אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #16311 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16311   
המתנחל
חבר מתאריך 7.4.02
3753 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:07   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מה כותב ירון זליכה בספרו הגברדיה השחורה על האחים עופר  

מצטער שאין לי סקנר צילמתי זאת עם מצלמה דיגיטלית והאיכות בהתאם.

הוא מתמצת את הסכומים ואומר שהוא חסך למשק סכום של 3 מליארד ש"ח רק מהאחים עופר !!!
מי שלא מאמין שיקרא את העמוד האחרון

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ד''ר רו''ח ירון זליכה סטודנטית 13.07.09 21:08 1
     אני מאוד מעריך אותו סליחה אם המעטתי בכבודו. המתנחל 13.07.09 21:10 2
         זה בגלל שהיא קרובת משפחה שלו.. רנה דקארט 13.07.09 21:13 3
             מקור משפחתו מעירק ומקור משפחתי מפולין... סטודנטית 13.07.09 21:19 6
     ירון זליכה לא נראה כרודף תארים הוא פשוט ירון זליכה 495 13.07.09 21:21 8
         עם המליונים שהוא מקבל היום מה לו ולגרושים שנותנים סטודנטית 13.07.09 21:27 10
             בסיבוב הקודם הוא ויתר על המליונים לטובת שרות לצבור 495 13.07.09 21:29 11
                 בסיבוב הקודם הוא לא היה בתפקידו הנוכחי. סטודנטית 13.07.09 21:53 16
             איזה מיליונים הוא מקבל, וממי? Big Joe 13.07.09 22:44 21
                 מהקריה האקדמית אונו שם הוא ראש החוג לחשבונאות. סטודנטית 13.07.09 22:55 24
                     מיליונים? יופי לו ויופי לאקדמיה... Big Joe 14.07.09 09:24 33
  תודה ד''א ,נראה מעניין. רנה דקארט 13.07.09 21:13 4
  אחד האנשים המוכשרים במדינה שהיה לצנינים בעיני הזללנים אבנר וולפסון 13.07.09 21:17 5
     הוא הולך בימים אלה להשתתף במיזם המתנחל 13.07.09 21:21 7
  תודה, אקנה את הספר, אבל נדמה לי שאתה מפר פה את זכויות היוצרים טרה-בייט 13.07.09 21:23 9
  תודה ויישר כח !! הצילומים בסדר גמור, תמשיך כך :) פילוביץ שחף 13.07.09 21:35 12
  הסיפור כולו פורסם בנובמבר 2007 בעיתון הארץ lurker 13.07.09 21:36 13
  תודה על הבאת החומר - מאלף במיוחד, עכשיו הבנתי Aitan Cohen 13.07.09 21:42 14
     עוד אחת מנקודות האור של נתניהו כשר אוצר lurker 13.07.09 21:51 15
         בע''ה בקדנציה הנוכחית והבאה !! פילוביץ שחף 13.07.09 23:06 26
         ברגע שקטני-האמונה יפקחו את עיניהם טרה-בייט 13.07.09 23:49 28
     עוד משהו שמוזכר בספר - אני נותן לכם ניחוש אחד בלבד המתנחל 13.07.09 22:13 17
         לא צריך לנחש ולא לקרוא בספר. ניר גלעד מונה כמנכ''ל lurker 13.07.09 22:29 18
             שחיתות בחברה לישראל...תשאלו את גליה אלבין, כן זו.... פילוביץ שחף 13.07.09 23:08 27
                 זרקו או קפץ? WB 14.07.09 00:54 30
                     זרקו !! פילוביץ שחף 14.07.09 02:03 31
                         מי הזורק ולמה הוחלט לחסלו? WB 14.07.09 08:59 32
                             מי הזורק....תשאל את גבי לסט, סלוק, סנדו מזור..... פילוביץ שחף 14.07.09 23:09 35
  מתברר מכאן שזליכה אדם גדול והבוס שלו מגבה אותו אז גם... שובב 13.07.09 22:39 19
  הגיג של הנחתום המעיד על עיסתו Big Joe 13.07.09 22:42 20
     לזה חיכיתי רנה דקארט 13.07.09 22:47 22
         שאפו על ההתמדה. כנראה אתה נמשך לפראבדונים שכותבים lurker 13.07.09 22:53 23
             ממש,לא.ביג יוסוף יאמר לך עד כמה אני ''אוהב'' אותו. רנה דקארט 13.07.09 22:57 25
     ובמקרה זה עיסתו היא אוצר המדינה ירגזי מחמד 14.07.09 00:50 29
  תודה רבה על הבאת הדברים לעיוננו לא לתשקורת 14.07.09 09:38 34

סטודנטית
חבר מתאריך 31.12.08
6465 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:08   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ד''ר רו''ח ירון זליכה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
המתנחל
חבר מתאריך 7.4.02
3753 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:10   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני מאוד מעריך אותו סליחה אם המעטתי בכבודו.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
רנה דקארט
חבר מתאריך 1.6.09
47216 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:13   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה בגלל שהיא קרובת משפחה שלו..  
בתגובה להודעה מספר 2

סתםםםםםםם

סטודנטית
חבר מתאריך 31.12.08
6465 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:19   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מקור משפחתו מעירק ומקור משפחתי מפולין...  
בתגובה להודעה מספר 3

495
חבר מתאריך 16.4.02
61141 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:21   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ירון זליכה לא נראה כרודף תארים הוא פשוט ירון זליכה  
בתגובה להודעה מספר 1

מענין למה הוא לא חוזר/מוחזר לאוצר ????

סטודנטית
חבר מתאריך 31.12.08
6465 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:27   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עם המליונים שהוא מקבל היום מה לו ולגרושים שנותנים  
בתגובה להודעה מספר 8

באוצר?

495
חבר מתאריך 16.4.02
61141 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:29   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בסיבוב הקודם הוא ויתר על המליונים לטובת שרות לצבור  
בתגובה להודעה מספר 10

האיש לא מצטייר כרודף בצע
אחרת היה מתחבר למשפחות כמו אחרים
המדינה צריכה אנשי איכות ישרים

סטודנטית
חבר מתאריך 31.12.08
6465 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:53   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. בסיבוב הקודם הוא לא היה בתפקידו הנוכחי.  
בתגובה להודעה מספר 11

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
153977 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:44   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. איזה מיליונים הוא מקבל, וממי?  
בתגובה להודעה מספר 10

סטודנטית
חבר מתאריך 31.12.08
6465 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:55   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מהקריה האקדמית אונו שם הוא ראש החוג לחשבונאות.  
בתגובה להודעה מספר 21

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
153977 הודעות
יום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    09:24   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. מיליונים? יופי לו ויופי לאקדמיה...  
בתגובה להודעה מספר 24

רנה דקארט
חבר מתאריך 1.6.09
47216 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:13   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה ד''א ,נראה מעניין.  
בתגובה להודעה מספר 0

אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
35387 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:17   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אחד האנשים המוכשרים במדינה שהיה לצנינים בעיני הזללנים  
בתגובה להודעה מספר 0

שהתרגלו הרבה שנים לחשוב כי תפקידה של המדינה לשרת את טובתם הפרטית בלבד.

המתנחל
חבר מתאריך 7.4.02
3753 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:21   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הוא הולך בימים אלה להשתתף במיזם  
בתגובה להודעה מספר 5

שיעניק אשראי למשקי בית בתנאים זולים מהבנקים.

אני מאחל לו הרבה הצלחה ושיקצץ לבנקים מעט את הכנפים.

טרה-בייט
חבר מתאריך 8.10.07
6918 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:23   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תודה, אקנה את הספר, אבל נדמה לי שאתה מפר פה את זכויות היוצרים  
בתגובה להודעה מספר 0

בלוג מילים יפות. הבלוג של המילים, המילים של הבלוג: http://milllim.blogspot.com

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:35   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תודה ויישר כח !! הצילומים בסדר גמור, תמשיך כך :)  
בתגובה להודעה מספר 0

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5583&omm=13&vi

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
15764 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:36   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הסיפור כולו פורסם בנובמבר 2007 בעיתון הארץ  
בתגובה להודעה מספר 0

זליכה כונה ע"י גידי וייץ - הילד עם האצבע בסכר

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/828732.html

..יחד עם השבת הסדר למגזר הציבורי, פתח החשב הצעיר במתקפת ראווה על מכרזי הענק, אזור הדמדומים שבו החיבור בין ההון והשלטון גורם לנזק המרבי למשק. "רצינו להתחיל בכמה מקרים שישמשו תמרור אזהרה. ותמרור אזהרה אינו משמש כזה אם אתה נטפל, במירכאות, לקבלן קטן שמפר. עליך להתחיל עם בעלי העוצמה, הגדולים ביותר. אם תיכשל בטיפול מולם, ממילא המציאות נכשלה, ואם תצליח, אז במכה אחת או שתיים אתה מעביר מסר לכל הקבלנים היותר קטנים מצד אחד ולכל אנשינו בצד השני שהעידן שבו התחייבויות לממשלה הן המלצה לא מחייבת, נגמר".

על שולחנו הונחו שלוש פצצות מתקתקות הקשורות כולן לאחת המשפחות העשירות והמקושרות בישראל: משפחת עופר. פצצה אחת היתה הסכם מעורר מחלוקת שחתם החשב הקודם ניר גלעד, שבו הובטחו לקבוצת עופר, השותפה בבתי הזיקוק (בז"ן), 120 מיליון דולר תמורת הסכמתה לפיצול החברה ויציאתה מבז"ן. ההסכם נתקל בביקורת קשה של מבקר המדינה, השופט בדימוס אליעזר גולדברג, והיה זקוק לאישרורו של החשב הכללי החדש.

פרשה נוספת היתה תחנות הכוח ברמת חובב ובמישור רותם. חברה בשליטת האחים עופר זכתה במכרז להקמת תחנת כוח ברמת חובב, לאחר שהציעה להקים אותה תמורת 170 מיליון דולר ובתמורה לספק חשמל במשך 25 שנה לחברת החשמל וממנה לאזרחים. הקמת התחנה התעכבה שנים מסיבות ביורוקרטיות שלאחריהן העלתה החברה של האחים עופר טענות ודרישות שתמציתן: "תנו עוד כסף". ערב כניסתו של זליכה עמדה כבר הדרישה על סכום כמעט כפול.

כמה שבועות אחרי שהתיישב בכיסא החשב הכללי הזמין את עצמו יו"ר החברה לישראל, עידן עופר, לפגישה אצל זליכה. "הוא ביקש לפתוח את החוזה ברמת חובב ולהעמיד אותו על 315 מיליון דולר במכרז שהחל ב-170 מיליון דולר", אומר זליכה. "מלכתחילה לא היה צריך לצאת עם המכרז הזה בכלל. מכיוון שאת התחנה בסופו של דבר בונות חברות זרות - סימנס או ג'נרל אלקטריק - לכן אין צורך לבחור במכרז מישהו שישכור אותן. שחברת חשמל תשכור אותן ישירות. למה צריך להכניס מתווכים שהם לא פילנתרופים? כשנכנסתי לתפקיד הם ביקשו לפתוח את החוזה פעם נוספת שנייה ולהעמיד את המחיר על 315 מיליון דולר. בדרך אישרו להם כבר, לא בתקופתי, הגדלה ל-235 מיליון דולר, מנימוקים שאני מתקשה להבינם עד היום. זו דוגמה לאיך גופים שונים היו מגישים הצעות נמוכות באופן לא ריאלי, זוכים במכרז ולאחר מכן מוצאים מסילות משונות על מנת להביא לפתיחת החוזים שוב ושוב, ותמיד לטובתם. עכשיו, עזוב יעילות כלכלית, שכח מיעילות כלכלית, רק תחשוב על שוויוניות. מה באותו יום חושב אותו אדם שהפסיד במכרז אחרי שהגיש הצעה של 200 או 210 מיליון דולר?"

מה הנזק של האזרח הקטן מפתיחת חוזה כזה?

"ההשקעה בפרויקט אינה מספר תיאורטי, אלא משפיעה בצורה ישירה על מחיר החשמל לאזרח. ככל שההשקעה בתחנה גדלה, מיד עולה מחיר החשמל של כלל האזרחים".

באותה פגישה היתה לעידן עופר בקשה נוספת: להכריז על ההצעה שלהם כהצעה הזוכה במכרז להקמת תחנת כוח נוספת במישור רותם, למרות שהיו מתמודדים יחידים באותו מכרז. "הפעם, הפלא ופלא, לא ניגש איש אל המכרז, רק הקבוצה של האחים עופר. ובפגישה הם כבר ביקשו 366 מיליון דולר על תחנה, ששווה מקסימום השקעה של 250 מיליון דולר. סירבתי להכריז עליהם כזוכה ברותם, סירבתי לפתוח את המכרז ברמת חובב וגם סירבתי לחתום על הסדר בז"ן ודרשתי ללכת לבית המשפט להכרעה. אם הם צודקים, אין שום סיבה שאנחנו נכריח אותם למכור לנו את חלקם בבתי הזיקוק, תמורת מחיר שהם לא שבעי רצון ממנו. מצד שני, אם אנחנו צודקים, כפי שאני משוכנע עד היום, שהנכסים כולם בבעלותנו, אזי אין מקום לשלם ולו דולר אחד".

בדצמבר 2003, חודשיים אחרי כניסתו של זליכה לתפקיד, יצא עידן עופר בהתקפה חסרת תקדים נגד החשב הכללי וכינה אותו "שקרן שאינו מכבד רציפות שלטונית". ביום ההתקפה על זליכה אמורה היתה להתקיים פגישה בין נתניהו לבין סמי עופר, ראש קבוצת האחים עופר ואביו של עידן. זליכה: "מר סמי עופר טס במיוחד מלונדון לירושלים על מנת לפגוש את שר האוצר. בבוקר שבו קרא נתניהו על ההתקפה החריפה של עידן עופר, הוא ביטל את הפגישה והודיע להם שהוא לא מוכן לפגוש אותם. ואז יצר אתי קשר יוסי רוזן, מנכ"ל החברה לישראל, וביקש לקבוע אתי פגישה לאותו יום על מנת שעידן עופר יבוא למשרדי ויתנצל. סירבתי, אמרתי שאני מקבל את ההתנצלות ואין צורך שהוא יבוא. לא חשבתי שראוי. גם לא ראיתי צורך. התנצל, אוקיי, מבחינתי הפרשה סגורה. אבל הוא עמד על כך שעופר יבוא ואני עמדתי על כך שאין לי זמן. אחרי שתיים-שלוש שיחות הם נאלצו לומר לי שנתניהו מסרב לפגוש אותם, אלא אם כן עידן עופר יבוא בכבודו ובעצמו למשרדי, ויתנצל. ראיתי שזה המצב אז הסכמתי. הוא הגיע והתנצל וסגרנו את הפרשה.

"נכנסנו לשר האוצר לפגישה. בפגישה נכחו סמי עופר, עידן עופר וגם עו"ד רם כספי שהציג את עמדותיו בצורה מאוד ציורית, אך שאינה תואמת את העובדות כפי שאני מכיר אותן, ולכן התפרצתי לדבריו על מנת להעמיד אותו על טעותו. התגובה של נתניהו הפתיעה אותי. הוא הניח את ידו על ברכי והשתיק אותי. השתתקתי, והצגת הדברים על ידי רמי כספי ועידן עופר נמשכה. בסיום הדברים שאל אותם נתניהו: 'סיימתם את דבריכם?' חשבתי שהוא ייתן לי עכשיו להגיב, אך הוא לא נתן לי, ובמקום זה השיב להם שישראל היא מדינה מסודרת, ולכן עליהם להתנהל אל מול החשב הכללי ולא אל מול שר ופוליטיקאי. החשב הכללי הוא ירון זליכה ויש לו גיבוי מוחלט ממנו. הוא מאוד מודה להם על שבאו ושלח אותם לדרכם".

הם החווירו?

"אני החוורתי. הייתי מאוד מופתע כי זה היה מאוד בוטה. כשהם יצאו, אני גם יצאתי. הוא זרק אותי מהחדר. חזרתי אחורה וניסיתי לשאול אותו למה הוא הגיב ככה, כל כך חד משמעית. אז הוא אמר לי: 'יכול להיות שכרגע הם הפכו להיות התורמים הכי גדולים של כל מי שיתמודד מולי, אבל אני לא אוהב את זה. מכרזים זה מכרזים, אסור להתערב בהם. ועכשיו תצא מהחדר, ביזבזת לי מספיק זמן'".

אתה מתאר נתניהו שרבים בציבור לא מכירים. נתניהו נתפס לא פעם כאדם שלא עומד בלחצים ומחובר להון.

"אני סיפרתי על ביבי שאני מכיר".

סוף דבר: האחים עופר התעקשו לקבל עוד עשרות מיליונים מעל להצעתם המקורית במכרז להקמת תחנת הכוח ברמת חובב. החשב הכללי קבע שהם הפרו למעשה את ההסכם עם המדינה, והורה לחברת החשמל לבטל את ההתקשרות אתם ולחלט את הערבות שנתנו האחים עופר בסך מיליון דולר ("גם כן ערבות נמוכה, דבר תמוה כשלעצמו, אבל זה היה המצב"). מאותה סיבה גם ביטל את זכייתם במכרז להקמת תחנת כוח במישור רותם.

בעניין בז"ן נכשלת. משפחת עופר קיבלה את הכסף ושופטי בג"ץ, שאישרו את ההסכם, מתחו על המדינה ביקורת קשה. השופט חשין אמר: "קשה להשתחרר מהתחושה שההסכם עם החברה לישראל פגום ביותר".

"נכשלתי בלשכנע את כל גורמי המדינה, שהיו בקואליציה אחת נגד עמדתי, להעביר את המחלוקת בעניין בז"ן לבית המשפט. אני מקווה שהאמירה ההיסטורית של השופט חשין בפסק הדין לא מהדהדת רק בראשי. פעלתי כדי שלא תיווצר סיטואציה נוספת כזו, שבעוד 10 שנים ייאלץ שופט עליון להטיח בנו את שבטו".

Aitan Cohen
חבר מתאריך 28.5.04
26886 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:42   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. תודה על הבאת החומר - מאלף במיוחד, עכשיו הבנתי  
בתגובה להודעה מספר 0

מה זה קבוצת עופר

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
15764 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    21:51   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. עוד אחת מנקודות האור של נתניהו כשר אוצר  
בתגובה להודעה מספר 14

מתי הוא יתחיל לשחזר את הצלחותיו, גם כראש הממשלה?

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    23:06   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. בע''ה בקדנציה הנוכחית והבאה !!  
בתגובה להודעה מספר 15

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5583&omm=13&vi

טרה-בייט
חבר מתאריך 8.10.07
6918 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    23:49   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ברגע שקטני-האמונה יפקחו את עיניהם  
בתגובה להודעה מספר 15

הם יראו את הדברים שהוא כבר עכשיו עושה ועשה עד עכשיו, לא במוראות ובאותות גדולים, אבל עושים ומתקדמים. נתניהו איש חכם ואסטרטג מהמעלה הראשונה ואני בטוח שהוא יהיה יותר טוב מאולמרט, למרות שעם הקדנציה האחרונה של אלומרט ייתכן ש"יותר טוב מאולמרט" זה עלבון יותר מאשר מחמאה

בלוג מילים יפות. הבלוג של המילים, המילים של הבלוג: http://milllim.blogspot.com

המתנחל
חבר מתאריך 7.4.02
3753 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:13   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. עוד משהו שמוזכר בספר - אני נותן לכם ניחוש אחד בלבד  
בתגובה להודעה מספר 14

לנחש היכן עובד מי שקדם לזליכה בתפקידו שויתר לאחים עופר על עשרות אם לא מאות מליוני דולרים.

נחשו ????

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
15764 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:29   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לא צריך לנחש ולא לקרוא בספר. ניר גלעד מונה כמנכ''ל  
בתגובה להודעה מספר 17

החברה לישראל.

סיפור שחיתות ידוע, למי שרוצה לדעת...

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    23:08   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. שחיתות בחברה לישראל...תשאלו את גליה אלבין, כן זו....  
בתגובה להודעה מספר 18

שהיתה אישתו של ההוא (מיקי) שזרקו אותו מחלון בקומה ההשניה במשטרת יפו....

===============

WB
חבר מתאריך 8.7.02
15210 הודעות
יום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    00:54   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. זרקו או קפץ?  
בתגובה להודעה מספר 27

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    02:03   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. זרקו !!  
בתגובה להודעה מספר 30

WB
חבר מתאריך 8.7.02
15210 הודעות
יום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    08:59   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מי הזורק ולמה הוחלט לחסלו?  
בתגובה להודעה מספר 31

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום רביעי כ''ג בתמוז תשס''ט    23:09   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מי הזורק....תשאל את גבי לסט, סלוק, סנדו מזור.....  
בתגובה להודעה מספר 32

שובב
חבר מתאריך 22.2.09
144 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:39   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מתברר מכאן שזליכה אדם גדול והבוס שלו מגבה אותו אז גם...  
בתגובה להודעה מספר 0

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
153977 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:42   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. הגיג של הנחתום המעיד על עיסתו  
בתגובה להודעה מספר 0

רנה דקארט
חבר מתאריך 1.6.09
47216 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:47   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לזה חיכיתי  
בתגובה להודעה מספר 20

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
15764 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:53   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. שאפו על ההתמדה. כנראה אתה נמשך לפראבדונים שכותבים  
בתגובה להודעה מספר 22

כאן.

רנה דקארט
חבר מתאריך 1.6.09
47216 הודעות
אור ליום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    22:57   13.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ממש,לא.ביג יוסוף יאמר לך עד כמה אני ''אוהב'' אותו.  
בתגובה להודעה מספר 23

ירגזי מחמד
גולש אורח
יום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    00:50   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. ובמקרה זה עיסתו היא אוצר המדינה  
בתגובה להודעה מספר 20

או ליתר דיוק - כספי השקשוקה שנחסכו מאוצר המדינה של כולנו.
יברוך הנחתום הישר.

לא לתשקורת
גולש אורח
יום שלישי כ''ב בתמוז תשס''ט    09:38   14.07.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. תודה רבה על הבאת הדברים לעיוננו  
בתגובה להודעה מספר 0

יישר כוח!!!

הון ושלטון איזה אסון! :-)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות