אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #18088 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18088   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום חמישי ד' באדר תש''ע    07:01   18.02.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אירגון ג'יי סטריט/ביילין תוקף את ס. שר החוץ דני איילון  

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.02.10 בשעה 07:41 בברכה, פילוביץ שחף

אירגון ג'יי סטריט תוקף את ס. שר החוץ דני איילון על שהחרים את
קבלת הפנים איתם בבואם לארץ ישראל במשלחת מארה"ב ואף אסר על עובדי
משרד החוץ להפגש איתם.....

(מקור: חדשות/רשת ב')

שאלה:

מה ההבדל בין אירגון איפ"ק לבין אירגון ג'יי סטריט ??

תזכורת:

ניצן הורוביץ: "זה דבר מדהים – במשך שנים, היה פרדוקס – רוב היהודים בארה"ב הם ליברלים, תומכים בשלום, זכויות האדם – אבל מהצמרת יצא קול אחר לגמרי. ובמשתתפים פה אני רואה רוב גדול של יהודי ארה"ב, וגישת נתניהו כלפי הארגון לא נכונה ומזיקה לישראל. יש פה ראשי תנועה רפורמית, נציגי תנועות נוער – זו הצלחה גדולה. ישראל צריכה לחבק אותם ולהבין שיש כל מני דעות בקרב היהודים האמריקאים, ולהבין שאנשים אלה הם בראש ובראשונה ציונים. אני מאמין שפתרון שתי המדינות זה האינטרס העליון של מדינת ישראל, וחשוב שיש כוח כזה בארה"ב שאומר את זה וגם נמצא בקו אחד עם הממשל. אי אפשר להחרים ארוע כזה רק בגלל שהם לא תומכים בהתנחלויות. הנתונים של סקרי הקהילה פה הם תמונת ראי של ישראל – 73% מהיהודים פה חושבים שאובמה עושה עבודה טובה ביחס למזרח התיכון, 88% תומכים במעורבות פעילה של ארה"ב בתהליך השלום. וכשארה"ב נכנסת לתמונה, זה לא מתווך נורווגי – לוחצים על הפלסטינים להפסיק את הטרור, לוחצים על מדינות ערב לתת גיבוי כספי לתהליך".

35. וועידת ג'יי-סטריט הראשונה של הארגון יצאה לדרך 27/10/09
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=17958&forum=gil&omm=35&viewmode=threaded

ג'ורג' סורוס מממן את ג'יי סטריט שמתחזה כלובי פרו ישראלי ופעלה
נמרצות לחסום את הסנקציות נגד איראן

סורוס הוא יו"ר הנהלת קרן ההון "סורוס" וראש "מכון החברה הפתוחה" (Open Society Institute). הוא גם חבר לשעבר במועצת המנהלים של המועצה האמריקנית ליחסי חוץ.
סורוס גם ידוע כאחד ממתנגדיו הגדולים של נשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש ותרם כסף רב לקמפיינים של מתחריו.

27. האם אירגון ג'יי סטריט יש לו יד ורגל בהנושא שלעיל??
האם יש הקשר ביניהם לבין איראן??!!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=17958&omm=27&viewmode=threaded

תזכורת:

תודה לשר הבטחון: ''ביילין מפריע !!''
http://rotter.net/forum/gil/17855.shtml

=====

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5583&omm=13&vi

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ג'יי סטריט וכוח המשימה האמריקני לפלסטין הם ארגונים.. פילוביץ שחף 18.02.10 07:40 1
  סלאם פיאד : על צה''ל להפסיק לפעול ביו''ש'' פילוביץ שחף 18.02.10 20:20 2
  נחמן שי - לוביסט חדש לג'יי סטריט בכנסת? סניגור 22.02.10 03:13 3
  אילון לפרץ: אתה לא יודע מה ההבדל בין J Street לK Street פילוביץ שחף 24.02.10 20:25 4
  מתאים ליום כיפור. תזכורת מדהימה מיהו היהודי הארור סורוס פילוביץ שחף 18.09.10 10:45 5
     קריקטורה: ג'ורג סורוס והההההאידיוט :) פילוביץ שחף 18.09.10 22:18 6

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום חמישי ד' באדר תש''ע    07:40   18.02.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ג'יי סטריט וכוח המשימה האמריקני לפלסטין הם ארגונים..  
בתגובה להודעה מספר 0

ג'יי סטריט וכוח המשימה האמריקני לפלסטין הם ארגונים פורצי דרך
מאת ראסן רובייז | 02 נובמבר 2009

פאלם ביץ', פלורידה- בספרו "התמורות בשדולות הישראליות באמריקה", טוען דן פלטשר שהוועד האמריקני-ישראלי ליחסי ציבור (איפא"ק) אינו תורם לאינטרסים של ישראל בטווח הרחוק ואינו משקף נכונה את הלכי הרוח הפרוגרסיביים של הקהילה היהודית באמריקה. פלטשר כותב על מורכבותו של הלובי היהודי באמריקה וממליץ לקונגרס להקשיב לכל קשת הדעות בקהילה היהודית, לא רק לאיפא"ק.

ישנם סימנים לכך שארגונים בתוך הקהילה היהודית האמריקאית, הקוראים תיגר על איפא"ק צוברים כוח פוליטי. "ג'יי סטריט" J-Street)) הוא לובי חדש בוושינגטון השואף לקדם את האינטרסים של ישראל דרך תמיכה בשלום, התנגדות למדיניות קולוניאלית ודיאלוג עם יריבים. הארגון הצעיר ערך את המפגש הלאומי הראשון שלו בוואשינגטון הבירה ב-28-25 באוקטובר. שמונה-עשר ארגונים ותנועות המייצגים יהודים בעלי השקפה יונית, כולל אמריקאים למען שלום עכשיו, השתתפו באירוע. לכנס היתה רשימה מרשימה של דוברים ואלף משתתפים. קבוצה נכבדת של נציגים מהסנאט ומבית הנבחרים הגיעו לאירוע. מספר ערבים-אמריקאים הוזמנו לשאת דברים, ביניהם ד"ר זיאד אסאלי, נשיא "כוח המשימה האמריקני לפלסטין" (ATFP).

אנשי ג'יי סטריט בוודאי צפו בהנאה בכינוס מוצלח נוסף שנערך לאחרונה בוושינגטון הבירה: הכינוס של כוח המשימה האמריקני לפלסטין, ארגון יוני פלסטיני. בנשף השנתי הרביעי של ארגון זה שהתקיים ב-16 באוקטובר, אישרר הגנרל ג'יימס ג'ונס, היועץ לביטחון לאומי של הנשיא, את מחויבותו של ברק אובמה להקמת מדינה פלסטינית עצמאית ואת החשיבות שהוא מעניק לחידוש תהליך השלום. הגנרל טען ש"הגיע הזמן לחדש את השיחות ללא תנאים מקדימים במטרה להגיע להסכם הקבע לשתי מדינות." נוכחותו של היועץ לביטחון לאומי בכנס של ATFP כדובר מרכזי משקפת את רוח החדשה- רוח של הבנה - ביחסי הערבים והאמריקאים.

חשוב שערבים יקדישו תשומת לב רצינית לגוונים הפוליטיים השונים בתוך הקהילה היהודית האמריקאית. נאמר שישנן שדולות יהודיות המגינות ביעילות גדולה יותר על האינטרס הפלסטיני מהשדולות הערביות הטובות ביותר. אינני בטוח אם אמירה זו אכן נכונה, אך יש משהו ביכולת הקסומה כמעט של השדולות הפרו-ישראליות על גבעת הקפיטול, המצליחות פעמים רבות למזג אינטרסים ישראלים ואמריקאים יחדיו.

בהיפרדותם מתפיסתו הניצית של איפא"ק, הקים ארגון ג'יי סטריט רשת יהודית איתנה של עוצמה רכה בוושינגטון, עוצמה המקדמת רווח לכל הצדדים-"אינטרסים פרו-ישראלים, פרו-פלסטינים, פרו-אמריקאים". כאשר יצאה ישראל למתקפה נגד חמאס בעזה בדצמבר האחרון, המסר של ג'יי סטריט היה קול של שפיות:

"המונופול על צדק לא שייך לישראלים או לפלסטינים. בזמן שאין שום צדק בירי טילים על משפחות ישראליות או בשליחת מחבלים מתאבדים, אין גם שום צדק בהענשת מיליון וחצי תושבים בעזה בגלל פעולות של הקיצונים החיים ביניהם," אמר דניאל טריימן.

בהתאמה, בעודו יוצר קשרים בבית הלבן, מפתח ה-ATFP בגבעת הקפיטול רטוריקה המקדמת פיוס.. הקשיבו לדבריו של אסאלי:

"על שני העמים להחליט אם בכוונתם לאפשר לקיצונים לקבוע את סדר היום ביניהם, או לחלופין לקדם את האינטרס הלאומי שלהם. על הסגות הגבול ההדדיות בעבר, האמיתיות והמדומיינות, לפנות מקום להכרה הברורה שהישראלים והפלסטינים זקוקים לאותו דבר בדיוק: פתרון שיביא לסיום הסכסוך כשבבסיסו שתי מדינות."

החשיבה החדשנית מחברת בין פלסטינים ויהודים פרוגרסיבים. ATFPוג'יי סטריט פועלים ברוח ביקורתית שיש בה גם ביקורת עצמית. הם נוהגים בכבוד כלפי האויב. שניהם שואבים עידוד והשפעה מאובמה. שניהם מאמינים ביכולתה של ארה"ב לשמש מתווך כן ואמיתי בתהליך השלום.

איפוק הינו תגובת נגד למציאות הבלתי יציבה בשני הצדדים של הסכסוך הערבי-ישראלי. פלסטינים רבים מיואשים מהכיבוש המתמשך, הגידול בהתנחלויות הישראליות והשפעתה הכאובה של חומת ההפרדה. לפלסטינים פרוגרסיביים חשוב להוכיח ליהודים שהם תומכים בזכותה של ישראל לביטחון. כאשר נהגה בבהירות, מסר פלסטיני זה מקבל תהודה רבה בחלקים נרחבים של הקהילה היהודית, באמריקה כמו גם בישראל.

ארגון ג'יי סטריט מושפע מהתעוררות המודעות של הקהילה היהודית באמריקה
לתוצאותיו של הכיבוש, של ממשל ישראלי פרובוקטיבי, של המציאות הדמוגרפית הפלסטינית, של המדיניות האמריקאית החדשה ושל התדמית המוכתמת של תל אביב. הפרדיגמה של ג'יי סטריט טוענת שביטחון ישראל מחייב את סיום הכיבוש: ישנה מודעות לנטייה הטבעית של הכובש להזיק לנכבש. קבוצה הולכת וגדלה של יהודים מגיעה להכרה כי יהודים מתונים יכולים למצוא שותפים בין פלסטינים בעלי גישה מתונה.

אם ברצוננו להגיע אי פעם לשלום, על שיתוף הפעולה בין ג'יי סטריט ו- ATFPלשמש מודל לפיוס רחב יותר בין יהודים וערבים,. ערבים ויהודים אמריקאים נמצאים בעמדה ייחודית המאפשרת להם להיות פורצי דרך: הם חיים בסביבה המאפשרת להם להכיר בערך של שותפות חוצת-קווים. כאשר יהודים וערבים יתרגלו לרעיון של ביקורת עצמית הם ימצאו עצמם בדרך לסיום הסכסוך. ג'יי סטריט ו- ATFPהדגימו שניהם אותנטיות ותעוזה, שתי תכונות נדירות בפוליטיקה של המזרח התיכון. לשני הארגונים מצפה דרך ארוכה עד להפיכתם לחלק מהזרם המרכזי.

###

* ד"ר ראסן רובייז (([email protected] הוא פרשן ערבי-אמריקני העוסק בנושאים של פיתוח, שלום וצדק. הוא המנהל לשעבר לענייני המזרח-התיכון של מועצת הכנסיות העולמית בז'נבה. מאמר זה הופץ על-ידי שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) באישורו של ה"דיילי סטאר". מקור: ה"דיילי סטאר", 22 באוקטובר 2009 www.dailystar.com.lb הפרסום אושר על ידי בעלי הזכויות.

מקור:
http://www.commongroundnews.org/article.php?id=26682&lan=he&sid=0&sp=0

==

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5583&omm=13&vi

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום ששי ה' באדר תש''ע    20:20   18.02.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. סלאם פיאד : על צה''ל להפסיק לפעול ביו''ש''  
בתגובה להודעה מספר 0

ראשי > מוספים > העולם הערבי
"על צה"ל להפסיק לפעול ביו"ש"

סלאם פיאד קורא לישראל להפסיק לאלתר את הפעילויות הצבאיות בתוך שטחי הרשות הפלשתינית. "הדבר יקדם את השלום".
פרסום ראשון: 18/02/10, 18:54 | עוזי ברוך

פיאד והאורחים | לם: אבי חיון

סלאם פיאד, המכהן כראש ממשלת הרשות הפלסטינית, נפגש היום (חמישי) עם ראשי ועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים בארה"ב, אשר הגיעו לישראל ונסעו במיוחד לביקור רשמי ראשון בעיר ג'נין ובמועצה אזורית גלבוע. פיאד אמר לאורחיו כי "על צה"ל להפסיק לאלתר את הפעילויות הצבאיות בתוך שטחי הרשות הפלשתינית".

פיאד אמר למנהיגים היהודיים כי הוא אופטימי וכי ניתן להגיע להסדר בין ישראל לרשות הפלשתינית. הוא הוסיף "אני רואה את התקווה מבצבצת בעיניהם של תושבי הרשות ואת החיוך על שפתותיהם, ואני שומע אותם אומרים שדווקא עכשיו ניתן לסיים את הקונפליקט".

השבוע דווח בערוץ 7 כי פיאד שלח תנחומים למשפחתו של פאיז פרג, המחבל שחוסל בליל שבת בחברון שעה שניסה לדקור חייל צה"ל. פיאד כינה את המחבל "שאהיד" (הרוג קודש) ואמר כי "אני מרגיש כאב על כל הרוג על ידי כוחות הכיבוש, לרבות באמצעות מימוש פרוייקט ההתנחלות והטרור של המתנחלים נגד בני עמנו" .

פרג ניסה לדקור חייל צה"ל ביום שישי סמוך לכניסת השבת. באיזור הקסבה בחברון. החייל, מגדוד 'שמשון' של חטיבת 'כפיר', היה חלק מהכוח המסייר מדי שישי בצהריים באזור הקסבה, בעקבות ריבוי מקרים של ידויי אבנים אל עבר התושבים היהודיים במקום.

כוח צה"ל שהבחין במחבל החמוש בסכין, פתח לעברו באש ופצע אותו קשה. צוות רפואי הגיש עזרה ראשונה למחבל ופינה אותו אל בית החולים, שם מת מפצעיו ונקבע מותו.
מקור:
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/200836

===========

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סניגור
חבר מתאריך 15.11.09
17204 הודעות
יום שני ח' באדר תש''ע    03:13   22.02.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. נחמן שי - לוביסט חדש לג'יי סטריט בכנסת?  
בתגובה להודעה מספר 0

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 22.02.10 בשעה 04:53 על-ידי פילוביץ שחף (מפקח)

.

אחרי ניצן הורוביץ שהשקפותיו דומות למטרות הארגון, קם להם לוביסט חדש? כנראה שכן!

ח"כ נחמן שי (קדימה), הגיש לכנסת הצעה דחופה לסדר בסוגית החרם של משרד החוץ על השדולה J. Street.
לדבריו, "משרד החוץ נוהג ביוהרה".

בבקשה!

מקור:
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/200915

(צילום הכתבה צורף לידיעה - פ"ש)

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום חמישי י''א באדר תש''ע    20:25   24.02.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אילון לפרץ: אתה לא יודע מה ההבדל בין J Street לK Street  
בתגובה להודעה מספר 0

מיסטר בין
חבר מתאריך 17.10.07
יום רביעי י' באדר תש''ע 14:42 24.02.10

אילון לפרץ: אתה לא יודע מה ההבדל בין J Street לK Street

פרץ נעלב ומאשים אותו בהתנשאות, סגן שר החוץ במופע בידור מעולה, מוציא את השמאלנים מהכלים.
אילון אמר לו שנסראללה עד היום זוכר אותו.

מהומה בכנסת, עכשיו בערוץ 99.

תזכורת:

http://rotter.net/forum/gil/18088.shtml

עמיר פרץ: "אני חושב שמדובר בארגון חשוב בתוך יהדות אמריקה, אין ספק שהרוח הצעירה שנושבת כאן נותנת אופי שהיה חסר עד היום לפעילות מול מדינת ישראל. ההחלטה של השגריר לא להגיע אינה החלטה נכונה – שגריר צריך להגיע לכל כנס שמזמינים אותו, גם אם מצפה לו שם עבודה קשה. זה תפקידו, להיות בקשר עם כל קצות הקשת. והארגון כאן מביע עמדות שחשובות למדינת ישראל. בפגישות עם הנהלת הארגון העלתי שאלות בנוגע לדו"ח גולדסטון ואיראן. האיום האיראני הוא איום אמיתי ואנו דורשים שג'יי-סטריט יעמוד לצדה של ישראל ללא סימני שאלה בעניין. אפשר לתת לנשיא אובמה זמן למצות הליכים דיפלומטיים, אבל צריך להיות ברור שהאיום הזה צריך להיות מוסר. לגבי דו"ח גולדסטון, אמרתי שזה לא מקובל שחיילי צה"ל יוצגו כפושעי מלחמה. בתור שר הבטחון לשעבר,אני יכול להעיד שבעבר ביטלנו מבצעים כדי לא לפגוע באזרחים פלסטינים חפים מפשע"
.

תת-אשכול:
''הקשר האמריקאי: מקורות הכסף נחשפים....''
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=17958&forum=gil&viewmode=all&keywords=סטריט#25

אשכול ראשי:
קרן פורד:NIF הנה שותפות בינלאומית של אמריקאים, ישראלים
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=17958&forum=gil&viewmode=all&keywords=סטריט

===========

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
שבת קודש י' בתשרי תשע''א    10:45   18.09.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מתאים ליום כיפור. תזכורת מדהימה מיהו היהודי הארור סורוס  
בתגובה להודעה מספר 0

עמוסכ
חבר מתאריך 11.4.04
40828 הודעות, 104 מדרגים, 164 נקודות. ראה משוב שבת קודש י' בתשרי תשע''א 04:47 18.09.10

מתאים ליום כיפור. תזכורת מדהימה מיהו היהודי הארור סורוס

כיצד שרד גורג' סורוס את השואה?
בהתחזות לנוצרי והתלוות לסוכן שהפקיע רכוש יהודים שהלכו לטבח
ראיון ב 60 דקות מ 1998
על קיומו או אי קיומו של המצפון האנושי.

Here is a partial transcript from an interview done by Steve Kroft for CBS' 60 Minutes George Soros on December 20, 1998:
http://www.sorosmonitor.com/absolutenm/templates/news.aspx?articleid=33&zoneid=1

George Soros Interview On 60 Minutes

When the Nazis occupied Budapest in 1944, George Soros' father was a successful lawyer. He lived on an island in the Danube and liked to commute to work in a rowboat. But knowing there were problems ahead for the Jews, he decided to split his family up. He bought them forged papers and he bribed a government official to take 14-year-old George Soros in and swear that he was his Christian godson. But survival carried a heavy price tag. While hundreds of thousands of Hungarian Jews were being shipped off to the death camps, George Soros accompanied his phony godfather on his appointed rounds, confiscating property from the Jews.

(Vintage footage of Jews walking in line; man dragging little boy in line)

KROFT: (Voiceover) These are pictures from 1944 of what happened to George Soros' friends and neighbors.

(Vintage footage of women and men with bags over their shoulders walking; crowd by a train)

KROFT: (Voiceover) You're a Hungarian Jew…

Mr. SOROS: (Voiceover) Mm-hmm.

KROFT: (Voiceover) …who escaped the Holocaust…

(Vintage footage of women walking by train)

Mr. SOROS: (Voiceover) Mm-hmm.

(Vintage footage of people getting on train)

KROFT: (Voiceover) …by–by posing as a Christian.

Mr. SOROS: (Voiceover) Right.

(Vintage footage of women helping each other get on train; train door closing with people in boxcar)

KROFT: (Voiceover) And you watched lots of people get shipped off to the death camps.

Mr. SOROS: Right. I was 14 years old. And I would say that that's when my character was made.

KROFT: In what way?

Mr. SOROS: That one should think ahead. One should understand and–and anticipate events and when–when one is threatened. It was a tremendous threat of evil. I mean, it was a–a very personal experience of evil.

KROFT: My understanding is that you went out with this protector of yours who swore that you were his adopted godson.

Mr. SOROS: Yes. Yes.

KROFT: Went out, in fact, and helped in the confiscation of property from the Jews.

Mr. SOROS: Yes. That's right. Yes.

KROFT: I mean, that's–that sounds like an experience that would send lots of people to the psychiatric couch for many, many years. Was it difficult?

Mr. SOROS: Not–not at all. Not at all. Maybe as a child you don't–you don't see the connection. But it was–it created no–no problem at all.

KROFT: No feeling of guilt?

Mr. SOROS: No.

KROFT: For example that, 'I'm Jewish and here I am, watching these people go. I could just as easily be there. I should be there.' None of that?

Mr. SOROS: Well, of course I c–I could be on the other side or I could be the one from whom the thing is being taken away. But there was no sense that I shouldn't be there, because that was–well, actually, in a funny way, it's just like in markets–that if I weren't there–of course, I wasn't doing it, but somebody else would–would–would be taking it away anyhow. And it was the–whether I was there or not, I was only a spectator, the property was being taken away. So the–I had no role in taking away that property. So I had no sense of guilt.

Of course most of us here are already aware of Mr. Soros' highly questionable actions during the Nazi occupation. (Though the public at large undoubtedly has a different perspective, if they know anything about his earlier days at all.)

But the statements he made in this interview to my mind are quite chilling. He forgives himself everything. He says that if he hadn't done it somebody else would have.

All of which would seem to indicate that Mr. Soros has no conscience. A lack of conscience is said to be a common symptom of sociopaths.

http://sweetness-light.com/archive/george-soros-on-helping-the-nazis-during-the-holocaust
.
.
ובתרגום לעברית כרומניקית:
.
.
סורוס עזר הנאצים במהלך השואה

http://www.sorosmonitor.com/absolutenm/templates/news.aspx?articleid=33&zoneid=1

הנה תמליל חלקי מתוך ראיון שנעשה על ידי סטיב Kroft עבור '60 הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דקות ג' ורג 'סורוס ב -20 בדצמבר 1998:

ג 'ורג' סורוס ראיון ב 60 דקות

כאשר הנאצים כבשו את בודפשט ב -1944, סורוס אבא 'ג' ורג 'היה עורך דין מצליח. הוא חי על אי הדנובה אהב ניידות לעבודה בסירת משוטים. אבל לדעת שיש בעיות קדימה עבור היהודים, החליט לפצל את משפחתו. הוא קנה אותם זייף מסמכים והוא לשחד פקיד ממשלתי לקחת 14 בן ג 'ורג' סורוס ב ו נשבע שהוא סנדקות נוצרי שלו. אבל הישרדות נשאו תג מחיר כבד. בעוד מאות אלפי יהודי הונגריה היו נשלחים אל מחנות המוות, ג 'ורג' סורוס מלווה הסנדק המזויף שלו על הסיבוב שלו מונה, הפקעת רכוש היהודים.

(קטעי וינטג 'של היהודים ללכת בקו; האיש גורר את הילד הקטן בתור)

KROFT: (קריינות) אלו תמונות משנת 1944 של מה שקרה חברים ג 'ורג' סורוס השכנים.

(קטעי וינטג 'של נשים וגברים עם התיקים על כתפיהם הליכה; הקהל ברכבת)

KROFT: (קריינות) אתה יהודי הונגריה ...

מר סורוס: (קריינות) מ"מ הממ.

KROFT: (קריינות) ... שנמלטו השואה ...

(קטעי וינטג 'של הנשים ללכת ברכבת)

מר סורוס: (קריינות) מ"מ הממ.

(קטעי וינטג אנשים לרכבת)

KROFT: (קריינות) ... על ידי על ידי מתחזה נוצרי.

מר סורוס: (קריינות) נכון.

(קטעי וינטג 'של הנשים עוזרים אחד לקבל אחרים ברכבת: סגירת דלת הרכבת עם האנשים בקרון)

KROFT: (קריינות) ואתה התבונן המון אנשים מקבלים נשלחו אל מחנות המוות.

מר סורוס: נכון. אני בת 14. ואני הייתי אומר כי זה האופי שלי כאשר התקבלה.

KROFT: באיזה מובן?

מר סורוס: אחד זה צריך לחשוב קדימה. אחד צריך להבין, ולצפות אירועים וכאשר, כאשר אחד הוא איים. זה היה איום עצום של הרוע. אני מתכוון, זה היה, חוויה אישית מאוד של הרוע.

KROFT: ההבנה שלי היא כי יצאת עם המגן הזה שלך שנשבע שאת סנדקות המאומץ.

מר סורוס: כן. כן.

KROFT: בחוץ הלך, למעשה, ועזר החרמת הרכוש של היהודים.

מר סורוס: כן. זה נכון. כן.

KROFT: אני מתכוון, that's, זה נשמע כמו חוויה שישלח המון אנשים לספה פסיכיאטרי שנים רבות. האם זה קשה?

מר סורוס: לא, בכלל לא. בכלל לא. אולי בתור ילד אתה לא מבינים, אתה לא רואה את הקשר. אבל זה היה, זה נוצר ללא שום בעיה בכלל.

KROFT: אין תחושה של אשמה?

מר סורוס: לא.

KROFT: לדוגמה, כי, "אני יהודי אני כאן, צופה האנשים האלה הולכים. אני יכול בקלות להיות שם. אני צריך להיות שם. " שום דבר מזה לא?

מר סורוס: ובכן, כמובן, אני ג 'אני יכול להיות על הצד השני, או שאני יכול להיות אחד שממנו העניין הוא נלקח. אבל לא היה טעם כי אני לא צריך להיות שם, כי זה היה טוב, למעשה, ב מצחיק במובן מסוים, זה בדיוק כמו בשווקים, כי אם לא היו שם, כמובן, לא הייתי עושה את זה, אבל מישהו אחר היה, היה, יהיה לקחת אותו בכלל. וזה היה, אם הייתי שם או לא, אני רק צופה, הרכוש נלקח משם. לכן, לא היה לי שום תפקיד לוקח משם את הרכוש. אז לא היתה לי תחושת אשמה.

מובן שרובנו כאן כבר מודע פעולות בספק רב מר 'סורוס בתקופת הכיבוש הנאצי. (אם כי הציבור הרחב ללא ספק יש נקודת מבט שונה, אם הם יודעים משהו על ימים קודם לכן שלו בכלל.)

אבל הצהרות שהשמיע בראיון הזה לדעתי הם מצמרר למדי. הוא סולח לעצמו הכל. הוא אומר שאם הוא לא עשה את זה מישהו אחר היה.

כל אשר היה נראה כי מר סורוס אין מצפון. חוסר המצפון הוא אמר להיות סימפטום נפוץ של sociopaths.

מאמרים קשורים:

החזית סורוס לא יכול לאמת עצומה נגד המלחמה
הצבעה עבור המפלגה הדמוקרטית, הצבעה בעד הדחה
סורוס ששולם עבור ההגנה של עורך דין טרור
הצוות של סורוס אילו הודעות דוא"ל פולי באפריל
כיצד אמריקה שונאי שמאל זוכר 9 / 11
מי יפעל אם הקונגרס הדמוקרטים לנצח
הווארד דין עכשיו הוא רוצה כסף ופוליטיקה
MoveOn מחאה כתב / חתכים חברים

מאמר זה נכתב על ידי סטיב גילברט על יום שני 30 אוקטובר 2006 בשעה 07:29
.
.

תזכורת ליהודון שממשיך את מורשת הקסטנריזם עד עצם היום
בכלל ובאמצעות חסידיו מבית עמלק במדינת ארץ ישראל בפרט:

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18088&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1

ג'ורג' סורוס מממן את ג'יי סטריט שמתחזה כלובי פרו ישראלי ופעלה
נמרצות לחסום את הסנקציות נגד איראן

סורוס הוא יו"ר הנהלת קרן ההון "סורוס" וראש "מכון החברה הפתוחה" (Open Society Institute). הוא גם חבר לשעבר במועצת המנהלים של המועצה האמריקנית ליחסי חוץ.
סורוס גם ידוע כאחד ממתנגדיו הגדולים של נשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש ותרם כסף רב לקמפיינים של מתחריו.

27. האם אירגון ג'יי סטריט יש לו יד ורגל בהנושא שלעיל??
האם יש הקשר ביניהם לבין איראן??!!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=17958&omm=27&viewmode=threaded

"שלום עכשיו = סוכני ממשלות זרות"
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=7397&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#19

5. עו''ד/ח''כ לשעבר אלייקים העצני: נאומו הגדול של נתניהו xu;;
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=16193&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#5

''מסלול עוקף דמוקרטיה''
http://rotter.net/forum/gil/16511.shtml
מקור:
34. אהרון רול: ''מסלול עוקף דמוקרטיה''
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=15529&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#34

"אם זה נשמע כאילו אני ממליץ את גורל אושוויץ לאבנרי ובורג חובש הכיפה,
זו אינה כוונתי. איני מאחל עונש גופני לשום יהודי אפילו שיתף פעולה עם
הנאצים כמו סורוס, המממן של אובמה ו-MOVE ON. מותר לי מכל מקום, בהיותי
מוזיל שואה כרוני, לומר שמבחינת הצדק, כעיקרון, זה מה שמגיע להם".
מקור:
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=17905&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#59

33. הקרן החדשה מקבלת גמ מאנטישמימ ידועים ומובהקימ כגון: xu;;
ג'ורג' סורוס ימח שםו, קרן פורד, קרן פרידריך אברט.
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18342&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#33

13. לא רק. גם ג'ורג' סורוס, קרן פורד ונוספים
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18385&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#13

"מסתבר שהאנטישמים צודקים חלקית. כל העולם מונהג ע"י יהודים מבלי שיש תיאום
ותמימות דעים ביניהם. תופעה ומסקנה בה אני מאמין לחלוטין מתוך התבוננות
גרידא, ללא הוכחות קבילות מבחינה מדעית או משפטית. איפה היה היום אובמה
ללא סורוס ועמנואל? איפה היו הפלסטינאים ללא פרס? ולמה שוואז הוונצואלי
צריך את חומסקי? ככה זה, תופעת טבע שתשאר אניגמה עד לתיק"ו למרות שאמונתי
בתופעות אלוקיות לוקה למדי, אני תקוע אם תחושה של קיום יד מכוונת לקראת קאוס".

מקור:
16. אל תנסה לצמצם את התופעה לארה''ב
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18485&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#16

10. לגבי CIA יתכן. אבל לגבי סורוס זה בטוח
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18551&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#10

"ישנם עוד כמה עשרות של תורמים בסכומים של עשרות ומאות בודדות של
אלפי דולרים. המעניינים מביניהם הם: הסוכנות היהודית לישראל, קרן משפחת שוקן(הארץ) והמכון לחברה פתוחה"סןףף (ג'ורג' סורוס).
מקור:
מי הם התורמים הגדולים לקרן לישראל חדשה וכתובותיהם
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18794&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1

"התארגנה קבוצת השמאל האנטי ציונית מבית מדרשם של הקרן החדשה לישראל והמכון לחברה פתוחה של ג'ורג' סורוס לארגן מכתב נגדי שיובל ע"י Bill Delahunt , Ron Kind , David Price , Vic Snyder (שנמצאים, ככל הנראה, ברשימת מקבלי השוחד מטעם JstreetPac). במכתב יקראו חברי הקונגרס לנשיא ארה"ב לקדם את פתרון 2 המדינות. מצוטטים בו 2 גנרלים , דויד פטראוס ואהוד ברק. הארגון פונה לתומכיו על מנת שיפעילו לחץ על חברי קונגרס להצטרף לחותמים".
מקור:
יהודוני J street מארגנים מכתב תמיכה בחוסיין ברק אובמה
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18989&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1

מי מממן את מכון רוקווד שערך, מטעם שתי"ל, את סמינר המנהיגות?
קרן Tides הנה אחת מהמממנים העיקריים של מכון רוקווד למנהיגות
חברתית, בנוסף למכון לחברה פתוחה של ג'ורג' סורוס ולקרן פורד הידועה לשמצה.
מקור:
לידיעת NIF: מי מממן את מכון Rockwood למנהיגות חברתית
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=19593&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1

13. ברחובות ארה''ב מתבצעת פעולה דומה, ''שינוי חברתי'' ע''י
ארגונים כמו ה NIF. לדעתי ימצא קשר בין ה NIF לאותם ארגונים וגם לג'ורג' סורוס בפרט".

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=19843&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#13

"תנועה זו מונהגת על ידי ארגונים לא ממשלתיים פלסטיניים כגון אל-חאק, המרכז הפלסטיני לזכויות אדם (PCHR) ובאדיל (Badil), ובסיועם של ארגונים בינלאומיים כמו: Human Rights Watch, אמנסטי אינטרנשיונל, הפדרציה הבינלאומית לזכויות אדם - FIDH (צרפת), והמרכז לזכויות חוקתיות – CCR (ניו יורק). ארגונים אלה נתמכים בעיקר על ידי ממשלות אירופאיות ועל ידי האיחוד האירופי ומקבלים מימון ממוסדות בולטים ונחשבים כמו המכון לחברה פתוחה (OSI) של ג’ורג’ סורוס וקרן פורד".
מקור:
2. “לוחמה משפטית” המיועדת להעניש את ישראל
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=19982&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1#2

.
.

תזכורת = מורשת הקסטנריזם - חיה, נושמת ובועטת:

תמליל/ראיון עם סוזי קסטנר/ז'וז'י קסטנר, בתו של קסטנר!!
http://rotter.net/forum/gil/15917.shtml
עו''ד דר: ישראל קסטנר - הגילוי הלא נאות של מרב מיכאלי
http://rotter.net/forum/gil/15919.shtml
(*) ''ראש הממשלה שחשש ובחש במשפט קסטנר'' (*)
http://rotter.net/forum/gil/15921.shtml
פרשת קסטנר – איך נפל יואל בראנד קורבן למבצע הונאה וזיוף
http://rotter.net/forum/gil/15921.shtml#3
.
.

תזכורת לכל התזכורות לעיל:

מתחילים להפנים ולכתוב מה שאני זועק כל הזמן שהאנרכיסטים הם חוד החנית של הקרן לישראל חדשה.....

.
.

.
.

תזכורת לתזכורת:

הטיל האיראני לא מפחיד כמו הטיל הקרן לישראל חדשה

.
.
ובחסות מערכת האכיפה והמשפט של מדינת ארץ ישראל:
.
.

(*) להיות מודע = לשרוד (*)

אהרון רול: מחקרי 'אנרכיסטים עליך ישראל' מיום 6 מרץ 2010
http://rotter.net/forum/gil/18606.shtml
תחקיר: ''הכירו את מנהיג האנרכיסטים רוני ערמון''
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=17846&forum=gil&omm=0

ריכוז אשכולות בנושא הקרן לישראל חדשה (NIF)
http://rotter.net/forum/gil/18350.shtml

כתב אישום נ' פושעי/אדריכלי אוסלו.
191. אמנון לורד: ''מעשה הבגידה של ביילין שהסגיר לידי מחלקת המדינה את
תוכניתו של פיקוד דרום לחסל במבצע צבאי את קברניטי הטרור של החמאס בקיץ 2003

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5760&forum=gil&viewmode=all&keywords=%EE%F0%F9%E4%20%F8%E6#191

תמליל דבריו של העבריין/הבוגד חיים רמון ברשת ב' (*)
http://rotter.net/forum/politics/19828.shtml#8\
81. מחר יום שני, 9.8.2010 דיון מיוחד בכנסת על הבוגד חיים רמון +תמליל העד (*)
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=19117&omm=81&viewmode=

==

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום ראשון י''א בתשרי תשע''א    22:18   18.09.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. קריקטורה: ג'ורג סורוס והההההאידיוט :)  
בתגובה להודעה מספר 5

יהודוני J street מארגנים מכתב תמיכה בחוסיין ברק אובמה
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=18989&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F1%E5%F8%E5%F1

פרס: ''ההסטוריה לא חשובה, מה שחשוב זה העתיד''...למה?!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=69&viewmode=
מי מפחד מ''תולעת יעקב ודוֹד ישמעאל''?
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6179&forum=gil&omm=0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות