כדורגלליגה לאומית - מחזור 24
15:00 הפועל ר"ג - כפר קאסם, פריצות 5SPORT
15:00 נוף הגליל - מכבי הרצליה, פריצות 5SPORT
15:00 הפועל עפולה - נס ציונה, פריצות 5SPORT
15:00 הפועל ראשל"צ - הפועל עכו, פריצות 5SPORT
ליגה א' צפון - מחזור 19
11:00 הפועל כפר קנא - הפועל בועיינה
12:35 הפועל רעננה - מכבי אתא ביאליק, פריצות 5SPORT
13:00 מ.ס. קריית ים - הפועל כאוכב
13:15 מ.ס. טירה - הפועל מגדל העמק
13:45 ב.א.גרביה - עירוני נשר
14:00 צעירי טייבה - אחי נצרת
14:00 צעירי כפר קנא - מכבי נוג'ידאת
14:15 הפועל בני זלפה - צעירי א.א.פאחם
ליגה א' דרום - מחזור 19
12:00 הפועל בקעת הירדן - בית"ר נורדיה
12:20 ירמיהו חולון - הפועל לוד
12:40 שמשון כפר קאסם - הפועל כפר שלם, פריצות 5SPORT
12:45 א.ס. אשדוד - עירוני אשדוד, פריצות 5SPORT
13:00 מכבי קריית מלאכי - מ.ס. דימונה
13:30 הפועל מרמורק - עירוני מודיעין
ליגה ב' דרום א' - מחזור 14
11:00 הפועל קריית אונו - אינטר עלייה ת"א
11:30 הפועל הוד השרון - ספורטינג ת"א
12:00 בית"ר ר"ג - המכתש גבעתיים
12:00 עירוני בית דגן - הפועל מחנה יהודה
12:30 הפועל אזור - בית"ר פ"ת
13:00 עמישב פ"ת - הפועל כפר קאסם שועאע
14:00 בני יפו - צעירי טירה
ליגה ב' דרום ב' - מחזור 14
11:00 מכבי קריית גת - הפועל אשקלון
11:00 הפועל ירוחם - בני אשדוד
12:30 מכבי נתיבות - בית"ר יבנה
12:30 מ.כ. שדרוחת - בית"ר קריית גת
13:30 הפועל שגב שלום - שיכון המזרח
ליגה ב' צפון א' - מחזור 14
11:00 בני אבו סנאן - בני ממבע הגולן
13:45 הפועל עירוני עראבה - בית"ר נהריה
14:30 אחי עכו - מכבי עירוני טמרה
15:00 הפועל בני בענה - בני ג'דיידה מכר
15:00 אחווה כפר מנדא - מ.כ. שפרעם
ליגה ב' צפון ב' - מחזור 14
11:00 בני קלנסואה - בית"ר חיפה
11:00 מכבי נווה שאנן - הפועל קלנסואה
11:00 הפועל יפיע - סנדלה גלבוע
11:00 הפועל טירת כרמל - הפועל בני מוסמוס
13:30 בני כפר קרע - מ.ס. טירת כרמל
13:30 מכבי אחי איכסל - איחוד בני בקה
14:30 הפועל בית שאן - הפועל בני פרדיס
ליגה ספרדית - מחזור 27
22:00 סלטה ויגו - אלמריה, ONE
ליגה איטלקית - מחזור 27
21:45 לאציו - מילאן, ONE2
ליגה גרמנית - מחזור 24
21:30 פרייבורג - באיירן מינכן, ספורט1
ליגה צרפתית - מחזור 24
22:00 מונאקו - פ.ס.ז', 5SPORT
ליגה הולנדית - מחזור 24
21:00 וולנדם - ניימיכן
ליגה בלגית - מחזור 28
21:45 ווסטרלו - שרלרואה
ליגה פורטוגלית - מחזור 24
22:15 שאבס - ארוקה
ליגה טורקית - מחזור 28
19:00 קסימפשה - סיבאספור
ליגה רוסית - מחזור 19
18:00 רוסטוב - קריליה סובייטוב
ליגת המשנה - מחזור 35
22:00 ווסט ברומיץ' - קובנטרי, ספורט2
ליגה ספרדית שנייה - מחזור 29
21:30 גיחון - אלבסטה
ליגה גרמנית שנייה - מחזור 24
19:30 הרטה ברלין - קיל
19:30 שאלקה - סט פאולי, ספורט1
ליגה ארגנטינאית
לפנות בוקר
חימנסיה - אינסטיטוטו 3-1
הורקן - רוסריו 0-2
ריבדביה - ברקס סנטרל 3-1
הלילה
00:00 טיגרה - סנטרל קורדובה
02:15 בנפילד - רייסטרה
02:15 פלטנסה - רסינג קלוב
מוק' גביע הליברטאדורס - חצי גמר, גומלין
לפנות בוקר
אל נסיונל - טרינידנסה 1-0
(2-1 בסיכום)
קולו קולו - גודוי קרוז 0-0
(0-1 בסיכום)
כדורסל
ליגת ווינר - מחזור 5
13:20 הפועל עפולה - הפועל חיפה, 5LIVE
ליגה לאומית - מחזור 16
12:45 מכבי מעלה אדומים - מכבי רחובות
13:00 מ.ס. צפת - גלבוע גליל
13:30 מכבי ראשל"צ - מכבי רחובות
יורוליג - מחזור 27
19:45 פנרבחצ'ה - בסקוניה, 5SPORT
20:00 ז'לגיריס - אולימפיאקוס, פריצות 5LIVE
21:00 ליון וילרבן - מילאנו, פריצות 5LIVE
21:30 ברצלונה - מונאקו, פריצות 5LIVE
21:30 באיירן מינכן - הכוכב האדום, פריצות 5LIVE
ליגה אדריאטית - מחזור 21
20:00 זאדאר - ספליט
ליגה גרמנית - מחזור 22
21:00 וורצבורג - קריילסהיים
ליגת ה-VTB - בית עליון
18:30 זניט סט פטרסבורג - צסקא מוסקבה
ליגת ה-VTB - בית תחתון
19:00 מ.ב.ה מוסקבה - סמארה
ליגה טורקית - מחזור 21
17:00 דרושפקה - בחצ'סיר
19:30 בורסספור - קרשיאקה
ליגת ה-NBA
לפנות בוקר
שארלוט - מילווקי 111-99
(מילר 21 נק' 7 ריב' : אנטטקומפו 24 נק' 10 ריב' 5 אס')
אורלנדו - יוטה 107-115
(בנצ'רו 29 נק' 9 ריב' 6 אס' : קולינס 19 נק' 10 ריב')
ברוקלין - אטלנטה 97-124
(ג'ונסון 29 נק' : מארי 28 נק' 6 ריב' 5 אס')
ניו יורק - גולדן סטייט 110-99
(ברנסון 27 נק' 5 ריב' 5 אס' : קרי 31 נק' 11 ריב')
סן אנטוניו - אוקלהומה סיטי 118-132
(ואסל 28 נק' 9 אס' : ג'יליוס אלכסנדר 31 נק' 6 ריב')
פיניקס - יוסטון 105-110
(בוקר 35 נק' 7 ריב' : גרין 34 נק' 5 אס')
דנבר - מיאמי 97-103
(פורטר 30 נק' 11 ריב' : אדבאיו 22 נק' 8 ריב')
ל.א. לייקרס - וושינגטון 131-134 (בהארכה, 126-126)
(דייויס 38 נק' 12 ריב' : פול 34 נק' 7 אס', אבדיה 15 נק' 13 ריב' 5 אס' ב-39:44 דק')
הלילה
02:00 דטרויט - קליבלנד
02:00 פילדלפיה - שארלוט
02:30 בוסטון - דאלאס, 5SPORT
02:30 טורונטו - גולדן סטייט
03:00 ממפיס - פורטלנד
03:00 מינסוטה - סקרמנטו, 5STARS
03:00 ניו אורלינס - אינדיאנה
05:00 שיקגו - מילווקי
05:30 ל.א. קליפרס - וושינגטון (אבדיה), 5SPORT
טניס
טורניר דובאי (גברים) - חצי גמר
15:00 בובליק - רובלייב, 5STARS
17:00 מדבדב - הומבר, 5STARS
טורניר אקפולקו (גברים) - חצי גמר
03:00 דרייפר - דה מינאור, 5PLUS
05:00 רונה - טרם נקבע, 5PLUS
טורניר סנטיאגו (גברים) - רבע גמר
19:00 מונאר - באז, 5STARS
21:00 מרטינז - פילס, 5STARS
23:00 טבילו - דארדרי
00:30 חארי - מוטה, 5LIVE
טורניר אוסטין (נשים) - רבע גמר
20:00 קלינינה - פארי
21:30 קולינס - וונג צ'י
00:30 שמידלובה - סבסטובה
02:00 יואן - וונג
טורניר סן דייגו (נשים) - רבע גמר
21:30 וקיץ' - באטלר, ספורט3
23:00 סוויל - נבארו, ספורט3
00:30 פגולה - בלינקובה, ספורט3
02:00 פבליוצ'נקובה - קוסטיוק, ספורט3
כדוריד
ליגת העל - בית עליון, מחזור 5
13:30 הפועל ראשל"צ - מכבי ראשל"צ, 5PLUS
14:30 הפועל אשדוד - מכבי ת"א
15:00 מ.כ. חולון - א.ס. רמה"ש
ליגת העל - בית תחתון, מחזור 5
14:30 מכבי קריית מוצקין - הפועל ר"ג
15:00 אס"א ת"א - בני הרצליה
15:00 הפועל קריית אונו - נס ציונה
כדורעף
ליגת העל - מחזור 18
13:00 מכבי ת"א - עירוני קריית אתא
ליגת העל נשים - מחזור 18
13:00 מכבי חדרה - ק.ק. ת"א
13:15 הפועל רחובות - עירוני קריית אתא
14:30 מכבי חיפה - מכבי הוד השרון, אתר איגוד הכדורעף
הוקי קרח
ליגת ה-NHL
לפנות בוקר
בוסטון - וגאס 4-5
קולומבוס - קרולינה 4-2
דטרויט - ניו יורק איילנדרס 5-3
פלורידה - מונטריאול 1-2 (בפנדלים, 2-2)
טמפה ביי - באפאלו 3-2 (בהארכה)
טורונטו - אריזונה 2-4
דאלאס - וויניפג 1-4
נשוויל - מינסוטה 1-6
שיקגו - קולורדו 5-0
סיאטל - פיטסבורג 0-2
ונקובר - לוס אנג'לס 5-1
סן חוזה - אנהיים 6-4
הלילה
02:00 אוטאווה - אריזונה
02:00 וושינגטון - פילדלפיה
05:00 אנהיים - ניו ג'רזי, 5STARS
אתלטיקה קלה
אליפות העולם באולמות
12:00 מקצה בוקר, 5STARS
21:00 מקצה ערב, 5PLUS
ג'ודו
14:00 גרנד סלאם טשקנט, 5GOLD
ספורט מוטורי
פורמולה1
14:30 מקצה אימונים 3 בחריין
18:00 מקצה דירוג בחריין
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 0
הפועל ר"ג - כפר קאסם 1-1 גידי קניוק 11' : סייד אבו פרחי 80'
נוף הגליל - מכבי הרצליה 0-1 ג'בייר בושנאק 75'
הפועל עפולה - נס ציונה 2-1 ריבולאר פרנק 36' : עדן הרשקוביץ 15', סינטיאהו סלליך 45'
הפועל ראשל"צ - הפועל עכו 0-2 יואב תומר 23', יובל ששון 83'
התחתית:
13 הפ' ראשל"צ 26 נק
14 הפועל כ"ס 21 חסר
15 הפ' עפולה 21
16 בני שפרעם 16 חסר
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 1
דרום
בקעת הירדן - בית"ר נורדיה 1-5
ירמיהו חולון - הפועל לוד 0-5
שמשון כפר קאסם - הפועל כפר שלם 1-0
א.ס. אשדוד - עירוני אשדוד 2-1
קריית מלאכי - מ.ס. דימונה 2-0
הפועל מרמורק - עירוני מודיעין 4-0
הצמרת:
1 כפר שלם 40 נק
2 מ.ס. דימונה 37
3 שמשון ת"א 36
4 ע' מודיעין 33
התחתית:
13 שמשון כפר קאסם 20 נק
14 הפועל לוד 18
15 בקעת הירדן 17
16 הפ' מרמורק 13
צפון
הפועל כפר קנא - הפועל בועיינה 2-2
הפועל רעננה - מכבי אתא ביאליק 0-1
מ.ס. קריית ים - הפועל כאוכב 0-2
מ.ס. טירה - הפועל מגדל העמק 1-0
הפועל ב.א.גרביה - עירוני נשר 0-4
צעירי טייבה - אחי נצרת 2-1
צעירי כפר קנא - מכבי נוג'ידאת 0-2
הפועל בני זלפה - צעירי א.א.פאחם 3-2
הצמרת:
1 הפ' רעננה 42 נק' חסר
2 מ.ס. טירה 36
3 קריית ים 34
4 ב.א.גרביה 33
התחתית:
13 הפ' בועיינה 17 נק
14 צעירי טייבה 11
15 מכ' נוג'ידאת 9 חסר
16 הפ' כאוכב 8 חסר
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 2
דרום א'
קריית אונו - אינטר עלייה ת"א 0-2
הוד השרון - ספורטינג ת"א 1-1
בית"ר ר"ג - המכתש גבעתיים 3-1
עירוני בית דגן - הפועל מחנה יהודה 0-1
הפועל אזור - בית"ר פ"ת 0-1
עמישב פ"ת - הפועל כפר קאסם שועאע 2-0
בני יפו - צעירי טירה 0-2
דרום ב'
מכבי קריית גת - הפועל אשקלון 1-0
הפועל ירוחם - הפועל בני אשדוד 1-2
מכבי נתיבות - בית"ר יבנה 2-2
מ.כ. שדרות - בית"ר קריית גת 2-2
הפועל שגב שלום - שיכון המזרח 1-2
צפון א'
מכבי בני אבו סנאן - בני ממבע הגולן 1-2
הפועל עירוני עראבה - בית"ר נהריה 0-1
אחי עכו - מכבי עירוני טמרה 2-1
צפון ב'
בני קלנסואה - בית"ר חיפה 2-3
מכבי נווה שאנן - הפועל קלנסואה 0-1
הפועל יפיע - סנדלה גלבוע 4-1
הפועל טירת כרמך - הפועל בני מוסמוס 0-2
איחוד בני כפר קרע - מ.ס. טירת כרמל 3-0
מכבי אחי איכסל - איחוד בני בקה 2-2
הפועל בית שאן - הפועל בני פרדיס 0-4
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 3
גליל עליון - מחזור 12
הפועל נחף - מ.ס. בית ג'אן 1-3
דרום - מחזור 14
מ.ס. ב"ש - עוצמה ב"ש 6-2
מכבי עירוני חורה - מכבי ב"ש 1-0
מ.כ. מיתר - הפועל רהט 3-4
צעירי רהט - הפועל בני כסייפה 1-1
מרכז - מחזור 14
מ.ס. ראשל"צ - מכבי באר יעקב 2-0
מ.ס. באר יעקב - בית"ר גן יבנה 2-1
מכבי קריית עקרון - אשדוד סיטי 2-2
בית"ר גדרה - הפועל טירת שלום 5-1
שומרון - מחזור 14
מ.כ. אור עקיבא - בית"ר פרדס חנה 2-1
מכבי ברקאי - מ.כ. צופי חיפה 4-0
הפועל קריית חיים - הפועל איחוד בני ג'ת 3-2
שרון - מחזור 14
הפועל אורנית - מ.כ. אריאל 2-0
בית"ר טוברוק - עירוני ראש העין 6-0
בית"ר כ"ס - מ.כ. כ"ס 2-1
ת"א - מחזור 15
מכבי השקמה חן - מכבי אור יהודה 2-7
בית"ר יפו - אליצור יפו ת"א 1-1
אליצור יהוד - הפועל רמת ישראל 4-2
הפועל נווה גולן - שיכון ותיקים ר"ג 2-0
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 4
בית עליון
הפועל ראשל"צ - מכבי ראשל"צ 32-29
הפועל אשדוד - מכבי ת"א 30-32
מ.כ. חולון - א.ס. רמה"ש 31-33
1 א.ס. רמה"ש 29 נק
2 מכבי ראשל"צ 27
3 הפועל ראשל"צ 22
4 מ.כ. חולון 20
5 הפועל אשדוד 20
6 מכבי ת"א 11
בית תחתון
קריית מוצקין - הפועל ר"ג 25-33
אס"א ת"א - בני הרצליה 32-26
קריית אונו - נס ציונה 28-34
1 בני הרצליה 18 נק
2 אס ת"א 12
3 נס ציונה 11
4 קריית אונו 10
5 קריית מוצקין 10
6 הפועל ר"ג 2
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 5
ליגת העל - מחזור 18
מכבי ת"א - קריית אתא 0-3 (14-25, 20-25, 18-25)
ליגת העל נשים - מחזור 18
מכבי אשדוד - מכבי ת"א 0-3 (15-25, 9-25, 18-25)
מכבי חדרה - ק.ק. ת"א 0-3 (15-25, 7-25, 19-25)
הפועל רחובות - קריית אתא 3-0 (25-18, 25-20, 25-19)
מכבי חיפה - הוד השרון 0-3 (6-25, 5-25, 10-25)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 6
ליגה גרמנית שנייה
הרטה ברלין - קיל 2-2
שאלקה - סט פאולי 1-3
ליגה טורקית
קסימפשה - סיבאספור 0-0
ליגה אוקראינית
זיטומיר - צ'רקסי 1-0
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 7
טורניר דובאי (גברים) - חצי גמר
בובליק - רובלייק 7-6 (4), 6-7 (5), 5-6 (רובלייב הודח עקב התנהגות בלתי הולמת)
הומבר - מדבדב 5-7, 3-6
טורניר סנטיאגו (גברים) - רבע גמר
באז - מונאר 4-6, 4-6
טורניר אוסטין (נשים) - רבע גמר
קלינינה - פארי 6-1, 4-6, 2-6
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 8
יורוליג
פנרבחצ'ה - בסקוניה 96-111
(מדר לא שותף)
ז'לגיריס קובנה - אולימפיאקוס 95-76
ליגה אדריאטית
זאדאר - ספליט 61-77
ליגת ה-VTB - בית עליון
זניט סט פטרסבורג - צסקא מוסקבה 71-81
ליגת ה-VTB - בית תחתון
MBA מוסקבה - סמארה 79-69
ליגה טורקית
דרושפקה - בחצ'סיר 75-68
בורסספור - קרשיאקה 102-68
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16757 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 9
ליגת ווינר
הפועל עפולה - הפועל חיפה 73-91
ליגה לאומית
מכבי מעלה אדומים - מכבי רחובות 100-64
מ.ס. צפת - גלבוע גליל 79-66
מכבי ראשל"צ - א.ס. רמה"ש 79-93
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד