אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #21363 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21363   
צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:05   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בלעדי: מכתב האג' לזכויות האזרח לרה'מ בעניין ועדת החקירה  

 
   צ_כתמר_יפרח: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 17:52
צ_כתמר_יפרח: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 17:10
הסוכנים הזרים, הבוגדים, משרתיהן של ממשלות זרות ושל קרנות ערביות, תוקעי הסכינים בגב, האויבים מבית, הגזענים הנלחמים לחיסול
מדינת ישראל כמדינת העם היהודי - בלחץ אטומי! הנה המכתב של האגודה לזכויות הטרוריסט הערבי לראש הממשלה:

לכבוד

מר בנימין נתניהו

ראש הממשלה

משרד ראש הממשלה

ירושלים

שלום רב,

הנדון: הקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לארגונים אזרחיים ו/או פוליטיים

אנו פונים אליך בעקבות היוזמה של ח"כים מישראל ביתנו ומהליכוד, להקים ועדת חקירה פרלמנטרית לארגונים אזרחיים ו/או פוליטיים, ובמיוחד נוכח תמיכתך ביוזמה זו והצעתך להרחיב מנדט הוועדה לעסוק בארגונים מהימין בנוסף לארגונים מהשמאל.

אנו קוראים לך לחזור בך מתמיכתך בהקמת ועדת החקירה, להבהיר באופן ברור וגלוי כי אתה וממשלתך לא תיתנו יד ליוזמות מסוג זה וכי תפעל להגן על הדמוקרטיה הישראלית מכל סכנה האורבת לה בכלל, ובימים אלה בפרט.

הניסיון ליצור איזון לכאורה באמצעות זימונם לחקירה של ארגוני ימין הוא ניסיון נפל שאין בו כדי להכשיר את היוזמה המבישה והמסוכנת. אדרבה, הוא בבחינת הוספת חטא על פשע, בשל הסכנה להרחבת פגיעתה של ועדת החקירה גם לארגונים נוספים. קיומם של משפטי ראווה לארגוני החברה האזרחית באמצעות טריבונלים פוליטיים מאפיין מדינות לא-דמוקרטיות במובהק; יש בהם כדי לפגוע בחופש הביטוי ובחופש ההתארגנות, וככאלה הם מערערים את יסודות הדמוקרטיה בישראל.

ועדת חקירה פרלמנטרית, שתכליתה בדיקת ארגונים בחברה האזרחית, היא במהותה משפט ראווה שמנהלים פוליטיקאים נגד עמותות שלא תואמות את האג'נדה הפוליטית שלהם. אין תמה איפה, כי השר ליברמן מיהר לקבוע, עוד בטרם נחקר ולו ארגון אחד, כי הארגונים כולם "סייעני טרור". אכן, במשפטי ראווה התוצאה ידועה מראש. ברור לכל, כי אין המדובר במרכיב של מערכת החוק ו/או אכיפת החוק, כי לא יהיו לוועדה הזו הסמכויות והכלים המתאימים לבצע חקירה מהותית ואמיתית, ככל שחקירה כזו נדרשת (אם בכלל), ובודאי שלא באופן שוויוני, בכפוף לדרישות החוק ולמגבלותיו.

אם סבורים ח"כים כלשהם, שיש בפעילות של ארגונים מימין או משמאל פעילות בלתי חוקית – הרי שעליהם לפנות לרשויות החוק והאכיפה ולדרוש חקירה והעמדה לדין. יוזכר כאן, כי בישראל חקיקה ענפה – הן לפיקוח על עמותות והן לטיפול בעבירות של פגיעה בביטחון המדינה או באינטרסים של המדינה.

יובהר, כי החקיקה דהיום כבר מסדירה את הדיווח והשקיפות של התרומות, ואף מתייחסת באופן מיוחד לדיווח על תרומות מישות מדינית זרה. למיטב ידיעתנו, כל הארגונים שהוזכרו כמועמדים לחקירה, מדווחים באופן שגרתי על תרומותיהם כפי שהחוק מחייב. זאת ועוד, לרשות התאגידים במשרד המשפטים יש כיום אתר אינטרנט נגיש לכלל הציבור, שבו מפורטות התרומות של כלל הארגונים עפ"י חוק. ויודגש, במיוחד, כי כל התרומות שמתקבלות מהארגונים או מהמדינות או מהקרנות אשר תורמות לארגונים ומפורטות בדיווחיהם – הן חוקיות ולא נפסלו ע"י החוק הישראלי כמקורות מימון לגיטימיים. מטרתן לתמוך בפעילות לקידום זכויות אדם ודמוקרטיה. מנגד, יש לזכור כי גם תרומות פרטיות זרות עשויות להיות בעלות השפעה פוליטית גדולה ביותר על מדינת ישראל. בפועל, רבות מהן כאלה.

מדינת ישראל מתגאה בהיותה מדינה חופשית ודמוקרטית. בדוחות משרד החוץ למוסדות האו"ם, ל-OECD ולגופים בינלאומיים נוספים מבהירה המדינה, כי קיימת בה חברה אזרחית חופשית ומגוונת, וטורחת לפרט ולהתגאות באופן מיוחד בארגוני זכויות האדם הפועלים בה. בין הארגונים ששמותיהם מוזכרים בהקשר זה, כלולים גם הארגונים הנמצאים "על הכוונת" של ועדת החקירה האמורה. זאת, כיוון שדמוקרטיות בעולם נמדדות היום בין השאר במידת חופש הפעולה שהן מאפשרות לחברה האזרחית ללא קשר לאג'נדות פוליטיות.

לצערנו, הכנסת מקדמת בימים אלה שורה של הצעות חוק, המאיימות לפגוע בצביונה הדמוקרטי של מדינת ישראל. מצורפת לעיונך רשימת הצעות החוק הללו. אנו שבים וקוראים לך לחזור בך מתמיכתך בהקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לארגונים אזרחיים ו/או פוליטיים, להבהיר באופן ברור וגלוי כי אתה וממשלתך לא תיתן יד ליוזמות מסוג זה וכי תפעל להגן על הדמוקרטיה הישראלית מכל סכנה האורבת לה בכלל, ובימים אלה בפרט.

בכבוד רב ובברכה,

דבי גילד-חיו, עו"ד חגי אלעד

מקדמת מדיניות וחקיקה מנכ"ל

052-8282444

העתקים:

נשיא המדינה

יו"ר הכנסת

שרי הממשלה

חברי הכנסת

מעודכן ליום 12.1.11

חקיקה אנטי דמוקרטית

הצ"ח ללא תמיכת ממשלה:

1. הצ"ח הצהרת נאמנות לח"כים (דוד רותם) – לפיה ידרשו הח"כים להצהיר נאמנות למדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, לחוקיה, לסמליה ולהמנון שלה. המדובר בהצ"ח שעניינה לעשות דה-לגיטימציה ואף להדיר בפועל קבוצות מיעוטים בישראל מלקחת חלק בדמוקרטיה הישראלית. סטאטוס: לא קודם בהעדר הסכמת הקואליציה.

2. הצ"ח בג"צ לא יוכל לדון בנושא חוק האזרחות (דוד רותם 44 ח"כים נוספים) – המדובר בחוק עוקף בג"צ שנולד בעקבות דיוני בג"צ על חוק האזרחות, למרות שבג"צ טרם פסל חוק זה אך מחשש, כנראה, שיעשה כן בעתיד. סטאטוס: לא קודם בהעדר הסכמת קואליציה.

3. הצ"ח להקמת בימ"ש לחוקה (דוד רותם) – שמטרתה להגביל את בית המשפט העליון. יוזכר, כי במשטר דמוקרטי, שבו הפרדת רשויות, תפקידו של בימ"ש להבטיח שמירה על שלטון החוק ואף להגן על פגיעה בזכויות אדם בכלל, ובהפרת זכויות חוקתית בפרט, לרבות באמצעות חקיקה. הריקון המוצע בשורה של חוקים לסמכויותיו של בג"צ – מהווה פגיעה קשה בעקרון הפרדת הרשויות ובהגנה על זכויות אדם והשיטה הדמוקרטית. סטאטוס: לא קודם בהעדר הסכמה.

4. שורה של הצ"ח ממשלתיות שמטרתן להצר צעדי האופוזיציה בכנסת – שבעה ח"כים יוכלו לפרוש ולהקים סיעה עצמאית במקום שליש; העלאת הרוב הנדרש להצ"ח תקציביות ל-55; אחרי אי אמון – אם המועמד החדש לא יצליח להרכיב ממשלה, תחזור הממשלה שנפלה לכהן; שר יוכל לפרוש מהכנסת ובמקומו ייכנס ח"כ נוסף מהרשימה. סטאטוס: עבר קריאה ראשונה. לא נראה שיש כוונה כרגע לקדמן.

5. הצ"ח הקולנוע – לפיה כתנאי לקבל מימון ציבורי, יהא כל הצוות של הסרט חייב בהצהרת אמונים למדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, לסמליה וכיוצ"ב. המדובר בפגיעה בחופש הביטוי, חופש המחאה וכן בחופש האמנותי והיצירתי. ושוב – אך ורק של מחנה פוליטי, לאומי וחברתי אחד. סטאטוס: לא קיבל תמיכת ממשלה (ו. שרים 9.5.10) ונדחה בטרומית (12.5.10).

6. הצ"ח העברת ח"כ מכהונתו (דני דנון) – לפי ההצעה יוכלו 80 ח"כים להעביר ח"כ מכהונתו אם שלל קיומה של המדינה כיהודית ודמוקרטית, הסית לגזענות, תמך במאבק מזוין. סטאטוס: לא אושר ע"י הממשלה.

הצ"ח שמקודמות בתמיכת ממשלה:

1. הצ"ח הנכבה (אלכס מילר) – לפיה מי שיציין את הנכבה כיום אבל על הקמת מדינת ישראל – יאסר. ההצעה זכתה לתמיכת ממשלה אך בעקבות לחץ ציבורי הוסכם על נוסח חלופי – לפיו יישלל מימון ציבורי ממוסדות שיצוין אצלם יום הנכבה. גם בגרסתו ה"מצומצמת", מדובר בחקיקה הפוגעת קשות בחופש הביטוי, כאשר עמדה פוליטית מסוימת נאסרת ע"י הרוב הפוליטי. סטאטוס: הצ"ח עברה בקריאה ראשונה וצפויה לחזור לועדת חוקה להכנה לקריאה שניה-שלישית.

2. הצ"ח איסור הסתה (זבולון אורלב) – לפיה תתוקן עבירת ההסתה כך שמי שיפרסם קריאה השוללת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית – ייאסר. המדובר בהרחבה של עברה פלילית שמטרתה להפליל ביטוי שאינו מקובל על קבוצה פוליטית מסוימת. סטאטוס: עבר קריאה טרומית. עשוי להגיע לועדת חוקה להכנה לקריאה ראשונה.

3. הצ"ח הצהרת נאמנות לאזרחות (דוד רותם) – לפיה כל אזרח יהא חייב להצהיר נאמנות לישראל כמדינה יהודית, דמוקרטית וציונית, ולשרת שירות צבאי או לאומי. סטאטוס: ההצעה לא זכתה לתמיכת ממשלה. הצ"ח נדחתה ע"י ועדת שרים במאי 2010. ביולי נעשה ניסיון להביאה לאישור הממשלה, ללא הצלחה. באוקטובר 2010 אושר ע"י הממשלה אבל מאז לא קודם. דובר על נוסח שיכלול גם הצהרה של יהודים.

4. הצ"ח ועדות קבלה לישובים (דוד רותם, ישראל חסון, שי חרמש) – הצ"ח לפיה ועדות קבלה לישובים רשאיות לדחות מועמדים שאינם מתאימים "להשקפת היסוד של הישוב", או למרקם החברתי של הישוב ועוד. המדובר בהצ"ח שיש בה כדי להדיר בראש ובראשונה מיעוטים אתניים מישובים יהודיים, אך גם כדי להדיר כל מי שאינו שותף לעמדה, דת, השקפה פוליטית וכיוצ"ב של ועד הישוב. יצוין, כי לאגודה עתירה כנגד ועדות הקבלה התלויה ועומדת בבג"צ. סטאטוס: הצ"ח אמורה לבוא להצבעה בקריאה שניה-שלישית במליאה. מתנהל מו"מ על הכנסת תיקונים בין יו"ר הכנסת למציעים.

5. הצ"ח מימון ע"י ישות מדינית זרה (אלקין ואחרים) – בהתאם להצ"ח (בנוסחה המקורי) על כל גוף או אדם המקבל תמיכה ממדינה זרה להירשם אצל רשם המפלגות, לדווח באופן מיידי על כל תמיכה, לסמן כל מסמך ולהצהיר בתחילת כל דבר שנאמר על ידו כי הוא נתמך ע"י מדינה זרה. הצ"ח כוללת גם עונשים חמורים. למעשה, מדובר בהצ"ח שמטרתה לעשות דה לגיטימציה ולפגוע בפעילות של ארגונים הנתמכים, בין השאר, ע"י תרומות שמגיעות ממדינות זרות. על אף שכבר קיימת חובה בחוק לפרט ולציין תרומות אלה, מוצעת כאן הרחבה של החקיקה והטלת חובות שמטרתן לסמן פעילות של ארגונים אזרחיים מסוימים כבלתי לגיטימית וחתרנית. בנוסף – המדובר בהצ"ח שתופסת רק פעילות אזרחית מסוימת, בדגש על פעילותם של ארגוני זכויות אדם, תוך הפלייתם והחשדתם במשתמע, ביחס לגופים או אנשים הנתמכים ע"י גורמים זרים מגוונים שאינם מדינות. יצוין, כי בהקשר של תרומות מישויות זרות נשלח מכתב על ידינו לשר החוץ לאחרונה המתריע מפני התערבות לא לגיטימית של המדינה בקבלת תרומות כאלו ע"י ארגוני החברה האזרחית בישראל. סטאטוס: עברה ראשונה בנובמבר. קבועה להמשך דיון בועדת חוקה להכנה לשניה-שלישית ב- 19.1.10.

6. הצ"ח ההסתננות (ממשלתית) – בין השאר קובע חוק זה, כי מי שמסתנן דינו מאסר 5 או 7 שנים, לפי ארץ המוצא. וכך גם מי שמעניק לו סיוע! הצ"ח ממשיכה במגמה של דה-לגיטימציה לארגוני זכויות אדם וסיוע, כמו גם לפרטים, המסייעים לפליטים ומהגרי עבודה. סטאטוס: בדצמבר פורסם תזכיר חדש להצ"ח שמהווה תיקון לחוק הקיים.

7. הצ"ח איסור הטלת חרם (אלקין ואח') – לפי הצ"ח זו מי שיוזם, מקדם או מפרסם חומר שעשוי לשמש כבסיס מידע להטלת חרם – עובר עוולה נזיקית ועבירה פלילית והוא יחויב בפיצוי הנפגע כלכלית מהחרם, לרבות פיצוי מוסכם ללא הוכחת נזק של 30 אלף ש"ח. לגבי אזרח זר - תיאסר כניסתו לישראל למשך 10 שנים וניהול עסקים בישראל, ולגבי מדינה זרה – לא יועברו אליה כספים שחייבים לה מישראל, וניתן אף יהיה לפצות מתוכם את הנפגעים. גם היא לא תוכל לנהל עסקים בישראל. ואם לא די בכך - כל זה יחול רטרואקטיבית לשנה. המדובר שוב בהצ"ח שמפלה לרעה בעלי עמדות פוליטיות מסוימות בישראל, שהרוב הפוליטי מחוקק על מנת לנטרל את המיעוט הפוליטי המתנגד לעמדתו. מטרתו של החוק לפעול בראש ובראשונה נגד חרמות לגיטימיות של מוצרי ההתנחלויות, ובתוך כך פוגע באופן קשה בכלי מחאה בלתי אלים, חוקי ולגיטימי, המקובל בעולם כולו (וגם בישראל), וזאת תוך פגיעה בחופש ביטוי, מחאה והתאגדות של אזרחי המדינה. סטאטוס: הצ"ח עברה קריאה טרומית ואמורה להידון בועדת החוקה בתחילת המושב להכנה לקריאה ראשונה. יצוין, כי בועדת השרים לחקיקה לא אושרו הסעיפים הנוגעים לאזרחים ומדינות זרות, כנראה מטעמים של יחסי חוץ, וכן לא הסעיף הרטרואקטיבי.

8. הצ"ח שלילת אזרחות של מי שהורשע בטרור או ריגול (דוד רותם) – המדובר בהצ"ח שפוגעת בזכויות יסוד של אזרחי המדינה, באשר כאשר נשללת האזרחות (זכות יסוד לכשעצמה), גוררת שלילת הזכות גם פגיעה בשורה ארוכה של זכויות יסוד הנגזרים ממנה. כל זאת כאשר בחוק הפלילי קבועים כלים להתמודד עם מי שהורשעו בטרור או ריגול. סטאטוס: הצ"ח אושרה לקריאה ראשונה בועדת הפנים ביום 10.1.11 עם שני תיקונים: פיקוח היועמ"ש לממשלה; אדם לא ישאר ללא אזרחות או מעמד. צפויה רויזיה לפני שיעלה להצבעה במליאה.

9. הצ"ח אורי אריאל על עמותות וחברות (שמירה על ערכי מדינת ישראל)– המדובר בהצ"ח שמבקשת לא לאשר או לסגור כל חברה או עמותה שפעילותה "פוגעת במדינת ישראל כמדינה יהודית". סטאטוס: נדון בועדת שרים והוחלט להעביר למשרד המשפטים לקיום מו"מ עם המציע על נוסח מוסכם למשך 30 יום.

10. זכויות למשרתים בשירות צבאי או לאומי – הצ"ח של דוד רותם שקובעת שהשירות מבטא נאמנות למדינה ולפיכך מזכה בהעדפה. סטאטוס: פוצל לחינוך בנפרד מדיור, אגרות ועוד. עבר טרומית והועבר לועדת העבודה. אמור להיות מצורף להצ"ח ממשלתית שעוסקת בהטבות ליוצאי צבא. טרם קודם בועדה.

הצ"ח שהונחו אבל טרם קודמו ולכן אין עמדת ממשלה עדין:

1. הצ"ח העמותות (איסור תביעות בחו"ל נגד פוליטיקאים או קצינים) – לפיה לא יינתן אישור להקמת עמותה, או לחילופין תיסגר עמותה, שעוסקת בתביעות של בכירים ישראלים בחו"ל. סטאטוס: טרם קודם.

2. הצ"ח איסור רעלה במקומות ציבור – לפיה לא ניתן יהיה לכסות הפנים בכל מקום ציבורי והעונש הוא של מאסר. סטאטוס: טרם קודם

3. הצ"ח הכניסה לישראל של יריב לוין: איסור על אזרחים זרים שפועלים לקידום תביעות בחו"ל או חרם ועוד להיכנס לישראל. סטאטוס: טרם קודם

פעילויות נוספות:

1. ועדת חקירה לארגונים – הכנסת אישרה שתי הצעות להקמת ועדת חקירה, של דני דנון ושל פאינה קירשנבוים, לבדיקת מקורות המימון של הארגונים. כעת צפוי העניין להידון בועדת הכנסת לאישור כתב מינוי ואז לחזור להצבעה במליאה.

חקיקה אנטי דמוקרטית שהסתיימה:

7. הצ"ח חנינה להתנתקות (ריבלין ואחרים) – על אף שחקיקה המקלה עם מי שמימשו זכותם למחאה פוליטית היא מבורכת באופן עקרוני, הרי שהצ"ח זו בעייתית בהיותה מפלה בין פעילים פוליטיים ואידיאולוגיים מקבוצות שונות. במקום לקדם עקרונות כלליים להקלה עם פעילות ומחאה פוליטיים, החקיקה הזו קודמה ע"י הרוב הפוליטי הנוכחי בכנסת לטובת האוכלוסייה שאותה הם מייצגים בציבור הרחב, ולטובתה בלבד. סטאטוס: חוק זה התקבל וכעת מתנהלת עתירה בבג"צ נגד אי השוויוניות שלו.

8. חוק אבו בסמה – הצ"ח שמאריכה את תקופת הועדה הקרואה בפרק זמן בלתי מוגבל. סטאטוס: יש עתירה של האגודה נגד החוק.

----

ראו נייר העמדה של האגודה בעניין זה

ראו נייר העמדה של האגודה בעניין זה מיום 21.12.09

ראו נייר העמדה של האגודה בעניין זה מיום 9.8.10

ראו מכתב האגודה לשר החוץ מיום 1.9.10

ראו נייר העמדה של האגודה

ראו נייר העמדה של האגודה בעניין זה מיום 7.9.10

ראו נייר העמדה של האגודה בעניין זה מיום 4.7.10

ראו נייר העמדה של האגודה

ראו נייר העמדה של האגודה בעניין זה מיום 25.6.08

ראו עתירה של האגודה לזכויות האזרח              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  איך בלעדי כשזה מופיע באתר האגודה לזכויות האזרח? שלומצי 24.01.11 17:14 1
     את מכירה הרבה אנשים שנכנסים לאתר האגודה לזכויות הערבים? צ_כתמר_יפרח 24.01.11 17:18 2
         זה עדיין ''בלעדי''? או שצריך לשלוח אותך למילון? שלומצי 24.01.11 17:20 3
             זה בהחלט בלעדי. לא פורסם בשום אתר חדשותי אחר. צ_כתמר_יפרח 24.01.11 17:21 5
  הם מ - פ - ח - ד - י - ם פוסט 24.01.11 17:20 4
  וכמה מיליונים הם מקבלים מחו''ל? רנה דקארט 24.01.11 17:30 6
  האגודה לזכויות האזרח קבלה 50,000 דולר מארגון ערבי/אסלמי lurker 24.01.11 23:01 7

     
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
54131 הודעות
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:14   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. איך בלעדי כשזה מופיע באתר האגודה לזכויות האזרח?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   http://www.acri.org.il/story.aspx?id=2535            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:18   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. את מכירה הרבה אנשים שנכנסים לאתר האגודה לזכויות הערבים?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
54131 הודעות
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:20   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה עדיין ''בלעדי''? או שצריך לשלוח אותך למילון?  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צ_כתמר_יפרח
גולש אורח
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:21   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. זה בהחלט בלעדי. לא פורסם בשום אתר חדשותי אחר.  
בתגובה להודעה מספר 3
 
   תיכף תגידי שמפני שראש הממשלה קיבל את המכתב, שום פרסום שלו לא יכול להיות "בלעדי".

די פתטי, הייתי אומר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסט
חבר מתאריך 23.5.04
8693 הודעות
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:20   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הם מ - פ - ח - ד - י - ם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנה דקארט
חבר מתאריך 1.6.09
47216 הודעות
יום שני י''ט בשבט תשע''א    17:30   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. וכמה מיליונים הם מקבלים מחו''ל?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker
חבר מתאריך 18.9.05
15764 הודעות
אור ליום שלישי כ' בשבט תשע''א    23:01   24.01.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. האגודה לזכויות האזרח קבלה 50,000 דולר מארגון ערבי/אסלמי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שסניפיו ברמאללה ובעזה.

מדובר בארגון NDC - NGO Development Center

כמו כן מקבלת האגודה לזכויות האזרח הערבי, כ-800,000
דולר כל שנה, בקביעות, מהקרן לישראל חדשה (הקרן החדשה לישראל.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות