However, the moment we reclaim our right to all of Palestine, we will not wait even a minute to unite Palestine and Jordan."

Are you in shock? If the Palestinian People does not exist, what does exist? Arabs who live in Eretz Yisrael and who have disguised themselves as "Palestinians" for fraudulent purposes. "Only a means for continuing our struggle against the State of Israel," in Muhsein's words. A fraud so successful that even George Bush can be found seeking a state for that fraud!

Do you think Zahir Muhsein is alone? This transparent fraud about the so-called existence of Palestine is revealed to us by all the Arabs' leaders:

In 1974, the late Syrian President, Hafez al-Assad, declared: "It would be fitting for us to mention to the responsible Israeli authorities that we view Palestine not just as an inseparable part of the Arab nation, but as a part of Southern Syria." In 1987, he reiterated himself at a conference in Amman, "A country named 'Palestine' has never existed." Jordanian King Hussein responded, "The appearance of the national Palestinian persona serves as a response to Israel's claim that Palestine is Jewish."

Yet the prize goes to Arafat who in 1970, with candid simplicity, told the reporter Arianna Palazzi: "The question of borders doesn't interest us… From the Arab standpoint, we mustn't talk about borders. Palestine is nothing but a drop in an enormous ocean. Our nation is the Arabic nation that stretches from the Atlantic Ocean to the Red Sea and beyond it….. The P.L.O. is fighting Israel in the name of Pan-Arabism. What you call "Jordan" is nothing more than Palestine."

Such revelations are an eye-opener for anyone who has not understood until today the masked-ball being run by the Arabs: The true meaning of Arafat's words, that "Palestine is Jordan," is that for the Arabic people, living under the "Pan-Arab" umbrella, in addition to over twenty Arabic countries, there is already a country called Jordan that was established by the British for the Arabs on 77% of the Land of Israel, promised to the Jewish People by the League of Nations in 1922. Anywhere else on earth, could an additional country would be established for a people that already has twenty-one countries?

All the same, there is nothing like the testimony of the founder of the P.L.O. himself, Ahmed Shukari. Already in 1956 he proclaimed from the podium of the U.N., as the Arab League's ambassador there, that "such a creature as Palestine does not exist at all. This land is nothing but the southern portion of Greater Syria…"

And if Ahmed Shukari says that Palestine does not exist at all, the logical inference is that "Palestinians" do not exist at all either. That same Shukari was born of a Turkish mother in Lebanon, was himself a Jordanian lawyer, served as the ambassador of Syria to the U.N., the ambassador of the Arab League to the U.N., and the ambassador of Saudi Arabia to the U.N. In 1964, after this talented actor who changed loyalties like a chameleon was fired by the Saudis, Egyptian president Gamal Abdel Nasser hired him to found the "Palestine Liberation Organization", the P.L.O., an organization dedicated to the liberation of a country that in his own words did not exist at all.

All the prominent spokesman of that poor, homeless "people" say openly: The Arabs who live in Eretz Yisrael are precisely the same Arabs who live in Syria, Jordan or Lebanon. They are not a separate country, but a fragment of the enormous Arab nation divided amongst many Arab countries. In their identity they are Arabs and the invention of Palestine is just a transparent bluff: "a means for continuing our struggle against the State of Israel for our Arab unity". Can any testimony be better than that of the Arabs themselves, exposing the lies and deception involved in Palestine's creation?

Yet the most compelling argument for the idea that the "Palestinian People" is a fraudulent invention, and that the Arabs are all one people, was expounded by none other than Mr. Husseini, head of the Supreme Arab Committee, to the U.N. special committee that was deliberating on Eretz Yisrael in 1947:

An additional consideration of great importance for the Arab world is racial uniformity. The Arabs lived in a broad expanse stretching from the Mediterranean Sea to the Indian Ocean. They spoke one language, and shared a common history, tradition and aspirations. Their unity was the solid foundation for peace in one of the most central and sensitive regions in the world. For that reason, it does not make sense that the United Nations should facilitate the establishment of a foreign entity within that well-rooted unity."

Indeed, Mr. Husseini is correct. His declaration before the investigative committee of the United Nations exposes the simple fact that there is no "Palestinian" language and no unique "Palestinian" culture. The Palestinians are Arabs, and they cannot be set apart from the Jordanians, Syrians, Lebanese, Iraqis, etc.

Remove from the argument the lies and untruths and you reveal that the conflict is taking place between the Arabic, Muslim empire of twenty-one states and the Jewish People, claiming their right to their one and only historic homeland, consisting of less than one fifth of a percent of the lands under Arab control.

This is the twisted story of the biggest, most unprecedented fraud in history. It involves such a successful bluff that many people have no doubt about its veracity. This propaganda has become a powerful weapon by which means Israel's enemies, the Arabs, are trying to conquer Eretz Yisrael without firing a shot, without an army, tanks or jets.

Part II - The Arabs' Ultimate Goal

Following the Six Day War, the Arab countries, defeated by a small county determined to survive, understood that Israel would be impossible to beat militarily. They understood that the Israeli Samson would be possible to beat only by way of the cunning of the Philistine Delilah. And that's what happened…. No longer would there be cries firing up the masses to genocide, but rather, sophistication… A melody carefully aimed at the delicate western ear. The Arabs discovered that from a propaganda standpoint, it was easier to convince world public opinion of the rights of the poor, small, deprived "Palestinian People" to its own state, than to justify the demand of the enormous Arab empire for an addition of territory from a tiny country fighting for its life.

The Palestinian People is a fabrication invented with aforethought as a psychological weapon of Arab countries defeated in battle, a "Trojan Horse" for conquering Eretz Yisrael, as Feisel Husseini said after the Oslo Accords.

So was born the worldwide propaganda campaign that turned matters on their head. The Israeli "David" against the Arab "Goliath" was transformed, by way of sophisticated propaganda, into the Israeli "Goliath" oppressing the Palestinian "David". The object of this propaganda is to blot out and forge the name and identity of the ancient, Biblical Eretz Yisrael, and to transform it into the land of "the Palestinian People" fabricated by Arab propaganda.

By such means did their false propaganda gain such a strong foothold in the media and the bastions of liberalism that no one has paid any attention to the simple truths spoken openly by Zahir Muhsein, Assad, Shukari, King Hussein or Arafat.

By means of brainwashing, fabrications, lies, falsification, and taking advantage of the world's ignorance and the international media's superficiality, a process has been taking place in broad daylight, for several dozen years already, of counterfeiting and blotting out history. And just as Goebbels and Hitler, the arch propagandists of the 20th century said derisively, the bigger the lie, the more people will believe in it.

Fulfilling the demands of the Palestinian lie, will put an end to the identity of Eretz Yisrael. Following the loss of the Land's identity, will come the loss of our right to the land. For, if there are "Palestinians", that implies that there is also a land called Palestine, and if there is a Palestine… then there is no Eretz Yisrael.

The most terrible part is that large sectors of Israel, itself, have already fallen into the Arab propaganda trap. It is they who are opening the door to the Trojan horse that will destroy the identity of Eretz Yisrael. This is a war that is not being waged by means of weapons and armies, or over physical territory. It is being waged on the battlefields of awareness of the Land's identity. The Roman name "Philistia" was a fiction invented by the Roman emperor Hadrian after the Bar Kochba Revolt in 135 C.E., a fiction of Hadrian then, and a fiction of the Arabs today, to the same degree.

It is a fabrication that represents no people, not then and not today. It is a sophisticated fiction invented for one purpose and one purpose alone, to wipe out a land's identity. If the land is called Palestine, then the Jewish people are occupiers. If the land is called Eretz Yisrael, then the Arabs are occupiers.

This is the essence of the Arab propaganda war, which is intended to steal the identity of Eretz Yisrael and to transform it into Palestine, and by such means to turn the Jewish people into occupiers of Eretz Yisrael. That's the whole story.

Now it's already clear. The Palestinian identity is tactical, artificial and temporary. It is just a tool in the pan-Arab struggle against Israel. The amazing thing is that it's all out in the open. Section 12 of the Palestinian charter summarizes the idea of this temporary identity, by stating that:

The Palestinian people believes in Arab unification. It believes that in order to fulfill its task towards achieving this goal, it must, at this stage of its national struggle, preserve all the components of its Palestinian personality, and it must increase awareness of its existence, and reject all plans liable to weaken it or make it disappear."

Is there another people in the world that writes in its charter of self-definition the expression "at this stage"? And what will be in the next stage? Obviously, after conquering Israel, the territory will be divided up between Arab countries, and those Arab countries themselves will throw Palestine into the wastebasket of history.

As Arafat said, the Palestinian people are a fiction. The same is true regarding the Jordanian people, and all the other Arabic speaking peoples in the Middle East. These are not peoples with separate identities, but part of the great Arab nation. Only that has a true identity. By their self-definition, they cannot be divided up into a number of peoples with individual identities. Rather, they constitute one nation consisting of many states, as Arafat himself said to Arianna Palazzi in an incautious moment.

For the sophisticated Saudis, with their Saudi Peace Plan, it is clear that its purpose is not to actualize the rights of the Palestinian people to self-determination, for no such people exists. They conceal the truth that the great Arab nation has already actualized its right to self-determination by establishing a large number of countries, one of which extends over about 78% of the area of mandatory Eretz Yisrael. For the Arabs, exploding with laughter over the foolishness of the West, it is clear that if an additional Arab state arises in the western portion of Eretz Yisrael, that will not serve the right of self-determination, but the demand of imperial conquest of all Eretz Yisrael by the Arab nation. Is George Bush dragging Israel to its destruction?

The Palestinian fabrication is exposed precisely when we listen to authentic Arab voices. The prominent Arab historian, Dr. Philip Hitti, who expressed himself at the Anglo-American commission of inquiry in the State Department building in 1947, said as follows:

Sir, Palestine never existed throughout history. Absolutely not

Moreover, Professor Juhan Hazam, in his testimony before that same commission, added:

Before 1917, when Balfour made his declaration, there had never been a Palestinian question, and there was no Palestine as a political or geographic unit."

Also a local Arab leader, Abd al-Mahdi, testified before the Peal Commission in 1937 as follows:

There is no such land. Palestine is a term invented by the Zionists. There is no Palestine in the Bible. Our land was for hundreds of years a part of Syria."

Indeed, this is a picture of the real situation in 1918 and at the start of the British conquest of Eretz Yisrael…

Were there any trace of truth to the claim regarding the historicity of a Palestinian People, we should certainly have expected to find mention of it in the history books and encyclopedias, as well as in archaeological research.

Part III- Will Israel finish Hadrian's Work?

Thus, the way to Palestinian Hell was paved with the good intentions of Christian Zionists like Lord Balfour, the British foreign secretary. In the Balfour declaration, and by the decree of the Mandate, they decided, based on historic rights, to grant Eretz Yisrael to the Jewish people. Yet they called it Hadrian's Roman name, Palestine, which had originally had the precise intention of blotting it off the map.

From that moment on, the way was prepared for the birth of the Palestinian fiction.

The name Palestine, by which the British accidentally called the land, bore the seeds of destruction of the Palestinian bluff, as if the entire Land was the stolen property of the Palestinian people, an ancient, rooted people, thousands of years old. This was such an incredible but successful fabrication that large portions of Israeli society fell into its snare. In the report presented in 1938 to the League of Nations, the British made it very clear: "The name 'Palestine' is not a country but a geographic region.'"

No one could have imagined in 1917, at the time of the Balfour declaration during WWI, that anyone would use the name Palestine to create a monstrous, hostile, false identity, for propaganda purposes, and would engrave on their flag the destruction of Israel.

The reporter and writer Joan Peters, in her book From Time Immemorial, writes, "The one and only identity never adopted before 1967 was that of 'Palestinian Arab'."

The Palestinian lie was not hatched by any land or any people, but by a map, a map drawn by two European colonial ministers, an Englishman, Herman Sykes, and a Frenchman, George Picot, and on the map was written… "Palestine". It was clear to the British that Palestine as a sovereign political unit had never existed. No nation had ever borne its name. No people had ever prayed for its welfare. It was a name that hadn't existed at all for 1300 years, ironically, precisely when Muslim empires were dominant. "Palestine" was a Roman political fabrication that had faded and disappeared together with the empire that had created it.

The Land regained independence only when the name "Eretz Yisrael" , the name in the hearts of the first Zionists, was restored to it. Had not this identity been preserved by the Jewish People, and had it not been preserved in the hearts of the Christian Bible-loving nations who made up the League of Nations, the national rebirth of the Jewish People might never have taken place.

This is the substance of the war being waged on millions of television screens throughout the world. It is being waged over the identity of Eretz Yisrael. It is being waged by means of all the media, and it seems as though the Arabs have the upper hand, while Israel leaves an impression of impotence, of not yet having even identified the battlefield on which its fate will be sealed.

While Israel prepares jets and tanks for a military struggle, Israel's enemies are preparing their weapons for the final battle, for sticking the last dagger into the back of a State of Israel that does not understand and is not even ready for this battle. Unless Israel prepares for this battle, comes to an understanding of its complexity and frees itself from the false terminologies and constant brainwashing, Israel will be defeated and its land will be irrevocably taken from it.

Will Israel, which valiantly vanquished all the Arab armies when they attacked it also know how to face this propaganda attack that is threatening to destroy it?

It would seem as though the battle is already decided. The Arab propaganda has already penetrated the nervous system and destroyed the immune system that defended the Jewish People for 2000 years, with even the Israeli Prime Minister and Foreign Minister saying that "Israel's interest is to establish a Palestinian state"…

In other words, what they want is for the Bible to be rewritten and for King David's land of the Bible to become the land of Goliath the Philistine.

Could anything be more insane? Is there another nation on earth that behaves this way?

Is it possible that Israel will be beaten without a single shot being fired, simply handing over their land to a wretched fabrication, a coarse, primitive, charlatan canard, a deception that conceals the destruction that the Arabs are preparing for Israel? Could Israel's leaders be too blind to see the danger looming of the Land's Jewish identity being lost? Will precisely the vision of the prophets, fulfilled with the establishment of the State of Israel, bring with it the destruction of the identity of the Jewish People's land, and lead to its exchange for the false identity of Hadrian – Palestine? When lies are repeated many times, they become true. Such a lie is the fabrication regarding the existence of a historic Palestinian identity. That false identity, which began with Hadrian's curse and that was revived by Lord Balfour, has become a first rate propaganda tool. It became that the moment the Arabs understood the potential of destroying the identity of Eretz Yisrael, and with it the identity of the People of Israel, whose name bears the stamp of ownership of the Land.

The struggle against Israel was the glue that bound the Arab world, otherwise sunken in endless internal quarrels. The Arabs' aim in fabricating Palestine was not to build a nation but to annihilate a nation. Yet to conceal that plan, they invented the plan of "phases". The first phase is the invention of a "Palestinian People". The second phase is the liquidation of Israel, weakened and wearied after Oslo.

By such means did the Arabs conceal their genocidal intent with a "new tool", in the words of Zahir Muhsein, for conquering Eretz Yisrael without firing a shot.

All of these lies and falsehoods, this whole "costume ball" is being marketed by the media, which is turning out to be an obsessive collaborator with the biggest lie on earth. Precisely this Hadrian understood. That's why he chose the name Palestine. Precisely this is understood as well by Hadrian's heirs – the Arab propagandists who through their use of this false name sever the historic tie between the People and the Land of Israel. Without doing that, it would be impossible to use the word "conquest" – could a people be considered the conqueror of its own land? The question Israel faces is this: Will the Jews forego the name and the identity of their Biblical land? Will the Christian world agree to concede on the identity of the cradle of western civilization, the holy land, Eretz Yisrael?

It's the twist of fate that for all this to happen, the Jews had to vanquish Hadrian completely, return to their land, establish sovereignty, resurrect the Hebrew language, establish a mighty army, industry, the best agriculture on earth, hi-tech, culture, song, dance, reestablish a nation, rebuild Jerusalem as their capital and settle every town and village that Hadrian destroyed. Could we have possibly come full circle? Will Hadrian's curse, which didn't succeed for 1800 year, precisely when Israel was in exile from their land, succeed just now, with Israel's return? Will it be precisely the Israeli government that will resurrect Hadrian's curse, previously lost in the depths of forgetfulness?

Today, 1800 years later, an Israeli Prime Minister is calling for fulfilling what Hadrian failed to do – the erasure of Eretz Yisrael and the establishment of Palestine.

The Emperor Hadrian is smiling from the grave.

The writer, a Former member of the secular Kibbutz “Ein Charod” is a media personality, serves in an elite army unit and was one of the founders of the “Nahalal Forum on Behalf of the Entire Eretz Yisrael”. He is presently preparing a documentary film on the Arab Palestine myth called : Hadrian's Curse

Battle Over The Identity Of Eretz Yisrael By: Tzafrir Ronen

The historic significance of the rise of settlements since the beginning of Zionism has been not just to restore the Jewish people to Eretz Yisrael, but chiefly to reinstate the Hebrew identify of Eretz Yisrael.

The pioneers who transformed Um Juni to Degania, the first kibbutz in the Holy Land (1910), restored its Hebrew identity. With that act, a parcel of our homeland was conquered. The work brigade that transformed “Ein Jalud” to Ein Harod (1921) restored the Biblical identity from Gidon’s days to the valley. The same goes for the transformation of the hills of “Abu Shusha” to Mishmar HaEmek, and the transformation of “Ja’uni” to “Gai-Oni” (Valley of My Strength), and then to Rosh Pina. Every settlement restored to every abandoned spot in the Land its Biblical, Hebrew identity.

The establishment of Elon Moreh renewed the Israeli identity of Elon Moreh.

The recent fight in Hebron over Jewish settlement in part of Hebron’s Jewish Quarter where Arab squatters had set up a marketplace was not just over the rights of two families. The pioneers of Jewish Hebron understand that this battle is over Hebron’s identity. If Hebron is populated by Jews, Hebron’s identity will be Jewish, and if there are only Arabs in Hebron, then even Hebron’s name will be abandoned in favor of “Al Halil,” the Arabic name. The Left wants an Arabic identity for Hebron. Their hatred for settlement is hatred for the idea of linking Eretz Yisrael and the Jewish people. That is the whole story.

Yet not just Hebron is involved. The Left also does not want any of Judea and Samaria to have a Jewish identity. Their friends in the media continue to label the heart of Eretz Yisrael by foreign names given to it by our people’s enemies, such as “Palestine,” the “West Bank,” the “territories,” and the “occupation.” They’ll call the land of the Bible by every possible name, just not the only name that restores a Jewish identity to our land – Judea and Samaria. The meaning of the name “Judea” is that this is the land of the Jews, and Eretz Yisrael means that this is the land of Yisrael – just as Eire-land is the land of the Eires, Eng-land is the land of the English, and Fin-land is the land of the Finns. They cannot be occupiers of a land named after them. A land’s identity is like the identity of the people inhabiting it. The people of Israel cannot be considered occupiers of the Land of Israel.

Had there been no renewed settlement in Shiloh, Beit El and Elon Moreh, these would have remained abstract Biblical names, in the realm of legend. Settlement created the Land’s identity anew. Settlement restored to these areas their true names, and removed from the Arabic conqueror the false Arabic names. Shiloh recreated Biblical Shiloh. If Judea and Samaria are ever abandoned, they won’t just be abandoned physically but in terms of their identity.

Once more, on all the world’s maps, Eretz Yisrael will no longer be called Eretz Yisrael or Israel, but something else. Surely, until 1967, Judea and Samaria were called “the West Bank of the Kingdom of Jordan.” Israel’s military victory over Jordan restored to them their true Biblical name. If Israel abandons them, the enemy will not call them by their Hebrew name, but by their counterfeit name, Palestine, a name artificially created by the Emperor Hadrian when he subdued the Bar Kochba revolt in his longing to destroy the Jewish identify of Judea.

Hadrian’s curse failed. The name Palestine was abandoned entirely over the years. Already the Crusaders called the land “the Kingdom of Jerusalem.” The Arabic conquest didn’t call the Land by any name whatsoever. It was just Southern Syria. For 1300 years the land lacked any identity, and lacked any people that identified with the Land – except for our people. The anti-Semitic British, halting aliyah and settlement by way of their White Paper, understood what the anti-Semites in our midst understand: settlement restores Jewish identity to the Land.

Every outpost carrying a Hebrew name transforms another section of the Land to Hebrew. The battle is not one of tanks or jets. The battle today is the most decisive battle ever. It is a battle over the identity of the Land. Will the Land carry a counterfeit Arabic or pagan identity, a forged name from the Emperor Hadrian? Or will it have an Israelite, Biblical identity – the true identity of the Land.

Only settlement will restore to the Land its Israeli identity. The Arabs demand that Prime Minister Ehud Olmert hand over to them the Land, empty of Jews. As long as there are Jews in Judea, it will be impossible to call it by its counterfeit propaganda name – Palestine. The only thing stopping this government from handing over Eretz Yisrael to the enemy is their inability to destroy Jewish settlement, which meanwhile is stopping the wheels of destruction in Judea. The construction of hundreds of new outposts is the only guarantee that the identity of Eretz Yisrael will be preserved.

The desire to destroy settlements is the desire to destroy the identity of Eretz Yisrael – the land of the people of Israel.

http://tzafrirronenen.blogspot.co.il/

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת כ''ט בחשון תשע''ה    17:44   22.11.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ''הנסיך הירוק'': מדינה פלסטינית? זו פנטזיה  
בתגובה להודעה מספר 0

מוסעב חסן יוסף, בנו של בכיר חמאס שריגל עבור ישראל אחרי הנהגת הארגון במשך שנים, מזועזע מתגובת הערבים לטבח בבית הכנסת בירושלים ואומר שאין סיכוי למדינה פלסטינית: "הישראלים לא יסכימו לעוד שואה, אז בשביל מה לחלום ולעודד טרור? עדיף להשקיע בתשתיות"

מוסעב חסן יוסף, בנו של בכיר חמאס בגדה חסן יוסף ומי שבמשך שנים שיתף פעולה בחשאי עם ישראל תוך שהוא זוכה לכינוי "הנסיך הירוק", יוצא בסוף השבוע בראיון ל"טלגרף" הבריטי נגד היחס של מדינות ערב לגל הפיגועים האחרון נגד ישראל.

על רקע הטבח בבית הכנסת בירושלים בתחילת השבוע אמר "הנסיך הירוק" כי התגובה של מנהיגי ערב לפיגועים האחרונים בישראל מאכזבת: "ארבעה מתפללים נרצחו, ואתה רואה שבפרלמנט הירדני מהללים את הרוצחים, מתפללים למענם ומעודדים אנשים ללכת בעקבותיהם. זו התרבות הערבית: הם שונאים את ישראל מסיבות דתיות ואידיאולוגיות. זה צריך להיפסק, הם צריכים להתעורר מהאשליה שלהם".

סיפורו המרתק של מוסעב חסן יוסף, שריגל במשך שנים אחרי בכירי חמאס, כולל אביו, הובא בסרט התיעודי "הנסיך הירוק" ובספר "בן החמאס". הוא נמלט לארה"ב וקיבל מקלט מדיני אחרי מאבק ממושך. הוא טען כי ממשלת ישראל הפנתה לו גב, אבל מפעילו בשב"כ נחלץ לעזרתו וסייע לו לקבל את המקלט המיוחל באמריקה. משם, הוא ממשיך בשנים האחרונות למתוח ביקורת נוקבת על ההנהגה הערבית ועל חמאס.

"זו התרבות הערבית: שונאים את ישראל".

מוסעב חסן יוסף התראיין ל"טלגרף" בלונדון, לשם הגיע כדי להשתתף באירוע למען נפגעי טרור. "אני יודע שקשה מאוד לאדם הממוצע לראות בבירור מה קורה. אני באתי מלב לבה של הנהגת חמאס, ממוקד קבלת ההחלטות הפלסטינית", סיפר מוסעב חסן יוסף, "ישבתי עם יאסר ערפאת ועם כל מנהיגי הפלגים הפלסטיניים. מצד שני עבדתי עם המודיעין הישראלי, ראיתי את הצד שלהם, ראיתי גם את הקשיים שהם חווים. כמה אנשים אחרים באזור הזה רואים את האמת משני הצדדים"?

"הנסיך הירוק" אמר כי הממשלות המנסות לקדם מדינה פלסטינית "משחקות באש".

"קידום רעיון המדינה הפלסטינית הוא פנטזיה. זה בלתי אפשרי. ישראל לא הולכת לתת לפלסטינים גבולות חופשיים, כי הישראלים לא יסכימו לעוד שואה. למה לקדם דברים שלא הולכים לקרות ולעודד טרור ואלימות. למה לא לבנות במקום זה כלכלה פלסטינית, בתי ספר ותשתיות"?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4594708,00.html

תגוביות:

1.הנסיך הירוק: סמל לגבורה, צדיק בדור של חשוכים.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
אור ליום ראשון א' בכסלו תשע''ה    19:39   22.11.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מסעב חסן יוסף: כולם מדברים על מדינה פלסטינית. אין מקום לשתי מדינות במקום הקטן  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.11.14 בשעה 20:29 בברכה, ליה

יותר ויותר ערבים חושבים שירדן היא פלשתין או סרטון שהשמאל מסתיר מאיתנו

https://www.youtube.com/watch?v=gmTMcIP7Go8

פוליטיקאים והקהיליה הבינלאומית, ממשלות, כולם מדברים על הזכות להקמת מדינה פלסטינית. שלפלסטינים תהיה מדינה משלהם.

אני חושב שזה רעיון רע ואני חושב שהפלסטינים ישלמו על כך מחיר כבד.

הפלסטינים במשך למעלה מ - 60 שנה ניסו להרוס את מדינת ישראל ולא לבנות מדינה פלסטינית ועכשיו הם מאחרים מאד, מנסים להתאים מדינה פלסטינית כמו מישהו שמנסה להתאים פיל לקוף המחט.

זהו שטח קטן. זו מדינה קטנה מאד. 27.000 קמ"ר. זה כלום וזה לא יכול להכיל שתי מדינות.

אני לא אומר שהפלסטינים לא יכולים שיהיה להם שלטון משלהם ומדינה משלהם, אבל אנחנו חייבים לקחת בחשבון את צורכי הבטחון של הישראלים. חייבים לקחת את זה בחשבון.

כולנו רואים מה קורה ברצועת עזה ואיננו רוצים לחזור על טעויות העבר בגלל שלא רק הישראלים יסבלו. פלסטינים יסבלו גם. אני לא מדבר על פוליטיקאים ומנהיגים פלסטינים. אני מדבר על ילדים פלסטינים שנמאס להם מהתנהגות המנהיגים שלהם ותשוקותיהם האנוכיות ואני מקווה שאף אחד מילדי הפלסטינים יצטרכו לעבור את מה שאני עברתי.

כפי שאמרתי עבדתי עבור הבטחון הישראלי ובאותו הזמן עדיין אהבתי את בני עמי. המטרה שלנו היתה לא רק להביא בטחון למדינת ישראל. המשימה שלנו על בסיס יומי היתה להציל חיי אדם. ערבים, פלסטינים, ישראלים, אמריקנים וכל סוגי האנשים. זה היה תפקידנו וזוהי האמת שלמדתי במשך שנים רבות. זו היתה האחריות שלנו.

כשהערבים והפלסטינים באמצעות התעמולה שלהם, ניסו לתאר את ישראל כצמאה לדם פלסטיני, זהו שקר שנאמר בעבור הישגים פוליטים זולים.

הייתי עד לכך ואני יודע שישראל איננה הבעיה במזרח התיכון. ישראל היא הפתרון לבעיות במזרח התיכון. אני רוצה שבני עמי יבינו וילמדו את החוויה הישראלית. לאחר כל הטרגדיות שהעם המדהים הזה התמודד איתן, התמקדותם לא היתה בלהתנקם אחרי השואה, התמקדותם היתה בלשרוד ולבחור בחיים על פני המוות. לרוע המזל עמי לא למד מהנסיון המדהים הזה והם עושים בדיוק את ההיפך. הם מחפשים מוות על פני החיים. לכן אני אומר שישראל הינה הפתרון ולא הבעיה.

הרשו לי להיות כן איתכם. בסכסוך הזה במזרח התיכון היום, לאחר התנסות ארוכת טווח כאן במערב, בקריאה, בלימוד, בקריאה על כל יסודותיה של תרבות זו, תרבות המערב והפילוסופיה שלה, אני אומר לכם: אם ישראל תיכשל במזרח התיכון, התרבות המערבית תיכשל גם כן.

זה תפקידנו לשמור ולהגן על מדינת ישראל וזה לא למען שום הישג פוליטי. כאשר עשיתי זאת בעבר, כשאני עושה זאת גם היום, אני עושה את זה למען עצמי ואני עושה זאת למען הדורות שיבואו ולמען שלום בעולמנו.

תודה רבה על שהגעתם הערב ושאלוהים יברך את כולכם.

פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 314 מדרגים, 587 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ד' בכסלו תשע''ה    02:54   26.11.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ד''ר מרדכי קידר: ''רוצחים את צפריר רונן אחרי מותו'' (*)  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.11.14 בשעה 09:07 בברכה, פילוביץ שחף

Mordechai Kedar: רוצחים את צפריר רונן אחרי מותו

הערב (25.11.14) בשעה 10 עומד הערוץ הראשון לשדר את הפרק הראשון מתוך שניים של סרט בשם "קללת אדריאנוס". סרט זה מוקדש לזכרו של חברי וידידי, צפריר רונן ולפעלו.

אני מופיע בסרט בכמה מקומות.

ראיתי את הסרט על שני חלקיו, ואני מזועזע עד עמקי נשמתי, כי הסרט הזה הוא בדיוק ההיפך ממה שהתכוון צפריר ז"ל: צפריר טען כל חייו ש"הנרטיב הפלסטיני" כולו בנוי על שקרים וכזבים, בלופים והמצאות, לעומת האמת הישראלית הבנויה על ההיסטוריה המוצקה של עמים אחרים (יוון, רומי), על ארכיאולוגיה שלא ניתן להפריכה ובתקופה המודרנית על החוק הבינלאומי מאז הצהרת בלפור (1917) וועידת סן רמו (1920).

הסרט שיוקרן הערב בערוץ הראשון הוא בגידה בזכרו של צפריר ובפעלו, כי הסרט מציג את "שני הנרטיבים" הישראלי והפלסטיני כשווי ערך, כשתי אמיתות, בדיוק הדבר שצפריר נלחם נגדו.

אחרי שראיתי את שני חלקי הסרט (זה שישודר היום ב-10 בלילה וזה שישודר ביום שלישי הבא באותה שעה) צלצלתי לאחד מהאנשים שהשתתפו בהכנתו ושאלתי אותו לפשר העיוות הזה. הוא ענה לי תשובה שהכתה אותי בתדהמה: "בישראל לא ניתן לקבל תקציבים להפקת סרטים המציגים באורח חיובי רק את הצד הציוני, ושלא יתנו מקום מקביל לצד הפלסטיני".

כך מדינת ישראל, הטוענת שהיא מדינת העם היהודי, חופרת בעצמה את קברה באמצעות מימון "הנרטיב" השקרי של אלו השואפים להקים את מדינתם על חורבות מדינת ישראל. בשביל זה יש לנו רשות שידור? בשביל זה אנחנו משלמים אגרה?
בושה וכלימה. שמות "מהרסייך ומחריבייך" נמצאים בתחילת הסרט ובסופו.
אילו ידעתי שכך ייצא המוצר הסופי, לא הייתי משתתף בו.

מקור:
https://www.facebook.com/MordechaiKedar/posts/10152771100021708
.
.
תזכורת:

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

.
.
צפריר רונן: אתם מבינים איזו שואה יהודית הולכת להיות פה? ארצנו תיפול ללא יריה אחת | האשכול ירכז את תמלול הרצאותיו ואת כתבותיו של צפריר רונן.
https://rotter.net/forum/gil/27680.shtml

88. עו''ד אלייקים העצני: ''קללת אדריאנוס'' (חלק א' ו-ב')
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=7593&forum=gil&omm=88&viewmode=threaded
.
.
.

https://tinyurl.com/5a2yl כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ששי ו' בכסלו תשע''ה    09:29   28.11.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כיבוש זהות הארץ בשדה המערכה שהוא התודעה באמצעות הדבקת שם בדוי לארץ ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.11.14 בשעה 09:57 בברכה, ליה

כיבוש זהות הארץ

השם הרומאי "פלשתינה" היה פיקציה שהומצאה על ידי הקיסר אדריאנוס בשביל למחוק את זהותה של יהודה. פיקציה של אדריאנוס אז, ופיקציה של הערבים היום באותה מידה.

שם בדוי שאין כל עם העומד מאחוריו - לא בתקופת אדריאנוס ולא בימינו אנו - פיקציה מתוחכמת שהומצאה למטרה אחת ויחידה, לצרכי כיבוש זהות הארץ.

תישא הארץ זהות "פלסטין", הרי עם ישראל כובש, תשא הארץ זהות "ארץ ישראל" הרי הערבים הם הכובש.

שדה המערכה הוא התודעה, והתודעה של העולם היום מעוצבת ע"י הזהות הבדויה שהומצאה במחשבה תחילה ע"י הערבים כנשק ללוחמה פסיכולוגית על מנת לכבוש את ארץ ישראל, ללא ירייה אחת.

במאמריו חושף צפריר אחד לאחד את מלחמת התעמולה הערבית שנועדה לגנוב ולזייף את זהותה של הארץ ולהפוך את עם ישראל כובש בארץ ישראל.

צפריר חושף את בדיית פלסטין ומוריד את המסכה מפניהם של הערבים המחופשים.

בכתביו נחשפת העובדה שהמושג "העם הפלסטיני" זהו יצור שהולידו מדינות ערב, בשביל להכריע את ישראל בדרכי ערמה. "העם הפלסטיני" הוא התחפושת המושלמת להמשך מלחמת ארצות ערב בישראל. בעוד שהאמת שזו מלחמת כל האימפריה הערבית מוסלמית בישראל הקטנה.

בסרט שהפיק מציג צפריר את הקרב על זהות הארץ שממנה נובעת הזכות על הארץ.

איזו זהות תישא הארץ? ארץ ישראל או פלסטין?

זו השאלה שתקבע מי יישאר כאן - לא טנקים, לא צבא, או מלחמה יכריעו את ישראל, אלא זהות הארץ.

תישא הארץ זהות "ארץ ישראל" הרי היא של עם ישראל.

תישא הארץ זהות "פלסטין" הרי עם ישראל הוא הכובש.

שאלת הזהות של הארץ היא זאת שתכריע מי ישלוט בארץ, כי זהות הארץ היא היוצרת את הזכות על הארץ וזוהי מטרת מלחמת התעמולה הערבית שנועדה לגנוב ולזייף את זהותה של הארץ ולהפוך את עם ישראל לכובש בארץ ישראל.

http://tsafrir-ronen.blogspot.co.il/

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ה    12:54   31.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. British Labor Party Wants Jewish Majority in Palestine; Also Transfer of Arabs  
בתגובה להודעה מספר 0

December 13, 1944

LONDON (Dec. 12)

A statement of policy advocating a Jewish majority in Palestine and a voluntary transfer of Arabs to neighboring countries, as well as the extension of the present boundaries of Palestine through negotiations with Syria, Transjordan and Egypt, was adopted here today by the convention of the British Labor Party.

This policy will be the official stand of the Labor Party on the Palestine issue. All other resolutions with regard to Palestine which were submitted to the convention have been shelved by the adoption of today’s statement. No further debate on Palestine will take place at the convention.

The statement of policy was adopted following a report of the executive committee presented by Prof. Harold Laski. The report contained a section on Palestine declaring that there is no meaning to the Jewish National Home unless Jews are allowed to enter Palestine in such numbers as to become the majority there.

“There was a strong case for this before the outbreak of the war, and there is an irresistible case now after the unspeakable atrocities of the cold and calculated Nazi plan to kill all Jews in Europe,” the report said. It urged the British Labor Party to seek the support of the American and Russian governments for the policy on Palestine recommended by the executive

לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ה    12:57   31.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. וידאו, ראיון עם בן גוריון: אין עם פלסטיני. הערבים רוצים להשמידנו  
בתגובה להודעה מספר 0

קשה להאמין כששומעים מילים כאלה יוצאות מפיו של דוד בן גוריון. אין ספק שלשמאל יהיה קשה עד בלתי אפשרי לשמוע את הדברים.

ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, המנהיג החשוב ביותר של תנועת העבודה, אומר במו פיו שהערבים מבקשים להשמיד את ישראל, שאינו מוכן לוותר על ירושלים והגולן, שאינו מאמין שיהיה שלום עם הערבים. אילו היה נתניהו אומר את הדברים, היה מוקע מיד כימני קיצוני.

https://www.youtube.com/watch?v=jXb5FXtSuJ4

תגוביות:

1.דוד בן-גוריון יחיד בדורו ולצערנו נותר יחיד עד עצם היום הזה. אם ניקח את כל חברי מפלגת העבודה ונעשה אותם לאיש אחד, תראו גמד-ננסי עומד ליד דוד בן-גוריון ומוחם של כל אלה, נכנס בקלות לנעלו השמאלית של דוד בן גוריון. הלך דוד בן - גוריון, הלכה שכינה ממפלגת העבודה.

2.צריך להבין שמתקראי שמאל של היום הם כקוקיה, מקננים בקן לא להם. מתקראי שמאל של היום בפשוט הם תנועת הבגידה והחיסול של ישראל. בן גוריון היה שמאלן מתפשר לעומת בגין, אבל לעומת ביבי המושפע ומוכוון על ידי תנועת הבגידה, בן גוריון היה ימין קיצוני. כך בוודאי היו מכנים אותו בתישקורת הבוגדנית הנוכחית, ימין קיצוני הזוי. כך הבוגדים בציונות מתגדרים באיצלטת ציונות, ראו את לבני ובוז'זז-י וההורסים את הדמוקרטיה מתגדרים בדמוקרטיה ושלטון החוק וראו בג"צ שהרס הן את הדמוקרטיה והן את שלטון החוק.

הראיון המלא:

דוד בן גוריון - ראיון 1971

אביגדור לבונטין, שלום רוזנפלד ודוד פדהצור מראיינים את דוד בן גוריון

https://www.youtube.com/watch?v=LZrLa09D0p8

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ה    13:00   31.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ברל כצנלסון התנגד לרעיון חלוקת הארץ ותמך בטרנספר  
בתגובה להודעה מספר 0

הטרנספר של ברל

עניין העברת האוכלוסין עורר אצלנו ויכוח: מותר או אסור. מצפוני שקט בזה לגמרי, טוב שכן רחוק מאויב קרוב, הם לא יפסידו על ידי העברתם, ואנחנו בודאי לא. בחשבון אחרון – הרי זו רפורמה פוליטית יישובית לטובת שני הצדדים. זה מכבר סברתי כי זהו הטוב בפתרונות... אלא שלא עלה על דעתי כי ההעברה 'אל מחוץ לארץ ישראל' פירושה לסביבות שכם. האמנתי ועודני מאמין כי הם עתידים לעבור לסוריה ולעיראק.

את הדברים הללו לא אמר הרב כהנא, אלא אחד ששמו ברל כצנלסון, בנאום במועצת איחוד פועלי ציון - התאחדות, בשנת 1937. זה היה בעקבות המלצות ועדת פיל באותה שנה לפיה יש לחלק את הארץ ולבצע חילופי אוכלוסין בין המדינות היהודית והערבית (כדוגמה ציינה הועדה את הטרנספר בין טורקיה ויוון)‏.

בניגוד לרבים בממסד הציוני, כצנלסון התנגד לרעיון חלוקת הארץ אבל כן תמך בטרנספר. בן גוריון משיקולים טקטיים זמניים, תמך בחלוקה ובהמלצות הועדה. "אם יתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי", טען בן גוריון. "אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה. בשביל הערבים שנתיישבו במדינה ערבית יהא בהעברה זו משום סיפוק מלא ושלם של מאווייהם הלאומיים, ואם ההעברה תבטיח להם גם תנאי-חיים חומריים לא גרועים מאלה שהיו להם במקומם הישן – ורק בתנאי זו תיתכן ההעברה – הרי גם מבחינה אישית וכלכלית אין לראות בהעברה כל פגיעה במצבם ובזכויותיהם".

אין לנו קיטבגים עם מורשת

‏רעיון חלוקת הארץ לשתי מדינות נולד במסקנות ועדת פיל (1937) שקמה בעקבות פרוץ המרד הערבי ב-1936 (בעצם, האינתיפאדה הראשונה). משום מה, נוטים להתעלם ממסקנה נוספת והיא רעיון הטרנספר שהופיע בהמלצות הועדה. כל בכירי הממסד הציוני הסכימו לרעיון ה"פאשיסטי", ה"חשוך" והלא מתון בעליל של העברת אוכלוסיה ממקומה. ההיסטוריון בני מוריס מצטט בספרו את דוד בן גוריון מיוני 1938, ישיבת הנהלת הסוכנות היהודית: "נקודת המוצא לפתרון שאלת הערבים במדינה היהודית (לפי תכנית החלוקה של ו. פיל)... היא עקירתם למדינות ערב... לאחר שנהווה רוב גדול בעקבות הקמת המדינה – נבטל את החלוקה. נתפשט על כל ארץ ישראל... המדינה היא רק שלב בהגשמת הציונות... להכשיר את הקרקע להתפשטותנו בארץ כולה". הכי מתון שאפשר. בן גוריון מנסח תורת שלבים ציונית. גם אם נתעלם משאלת ההיתכנות ומההשלכות לימינו, ברור שמבחינה מוסרית ערכית, רעיון הטרנספר היה מקובל אז.

וכן נסכם ונאמר, שכל הדיבור העבש על ארץ ישראל הישנה והטובה ועל אבות הציונות שהיו מתונים ודמוקרטים לפחות כמו דוברים בכנס של הקרן החדשה הם הבל ורעות רוח. עד שנת 66' הכפרים הערבים היו תחת ממשל צבאי, השב"כ היה זרוע מפלגתית ועדיין רב הנסתר על הנגלה. הניסיון לנכס היום את בן גוריון, ברל, ז'בוטינסקי או בגין כדוברי המחנה השפוי והמתון הינו מעשה מגונה בפומבי.

ראשית, היום זה היום ומה שקרה אז – היה אז. אין לדעת כיצד היו נוהגים ונוקטים ברל, בן גוריון וז'בוטינסקי נוכח המציאות הנוכחית. לא אני יודע איך, לא מר בנט ולא הגברת לבני. ובכל זאת, אם להסתמך על התבטאויות ובודאי על מעשים, הרי שהפרשנות החופשית של לבני והרצוג למה היו אומרים היום אבות הציונות נוכח "המצב", אין לה הרבה על מה להתבסס. כפי שההיסטוריה בלי פילטרים מלמדת אותנו. ואני מדגיש, גם אני לא יודע מה היה אומר ברל הציוני הסוציאליסט על עו"ד הרצוג ממשרד הרצוג-פוקס-נאמן, ומה היה חושב על תנודותיה הפוליטיות של ח"כ ציפי לבני.

כשמאיר שטרית (עוד פליט לבני) התגאה ביוני 2006 בכנס בחירות של קדימה, כי "התנתקנו מכל האידיאולוגיות למיניהן. זה הייחוד של קדימה. יושבים כאן חברי מפלגת העבודה לשעבר, חברי הליכוד לשעבר, וחברים שלא היו במפלגות אחרות קודם לכן. כבר אין לנו קיטבגים עם מורשת של זאב ז'בוטינסקי או ברל כצנלסון על הגב. אנחנו מסתכלים רק לעתיד". זה היה שטחי, חלול ורדוד ותוסיפו בעצמכם סופרלטיבים שליליים, אבל – האיש דיבר אמת. אמת עלובה שהתגלגלה עד כדי שני מנדטים בבחירות האחרונות, אבל אמת. ציפי לבני וכל כנופיית "מה בן גוריון היה אומר", פשוט מבלבלים את השכל עם ילקוט הכזבים.

Palestinian_refugees

בנט לא עשה את זה. פליטים ערביים בורחים מהגליל, 1948

מבצע 'מטאטא' של מפלגת העבודה

לסיום, למיטיבי לכת וקרוא. טקסט נוסף שמרחיב את היריעה.

ביום רביעי, י"א בתמוז התשנ"ג , 30 ביוני 1993, התקיימה הישיבה המאה-ואחת-עשרה של הכנסת השלוש-עשרה. בשעה 17:11 הזמין היושב-ראש רפי אדרי (עבודה) את ח"כ רחבעם זאבי ז"ל (מולדת) להעלות את הצעתו לסדר היום, הצעה מס' 1949 בנושא: תנועת העבודה לאן? זאבי ביקש לדבר בעקבות הצעת חוק של ח"כ תופיק זיאד לפסול את מפלגתו, הצעה שזכתה לתמיכה של חלק מחברי מפלגת העבודה.

"אדוני היושב-ראש, חברי הכנסת הנוכחים, גדלתי וחונכתי בתנועת העבודה הציונית, החל מבית אבא ובית-חינוך לילדי עובדים, דרך תנועת הנוער וההכשרה בקיבוץ, ועד לשירות בפלמ"ח וחברות בקיבוץ, ואף רעייתי היא בת קבוצה. בתחנות אלה של חיי לימדוני לאהוב את המולדת ולהכירה, להאמין בציונות גדולה ואקטיביסטית, לשרת את העם בהתנדבות וללא שיור...

בפלמ"ח ובצה"ל למדתי, שהפתרון לסכסוך היהודי-הערבי טמון בהיפרדות העמים, מה שקוראים טרנספר. ממנהיגי בתנועת העבודה, ברל כצנלסון ודוד בן-גוריון, למדתי ש'כל פקפוק שלנו בהכרח הטרנספר הזה, כל ספק שלנו באפשרות הגשמתו, כל היסוס שלנו בצדקתו - עלולים להפסיד שנסה היסטורית שאינה חוזרת', ציטוט מדברי בן-גוריון; וכי 'עלינו קודם כול להשתחרר מרפיון המחשבה והרצון והדעה הקדומה, שהטרנספר הזה לא ייתכן', ציטוט מדברי בן-גוריון; וכי 'ייתכנו מצבים אשר יעשו העברת אוכלוסים רצויה לשני הצדדים', ציטוט מדברי ברל כצנלסון.

יגאל אלון פיקד על מבצע 'מטאטא', שבו סולקו הכפרים הערביים שבין טבריה לצפת, ואפילו השם שנתן למבצע אומר על כוונותיו. יגאל אלון פיקד על כיבוש צפת וגירוש תושביה הערבים. יצחק רבין הורה לגרש את ערביי לוד ורמלה במצוותו של בן-גוריון.
וכך היה בכל החזיתות - בעכו, ביבנה, בבית-שאן, בבאר-שבע ובכל מקום שהדבר התאפשר.

ולא רק בתש"ח, גם במבצע 'קדש', שהיה בסיני, סילק אלוף פיקוד הצפון את הכפרים הערביים מהאזור המפורז המרכזי, ושמו של האלוף - יצחק רבין. במלחמת ששת הימים סילק דדו את כל הכפרים הערביים מרמת-הגולן באישורם של רבין, דיין ואשכול, ושלושתם מפא"יניקים. עוזי נרקיס סילק את כפרי לטרון ואת תושבי מחנות הפליטים ביריחו באישורם של הנזכרים לעיל. לוי אשכול הקים מחלקה ב'מוסד', שתפקידה לעודד טרנספר מרצון של ערבים מיש"ע, וגולדה מאיר ירשה אותו והמשיכה באותה דרך.

כל אלה היו טרנספריסטים שבאו ממפלגת העבודה. הם לא נמנו עם 'מולדת', אבל 'מולדת' הולכת בדרכם. אומנם איננו גורסים טרנספר בכפייה או גירוש כפי שדרשו וביצעו מנהיגי מפא"י, אלא אומרים טרנספר בהסכמה או טרנספר מרצון. כל הקיבוצים שאני מכיר התיישבו במקומם של כפרים ערביים שנקנו, או שברחו, או שנכבשו, או שטרונספרו. וכל ההתיישבות העובדת, פאר היצירה של תנועת העבודה, מבוססת על טרנספרים.

אני מבקש לבוא חשבון עם חברי כנסת מהעבודה על תמיכתם הנלוזה והמפוקפקת בהצעת חוק של חבר הכנסת זיאד, הידוע כ'ציוני ותיק ודורש טובת המדינה משחר הקמתה. תמכתם בהצעה, שלפיה אסור לי ולחברי ב'מולדת' ולכל ישראלי ללכת בדרכם ובעקבותיהם של בן-גוריון וברל.לפי זיאד ומחאמיד, להטיף לאמנה הפלשתינית התובעת את חיסולה של ישראל - מותר; להטיף לתמיכה בארגוני מחבלים - מותר; להטיף לפעול נגד צה"ל 'בכל האמצעים' - מותר. אבל להטיף לכך שארץ-ישראל שייכת לעם ישראל, בלי שותפים - זוהי עבירה; להטיף לכך, שכל עם חוזר לארץ אבותיו כדי שתיפסקנה המלחמות - זוהי עבירה. אינני יודע אם תמכתם בזיאד כי אתם בדעתו, או שאתם משלמים לו אתנן בשל שותפותו ב'גוש החוסם'.

כאשר היה בן-גוריון לראש ממשלה, הוא מינה ועדת טרנספר להוצאתם של הערבים. לעומתו, רבין כשהיה לראש ממשלה, בחר כשותפים את שרידי הקומוניסטים האנטי-ציונים שרוצים לעשות טרנספר למפלגה ציונית של לוחמים וחלוצים. כיצד לא יבשו הידיים ולא כיסתה כלימה את פניכם כאשר הצבעתם יחד אתו? האומנם בשביל לשלוט מותר הכול, גם לחבור לשטן ולשונא? זקנותה של תנועת העבודה מביישת את נעוריה ובחרותה. לעת בלותכם דבק בכם הסרטן הממאיר של אובדן הדרך, המצפן והמצפון.

לשיטתכם ולשיטתו של 'המשורר' מנצרת, צריך להוציא את בן-גוריון רטרואקטיבית אל מחוץ לחוק. צריך לשרוף את כתביו ואת כתבי ברל, המטיפים לטרנספר ולסילוק הערבים מארץ-ישראל, ואוי לנו, שאנחנו עומדים כעת בקריית בן-גוריון.

האומנם אתם ממשיכיהם של בן-גוריון, של מפא"י, של 'אחדות העבודה'? או שכתר זה ראוי דווקא לאחרים? ואהיה ראשון השמחים אם אתם תחזרו למקורות התנועה שלכם, למשנתם של האבות המייסדים. אתם הרימותם את הידיים לתמוך בהצעת חוק אנטי-דמוקרטית של סתימת פיות. אתם, אבירי זכויות האזרח והחופש לסוגיו ולצורותיו, וכל זאת כדי לגמול ל'צדיק' מנצרת על תמיכתו בממשלת הכניעה והתבוסנות. תופיק זיאד הוא מנהיגה של מפלגה שסגדה לסטלין, הרודן והרוצח הכי גדול במאה שלנו, האיש שביצע טרנספרים בכפייה למיליוני בני-אדם, לעמים שלמים. הוא היה האלוהים שלהם, 'שמש העמים' קראו לו. עכשיו זיאד מדבר על מוסר"?

http://mida.org.il/2014/12/28/%d7%94%d7%a6%d7%99%d7%98%d7%95%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%91%d7%a8%d7%9c-%d7%a9%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%a8%d7%95%d7%a6%d7%94-%d7%a9%d7%aa%d7%a7%d7%a8%d7%90%d7%95/

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ה    13:11   31.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. התשובה לכ''ט בנובמבר - כ''ה ביוני 1945 הכרה רישמית של האו''ם במדינה יהודית  
בתגובה להודעה מספר 0

התשובה לכ"ט בנובמבר - כ"ה ביוני 1945 הכרה רישמית של האו"ם במדינה יהודית

https://www.youtube.com/watch?v=2vZrcYibEbo

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ה    13:15   31.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ישראל למי?  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.youtube.com/watch?v=aUNRN_GjH3Q#t=11

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ה    13:47   31.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מטרת צוות מנפצי המיתוסים: ניפוץ מיתוסים, והצגת המציאות והעובדות  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 31.12.14 בשעה 13:53 בברכה, ליה

שיתוף פעולה בין צוות 'ניפוץ המיתסים' ו'לוקחים את ישראל בידיים'

שני צוותים פרו-ציוניים משתפים פעולה ויוצאים למסעות הסברה משותפים על מנת להפיץ מידע שהוסתר מכלל הציבור ואינו ידוע ברבים.

הצדדים הפועלים הם "ניפוץ מיתוסים, המציאות והעובדות" ו"לוקחים את ישראל בידיים" והמסביר הראשי של צוות "מנפצי המיתוסים", יוני רייני.

צוות ההסברה "ניפוץ מיתוסים, המציאות והעובדות" הוקם ביולי 2013 במטרה לנפץ מיתוסים שקריים שחלחלו לתוך הציבור הישראלי ובמטרה להעביר מידע לקהל הישראלי.

יוזם הרעיון והמסביר הראשי יוני רייני הוא בנו של פרופ' אנסון רייני, מגדולי חוקרי ארץ ישראל, שכבר היה פעיל בעבר בהסברה והיה יועץ של אנשי הסברה אחרים.

צוות "מנפצי המיתוסים" החל לפעול מאחר ורבים מאנשי ההסברה הישראלית הפגינו בורות רבה וניכר שלא ניתן לסמוך עליהם ושיש לפרסם מאמרים על מנת שהאינפורמציה הנכונה תזרום עד שתגיע לאנשים בעלי השפעה שישנו את המציאות.

כמו כן מתכוונים חברי הצוות גם להשפיע בחינוך ולהחדיר מידע עובדתי לדור הצעיר במקום מיתוסים שקריים המופצים המערכת החינוך וגם באקדמיה.

מאמרם הראשון שפורסם היה המיתוס שנקרא "כ"ט בנובמבר" - על סמך מה מכיר האו"ם בזכותה המשפטית של ישראל להתקיים?

המטרה היתה לחשוף את השקר הגס לפיו ההכרה הבינלאומית של האו"ם התייחסה ל"גבולות" 47. המאמר הגיע לידיו של מורה לאזרחות שהכין על כך מצגת ואף שיעור מוסרט בנושא עבור משרד החינוך.

מאבקם הנחרץ בשקר הגיע לאוזניו של אדם שהעביר לידיהם ספר ישן על מגילת האו"ם (1957) אשר יעזור למאבק.

הם פרסמו מאמרים רבים על היחסים בין גרמניה הנאצית לאיסלם הקיצוני ובמהלך "צוק איתן" פרסמו את המאמר: מיתוס הכיבוש והמצור על עזה.

בשלהי 2013 ניסו חברי הצוות לצאת בקמפיין ברשת: כ"ה ביוני 1945 - שלא זכה להצלחה רבה. פנייתם ל"לוקחים את ישראל בידיים" הובילה לעיצוב טוב יותר של תמונת מסע הפרסום והם פרסמו סרטון משותף ביחד.

ב-2013 נפגש יוני עם עמיתיו לדון בענין ההסברה והוחלט כי לא ניתן יותר לשבת בצד ולתת לארגונים שמתיימרים להיות פרו-ציוניים להמשיך ולהפיץ את המיתוסים השיקריים ויש לנפץ אותם.

הנצחת השקר האנטי ציוני לפיו ההכרה הבינלאומית של ישראל באו"ם היתה ב-29 בנובמבר 1947, הובילה למאמר הראשון שפורסם:

המיתוס שנקרא "כ"ט בנובמבר" - על סמך מה מכיר האו"ם בזכותה המשפטית של ישראל להתקיים?

לעיון באתרים:

אתר ההסברה להגנתה של ישראל

http://www.mythsandfacts.022.co.il/BRPortal/br/P100.jsp

המיתוס שנקרא "כ"ט בנובמבר" - על סמך מה מכיר האו"ם בזכותה המשפטית של ישראל להתקיים?

האם באמת הכרת האו"ם בזכותה של ישראל מבוססת על החלטת כ"ט בנובמבר 1947 הידועה גם בתור החלטה 181 המבוססת על תוכנית החלוקה? מהם הגבולות שהאו"ם הכיר כאשר הכיר בזכותה להתקיים? מה חושבים השופטים הבינלאומיים בנושא?

לוקחים את ישראל בידיים

https://www.facebook.com/0ur.israel?fref=ts

כדברי פייגלין:

מפסיקים לדבר בשפה של השמאל - שתי מדינות לשני עמים - חוזרים אל עצמנו: 'מדינה אחת - לעם אחד - בארץ אחת'!

חבר מתאריך 9.2.02
יום חמישי כ''א בטבת תשע''ה    14:23   01.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. צפריר רונן ז''ל: ''ארצנו תיפול ללא יריה אחת'' (*)  
בתגובה להודעה מספר 0

.
.
.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שלישי י''ב בתמוז תשפ''א    08:08   22.06.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. צפריר רונן ז''ל: ''ארצנו תיפול ללא יריה אחת''  
בתגובה להודעה מספר 13

https://www.youtube.com/watch?v=DzyQ7m47pWY

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת י''ב בטבת תשע''ה    10:10   03.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מפסיקים להתנצל  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.youtube.com/watch?v=PBN0nqQX5xo

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת י''ב בטבת תשע''ה    10:16   03.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ''אני מתחנן! אני מתנצל!'' -בוז'י הרצוג. כשההסברה הישראלית התנצלה...  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.youtube.com/watch?v=oMsn4AzgWBw

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת י''ב בטבת תשע''ה    11:23   03.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. לקח ששת הימים, או יישובה של ארץ בלתי מחולקת - ארץ ישראל השלמה / צפריר רונן  
בתגובה להודעה מספר 0

רבים בשמאל סוברים שבני הקיבוצים שסבורים שארץ ישראל שייכת לעם ישראל נתבלעה דעתם וסטו מהדרך והצטרפו למשיחיים, ההוזים, המסוכנים ועוד שמות שמדביק השמאל לאלו שסבורים בפשטות שארץ ישראל שייכת פשוט לעם ישראל!

לאחרונה עיינתי שוב בספרו של יצחק טבנקין "לקח ששת הימים".

יצחק טבנקין היה מנהיג הקיבוץ המאוחד שהיה התנועה הקיבוצית ההתיישבותית המשמעותית ביותר בתולדות הציונות. ללא טבנקין לא היה נולד הפלמ"ח, הוא היה אבי הרעיון. חוץ מטבנקין, יצאו מעין חרוד אהרון ציזלינג חותם מגילת העצמאות, זרובבל גלעד איש מטה הפלמ"ח וכותב המנון הפלמ"ח, סגנו של רבין ומפקד הגדוד הרביעי בקרבות ירושלים יוספל'ה טבנקין, ועוד ענקי רוח ומעש רבים. בעין חרוד נולדו "פלוגות הלילה של וינגייט ושם היה בסיסם. עין חרוד הייתה ירושלים של ההתיישבות בארץ, ויצחק טבנקין מנהיג מוסרי וציוני בלתי מעורער.

וכך לאחרונה עיינתי בספרו של יצחק טבנקין "לקח ששת הימים", כריכה כתומה וכותרת משנה שאומרת הכל "יישובה של ארץ בלתי מחולקת".

לקרוא בספר זה כמו לחזור במכונת הזמן הציונית לצדקת הדרך של כל המפעל.

בכריכת הספר כתבה לי סבתי, ליליה בסביץ, עורכת הספר "נשים בקיבוץ" ואשת רוח ומצפון שהייתה בחבורה האידיאולוגית של הקיבוץ המאוחד, הקדשה צנועה שאומרת את הכל. וכך היא כתבה לפני 35 שנה: "נזכור אותו, את תורת חייו ונהיה נאמנים לדרכו-דרכנו". סבתי ביטאה במילים ספורות אלה את רוח התקופה והקיבוץ המאוחד כולו: "נהיה נאמנים לדרכו - דרכנו".

ומהי דרכו של טבנקין?

יישובה של ארץ בלתי מחולקת! ארץ ישראל השלמה. להבנת הרוח ששרתה אז מרתק לקרוא את הספדו של יצחק בן אהרון על ארונו של טבנקין בחצר הוועד הפועל של ההסתדרות: "לפועלי ישראל ולאנשי ההגשמה החלוצית היה טבנקין בחייו ועתה במותו לעמוד האש. הוא לא ישכח מליבנו מפני שעתיד החברה הישראלית עתיד המין האנושי, קשורים ושזורים בהגשמת תורתו, משנתו ובהמשך דרך הגשמתו"...

אני משפשף את עיניי. האם זה אותו בן אהרון שבירך את מצנע בעל תכניות העקירה של יישובי גוש קטיף?

האם זה אותו בן אהרון שנהפך לגורו הישיש של השמאל האנטי- ציוני?

ואני שואל קבל עם ועולם: מי בגד ב"תורתו, משנתו ובהמשך דרך הגשמתו" של טבנקין -- בן אהרון, או אנו, נאמני ארץ ישראל מתנועת העבודה ההיסטורית?

השאלה מיותרת והמציאות ברורה, חדה וכואבת. תנועת העבודה החלוצית, הציונית ההיסטורית הייתה במקום שעומדים היום חלוצי חברון ומתיישבי יהודה ושומרון כולם.

במקום שעומדים חלוצי חברון היה הקיבוץ המאוחד ומפלגתו - אחדות העבודה כולה, וגם יציר כפיו - הפלמ"ח, אך רובם נטשו ובגדו בדרכו של מנהיגם יצחק טבנקין ואינם ראויים עוד לתורתו ולהיקרא ממשיכי דרכו, אנשי ההתיישבות העובדת, שנשארו נאמנים לדרכו של יצחק טבנקין והקיבוץ המאוחד, הם היורשים האמיתיים של דרכו.

ותיקי תנועת העבודה עוד זוכרים את התנועה למען ארץ ישראל השלמה שהקים המשורר נתן אלתרמן, הוא אישית החתים את האנשים, בין החותמים היו: זאב וילנאי, בני מהרשק, פרופ' יוחנן אהרוני, המשורר יעקב אורלנד, אשתו של הנשיא השני יצחק בן צבי, רחל ינאית בן צבי זרובבל גלעד, יוספל'ה טבנקין, משה טבנקין, מפקד חיל האוויר האלוף דן טולקובסקי, האלוף אברהם יפה, רבקה כצנלסון, זוכה פרס נובל המשורר ש.י. עגנון, יצחק (אנטק) צוקרמן וצביה לובטקין, צבי שילוח, משה שמיר, יצחק שלו, פרופ' דב סדן ועוד רבים וטובים. והם כותבים בכתב היסוד של התנועה:

"ארץ ישראל עתה בידי העם היהודי, כשם שאין לנו רשות לוותר על מדינת ישראל, כך מצווים אנו לקיים מה שקיבלנו מידיה: את ארץ ישראל. הננו חייבים בנאמנות לשלמות ארצנו, כלפי עברו של העם וכלפי עתידותיו גם יחד, ושום ממשלה בישראל אינה זכאית לוותר על שלמות זו".

לשפשף את העיניים בתדהמה.

כאילו נכתבו הדברים ע"י מזכירות גוש אמונים, דברי אלוהים חיים מפי האנשים שהיו אבן יסוד תנועת העבודה ההיסטורית. אולם אחרי שנות דור כמעט היחידים שנותרו על החומה הם הציונים הדתיים, חלוצי ההתיישבות במרחבי ארץ ישראל השלמה. רוב חניכיו של יצחק טבנקין, אנשי הקיבוצים, לא רק שעזבו את עמדותיהם על החומה, ברחו ובגדו במערכה על ארץ ישראל, הם עוד זורקים בליסטראות ותוקעים סכינים בגבם של אלו שנותרו על החומה להגן על ארץ ישראל.

בספרו "לקח ששת הימים" מדהים לקרוא את מנהיג הקיבוץ המאוחד יצחק טבנקין איש עין חרוד כותב:

"כיום, לאחר המלחמה אשר נכפתה עלינו באיומי השמדה ולאחר הניצחון... נמצאים בידינו שטחי ארץ נרחבים שניתן ליישב בהם יהודים רבים בלי לגרש מהם אף ערבי אחד שאינו מרים נשק נגדנו. את כל השטחים האלו יש להעמיד לרשות היוזמה והפיתוח ...ובראש ובראשונה יש להעלות על כל שטח הראוי לכך עשרות היאחזויות התיישבותיות ביטחוניות ו מי י ד!...".

"על הממשלה לומר בבירור: העם הזה לא ישוב אל החלוקה שהוטלה עלינו בלחץ המעצמות והאו"ם עקב מלחמת הערבים נגדנו בתש"ח. נגד כפיית הגבולות הקודמים, נעמיד את כל כוחנו...".

"מה פירוש "שלום" כשחלק אחד של הארץ נמצא "מחוץ לתחום" לגבי המשך פיתוחו של המפעל הציוני? הסיסמה של החזרת שטחים תמורת שלום היא שגיאה חמורה..."

"כל ניסיון 'לגמור' קשיים על ידי חלוקת הארץ אינו גמר אלא ראשית הסתבכות מחודשת. מלחמת ששת הימים היא תוצאה של גבולות מדיניים, החוצים ארץ שאינה ניתנת לחלוקה. עשרים שנה שדדו אותנו ושפכו את דמנו. עשרים שנה בנו מעבר לגבול את הכוח המכוון להשמדתנו, עד שאיימו להוציא מזימתם לפועל".

"החלוקה התנקשה בחיינו. בהגיונה הפנימי הביאה למלחמת ששת הימים. המלחמה הזאת לא הייתה רק תוצאת שגעונו של נאצר. היא נבעה מהיות הארץ מחולקת. תקוות הערבים שהוכו בתש"ח, ניזונו והתעצמו מעובדת קיומנו בארץ מחולקת במשך כעשרים שנה. החלוקה לא הביאה לידי פיוס עם שום חלק של הערבים. להפך, הגבולות המלאכותיים ובעיית הפליטים, הם שהעמיקו את האיבה וטיפחו את התקווה להשמדתנו".

חלוצי חברון יכולים בצדק להביט בגאווה על מפעלם. חידוש היישוב היהודי בחברון הוא חלק מהמשך דרכו של הקיבוץ המאוחד ותנועת העבודה ההיסטורית שנמוגה וגוועה, אך עוז רוחה ונחשוניותה נישאים בליבות הנוער הכתום, ממשיך דרכה ההיסטורית.

http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/5366

תגוביות:

1.עוד חברי קיבוצים כתבו דברים כמו טבנקין שווה להשיג את הספר המצויין של עזריה אלון, חבר קיבוץ בית השיטה בשם "כישרון לארץ ישראל" בו אסופים מאות מאמרים שפירסם ב"למרחב" וב"דבר השבוע".

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ראשון י''ג בטבת תשע''ה    08:01   04.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. השמאל השולט החליט להשמיד, להרוס ולהחריב את הציוויליזציה הציונית בארץ ציון / רונן  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.01.15 בשעה 08:17 בברכה, ליה

אנחנו ניצחנו בבחירות האחרונות, האמנו לשרון ונתנו לו את הכוח. את המנדטים הוא קיבל על סמך מצעו, לא בגלל שום דבר אחר. אלא שהוא נעץ סכין בגבנו, והתקשורת חגגה

אנחנו ניצחנו בבחירות האחרונות, האמנו לשרון ונתנו לו את הכוח. את המנדטים הוא קיבל על סמך מצעו, לא בגלל שום דבר אחר. אלא שהוא נעץ סכין בגבנו, והתקשורת חגגה. ככל שהוא הפר יותר את מצעו וגנב את המנדטים שניתנו לו, כך הם צהלו יותר והפכו אותו לקדוש.

אחרי קרב הרואי על נפש מתפקדי הליכוד ניצחנו במשאל הליכוד, ואחרי שבועיים הוא דרס אותנו, התעלם מהבטחותיו והניע את בולדוזר הגירוש. והתקשורת, כלב השמירה של הדמוקרטיה, חגגה את גנבת דעתו של הבוחר.

היה לנו רוב בממשלה. בתהליך מושחת המתאים לרפובליקת בננות הוא פיטר ללא סיבה ביום שישי את השרים, שהפריעו לו להגיע לרוב טכני ביום ראשון, כדי להעביר את הגירוש. הוא לא היה לבד. בתהליך מושחת, שהובל ע"י התקשורת המגמתית והמועלת בתפקידה העיתונאי, הולבנו כל פשעיו, שלא יכול היה לבצעם בלי חיפוי אווירי של מושחתי השמאל השולט בעיתונות, בג"ץ והפרקליטות.

לא הייתה דוגמא לכך בעבר, שבחירות כה גורליות תעמודנה רק על שאלה אחת - גוש קטיף. מצע שרון היה כה נחרץ וברור :"דין נצרים כדין תל אביב", ואילו מצע מצנע היה חורבן. אך לבסוף בוצע מצעו של מי שלא נבחר. שרון לא היה יכול לפעול לבד.

גנבי המנדטים היו: התקשורת, בג"צ והפרקליטות שלא עצרו את הטירוף החולני של הדיקטטור המושחת.

הרי הפרדת הרשויות לא קיימת בישראל.

הצדק ואכיפת החוק משועבדים לאג'נדה של השמאל, והם האשמים. יבוא יום והם ישלמו את המחיר על רצח הדמוקרטיה הפרלמנטרית בישראל ועל הדברים הנוראים שקרו בעקבותיה.

לא רק הם, גם אחרון השוטרים והחיילים שמבצעים יום יום את הפקודות שדגל שחור מתנוסס מעליהם, הפקודות הנוגדות את הקוד האתי של צה"ל האמור להגן על אזרחי המדינה לא לגרשם ולהחריב את בתיהם, כולם ישלמו את המחיר. גם הרמטכ"ל ואלופי המטכ"ל ששינו את עורם מהתנגדות מוחצת בתחילה לבריחה ולגירוש מגוש קטיף להשלמה גורפת.

מי יכול בכלל לסמוך על חבורת עלובי נפש נרצעת זו שתגן על המדינה מול אויב, אם הם מפחדים לעמוד על דעתם? מי ערב שלא יפחדו מול אויב? ומי בכלל היום יכול לסמוך על מטכ"ל עלוב זה ועל חסרי החוליות האלו הלבושים במדים נוצצים?

כל החונטה המשפטית, הצבאית והבג"צית תשלם את המחיר האישי בבוא היום.

הוגדשה סאת ההשפלה, הסיאוב והנבזות בחסות הכסות המשפטית והתקשורתית.

צריכה לבוא נקמה קשה וכואבת, למען יראו וייראו עד דור עשירי.

נקמה שבסופה יהיו רוצחי הדמוקרטיה, מועלי שלטון החוק והמגרשים האלימים מאחורי סורג ובריח.

משפטי נירנברג, שערכו בעלות הברית בנאצים בתום מלחמת העולם השנייה, עמדו כל העת מול הדילמה המשפטית האם אפשר להעניש מפקד או חייל שקיבל פקודה בלתי חוקית בעליל. זו הייתה הגנתם העיקרית של הנאצים. הם לא הכחישו את העובדות, רק טענו שהם קיבלו פקודה, ופקודה חייבים לבצע. בעלות הברית יצרו תקדים ראשון מסוגו על פשעים נגד האנושות: אין פקודה שיכולה לכפר או לתרץ.

מה יגידו במשפטם כל השוטרים והחיילים שחיסלו למוות את הציוויליזציה הנפלאה והפורחת של גוש קטיף רק למען גחמותיו המטורפות של דיקטטור מושחת או כדי לשמור על הפנסיה וקרן ההשתלמות שלהם? מה הם יגידו, קיבלנו פקודה? המדינה מעל הכל?

הם ביצעו פשעים נגד האנושות.

לא היה תקדים בעולם כולו שאנשים גורשו בברוטאליות מארצם ואדמתם שלא בזמן מלחמה. זהו פשע נגד האנושות, באשר העם היהודי המגורש מארצו ההיסטורית הוא הוא תמצית האנושות עצמה.

לפני כשנתיים נשפט חייל והושם בכלא על כך שציית לפקודת מפקדו לירות בגלגלי רכב על מנת לעצרו בזמן עוצר בשכם. מה אמרו אז השופטים? "הוא היה צריך לסרב לפקודה בלתי חוקית בעליל"!

אז אני שואל: האם לגרש 9,000 איש, אישה, זקנים וטף ולהרוס את חייהם, משקיהם, עתידם ובתיהם בכוח הזרוע תוך אלימות מטורפת זו פקודה חוקית?

את חורבן עמונה לא נסלח לאולמרט המושחת, הנצלן, הפחדן ועלוב הנפש, שבזמן שירותו הצבאי כמעט נחשב לעריק מהצבא, ובכלל למד באוניברסיטה משפטים תוך כדי שירותו הצבאי. זהו אותו אולמרט, שבניו סרבני גיוס, שנמצא בשלטון כרגע בלי שקיבל פתק אחד בקלפי ואשר מפלגתו היא תוצר של שוד המנדטים הגדול מבוחרי הליכוד שהצביעו ליכוד ולא לאף אחד אחר.

אולמרט בשלטון רק בגלל יועץ משפטי לממשלה מושחת, שטיהר את כל שרצי שרון, טיהר את הגירוש וממשיך לטהר כל זוהמה שלטונית. אולמרט בשלטון רק בגלל ששופטי בג"צ לא עצרו את מינויו. שופטים שלא נבחרו ע"י אף אחד, שהם בעצם חונטה שמאלנית פשיסטית, שבוחרת את עצמה ומנציחה את עצמה ומשכפלת את עצמה לדעת. החונטה הזאת לא רק שמועלת בתפקידה אלא גם מייצרת את הדיקטטורה שמביאה את הבולדוזרים.

התקשורת החנפנית לאויב, זו שנותנת לכל ברגותי תורן, לכל ערבי מושחת ורוצח יהודים, הגונב ללא מפריע את כספי הסיוע, להיקרא "לוחם חופש".

זו אותה תקשורת שלא נותנת לנו להגיע לציבור. זו שאף פעם לא תיתן לנו צ'אנס אמיתי ובמה ראויה לדבר בה אל הציבור. זו התקשורת שהפכה לבית משפט שדה שדן אותנו להשמדה. בית דין שדה המכתיב לבג"צ את ההחלטות. זו תקשורת היוצרת מניפולציה שקרית חדשה מדי יום, ובעצם גורמת להשמדת הציוויליזציה שלנו. גבלס, שר התעמולה הנאצי של היטלר טען: "אם תחזור על שקר מספיק פעמים, הוא בסוף ייהפך לאמת". כך התקשורת ע"י דה לגיטימציה שטנית במשך שנים מנסה להשמיד את הציוויליזציה שלנו, את אלו שחושבים שארץ ישראל שייכת לעם ישראל.

הגיע הזמן יהודים שתתעוררו! מישהו מתכנן להשמיד אתכם.

מחר יחליטו השמאל והערבים באמצעות מניפולציה פוליטית בכנסת לבטל את חוק השבות, ויעמידו את בנינו המשרתים בצבא על החופים עם מכונות ירייה לעצור את היהודים מלעלות לארצם...האם אז נציית לחוק הזה, האוסר את עליית היהודי לארצו? האם גם אז יגידו שחייבים למלא כל פקודה?

את זה הרי עשו הבריטים, מנעו עלייה ומנעו התיישבות בעיקר על ידי איסור ההתיישבות ביהודה ושומרון, ואת זה עושה השמאל: אוסר התיישבות ביהודה ושומרון והופך אותה בעזרת התקשורת השמאלנית ללא לגיטימית. ומחר יאסור עלייה, ובג"צ יאשר לקול מצהלות התקשורת הרוקדת סביב עגל הזהב של "מדינת כל אזרחיה".

מר"צ המפלגה השמאלנית הרדיקלית פרסמה אתמול, יום אחרי הטבח האכזרי בעמונה, את מצע הבחירות שלה ובו היא כותבת בבירור: "מתן זכויות קולקטיביות לערביי ישראל"...

זכויות קולקטיביות?

המשמעות האמיתית היא שלילת הזכות הקולקטיבית של העם היהודי על ארצו. המשמעות היא חיסולה של מדינת ישראל כבעלת הביטוי העמוק של הזכות הקולקטיבית של העם היהודי לארץ ישראל, וחיסול חוק השבות.

אלה שני הדברים שיסכנו את קיום העם היהודי בארצו: איסור התיישבות, כבר בפועל היום, ראה ערך עמונה, ואיסור עלייה מחר, ראה ערך מצע מר"צ. והיום הזה לא רחוק.

קומו יהודים והתעשתו! השמאל השולט החליט להשמיד, להרוס ולהחריב את הציוויליזציה הציונית בארץ ציון וירושלים.

היש בכם מי שיקום ויקרא: "מי לה' אלי"? היש בלבכם הרצון להילחם על זכויותיכם להגשים חזון הדורות בן אלפיים שנה "להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים"?

אם כן, קומו והיאבקו!

http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/5399

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ראשון י''ג בטבת תשע''ה    18:37   04.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. קללת אדריאנוס - פרק א: בדיית פלשתין / אלון ירדן וצפריר רונן  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.01.15 בשעה 18:42 בברכה, ליה

https://www.youtube.com/watch?v=-R4o1lTxuZI

חבר מתאריך 9.2.02
יום שני כ''א בטבת תשע''ה    03:02   12.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. צפריר רונן זצ''ל - אין עם פלסטיני!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

.
.
.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום חמישי ט''ז בשבט תשע''ה    10:05   05.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אין ערבי הרוצה בשלום / אבינדב בגין  
בתגובה להודעה מספר 0

הערבי מדבר על שלום, אך למעשה הוא רוצה את המשכיות עמו ומורשתו ואת הדבקות בזהותו המופרכת...

אין ערבי הרוצה בשלום. זאת היא עובדה. עובדה כשם שהירח סובב מסביב לכדור הארץ. עובדה כשם שנשים יולדות את ילדיהם.

אנו מדחיקים זאת משום תקינות פוליטית שמגמות פוסט מודרניות כפו עלינו, בגלל צביעות ובעיקר מתוך חשש, אך הכחשות חוזרות ונשנות לא יהפכו את הכזבים אשר מלעיטים אותנו בהם לאמת.

הערבי אוחז בלאומיותו הערבית, אוחז בשפתו הערבית, אוחז במחלפותיו הערביים, במשורריו, במלחיניו ובסופריו הערביים, אוחז במטעמיו הערביים, אוחז באדמתו הערבית, באשתו הערבית ובילדיו הערבים.

הערבי הוא ערבי.

הוא אינו יכול אחרת.

הוא נכפת מולאם ומתוכנת מיום לידתו לשרת את ערביותו. כאשר יקרא לדגל, יצעד כערבי למלא את ייעודו, הוא יצביע כערבי בקלפי, וימות כערבי בשדה הקרב.

הוא מדבר על שלום, אך אלו מילות סרק, כדימויי גן העדן. פנטזיות מטופחות. על כן מימושן הוא רק שלב מעבר בין מלחמה למלחמה. הוא מדבר על שלום אך למעשה הוא רוצה את המשכיות עמו ומורשתו, את הדבקות בזהותו המופרכת, את ההתבשמות השכם וערב בהיסטוריה של אבותיו, את אשליית דתו השמימית ונביאי השקר שלו אשר בשמם, כחסיד עיוור יצא וימשיך לצאת גם בעתיד למסעות ההרג האין סופיים שלו.

רוצה הוא את שימור הסטטוס קוו של אשליותיו אודות המציאות, בהן הוא שם את מבטחו, מתוכן הוא מבסס את צידוקו להפעלת הכוח כלפי הסובב אותו, כוח אשר תמיד נענה במחולות של אלימות, בדם קדושים ובמלחמות האימננטיות אשר היו לחם חוקו משחר תרבותו.

יסודותיו שעונים על פחד, דיכוי וצייתנות למקור סמכות. משום כך יהיה רווי מאבקים פנימיים בתוך נפשו ועל כן במרוצת הדורות הבניין האדיר אשר נבנה על יסודות אלו יקרין אל החברה כולה.

הוא מדבר על אהבה אך ליבו סגור, נע במעגלי השבילים הכבושים של לאומיותו הצרה המותנית מפחדיו הקמאיים, ממחשבות השווא אשר ינק משדי אמו. הוא מדבר על אהבה אך למעשה מעוניין הוא בסמיכות טוהר דמו.

אין הוא בן-חורין, תודעתו מותנית, אסורה. אין הוא רוצה בשלום. הוא ערבי...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4012276,00.html

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ראשון ו' בסיון תשע''ה    11:15   24.05.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. השמאל לא רוצה את הזהות הלאומית היהודית הישראלית של ארץ ישראל. זו המלחמה שלו  
בתגובה להודעה מספר 0

השמאל לא רוצה את הזהות הלאומית היהודית הישראלית של ארץ ישראל. זו המלחמה של השמאל. לא השלום, לא השטחים, כי מה שמנהלים עכשיו זה לא ניהול משא ומתן לשלום. השמאל רוצה לנהל משא ומתן למסור את ארצנו. זהו! בלי שום תנאים! עם טרור, עם הכל.

מי מנהל בכלל משא ומתן על הארץ?

ארצנו היא ארצנו. השאלה הבאה בבקשה. ככה עובדים!!!

אני הייתי בחברון באיזה הפגנה מול הגלוחי ראש האלה שנקראים בטעות "שלום עכשיו" ושאל אותי כתב C.N.N: מתי תפסיקו כבר את הכיבוש?

הסתכלתי עליו ואמרתי לו: תגיד אתה מכיר את התנ"ך? אתה פתחת אותו לאחרונה? תפתח ותראה של מי הארץ ואחרי זה תחזור אלי. הוא הוריד את המצלמה ואמר לי: אתה יודע מה, אף פעם לא קיבלתי תשובה כזאת. כל הכבוד. והבחור לא אוהד ישראל. מי שעובד ב- C.N.N אל תחשדו בו שהוא אוהד את ישראל.

אם מישהו לא יודע שילך למקורות.

אם מישהו לא רוצה לדעת, שיילך להחלטת חבר הלאומים מ- 24 באפריל 1922. החלטת חבר הלאומים נתנה לנו את הזכות על כל הארץ, כולל מה שקרוי עבר הירדן.

החלטת החלוקה ב-47 גרעה זכויות, אז מה אתם רוקדים ברחובות? בקיבוץ שלי ב- 47 הורידו את הדגל לחצי התורן. בכל הקיבוץ המאוחד. זה היה יום אבל, כי קרעו את הארץ.

לכן החג שלי זה 24 באפריל - כי שם העולם הכיר פה אחד בזכותנו על הארץ הזאת והזכויות שלנו עברו לאו"ם והזכויות הוכרו על ידי ממשלת ארצות הברית באמנה האנגלו-אמריקאית והזכויות שלנו הן FOREVER. לנצח. אי אפשר לקחת אותן!

וכל מה שממשלת ישראל צריכה, זה לקרוא חוברת אחת ולהתייעץ עם כמה משפטנים שמבינים עניין ולהבין: ארצנו היא ארצנו ורק את זה להגיד לעולם.

אומרים להם: המדינה הירדנית היא המדינה הארץ ישראלית - ורק ככה מדברים, זאת הטרמינולוגיה!

היא היתה ארץ ישראל ונקרעה!

יש מדינה ערבית על 78% מארצנו. היא כבר קיימת והיא שם ומי שרוצה להיות ערבי במדינה ערבית, שיקום ויניע את האוטו, אבל פה הוא יחיה תחת שלטון יהודי וזהו זה.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום חמישי כ''ו באלול תשע''ה    14:50   10.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. פליטים עליך ישראל / מנחם רהט  
בתגובה להודעה מספר 0

כל מי שקורא בשם המוסר היהודי לפתוח גבולותינו בפני פליטי מדינות אוייב, אינו יודע מהו מוסר יהודי

אתם בוודאי מכירים את ההלצה השחוקה, על הילד שקפץ משמחה, כאשר הגיעה הסבתא לביקור: "עכשיו לא חסר לנו דבר" הוא זעק בגיל. "מה ז'תומרת?", תהתה הסבתא, והילד הסביר: "כשאמא שומעת שאת מגיעה, היא אומרת: רק זה מה שבאמת חסר לנו".

אכן, רק זה מה שחסר לנו:

אחרי שהוצפנו במאות אלפי מסתננים אריתראים וסודאנים מוסלמים, מציע השמאל להוסיף חטא על פשע: לקלוט כאן עוד אלפי מוסלמים סוריים, שיתווספו גם הם על שונאינו. כאילו לא די לנו בטענות שמשמיעים החצופים שבקרב חלק מהסודנים והאריתראים: "פלשתינה שייכת לנו, המוסלמים; אתם היהודים, פולשים; תסתלקו מכאן".

והמדהים שסניגוריהם של הפליטים מדברים בשם המוסר היהודי!

מוסר יהודי?

הושטת הלחי השניה לאזרחי מדינת אוייב?

לאיסלאם המאיים עלינו לכלותינו? המבטיח שבאחרית ימים יזעיקו העץ והאבן את המאמין המוסלמי שיבוא לערוף את ראשו של היהודי המסתתר מאחוריהם? תגידו, באמת נפלתם על הראש?

והיותר מדהים הוא, שאנשים שאין להם מושג ירוק בסוגיית המוסר היהודי, הם שמדברים בשם מוסרניות פסבדו יהודית מזוייפת.

הפוך, גוטה, הפוך: המוסר היהודי הצרוף, הוא שמחייב אותנו לדאוג תחילה לאחינו, לפני הדאגה לשאר העולם: "וחי אחיך עמך" ו"עניי עירך קודמים".

אבל מה לא עושים המלהגים בשם המוסר היהודי, על מנת להפוך את המדינה היהודית היחידה עלי אדמות, למדינת כל אזרחיה ומסתנניה ומהגריה? מגייסים את המוסר היהודי! עולם הפוך.

הם אלה שפונים לו עורף, בהעדפתם את רווחת המסתננים שהתנחלו בשכונות הדרום בתל אביב, על פני זכותם לחיים של התושבים שחייהם הפכו לגהינום. איש מפטפטני המוסר היהודי הנשגב, לא מצא לנכון להזמין את המסתננים, בשם המוסר היהודי, לשכונותיהם הצפונבוניות.

מתפרנסים מהכפשה

אז נכון אמנם שקיימת חובה לסייע לחלכאים, אבל חובה זו כבר מוצתה במלואה בחבל ארץ זה. ארץ ישראל קלטה מיליוני פליטים יהודים שנמלטו מציפורני האנטישמיות האירופית המודרנית, שהגיעה לשיאה בזוועות הנאצים. גם לאחר הקמת המדינה קלטה המדינה הצעירה בתחומיה מספר שיא של נרדפים – כמיליון פליטים יהודים עשוקים ממדינות ערב, שרכושם נגזל וחייהם היו תלויים להם שם מנגד.

מלבדם קלטה הארץ הזו מאות אלפי פליטים/מהגרים/מבקשי עבודה מוסלמים, שהגיעו מהסביבה בעקבות השיגשוג הכלכלי שהביא בכנפיו המפעל הציוני.

עוד לפני שהמציאו את העם הפלשתיני, נהרו ערבים בהמוניהם לארץ המובטחת ליהודים, וצאצאיהם אפילו מחממים את הכורסאות בכנסת, ומתפרנסים יפה מהכפשה מתמשכת של המדינה היחידה במזרח התיכון, היחידה!, שבה אין איום קיומי על חייהם של מיעוטים דוגמת מוסלמים ונוצרים, ויש להם בה זכויות אזרח מלאות, לרבות הזכות לירוק לתוך היד שמתוכה הם ניזונים.

העובדות לא הפריעו לצאצאי המהגרים המוסלמים לפנטז טענות כזב על שבתם כאן מימי הכנענים. קחו למשל את אחמד טיבי, שמשפחתו הדמשקאית היגרה ארצה רק במלחמת השיחרור. עמיתתו ושותפתו, ח"כ חנין זועבי, אף היא בת למשפחת מהגרים מן השבט הבדואי 'זועביה', שנדד מעירק לאזור אירביד בירדן, ומשם ב-1873, על פי תעודות עותומניות, לרמות יששכר.

ארץ ישראל קלטה פליטים/מהגרים/מחפשי עבודה גם ממדינות ערביות נוספות.

מיפקד אוכלוסין שערכו הבריטים ב-‏1931, העלה שבמחוז ירושלים בלבד, חיו אז מוסלמים שהיגרו מעשרות ארצות ברחבי תבל: סוריה, קפריסין ותימן, ועד לספרד, אלבניה ואוסטרליה, ועוד. פרט להם היגרו מוסלמים לא"י מכל עבריה: מחורן שמצפון ועד מצרים שמדרום. נתון זה זכה לאישוש משהתברר באותו מיפקד, ששפת האם של המוסלמים במחוז, מייצגת מיגוון של מדינות מוצא: אלבנית, אפגאנית, צ'רקסית, פרסית, ואף פורטוגזית, תורכית ועוד. (מקור: 'מאז ומקדם', ג'ואן פיטרס, ע' 224-6).

נתונים אלה אושרו על-ידי המזרחן ד"ר שלמה אריה בן-אלקנה (ז''ל). הוא סקר למעלה מ-‏800 כפרים ערביים ברחבי ארץ-ישראל המערבית, בין השנים 1943-1947 וכן 1949-1963, והעלה שרובם המכריע של התושבים הם ממוצא זר. לדוגמה: אום אל-פאחם, שנחקרה בשנת 1943, מנתה אז 2,800 תושבים, מהם 1,400 ממוצא מצרי; כ-‏900 מחצי האי ערב, ו-‏500 מעבר-הירדן המזרחי. (שם, ע' 102).

מלחמת עולם שלישית

לאמור: ארץ ישראל המערבית, שהוכרה ע"י אומות העולם כבית לאומי לעם היהודי, כבר קלטה די והותר פליטים/מהגרים/מחפשי עבודה מוסלמים, בנוסף למיליוני פליטים יהודים שהתקבלו בברכה ושוקמו כאן.

אם נותר בה עדיין שטח פנוי כלשהו – וזה בספק גדול לנוכח צפיפות האוכלוסין הגבוהה בחבל ארץ קטן מימדים זה – הוא אמור לשמש לקליטת פליטי יהודי אירופה, כשיימלטו מאימת הכיבוש האיסלמיסטי, אם ירצו להגן על ראשיהם מפני עריפה אכזרית בשם חוקת השריעה, ופליטי האנטישמיות האמריקאית שמתחילה גם היא להרים ראש.

עכשיו ברור יותר מאי פעם שליהודים אין עתיד באירופה, גם לא באמריקה.

מחירי המילקי לא יושיעו אותם בשיא הצונאמי האיסלמיסטי. איך שלא יסתיים משבר ההגירה האירופי, יהיו היהודים ראשונים לשלם את מחירו. השטף האיסלמיסטי באירופה, יחולל בסופו של דבר תגובת נגד שעיקרה עלייתן לשלטון של מפלגות הימין הנוצרי-קיצוני, אולי אפילו ניאו-נאציות, מה שיצית ככל הנראה מלחמת עולם שלישית, בין הנצרות לאיסלם. במקרה כזה שוב עלולים היהודים לשלם את מחיר קריסת הציביליזציה האירופית, בתוך מרחץ דמים איום.

ליהודים שיימלטו אז, תהיה רק כתובת אחת - בניגוד למוסלמים שלרשותם עומדות 53 מדינות מוסלמיות (שמסרבות לקלוט אותם).

מה שבאמת חסר לנו, אם נחזור לשניה לסיפור בו פתחנו, הן אופציות לקליטת יהודי העולם, חובבי המילקי למיניו ולסוגיו, לכשיחושו (חלילה) שהחרב מתהפכת מעל לראשיהם. במצבם, הם צריכים להתפלל חזק.

http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/13942

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שבת ח' בניסן תשע''ו    11:11   16.04.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. היו ימים שהקיבוצים ניצבו בחזית יישוב ארץ ישראל והמאבק לשלמות הארץ / אמנון לורד  
בתגובה להודעה מספר 0

כששלמות הארץ עדיין הייתה במיינסטרים

היו ימים שהקיבוצים ניצבו בחזית יישוב ארץ ישראל והמאבק לשלמות הארץ; אך לאחר מלחמת ששת הימים משהו השתנה, השמאל בעט ברעיון והקונצנזוס התפורר.

שמו של הספר, 'מן הים עד המדבר', בתוספת כותרת המשנה שכוללת את שמו של טבנקין, הקיבוץ המאוחד ושלמות הארץ בנשימה אחת, יוצרים תחושה של ארכאיות. כאילו מדובר בעיסוק מחקרי בפרק חתום ולא רלוונטי מהעבר. אבל מי שיקרא את ספרו של יעקב צור בעיון יגלה שלפניו אחד הספרים החשובים והמעניינים בנושאים היסטוריים-פוליטיים שפורסמו בתקופה האחרונה.

רק על שאלה אחת לא עונה יעקב צור: למה? מה קרה לבני הקיבוץ המאוחד שהם הפכו ליואל-מהרשקים וזאב-צחורים ולנשים שמקימות ארגונים כמו 'זוכרות'? זאת אומרת, צור, חבר כנסת ושר לשעבר בממשלות ישראל, מספר בפירוט רב את התהליך של קידוש תפיסת שלמות הארץ בתורת הקיבוץ המאוחד מבית מדרשו של טבנקין, ולאחר מכן את הפרידה ממנה כנגזרת מהתנגשות עם סלעי המציאות. אבל הוא לא מעמיק מעבר לזה, ואני גם יכול להבין אותו.

המשפטנים אומרים, שלא כל מקרה מוות או אובדן חומרי מדברים בעד עצמם ואומרים למתבונן: כאן בוצע פשע, נא לחקור. לפעמים, לעתים קרובות אפילו, נדרש חשד כדי לחקור. מישהו צריך לעמוד מול הסיפור, מול המציאות, בעיניים גדולות ובפה פעור מתימהון ולחשוד. החשד מוליך לחקירה ולרצון לגילוי האמת המורכבת.

ויעקב צור מצוי בליבו בתוך הסיפור ואיננו חושד. היותו חלק מהסיפור כמי שגדל על ברכי תורת טבנקין של שלמות הארץ, החלוציות, הקיבוץ המאוחד, יגאל אלון, גלילי ועד יצחק רבין יש בה צד מאוד חיובי. בנוסף לתיעוד המחקרי שחשף וגם ידע מראש איפה לחפש, הוא עוד זוכר את האוירה והריחות של התקופה; אף כי הוא מצר על כך שמעולם לא יצא לו להיפגש אישית עם טבנקין או להיחשף אליו בהרצאותיו הארכניות בסמינרים ההם באפעל.

אגב, שמו של הסמינר: אפעל. ציווי עצמי, אישי, ברוח האקטיביזם של ההגשמה האישית. ברור לגמרי שהאמונה האקטיביסטית בארץ ישראל ובשלמותה היא זו שהפיחה את הרוח המהפכנית המיוחדת לקיבוץ המאוחד. בלעדיה לא היה קם דור הלוחמים והמפקדים של הפלמ"ח. בלעדיה לא היה הישוב עומד ומנצח במלחמת העצמאות. יתר על כן, ביסוד הערכים שעיצבו את דמותו של הצבר עמד הקיבוץ המאוחד וערכי החלוציות המהפכניים שנגזרו מהאמונה בשלמות הארץ.

הנביא האידאולוגי שהצליח ליצור את הדור ההוא היה יצחק טבנקין, שהאמין רק במעשים אישיים וקבוצתיים בשטח, ובז לכל הבלי המדינאות והדיפלומטיה. זה מה שהבדיל בין הקיבוץ המאוחד לבין שאר התנועות והמפלגות. שהרי, עד כמה שזה לא ייאמן, כל המפלגות האמינו בשלמות הארץ ועצם הביטוי "שלמות הארץ" שונה מאוד מהמושג "ארץ ישראל השלמה". ארץ ישראל המנדטורית משני עברי הירדן היתה מושכל ראשון בתפיסות המפלגתיות, מימין ומשמאל. אולי רק גורדוניה ו'הפועל הצעיר' – הפלג היוני והמינימליסטי של מפא"י – היו מוכנים מלכתחילה לפשרות – לא רק בטריטוריה אלא גם במהות. דהיינו, ציונות ללא מדינה יהודית אלא בחסות אימפריאלית. או אפילו בחסות הממלכה ההאשמית.

"ארץ אחת שלמה"

שלמות הארץ משמעה היה לשמור על הארץ כפי שהובטחה בהחלטות הוועידות הבינלאומיות, ולמנוע את ביתורה כפי שהבריטים עשו החל בשנות ה-20 של המאה הקודמת.

קודם העניקו את עבר הירדן המזרחי לאמיר עבדאללה ולאחר מכן כשהחלו היוזמות להקמת מדינה יהודית ב-1937, ניסו הבריטים לחלק מחדש את מה שנותר ממערב לירדן בין הערבים ליהודים, כשהיהודים מתבקשים במטותא להסתפק בקצת יותר מתל-אביב, מינוס ירושלים, מינוס רוב הגליל והנגב.

כך שהמאבק נוסח טבנקין ניזון הרבה יותר ממאבק באימפריאליזם הבריטי ובוגדנותו מאשר מההבטחות התנ"כיות לאברהם אבינו.

רק מתי מעט עוד יודעים או זוכרים במעומעם את הקובץ 'בבריתך', שבו הוטבע האתוס המכונן של נוער הקיבוץ המאוחד ותנועת המחנות העולים. זה גם אומר משהו. האתוס המכונן של השומר הצעיר נרשם בחוברת 'קהילייתנו' שתיעד את השתפכות הנפש של ראשוני התנועה שהתיישבו בביתניה עילית. מאז לא הפסיקו לדוש ב'קהילייתנו' עד בוש ועד דשדוש. ואילו 'בבריתך' נשאר חתום באיזה ארגז תחמושת בבית השיטה ונשכח. שמעתי על קיומו רק משיחה אקראית עם חיים גורי. זוהי חוברת שמסכמת מחנה רעיוני של צעירי הקיבוץ המאוחד שנערך ב-37' ליד קיבוץ גבת.

יפה עשה צור כשהביא ציטוט אחד נרחב מהחוברת, שמבטא "דברים שהם אולי הנרגשים ביותר שנשמעו אי-פעם נגד חלוקת הארץ", כלשונו של צור. כתב אותם בנימין גלעד, חבר בית השיטה:

ילדי, אל ראשי ההרים העליתי אותך ראה, הארץ הזאת קו ההרים מנגד, השמים האלה שמיך, ראה אותה את האחת, חתום דמותה בלבך ושאנה, כי על זה האופק זדים צוו לך גורל נבו. ראה מנגד. את נופה בקשו לערוף מבלי רחם. ועמו את חלומי להטביע בך את חותם ארץ. צלם נוף מולדתו האדם. מה דמות תהיה לך ילדי אם ערוף יהיה נופך (…) אגדה לך אספר שיר לך אשיר על ארץ אחת שלמה, על אופקים תכולים מבטיחים.

היה משהו בניסוחים האלה, בשירים ששרו בטיולים ובמסעות המדבר והגליל, שהפך לתפילות. והתפילות האלה, בניגוד אולי לתפילות של המסורת היהודית מני אז, נענו. שלמות הארץ חודשה – בחלקה – במלחמת ששת הימים. היו שני כוחות שהסתערו מיד להתיישבות בשטחים: האחד של אנשי הקיבוץ המאוחד בהנהגת חברים מסוגם של איתן סט מגדות ויהודה הראל ממנרה, שייסדו בשנה הראשונה שלאחר המלחמה את מרום גולן; השני אלו הילדים של כפר עציון, הרבה יותר מתוך נוסטלגיה וקידוש המקום וזכר ההורים שגורשו בטבח הנורא של 1948, מאשר מכוח תנופת כיבוש הארץ.

אבל יעקב צור מציין שדווקא בשנים האלו של 67' עד מלחמת יום הכיפורים ב-73', היו הקיבוץ המאוחד ומנהיגיו בשיא כוח השפעתם הפוליטית; ודווקא בשנים האלו התרחשה התפוררות רעיון שלמות הארץ והוויתור הגדול של הקיבוץ המאוחד.

לדעתי, וזה הנושא שצור לא חושד בו ולכן לא שיער השערות ולא חקר, תפיסת שלמות הארץ התפוררה – בעיקר אצל יגאל אלון ומנהיגים אחרים בקיבוץ המאוחד – כתוצאה מקריסת האמונה בברית-המועצות והאוריינטציה האנטי-מערבית והפרו-סובייטית הכרוכה באמונה בברית-המועצות.

עובדה שהנתונים הדמוגרפיים והמדיניים האובייקטיביים ב-1948 וב-1956 לא היו שונים מהותית מאלה של 67'. ובכל זאת, ב-48' אלון וחבריו לא נרתעים מהתנגשות עם הבריטים ובני חסותם ותובעים מבן-גוריון לפעול למעשה ברוח התכנית הגדולה של שלמות הארץ. כך גם ב-56' התביעה היא לא לסגת בצו המעצמות מסיני ואנשי הקיבוץ דורשים התייצבות לאורך גבול הביטחון של הירדן.

התחושה היא שלאורך עשרות שנים – מאז שנות השלושים לפחות – גודלה של ארץ ישראל הוא כגודל הצורך של מהפכני הקיבוץ המאוחד לסלק את האימפריאליזם הבריטי מהמזרח התיכון. אכן, קשה להאמין שהקוטב האידיאולוגי השני של הקיבוץ המאוחד היה המרקסיזם המהפכני.

הממלכה ההאשמית של המלך עבדאללה ואחריו של נכדו הקטן המלך חוסיין נועדה לפי השקפת השמאל, מאורי אבנרי ועד יגאל אלון וטבנקין, להיהרס. פרויקט השחרור וההגדרה העצמית הפלסטינית הוא איזה בן ממזר מטורף של ההשקפה הישנה של המאבק האנטי-אימפריאליסטי.

הוויתור על הפלת חוסיין ב-67' וההישענות ככורח האין-ברירה על תמיכת המערב ובראשו ארצות-הברית, גרמו לכך שאנשי הקיבוץ המאוחד גילו פתאום שיש ערבים ביהודה ושומרון ומגיעות להם זכויות – אפילו לאומיות. חוסיין הופך לשותף בייצוב המזרח התיכון כנגד הכוחות הרדיקליים שנמצאים בברית עם הסובייטים. ובכל זאת, הבעיה היא עם הכוחות שעולים מלמטה. אנשי 'שיח לוחמים', חוג שדמות, כל אלה שגילו פתאום את העם הפלסטיני. מדהים באיזו מהירות קלטו צעירי הקיבוץ המאוחד ואיחוד הקיבוצים את המסרים האופנתיים של השמאל החדש באירופה ודחו לפתע בחרון מוסרי את אבות התנועה שלהם, טבנקין, גלילי ואלון. טבנקין, שדיבר בסוג של יושר וכנות שלא אפיינו את אבות היישוב, היה מאוכזב ונתפס לייאוש: "העם לא זז, לא בחו"ל ולא בארץ"!

אבל מה שנוסך ייאוש גם היום זו הפלגנות המגוחכת של אנשים כל כך אידאליסטים.

אכן, לא צריך להיות מופתע. הרי רק 15 שנים לפני מלחמת ששת הימים התחולל הפילוג בקיבוץ המאוחד – ובדיוק על רקע היחס לסטלין ולברית-המועצות, לא על רקע של גורל עם ישראל וארץ ישראל. ואמנם, רבים בקיבוץ המאוחד שהאמינו בשלמות הארץ, היו מזועזעים ואף מפוחדים מהשותפות המוזרה שנוצקה פתאום בין אנשי הימין הרוויזיוניסטי של פעם לבין יוצאי השמאל הפלמ"חאי והשומרי.

זה קרה בספטמבר 1967 עם פרסום המנשר 'למען ארץ ישראל השלמה'. אנשי הרוח הגדולים ביותר שהילכו אז בארץ חתמו על המנשר – מאלתרמן ועד גורי, מאליעזר ליבנה ועד עגנון. חיים הזז, בורלא, אורלנד, מנחם דורמן, משה שמיר ועוד ועוד. אבל מה שהפריע לחברים בקיבוץ היה "השתייכות חברים מרכזיים בקיבוץ המאוחד לגוף ציבורי פוליטי המשותף גם לנציגים מובהקים של הימין הרוויזיוניסטי וגם לזרמים דתיים" רחמנא לצלן.

פעיל הקיבוץ זעק מרה: "יש הבדל בין שלמות הארץ שלנו לבין אלדד". "ההופעה הזו היא דקירה של סכין בגב", זעק פעיל אחר. גלילי שלל את השתתפות של אנשי הקיבוץ יחד עם אנשי הימין בתנועה לשלמות הארץ. אלון "הצביע על הסכנה שחוגים עוינים לנו ישתלטו עליה".

טבנקין עדיין חי

מכאן קצרה הדרך לנטישת הדרך הארוכה שהיתה מרכז ההוויה של הקיבוץ המאוחד.

מאותו רגע ששלמות הארץ הפכה לנכס של הימין, כפי שהדבר הוצג על-ידי השמאל, נבהלו הצעירים ודבקו בקו המפלגתי השמאלי שנדלק עכשיו על הפלסטינים. המושג "ארץ ישראל השלמה" הפך למשוקץ ובניגוד ל"שלמות הארץ" הוא נתפס כרעיון של התפשטות אימפריאלית ולא כרעיון של התנגדות לביתורה של המולדת.

במבט לאחור נראה שהצעד ההצהרתי, ההפגנתי, של הקמת התנועה למען ארץ ישראל השלמה פגם במטרת-העל של הרעיון והמטרה. בניגוד למנהיגים רוחניים אידאולוגים כמו טבנקין, אבא קובנר ונתן אלתרמן, שהבינו אחרי מלחמת ששת הימים כי נטרפו הקלפים ואין מקום עוד למפלגות הישנות, הצעירים נדבקו למסגרות הישנות של שמאל וימין.

מנהיגים צעירים במפלגת העבודה כמו יוסי שריד ניהלו תעמולה שהפכה לסיכול ממוקד נגד ישראל גלילי. מה שמכונה "מסמך גלילי" – פשרה בין ספיר לדיין – הפך לגליון הרשעה נגד גלילי כמי שאשם במלחמת יום הכיפורים. כעבור עשור כינה שריד, המכשף החדש של השמאל, את הקיבוץ המאוחד כ"מעיין המורעל" שהצמיח את העשבים השוטים של גוש אמונים.

אבל הטבנקיניזם באיזשהו מקום לא נעלם, גם אם נושאי הדגל התמעטו עד מאוד.

היכרתי אחד מהם. זהו צפריר רונן ז"ל. צפריר היה איזו דמות שכאילו נלקחה מהטיולים של פעם, הוא היה ממקימי הישוב גלגל שבבקעה. כבן עין חרוד מאוחד הוא חזר למקורות אחרי מסלול ממושך בשמאל של מפלגת העבודה. בשונה מקיבוצי השומר הצעיר, יש עדיין מאות מחברי עין חרוד, חמדיה, חניתה ומשקים אחרים שנטע טבנקין, שממשיכים לדבוק בתורה הישנה של שלמות הארץ. ואם יש דוגמא אחת מובהקת לכוח המאגי של הקיבוץ המאוחד זה היחס של העם לרמת הגולן.

אנשי הקיבוץ המאוחד הפכו את הגולן לחבל מולדת מקודש והצליחו להטמיע את הרגש הזה בציבור. זאת הסיבה שהגולן נמצא במרכז הקונצנזוס ואילו חבלי ארץ אחרים נמצאים על דלפק המכירות.

http://mida.org.il/2016/03/25/%d7%9b%d7%a9%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%a8%d7%a5-%d7%a2%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9f-%d7%94%d7%99%d7%99%d7%aa%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%99%d7%99%d7%a0%d7%a1%d7%98%d7%a8%d7%99%d7%9d/

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ו    13:28   26.04.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. החלטת סאן רמו שאומצה על ידי חבר הלאומים תקפה ומחייבת גם היום ולא בוטלה מעולם  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.04.16 בשעה 13:34 בברכה, ליה

התעלמות ישראלית מהכרת העולם בזכותנו

במלאת 96 שנים להחלטה שהכירה בזכות העם היהודי לבית לאומי בארצו, עולה הקריאה להכרה רשמית ביום זה ובתוקפה הבינלאומי של ההחלטה.

היום חל יום השנה ה-96 להחלטה שהתקבלה על ידי נציגי בריטניה, צרפת, איטליה, יפן, יוון ובלגיה בוועידת סאן רמו, להקמת בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל.

בארגון 'בסיס חוקי' הפועל לקדם את הזכויות החוקיות של מדינת ישראל על פי המשפט הבינלאומי, מקדמים קמפיין הסברתי המבקש לתת פומבי בינלאומי למשמעותה של ההחלטה.

בארגון מציינים כי "ההחלטה אומצה פה אחד על ידי חבר הלאומים ביולי 1922.

עם הקמת האומות המאוחדות בשנת 1945 קיבלה ההחלטה תוקף מחייב מכוח סעיף 80 למסמך היסוד של האו"ם, המחיל דין רציפות על החלטות חבר הלאומים, כולל ההחלטה על ייסוד בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל.

ב'בסיס חוקי' קוראים להכרה רשמית של מדינת ישראל בתאריך קבלת ההחלטה ובהיותה בתוקף על פי המשפט הבינלאומי.

"היום לפני 96 שנה, ה- 25 באפריל שנת 1920, התקבלה בעיירה סאן רמו שבאיטליה החלטה שעיגנה את הצהרת בלפור בחוק הבינלאומי.

על פי ההחלטה, שהתקבלה על ידי המעצמות המנצחות במלחמת העולם הראשונה ובראשן בריטניה, צרפת, איטליה ויפן, ניתן לבריטניה מנדט זמני על ארץ ישראל על מנת ל"ייסד בה בית לאומי לעם היהודי", מפרטים אנשי הארגון.

"החלטת סאן רמו שאומצה על ידי חבר הלאומים תקפה ומחייבת גם היום, כיוון שהיא לא בוטלה מעולם. החלטה זו קודמת ואף עולה על החלטת החלוקה שהתקבלה בעצרת האומות המאוחדות בכ"ט בנובמבר 1947, כיוון זו התקבלה כהמלצה בלבד ואין לה כל תוקף מחייב על פי המשפט הבינלאומי".

ג'ף דאובה, יו"ר משותף של "בסיס חוקי", קורא לממשלת ישראל לתת מעמד רשמי להחלטת סאן רמו, לציין במערכת החינוך ובמוסדות הממשלה את תאריך קבלת ההחלטה ולעמוד על הזכויות החוקיות הנובעות ממנה בכל פורום בינלאומי.

דאובה מציין ש"החלטת סאן רמו התקבלה בפורום בינלאומי מחייב, עיגנה את הזכויות ההיסטוריות הטבעיות של עם ישראל בארץ ישראל ומשמשת כבסיס החוקי המשמעותי ביותר של מדינת ישראל על פי המשפט הבינלאומי עד עצם היום הזה".

"מסיבות היסטוריות ופוליטיות ההחלטה ומשמעותה נזנחו במרוצת השנים.

ציון תאריך ההחלטה ועמידה על הזכויות הנובעות ממנה יחזקו את מדינת ישראל וישמשו כלי רב עוצמה במלחמה כנגד הסחף האנטי ישראלי בפורומים בינלאומיים.

למדינת ישראל יש קלף מנצח. אנחנו רוצים לגרום לה לחשוף אותו לעיני כל".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/320876

תגוביות:

1.סוף סוף מבינים היהודים מה לעשות בכל האוצרות שיש בידיהם. תודה ל- BDS, לשמאל אוהב הערבים בישראל, לאלון ליאלים למיניהם ולאירגוני הזדוניים במימון הקרן הזרה ששוברים שתיקה של 96 שנים של העם היהודי לגבי זכויותיו על ארצו היחידה.

2.התיאולוג-היסטוריון הבריטי ד"ר ג'מס פרקס, לונדון 1970:

"שטר הקניין האמיתי של העם העברי לארץ ישראל נעוץ בכוח העמידה של אלה שקיימו נוכחות יהודית בארץ במשך כל הדורות, על אף כל גורמי ההרתעה. פרק זה בהיסטוריה לא מצא מקום בזרם המתמיד של תעמולה ציונית. מחדל זה איפשר לאויבי הציונות להציג תמונה שכולה מזויפת".

עדות לכך שהציונות האדומה פשעה ליהודים בהתעלמותה מכוח זכותנו על ארץ חמדת אבותינו על פי הקושאן הנצחי כעובדה! וזאת במטרה להגשים את חלומה האדום במדינת היהודים ועל גבם - ולברוא יהודי חד"ש ככל העמים: 'עולם ישן עד היסוד נחריבה'!

הציונות שיכתבה את ההיסטוריה לטובת הפולשים הערבים והפכה את היהודים ל'כובשים' בארצם מולדתם - ואנו משלמים בגינה עד עצם היום הזה!

3.הגיע הזמן שנתניהו שבקיא היטב בהיסטוריה, ישים את מלוא משקלה של החלטת סאן רמו על שולחן העולם...

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ששי י''ט באייר תשע''ח    08:24   04.05.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. קללת אדריאנוס / מאת צפריר רונן  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.05.18 בשעה 08:46 בברכה, ליה

https://www.youtube.com/watch?v=Gs4MYCrhwPY&app=desktop

חייו של הקיסר הרומי אדריאנוס ומרד בר כוכבא

https://www.youtube.com/watch?v=Yyo8LL3jBDg&app=desktop

סרט על חיי הקיסר אדריאנוס 76-138 לספירה ומרד היהודים - מרד בר כוכבא - שדוכא באכזריות (132-136 לספירה) על ידי אדריאנוס.

מאות אלפי יהודים נהרגו והיישוב היהודי בארץ ישראל כמעט והוכחד. אחד מן העונשים שהטיל הקיסר על התושבים היהודים המורדים היה מחיקת השם "יהודה" משם הפרובינציה, ושינוי שמה מ"פרובינקיית יהודה" ל"פרובינקיית סוריה פלשתינה".

בשל אכזריותו בדיכוי מרד בר כוכבא, שבו קיפחו חייהם מאות אלפי יהודים, ובהם עשרת הרוגי מלכות, ובשל גזירות השמד שגזר ואשר כונו "גזירות אדריאנוס", התייחסה אליו המסורת היהודית בשלילה, ובספרות חז"ל נוסף לו הכינוי "שחיק טמיא" (שיישחקו עצמותיו).

הוא שהחליט על הבניה המחודשת של ירושלים כעיר הלניסטית אלילית, בשם איליה קפיטולינה, ולאסור על כניסת היהודים בשעריה.

היהודים, שכבר הספיקו להתקבץ כדי לעלות אל ירושלים, שהו בבית רימון בעת קבלת ההודעה. הדברים דכדכו את רוחם, ותסכולם הפך להתמרמרות ותסיסה. רבי יהושע בן חנניה ניסה להרגיע את העם בעזרת משל ממשלי איזופוס - משל האריה והחסידה, באמרו להם שדי בכך שלא טובחים בהם למוות. אך הציבור היה נזעם והחלו נושבות רוחות המרד.

כתובת לאדריאנוס שנתגלתה בירושלים ב-2014 מקדמת את פתרון המחלוקת ההיסטוריוגרפית באשר מה קדם למה: בניית העיר האלילית למרד או המרד לבניית איליה קפיטולינה ובניינה כחלק ממסע העונשין בגינו. על פי ניסוח הכתובת ברור כי בזמן הכנתה, בשנת 130 - שנת ביקור אדריאנוס, העיר עדיין איננה איליה קפיטולינה. עם זאת, הכתובת מעידה על כך ששנתיים לפני המרד נערכו בעיר עבודות בנייה מסיביות לרגל ביקור הקיסר. ייתכן, אם כן, כי המרד פרץ על רקע העבודות האלה, אבל החלטת אדריאנוס לשנות את שמה של העיר ולאסור על יהודים להיכנס אליה, הייתה חלק מצעדי הענישה עליו. מכל מקום, היה אדריאנוס ההלניסטי, האויב של כיסופי הגאולה שפיכו בלב העם, שהונהג עתה על ידי שני מנהיגים כריזמטיים, איש הצבא שמעון בר כוכבא, והמנהיג הדתי רבי עקיבא בן יוסף.

המרד, משהגיע, היה קיצוני בעוצמתו, ולגיון רומי שלם, הלגיון העשרים ושניים דיאוטראיאנה הושמד על ידי המורדים. אדריאנוס היה אף קיצוני בדיכויו. לכבוד דיכוי המרד הקדיש הסנאט כתובת הוקרה הגדולה ביותר במזרח האימפריה באתר מחנה הלגיון השישי פראטה בתל שלם לכבוד הקיסר.

לאחר שדיכא את המרד, החליט אדריאנוס, כאנטיוכוס אפיפנס בימי הממלכה הסלאוקית, לאסור על קיום מצוות בסיס של העם היהודי. את ירושלים החריב כליל והקים עליה את העיר איליה קפיטולינה. בגזירות השמד אסר על המילה ועל שמירת השבת, וכן על התפילה, ושמירת המצוות. בתקופה זו מתו עשרת הרוגי מלכות באכזריות ובייסורים, על שניסו לשמור על גחלת העם היהודי, ולשמור על התורה ועל המצוות בזמנים קשים אלו.

בתקופת אדריאנוס העמיק הפילוג בין הנוצרים לעם היהודי. שני מנהיגי הנוצרים, קודרטוס ואריסטידס, פנו אל הקיסר והודיעו לו באיגרת כי אין כל קשר בין הנצרות ובין היהודים.

בניגוד חד לתדמיתו החיובית של אדריאנוס בתרבות הרומאית, ביהדות הוא זכור כאדם אכזר שהחריב את כל ארץ יהודה, העומד בשורה אחת עם מחריבי יהדות היסטוריים. לשמו הוצמד הכינוי "שחיק טמיא" שהיה שמור עד זמנו לנבוכדנצר, אספסיאנוס וטראיאנוס. כינוי זה משמעותו איחול לכך שימות ותשחקנה עצמותיו.

דוגמה לייצוגו של אדריאנוס ביהדות ניתן למצוא במדרש:

"יהודי אחד עבר לפני אדרינוס ושאל בשלומו. אמר לו: מי אתה? אמר לו: יהודי. אמר לו: וכי יש יהודי עובר לפני אדרינוס ושואל בשלומו? אמר: לכו והתיזו את ראשו! עבר יהודי אחר, ראה מה שנעשה בראשון ולא שאל בשלומו. אמר לו אדרינוס: מי אתה? אמר לו: יהודי. אמר לו: וכי יש יהודי עובר לפני אדרינוס ואינו שואל בשלומו? אמר: לכו והתיזו את ראשו! אמרו לו סנקליטון שלו: אין אנו יודעים מה אלו המעשים שאתה עושה; מי ששואל בשלומך - נהרג, ומי שאינו שואל בשלומך - נהרג! אמר להם: ואתם רוצים ליעצני היאך אני צריך להרוג בשונאי?"

— איכה רבה פרשה ג

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%A0%D7%95%D7%A1

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שלישי כ''ב בסיון תשע''ח    17:06   05.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. יורם שפטל: ''אין בעולם שקר גדול יותר מכך שבארץ הזאת ישב עם פלשתיני''!  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 05.06.18 בשעה 17:13 בברכה, ליה

השמאל הקיצוני והרמיה ירדו כרוכים יחדיו לעולמנו. דומה שאין נושא שבו הרמיה של השמאל הקיצוני והאויב הערבי אותו הוא משרת, בולטת יותר מאשר בסוגיה של "העם" שהם המציאו בהבל פיהם, קרי: "העם הפלשתיני" שיושב כאן בארץ כביכול מאז המאה ה- 7 לספירה ומציף אותה ומיישב אותה, עד אשר באנו אנו הציונים הפוחזים והריקים והאימפריאליסטים לארץ לא לנו והתיישבנו בה ונישלנו את אדוני ובעלי הארץ זה 1300 שנה.

בהקשר הזה אני רוצה להפנות אתכם לספר שיצא לאור בשנת תנ"ה שזה 1695 לספירתם. הספר נכתב על ידי נוצרי בשם רילנדי שסייר בארץ. הוא גיאוגרף, מצייר וחוקר מפות, בלשן. היה בקיא בשפות רבות לרבות עברית וערבית על בוריין והוא ערך מסע שנמשך למעלה משנה בארץ ישראל בשנת 1695 ובין השאר ככה. ראשית הוא סקר כ- 2500 מקומות יישוב המוזכרים בתנ"ך או במשנה, גילה את מרביתם וגילה בהזדמנות זו שיש רק יישוב אחד בארץ ישראל שהשם הערבי שלו הוא מקורי קרי: רמלה ובאמת בערבית רמל פירושו חולות. זה גם היישוב הערבי היחיד בארץ ישראל שערבים הקימו אותו.

אחר כך הוא גם מתאר את הארץ שבה הוא סייר בשנת 1695 והוא אומר כך:

הארץ ריקה ברובה. שוממה. תושביה מועטים ביותר ומרוכזים בערים ירושלים, עכו, צפת, יפו, טבריה ועזה. רוב התושבים בערים הם יהודים והאחרים היו נוצרים. היו מעט מאד מוסלמים שבדרך כלל הם בדואים נודדים. יוצאת מהכלל היא שכם שבה ישבו 120 איש, שימו לב למספר, ממשפחת נאצ'ה המוסלמית ו- 70 איש הם שומרונים.

בנצרת בירת הגליל יושבים 700 איש - כולם נוצרים. והוא מציין שמעניין שהמוסלמים הם ברובם שבטים בדואים נודדים שהגיעו כפועלים עונתיים כדי לשמש ככוח עזר בחקלאות או בבניין.

בעזה למשל ישנם ב- 1695 550 איש, חציים יהודים וחציים נוצרים. היהודים עוסקים בחקלאות - כרמים, זיתים וחיטה.

אום אל פאחם - יש בה 10 משפחות, כולן נוצריות ויש שם גם כנסיה מרונית קטנה השייכת למשפחת שחאדה.

ממש ארץ מלאה עד גדותיה ב"עם פלשתיני" שעל פי השקר הגדול והמתועב, ב-1695 כבר אמור לשבת 700 שנה בארץ ישראל וכמובן להתפשט לאורכה ולרוחבה בכפרים ערים וכו'.

זאת ארץ ישראל. ריקה כמעט לחלוטין מתושבים ועוד יותר ריקה לחלוטין מערבים מוסלמים ולכן אין שקר גדול יותר, מתועב יותר, מאשר האמירה של האויב הערבי ומשרתיו מקרב השמאל הקיצוני, שבארץ הזאת עובר לעליה הציונית ישב עם פלשתיני במשך כ- 1200 שנה.

אין בעולם שקר מתועב מזה. זה בדיוק כמו הכחשת השואה. אין שום הבדל. זה בדיוק כמו שהמנוול - ימח שמו וזיכרו - ערפאת אמר שעל הר הבית לא עמד אף פעם בית המקדש. זה הכל בא מאותו בית ספר של שקר, רמיה וטומאה, שלמרבה החרפה יהודים לא רק נותנים לו יד, אלא הם מראשי נושאי הדגל של השקר הזה.

יורם שפטל: "אין בעולם שקר גדול יותר מכך שבארץ הזאת ישב עם פלשתיני!"

https://www.youtube.com/watch?v=F9e-n8WIHkY&app=desktop

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ט    00:30   05.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. הסלחנות הבלתי נסלחת של השמאל לטרור ואלימות / מידה  
בתגובה להודעה מספר 0

בן-גוריון ראה במרצחים הפלסטינים כ”חוזרים על מעשי הנאצים”, אך מי שמגדירים עצמם כיורשיו לא רואים בעיה בשותפות עם ח”כים ערבים שמסרבים לגנות פיגועים

בדצמבר 1968, פרסם דוד בן-גוריון מאמר בעיתון ‘הארץ’ בו הוא מצדד בעונש מוות למרצחי יהודים. טענתו העיקרית גרסה כי מעשי הרצח מצד ערבים או פלסטינים נכללים בקטגוריה של “השמדת עם”, ולכן גם מבצעיו לא יכולים להיות מוגדרים על פי הקטגוריות הרגילות מכיוון שלדבריו, “כאן יש לנו לפנינו חזרה ברורה על מעשי הנאצים”.

כיצד הגענו ממצב בו אחד מראשי מייסדי השמאל הישראלי ראה בטרור הערבי נגד יהודים כמעשה הנאצים, למצב כיום, בו מי שמשווקים עצמם כממשיכי דרכו של בן-גוריון סטו לחלוטין מהתפיסה הזו ורואים ברצח דבר כמעט נורמלי?

ב”נורמלי” אין הכוונה, חלילה, לומר שראשי השמאל בימינו תומכים ברצח או מעודדים אותו, אלא שבמעשיהם דבריהם, ובעיקר מחדליהם, הם מעניקים לו הקשר שמגיע לעיתים עד כדי הצדקה או הבנה ובכל מקרה מייחס לו רציונליזציה במסגרת מאבק לאומי לגיטימי.

למה שקרה ב-51 השנים מאז מאמרו של בן גוריון אפשר לתת הסבר רחב, אך במסגרת טור זה אנסה להאיר את המשמעות הפוליטית-עכשווית, ולכן אנסח את הדברים בצורה כללית.

בעקבות מלחמת המגן שנכפתה על ישראל ב-1967 והובילה לניצחון גדול ושחרור חבלי מולדת עתיקים, קמה בשמאל הרדיקלי קבוצה קטנה שהחלה לשווק גישה נפסדת למאבק הלאומי בין ישראל לבין הערבים הנמצאים בתחומיה.

באמצעות תעמולה בסגנון סובייטי-רגשני הם הפכו את מלחמת ששת הימים ממלחמה על עצם קיומה של מדינת ישראל למסע צבאי הנובע מתאוות כיבוש.

בהיפוך היוצרות הזה, הפך הניסיון לרצח עם וטרור מצד הערבים נגד היהודים, למעשי הרג המוסברים כפעולות של נכבשים נגד קלגסיהם הכובשים.

היום שוחרר מהכלא מילאד חטיב, תושב מג'ד אל כרום, לאחר 7 שנות מאסר. חטיב סייע לארגון חיזבאללה. בין היתר סיפק לארגון הטרור מידע אודות סידורי האבטחה של נשיא המדינה דאז שמעון פרס. זה לא הפריע לחכים ערבים לחבק אותו ואת משפחתו. באסל רטאס רקד את שחרורו. הנה תמונה של אחמד טיבי בבית המשפחה

בתהליך ארוך הפכה התפיסה האנטי-מוסרית והאנטי-לאומית הזו מדעה שולית וקיצונית לנחלתו של הזרם המרכזי בשמאל הישראלי, ולא הפריעו לו עובדות היסטוריות כמו מעשי הרצח שהחלו עוד בשנות העשרים של המאה הקודמת, הרבה לפני קום המדינה, או העובדה שארגוני הטרור מעולם לא הכירו בזכותה של ישראל להתקיים ואף הצהירו בגלוי על מטרתם לחסלה.

שום עובדה לא שינתה למפיצי התעמולה מאז ועד היום, אך למרות זאת היא השיגה את יעדיה, קרי את הפיכת ישראל למדינה כובשת ואת מעשי רצח העם נגדה לפעולות לגיטימיות של נכבשים.

העמדה החמורה הזאת באה לידי ביטוי בימים אלו הן בהחלטות של מערכת המשפט בישראל אשר הכשירה התמודדות לכנסת של מועמדים שהביעו בצורות שנונות הזדהות עם הטרור, והן במערכת הפוליטית, כאשר אישים שחלקם כיהנו בעבר בתפקידי ביטחון בכירים, רואים כשותפיהם ברשימות הערביות שאינן מכירות במדינת ישראל, שותקות על מעשי רצח של אזרחים וחיילים במקרה הטוב, או מצדיקות ותומכות בהם במקרה הפחות טוב.

השטן והתעמולה

במספר מקרים שאירעו לאחרונה, כמו הפיגועים בהם נרצחו דביר שורק ורינה שנרב ז”ל או התוקפנות האיראנית הגוברת כלפי ישראל, איש מאנשי הרשימה המשותפת לא הביע זעזוע, גינוי על הרצח האכזרי או הזדהות עם המדינה וחיזוקה נוכח ההתקפות נגדה.

איש מהם לא הביע זעזוע או גינוי על כך שיו”ר הרש”פ עבאס משלם משכורות לרוצחי יהודים, וחלקם אף הביעו בהזדמנויות שונות סוג של תמיכה בטרור נגד חיילים או אזרחים ביהודה ושומרון.

אז כיצד ייתכן שמערכת המשפט בישראל מאפשרת לאנשים כאלה להתמודד ולכהן בכנסת ישראל?

כיצד יתכן שרשימת ‘כחול לבן’, בה נמצאים שלושה רמטכ”לים ששלחו חיילים להילחם בטרור, שותקת מול הזוועה הזאת ורואה עצמה כחלק מגוש פוליטי לגיטימי עם אותם חברי כנסת, גוש המכונה “מרכז-שמאל”?

מדוע בעוד הם פוסלים על הסף ח”כים ושרים דתיים בימין בשל ויכוחים לגיטימיים בענייני דת ומדינה, הם אינם פוסלים על הסף רשימה שאלו עמדותיה ביחס לאויבי ישראל וביחס לפעולות הטרור נגד חייליה ואזרחיה?

הם אינם עושים זאת מכיוון שהתעמולה שנירמלה את פעולות הרצח ואת התפיסה שישראל אשמה חדרה לבסיס החשיבה של השמאל, והיא גם הסיבה למשל שבני גנץ השתתף בטקס “זיכרון משותף” להרוגי ‘צוק איתן’ משני הצדדים, זמן קצר לאחר שהוביל כרמטכ”ל צה”ל את המבצע נגד הטרור.

כיצד התאפשרה מציאות כה חמורה? זהו כוחה של תעמולה בלתי פוסקת, שלבסוף מכה שורש. מי שעמד על הסכנה הזאת בזמן אמת, הוא לא אחר מאשר המשורר נתן אלתרמן אשר בשירו ‘אז אמר השטן’ הזהיר מבעוד מועד מהחרפה שמתרחשת לנגד עינינו:

אז אמר השטן: הנצור הזה איך אוכל לו.

איתו האומץ וכישרון המעשה וכלי מלחמה ותושייה עצה לו.

ואמר: לא אטול כוחו ולא רסן אשים ומתג ולא מורך אביא בתוכו,

ולא ארפה ידיו כמקדם, רק זאת אעשה: אכהה מוחו ושכח שאיתו הצדק.

כה דיבר השטן וכמו חוורו שמים מאימה

בראותם אותו בקומו לבצע המזימה”

בהסכם אוסלו זכה יאסר ערפאת, גדול רוצחי היהודים מאז הנאצים, לפרס נובל לשלום בחסות מנהיגי ישראל באותה העת.

זה היה אירוע סמלי במסגרת מזימתו של השטן להכהות את מוח הנצור.

מאז ועד היום האבסורד הנורא הזה הפך לחלק טבעי מהשיח המרכזי של השמאל בישראל, קרי לנורמלי. דוד בן-גוריון היה בוודאי מתהפך בקברו, אם היה חוזה כיצד המחנה שנושא את שמו מקבל בסלחנות את הניסיון להשמדת העם היהודי, ואף רואה באנשים שמביעים תמיכה או הזדהות עם הפעולות הללו חלק לגיטימי מאותו מחנה.

https://mida.org.il/2019/09/04/%d7%94%d7%a1%d7%9c%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%91%d7%9c%d7%aa%d7%99-%d7%a0%d7%a1%d7%9c%d7%97%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%a9%d7%9e%d7%90%d7%9c-%d7%9c%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%a8-%d7%95%d7%90%d7%9c/#comment-111475

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:46   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מערכת אכיפת החוק מציגה: חוק ליהודים וחוק לערבים / קלמן ליבסקינד  
בתגובה להודעה מספר 0

רגבים עתרו לבית המשפט נגד חוסר האכיפה על בניה בלתי חוקית באבו-בסמה

מתחשק לך לבנות כאוות נפשך, בלי היתרים, בלי אישורים ובלי לשלם מסים והיטלים? אם אתה יהודי, לא כדאי לך. אם אתה בדואי, הסיכוי שמישהו יפעל נגדך שואף לאפס

הנה כמה כללים חשובים שלמדנו בעקבות סדרה של פסקי דין, דוגמת "נתיב האבות", שבהם הורה בג"ץ להרוס בתים של יהודים. הכלל הראשון, כפי שניסחה הנשיאה לשעבר מרים נאור, קובע ש"הקו המנחה הוא חובתה של המדינה לאכוף את חוקי התכנון והבנייה" וזה ברור. הכלל השני מדבר על כך שאכיפה של בנייה בלתי חוקית חשוב לבצע בהקדם, או במילותיה של נאור: "קיים קושי לעכב עד אין קץ את מימוש צווי ההריסה".

איזה נזק נגרם, אתם שואלים, במצב שבו ההליכים נסחבים שנים ארוכות, וההריסה מתמהמהת? ובכן, הנה התשובה של הנשיאה לשעבר, רגע אחרי שהסבירה ש"לא ניתן עוד להשלים עם הפרת החוק המתמשכת". "יש לזכור", הדגישה בפרשת "נתיב האבות", וכאן מגיע הכלל השלישי, "כי הפגיעה בשלטון החוק הולכת וגדלה עם חלוף הזמן שבו אי־החוקיות נותרת על כנה". צודקת. במדינה שמתייחסת אל עצמה כאל מדינת חוק, אי אפשר לשחק עם האכיפה ולהפעיל אותה איך שנוח, ומתי שנוח. כלומר כמעט אי אפשר, משום שמסתבר שלכל כלל יש יוצא מן הכלל, ואם הכלל הוא אכיפה, היוצא מן הכלל הוא אכיפה נגד ערבים.

אינספור עתירות הוגשו עד היום בדרישה אחת קטנה וצנועה, מהמדינה וממערכת אכיפת החוק שלה.

יש במגזר הערבי בכלל, ובמגזר הבדואי בפרט, בנייה בלתי חוקית רחבת היקף? אנא אכפו עליהם את החוק. תהרסו אותה, כפי שאתם עושים במגזר היהודי. כלום.

שוב ושוב חזרו שופטי בג"ץ ופסקו: "זה לא אותו הדבר".

מרים נאור ואשר גרוניס, שני נשיאים שכבר הסבירו יותר מפעם אחת למה לגורם הזמן יש חשיבות, ככל שמדובר באכיפת חוקי הבנייה, ידעו באותה מידה להסביר גם למה אצל הבדואים זה אחרת.

הליך מדהים אחד שכזה, שכבר הזכרתי כאן בעבר, עסק במה שהתחיל בשנות השמונים כתביעת פינוי נגד 82 משפחות בדואיות שפלשו לשטח באזור כביש דימונה־ירוחם.

עשור שלם לקח עד שמנהל מקרקעי ישראל התייאש מהניסיונות להוציא אותם משם, והגיש נגדם תביעת פינוי. הדיון נמשך שנים בבית המשפט, בשל מה שהשופט הגדיר "רגישות רבה", וב־1997 נקבע סוף־סוף שלא רק שהבדואים פלשו לשטח לא להם, אלא שהם גם שיקרו לבית המשפט כשמכרו לו סיפורי סבתא על סבא שלהם שעיבד שם בעבר את האדמה, טענה שהוכחה כאגדת עם חסרת קשר למציאות.

כשבית המשפט הורה להם לפנות את המקום, הם פנו לערער לבית המשפט המחוזי. כשהפסידו גם שם, וביקשו לערער לעליון, פגשו את נאור ואת גרוניס. 17 שנים עברו מאז החלו ההליכים המשפטיים ועד שהעליון דחה גם הוא את הפולשים, לא לפני שהשופטים הודיעו שהחליטו לעכב את הביצוע בעוד שנה וחצי כדי "לאפשר לצדדים למצות את המגעים להסדר... נוכח מורכבות הסכסוך מבחינה ציבורית ואנושית".

אז נכון, שניהם כבר כתבו גבוהה גבוהה על הצורך לאכוף את החוק, ועל כמה זה נורא כשהאכיפה הזו נסחבת במשך שנים, אבל גם במקרה הזה, כמו בכל המקרים שבהם הונחה על השולחן עתירה נגד בנייה בלתי חוקית של בדואים, נמצאו לפתע הסבלנות ואורך הרוח.

הפינוי, אגב, רק למקרה שאתם מתעניינים - גם אחרי עשרות שנים, גם אחרי שלוש ערכאות, גם אחרי שהתברר שהבדואים שיקרו - לא בוצע מעולם. ולמה אני מזכיר את הפער הבלתי נסבל הזה, בין פסקי הדין שמצווים להרוס בתי יהודים, לפסקי דין שלא מאפשרים להרוס בתי ערבים? כדי לספר את הסיפור הבא.

"תת־אכיפה לאורך תקופה"

לפני 11 שנים, בשנת 2009, עתרה תנועת "רגבים" לבית המשפט, נגד הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה אבו בסמה, בטענה שזו אינה ממלאת את חובתה.

אבו בסמה היתה בעבר מועצה אזורית שאיגדה 11 יישובים בדואיים, ובהמשך פוצלה לשתי מועצות.

ב"רגבים" דרשו מהוועדה לנקוט הליכים נגד 63 מבנים בלתי חוקיים חדשים לגמרי, שנבחרו לדוגמה, ואשר נבנו בשורה של יישובים, בהם אום בטין, אל־סייד, מכחול, מולדה, כוחלה ודריג'את. לעתירה צורפו גם צילומים של המבנים, שהעידו כי מדובר בבתי מידות, לפעמים כאלה שנבנו על שטח של מאות מטרים רבועים, חלקם בני כמה קומות. כל הליך הבנייה, כמעט מיותר לציין, נערך מבלי שמישהו מטעמה של המדינה אישר את התוכניות, מבלי שמישהו פיקח, מבלי שמישהו בדק, ומבלי שמישהו שילם היטלים ומסים.

לוועדה המרחבית, שנדרשה להשיב לעתירה, היו שלל טענות כדי להסביר מדוע היא נמנעת מאכיפת החוק על העבריינים: יש לה רק מפקח אחד, והוא לא יכול להספיק הכל; יש לה סדרי עדיפויות, שהיא ורק היא, קובעת לעצמה. ונוסף לאלה, יש לה יישובים שאליהם המפקח לא יכול להיכנס לבדו, ללא ליווי משטרתי, נוכח אלימות ואיומים מצדה של האוכלוסייה המקומית.

בפברואר 2010 פרסמה סגנית נשיא בית המשפט המחוזי בבאר שבע, השופטת שרה דברת, את פסק דינה: "... גם בנסיבות הקשות שבהן מצויה הרשות, וגם בהיעדר כוח אדם מספיק, אין ליתן לגיטימציה גורפת לתושבים לעשות דין לעצמם, לפעול בניגוד לחוק, ולהפר בריש גלי את חוק התכנון והבנייה, כאשר הרשויות יושבות מנגד ולא נוקטות פעולה כלשהי, דבר שיש ויהא בו כדי להגביר הבנייה הבלתי חוקית, כי ברור לבונים שקרוב לוודאי שלא ינקטו הליכי מניעה נגדם". "מדינת ישראל", סיכמה השופטת, "מדינת חוק היא, ואינה יכולה להשלים עם התופעה שאיש הישר בעיניו יעשה, ויבנה על כל גבעה פנויה כרצונו". סוף דבר, קיבלה השופטת את עתירת רגבים, ודרשה מגורמי האכיפה לאכוף את החוק על 63 המבנים, נשוא העתירה, לרבות ביצוע צווי הריסה "תוך 12 חודשים מהיום".

בוועדה המרחבית לתכנון ובנייה לא אהבו את הפסיקה ומיהרו לערער לעליון, בשבתו כבית משפט לערעורים בעניינים מנהליים. האכיפה שלנו, טענו בוועדה - בכפוף לאילוצי כוח האדם המצומצם, והצורך בליווי משטרתי בכניסה לחלק מהיישובים - סבירה בהחלט. חוץ מזה, הוסיפו, יש בעיה עם אישורי תוכניות באזורים הללו, והריסה רק תחריף את בעיית האמון מול תושבי המקום.

בית המשפט צירף להליך את היועץ המשפטי לממשלה, וביקש ממנו לגבש כללים לאכיפה יחד עם הוועדה המרחבית אבו בסמה. כשאלה נמסרו לשופטים, פסקו האחרונים שיש לקבל את הערעור ולבטל את סד הזמנים שהציבה הערכאה הקודמת להריסה. בית המשפט, כך נראה, התרשם עד מאוד מהכוונות הטובות של היועץ המשפטי לממשלה ושל הוועדה לתכנון ובנייה שבנגב. "ננקטו פעולות אכיפה לא מבוטלות, ובפרט הגשת כתבי אישום לגבי מרבית המבנים המפורטים בעתירה", כתב הנשיא אשר גרוניס "...ניתן לומר, אפוא, כי חלק נכבד מפסק דינו של בית משפט קמא קוים הלכה למעשה".

בדקתי השבוע, אפרופו שביעות הרצון של גרוניס מכך שהוגשו כתבי אישום, איזה עונש הוטל עד כה על בעלי הבתים שבנו את בתיהם בלי חוקים ובלי אישורים ובלי מסים ובלי כלום.

מתברר שאלה נאלצו לשלם קנסות שנעו בין 2,000 שקל למשהו באזור ה־30 אלף שקל. אם אתם מתעקשים על הנתונים המדויקים, הרי ש־44 בעלי בתים בלתי חוקיים שילמו, כולם יחד, קנסות שהצטברו לכדי 538,100 שקל. תעשו לבד את החשבון, ותבינו.

כך או כך, גרוניס ביטל את פסק דינה של הערכאה הקודמת, והיה לו גם נימוק מעניין. "הותרת פסק הדין על כנו תחייב את המערערים (הוועדה לתכנון ובנייה אבו בסמה - ק"ל) לכלות את זמנם ומשאביהם בטפול בהפרות שבוצעו זה מכבר ומצויות ברשימה, וזאת בהכרח על חשבון הפרות חדשות או אחרות, אף אם מקומן גבוה יותר בסדרי העדיפויות שנקבעו".

לזכותו של הנשיא דאז, ייאמר שהוא לא התעלם מהמצב החמור. "...התמונה שנתגלתה הינה של תת־אכיפה לאורך תקופה ארוכה, ולמעשה מתן אפשרות להפרות רבות של דיני התכנון והבנייה. עם זאת, ברור כי נוכח המשאבים המוגבלים שבידי המערערים, לא היה בכוחם לפעול בצורה מקיפה ונמשכת נגד הפרות הדין. רשויות השלטון המרכזי חייבות היו לתת סיוע מתאים למערערים, אך הדבר לא נעשה". לגרוניס, ככל הנראה איש מאמין, היתה תפילה שמהיום והלאה הכל יהיה טוב יותר. "יש לקוות שעתה, בין היתר בעקבות הנחייתו החדשה של היועץ, יפעלו הרשויות - המקומיות, המרחביות והמרכזיות - תוך שיתוף פעולה, לצמצום התופעה של בנייה בלתי חוקית שנתגלתה בהליכים אלו", כתב, והוסיף: "...מובן כי על אף קבלת הערעור, חזקה על המערערים כי ימשיכו בביצוע חובותיהם בתחום האכיפה, ובחיזוק האכיפה... לרבות לגבי המבנים נשוא העתירה (והערעור)... יש להניח כי הוועדה המרחבית... תמלא את חובת האכיפה המוטלת עליה, וכי האכיפה תהיה אפקטיבית". הוי, התמימות.

מתנערים מאחריות

לפני שנה וחצי, כחלוף עשר שנים מהעתירה המקורית, החליטו ברגבים לבדוק מה שלום הבתים שנבנו בניגוד לחוק, מה שלום ההבטחות לאכוף את החוק, ומה שלום התפילה של גרוניס, שלפיה הרשויות יתחילו לעשות את עבודתן.

עו"ד בעז ארזי, בא כוחה של רגבים, פנה אל הוועדה של אבו בסמה וביקש לבדוק מה המצב בשטח עם אותם 63 בתים, שבגינם עתרה תנועתו לפני כעשור. בוועדה, הסתבר, בכלל לא הבינו שמוטלת עליהם החובה לאכוף את החוק על הבתים הללו. "הוועדה לא חויבה בנקיטת הליכי אכיפה נגד המבנים שפורטו במסגרת העתירה, אלא נקבע כי הוועדה תבצע פעולות אכיפה בהתאם לסדרי העדיפויות שגובשו, בשיתוף ובהנחיית היועמ"ש, ובהתאם למדיניות שנקבעה על ידי הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה אבו בסמה", כתבו בתשובה.

במילים אחרות, אף אחד לא אמר שחייבים להרוס דווקא את המבנים האלה. יש לנו סדרי עדיפויות, והמבנים האלה לא נמצאים בסדרי העדיפויות הללו.

עו"ד ארזי - שקיבל מענה פרטני באשר למצבו של כל בית ובית - שב ופנה אל הוועדה. מקריאת החומר שלכם, כתב, עולה כי 61 מתוך 63 הבתים הבלתי חוקיים שבעתירה מ־2009, עדיין עומדים על תילם, וכנגד 45 מהם יש צווי הריסה שיפוטיים, שמשום מה איש לא מממש. "למה אתם לא הורסים אותם"? "שאל.

התשובה הבאה היתה מעניינת עוד יותר מקודמתה. "הוועדה המרחבית לתכנון ולבנייה אבו בסמה אינה מבצעת צווי הריסה בפועל, הן מטעמים תקציביים והן מטעמים ביטחוניים, וכפי שבוודאי ידוע לכם, הצווים מבוצעים על ידי יחידת יואב ובתיאום מול מנהלת דרום לתיאום האכיפה של דיני מקרקעין, בהתאם לסדרי העדיפויות הנקבעים במנהלת, בשיתוף כלל הגורמים הרלוונטיים".

בקיצור, זה לא אנחנו. זו "המנהלת".

משהבינו ברגבים, שבוועדה מגלגלים את האחריות ל"מנהלת", זו שפועלת תחת המשרד לביטחון הפנים, פנו אליה. הוועדה לתכנון ובנייה טוענת שהאחריות מוטלת עליכם, כתבו אל ראשי המנהלת, מה אתם עושים עם זה?

אנחנו, הסבירה בתגובה היועצת המשפטית של המנהלת, בכלל לא אמורים להרוס את הבתים האלה. אנחנו בסך הכל גוף שתפקידו לתאם בין כל הארגונים. מדי שבוע אנחנו נפגשים ודנים ב"כלל התיקים הניתנים לביצוע... שאושרו משפטית לביצוע... ומבדיקתנו עולה כי כל התיקים בנושא פנייתך לא התקבלו מעולם במנהלת, על כן הם אינם מוכרים למנהלת, לא נדונו במנהלת ולא עלו לביצוע במסגרת פורום האכיפה".

בקיצור, כלום לא נעשה, וככל הנראה כלום גם לא ייעשה עם עשרות צווי ההריסה, ששוכבים במגירה.

לאחרונה שבו ברגבים ועתרו לבית המשפט נגד הוועדה לתכנון ובנייה אבו בסמה, נגד היחידה הארצית לפיקוח על הבנייה במשרד האוצר, נגד היועץ המשפטי לממשלה, ונגד אותה מנהלת דרום לתיאום אכיפת דיני מקרקעין, במשרד לביטחון הפנים. עשר שנים עברו מתחילת ההליכים המשפטיים. שבע שנים עברו מאז מתן פסק דינו של העליון. בין חמש לשבע שנים עברו מהיום שבו הוצאו צווי הריסה שיפוטיים ל־45 מהמבנים שמופיעים בעתירה המקורית, ושבינתיים אוכלסו. שום הליך אכיפתי לא מבוצע. כלל הגורמים בשטח מתנערים מאחריותם, וזורקים אותה מאחד לשני.

אכיפת חוק גזענית

סקרתי כאן בעבר סדרה של עתירות מהסוג הזה. גם כשהיה מדובר בהשתלטות פראית של בדואים על אדמה פרטית, שרשומה בטאבו על שמם של יהודים, מצאו שופטי בג"ץ ק"ן טעמים כדי להסביר למה לא צריך לאכוף את החוק על הפולשים. אני לא זוכר מקרה אחד שבו פסקו אחרת.

ההתייחסות של בית המשפט ושל מערכת אכיפת החוק כולה, אל בנייה בלתי חוקית ערבית ואל בנייה בלתי חוקית יהודית, כאל שני עניינים שאין קשר ביניהם, וכל אחד מהם פועל לפי מערכת חוקים אחרת, וכל אחד מהם דורש ראייה אחרת, הפכה לאפליה ממוסדת, מובנית, שאי אפשר עוד להתעלם ממנה, ואי אפשר עוד להתכחש לה.

מערכת אכיפת חוק שמנסחת את החלטותיה ואת פסיקותיה בהתאם למוצאו של מי שעומד מולה, היא מערכת אכיפת חוק שאי אפשר להתייחס ברצינות לשום החלטה שהיא מקבלת, ולפני הכל היא מערכת אכיפת חוק גזענית.

תגובות

תגובת משרד המשפטים: "תגובת המדינה תימסר לבית המשפט, כמקובל".

תגובת הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה אבו בסמה: "הדברים המתוארים בעתירה אינם משקפים את המציאות. הנושא תלוי ועומד בפני בית המשפט, והוועדה תעביר את תשובתה במועד שקבע בית המשפט".

https://www.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-786563

תגובות:

1.לא יאומן.

2.גם אם תוגש עתירה המושתנים בבג"צ, יכשירו הבנייה הבדואית/ערבית.
בית המשפט העליון הפך לסכנה אסטרטגית.

3.קלמן היקר תמשיך לעשות עבודת קודש... כל העם יודע שבג"צ יש לו דין אחד לערבים שהוא בעדם... ודין אחר ליהודים שהוא נגדם...

4.גם בקורונה אם אתה יהודי אל תתפלל, אל תתחתן, אל תצא בלי מסיכה. אם אתה ערבי, תתחתן בחתונה של 2000 איש כולל ירי מנשק חי והכל טוב...

5.בג"צ הפך עצמו לשלוחה של בית הדין בהאג.

6.הגיע הזמן להגיד לאזרחי המדינה את כל האמת. ממשלות ישראל לדורותיהן נכשלו כישלון חרוץ בטיפול בערביי ישראל ובטיפול בבדואים. אנחנו לימדנו אותם שלהם הכל מותר, "תודה מיוחדת" למערכת אכיפת החוק לרבות משטרת ישראל וביהמ"ש העליון. מומלץ לכולם לחפש בגוגל את "חוק האבן" ולהבין זאת אחת ולתמיד. מאמר שהתפרסם לפני כתשע שנים ומאוד אקטואלי לימים אלה, ובמיוחד בימים אלו. מומלץ לכולם לחפש, לקרוא ואפילו להפיץ את המאמר!!! וזאת על מנת שאולי זה יפתח את עיני כאלה שמסרבים לראות ולהבין את המציאות הקשה שבה אנחנו נמצאים. הכישלונות הם לא רק של המנהיגות לדורותיה, אלא גם של מערכות אכיפת החוק על כל שלוחותיהן כולל בתי המשפט והמשטרה. חוק חייב להיעשות בכל מקום במדינת ישראל כולל בנגב ובגליל, בלי התחשבות בסוג המגזר. "כולם שווים בפני החוק". לא ברור למה זה לא כך במדינת ישראל, אלא אם נרצה להיות "רפובליקת בננות" שהכל אצלה עקום, ואלא אם לשופטים יש אג'נדה מאוד ברורה - "מדינת כל אזרחיה" ואחריהם המבול.

בעיני מיותר ולא חכם להשקיע במגזר 15 מיליארד ש"ח. הם ימשיכו לבחור "ברשימה המשותפת", הם ימשיכו לכאורה לרמות בקלפיות ולאף אחד אין את האומץ לעצור בעדם, כמו שלכאורה הם מרמים בבחינות הבגרות. הבעיה היא שהם מתקבלים לטכניון בעזרת אותה מרמה לכאורה, וזאת על חשבון בוגרינו וחיילינו. הם ימשיכו להיות לכאורה גיס חמישי, וימשיכו לדבר על הכיבוש ועל היותם פלסטינים. ככל שנעשה ניסיונות להתקרב אליהם ולהפוך אותם לאזרחים מן השורה כך הם ימשיכו לשנוא אותנו. לצערי זה באופי שלהם. לי אישית אין אמון בהם. לאחרונה שמענו "התנצלות" של אהוד ברק כלפי המגזר הערבי עקב מאורעות 2000. רק להזכיר למי ששכח שבמאורעות אלה אלפי אזרחים יהודים היו בסכנת חיים ובפוגרום.

7.אלהים ישמור- מדינה בהפרעה כרונית, הלך עלינו.

8.מזכיר את גרמניה הנאצית שבה היו חוקים רק ליהודים.

9.ביזיון אחד גדול. פשיטת רגל של המדינה...

10.איזו בושה איזו חרפה. ערבים זורקים על חיילים אבנים ממרחק מטר, האויב הבדואי סוחר בסמים, גונב עדרים, אדמות וכל מה ששייך לקיבוצים ולצבא ולבסוף בונה ללא רישיון, בעוד המערכת המשפטית שותקת והמערכת המשטרתית עסוקה בהפלת נתניהו.

11.מדינה ארורה. אין גרוע יותר מאיפה ואיפה. אחד יבנה פרגולה על הגג שלו ויחייבו אותו להרוס, ואחד יבנה ארמון רחב מימדים וישאירו לו בגלל שזה נורא רגיש. ארורים יהיו השופטים שלנו!

12.מדינת בג"צוקרטיה. לפרק ולהרכיב מחדש את בית המשפט העליון של מדינת ישראל המתפקד כסניף של מדינת ברלין.

13.זה לא רק בבניה!!! ערבים עושים מה שבראש שלהם ואף אחד לא מתעסק איתם. מתנהלים כמו האדונים האמיתיים של המדינה. לכן שמח ומאושר שעזבתי את מחנה הריכוז ישראל וביטלתי את אזרחותי הישראלית. אין עתיד במדינת ישראל. זה חור גיהנומי.

14.צריך להיות חוק אחיד לכולם אבל לא בג"צ ולא הממשלה נותנים לזה חשיבות אז זה לא קורה.

15.ליאת בן-ארי בדואית.

16.בית דין גבוה לשקר וצביעות זה בג"צ. הרס את המדינה. חבל שבגין המציא את בג"צ.

17.צריך להוקיע בחריפות את ביזוי שלטון החוק על־ידי בתי המשפט.

18.מערכת משפט ואכיפה מפלה ובררנית מאבדת את הלגיטימיות שלה.

19.בבחירות הבאות מערכת המשפט תעמוד למשפט העם! העם יחליט מי יקבל את הכוח להעמידו לדין ולשפוט אותו ועל מי לפנות את מקומו עקב התנהלות מקוממת, בררנית ואף עבריינית! נבחרי ציבור שלא ישתפו פעולה פשוט לא ייבחרו. מפלגות שינסו למרוח ולהתעלם ייעלמו.

20.לפזר לאלתר את בג"צ!!!

21.נניח על השולחן את הבעיה האמיתית. המדינה חוששת להתעמת עם המיגזרים הללו, בגלל הביריונות והפשיעה שלהם.

22.כמה מושחתת ופסולה המערכת המשפטית אשר הפכה בעזרת הדיקטטור הבזוי אהרון ברק את הרשות המחוקקת ואת הרשות המבצעת לפודלים חסרי שיניים ואת הרשות השופטת לצבוע מעוות.

23.מערכת המשפט דואגת גם למסתננים נגד תושבי דרום תל אביב.

24.בג"צ שלטון עריץ, גזעני, שונא יהודים.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום ששי כ''א באב תשפ''א    09:25   30.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מדיניות השטיח של יאיר לפיד / מידה  
בתגובה להודעה מספר 0

על רקע הדיווח לפיו יאיר לפיד בוחן חזרה של ישראל לאונסק”ו, הגיע הזמן לשאול מה באמת מנחה את לפיד בקביעת מדיניות החוץ של ישראל

אתמול פורסם ששר החוץ, יאיר לפיד, בוחן את האפשרות לחזור לאונסק”ו. במקרים רבים אחרים הצטרפות של ישראל או גורמים ישראלים לארגונים בינלאומיים הם דבר מבורך וחשוב אבל במקרה של אונסק”ו, ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו”ם, ולאור ההיסטוריה הבעייתית של הארגון בכל הנוגע לישראל, ניתן לתהות האם מהלך שכזה אכן יכול ליצור שינוי במדיניות הארגון כלפיי ישראל והאם לא מדובר, בסופו של דבר, בביטוי נוסף למדיניות ההתרפסות של לפיד אל מול המעצמות והפיכתה של ישראל, דה פאקטו, לשטיח שעליו ידרכו ביידן והאיחוד האירופי בדרך להסכם גרעין משופר עם איראן ולהפעלת לחץ בינלאומי על ישראל בסוגיה הפלסטינית?

המילים הללו הם הבית השני מתוך השיר “הבריון השכונתי”, שכתב בוב דילן ב 1983 כאות הזדהות עם ישראל ועם הרדיפה והאפליה של ישראל בקהילה הבינלאומית. השיר מתאר את ישראל כקורבן להתעללות והצקות מצד הבריונים השכונתיים – קרי מדינות ערב – ומותח ביקורת על הביקורת והגינויים החד צדדים והלא ענייניים של הקהילה הבינלאומית כנגד ישראל.

מאז הוקמה מדינת ישראל, ולכשכשלו מדינות ערב לחסל את מדינת היהודים בחרב, החל, מה שנהוג לכנות, ה”טרור המדיני” ומיד לאחר מערכה צבאית זירת הקרבות התחלפה מהקאסבות והג’בלאות לפרלמנטים ואולמי מליאות, כאשר מעל כולם ניצב האו”ם. ארגון האומות המאוחדות נוסד עם תום מלחמת העולם השנייה, ב 1945, כתחליף לארגון חבר הלאומים שקדם לו, ומטרתו הראשונה והעיקרית הייתה למנוע מלחמות ולספק בסיס לדיאלוג בין-מדינתי. על אף כל זאת מהר מאוד הפך האו”ם לכלי שרת בידי רוב אוטומטי של 49 מדינות מוסלמיות בחיזוק מדינות דרום אמריקה ומדינות עולם שלישי, שניצלו את המנגנון הדמוקרטי של מוסדות האו”ם כדי לרדוף, להפלות ולהשחיר את פניה של מדינה אחת – ישראל. מבט חטוף על ארכיון האו”ם מלמד גי מ 1949 ועד עצם היום הזה לא הייתה שנה אחת שבה הנושא הישראלי-ערבי לא נידון במליאת האו”ם, ברוב המקרים בקונטקסט שלילי לישראל.

אחד הארגונים העוינים ביותר לישראל, המסונפים לאו”ם, הוא ארגון אונסק”ו – ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו”ם. מטרתו המוצהרת של הארגון היא שיתוף פעולה בינלאומי בתחומים של חינוך, מדע ותרבות, מתוך שאיפה להנחיל ברחבי העולם רגש של כבוד כלפי ערכי הצדק, שלטון החוק, זכויות האדם והחירויות הבסיסיות שהוכרזו בהצהרת האו”ם.

איך יודעים שגוף, שאמור לייצג ערכים של צדק ושלטון החוק, מועל בתפקידו? ברגע שאותו גוף מתמקד בצורה לא פרופורציונאלית ולא עניינית בישות אחת ספציפית מתוך סט ערכים ועקרונות שונים לאותה ישות מאשר לכל שאר הישויות המסונפות לאותו גוף (ע”ע תיקי נתניהו).

כך במשך 72 שנה, מאז הצטרפה ישראל לארגון ב 1949, פועל אונסק”ו בצורה חד צדדית ואובססיבית נגד מדינת ישראל, כאילו המאבק במדינת ישראל הוא כל מהות הארגון. בשנת 1974 ישראל הושהתה מהארגון בגלל חפירות ארכיאולוגיות שישראל ביצעה באזור הר הבית. רק לחדד את האבסורד – זרוע של ארגון האומות המאוחדות, שאמונה על שימור התרבות בעולם, השהתה חברה מהארגון מאחר ו – ביצעה חפירות ארכיאולוגיות שמטרתם היא שימור ממצאים ארכיאולוגים והתרבות המקומית. רק לאחר לחץ מצד ארצות הברית, שתפסיק את הסיוע הכספי לארגון, ישראל הוחזרה לארגון חמש שנים לאחר מכן, אולם הרדיפה האובססיבית לא פסקה.

בשנת 2010 אונסק”ו קבעה שקבר רחל הוא מסגד, ודרשה מישראל להסיר את קבר רחל ומערת המכפלה מרשימת אתרי המורשת הלאומיים שלה.

באוקטובר 2015 גינה הוועד הפועל של הארגון את מה שהוא כינה “תוקפנות ישראלית” ו”צעדים בלתי חוקיים נגד חופש הדת והגישה של המוסלמים למסגד אל אקצא”. קצת אירוני בהתחשב בעובדה שהיחידים שגישתם וחופש הפולחן שלהם בהר הבית מוגבל הם היהודים. אבל עובדות מעולם לא עניינו את הבריונים באונסק”ו. בנוסף הארגון קרא להכרה בקבר רחל ומערת המכפלה כאתרי מורשת מוסלמים וחלק מפלסטין.

בשנת 2016 אימצה מועצת ההנהלה בפריז הצעה פלסטינית שהטילה ספק בקשר היהודי להר הבית ולכותל המערבי בירושלים. 24 מדינות תמכו בהחלטה, שבה אין אזכור לקשר היהודי לאתרים הקדושים, אותם הם מכנים מסגד אל-אקצא וחראם א-שריף. שש מדינות התנגדו, 26 נמנעו ושני נציגים נעדרו. בנוסח ההצהרה ישראל כונתה לא פחות מ 15 פעמים כ”כוח הכובש”.

לאחר עשורים רבים בהם ישראל הייתה שק החבטות של הפלסטינאים ושונאי ישראל באונסק”ו בדצמבר 2017 החליט ראש הממשלה ושר החוץ, בנימין נתניהו, לשים לזה סוף ולפרוש מהארגון (בעקבות פרישתה של ארצות הברית). כילד אמי תמיד לימדה אותי שכאשר מישהו מציק לי הדרך הטובה ביותר להתמודד איתו היא פשוט להתעלם ממנו ואכן, רק כאשר החליטה מדינת ישראל שהיא מפסיקה להיות חלק מהמשחק הלא הוגן הזה, שבו היא מותקפת ומושמצת בצורה לא מידתית ולא עניינית, תוך עיוות העובדות והמציאות, ההצקות וההטרדות מצד אונסק”ו פסקו.

אחת הבעיות המרכזיות בחברות בארגונים בינלאומיים היא שכל החברות מחויבות להחלטות הארגון, גם אם הצביעו נגד. כלומר ישראל, בעצם היותה שחקן פעיל באונסק”ו הייתה, באופן תאורטי, מחויבת להחלטות של הארגון, גם אם החלטות אלו היו נגדה ולרעתה. על כן מעצם פרישתה החלטות אנטי ישראליות באונסק”ו הפכו להיות חסרי משמעות ותכלית. ברגע שישראל החלה ליזום מהלכים – קרי פרשה מאונסק”ו – והפסיקה במדיניות “כיבוי השריפות”, בה אנחנו רק מגיבים ליוזמות של הצד השני, היא לקחה את גורלה בידיה והפכה ארגון, שקיבל עד אז חשיבות מופרזת ביחס לתפקידו, לעוד ארגון לא חשוב ולא משמעותי, שגם סוף סוף מתחיל להתעסק בנושא לשמו הוא קיים.

לאור כל האמור לעיל לא ברור מה כל כך דחוף לשר החוץ, יאיר לפיד, לחזור לאונסק”ו? אני רוצה להאמין שלפיד מכיר את ההיסטוריה של ישראל עם הארגון ואני מניח שהוא לא באמת מאמין שהוא יצליח לשנות את המדיניות האנטי-ישראלית של הארגון והחברות בו.

אם כך ניתן לנסות להסביר את מהלכיו של לפיד בשני מישורים: המישור הראשון הוא פוליטי – פנים ישראלי ואילו המישור השני הוא מדיניות החוץ שמנסה לפיד להנחיל.

ניתן לזהות כבר כעת מגמה ברורה של הממשלה הנוכחית, ובעיקר לפיד, להרוס ולהחריב כל דבר שנעשה על ידי ממשלות נתניהו
במישור הפוליטי-פנים ישראלי ניתן לזהות כבר כעת מגמה ברורה של הממשלה הנוכחית, ובעיקר לפיד, להרוס ולהחריב כל דבר שנעשה על ידי ממשלות נתניהו ולעשות דווקא הפוך.

נתניהו חתם על הסכמי שלום עם מדינות ערב – לפיד ימנה שגריר לאמירויות שביקר את ההסכם, גרם לעומאן לסגת ועכשיו הממשלה הישראלית מרגיזה את האמירתים עם צינור הנפט.

נתניהו היה נגד שיחות הגרעין עם איראן – לפיד בעד.

נתניהו פיתח קשרים עם מדינות וישגראד ובנה בייס פרו-ישראלי בתוך האיחוד האירופי – לפיד הורס את היחסים עם אותן מדינות ומתחנף למערב.

מבחינת מדיניות החוץ ניתן לזהות מגמה ברורה של לפיד לזחול אל רגליהם של המעצמות במטרה לרצות אותם, עם מנטליות גלותית של בן חסות, שמתנצל בפני אדונו ומתחנן שייקח אותו שוב תחת חסותו אחרי שהעז לרגע לעמוד על שלו ולהפגין עוצמה ועצמאות. לפיד רואה באיחוד האירופי, ובעיקר בצרפתים ובגרמנים שמובילים את האיחוד, כמודל לחיקוי. לפיד האליטיסט רואה עצמו חלק מהאסכולה האידיאולוגית והתרבותית המערב אירופאית בואך פרוגרסיבית, ולשם עיניו נשואות. לשם הוא גם מוביל את מדינת ישראל.

אבל מדינת ישראל תמיד הייתה נטע זר עבור האירופאים. אותם עמים ששלחו את היהודים למשרפות לפני 80 שנה, או העלימו עין על כך, תמיד ראו במדינת היהודים שק חבטות, על אף היותה של מדינת ישראל מדינה דמוקרטית שמושתתת על הערכים והתרבות המערבית. אבל עבור לפיד זה לא משנה. ביקור בארמון האליזה, בבית הלבן או בבונדסטאג מצטלמים הרבה יותר טוב מביקור בסיים (הבית התחתון הפולני) או בפרלמנט ההונגרי למרות שבאותם ארגונים בינלאומיים היו אלו דווקא מדינות דוגמת הונגריה, צ’כיה ורומניה שהצביעו בעד ישראל לעומת הצרפתים והגרמנים ושאר מדינות מערב אירופה, שבמקרה הטוב נמנעו.

אבל לפיד רוצה להיות בחבורה של ה”מקובלים”, גם אם אותם “מקובלים” רק רוצים לחבוט בו, וזה יכול להיות הסבר נוסף לכוונה של לפיד לחזור לאונסק”ו.

מעבר להכל אל לנו לשכוח שכל זה מתרחש כשברקע ארצות הברית רוצה לחדש את שיחות הגרעין עם איראן, וכמו שבעצם החברות של ישראל בארגונים הללו היא נותנת למעשה לגיטימציה להחלטות נגדה כך גם בשיחות עם איראן – בעצם הקבלה של ישראל את השיחות עם איראן היא נותנת לגיטימציה לכל הסכם שהם יולידו. לישראל לא תהיה שום השפעה על השיחות כמו גם על החלטות אנטי-ישראליות באונסק”ו אבל בניסיון שלו להתקרב ולהתחבב על המעצמות לפיד למעשה הופך את מדינת ישראל לשטיח שעליו הם ידרכו בדרך להסכם גרעין עם איראן ולחץ בינלאומי על ישראל בסוגיה הפלסטינית.

https://mida.org.il/2021/07/29/%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%a9%d7%98%d7%99%d7%97-%d7%a9%d7%9c-%d7%99%d7%90%d7%99%d7%a8-%d7%9c%d7%a4%d7%99%d7%93/#comment-164404

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום שני ה' בחשון תשפ''ב    11:07   11.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. סופה של הציונות הדתית? / מידה  
בתגובה להודעה מספר 0

הציונות הדתית מעולם לא הצטיינה באסטרטגיה מדינית אפקטיבית, לא כאשר עלתה על העגלה המדינית המלאה של הציונות השמאלית ולא כאשר קפצה ממנה ועלתה על עגלת בגין. כעת, היא פשוט חיה בעולם של פנטזיות

נפלאות דרכיהם של חלק מההולכים בעקבותיו של הרב קוק האב. פעם התכוננו כמה מהם לפוצץ את המסגדים בהר הבית. עכשיו חובשי כיפה סרוגה הקימו ממשלה עם האחים המוסלמים (סליחה, עם התנועה האסלאמית), ואנשי תקשורת, הוגי דעות ופוסקי שפתיים מ"המחנה" מנרמלים את התופעה המבישה. "נתניהו התחיל", "עכשיו תורנו", "אחדות" – זו רמת הטיעונים. הראי"ה קוק לא אחראי לזה, כמובן, אבל מקצת מ"תלמידיו" אחראים בהחלט.

מפוצצי המסגדים משנות ה-80 ומשתפי-הפעולה עם רע"ם היום בעצם אינם שני קצוות. לפעמים הם אפילו אותם אנשים, ובכל אופן אלה ואלה מבטאים את העובדה שרבים – לא כולם, ואפילו לא הרוב – בציונות הדתית חושבים מחשבה מיתולוגית, לא פוליטית. הסיפור על רצח אנשי שכם אחרי אונס דינה היה כביכול "ההיגיון" שבהתנקשויות בראשי הערים בשטחים. טיהור המקדש בימי החשמונאים היה אולי הסיפור המגייס לתוכניות לפוצץ את המסגדים.

עכשיו מספרים לנו סיפור מגייס אחר שהיה או לא היה: מי שלא מקבל את ההונאה שביסוד ממשלת בנט-לפיד משול לקנאים ששרפו מחסני תבואה במצור על ירושלים. לכן עלינו להתייחס לממשלת בנט-לפיד במתינות – לאכול את השרץ בנחת בשם "האחדות". אחדות היא אומנם עיקרון ממלכתי חשוב, אבל רק כאשר היא מבוססת על בירור פוליטי נוקב וחופשי ועל בחירה דמוקרטית בין חלופות, ולא כשהיא סיסמא ילדותית בפי גננוֹת. במקום מחשבה פוליטית נטועה במציאות, האנשים האלה "חיים את הסיפורים" במין חזרתיות א-היסטורית ודרשנות על סמלים וארכיטיפים. זאת איננה פוליטיקה מעשית. זאת "פוליטיקה" מיתולוגית של מטפחי אגדות. כאשר זה טיב המצפן, ההליכה לאיבוד מובטחת.

מה שחלילה מתרקם לנגד עינינו הוא חורבן אפשרי של תנועה ציונית חשובה, של הציונות הדתית. זו חזות קשה, אחרי שתנועת העבודה, תנועה חשובה לא פחות, בלשון המעטה, התנוונה לאיבר מדולדל שנציגה שלו בכנסת חולמת להרוס את זכרון-יעקב. כל זה קורה כשהמפלגה הראשית של הימין הציוני מצויה רק במצב מעט יותר טוב ומפלגתו של סמוטריץ' סגורה במגזר של אדוקים. שאר הזירה הפוליטית מנומר בחברות שיווק בע"מ, מוסווֹת למפלגות שאינן אלא ארגונים דיקטטוריים בבעלות "מנהיגיהם". מעשה ההונאה המזעזע של ימינה הוא אפוא חלק חשוב מתהליך הרסני המאיים על הפוליטיקה הדמוקרטית כולה.

בין משבר למשבר

מעניין להשוות בין המשברים של שתי התנועות החשובות האלה, הציונות השמאלנית והציונות הדתית. הזרם המרכזי של הציונות השמאלנית היה אמון על מעשיוּת וחזון, על פרגמטיות שואפת לגדולות. זו היתה אחת מהנוסחאות להצלחה ההיסטורית העצומה שלו: דבקוּת במה שאפשר לעשות, בלי סיפורי אגדות על חורבן וגאולה, מודרכת בחזון גדול ובאסטרטגיה מדינית ברורה. אחרי כמה עשורים של הישגים יוצאי-דופן, הציונות השמאלנית הסתבכה באסטרטגיית אוסלו הכושלת ואיבדה את דרכה.

לעומתה, הציונות הדתית מעולם לא הצטיינה באסטרטגיה מדינית אפקטיבית, לא כאשר עלתה על העגלה המדינית המלאה של הציונות השמאלנית ולא כאשר קפצה ממנה ועלתה על עגלת בגין. כשותפים זוטרים לליכוד של בגין ונתניהו הם היו זרוע התיישבותית נטולת אוריינטציה מדינית משלה.

עכשיו בנט ותומכיו בעיתונות הדתית רוצים להתבגר, ונחשף הליקוי היסודי שלהם: הם אינם מנווטים בעולם הממשי. מחשבה מיתולוגית הוליכה אחדים בציונות הדתית לדחות את 'תוכנית המאה', והוליכה אחרים לאמץ ממשלה עם האחים המוסלמים. ייתנו להם את היישוב אביתר וייקחו להם את המדינה.

מספרי הסיפורים לא יציעו אסטרטגיה מדינית לישראל.

בהגה שלנו אוחזים אנשים לא ישרים, אבל גם לא כשירים פוליטית. והתרופה למשבר אינה יכולה להיות רק בהחלפתם, מפני שהמשבר הוא משבר המפלגות האמורות להצמיח מנהיגים ולדון באסטרטגיות. אותן יש להבריא, על בסיס הזרמים בתרבות הפוליטית המעשית והאפקטיבית שיצרה התנועה הציונית.

https://mida.org.il/2021/10/09/%d7%a1%d7%95%d7%a4%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%93%d7%aa%d7%99%d7%aa/#comment-173374

תגוביות:

1.זה לא רק אובדן הציונות הדתית, אלא גם אובדן המדינה, אם הממשלה הנוכחית תמשיך במעשיה. בשם השמאל הנאור והפרוגרסיבי, המדינה בדרך לאבדון.

2.אחדות בין שני חלקים או יותר מאותו עם גנרי – זה דבר מבורך. "אחדות" בין חלקים של שני עמים אויבים היסטורית – זו בגידה! על כל המשתמע מכך לצורך דיון פלילי עתידי.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27424 הודעות
יום רביעי כ''ז בכסלו תשפ''ב    14:44   01.12.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מימי המכבים לנקודת האל חזור של המדינה היהודית / מידה  
בתגובה להודעה מספר 0

לאורך ההיסטוריה העם היהודי נע בין איום על הגוף לבין איום על הנפש. חג החנוכה הזה, שמגיע על רקע הדומיננטיות של מיעוט רפורמי הוא אבן דרך שיכולה להכריע את עתידו של העם היהודי

לפני כחמש שנים העברתי מערך שיעור קצר על חנוכה באחד מבתי הספר הממלכתיים. הצגתי תוך כדי על הלוח את השיר הנודע "מעוז צור" ששרים בחנוכה. בעודי מסביר ושואל שאלות מנחות על השיר, אחד מהתלמידים אמר לי "למה אתה מביא לנו שיר כזה, תביא משהו יותר חדש כמו סטטיק ובנאל". בו במקום עניתי לו: "בזכותך אני כעת יכול ללמד את השיר יותר טוב". הסיבה לכך, אמרתי לו היא שהפיוט הזה, עוד מימי הביניים, חובר והנה עד היום שרים ומכירים אותו. לגבי סטטיק ובנאל – אינני בטוח שאת השיר החדש שלהם יזכרו אותו עוד 5 שנים.

הסיפור הזה מעיד כי לא כל טרנד או משהו חדש מחזיק מעמד, גם אם הוא נראה נוצץ ומרהיב. דווקא פיוט עתיק שהתקבל כמעט בכל קהילות ישראל – אשכנזים וספרדים וחלק מיהודי תימן, הוא זה שמחזיק מעמד.

אחת התמונות הזכורות ב"זכרון השואה והגבורה" היא התמונה של החנוכיה המאירה על אדן החלון של משפחת מנסבך, כאשר ברקע מתנופף דגל המפלגה הנאצית. העוצמה שבתמונה בעצם מבטאת את האור של הנרות אל מול הרוע והרשע של הנאצים. אגב, נרשם ציטוט מאחורי התמונה "ויהודה לעולם תשב, כך עונה הנר". לימים המשפחה עלתה ארצה וכל שנה החנוכיה עוזבת את משכנה הקבוע במוזיאון יד ושם ונודדת לבית המשפחה לטובת הדלקת נרות החנוכה.

נחזור לתקופת נס החנוכה בתקופת המכבים ונגלה כי רוח המכבים בעצם ניצחה את "רוחות יוון".

רוח המסורת ומסירות הנפש על התורה והיהדות, גברו על רוח ההתייוונות שרצו היוונים להנחיל ליהודים. בעצם רצו להוציא את "הרוח" היהודית מכל יהודי ויהודי (גזרו על איסור ברית מילה, קידוש החודש ועוד).

החשמונאים יצאו למלחמת דת כשהם כמעט חסרי סיכוי מוחשי לניצחון מול האימפריה התקופתית. אף על פי כן, הדבקות במטרה והאמונה של החשמונאים הן שהביאו את הניצחון הגדול. הרמב"ם מתאר שאחרי המלחמה "העמידו מלך מן הכוהנים וחזרה מלכות לישראל יתר על מאתים שנה". דהיינו, ארץ ישראל עברה לשליטה של היהודים לאחר מרד החשמונאים ולא לשלטון זר אחר. היה פה אפקט מדיני מאוד משמעותי.

רפרו-מה?

לפני כשבועיים בתוכנית של "קלמן" בכאן 11, התראיין ד"ר נתנאל פישר מ"פורום קהלת". ד"ר פישר הציג נתונים שמלמדים שיש התבוללות גם בארץ ובהיקף לא קטן. בישראל, כך הסביר ד"ר פישר, יש כיום 100,000 בני זוג נשואים שאחד מבני הזוג אינו יהודי. בשנים האחרונות יש כ- 4500 חתונות "מעורבות" כאלה ויש קו עלייה מתון וקבוע.

באותו השבוע, הונח תזכיר לגבי "מתווה הכותל החדש", כשאחד הסעיפים הוא: "איסור לקיים מנהגים אורתודוקסים ברחבה" (הרפורמית).

יש פה צביעות גדולה מאוד כי הרי אחת מסיסמאות הרפורמים היא "חופש דת לכולם". אם כך, כיצד אותם רפורמים חותרים להגבלה של חופש דת ברחבה שלהם? מכאן עולה שהדת המסורתית-האורתודוקסית מאוד מפריעה להם והם ייאבקו בה בכל הכוח, גם במחיר של צביעות ורמיסת ערכים שהם עצמם מקדמים. הדבר משול למשחק כדורסל שהקבוצה האורחת מבקשת מהקבוצה המארחת לשחק עם יד קשורה. כשהקבוצה המארחת למרות הכל קולעת סל, האורחים יפסלו אותו בכל מיני תואנות שווא ועלילות. משחק מכור.

ביום חמישי האחרון פורסם ב'ישראל היום' שהנשיא הרצוג מתכוון להדליק נר בחברון, ובמר"צ מיד תקפו: "מקומם"!

במדינת ישראל, נשיא מדינה רוצה להדליק נרות חנוכה בחברון עיר האבות, המקום שאברהם אבינו קנה בכסף מלא – ועל זה קמים אנשים מתוכנו ומתלוננים על כך? מערת המכפלה היא שטח כבוש?

תמו המילים לתאר את אותם אנשים, בפרט בשבוע שמנהיג הדגלים השחורים מבקש בוועדת כנסת לתת לפעילי בלפור לשעבר נשקים כדי שיגנו על הפלסטינים מיהודים.

נקודת האל חזור

אם לא נצא כנגד כל השינויים האלה ונגדע אותם כשעוד אפשר – בעתיד הלא רחוק נוכל לגלות שיהיה זה מאוחר מדי. אם נחזור לנושא השואה ולציטוט של יהודיה-הונגריה מתוך הסרט הדוקומנטרי "הימים האחרונים" (משודר ב'נטפליקס'):

"אנשים תוהים: איך זה שלא עשינו משהו, לא התחבאנו, לא ברחנו. אבל הדברים לא קרו בבת אחת. זה קרה לאט מאוד. כל פעם שצץ חוק או מגבלה, אמרנו: זה סתם עוד משהו, זה יעבור. רק כשנאלצנו לשים טלאי צהוב, התחלנו לדאוג".

ברגע שעושים שינוי קטן ועוד שינוי קטן ומנגד אין תגובה – השינוי הבא יהיה גדול יותר וכך גם השינוי שיבוא אחריו, עד שכבר לא יהיה ניתן לחזור לאחור. יהיו אולי כאלה שיתקוממו בגין הקשר לשואה, אך הקשר נכון וקיים, שכן לפני 80 שנה רצו לעשות לנו "שואה גופנית" וכעת מנסים לפגוע בדת ובמסורת ולעשות "שואה רוחנית".

הדבר בא לידי ביטוי גם בחגים שלנו. בחנוכה – היוונים ניסו לעשות לנו "שואה רוחנית" (לא רצו להרוג את הגוף של היהודי אלא "רק" את הנפש). לעומת זאת בפורים, המן הרשע רצה להרוג כל יהודי ולא משנה כמה זיקה יש לו ליהדות. (בדומה ל"חוקי נירנברג").

אנחנו עכשיו חיים בתקופה ובדור כזה שמנסים כל הזמן לתקוע טריז ביהדות, במסורת, נגד החרדים וכל מה שעולה ממנו ניחוח קל של דת. חשוב קודם כל להבין את זה ולהפיץ את האיום על היהדות. כאמור כל שינוי קטן כמו זה במתווה הכותל, יכול להביא לשינוי יותר גדול.

דווקא חז"ל "העתיקים" והלא מודרניים חזו את מה שיהיה בימינו: "וְחָכְמַת סוֹפְרִים תִּסְרַח, וְיִרְאֵי חֵטְא יִמָּאֲסוּ, וְהָאֱמֶת תְּהֵא נֶעְדֶּרֶת". (משנה סוטה). זה מתרחש היום, לנגד עינינו ממש – מנסים להוריד מערך המסורת, מלעיזים על הרבנים ומנסים לעורר בוז לרבנים. בנוסף לכל פלג יש את האמת שלו בשם עקרון הפלורליזם הקדוש, כל זאת כדי לקדם גלובליות על פני לאומיות.

תרבות המערב מביאה איתה רוחות רעות מאוד. דוגמא לכך ראינו בסוף השבוע האחרון, עת פורסם כי ‏בית ספר קנדי מבטל אירוע עם ניצולת דאע"ש, נדיה מוראד, כיוון שהתיאור המזעזע שלה על עינויים ואונס שעברה יפגע במוסלמים ויטפח איסלאמופוביה.

באנו לנצח! באנו לשמור על המסורת! באנו להיות אותו עם שבלעם קרא עלינו את הקריאה "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב".

בחג החנוכה הניצחון הגיע למרות שהחשמונאים היו מיעוט, אבל הבשורה היתה בניצחון ה"רוח" ומסירות הנפש שהם שגברו על תרבות יוון. כיום, דווקא יש רוב למסורתיים ולדתיים במדינה שלנו אבל צריך להיזהר מאותו מיעוט רפורמי שרוצה לחלל ולחולל את הכל. הפעם נקווה שכמו אז "בימים ההם" (חנוכה), יהיה "בזמן הזה" ניצחון הרוח על פני שאר ה"רוחות" הרעות והמנוכרות.

https://mida.org.il/2021/11/28/%d7%9e%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%94%d7%9e%d7%9b%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a0%d7%a7%d7%95%d7%93%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%9c-%d7%97%d7%96%d7%95%d7%a8-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%94/

תגוביות:

1.רק 3 - 4 מיליון יהודים שיפגינו נגד בג"צ ונגד כל האירגונים השמאלנים הממומנים מבחוץ על ידי אויבינו יעצרו את השואה ה-2 שבדרך. כדאי שכולנו נתעורר!

2.חילוניות הינה ענף יבש של היהדות ובמרחק בין-דורי מובילה לאובדן הזהות היהודית, הסולידריות היהודית, תביעתנו הצודקת על הארץ ולבסוף גם להתבוללות. בגלות, תהליך המרה זה של התנתקות מהעם היהודי התרחש במהלך דור-שניים ואילו בארץ במהלך חמישה-שישה דורות, אך התהליך דומה.

ללא חוטים מקשרים ליהדות ובאין כל מניעה אידיאולוגית, התבוללות היא עניין של מפגשים אקראיים בין יהודים לאלו שאינם, וזו תלך ותתרחב בארץ בקצב גובר ככל שחלקים גדולים בציבור ינטשו את זהותם היהודית ויאמצו ערכים אוניברסליים.

בעוד שבגלות נשמר הגרעין של העם היהודי מבודד והמוץ התעופף במרחבי הגלות, כאן בארץ, גורלו של העם היהודי תלוי במספרים.

מרגע שאלו הנוטשים את יהדותם, תחילה בלב ולאחר במעשה, יגיעו למסה קריטית, המחלוקות בדבר עתידה של הארץ כמדינה יהודית יגדלו ודינו של העם היהודי ייחרץ לגלות נוספת.

אולי יותר מכל, העדות לאובדן הסולידריות היהודית, מתבטאת ברצונו של מיעוט בעם היהודי לשלוט ברובו של העם היהודי באמצעות עם אחר. נשכחו להם 2000 שנות גלות ו-73 שנות תקומה ונותר רק הרצון לשלוט, גם במחיר הפקעת גורלו של העם היהודי מידיו, תוך ביטול עמדת רובו של העם היהודי היושב בציון.

3.אתם מבינים איזו שואה יהודית הולכת להיות פה? ארצנו תיפול ללא יריה אחת

אני הולך לדבר על דבר שקרולין גליק אמרה במובלע בדבריה. אני הולך לדבר על נקודה אחת שאולי אף אחד לא שם לב אליה: ארצנו תיפול ללא יריה אחת! ארצנו תיפול לידי האוייב על ידי שינוי שמה בלבד. ארצנו תיפול בבית דפוס שבו ידפיסו מפות שכתוב עליהן פלסטין. כך תיפול ארצנו.

מי שזוכר הקיסר אדריאנוס בשנת 135 לספירה החריב את יהודה. אבל הוא לא רק החריב את היהודים והיגלה אותם ורצח חצי מיליון יהודים והחריב את ירושלים, הוא לא רק לקח את היהודים מיהודה, הוא לקח את יהודה מהיהודים.

מישהו יודע איך הוא עשה את זה?

במקום פרובינקיה יודיאה הוא קרא לה פרובינקיה פלסטינה.

ולמה הוא עשה את זה?

כי זה הדבר הנורא שמחכה לכל עם ברגע שנלקחת ממנו האידנטיטי (הזהות) – ארצו ושמה של ארצו – אין לו לאן לחזור.

אבל אנחנו שמרנו את שמה של ארצנו בספר הספרים 2000 שנה. אם היה קם רב באיזשהו בית כנסת יום אחד ואומר: חברה החלטתי לוותר על ארץ ישראל הוא לא היה נשאר רב שניה אחת! אבל פה יושבת ממשלה שלמה שהוקמה על ידי יהודים במדינתם הריבונית, בארצם, ומהבוקר עד הערב, ארבעים שנה אומרת: אני מחכה לטלפון. פעם זה מחוסיין ופעם זה מערפאת, קחו את ארצי ממני! וזאת האמת!

כשאני הייתי ילד בן 12 היתה מלחמת ששת הימים, ואני לא אשכח שאני גדלתי בקיבוץ המאוחד – בקיבוצו של טבנקין אם מישהו מכם זוכר זאת, והמורות שלנו הסבירו לנו שהמפא"יניקים עושים דבר נורא ואיום. היו אז מפא"יניקים, מה שהיום זה מפלגת העבודה והם אמרו אחרי המלחמה, אשכול ודיין שמחכים לטלפון מחוסיין.

מה זה טלפון מחוסיין? תרים טלפון, תגיד שאתה מוכן לדבר איתנו, קח את ארצנו.

מה זה תוכנית אלון? אני עוד ב- 1978 הייתי בקיבוץ גלגל בבקעה שהייתי בין מקימיו ב- 1973, בא יגאל אלון לקיבוצניקים הילדים לדבר והציג את תוכנית אלון. מהי בעצם תוכנית אלון? לתת את ארצנו! חלק מארצנו, קצת מארצנו, קו כזה, קו אחר, אבל לתת את ארצנו.

תראו לי עוד עם אחד בעולם שמנהל משא ומתן על ארצו! תראו לי את האמריקאים שמוכנים למסור את פסל החירות או את האי האחרון באלסקה תמורת איזה שלום עם בן לאדן.

תראו לי את האנגלים מוכנים לנהל משא ומתן על כנסיית ווסטמינסטר בשביל לעשות שלום עם האיסלאם.

אנחנו צריכים פסיכולוג!

אנחנו שעוד בשיבת ציון אמרנו "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני, אנחנו מוכנים למסור את ירושלים.

רבותי, לא מחלקים את ירושלים – מוסרים את ירושלים. ירושלים המערבית זה סתם, זה שכונות, זה כמו שמנהטן זה מנהטן והשאר זה ברונקס, ברוקלין, שטויות. אנחנו מוסרים את ירושלים – זאת האמת.

עכשיו, כשדיין אומר שמחכים לטלפון מחוסיין מה העולם מבין? שזה לא שלנו! ביילין צודק. מה הוא בא ואמר? חברה, אתם 30 שנה אומרים: אם יהיה שלום – ניתן את ארצנו. זה מה שאתם אומרים. אם הערבים, אצלי אין פלסטינים כי אין דבר כזה, תיכף נגיע לזה, יהיו מוכנים לעשות איתנו SO CALLED SHALOM כלומר בסגנון של ביבי זה יתנו יקבלו, אתם יודעים מה זה יתנו יקבלו? יתנו לי קצת שקט – יקבלו את ארצי, זה הסגנון ואף אחד לא יכול להסוות את זה באף מילה! כך אנחנו מדברים, ליכוד, עבודה, רוב המפלגות אולי מלבד האיחוד הלאומי.

אף אחד לא מדבר טרמינולוגיה אחרת בארץ הזאת ואנחנו ניפול על בית דפוס שידפיס מפה.

אני הייתי בנשוויל טנסי ב -ג'י איי. היה שם שולחן ענק של יוסי ביילין, של הסכם ג'נבה. היו שם מפות ענקיות. אתם יודעים מה היה מודפס על שילה, חברון, ירושלים? אתם יודעים איזו ארץ היתה כתובה שם? פלסטין!

והיהודים עברו וחייכו ושתו קפה והיו מנומסים ורק איזה קיבוצניק מטורף מעין גדי, ראש מועצת עין גדי שם לב שביילין גם לוקח לו את הצד שלו של ים המלח, אתם יודעים, האיזור הזה, מועצה איזורית מגילות, אז הוא בא וכמעט הפך את הדוכן, איזה קיבוצניק חילוני מעין גדי – סתם אחד שכנראה לא מבין עניין. הוא לא יודע להיות מנומס, הוא לא פוליטיקלי קורקט – כמעט הרביץ להם מכות. זה היחידי. אני ישבתי בחוץ, הייתי עם הנוצרים הציונים והפגנתי, אבל אני הייתי היחידי מארץ ישראל, אני, סנדלים, בן קיבוץ שבכלל לא מבין ענין.

איפה היו כל העולם היהודי???

איך עם מתנהג ככה???

באתי לבית כנסת באנגלבוט שבוע אחרי זה. יש שם רב, הרבי גולדן. הוא עושה מגביות לבוסניה, לדארפור, לכל החברה הטובים, בעיקר אם הם מוסלמים. לא רצו לתת לי לדבר. אמרו לי שארץ ישראל זה עניין פוליטי. טילפנתי אליו ואמרתי לו: אם ארץ ישראל זה ענין פוליטי אז אתה יכול לסגור את התנ"ך ולסגור גם את בית הכנסת.

תראו לי בהיסטוריה שלנו שהיתה אי פעם מחלוקת בעם אם ארץ ישראל שלנו או לא! אבל חזרנו לארצנו, הקמנו מדינה ואיבדנו את הזהות.

תראו, אפילו אדם נפלא כמו שרנסקי, מה הוא בעצם אומר? סליחה שאני פוגע בכל החברה הטובים אבל אולי כדאי לעורר אז זה קצת. אז מה שרנסקי אומר? יש לו ספר על דמוקרטיה. הוא אומר: אם הם יהיו דמוקרטים ונחמדים, כלומר אם הם יהיו שבדים עם עיניים כחולות, בלונדינים, כאלה נחמדים – אז ניתן להם את ארצנו. מה המשמעות? שאם הם לא יילחמו נגדנו שיקחו את ארצנו!

תראו לי עוד עם שככה מתנהג! תראו לי עוד עם שככה מוכן להתנהג. ללא איום צבאי.

תמיד כשאני מתדיין, בעיקר בקיבוצים, אני אומר להם בואו נעשה איזה ניסוי קטן. IDENTITY -נגיד שהערבים היו אומרים שרק את בית הקברות של אותו קיבוץ – של השומר הצעיר כמובן, היו מוכנים לקבל ולעשות איתנו שלום, הייתם מוכנים למסור את בית הקברות של אותו קיבוץ קטן בגליל? כמעט הרגו אותי, כן? כי שם קבורים האבא והאמא והבן שנפל ביום כיפור. אבל, אמרתי, אתם מוכנים למסור את בית הקברות של האומה. את חברון לפני חמש דקות הייתם מוכנים לתת.

איך אפשר להסביר את זה? אנחנו עם שלא איבד את הזהות. תראו לי תינוק אחד רומאי שנולד היום, אין דבר כזה. אין אף עם שנותר, רק אנחנו!

אנחנו חזרנו לארצנו, בשביל להקים מדינה ובית משפט עליון וצבא ואמ"ן ומחשבים ומחלקת מחקר – שכולם ידברו בקול אחד שארצנו אינה ארצנו.

אני כותב לערוץ 7 שיפסיק להשתמש במילה פלסטינים – PALESTINIANS כי אם יש פלסטינים, MUST BE PALESTINE SOMEWHERE וזה לא בטקסס!!!

אנחנו תוקעים לעצמנו את הסכין עמוק.

שאני אראה לכם מה זה פלסטינים?

אתם זוכרים ב- 1977 את זוהייר מוחסיין? זוכרים אדם כזה? ראש אירגון אל צעיקה התראיין לעיתון הולנדי – טרוג:

There is no difference between Jordanians, Palestinians, Syrians and Lebanese. We are all part of one nation.It is only for political reasons that we carefully underline our Palestinian identity because it is in the interest of the arabs to encourage a seperate Palestinian identity in contrast to Zionism. Yes. The existence of a seperate Palaestinian nation is only for tactical reasons.

מדובר באומה טקטית.

זוהייר מוחסיין ראש אירגון אל צעיקה, חבר אש"ף.

אריאנה פלאצ'י ראיינה את ערפאת. שאלה אותו בספר שלה, לכו תקראו, הכל ידוע, לא צריך מחלקת מחקר של צה"ל. בוא נדבר על גבולות היא אומרת לו. ערפאת אומר: אני לא מדבר על גבולות. האומה שלנו נמצאת מהאוקיינוס האטלנטי ועד הים האדום. אז מסתבר שהאומה של ערפאת יותר גדולה מאירופה.

ושואלים את אסאד מה זה פלסטין, אסאד אומר זה דרום סוריה, ושואלים את חוסיין הוא אומר זה בכלל ירדן.

רבותי נפלנו לבלוף. אנחנו יודעים את זה, כותבים על זה, ואומה שלמה מתמסרת לשקר, לא יכולה להילחם בשלושה ארבעה אנשים שפה לוחצים על הכפתורים ומעוותים ומוחקים 2000 שנה.

ואיך אני אוכיח לכם?

אתם זוכרים את הסכם אוסלו? מה עשו אחרי זה? חפירות הצלה (חפירות ארכיאולוגיות). הרי עושים הסכם שלום, איך זה שצריך לעשות חפירות ארכיאולוגיות להצלה? את מה צריך להציל? הרי עושים שלום. הם אנשים טובים עם הרמוניה, למה צריך להציל?

כי הם יהרסו לנו את הכל. זה מה שאמרו אז הארכיאולוגים. דרשו הקצאת תקציבים לחפירות הצלה.

זה בדיוק חושף את קצה הקרחון של השקר. כולם ידעו שזה שקר. אבל אף, אף אחד מאז ששת הימים לא מדבר על הזכות שלנו על ארצנו ותדעו לכם – אם אנחנו נאבד את זהות הארץ לא תהיה לנו זכות על הארץ.

כי לאנגלים יש זכות על England ולגרמנים יש זכות על Deutchland בגלל שמם. ולמי יש זכות על ארץ ישראל? תגידו לי אתם, למי?

מה מדברים פה על אוסלו? מה אוסלו היה? אוסלו היה מחיקת הזהות. זה לא היה הסכם שלום! הסכם שבו מסרנו את זהותה של ארץ ישראל וזה לא חשוב איך. אם זה שרים או לא שרים או פלסטיניות – כל מיני שמות באמצע!

נתנו את זהותנו.

אני הסברתי שם לחברה באנגלווד – שכונת עושר אדירה, אמרתי, מה יקרה אם תבוא ממשלת ארצות הברית ותגיד: עכשיו אתם נקראים ברונקס, עכשיו אתם נקראים הארלם לצורך העניין? מה יקרה לכם? או מה יקרה אם אמריקה לא תיקרא בשם אמריקה אלא נקרא לה זימבבווה? אתם תהיו זימבבווים? האם חברון תהיה בפלסטין?

האם הר הבית יהיה בפלסטין?

אנחנו השתגענו?

יש פה נוצרים ציוניים. נמצא פה ג'ים ווינגר, אדם מדהים מאוקלהומה. הם אומרים לנו: העולם יאבד את תרבותו. העולם בנוי עלינו. אנחנו הבסיס של העולם הנוצרי. תיקח את זה משם – אין עולם. אנחנו הולכים לאבד את זה?

אתם מבינים איזו שואה יהודית הולכת להיות פה? ארצנו תיפול ללא יריה אחת אם ביבי ימשיך לדבר על יתנו יקבלו!

שאלו אותי בסוף הנאום באנגלווד: צפריר, מה היא התוכנית הפוליטית שלך? כולם רוצים שלום, נכון? זה עגל הזהב החדש. אז אמרתי:

What about that our country is our country? What about that? (ארצנו היא ארצנו. איך זה?)

בשביל 1.3 מיליון ערבים אני אתן את ארצי? אנחנו מוכרים את הבית הזה. זה הפירוש של מעשינו.

The bible land is our identity, the bible people is the bible land! thats it

ארץ התנ"ך היא הזהות שלנו, עם התנ"ך הוא ארץ התנ"ך. זהו זה ושלא יספרו לכם שום סיפורים. שלא יספרו לכם שום דבר מעבר לכך! ולכן אל תתפלאו שאין הסברה. We ocuppied Palestine, isnt? (הרי כבשנו את פלסטין, לא?)

האנגלים יכולים להיות כובשים באנגליה? לא! אבל מאד חבל לי שהאנגלים כובשים את צפון אירלנד. זה באמת לא יפה. בואו נטפל בזה קודם!

תגידו לי, האנגלים כשהם נסעו לפוקלנד הם היו Ocuppied או שהם היו Liberated? (הם היו כבושים או משוחררים? כובשים או משחררים?)

הם נסעו לכבוש את איי פוקלנד או לשחרר? מה דעתכם? אני אעזור לכם כי אתם ביישנים. הם נסעו לשחרר. אבל אם היו נוסעים לאיים המלוויניים הם היו כובשים או משחררים? אני אעזור לכם גם. הם היו כובשים! כי האיים המלוויניים שייכים לארגנטינה אבל איי פוקלנד שייכים לאנגליה.

ארץ ישראל שייכת לעם ישראל ו- Palestine לא שייכת לנו. תראו מה קרה בקוסובו. קוסובו היתה ליבה של סרביה. אתמול היא נמסרה למוסלמים. נפלה לבדייה! אנחנו בדקה ה- 90 אם אנחנו לא ננהל את הקרב התודעתי פה, לפני שהולכים לעולם.

תשימו אותי על האו"ם ואני אסדר להם את הראש.

מה קרה לנו?

הרי בכתב המנדט נאמר לנו ושם זכותנו המשפטית על הארץ, הכירו בזכויות ההיסטוריות שלנו. זה כתב המנדט. מה זה זכויות היסטוריות? זה Identity הזהות.

יושבים הערבים בועדת פיל בשנת 1937 ואומר איזה מהדי אחד: אין ארץ כזו פלסטינה. פלסטינה היא מונח שהמציאו הציונים. אין כל פלסטינה בתנ"ך – אומר הערבי הזה, עבד אל האני מהדי – ארצנו היתה מאות שנים חלק מסוריה. אז אם זה סוריה בשביל הערבים, או אם זה משהו אחר – אז אנחנו Ocuppying (כובשים) ואתם חושבים שמישהו ייתן לכם להישאר בתל אביב?

למה אהוד ברק לא נותן לסגור את החלונות בבית השלום בחברון? אתם יודעים למה? כי הם לא רוצים את הזהות היהודית של חברון. למה הם נלחמים נגד לוינגר בחברון? רק בגלל זה! מה 700 יהודים או 1000 או 1500 בחברון זה מה שישנה? השמאל לא רוצה שתהיה שם Jewish Identity (זהות יהודית).

והם לא רוצים את קבר יוסף בגלל שזה Jewish Identity (זהות יהודית) או זהות עברית או זהות ישראלית.

השמאל לא רוצה את הזהות הלאומית היהודית הישראלית של ארץ ישראל, זו המלחמה של השמאל – לא השלום, לא השטחים, כי מה שמנהלים עכשיו (תקראו את אלייקים העצני, תקראו את קרולין גליק), לא מנהלים משא ומתן לשלום. מנהלים משא ומתן למסור את ארצנו. זהו! בלי שום תנאים! עם טרור, עם הכל. לכן זנחו את 14 הנקודות שזה גם היה שטות. אתה מנהל 14 נקודות על משטרה כזאת או אחרת?

מי מנהל בכלל משא ומתן על הארץ? וביום שנבוא לעולם ונדבר כמוני לא יהיו שאלות יותר!!!

לא קופי ולא שמופי (קופי ענן האו"ם).

ארצנו היא ארצנו. Next question please (השאלה הבאה בבקשה). ככה עובדים!!!

אני הייתי בחברון באיזה הפגנה מול הגלוחי ראש האלה שנקראים בטעות "שלום עכשיו" ושאל אותי כתב C.N.N:

When are you going to stop the occupation? (מתי תפסיקו כבר את הכיבוש?)

אז הסתכלתי עליו ואמרתי לו: תגיד אתה מכיר את התנ"ך? אתה פתחת אותו לאחרונה? תפתח ותראה של מי הארץ ואחרי זה תחזור אלי. הוא הוריד את המצלמה ואמר לי: אתה יודע מה, אף פעם לא קיבלתי תשובה כזאת, כל הכבוד, והבחור לא אוהד ישראל, מי שעובד ב- C.N.N אל תחשדו בו שהוא אוהד את ישראל.

אם מישהו לא יודע שילך למקורות. אם מישהו לא רוצה לדעת שילך להחלטת חבר הלאומים מ- 24 באפריל 1922. החלטת חבר הלאומים נתנה לנו את הזכות על כל הארץ, כולל מה שקרוי עבר הירדן. החלטת החלוקה גרעה זכויות, אז מה אתם רוקדים ברחובות? בקיבוץ שלי ב- 47 הורידו את הדגל לחצי התורן. בכל הקיבוץ המאוחד. זה היה יום אבל, כי קרעו את הארץ.

לכן החג שלי זה 24 באפריל – כי שם העולם הכיר פה אחד בזכותנו על הארץ הזאת והזכויות שלנו עברו לאו"ם והזכויות הוכרו על ידי ממשלת ארצות הברית באמנה האנגלו-אמריקאית והזכויות שלנו הן FOREVER. לנצח. אי אפשר לקחת אותן! וכל מה שממשלת ישראל צריכה זה לקרוא חוברת אחת ולהתייעץ עם כמה משפטנים שמבינים עניין ולהבין: ארצנו היא ארצנו וזה להגיד לעולם.

אומרים להם: המדינה הירדנית היא המדינה הארץ ישראלית – ככה מדברים, זאת טרמינולוגיה! היא היתה ארץ ישראל ונקרעה! יש מדינה ערבית על 78% מארצנו. היא כבר קיימת והיא שם ומי שרוצה להיות ערבי במדינה ערבית שיקום ויניע את האוטו. מי שלא אוהב את ניו ג'רסי נוסע לפנסילבניה, אבל פה הוא יחיה תחת שלטון יהודי וזהו זה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות