אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #19785 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19785   
צ'רצ'יל
חבר מתאריך 13.5.10
3581 הודעות
יום ראשון ה' באלול תש''ע    17:32   15.08.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

התוכנית של רייכמן: כיבוש מפלגת קדימה  

פרופ' אוריאל רייכמן מעוניין ביצירת גרעין של בוגרי המרכז הבינתחומי הרצליה, שבראשו הוא עומד, אשר יתפקדו למפלגת קדימה וישתלטו עליה.

תוכניתו של רייכמן הוצגה בפני הסטודנטים בכינוס מיוחד שערך ביום רביעי האחרון ושאת קיומו חשפנו לראשונה ב-News1.

בכינוס השתתפו כ-100 אנשים, בוגרי המרכז הבינתחומי הרצליה שהוזמנו במיוחד על-ידי פרופ' רייכמן.

ממידע שהגיע לידי News1 עולה כי בכינוס טען רייכמן בפני הסטודנטים כי על-מנת להיכנס לעולם הפוליטי יש להשתלט על מפלגה קיימת. לדבריו, המפלגה המתאימה לכך ביותר היא מפלגת קדימה - בשל יחסי הכוחות המעורערים בצמרת שלה.

על-פי התוכנית, אמורים בוגרי המרכז הבינתחומי להתפקד למפלגת קדימה ולהביא איתם מתפקדים נוספים. לאחר שהמתפקדים הללו, שאמורים להיות גוף מאוחד במדיניות שלו, יהיו חברים במפלגה - לא תהיה ברירה אלא להתחשב בו. זאת בדומה לאופן שבו פעלה חטיבת מנהיגות יהודית בליכוד בהנהגת משה פייגלין.

עוד ציין רייכמן בפני בוגרי המרכז הבינתחומי כי לאחר שיוקם גרעין השליטה במפלגה ויכבוש אותה למעשה - ניתן יהיה לשנות את המצע של מפלגת קדימה.

רייכמן, שהיה בעבר מבכירי מפלגת שינוי ההיסטורית, נבחר לכנסת מטעם מפלגת קדימה בבחירות 2006, אך התפטר זמן קצר לאחר מכן כשגילה שראש הממשלה דאז אהוד אולמרט העניק את השליטה במשרד החינוך למפלגת העבודה. מאז נשאר רייכמן פעיל בקדימה והוא אף חבר במועצת המפלגה.

רייכמן: אין קשר בין פעילותי הפוליטית למרכז הבינתחומי

מן המרכז הבינתחומי הרצליה נמסר בתגובה לדברים כי העניין כלל אינו קשור אל המרכז וכי יש לקבל תגובה ישירות מפרופ' רייכמן. זאת למרות שהכינוס התקיים בין כתלי המרכז הבינתחומי ביום רביעי לפנות ערב.

פרופ' רייכמן, בתגובתו, הכחיש את הפרסום הראשון בדבר הקמת מפלגה חדשה אך לא התייחס לטענות בדבר הקריאה להתפקדות הבוגרים לקדימה. "אני אומר מפורשות, אני לא הקמתי מפלגה ואני לא מתכונן להקים מפלגה. מההקמה של קדימה אני פעיל בקדימה, ואני אמשיך להיות בקדימה ואין לזה שום קשר למרכז הבינתחומי, אני גם חבר מועצה שם ואין שום קשר בין המרכז הבינתחומי לפעילות הפוליטית שלי", אמר.

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-247055-00.html?tag=17-29-17

"הגורל אוהב את האמיצים"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מומחה לתאוריה, טירון בפוליטיקה מעשית dudi_du2 15.08.10 17:34 1
  מעניין. בתור איש שינוי יש לו שם הרבה קולות אבל גם ליאיר ולשמאל הלאומי. uz7 15.08.10 17:52 2
  נו נו. שיכבוש, מה יש? מה קרה? מה ההבדל? אבנר וולפסון 15.08.10 18:00 3
  אוריאל רייכמן הזמיר שמרדים- תזכורת: פילוביץ שחף 15.08.10 18:06 4
  פרופ' רייכמן, שונא חרדים ידוע.... שטריימל 15.08.10 18:09 5

dudi_du2
חבר מתאריך 26.6.09
13820 הודעות
יום ראשון ה' באלול תש''ע    17:34   15.08.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מומחה לתאוריה, טירון בפוליטיקה מעשית  
בתגובה להודעה מספר 0

יאכלו אותו בלי מלח.

פט קונדל http://dotsub.com/view/305b06a0-b4ac-469e-8394-789d3d827fc4

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
uz7
חבר מתאריך 13.12.09
51209 הודעות
יום ראשון ה' באלול תש''ע    17:52   15.08.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מעניין. בתור איש שינוי יש לו שם הרבה קולות אבל גם ליאיר ולשמאל הלאומי.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
35387 הודעות
יום ראשון ה' באלול תש''ע    18:00   15.08.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. נו נו. שיכבוש, מה יש? מה קרה? מה ההבדל?  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ראשון ה' באלול תש''ע    18:06   15.08.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אוריאל רייכמן הזמיר שמרדים- תזכורת:  
בתגובה להודעה מספר 0

אוריאל רייכמן = אהרון ברק = מדינת כל אזרחיה..

ואיזה יהודי ידוע הוא הגורו של אהרון ברק?!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=7973&forum=gil&viewmode=all&keywords=%E4%E6%EE%E9%F8

מקור:
85. ברוך שפינוזה = אהרון ברק = אוריאל רייכמן הזמיר שמרדים
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5180&omm=85&viewmode=threaded

שטריימל
גולש אורח
יום ראשון ה' באלול תש''ע    18:09   15.08.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. פרופ' רייכמן, שונא חרדים ידוע....  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות