גירסת הדפסה   אשכול נעול - לקריאה בלבד

קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #24913 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24913   
קול-ביער
גולש אורח
יום חמישי ז' באב תשע''ב    08:58   26.07.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מדהים: הקללות של ניסו שחם מערוץ 10 בתאריך 22/7/2005 - תמליל מלא  

קול-ביער: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 09:00
תמליל מלא מדברי תנ"צ ניסו שחם מתוך צילומים שפורסמו בערוץ 10 בתאריך 22/7/05 בתדרוך שנתן לרוני אוחנה בעת אירועי כפר מימון במהלך המאבק בתוכנית ההתנתקות

"זינזאנות ומעצרים כפרה, אני רוצה מעצרים, ואני אומר לך כבר, תשתמש במכת"ז, (מכליות להתזת מים לפיזור מפגינים) ללא התניות! אל תקרא לי, תפעיל מכת"ז,

חרא עליהם! שישרפו!

אל תעשה חשבון, תפעיל מכת"ז ואלות, תתן להם מכות בפלג גוף תחתון (למניעת סימנים) תעבוד איך שאתה יודע לעבוד.

אתה יודע אני מומחה לחרדים האלה.. לכן אני אומר לך מעצרים.

תשמע לניסו תפורר את הסיפור הזה... לכן אני אומר לך, תכנס בפנים. (לכפר מימון עצמו) אורי (בר לב ממ"ז דרום) והאלוף פיקוד דרום דן הראל) נלחצו. אמרתי להם: להכנס בפנים (כפר מימון) אומר לי האלוף, ניסו תרגע לאט לאט, אבל אני לא איזה זונה שפותחת רגליים מחכה שיבאו אלי ככה. יש לי תשלום על זה שאני פותח רגליים. אני אזיין את האמ_אמא שלהם, עכשיו תגיד לחברה שלך, מדוד, לא סתם להרביץ.. אני אמרתי לך את הדברים בשביל לחסוך ממך את האישורים"!

מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זה סקופ... מדהים! צל''ש דחוף. סוף ציטוט 26.07.12 09:00 1

סוף ציטוט
חבר מתאריך 18.9.08
9009 הודעות
יום חמישי ז' באב תשע''ב    09:00   26.07.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זה סקופ... מדהים! צל''ש דחוף.  
בתגובה להודעה מספר 0

(ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד