אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #21703 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21703   
givoni
חבר מתאריך 28.9.09
5823 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    09:19   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

גלן בק מהלילה, מדהים - חלק א'  

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.04.11 בשעה 09:27 בברכה, givoni

הקישו על הלינק
http://www.watchglennbeck.com/

ולחצו על התכנית בתאריך 7 לאפריל 2011

יש כה הרבה שקורה בזמן האחרון, הלילה האחרון עברנו אולי על 10 דקות ממה שרצינו ואני רוצה לקחת אתכם דרך כל זה ביסודיות ולאט.
מה שאני רוצה לומר לכם זה מה שאמרתי בתכנית הראשונה שלנו בפוקס ניוז וזה: הצרה בעיתונות שהם מסתכלים על כל סיפור בצורה אינדיבידואלית ולא מקשרים בין המאורעות השונים.
שימו לב לשידור, עדיף אפילו שתקליטו אותו, ותזכרו מה אני אומר לכם. האמינו לי, אני איחשב אחראי ואף אחד לא יזכור לי אם אגיד דברים שגויים. אני זקוק להקלטה שלכם במידה והדברים
שאומר אכן יתרחשו (כדי שתוכלו לאמת ולזכור מה אמרתי). אני מדבר על דברים שאמרתי לפני 7 שנים (!) , אסונות, מלחמות דברים שדיברנו עליהם כל השנים הללו, אולם הם מעולם לא קרו
בבת אחת (מה שגלן בק קורה לו "הסערה המושלמת" אשר לדבריו מתרחשת בזמנים אלה). התוצאה של כל אלה יכולה להיות התמוטטות קטסטרופלית גלובלית של כל העולם. אני מאמין שאנו בדרך
ואם אני טועה, תצלבו אותי יותר מאשר אתם עושים כיום.

ABC פרסמו היום חקירה, ובה הם מראים את גלן בק (גלן בק משועשע) שמראים אותו ברשת מתחרה וצוחקים עליו שהוא מראה לוחות עם שרטוטים מלאים בתאוריות קונספירציה).
ABC מדברים על אווירת "אחרית הימים" שבה נדבק גלן בק ועל כך שהוא אומר שמים עמוקים ובוגדניים לפנינו
, (סוף שידור מABC). גלן בק צוחק, זה טירוף, מים בוגדניים לפנינו ? האם אנחנו משוגעים? מה יכול לגרום לאדם לומר שאנו לפני מים עמוקים ובוגדניים ? (צוחק כאילו על עצמו), האם זה יכול להיות
המפולת הפיננסית הגדולה המתקרבת? או, אני יודע (צוחק), אולי עליית מחירי המזון בכל העולם? אולי ... אינפלציה? אולי ההתקוממות והתמרדות של המדינות במזרח התיכון שכל אחד אומר שזה נהדר
(מצרים כמשל) ועכשיו זה מתפשט לכל העולם הערבי/מוסלמי? ובאופן לגמרי מוזר, הכל סביב המדינות המחזיקות את הנפט בעולם? (גלן בק עושה מהביקורת של ABC הצגה שלמה), אל תדאגו, תמיד יש מספיק
נפט, יש גם קצת כאן (בארה"ב) אבל אנו לא קודחים אותו יותר (ביקורת על אובמה שסירב להפעיל מחדש את הקידוחים במפרץ מקסיקו לאחר הזיהום הענק של חב' BP) אבל אל דאגו יותר מידי.
האם זה יכול להיות הרדיקלים והמוסלמים שצוברים כוח וחודרים עתה לאירופה? ומה עם אסונות הטבע? הרי אתם יודעים, יפן חטפה היום רעידת אדמה שניה חזקה ביותר, רבאק, מה חשבתם לעצמכם,
בן אדם, אני כזה מדכא, איך חשבתי על חשכה ואובדן (אחרית הימים)?

כיוון שאתם רואים את התכנית שלי מידי ערב, ואתם מכירים אותי, לא להתעלם מהחשכה והאובדן, זה לא המסר שאני מנסה להעביר לכם, (בנימה אישית) התחלתי לעשות את התוכנית הזו, בשביל סיבה.
לנסות לעצור את זרם המפל, אני זוכר שהייתי ברדיו, לפני 3 שנים, ואמרתי, איננו יכולים לרדת מהאוטוסטראדה, אנו חולפים על פני כל היציאות (של האוטוסטראדה) וממשיכים לדהור קדימה, היו לנו הרבה יציאות,
איני חושב שנותרו עוד יציאות, מה שמגיע יהיה רע, התגובה שלנו לרע שיגיע יקבע אם אנחנו נהיה או לא (והוא מדבר על ארה"ב כארה"ב).

כל מה שאני מנסה לעשות זה להכין אתכם, כדי שתהיו מחסה לאחרים, כדי שתוכלו לעזור. כי אנשים רבים אחרים הקשיבו לצחוק וללעג שבא אלי מהרשתות האחרות, ביקורת האומרת, זה לא בעיה, וכל מה שהם יאמרו,
אני מבטיח לכם, כשהצרות יבואו, הם רק ידעו להצביע על האשמים. זה כבר לא משנה מי אשם בשלב זה, זה לא משנה. מה שמשנה זה איך זה נגמר ולאן אתם הולכים מכאן.
אתמול, הראיתי לכם את הלוח הבא, כיוון שדברים אחדים הגיעו לתשומת ליבי, דברים שחיפשתי , אזהרות, והם אירעו לא כאן (מצביע על המזרח התיכון) אלא אחד מהם ארע כאן (מצביע על ארה"ב) ואחד מהם כאן
(מצביע על צפון אירופה). אבל הלילה אתחיל דווקא ביפן. העולם יהיה בכל כך הרבה לחץ עד שלא יוכל להחזיק עצמו, המערכת תהיה עמוסה מידי, זה כמו אותם כורים גרעיניים, אתה מסתכל בהם ואומר, רגע, הם לא היו
בנויים לרעידת אדמה של 9 בסולם ריכטר, הם לא תוכננו לעמוד בעומסים כאלה. והנה ארוע כזה אכן קרה (רעידת אדמה 9 בסולם ריכטר), והנה הרעידת אדמה קרתה, האם נתחיל להצביע לעבר האשמים? או איך לתקן את זה
באופן מוזר, כל מצלמות הטלווזייה במשך שבוע, היו מופנות ליפן מתוך דאגה ליפנים, אבל עכשיו, לעזאזל יפן, לעזאזל כורים גרעיניים, אני לא רואה זרם של ידיעות מיפן, (זה כבר פאסה).
הסיבה שאני מעלה זאת עכשיו היא שרק לפני כמה חודשים, הIMF בא עם דוחות , ואנו סיפרנו לכם על זה בתכנית שלנו, וזה היה לפני רעידת האדמה והצונאמי שהתרחשו ביפן, הדוח אמר שיפן היא בין 10 המדינות
בעולם שעשויה להיכחד באופן פיננסי (הרס מוחלט) הין אם זה מסיבות של מעשה ידי אדם או מעשה הטבע, זיכרו הדוח אומר שיפן תהיה בין המדינות שלא יוכלו לשאת אסון כזה מבחינה פיננסית והיא תתמוטט.
ועכשיו, מה יפן יכולה לעשות? יפן יכולה להדפיס כסף וזה מה שהם התחילו לעשות, כדי להעיר את הכלכלה שלהם. כדי לפנות את ההרס, כדי לחזור לחיים, לעבודה. כמה זמן זה יימשך?
הבנקים היפנים יודעים כי תהליך ההדפסה אינו יכול להימשך זמן רב, אז מה כל הבנקים המרכזיים בעולם יעשו, הם הרי אומרים, אנחנו נעזור, ואנו נעזור בכל שנדפיס כסף על פני כל כדור הארץ, בכל המדינות,
אז עכשיו אנו מדפיסים כסף בכל העולם , תנו לי לשאול אתכם, וכמה זמן זה יחזיק מעמד? אתם כבר מרגישים את השפעת האינפלציה בארה"ב (על הדפסת הכסף) ועכשיו יבואו שאר המדינות? מה תרגישו אז?
וזהו רק ארוע אחד בלבד! וזה כבר השפיע, הנה בלואיזיאנה, איך לעזאזל האסון ביפן משפיע על לואיזיאנה? כי אנחנו כבר כפר גלובלי (בין אם נרצה ובין אם לא). (כוונת גלן בק לחלפים של יפן למפעלים האמריקאים
של המכוניות היפניות בארה"ב, היו התראות רבות של היפנים על עצירת המפעלים בארה"ב כתוצאה משיתוק המפעלים ביפן המייצרים חלקי חילוף למפעלים בארה"ב).
זה רק אחד הלחצים הבונים את "הסערה המושלמת". וזה לחץ כספי, יפן כבר על הקצה, זה מה זהם יגידו, אבל רגע, אני קראתי את הדוח של IMG (כאן גלן מחזיר אותנו בחזרה לנושא של הדוח), הם היו על הקצה כבר
לפני הארוע של רעידת האדמה והצונאמי! אז האם אנו מאמינים שהIMF מספר לנו את האמת עכשיו? או שIMF סיפר לנו את הסיפור אז (לפני שהאסון קרה)? במה אתם מאמינים? במה יותר זהיר להאמין?
הארוע ביפן מגיע לארה"ב (דרך מפעלי הייצור היפנים בארה"ב), ומתפשט לכל שאר העולם. ושוב, זה רק ארוע אחד בלבד!
אבל דברים אלה מתרחשים בעוד מקומות, זוכרים שסיפרנו לכם בקיץ האחרון על , שוב הIMF שטען על ספרד ופורטוגל שאם הם יפלו, ידחפו/יפילו בכך גם את שאר מדינות אירופה.
זיכרו, לספרד יש אבטולה בשיעור של 19% עכשיו, ופורטוגל פושטת רגל שוב, ואף אחד לא מזכיר מה אמרו שנה שעברה (שכל כלכלת אירופה תתמוטט),
ומה יקרה כדי שכלכלת אירופה תתמוטט? וברגע שהמשבר באירופה יתרחב האם תראו בנקים כושלים או ממשלות כושלות? האם תראו יותר אינפלציה או פחות אינפלציה? זו השאלה שאני רוצה שתשאלו את עצמכם.
המאורעות בעולם אינם נראים כפי שהם. הם לא מתוזמנים אבל הם קורים אחד בתוספת לשני ומצטברים.
אם אתם נאבקים במשכתנתא של ביתכם (כדי לא למכור אותו) ולפתע המכונית מושבתת, האם זו קונספירציה של חב' המשכתנא כנגדכם? לא, אבל עכשיו עליך לתקן את המכונית, ואין לך כסף לשלם עבור המשכנתא.
הדברים מצטברים. תנו לי לשאול אותכם בהקשר לחדשות היום, האם הדברים היום הולכים ליותר יציבות או לפחות יציבות? כל זה מוביל לעליה באינפליה, שגוררת בעקבותיה עליה במחירי המזון, משבר מזון שכבר הורגש
עוד קודם לכן מסביב לגלובוס, האם אני צריך לשאול אתכם (אתם בטח יודעים היטב)? כמה אתם משלמים בשביל המוצרים שלכם? האם אותם אנשים שצחקו עלי, כשאמרתי לפני שנה, תכינו את עצמכם!
באביב הזה (לפני כחצי שנה) האינפלציה תכה ויהיו לכם בעיות בקניות של המוצרים שלכם. האם אתם זוכרים זאת?
אבל למה האינפלציה מתפרצת? יש לכך מספר סיבות: מחירי אנרגיה גבוהים. אנו לא קודחים בארה"ב, המזרח התיכון עולה באש והכל מסביב לשדות הנפט (מזכיר את מחוללי המהפכות הרדיקלים), ונראה שלאף אחד זה לא אכפת, אף אחד אפילו לא מדבר על כך,
בינתיים אמריקה שורפת את המזון שלה בשביל דלק. משהו שדיברתי עליו לפני כ5 שנים, אנחנו ניזכר בעתיד כאנשים מתאבדים, אנו שורפים את המזון שלנו בשביל דלק. ואנו לא לבד בעניין זה, גם סין שורפת 98% משטחים
חקלאיים לטובת גידולי ביו-פיול. גידולים אלה של "קוסאבה צ'יפס" (לא הצלחתי להבין מה זה) מהווים שליש מתעשיית הפחמימות בעולם, 98% משטחים אלה נשרפו לטובת ביו דלק בסין!
המחירים הוכפלו מאז 2008, כי השתמשו בשטחים החקלאיים האלה לדלק. זוכרים כשסיפרתי לכם על קן סנקסטין (מהFDA)- דוחפים לעוד רגולציה על חקלאות, על איכרים ועל יצרנים. ויגדילו את העלויות והמחיר. אז עכשיו הם
מדברים על "הזכות למזון", זה יפוצץ את מוחכם, על כך שלמשפחות תהיה הזכות "לייצר, להשיג, ולצרוך את המזונות שהם בוחרים בהם". גלן ממשיך לצטט "אין "מסורת הסטורית עמוקה" של הגבלה של מזון מכל הסוגים..., להיפך,
לחברה יש הסטוריה ארוכה של רגולציה על המזון (ועל סוגי המזון) בעבר עד לימי התנ"ך". אז עכשיו קן סנקסטין והרדיקלים מוושינגטון מצטטים את התנ"ך ומוצאים את משה חשוב" גלן צוחק, אני לא יכול לכתוב חומר כזה (בציניות),

אז יש לנו אנשים שנאבקים בשביל המזון שלהם, נאבקים לחמם את בתיהם, או לצנן את בתיהם, כי לדברי הנשיא, מחירי הדלק בוודאי יעלו לשמים, או למלא את מכוניתם בבנזין, זה הופך אנשים לפגיעים, פגיעים לכל סוג של אי יציבות
האזרחים שלנו, הורסים במו ידיהם את התשתית שלנו, ממוטטים את הבנקים שלנו (בהתייחסות לדברים מהימים הקודמים בו בהפגנות בארה"ב קוראים רדיקלים להפלת הבנקים והמערכת הכלכלית), מתכננים מחדש את הגלובוס,
הופכים את תעשיית האנרגיה שלנו לנכה, השמאל מאוחד עם האיסלמיסטים, מישהו בתכנית "בוקר טוב אמריקה" הציע לחקור אותי ואת מצבי (מתייחס לאחד ממבקריו בתכנית "בוקר טוב אמריקה") אולי שיחקור מה לעזאזל קורה בעולמנו.
(צוחק) אני מצטער אם זה יותר מידי "אחרית הימים" בשביל התכנית "בוקט טוב אמריקה"?
הנשיא אמר אתמול שהוא מבין, שהוא זוכר מה זה לתדלק את מכוניתו בעצמו (WOW) כמה גדול מצידך הנשיא, המסר הובהר: "תתרגלו לזה". אז בוא נחבר את החתיכה הזו לפאזל שלנו.
אנשים יאבקו בשביל מזון, לא רק כאן אלא סביב כל העולם, אנו מאחורי הפניה, מזון, דלק, עבודה (ג'ובים), הכסף שאנשים עבדו בשבילו כל החיים, שווה פחות ופחות בכל יום שעובר (מתכוון לירידת ערך הדולר), כי אנחנו גורמים
לאינפלציה. הם גונבים זאת מכם, וזה קורה בכל העולם, זה לא רק אנחנו. האם זה הופך את המצב ליותר יציב או לפחות יציב? אתם תגידו לי.
תארו לכם שיש אנשים, בין אם זה בשביל כסף, או סיבות דתיות, או בשביל כוח, או סיבות פוליטיות, אנשים פשוט דוחפים את העולם עוד ועוד למצב הזה, אני רוצה לפנות לתכנית "בוקר טוב אמריקה" היום (בהמשך הביקורת שלו על
כך שהם ביקרו אותו), אני מראה לכם על הלוח את כל האירועים האדירים האלה שמתרחשים בכל העולם בו זמנית ולהשתמש בתכנית "בוקר טוב אמריקה" כדוגמא. אני רוצה שתזכרו באופן צלול כשהאירועים הלללו קרו את האנשים
שאמרו לכם, "אל תדאגו בקשר ל"פאני ופרדי" (חב' המשכנתאות מהגדולות בארה"ב), אל תדאגו בגלל מהגרים לא חוקיים החותמים על משכנתאות שהם לעולם לא יוכלו להחזיר, אל תדאגו בקשר לוואן ג'ונס ותאוריית ה9/11 שלו
אל תדאגו בגלל אובמה-קר (תכניתו הגרנדיוזית של אובמה לפתרון בעיות הרפואה לשכבות החלשות בארה"ב, תכנית שעלותה טריליונים לארה"ב ובינתיים עלתה על השרטון), אל תדאגו בקשר לעליית המסים, אל תדאגו בגלל
הפסקת קידוחי הנפט האמריקאי במפרץ מקסיקו, אל תדאגו בקשר לג'רמיה רייט, אובמה אפילו לא שומע למטיף שלו, אל תדאגו, אל תדאגו, הוא לא במיטה עם האיגודים המקצועיים, אותם אנשים שאמרו לכם את אותם דברים אז,
הם אותם אלה שאומרים לכם היום - אל תדאגו. אל תדאגו, הדברים הללו לא יקרו. אני מתפלל כל לילה שהם צודקים, אבל אם הם טועים, שימעו אותי עכשיו, אנא זיכרו דברי אלה, אם הם טועים, אל תדאגו, עם אלוהים וערכים
ועקרונות,והחוקה , וכל אחד מאיתנו, אם נידבוק במה שהחזיק אותנו עד כה, ונישאר ביחד, אנו נהיה בסדר. זה יהיה קשה,כי אחד הלחצים הנבנים בתוך הסערה המושלמת הזו, זה "חוסר מנוחה פוליטי" (כלומר משבר פוליטי גלובלי).
לשם נמשיך הלאה בהמשך השידור היום.

כאן אני מפסיק את התרגום שמגיע לכחצי השידור, אני מקווה שבהמשך היום אביא לכם את החצי השני כי מדובר בשידור יוצא מהכלל ומאיר עיניים והוא חשוב מתמיד. בין השאר בגלל שמחר בערב כלומר היום, יום שישי בחצות, גלן בק מתכנן שידור שלם על ... ישראל (תמיכה בישראל)!

Thats all folks

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה רפאל 08.04.11 09:51 1
  תודה רבה לך על התרגום והבאת הדברים ליה 08.04.11 09:52 2
  תודה רבה Dudi 08.04.11 09:56 3
  תודה דמוק 08.04.11 10:50 4
     מושקע ויפה מחפש בנרות 08.04.11 11:47 5
  תודה ! kitzz 08.04.11 12:07 6
  פובליציסטיקה הגיגית. (ל''ת) Big Joe 08.04.11 12:19 7
     צדיק בסדום ? kitzz 08.04.11 18:49 10
  רב תודות לך! שמור 08.04.11 12:22 8
  תודה. דירגתי ++ כי מגיע לך. haier_82 08.04.11 18:18 9
  גלן בק 7/4/2011, התרגום של כל השידור כולו - מדהים פילוביץ שחף 22.04.11 15:28 11
  התכנית גלן בק מהלילה - מדהים כמה שהם בצרות 13.04.11 פילוביץ שחף 22.04.11 15:31 12
  גלן בק תכנית מאמש הוקדשה לישראל 15.04.11 פילוביץ שחף 22.04.11 15:35 13
  גלן בק מהלילה - לא להחמיץ בשום אופן 19.04.11 פילוביץ שחף 22.04.11 16:29 14
  גלן בק, מופע סטנד אפ קומדי אדיר מהלילה 20.04.11 פילוביץ שחף 22.04.11 16:34 15
  גלן בק מהלילה - אתם נשדדים 22.04.11 פילוביץ שחף 22.04.11 16:37 16
  גלן בק מהלילה - תאוריית קונספירציה מפתיעה 22 לאפריל 11 פילוביץ שחף 23.04.11 10:32 17
  גלן בק: אחד מקטעי ההסברה הטובים אי-פעם על ישראל -מתורגם ליה 27.04.11 08:55 18
  גלן בק-עובדות מדהימות על מה שקורה בארה''ב 26 לאפריל 20 פילוביץ שחף 27.04.11 21:35 19

רפאל
גולש אורח
יום ששי ד' בניסן תשע''א    09:51   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
17510 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    09:52   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תודה רבה לך על התרגום והבאת הדברים  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Dudi
חבר מתאריך 4.3.07
11107 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    09:56   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 0

.

דמוק
גולש אורח
יום ששי ד' בניסן תשע''א    10:50   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0

מחפש בנרות
חבר מתאריך 3.5.04
5773 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    11:47   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מושקע ויפה  
בתגובה להודעה מספר 4

kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
91272 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    12:07   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תודה !  
בתגובה להודעה מספר 0

http://www.thcendcbd.com/

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
153977 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    12:19   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. פובליציסטיקה הגיגית. (ל''ת)  
בתגובה להודעה מספר 0

kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
91272 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    18:49   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. צדיק בסדום ?  
בתגובה להודעה מספר 7

http://www.thcendcbd.com/

שמור
חבר מתאריך 8.12.16
יום ששי ד' בניסן תשע''א    12:22   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. רב תודות לך!  
בתגובה להודעה מספר 0

haier_82
חבר מתאריך 31.12.08
10097 הודעות
יום ששי ד' בניסן תשע''א    18:18   08.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תודה. דירגתי ++ כי מגיע לך.  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י''ח בניסן תשע''א    15:28   22.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. גלן בק 7/4/2011, התרגום של כל השידור כולו - מדהים  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב יום ששי ד' בניסן תשע''א 16:12 08.04.11

גלן בק 7/4/2011, התרגום של כל השידור כולו - מדהים

הקישו על הלינק
גלן בק מהלילה 7/4/2011, חלק א!
הקישו על הלינק

חלק א'
יש כה הרבה שקורה בזמן האחרון, הלילה האחרון עברנו אולי על 10 דקות ממה שרצינו ואני רוצה לקחת אתכם דרך כל זה ביסודיות ולאט.
מה שאני רוצה לומר לכם זה מה שאמרתי בתכנית הראשונה שלנו בפוקס ניוז וזה: הצרה בעיתונות שהם מסתכלים על כל סיפור בצורה אינדיבידואלית ולא מקשרים בין המאורעות השונים.
שימו לב לשידור, עדיף אפילו שתקליטו אותו, ותזכרו מה אני אומר לכם. האמינו לי, אני איחשב אחראי ואף אחד לא יזכור לי אם אגיד דברים שגויים. אני זקוק להקלטה שלכם במידה והדברים
שאומר אכן יתרחשו (כדי שתוכלו לאמת ולזכור מה אמרתי). אני מדבר על דברים שאמרתי לפני 7 שנים (!) , אסונות, מלחמות דברים שדיברנו עליהם כל השנים הללו, אולם הם מעולם לא קרו
בבת אחת (מה שגלן בק קורה לו "הסערה המושלמת" אשר לדבריו מתרחשת בזמנים אלה). התוצאה של כל אלה יכולה להיות התמוטטות קטסטרופלית גלובלית של כל העולם. אני מאמין שאנו בדרך
ואם אני טועה, תצלבו אותי יותר מאשר אתם עושים כיום.

ABC פרסמו היום חקירה, ובה הם מראים את גלן בק (גלן בק משועשע) שמראים אותו ברשת מתחרה וצוחקים עליו שהוא מראה לוחות עם שרטוטים מלאים בתאוריות קונספירציה).
ABC מדברים על אווירת "אחרית הימים" שבה נדבק גלן בק ועל כך שהוא אומר שמים עמוקים ובוגדניים לפנינו
, (סוף שידור מABC). גלן בק צוחק, זה טירוף, מים בוגדניים לפנינו ? האם אנחנו משוגעים? מה יכול לגרום לאדם לומר שאנו לפני מים עמוקים ובוגדניים ? (צוחק כאילו על עצמו), האם זה יכול להיות
המפולת הפיננסית הגדולה המתקרבת? או, אני יודע (צוחק), אולי עליית מחירי המזון בכל העולם? אולי ... אינפלציה? אולי ההתקוממות והתמרדות של המדינות במזרח התיכון שכל אחד אומר שזה נהדר
(מצרים כמשל) ועכשיו זה מתפשט לכל העולם הערבי/מוסלמי? ובאופן לגמרי מוזר, הכל סביב המדינות המחזיקות את הנפט בעולם? (גלן בק עושה מהביקורת של ABC הצגה שלמה), אל תדאגו, תמיד יש מספיק
נפט, יש גם קצת כאן (בארה"ב) אבל אנו לא קודחים אותו יותר (ביקורת על אובמה שסירב להפעיל מחדש את הקידוחים במפרץ מקסיקו לאחר הזיהום הענק של חב' BP) אבל אל דאגו יותר מידי.
האם זה יכול להיות הרדיקלים והמוסלמים שצוברים כוח וחודרים עתה לאירופה? ומה עם אסונות הטבע? הרי אתם יודעים, יפן חטפה היום רעידת אדמה שניה חזקה ביותר, רבאק, מה חשבתם לעצמכם,
בן אדם, אני כזה מדכא, איך חשבתי על חשכה ואובדן (אחרית הימים)?

כיוון שאתם רואים את התכנית שלי מידי ערב, ואתם מכירים אותי, לא להתעלם מהחשכה והאובדן, זה לא המסר שאני מנסה להעביר לכם, (בנימה אישית) התחלתי לעשות את התוכנית הזו, בשביל סיבה.
לנסות לעצור את זרם המפל, אני זוכר שהייתי ברדיו, לפני 3 שנים, ואמרתי, איננו יכולים לרדת מהאוטוסטראדה, אנו חולפים על פני כל היציאות (של האוטוסטראדה) וממשיכים לדהור קדימה, היו לנו הרבה יציאות,
איני חושב שנותרו עוד יציאות, מה שמגיע יהיה רע, התגובה שלנו לרע שיגיע יקבע אם אנחנו נהיה או לא (והוא מדבר על ארה"ב כארה"ב).

כל מה שאני מנסה לעשות זה להכין אתכם, כדי שתהיו מחסה לאחרים, כדי שתוכלו לעזור. כי אנשים רבים אחרים הקשיבו לצחוק וללעג שבא אלי מהרשתות האחרות, ביקורת האומרת, זה לא בעיה, וכל מה שהם יאמרו,
אני מבטיח לכם, כשהצרות יבואו, הם רק ידעו להצביע על האשמים. זה כבר לא משנה מי אשם בשלב זה, זה לא משנה. מה שמשנה זה איך זה נגמר ולאן אתם הולכים מכאן.
אתמול, הראיתי לכם את הלוח הבא, כיוון שדברים אחדים הגיעו לתשומת ליבי, דברים שחיפשתי , אזהרות, והם אירעו לא כאן (מצביע על המזרח התיכון) אלא אחד מהם ארע כאן (מצביע על ארה"ב) ואחד מהם כאן
(מצביע על צפון אירופה). אבל הלילה אתחיל דווקא ביפן. העולם יהיה בכל כך הרבה לחץ עד שלא יוכל להחזיק עצמו, המערכת תהיה עמוסה מידי, זה כמו אותם כורים גרעיניים, אתה מסתכל בהם ואומר, רגע, הם לא היו
בנויים לרעידת אדמה של 9 בסולם ריכטר, הם לא תוכננו לעמוד בעומסים כאלה. והנה ארוע כזה אכן קרה (רעידת אדמה 9 בסולם ריכטר), והנה הרעידת אדמה קרתה, האם נתחיל להצביע לעבר האשמים? או איך לתקן את זה
באופן מוזר, כל מצלמות הטלווזייה במשך שבוע, היו מופנות ליפן מתוך דאגה ליפנים, אבל עכשיו, לעזאזל יפן, לעזאזל כורים גרעיניים, אני לא רואה זרם של ידיעות מיפן, (זה כבר פאסה).
הסיבה שאני מעלה זאת עכשיו היא שרק לפני כמה חודשים, הIMF בא עם דוחות , ואנו סיפרנו לכם על זה בתכנית שלנו, וזה היה לפני רעידת האדמה והצונאמי שהתרחשו ביפן, הדוח אמר שיפן היא בין 10 המדינות
בעולם שעשויה להיכחד באופן פיננסי (הרס מוחלט) הין אם זה מסיבות של מעשה ידי אדם או מעשה הטבע, זיכרו הדוח אומר שיפן תהיה בין המדינות שלא יוכלו לשאת אסון כזה מבחינה פיננסית והיא תתמוטט.
ועכשיו, מה יפן יכולה לעשות? יפן יכולה להדפיס כסף וזה מה שהם התחילו לעשות, כדי להעיר את הכלכלה שלהם. כדי לפנות את ההרס, כדי לחזור לחיים, לעבודה. כמה זמן זה יימשך?
הבנקים היפנים יודעים כי תהליך ההדפסה אינו יכול להימשך זמן רב, אז מה כל הבנקים המרכזיים בעולם יעשו, הם הרי אומרים, אנחנו נעזור, ואנו נעזור בכל שנדפיס כסף על פני כל כדור הארץ, בכל המדינות,
אז עכשיו אנו מדפיסים כסף בכל העולם , תנו לי לשאול אתכם, וכמה זמן זה יחזיק מעמד? אתם כבר מרגישים את השפעת האינפלציה בארה"ב (על הדפסת הכסף) ועכשיו יבואו שאר המדינות? מה תרגישו אז?
וזהו רק ארוע אחד בלבד! וזה כבר השפיע, הנה בלואיזיאנה, איך לעזאזל האסון ביפן משפיע על לואיזיאנה? כי אנחנו כבר כפר גלובלי (בין אם נרצה ובין אם לא). (כוונת גלן בק לחלפים של יפן למפעלים האמריקאים
של המכוניות היפניות בארה"ב, היו התראות רבות של היפנים על עצירת המפעלים בארה"ב כתוצאה משיתוק המפעלים ביפן המייצרים חלקי חילוף למפעלים בארה"ב).
זה רק אחד הלחצים הבונים את "הסערה המושלמת". וזה לחץ כספי, יפן כבר על הקצה, זה מה זהם יגידו, אבל רגע, אני קראתי את הדוח של IMG (כאן גלן מחזיר אותנו בחזרה לנושא של הדוח), הם היו על הקצה כבר
לפני הארוע של רעידת האדמה והצונאמי! אז האם אנו מאמינים שהIMF מספר לנו את האמת עכשיו? או שIMF סיפר לנו את הסיפור אז (לפני שהאסון קרה)? במה אתם מאמינים? במה יותר זהיר להאמין?
הארוע ביפן מגיע לארה"ב (דרך מפעלי הייצור היפנים בארה"ב), ומתפשט לכל שאר העולם. ושוב, זה רק ארוע אחד בלבד!
אבל דברים אלה מתרחשים בעוד מקומות, זוכרים שסיפרנו לכם בקיץ האחרון על , שוב הIMF שטען על ספרד ופורטוגל שאם הם יפלו, ידחפו/יפילו בכך גם את שאר מדינות אירופה.
זיכרו, לספרד יש אבטולה בשיעור של 19% עכשיו, ופורטוגל פושטת רגל שוב, ואף אחד לא מזכיר מה אמרו שנה שעברה (שכל כלכלת אירופה תתמוטט),
ומה יקרה כדי שכלכלת אירופה תתמוטט? וברגע שהמשבר באירופה יתרחב האם תראו בנקים כושלים או ממשלות כושלות? האם תראו יותר אינפלציה או פחות אינפלציה? זו השאלה שאני רוצה שתשאלו את עצמכם.
המאורעות בעולם אינם נראים כפי שהם. הם לא מתוזמנים אבל הם קורים אחד בתוספת לשני ומצטברים.
אם אתם נאבקים במשכתנתא של ביתכם (כדי לא למכור אותו) ולפתע המכונית מושבתת, האם זו קונספירציה של חב' המשכתנא כנגדכם? לא, אבל עכשיו עליך לתקן את המכונית, ואין לך כסף לשלם עבור המשכנתא.
הדברים מצטברים. תנו לי לשאול אותכם בהקשר לחדשות היום, האם הדברים היום הולכים ליותר יציבות או לפחות יציבות? כל זה מוביל לעליה באינפליה, שגוררת בעקבותיה עליה במחירי המזון, משבר מזון שכבר הורגש
עוד קודם לכן מסביב לגלובוס, האם אני צריך לשאול אתכם (אתם בטח יודעים היטב)? כמה אתם משלמים בשביל המוצרים שלכם? האם אותם אנשים שצחקו עלי, כשאמרתי לפני שנה, תכינו את עצמכם!
באביב הזה (לפני כחצי שנה) האינפלציה תכה ויהיו לכם בעיות בקניות של המוצרים שלכם. האם אתם זוכרים זאת?
אבל למה האינפלציה מתפרצת? יש לכך מספר סיבות: מחירי אנרגיה גבוהים. אנו לא קודחים בארה"ב, המזרח התיכון עולה באש והכל מסביב לשדות הנפט (מזכיר את מחוללי המהפכות הרדיקלים), ונראה שלאף אחד זה לא אכפת, אף אחד אפילו לא מדבר על כך,
בינתיים אמריקה שורפת את המזון שלה בשביל דלק. משהו שדיברתי עליו לפני כ5 שנים, אנחנו ניזכר בעתיד כאנשים מתאבדים, אנו שורפים את המזון שלנו בשביל דלק. ואנו לא לבד בעניין זה, גם סין שורפת 98% משטחים
חקלאיים לטובת גידולי ביו-פיול. גידולים אלה של "קוסאבה צ'יפס" (לא הצלחתי להבין מה זה) מהווים שליש מתעשיית הפחמימות בעולם, 98% משטחים אלה נשרפו לטובת ביו דלק בסין!
המחירים הוכפלו מאז 2008, כי השתמשו בשטחים החקלאיים האלה לדלק. זוכרים כשסיפרתי לכם על קן סנקסטין (מהFDA)- דוחפים לעוד רגולציה על חקלאות, על איכרים ועל יצרנים. ויגדילו את העלויות והמחיר. אז עכשיו הם
מדברים על "הזכות למזון", זה יפוצץ את מוחכם, על כך שלמשפחות תהיה הזכות "לייצר, להשיג, ולצרוך את המזונות שהם בוחרים בהם". גלן ממשיך לצטט "אין "מסורת הסטורית עמוקה" של הגבלה של מזון מכל הסוגים..., להיפך,
לחברה יש הסטוריה ארוכה של רגולציה על המזון (ועל סוגי המזון) בעבר עד לימי התנ"ך". אז עכשיו קן סנקסטין והרדיקלים מוושינגטון מצטטים את התנ"ך ומוצאים את משה חשוב" גלן צוחק, אני לא יכול לכתוב חומר כזה (בציניות),

אז יש לנו אנשים שנאבקים בשביל המזון שלהם, נאבקים לחמם את בתיהם, או לצנן את בתיהם, כי לדברי הנשיא, מחירי הדלק בוודאי יעלו לשמים, או למלא את מכוניתם בבנזין, זה הופך אנשים לפגיעים, פגיעים לכל סוג של אי יציבות
האזרחים שלנו, הורסים במו ידיהם את התשתית שלנו, ממוטטים את הבנקים שלנו (בהתייחסות לדברים מהימים הקודמים בו בהפגנות בארה"ב קוראים רדיקלים להפלת הבנקים והמערכת הכלכלית), מתכננים מחדש את הגלובוס,
הופכים את תעשיית האנרגיה שלנו לנכה, השמאל מאוחד עם האיסלמיסטים, מישהו בתכנית "בוקר טוב אמריקה" הציע לחקור אותי ואת מצבי (מתייחס לאחד ממבקריו בתכנית "בוקר טוב אמריקה") אולי שיחקור מה לעזאזל קורה בעולמנו.
(צוחק) אני מצטער אם זה יותר מידי "אחרית הימים" בשביל התכנית "בוקט טוב אמריקה"?
הנשיא אמר אתמול שהוא מבין, שהוא זוכר מה זה לתדלק את מכוניתו בעצמו (WOW) כמה גדול מצידך הנשיא, המסר הובהר: "תתרגלו לזה". אז בוא נחבר את החתיכה הזו לפאזל שלנו.
אנשים יאבקו בשביל מזון, לא רק כאן אלא סביב כל העולם, אנו מאחורי הפניה, מזון, דלק, עבודה (ג'ובים), הכסף שאנשים עבדו בשבילו כל החיים, שווה פחות ופחות בכל יום שעובר (מתכוון לירידת ערך הדולר), כי אנחנו גורמים
לאינפלציה. הם גונבים זאת מכם, וזה קורה בכל העולם, זה לא רק אנחנו. האם זה הופך את המצב ליותר יציב או לפחות יציב? אתם תגידו לי.
תארו לכם שיש אנשים, בין אם זה בשביל כסף, או סיבות דתיות, או בשביל כוח, או סיבות פוליטיות, אנשים פשוט דוחפים את העולם עוד ועוד למצב הזה, אני רוצה לפנות לתכנית "בוקר טוב אמריקה" היום (בהמשך הביקורת שלו על
כך שהם ביקרו אותו), אני מראה לכם על הלוח את כל האירועים האדירים האלה שמתרחשים בכל העולם בו זמנית ולהשתמש בתכנית "בוקר טוב אמריקה" כדוגמא. אני רוצה שתזכרו באופן צלול כשהאירועים הלללו קרו את האנשים
שאמרו לכם, "אל תדאגו בקשר ל"פאני ופרדי" (חב' המשכנתאות מהגדולות בארה"ב), אל תדאגו בגלל מהגרים לא חוקיים החותמים על משכנתאות שהם לעולם לא יוכלו להחזיר, אל תדאגו בקשר לוואן ג'ונס ותאוריית ה9/11 שלו
אל תדאגו בגלל אובמה-קר (תכניתו הגרנדיוזית של אובמה לפתרון בעיות הרפואה לשכבות החלשות בארה"ב, תכנית שעלותה טריליונים לארה"ב ובינתיים עלתה על השרטון), אל תדאגו בקשר לעליית המסים, אל תדאגו בגלל
הפסקת קידוחי הנפט האמריקאי במפרץ מקסיקו, אל תדאגו בקשר לג'רמיה רייט, אובמה אפילו לא שומע למטיף שלו, אל תדאגו, אל תדאגו, הוא לא במיטה עם האיגודים המקצועיים, אותם אנשים שאמרו לכם את אותם דברים אז,
הם אותם אלה שאומרים לכם היום - אל תדאגו. אל תדאגו, הדברים הללו לא יקרו. אני מתפלל כל לילה שהם צודקים, אבל אם הם טועים, שימעו אותי עכשיו, אנא זיכרו דברי אלה, אם הם טועים, אל תדאגו, עם אלוהים וערכים
ועקרונות,והחוקה , וכל אחד מאיתנו, אם נידבוק במה שהחזיק אותנו עד כה, ונישאר ביחד, אנו נהיה בסדר. זה יהיה קשה,כי אחד הלחצים הנבנים בתוך הסערה המושלמת הזו, זה "חוסר מנוחה פוליטי" (כלומר משבר פוליטי גלובלי).
לשם נמשיך הלאה בהמשך השידור היום.

חלק ב''
אחלק את העולם לתיבות,
דיברנו על נפט, על מחסור בנפט, על "שיתוק מימשל" (גלן בק מדבר על מושג הקרוי GOVERMNMENT SHUTDOWN
שהוא מושג בפוליטקה האמריקאית כאשר לא מצליחים להעביר תקציב, הממשלה למעשה משותקת מלבד פעילויות ספציפיות כמו צבא, ופעילויות המיועדות להמשיך מינהל תקין. יש בוויקי פדיה התייחסות והסבר למונח זה).
גלן בק מוסיף זאת לרשימה ומציין כי אינו יודע איך שיתוק המימשל יהווה מרכיב ברשימה שהוא מונה, כמו כן הוא מציין שואות טבע דוגמת יפן, אינפלציה, חובות וחוסר יציבות פוליטית.

אבלך בנוסף לכל אלה יש עוד דברים ואנו נמצא אותם: אנו נדבר על מונח "המפל" (cascading).
כאן גלן מתכוון לאפקט הדומינו שמתרחב לגבי חלק מהתופעות.

אפקט המפל מתרחש בעיקר במזרח התיכון,

כאן פונה גלן בנימה משועשעת), מה תעשו, מה תעשו לאחר שאעזור (את רשת פוקס)?
מי ייתן לכם את כל המידע הזה? שימו לב עד כמה כל זה נראה מטורף (גלן בק צוחק, נהנה מעצמו).

(גלן מצביע לעבר המסך), אתה תחסר לי ג'ון (כנראה איזו בדיחה פרטית של גלן בק עם מישהו).

אין ספק שבמזרח התיכון יש את אפקט המפל, כך אמרתי כשרק החלו הבעיות בתוניס ב21 לינואר. כאשר הבעיות יתחילו להתפשט גם לתיבות של אירופה, ואמריקה (תיבה צפונית ותיבה דרומית) אז תדעו שאתם בצרות.
בתיבה של המזרח התיכון ההתפשטות היא לכיוון מזרח, לאירן ולפקיסטן. היכן שנמצא האיסלם הראדיקלי. אין גם ספק שהאיסלם הקיצוני מאירופה ומלב אפריקה יעזור לתופעה להתגבר. האיסלם באירופה מתגבר את התופעה
החוצה את המזרח התיכון בעוד שהרדיקאלים מעבירים אותה.

מתי תרגישו את הבעיה? כשתרגישו את הכסף, המזון, החימום וג'ובים (שיושפעו מפעילות האיסלם/רדיקליזם, על זה הם סומכים). זה יתחיל בצרפת ויתפשט בשני הכיוונים לכיוון מזרח ולמערב. גם מדינות האיסלם בצפון אפריקה
ישפיעו בכיוון מעלה כלפי דרום אירופה. ואז תישאל השאלה כמה משקל ניתן יהיה למערכת להחזיק בלי שתקרוס. כבר ראיתם את האיסלם הרדיקלי חודר למערב אפריקה, אסיה, ספרד, יוון טורקיה. כל הלחץ הזה, כשאנרכיסטים
רק יגבירו את הלחץ. רוסיה אכזרית וחזקה כדי לרמוס את האיסלם המתפרץ. לאנגליה לא תהיה התענוג לעשות משהו, אנגליה תהיה בצרות. בנוסך לכך בדרום אמריקה יש גם קבוצות קומוניסטיות ואנרכיסטים שפועלים במקביל,
בקבוצות מסויימות, וגם שחביבה של הוליווד הוגו שאבז (נשיא וונצואלה) כסוציאליסט גדול, אלא שהוא גם רודן. ורק עתה התעוררו בצבא ארה"ב להודיע לנשיא על הגדלת כמות הביקורים מאירן לוונצואלה.
ביקורים של אירניים בשגרירויותיהם בשאר מרכז אמריקה (לא רק וונצואלה) הוכפלו מאז 2005. בינתיים שאבס הלאים את כל המדינה, תעשיה, מדיה ,מזון, רק תגידו מה, ובינתיים בברזיל, בחרו לנשיאות מרקסיסטית מיליטנטית
לשעבר. לאף אחד לא אכפת שהיא חברת גרילה לשעבר, קומוניסטית שבשנות ה70 היתה בבית סוהר, לא ביג דיל... ועכשיו הם טוענים שחיזבאללה נמצא בדרום אמריקה. זיכרו, חיזבאללה היא אירנית, ומצאנו מס' חוברות
הסברה על הגבול שלנו. קומוניסטים עכשיו פעילים במקסיקו, יש לכם קומוניסטים, אנשי חיזבאללה וארגוני סמים, והינה הם על המסך, רגע, זו הפגנה של איגודי עובדים, איזו הפתעה... (בציניות).
בחלק אחר של מקסיקו שאולי ייראה לכם קטן ושולי, אבל לא לי, משורר מקסיקאי פופולרי, איבד את בנו במלחמות הקרטלים של הסמים, על המסך המשורר נראה סימפטי, הוא מנסה לגרום להסכם בין הקרטלים לבין המשטרה כדי
להשכין שקט סוף סוף במדינה הזו, אנשים במקסיקו מתחננים לכל אחד, לכל אחד שיבוא, שיעזור להשכין שם שלום. כבר דיברנו על כך שאנשים יהיו מוכנים להביא כל אחד בתקופה כזו של מהומות ומחסור ובלבד שישכין שלום.
אותו משורר כבר הגיע למצב שהוא מוכן להגיע להסכם עם ארגון סמים! כל הדברים הללו מתחת לגבולנו הדרומי. התופעות מתגברות ומתקרבות ועולות אט אט צפונה.

יש לכם התחלה של חוסר מנוחה בארה"ב עצמה. אנו מפגרים בהרבה אחרי העולם. ואלה הם "החדשות הטובות" אם נתעורר. בויסקונסין, הם משווים עכשיו את הקרב שלהם למה שMLK עשו, הוא מת בנסיון שישפטו אותך לפי
האופי שלך ולא לפי צבע העור שלך. בוסיקונסין הם מנסים שמישהו ינהל עבורם משא ומתן על משכורותיהם. איני יכול לתאר לעצמי דבר מבזה/מעליב כל כך. אבל זה מאפשר לנו להתווכח על פוליטקה במקום מה שקורה באמת.
האם המגמה הגלובלית נעה לכיוון של יותר חוסר יציבות או של פחות חוסר יציבות? וכשיש יותר חוסר מנוחה זה מאפשר למישהו לקום ולהיות "הבחור החזק" שאליו יתחננו כולם, "בבקשה, תעשה שהדברים ייפסקו".

ג'ורג' סורוס עשה את המיטב, רק להיות פילנטרופ... (בציניות) , הוא כבר הודה במלים שלו שיש לו תסביך אלוהים, והוא אוהב להתעסק במהפיכות, יש לו 2 כנסים ועתה הוא מדבר על כנס שלישי במטרה "להשתית חוקים
בינלאומיים חדשים". "עיסקה גדולה שתארגן מחדש את כל הסדר הפיננסי הכולל". אני מקווה שכולנו נאהב את זה , תודה ג'ורג' (בציניות), הכנס השני שהוא מארגן אומר ככה: כנס בינלאומי לרפורמה במדיה, והכותרת:
בעיות אמיתיות מול ASTROTURF (לא מצאתי לזה מילה במילון, אולי שטח אסטרופיזי?), מתעמתים עם האחים קוק (Koch brothers).
אתם לא תאמינו לי כשאראה לכם, גם אם אתם רואים מידי יום את התכנית שלי, לא תאמינו. ושאלו את עצמכם שוב, למה (עיתונאים) אחרים לא מראים לכם את זה.
למדתי את אורסון וולס, אני חסיד גדול שלו, למדתי ממנו כל מה שאני צריך לדעת על טוב ועל רע. אני מצטער ג'ורג' אני לא הרוזבד שלך (בסיפור על האזרח קיין), אני חושב שג'ורג' סורוס מייצג את הרוע,
אני כה מתוסכל ממנו כי ברשימת הTIME של המאה אנשים המשפיעים ביותר, ג'ורג' סורוס כלל לא מופיע! אז עכישו הוא עושה כנסים לשנות את כל החוקים הפיננסיים, ולשנות את המדיה (טלוויזיה/רדיו). משתתפים
בכנסים אלה המון חברות שגו'רג' סורוס מממן אותן, ובחר שלו דין סטרטמן. אתם בטח מתבדחים, כאילו הוא לוקח תמונות מהלוחות שלנו ומייסד כנסים, והישיבות כולן רק למוזמנים בלבד.

השאלה שלי היא היכן הם המנהיגים בעולם, היכן וינסטון צ'רצ'יל? היכן אלה שנמצאים בשביל החופש?
אתם יודעים למה הם מדברים כנגד האחים קוק ? כל האנשים האלה רוצים שליטה. אחמדינאג'ד אין לו כלום עם סורוס מלבד דבר אחד, שניהם רוצים שליטה ומסיבות שונות לגמרי.
סורוס יאמר שהוא שולט "לטובתכם" ובטרם תרגישו החופש שלכם ייעלם כהרף עין. האם אתם זוכרים מה שהרגשתם בארועי 9/11? שאתם נסחפים בלא שליטה, לקחתי תנ"ך אחרי שנים,
הייתי אחד מהם. חשבתי, או אלוהים, הכל יכול לרדת לטמיון בבת אחת, 10 שנים לאחר מכן,ו הכל עומד שוב לבחינה מחדש, אנו נמצאים בTINDERBOX (קופסא המכילה חומרי בערה). אפילו הדתות שלנו
מטולטלות. רונלד רייגן לא פחד מלקרוא לרוסים אימפריית הרשע, הוא לא ישב, הוא קרא להם (לרוסים) בשמם (אימפריית הרשע), וינסטון צ'רצ'יל לא ישב ושתק, והם זרקו אותו מבנין הפרלמנט כשאמר:
הגרמנים (הנאצים) בונים צבא למלחמה נגדנו, והיום הרוע, יושב לפתח ביתנו. הם כבר בבית שלנו, הם כבר יושבים בכורסאות שלנו, אנו מביטים בהם ומדברים איתם, וכל אחד אומר, שב בשקט!
צבא נבנה, מדובר בצבא, בחומרי גלם, במזון ובג'ובים, אסור לכם לשבת! כי כמו שהיתה היום ביפן רעידת אדמה חזקה מאוד, יהיו עוד רעידות אדמה. בידי אדם או ע"י הטבע, שידחפו את עולמנו מעבר לסף.

אני מאמין שהשלב הבא יתחיל בחודש הבא בישראל, כאשר המשט של פלוטילה 2 יפליג. בין אם זה החודש הבא או לא, זה מגיע. כבר ראיתם את זה כאן באמריקה, את ניצני האנטישמיות, אנשיו של ג'ורג' סורוס
קוראים לי אנטישמי, תנו לי להראות לכם מה זה אנטישמיות, מטען צינור בסנטה ברברה (ליד בית כנסת בלוס אנג'לס בארה"ב).
הישארו עומדים, בנו סירות הצלה גם בשביל אחרים, כי אחרים יצטרפו אליכם.

אני רוצה להראות לכם משהו מלהיב, זמן גוג ומגוג בתכנית שלנו. אני רוצה להראות לכם כמה בריתות חדשות שהעולם מתחיל להתיישר ולשתף פעולה עם אירן ואחד מהם לפחות מדאיג מאוד.
הברית הראשונה הינה בין אירן וטורקיה, טורקיה היא חברה בנאטו.
ברית נוספת הינה רוסיה, זו ברית שמעולם לא התקיימה והיא מפחידה.

רוסיה מספקת כורים גרעיניים לאירן, מצרים הופכת להיות ידידה לאירן למרות שאלה סונים ואלה שיעים והם שונאים אחד את השני,
סעודיה כה מאוכזבת מארה"ב כרגע שהיא פונה לסין כדי להגיע איתה לסיכום על מכירת נפט.

מה דעתכם על ברית בין רוסיה, טורקיה ואירן,זה עומד להיות הציר החדש. מפחיד. איש מעולם לא חשב שארצות אלה יוכלו להיות בנות ברית ביחד, בתנ"ך מסופר שגוג ומגוג יילחמו באחרית הימים זה בזה.
הברית רוסיה-אירן-טורקיה תהיה גוג ומגוג, זו הקואליציה. האם זה אומר משהו? אני לא יודע, אבל תנו לי לשאול אתכם, האם הארצות הללו ידידותיות לארה"ב?
האם הארצות הללו המחוברות יחדיו, הופכות את עולמנו (אורח החיים המערבי) ליותר יציב או לפחות יציב?
האם הם מובילים למחירי נפט גבוהים יותר או אולי נמוכים יותר?
יותר אנשים שייהרגו או פחות אנשים שייהרגו?
יותר חופש או פחות חופש? יותר שחיתות או פחות שחיתות?
רק תביטו על הדברים באופן אובייקטיבי. תפסיקו להאמין לליצנים האלה שאמרו לכם ש"פאני ופרדי" (חב' המשכנתאות הגדולה) תהיה בסדר. תתחילו להקשיב למה שאתם מרגישים. עשו את שיעורי הבית שלכם

מחר יש תכנית שאיני רוצה שתחמיצו, זמן לעמוד בעד חברינו בישראל. (התכנית היום יום שישי בחצות).

בברכת שבת שלום לכל עם ישראל
שנדע רק טוב
Thats all folks

לאמת אין אג'נדה. לתקשורת יש. ההיסטוריה מסבירה הכל

פרס: ''ההסטוריה לא חשובה, מה שחשוב זה העתיד''...למה?!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=69&viewmode=
מי מפחד מ''תולעת יעקב ודוֹד ישמעאל''?
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6179&forum=gil&omm=0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י''ח בניסן תשע''א    15:31   22.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. התכנית גלן בק מהלילה - מדהים כמה שהם בצרות 13.04.11  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב יום רביעי ט' בניסן תשע''א 08:25 13.04.11

התכנית גלן בק מהלילה - מדהים כמה שהם בצרות

הקישו על הלינק
ולחצו על התכנית בתאריך 12 לאפריל 2011

1. השידור המיוחד של גלן בק על ישראל הקרוי "להגנת ישראל" ישודר ביום ו'.

2. היום גלן בק אינו מופיע אלא המחליף הקבוע שלו - השופט אנדרו נאפוליטנו. גם הוא, כמו גלן בק, לוחם בחירוף נפש על זכויות האזרחים הנרמסים בפני עוצמת השלטון האמריקאי. כמו גלן בק,
גם לו יש ראיית עולם רפובליקאית וגם הוא, חריף לשון (בהיותו עו"ד ושופט). בסה"כ התרשמתי (מתכניות בעבר) שנאפוליטנו מתרכז בעיקר בארה"ב פנימה ופחות באירועים חובקי עולם.

3 היום הוא מדבר על "קיצוץ התקציב (האמריקאי) שלא היה". מאוד מעניין ומראה לאן פני כלכלת ארה"ב. רק לפני כמה ימים עמד ממשלו של אובמה בפני "שיתוק מערכות", תהליך חוקי במימשל האמריקאי
שבו הקונגרס מונע מהנשיא להמשיך ולבזבז כסף. בתהליך זה המדינה ממשיכה לתמוך בכל כוחות הבטחון, ההצלה, הדואר והשירותים החיוניים. מלבד זאת, מאות אלפי עובדי ממשלה מושבתים (הולכים
הביתה) ואין לנשיא יכולת להוציא כספים בכלל. ברגע האחרון, תהליך זה נמנע בקיצוץ מסיבי של 38.5 מיליארד דולר. מכאן אנסה לתרגם חלק מהשידור הלילה.

תרגום

קיצוץ התקציב שלא קרה.
בקיצוץ תקציבי נורמלי, הכספים שאתה מוציא היום הינם פחות מאלה שהוצאת לפני שנה. אולם בוושיגטון, הרחק מהמציאות, ניתן לקצץ בתקציב ביחס לשנה הקודמת, להוציא יותר השנה ועדיין לקורא לזה
קיצוץ. מדובר באותם 38 מיליארד דולרים שהנשיא תכנן לבזבז והרפובליקאים בקונגרס לחצו עליו לקצץ. מה שאבסורד הוא שדובר הרפובליקאים גו'ן ביינורד הציג את זה בעצמו כקיצוץ תקציבי גדול,
אולם בפועל המימשל מוציא השנה מיליארדי דולרים יותר מבשנה הקודמת. והם לווים טריליון דולר מעכשיו ועד אוקטובר (2011). (הערה: טריליון = 1000 מליארד דולר!).
דומה שקונגרס לא יודע כיצד לקצץ לאת התקציב ומאפשר להעלות את רף התקציב עוד ועוד מידי שנה.

שאלה ל: ג'סטין אמאס (רפובליקאי)
למה הנשיא אינו יכול לקצץ בתקציב ולחיות רק על ההכנסות שהוא מקבל ממסים וממקורות אחרים?
תשובה: יש לנו אנשים שהתרגלו לחיות על רווחה ועל בזבוזים, יש לנו תקציב ביטחון הגדל מידי שנה והוצאות הרפואה ותמיכה בשירותים סוציאליים ההולכים וגדלים ושעלינו לבצע בם רפורמה לשנים
הבאות (כדי לחסוך לדורות הבאים).

שאלה: כשהדמוקרטים ניהלו את העיניינים בשנה בקודמת הם לא הצליחו להביא תקציב לכל השנה ועתה אנו 4 חודשים ב2011 אבל למעשה 6 חודשים בתוך השנה התקציבית, ואין לנו תקציב להמשך השנה,
כל פעם שהם הביאו תקציב זמני לכמה ימים פה, כמה ימים שם, תמיד התנגדת, אני חושד שהתנגדת מכיוון שזו לא צורה לנהל שום צורה של עסק, לא כל שכן, העסק הגדול בעולם, המימשל האמריקאי. מה עמיתיך
הרפובליקאים אומרים לך כשאתה ממשיך להצביע נגד ההחלטות המתקבלות בנוגע לתקציב?

תשובה: רבים מעמיתי נוקטים אסטרגיות שונות ונלחמים מול התקציב של 2011, אני סבור שעלינו להילחם כבר עכשיו וזה מה שאני עושה. הקיצוץ עד כה היה קטן, הקיצוץ של ה38 מיליארד דולר שטוענים שהיה
הגדול מעולם, בזמן שהתווכחנו (אם לבצע את הקיצוץ הזה או לא) כבר הסכום הזה נוצל, כבר בזמן המו"מ, הסכום הזה כבר בוזבז!

שאלה: אני חושב שזה לא קיצוץ תקציבי, זו רק הפחתה ממה שהנשיא התעתד להוציא (בתקציב), אין כאן למעשה שום חסכון או קיצוץ, מדובר כאן בהלוואות של עוד טריליון דולר! מאמצע אפריל ועד סוף ספטמבר!
כיצד מישהו (אולי חוץ מוושינגטון) יכול לקרוא לדבר הזה "קיצוץ"?

תשובה: זה נכון, זה טירוף, אם הנשיא מביא תקציב של 4 טריליון דולר ומוריד טריליון אחד, זה עדיין לא קיצוץ (כלומר, קיצוץ חייב להיות "פחות" מהשנה הקודמת).

שאלה: אתה רציני בשאלה איך לבלום את הנשיא ואת התקציב, אבל לא כל הקולגות שלך (שאר חבריך הרפובליקאים מהקונגרס). מה אמרת להם כדי לעצור אותם מלאשר להרים עוד את תקציב הממשלה?
(מופיעה כתובית בתחתית המסך: תקרת החוב הלאומי 14.29 טריליון, הערה שלי : כמעט פי 50 מהנזק ביפן, כולל הכורים הפגועים!).

תשובה: אני חושב שזה לא סביר שנקבל עסקה תקציבית לדוגמא: ביטול החקיקה הקיימת בנושא הבריאות של אובמה, או הצגת תקציב מאוזן, בכל אופן אני אתנגד להעלאת תקרת התקציב.

(מופיעה כתובית בתחתית המסך: תקרת התקציב עלתה 3 פעמים מאז עלייתו של אובמה לשלטון!)

שאלה: האם יש צ'אנס שבית הנבחרים לא יצביעו להעלאת התקציב? כי למעשה הם "משנים את החוק" כי הם נותנים למימשל רשות ללכת להדפיס עוד כסף. אם שלושת רבעי מנציגי הרפובליקאים יצביעו נגד
אז זהו זה, אין תקציב, ואז הנשיא יצטרך לעשות מה שמעולם לא חשב לעשות, לנהל תקציב מאוזן, מה הסיכויים שדבר כזה בסופו של דבר יקרה בשבועות הקרובים?

תשובה: אני חושב שיש לכך סיכויים רבים, רבים מהרפובליקאים לא יסכימו להעלאת התקציב. עלינו רק לחיות לפי האפשרויות שלנו (של המימשל).

(מופיעה כתובית: גייטנר אומר כי תהיה "מצוקה גדולה" אם תקרת התקציב לא תועלה).

שאלה: איך אתה מגיב לטענות הדמוקרטים כי "הסבתא תרעב, ולתלמידים לא יהיה אוטובוס שייקח אותם לבי"ס (בגלל הקיצוצים) ואחרים לא יקבלו את המילגות שלהם לקולג'?

תשובה: צריך להחזיר את הממשלה למה שהיא היתה תמיד עושה וצריכה לעשות וזה - להגן על המדינה, להגן על האמריקאים כדי שנוכל לגור כאן בחופש, בתוך גבולותינו, ואת כל התכניות הסוציאליות למיניהן
להשאיר רק לטיפול המדינות עצמן (למימשל הפנימי של ארה"ב ולא לממשלה המרכזית).

נאפוליטנו עובר לראיין סנטור אחר - ג'ף סשנס (רפובליקאי בוועדת התקציב)

שואל אותו אם הוא "מסוגל" להצביע בשביל הסכם כזה כמו שנחתם (הקיצוץ המדובר של 38.5 מליארד)

תשובה: אנחנו צריכים לשבת ולראות...כיצד לטפל בתקציב של השנה הבאה.

שאלה: אבל משרד האוצר הגיע למצב שהוא לא יכול לגייס יותר כסף ע"י הלוואות, ואז עוד זמן קצר, בתוך כמה שבועות, הוא ישותק שוב ואז הנשיא יגיע שוב אליכם ויבקש להעלות את תקרת התקציב - כלומר
להדפיס עוד כסף, אז הנה גף סשנס מאלבאמה, יצביע שוב בשביל הגדלת הגרעון מעבר ל14 טריליון דולרים (נאפוליטנו תוקף ישירוית את חבר הסנאט.

תשובה: אומר זאת כך, האנשים באמריקה אומרים לילדיהם, כך שליטה על הגרעון, על החובות ועלינו לעשות שינויים פונדמנטליים, מהירים ממה שחשבנו שצריך לעשות, הגרעון הוא כה כבד ממה שחשבנו,
ממה שהיה בשנים הקודמות, כך שיש לנו למעשה משבר ממשלתי קשה מאוד. אז אני אגיד לאיזה סוג רפורמה עלינו לשאוף, בכל אופן (כפי שאני מבין מדבריו) הוא בא בביקורת כאילו עצירת המימשל ע"י
תהליך GOVERNMENT SHUTDOWN זה לא הדרך...

כאן מצטט נאפוליטנו באוזניו את השיקופית שעלתה במהלך הראיון על הגידול המטורף בגרעונות משנת 2011.
שאלה: האם אתה חושב שיש דרך לעצור את הנשיא מלקיחת הלוואות זו? מלבד שהקונגרס יעצור אותו? (ע"י GOVERNMENT SHUTDOWN)?
האם הנשיא יכול לתת איזה הבטחה שאתה יכול להסתמך עליה?

תשובה: זו שאלה טובה, יש לקונגרס כוח, אנחנו יכולים לא לתת לנשיא אפילו דולר אחד, אבל בוועדה שלנו הנשיא עוד כלל לא החל לדבר על האיומים האדירים שהאומה שלנו נמצאת בה... (כהצטדקות
להדפסת הכסף). אנו מנסים למצוא דרך להילחם על עתידה של ארה"ב, לא כשנשיא ארה"ב יושב מחוץ לקווים...

שאלה אחרונה לסנאטור: ביום ד' הנשיא ינאם על התקציב, מה לדעתך הוא יגיד

תשובה: הבעיה היא לא בכספים שכן מגיעים למימשל, הבעיה היא הוצאות, הוצאות , הוצאות. זה יוצא משליטה, זה לא הולך להיות קל.החור היום גדול בהרבה ממה שהיה ב1995

עד כאן להיום

עולה שיקופית: הגרעון של ארה"ב: במרץ 2011 - 232 מיליארד דולר, בפברואר 2011 - 188 מיליארד דולר, בחצי הראשון של 2011 - 829 מיליארד דולר.

כתובית: הסנטור הצביע פעמיים ואישר את העלאת התקציב.

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=69&viewmode=
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6179&forum=gil&omm=0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י''ח בניסן תשע''א    15:35   22.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. גלן בק תכנית מאמש הוקדשה לישראל 15.04.11  
בתגובה להודעה מספר 0

גנסין
חבר מתאריך 26.1.08
1091 הודעות, 15 מדרגים, 14 נקודות. ראה משוב שבת קודש י''ב בניסן תשע''א 09:22 16.04.11

גלן בק תכנית מאמש הוקדשה לישראל.

IN DEFENSE OF ISRAEL
http://watchglennbeck.com
מדהים בתקשורת העולמית התכנית של גלן בק כקול קורא בישימון.

קשה שלא לקבוע,התקשורת החופשית מתוזמרת מגבוה לאורך שנים,מתבצע
קמפיין חובק עולם בסופו של דבר מוביל לדה-לגיטימציה של ישראל.

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב שבת קודש י''ב בניסן תשע''א 09:56 16.04.11

4. תרגום השידור של הלילה

גלן בק הקדיש הלילה את השידור למען מדינת ישראל. שידור יוצא מהכלל. לקח לי די הרבה זמן (כ2.5 שעות ויותר) לתרגם אבל הנה זה.

הקישו על הלינק

ולחצו על התכנית בתאריך 15 לאפריל 2011

היום המשדר למען ישראל!

כשהתחלתי לכתוב על הלוח (מראה את הלוח של ארצות צפון אפריקה והמזרח התיכון) תוניסיה היתה ב31/01/2011,
אמרתי שתוניסיה יש לה סיכוי טוב להיות יורש העצר האוסטרו הונגרי פרדיננד (אותו אחד, שהרצחו סימל את תחילת מלחמת העולם הראשונה).
אותו זמן איש לא ידע שתפרוץ מלחמה שתבעיר את כל העולם. באותו מעמד (בו דיברתי על תוניסיה) אמרתי שרדיקלים/איסלמיסטים/קומוניסטים וסוציאליסטים
יתאחדו כולם כדי לפעול, תחילה נגד נגד ישראל, כנגד קפיטליזם ובעד הגברת "חוסר היציבות". העולם טען שאני (גלן בק) אדם משוגע בשל הדברים שאמרתי.
כולם אז אמרו שהדברים שאמרתי הם טירוף. ואז הכל החל לקרות, כשמצרים החלה ליפול אמרתי ששלב שני מגיע: ההפגנות יהפכו למדבקות, הם יהפכו למפל גועש,
יסחפו את המזרח התיכון כולו, ואח"כ חוסר היציבות תעבור לאירופה ומשם לשאר העולם. כל הדברים הללו, כולם התאמתו והם קורים עכשיו.
איך מישהו יודע שהדברים הללו קורים? כי אתה לוקח את האנשים במילתם, במיוחד אלה שמצהירים שהם רוצים להרוג אותך... אתה לוקח אותם במילתם...
ואם אתה שומע מה יש לרדיקלים/איסלמיסטים/קומוניסטים וסוציאליסטים לומר, אתה לוקח את מה שהם מתכננים כפשוטם, אבל כולם טומנים את ראשם בחול.
אני אומר לכם עכשיו משהו שכולם יגידו לי שאני משוגע, אולם לפני זה: כמה אנשים בקהל כאן סבורים שזה טרוף שאני אומר שישראל עכשיו מובלת למלכודת
והרבה מזה ע"י ארצנו (ארה"ב) וע"י האמריקאים בני עמנו. (שואל את הקהל מי חושב כמוהו וכל האנשים בקהל מצביעים). זה מדהים. ישראל היא בת בריתנו, אחת מבנות הברית הגדולות ביותר,
וכל אחד מהקהל כאן אומר שאנו הם אלה שטומנים להם מלכודת. זה מעיק עלי זה זמן כיוון שאחד, אני נוצרי, אני מאמין בסיפור של ישראל מתחילתה, ואני (כנוצרי)
יודע שמי שמתייצב נגד ישראל משלם על כך... הוצא את כל התנ"ך וקח רק את העובדות, אם ישראל תושמד, האם זה יהפוך את העולם לבטוח יותר? או מסוכן יותר?
(הקהל עונה וגלן מאשר) העולם יהיה מקום הרבה יותר מסוכן. אם ישראל תושמד האם אתם חושבים שאירופה לא תיפול ובעקבותיה ארה"ב?
אני שואל מי האיש שיעמוד לזכותה של ישראל במימשל, אני לא יכול למצוא אחד כזה. ואני החלטתי שאם אף אחד לא יתייצב (לצד ישראל) בתפקיד מנהיגותי כלשהו,
על האזרחים האמריקאים עצמם לקחת אחריות כמנהיגים ולהתייצב לצד ישראל. אף אחד לא עומד לזכותה של ישראל. ואם אנו לא נעמוד, אלוהים לא ישפוט אותנו
"בנחמדות". קראתי לא מעט על ההסטוריה של השנים האחרונות, (נאנח) וגיליתי שלא ידעתי כלל שלפני כשנה דיטריך בונהפר, אני לא הייתי רוצה לחיות את חייו,
ואני לא חושב שמישהו כאן מהנוכחים היה רוצה, (היה במחנות ההשמדה), האדם הזה התייצב לפני כל האחרים ואמר, "תעצרו, אינכם רוצאים מה אנחנו עושים?"
והכנסיות בגרמניה היו שרים בקול רם יותר כשהרכבות היו יוצאות (לכיוון מחנות ההשמדה), כדי שלא ישמעו את הזעקות של היהודים האומללים בקרונות,
עלינו לקבוע עמדה עכשיו לפני שזה הופך להיות קשה יותר. כך (מתנער) שהנקודה של הלילה היא לעודד את האמריקאים לעמוד לצידה של ישראל. אבל עלינו להתחיל
תחילה בלהסביר מה שכל כך הרבה אמריקאים לא יודעים, את ההסטוריה של ישראל. והיא ארוכה מאוד ואינננו יכולים להכניסה למסגרת של 2 וחצי דקות. לכן עשינו
זאת עבורכם בסרטון קצר.
ההסטוריה של המזרח התיכון במס' דקות: פרק 1: לקראת 1900 היהודים החליטו שהם רוצים מולדת, והם החליטו לדרוש את חזרתם לישראל. הפלשתינאים של היום היו
למעשה סורים וישראל היתה אז מדבר. הערבים הללו החלו למצוא את עצמם עם יהודים שחזרו בינתיים לישראל. ובינתיים בלונדון חששות מפני חזרת היהודים למולדתם
והרגזת הערבים, מכאן בא הרעיון לחלק את הארץ. הערבים לא אהבו את הרעיון, האו"ם חילק את ישראל לשניים, חצי ליהודים וחצי לפלשתינאים (שבעצם היו סוריה).
בפתרון זה (העולם חשב) כולם יהיו מרוצים. היהודים הכריזו ב48 על הקמת מדינתם בגבולות החלוקה, למחרת הפלשתינאים ובסה"כ 7 מדינות ערביות פלשו למדינת ישראל
הצעירה כדי להשמידה. לצערם של הערבים היהודים הצליחו להתמודד איתם ולכבוש שטחים שקודם כלל לא הגיעו להם על פי עקרון החלוקה. כך הגענו לקווי 1967.
זכויות הפלשתינאים ("תושבי הארץ") נלקחו, לא ע"י הישראלים מה שניתן היה להבין) אלא ע"י מדינות ערב (ירדן ומצרים). 2 מדינות אלה כלל לא נתנו לפלשתינאים לממש את
זכותם למדינה ודיכאו אותם.
עד כאן הסרטון, הוא קצת מרושל אבל אתם מבינים ממנו את הכוונה...
אנו רוצים לדבר על כך ויש לנו מס' אורחים, הרב יוסף פוטוזניק, סגן המנהל הכללי של איגוד הרבנים, ג'ון הייגינס מנהיג האגודה נוצרים למען ישראל, והשגריר הישראלי לאו"ם לשעבר
דורי גולד, שרק בימים האחרונים העיד בוועדה של הקונגרס על צרכיה הבטחוניים של ישראל, ונפנה אליך (לדורי גולד):
הקהל הזה מאמין שישראל מובלת למלכודת ע"י ממשלת ארה"ב. איך זה נראה לך?
דורי גולד משיב: כרגע אנו נמצאים בבעיה הנראית כמו מלכודת אולם היא באה דווקא ממדינות אירופה, הבריטים, הצרפתים והגרמנים. יש להם גוף הקרוי קוורטט, הם מעוניינים בהצהרה
שתקרע מעל ישראל את האיזורים הבטחוניים שמחזיקה ישראל בגדה המערבית כדי לשמור על בטחונה, (הכוונה לבקעת הירדן). הם מעוניינים בשיבתנו לקווי 1967 ואם זה יקרה,
ישראל לא תוכל להגן על עצמה. יש לכם את מעשי הטרור דוגמת טבח משפחת פוגל, יש לכם את עזה המשגרת טילים ורקטות לעבר ישובים ישראלים, בסוף השבוע עברנו ללוב
ואף אחד לא שם לב -- (עוצר לרגע), הרי ישראל תצטרך מתישהוא להגיב?! אבל מצרים החלה לומר שאם תגיבו לעזה הם יכריזו גם הם מלחמה מצידם על ישראל,
דורי גולד: אכן, לצערנו אחד הדברים שקורים וזה משהו שאתה אמרת ראשון, שאנו רואים בהתפשטות המרי בארצות ערב, במערב הם נחשבים "כמהפיכות של טוויטר ופייסבוק" אולם
יש לשים לב לימים בהם המהפכות מתגברות, אלה ימי שישי, בהם המסגדים מלאים, ושם ארגוני "האחים המוסלמים" מתכננים השתלטות על מדינות ערב. מצרים זה מקרה אחד, הם היו
לא ידועים כשהמהפכה המצרית עלתה, היום הם כבר הכוח המניע העיקרי מאחורי השינויים במצרים. הם גם הכוח הראשי הדורש את ביטול הסכם השלום הישראלי-מצרי.
גלן פונה לרב ומזכיר לו את דוח גולדסטון שהפריע מאוד לישראל ועכשיו גולדסטון עצמו הודה שהדוח מוטה ואינו אובייקטיבי וכי ישראל לא ביצעה הרג אזרחים פלשתינאים במכוון
לא כל שכן "רצח עם", מה המשמעות של התחרטות של השופט גולדסטון?
תשובת הרב: כשאתה סומך על חמאס שייתן לך את העדויות ומבסס עליהן את התיק שלך, מתי שהוא אתה תצא מובך, ועכשיו השופט גולדסטון שבמקרה הוא יהודי, מה שהופך את העניין
לכואב יותר, שהודה שאם הוא היה יודע מה שהוא יודע עכשיו, הוא לא היה כותב דוח שכזה. הבעיה היא וראית זאת כל הזמן, כשמישהו מואשם בפשע, זיכויו אינו חשוב, כותרות העיתונים
בעת הוצאת דוח גולדסטון היו מלאות בעמודים הראשונים ועכשיו לא ראיתי שתגובתו של גולדסטון תופסת את אותה תשומת לב בתקשורת. כך שישראל למעשה משלמת פעם נוספת
על המצב.
דורי גולד מעיר: גולדסטון בא עם עלילת דם על ישראל, הוא האשים את צה"ל בהרג מכוון של אזרחים פלשתינאים. זה שקר וכזב, כל מי שמצוי במה שקרה יודע שהישראלים סיפקו אזהרות
לאזרחים הפלשתינאים שיתרחקו מאיזור הקרבות, ישראל הפיצה מכתבים בערבית, דבר שגם מדינות אחרות עושות, אבל שרות הבטחון הישראלי גם התקשר במסות גדולות לבתי ערבים
כדי להודיע להם טלפונית שיתרחקו מאזורי קרבות. ההודעות אמרו שאם יש לך נשק בביתך, מוטב שתעזוב כי בתוך 10 דקות, חיל האוויר שלנו יהרוס את המקום כי זו מטרה צבאית.
האם אתה מכיר צבא אחר ומצלצל למטרותיו ומודיע להם שיצאו מהבית לפני שמפגיזים אותו? ולארץ זו קוראים כמי שרוצחת אזרחים במכוון?
זה היה שקר מכוון וגס, שהומצא ואני שמח שגולדסטון גיחה זאת לבסוף ואמר שהדוח שלו אינו נכון.
גלן בק פונה בשאלה לקהל: איך זה שאנו לוקחים את המילים של חמאס? איך זה שאנו בכלל לוקחים את טענות החמאס שהם אוייבינו (של האמריקאים גם כן)? ואנו משתמשים בהם
כדי להצביע על ישראל? (פונה לאורח השלישי) אולי לך יש תשובה? למה האנשים באמריקה קונים את זה?
תשובה של הכומר ג'ון הגי: אזרחי אמריקה מקבלים את זה כי אינם מבינים את הקשר של ישראל להסטוריה, לדבר אלוהים, ולמה שישראל אומרת לארה"ב בזה שהיא דמוקרטיה.
על אמריקה לעמוד בשביל ישראל כי היא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, ישראל היתה ידידת ארה"ב והצביעה איתנו בעצרת האו"ם יותר מכל אומה אחרת. לישראל יש גם יחסים מאוד מיוחדים
עם הכוח הכי גדול ובזה ארה"ב לא מבינה, והכוח הזה הוא אלוהים. אלוהים יצר את ישראל (הוא מתרגש כשהוא אומר זאת), אלוהים אמר, אני המגן של ישראל, אלוהים אמר לנביא יואל שכל אומה
(כולל אמריקה) שתנסה לחלק את ארץ ישראל או את ירושלים יובא למשפט (האלוהים) (THATS ALL FOLKS: וחבל שמנהיגנו הקטנוניים אינם מבינים זאת בעצמם!)
וזה אומר ש(ממשיך הכומר) שביום שבו ארה"ב תפנה גבה לישראל, אלוהים יפנה את גבו לאמריקה.
גלן בק שואל: כל העם האמריקאי ראה בחדשות, האם הם לא רואים? האם 11/9 לא קרה (אירוע נפילת מגדלי התאומים)? ראינו את רצח משפחת פוגל (שוב הוא מראה את תמונת המשפחה והילדים
שנשחטו) ואז אתה רואה את אותם אנשים שרצחו את המשפחה מחלקים ממתקים בעזה ובגדה, בדיוק כמו שהם רקדו על השולחנות ביום נפול מגדלי התאומים? האם אנו לא זוכרים? זה בדיוק אותו דבר!
הם בדיוק אותם אנשים! אז יש לנו את האדמיניסטריציה (המימשל) שמפלס את דרכו בשקר הזה, המימשל הזה פשוט משקר!?
הכומר: זה מצב שבו מעירק ועד טורקיה, באופו סימולטני, אתה רואה את שתי האומות האלה בהתקוממות, הכל נע באותו כיוון. אני מאמין שאירן באמצעות ארגוני האחים המוסלמים מתזמרים את כל המדינות
באיזור, כדי להוביל למלחמה כוללת על ישראל.
גלן בק: יש לנו את טורקיה, מצרים, ועוד ארצות, שכולן כורתות בריתות עכשיו עם אירן. (פונה לדורי גולד) האם אתה מאמין שאירן מתזמרת את כל זה?
דורי: אירן אכן שולחת את ידיה בהרבה מאוד פעולות שמתרחשות באיזור, דיברת רבות בעבר על כך שאירן היא שיעית, ומדינות ערב הן סוניות, ומה שאנשים אינם יודעים זה שמ2006, ארגוני האחים
המוסלמים משתפים פעולה בצורה חזקה עם האירנים (על אף העובדה שאלה שיעים ואלה סונים). כתוצאה מכך, אירן משפיעה היום על ארצות ערב על אף שהן סוניות (דרך האחים המוסלמים).
תהליך זה כבר החל.
גלן בק: יש משהו מוזר, משהו לא טוב במה שקורה עם טורקיה ונגיע לזה תיכף.
כתבתי לכם על הלוח שרדיקלים, מוסלמים, קומוניסטים וסוציאליסטים יעשו יד אחת נגד ישראל, אנשים לא מבינים שהם לא צריכים לקבוע את דרכם, עליהם רק להסכים כי הם אינם שבעי רצון מהמערכת
הקיימת ואותה הם רוצים להפיל (בלי שיש להם למעשה קו אחר, יש שם קווים רבים אחרים וסותרים). דיברנו גם שהסונים והשיעים מצויים באי הסכמה, אולם ?
הרב: איינשטיין אמר לפני שנים "אם תאוריית היחסות שלי היא הצלחה גדולה, אנגליה תאמר, אני (אלברט) אנגלי דגול, צרפת תאמר אני צרפתי דגול, ואם אני כשלון, כולם יאמרו - אני יהודי".
ולגבי הסונים והשיעים שאינם מסכימים ביניהם מבחינה דתית, ברגע שאתה שם יהודי שם , זה מיד "מאחד" אותם.
האם זה לא אותו דבר שקרה במלחמת העולם השניה? כשרוסיה וגרמניה כשבהתחלה הפשיסטים והקומוניסטים שיתפו פעולה במימוש מדיניות אנטי קפיטליסטית ואנטי יהודית. היה ברור להם שאחרי שיהרגו
יהודים, הם יתפנו להילחם ביניהם...
הרב מוסיף: ויש גם את הצו המוסרי שלמעשה לא מוסרי כלל, שישראל מופצצת בטילים וכשהיא מגיבה, תוקפים אותה כאילו היא התוקפנית.
גלן פונה לדורי: כמה שינה אתם מפסידים לנוכח הלחץ ההולך וגובר על ישראל?
דורי: תן לי לאפיין את הבעיה, ישראל הינה מדינה חזקה מאוד, העם היהודי אינו ניצב במצב שהיה ערב מלחמת העולם השניה (חסר ישע), יש לנו היכולת להגן על עצמנו, ודרך אגב, ארה"ב היא מדינה חזקה מאוד,
נקודת החולשה היא נקודה מוסרית, החולשה המוסרית היא של אירופה שבאה ללחוץ על ישראל, ומפעילה גם לחץ על ארה"ב,. כשהתחלת את תוכניתך היום ציינת שמדינת ישראל מוכנסת למלכודת. והנקודה שאני
רוצה לעורר היא, שאם תפשיט את ישראל מקווי ההגנה שלה, אז תחשוף את ישראל לסכנה. ולכן עלינו לבצר מה שנשיאי ארה"ב כתבו גם בעבר, שלא משנה מה יקרה בתהליך השלום, או מה יקרה באיזור,
בסוף היום, ישראל זכאית לקווי ההגנה שלה והיא לא תיתן ליוזמה אירופית לקרוע שטחי הגנה אלה מישראל.
גלן בק: כששמעון פרס היה בוושינגטון לפני כמה ימים, (מתקשה בניסוח השאלה כי מנסה להשוות את היחס לביבי ואת היחס לשמעון פרס, מוותר ובסוף שואל) מה היתה הטמפרטורה ביחסים כששמעון פרס
ביקר השבוע בוושינגטון?
דורי גולד: ניתן להתייחס לדברים הקטנים אבל באופן בסיסי, בסופו של דבר, ארה"ב וישראל הינן בנות ברית קרובות מאוד, (דורי מזכיר) בזמנו של קנדי הוא דיבר עם גולדה מאיר שהוא מעוניין שהיחסים
עם ישראל יהיו כמו היחסים עם בריטניה, יחסים מאוד מיוחדים, דורי מציין כאן את אחד האישים האמריקאיים במאה הקודמת שכתב שישראל היתה שווה לארה"ב כמו 5 CIA כלומר, תרומת ישראל במודיעין
ובידע לארה"ב היתה עצומה, (דורי ממשיך), ארה"ב עוזרת לישראל, ישראל עוזרת לארה"ב, ולעתים אנשים וגופים כאלה או אחרים, בארה"ב או באירופה מנסים לעשות מניפולציות, אולם אנו בנות ברית וצריך
לראות כך את התמונה הגדולה. (דורי גולד מדבר יפה מאוד, הוא מתחמק ממלכודות כמו להטיף לאמריקאים או לבקר את מדיניותם כלפי ישראל ותמיד מראה את הצד החיובי ביחסים ביניהם).
גלן בק: יש מצב חדש באמריקה שהציבור האמריקאי מתחיל "להיפרד" מתמיכתו ב2 המפלגות הגדולות (רפובליקאים ודמוקרטים), והם נעשים כמו .. האבות המייסדים של ארה"ב עוד לפני עליית והתבססות
המפלגות הגדולות. האבות המייסדים של ארה"ב היו טוענים, אנו הידידים של כולם, אנו עוסקים רק בעניינינו, לארה"ב אין את הכסף יותר כדי להיות "השוטר של העולם", מה זה אומר שארה"ב
צריכה לעמוד לצידכם? במה זה מתבטא? (גלן שואל שאלה שקוראים לה - מסירה להנחתה, שאלה שקל מאוד להשיב עליה ולקבל אימפקט טוב וחזק)
דורי: זה בדיוק העניין, ישראל מעולם לא ביקשה מארה"ב לסכן חיי חייילים אמריקאיים כדי להילחם עם ישראל. אנו לא מעוניינים להיות מערב גרמניה במלחמה הקרה, אנו לא מעוניינים להיות דרום קוריאה
עם המון חיילים אמריקאים שיעזרו להם באיוש קווי ההגנה, האנשים שדורשים מישראל לצאת כיום מקווי ההגנה שלה בבקעת הירדן, ולשים שם כוחות נאטו, לשים שם את הדיביזיה ה82 של ארה"ב,
אבל אנחנו (הישראלים) לא רוצים שזה יקרה, אנו לא רוצים ביחידות אמריקאיות או לא אמריקאיות שיגנו עלינו. אנו רוצים למלא את הדוקטרינה שעוצבה ע"י האב המייסד של מדינת ישראל דוד בן גוריון
שאמר שישראל תגן על עצמה בעצמה. ומה שנבקש מארה"ב זה תמיכה דיפלומטית, כדי שנוכל להחזיק בעמדה כזו.
גלן בק צוחק: אני אוהב אתכם כבת ברית, הייתי רוצה שאפילו אנחנו נעמוד על רגלנו בעצמנו...
הרב: גולדה מאיר אמרה פעם כשאומרים לי שאמריקה תגן עלינו, אז בזמן שתגיעו לעזור לנו אנו כבר לא נהיה...
אני רוצה לציין את מה שדורי אמר, תסתכלו על הגבול הלבנוני, הUN אירגן הפסקת אש ומה קרה? היה צריך להיות שם פירוק נשק,
ועכשיו יש שם כמות אדירה של טילים וכלי נשק, הרבה יותר ממה שהיה קודם. ככה זה כשאתה סומך על מישהו אחר שישמור עליך. (שימי לב, גב' ליבני...)
גלן בק: אז מה ישראל צריכה? אם הם לא צריכים חיילים?
הכומר: מה שאני חושב זה שמנהיג ארה"ב בצורה קולית וראייתית (הכוונה לנשיא שנראה ונשמע ברור...) שיאמר שיש לישראל זכות להתקיים, שיש להם זכות לגבולות ברי הגנה
ושיש להם זכות להגן על עצמם מאוייביהם.
גלן בק, הרבה אנשים עובדים על זה אבל זה לוקח כשנתיים (הקהל צוחק ומוחא כפיים), כנראה שזו בדיחה על חשבונו של אובמה, כך אפשר להבין זאת.
פונה לדורי: מה אנו יכולים לעשות כאזרחים אמריקאיים?
דורי: תן לי להעלות נקודה נוספת שקשורה לכל זה, וזה עתיד ירושלים. תחת ישראל ירושלים פתוחה לכל סוגי הדתות. אם תסתכל מה קורה בכל רחבי המזרח התיכון, מוסלמים מפוצצים
מקדשים בודהיסטים ע"י הטליבן, כנסיות בפקיסטן ועירק נהרסות, נוצרים קופטיים במצרים נרדפים/מבוזים ע"י שכניהם המוסלמים, רק מדינת ישראלית חופשית ודמוקרטית תאפשר גישה
למקומות דתיים מכל הדתות בירושלים. אחרת הטרנד האנטי דתי הזה יהפוך לגל שיתקוף כל מה שאינו מוסלמי באיזור. אמרתי זאת למזכירת המדינה של ארה"ב, אמרתי זאת להרבה נציגים
במימשל האמריקאי, אנו זקוקים לתמיכתכם בירושלים חופשית ומאוחדת תחת מימשל ישראלי דמוקרטי,
גלן בק בווידוי, הייתי בישראל ואם אתם לא הייתם שם, זה יהיה אחד הניסיונות המדהימים שתחוו (כשתהיו שם), ישראל הינה בגודל של בול, אמריקאים מתלוצצים שאפילו נושאות המטוסים
שלהם גדולות יותר (מישראל), וכשאתה מגיע להר הבית, הדברים הופכים להיות יותר ויותר ברורים לך, וכשאתה הולך לאורך החומות העתיקות הללו, התחוור לי אז שיש קבוצת אנשים
שיכולה לגור אחת עם השניה, ולהשאיר את המקומות המקודשים ללא הפרעה (כך שכל אחד יוכל להגיע אליהם), הייתי בחדר הסעודה האחרונה, ואתה נוכח שזה למעשה מסגד עם כיתובים
מוסלמים על הקירות, המקום נמצא עכשיו בידי נוצרים אבל נראה שהיו סימנים שדת ניסתה למחוק דת אחרת, וזה אסור שיקרה. (גלן בק רומז לגישה המוסלמית השואפת לבנות מסגדים
על חורבות מתנגדיהם (בין אם יהודים או נוצרים).
כבר לא אכפת לי מה אנשים אומרים עלי, מה שאני אומר זו האמת שלי, אתם לא חייבים להסכים לי אבל עשו את שיעורי הבית שלכם. אני מתפלל כל יום שאני טועה! (אבל המציאות
מתרחשת בדיוק כמו שאמרתי שהיא תקרה), אני חושב שישראל מוכנסת לתוך מלכודת, ע"י רבים במימשל שלנו, זה לא נראה טוב, אני רוצה לשאול את דורי, מאי 15 בישראל, מה זה אומר?
דורי: האם זה יום העצמאות שלנו? דורי מתנצל שהוא לא זיהה מיד כי "אצלנו מדברים בתאריך העברי ולא הלועזי".
גלן ממשיך בשאלתו: יש כמה דברים מתוכננים ל15 במאי, האחד זה המשט פלוטילה, דף בפייסבוק קורה לאינתיפאדה שלישית ב15 למאי, דף הקורא למוסלמים לעלות על ישראל ולכבוש אותה
ולהרוג את כל היהודים. ואז יש תאריך נוסף והוא מדבר על ספטמר, אני חושש שיש קשר בין 2 התאריכים הללו, האם אני משוגע בגלל זה?
דורי: אני אתן לך 3 תאריכים: האחד, אפריל, הקוורטט האירופי שרוצה לכפות שעל ישראל לסגת לגבולות 67,ירושלים העתיקה שתוחזר כולה לפלשתינאים (כולל השמירה על המקומות הקדושים),
בסופו של דבר זה יגיע לשליטת החמאס, במאי אנו צפויים למשט טורקי חדש (פלוטילה חדשה), וכפי שראינו בעבר, הפלוטילה אינה טורקית בלבד, על סיפור המרמרה היו אחים מוסלמים מכל
ארצות ערב (לא רק טורקיה), וגם קיצוניים מהשמאל הקיצוניה מאמריקה וממקומות נוספים, ובספטמבר, ומה שאתה רואה מהמנהיגים הפלשתינאים שהם נמנעים מלהתקדם במו"מ, על אף הויתורים
שעשינו, וללכת על הכרזה חד צדדית של מדינה פלשתינאית, דבר שעלול "לפוצץ" את כל המזרח התיכון.
גלן בק ניגש ללוח ורושם ספטמבר 2011, שזה בדיוק 10 שנים אחרי 9/11 - אירוע נפילת מגדלי התאומים. נראה לי שזה יהיה חודש מעניין להסתכל בו... ולראות מה קורה...
הכומר רוכן קדימה: אני רוצה להגיב על דברי דורי גולד, אם ארה"ב תאפשר לאו"ם להכתיב הקמת מדינה פלשתינאית על חשבון ישראל, כל המדינות הדמוקרטיות בעולם יהיו בסכנה.
כי אם האו"ם יכול להכתיב, לישראל, מחר הוא יוכל להכתיב גם לנו ולעוד מדינות דמוקרטיות. למה שהאו"ם לא יתבע מארה"ב להחזיר את קליפורניה לספרדים, שטחים נוספים למקסיקו, פלורידה,
ועוד איזורים ואין לזה סוף.
גלן בק עוצר ומראה ספר שכתב הכומר ג'ון האגי בשם "בהגנה על ישראל" ואומר שהוא קרא אותו עד לשעות הקטנות של הלילה,
הספר הזה הוא בן 4 שנים,זה ספר חשוב מאוד לקריאה, ותראו היכן אתם ניצבים (בדעה ובצורך שלכם לקבוע עמדה בנושא לישראל).

גלן פונה לברברה בקהל: והיא שואלת את הרב: יש ריחוק בין ישראל לבין היהודים בארה"ב, האם אתה יכול להסביר זאת?
תשובת הרב: אני חושב שיש פער, ואני חושב שעשינו עבודה לא טובה, במנהיגות שלנו, בלהלהיב צעירים יהודיים לגבי ישראל, הבן שלי בן 23 וכל מה שאני אומר לו יהדות זה ספיגה,קורבנות,
סבל, הוא ישאל אותי למה להיות יהודי? מה התועלת? אנו זקוקים לידידים, הכומר היה בישראל 27 פעמים! גלן בק שנלחם על שמה הטוב של מדינת ישראל, ועלינו להדגיש את הצדדים היפים ולא רק
הרעים בקשר הזה.
גלן בק מתבדח: אני ידוע כיהודי האוהב אנטישמים, כך מאשימים אותי יריבי, ואני בכלל לא מבין כיצד זה אפשרי? (הקהל צוחק)
סומנתי ע"י השמאל, והשמאל היהודי, למה זה בכלל איכפת לך?
הרב: הלוואי ויכולתי לתת לך תשובה רציונלית, אולי צריך מדיטציה בינך לבין השמאל... (צוחקים), אני מתנדב להיות המתווך ביניכם, אבל איננו מייצגים מספיק טוב בנוגע לכוחה של ישראל
ולרוחה של ישראל. נפגשתי לאחרונה עם השגריר היפני והוא אמר לי שאני רוצה להודות לך ולאנשים בישראל שהיו הראשונים להציע עצמם ולבוא ליפן (לאחר הצונמי, רעידת האדמה ובעיית הכורים).
כמה מכם יודעים שלמרות שיש לישראלים הכי הרבה בעיות לאינטש מרובע מכל אומה אחרת בעולם, כמה מכם יודעים שהיינו שם, היינו גם בטורקיה, ובעוד מקומות, אנו לא מוסרים את המסר הזה
מספיק,
גלן שואל את הכומר: האם יש איזו ארץ אחרת ששימשה כזה חלק חשוב באנושות, נעלמה , נובאה שתוגלה ותיעלם, ואז חזרה, הרי ישראל היא בגודל של בול במפה, ועם כל זה אם תיגע בהר הבית, כל
העולם יסתובב על צירו מרוב חשיבות המקום,
הכומר עונה: כשהמשיח ישו יגיע וכאן הכומר והרב מתבדחים כשהרב עונה לו אני אהיה שם איתך ונראה מי יגיע (ישו או המשיח היהודי), וכולם צוחקים ומחאים כפיים.
גלן: נעבור לקנת מפלורידה: חוץ מלהתפלל לישראל האם יש משהו שאנו יכולים לעשות כדי לשנות את הכיוון שאובמה מתווה עבור ישראל?
דורי גולד משיב: אני לא רוצה להתערב במדיניות פנימית של ארה"ב אבל אומר כך, שמרכיבים בסיסיים במדיניות ארה"ב כלפי ישראל חייבים לאשר את ההגנה על ישראל בגבולות ברי הגנה וכמו כן
להכיר בירושלים כמרכז שהיהודים ישלטו בו וזה יעזור לכל העולם לא רק לישראל.
גלן בק: דיברתי עם בנימין נתניהו כמה שנים לפני, והוא אמר לי: יש לנו הזכות לחיות,
הרב: אנו מלמדים את צעירנו, מה זה יושר ומה לא, מה זה רוע ומה זה טוב, ואני אומר, תראו מה הולך בעולם, תישארו לצד הטוב, תתמכו בישראל, תישארו עם הישרים (ההוגנים), וביחד.
גלן בק: זה מדהים כיצד זה כה ברור , האם זה לא ברור גם לכם? (פונה גלן בק לקהל המהנהן בראשו בהסכמה).
הכומר: בפברואר 2006 ארגנו כנס ענק "נוצרים מאוחדים למען ישראל" שהוא ארגון נוצרי לאומי, שיש לו עתה 600 אלף מנהיגים ההולכים פעם בשנה לוושינגטון כדי לשוחח באופן ישיר עם
סנטורים וחברי קונגרס על איך לעזור לישראל ועל חשיבותה, ב18 עד 20 ביולי השנה יהיה כנס בוושינגטון שאתה גלן בק תהיה הדובר שלנו לדבר למען ישראל, יהיו כל חודש 40 אירועים
בכל ארה"ב לטובת ישראל וכיצד היא יכולה להיעזר ולעזור לנו.
גלן בק אומר שאסור לו להיות אם יהיו שם פוליטיקאים אמריקאיים בגלל שהוא איש תקשורת ואסור שיזהו אותו כעומד לצד פוליטי זה או אחר אבל הכומר מרגיע אותו ואומר תירגע גלן, הם לא יגיעו,
נשאיר את הפוליטיקאים בכנס זה, וגלן מתרצה ואומר אני אכבד את הבטחתי ואהיה שם...
בדברי הסיכום שלו חוזר גלן בק לדיטריך בונהופר "אלוהים לא ישמור אותנו חסרי אשמה, לא לדבר זה לדבר, לא לעמוד למען משהו זה לעמוד (הכוונה היא שיש לנקוט עמדה ואי נקיטת עמדה היא
גם כן נקיטת עמדה). יש קו ברור בין רוע לטוב, וזה נעשה ברור מיום ליום, אני מפציר בכם לעשות את שיעורי הבית שלכם, מיצאו היכן הטוב שלכם ותישארו שם.

בברכת שבת שלום וחג שמח לכל עם ישראל
Thats all folks

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב שבת קודש י''ב בניסן תשע''א 10:16 16.04.11

8. גלן בק אדם מבריק

שמנתח הסטוריה בצורה מדהימה. הוא מבין תהליכים הסטוריים טוב מכל אדם שראיתי מימי. והוא אדם נוצרי, ישר ונאמן לדרכו ולא פוחד לומר את שבליבו, גם אם אחרים צוחקים לו, אבל הוא בשלו. אדם ראוי להערכה ולהוקרה.
Thats all folks

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י''ח בניסן תשע''א    16:29   22.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. גלן בק מהלילה - לא להחמיץ בשום אופן 19.04.11  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב יום שלישי ט''ו בניסן תשע''א 12:20 19.04.11

גלן בק מהלילה - לא להחמיץ בשום אופן!

הקישו על הלינק
ולחצו על התכנית בתאריך 18 לאפריל 2011

המחיר העולה של... הכל (שיעור בלתי נשכח בכלכלה!)

כבר לפני 5 שנים הזהרתי את אמריקה מהדרך הלא יציבה שהנשיא ג'ורג' בוש הוביל אותנו. לפני3 שנים אמרתי זאת שוב וכל מומחה כלכלי בארה"ב צחק עלי.
היום הסטוריה נעשתה כי דברים שלא קרו ולא היו יכולים לקרות, קרו. הS&P הורד את התחזית לארה"ב לשלילית, ומה זה אומר?
המצב בארה"ב היה יציב, ארה"ב היתה מדינה יציבה, אם אתם לוקחים את כרטיסי האשראי שלכם ואתם משלמים פחות מ12% ריבית, ואתם הופכים ללא יציבים,
אינכם יכולים לשלם את חובותיכם, האם הם מעלים או מורידים את אחוז הריבית שלכם? האם זה נעשה יותר קשה או פחות קשה לקבל הלוואות?
זה מה שקרה לארצנו היום. דבר שכולם ללא יוצא מהכלל אמרו לי שהדבר אינו יכול לקרות!
אמרתי שהדבר יקרה כשג'ורג' בוש היה בתפקיד הנשיא, הייתם יכולים לראות את זה מגיע, כי... זה שם. מתמטיקה היא מתמטיקה.
אני זוכר שב2007 ניהלתי איתכם את הויכוח על השימוש באתמול (תחליף דלק הלקוח מיבולי תירס), איך שריפת חלקות המזון שלנו יכולה להיות רעיון
טוב (חלקות המזון הפכו להיות חלקות לדלק ביולוגי), צפיתי כבר מזמן שנהיה שנואים בכל העולם כי אנשים ירעבו למוות, כדי שלנו יהיה דלק במכוניות
שלנו. שוב הייתי "סוחר בפחד" , בסוף השעה הייתי רוצה שהתקשורת תעסוק ב"סחר בפחד" - ראש הבנק הלאומי שאמר היום "אנו במרחק של שוק
כלכלי נוסף אחד" (משהו כמו... רעידת אדמה נוספת ביפן), כדי שהשוק יכנס למשבר גלובלי ומחירי המזון יטוסו למעלה. והם כבר טסים...
אני זוכר שהם אמרו ,בסתיו האחרון, גלן בק אומר לכם דברים משוגעים, והנה מוצרי מזון ב3 החודשים האחרונים עלו כלדקמן:
מזון 8%, קפה 3.5%, בשר עלה ב7%, מוצרי חלב 15% (ב30 יום), חיטה עלתה פי 3 בשנתיים האחרונות, ותירס עלה ב100% ב6 חודשים.
(גלן משפשף ידיו כאילו בסיפוק) אל תאזינו לאנשים משוגעים שאומרים לכם "אולי תחזיקו מלאי קצת יותר גדול שיהיה בהישג ידכם"...
מרשת 9:11 ביקשנו מהם ממש לפני קריסמס - כי כולם אומרים לכם שאין בכלל אינפלציה, איך זה יתכן, המחיר מאז 21 לדצמבר (3 ימים לפני קריסמס)
בשר בקר עלה ב- 11%, 6.6% לחלב, ולגבינה 12%. כל שלושת המרכיבים הללו, יש להם מכנה משותף שהוא פרות. ומה הפרות אוכלות?
(מוחא כפיים) תירס! ומה אנו שורפים עכשיו במכוניות שלנו? (מוחא כפיים שוב) תירס!
עכשיו, מי בעל דעה צלולה שישרוף עכשיו ... תירס? (כשהמחירים עולים), אולם כשאתה שומע היום את קולות הקידוח של הנפט, ואת עצירת הקידוחים
במפרץ מקסיקו (נפט של ארה"ב) ואת מדיניותו של נשיא ארה"ב המקשה יותר ויותר על קידוחי נפט, לשחזר את רמות הקידוח הקודמות, כל אחד שתומך
בזכות הקידוח מושמץ כ"ספסרי הרוע של הנפט". מאחר והיום הוא "יום המס" (היום בו צריכים לסגור חשבון אזרחי ארה"ב מול הממשלה, שם אין שכירים
ועצמאים, שם כולם עצמאים וצריכים לנהל ספרים) בואו ונסתכל בספסרי הרוע (ניגש ללוח השני)
הוא נראה מה מתח הרווחים של חברת אפל, כולם הרי אוהבים את חב' אפל? כמה הם באמת מרוויחים? נכון לעולם המחשבים (עיתון מחשבים) זה 42.9%
וכשאתה קונה גלון בנזין? מה מתח הרווחים שלהם? פחות מ8% על נפט. אז למה אנו לא ממסים את אפל? למה? כי זה נוגד את האג'נדה שלהם.
עכשיו, המזרח התיכון עולה באש, לא? ומחירי הנפט מזנקים לשמים, אם תחשבו על זה באופן כנה, לקדוח בבית נפט שיש לך יכול להקל במקצת על המצב?
ובהקשר למזרח התיכון הבוער, כמה אנו אוהבים לדבר על דמוקרטיה, עיתונאים הקשורים למימשל עשו פגישה עם אל-ג'אזירה בנושא: מזון או דלק,
מה יהיה? האם יהיה לך תירס -> שמאכיל אנשים -> שמאכיל גם חיות -> שנותנים לנו בשר בקר, תרנגולות, חזירים, חלב, גבינה וביצים.
או שניקח את התירס הזה, או לפחות חלק גדול ממנו ונשים אותו פה, בתעשיית הנפט. וזה ייתן לנו: חימום (אנרגיה), תעבורה בים, ביבשה ובאוויר,
אבל לנפט יש גם דברים נוספים כמו: תעשיות הפלסטיקה, הביגוד, הדברת החרקים, תרופות ומכונות. (זה בנוסף למה שנותן ייצור אנרגיה ע"י
תירס).
לא,לא,לא! בוא נתחיל להיפטר מחלק מהמוצרים כאן (מוצרי המזון) למשל - בקר, תרנגולות, חזיר, חלב, גבינה וביצים, ואולי עוד... רק בשביל המכוניות
שלנו. אני תוהה מה יהיה לאל-ג'אזירה לומר בעניין. פוליטיקו (כנראה עיתון ו/או אתר אינטרנט) ציטט את שליט קטאר: האמיר של קטאר הגיע היום
למשרד הנשיא בבית הלבן והוא למעשה מחזיק בבעלות אל-ג'אזירה, בקיצור, פקידים אמריקאים סיפרו לו שהם רואים את אל-ש'אזירה באנגלית כדי
להשגיח על ההפגנות, ובמחלקת המדינה, "כאשר אתה הולך ומתדרדר במסדרון, אתה רואה את זה (את אל-ג'אזירה) בכל טלוויזיה או מחשב..."
הו! האם זו אותה אל-ג'אזירה ששלוש שנים קודם לכן אמרנו שהיא אוייבת המדינה (ארה"ב)? הו! (גלן בק מעמיד פני מופתע) עד להיכן הם הגיעו בתוך
זמן קצר כל כך? רק ע"י שאלת השאלה: "איך דמוקרטיה נראית כמו במזרח התיכון?" רק ע"י השאלה הזו תיענה בלעג וקלס, אז איך זה שהדמוקרטיה
פועלת? איך היא נראית? (גלן בק נראה מדושן עונג, כנראה מלעג לאלה שתקפו אותו תמיד), כן! כאוס! (תוהו ובוהו). שמחזיר אותנו שוב לשאלת
המזון או דלק. מחיר הלדק הממוצע לגלון בארה"ב כיום הינו 3.83$ (משהו כמו 3.28 ש"ח לליטר, וכמה אצלנו בארץ ?), דרך אגב, המחיר
הגבוה ביותר שנרשם אי פעם לגלון דלק היה 4.11$ תחת השליטה (הרוע) של ג'ורג' סורוס (שהיה כנראה מעורב בגל עליית המחירים הקודם).
עכשיו תנו לי לשאול: האם אתם חושבים שהמחיר 3.83$ הולך לעלות או לרדת? מה אתם חושבים (משועשע)? אנו לפני הקיץ, בקיץ זה תמיד
עולה יותר, ו... המזרח התיכון בלהבות. (שתיקה), אז מה קורה?
מה קורה למחירי המזון שלנו? לתעבורה שלנו? לחימום שלנו? מה קורה למזון שלנו בהקשר לכך שאנו משתמשים ביותר תירס? זה לא יילך להיות
טוב יותר והסעודים, שהפכנו להיות תלויים בהם, לא שואבת יותר נפט (כדי להוזיל את מחירי הנפט). למעשה, הסעודים אמרו היום שהם הולכים
להפחית את כמות הדלק שהם מפיקים ב800,000 חביות ליום. כי הם אומרים כי בעולם יש עודף בדלק. (צוחק בציניות) אני יודע, זה רק
3.83$ לגלון! ו... עוד רגולציה נמצאת בדרך אלינו, תודה לך, קן סנסטין.
עשו את שיעורי הבית שלכם. עשו את שיעורי הבית שלכם.
דווח ע"י REDSTATE.COM היום (ואתם יכולים להיות בטוחים שטביעת אצבעותיו של קו סנסטין נמצאת בעניין) כי הATF מחפש דרך
להגביל את הכבאים בהקשר להגדרה מה מתאים להם כנטילת סיכונים. אני לא ידעתי שנטילת סיכונים קשורה בדרך זו או אחרת לתיקון השני
(של החוקה). כבאים? בהקשר של נטילת סיכונים?
רפובליקאים ודמוקרטים והמדיה כולם מבטיחים לי, אפילו היה אצלי הרפובליקאי שבתמונה, איש שמילתו היא הכבוד שלו, כשאנחנו אמרנו שרוצים
לשלוט עלינו כאילו אנחנו במעבדת עכברים, קן סנסטין רוצה לשנות את ההגדרה של נטילת הסיכונים של הכבאים, אני רואה באופן שונה את
אמריקה ממה שקן סנסטין והנשיא רואים. הנשיא רואה את החוקה ככתב זכויות של חוקים שליליים ואילו הוא רוצה חוקים חיוביים. תנו לי להראות
לכם את ההבדל בין חוקים שליליים מול חוקים חיוביים,
הנשיא רואה את החוקה כך:
ואני רואה זאת כך:
זכויות לשלילה:
הממשלה אינה יכולה לקחת ממנו את חופש הדיבור, את המדיה החופשית, והממשלה גם אינה יכולה לעצור את עבודתכם הדתית (חופש הדת),
התיקון השני לחוקה: לאזרחים הזכות לשאת נשק ולהגן על עצמם מפני ממשלה דורסנית.
(הערה של THATS ALL FOLKS - לא ידעתי שהאבות המייסדים האמריקאים כה חששו מכוחה של ממשלה עריצה עד כדי כך שהם התירו
לאזרחים לשאת נשק ולהתנגד בכוח לממשלה שכזאת! עד כך היה פחדם מפני השתלטות של ממשלה עריצה על אזרחי ארה"ב!)

זכויות חיוביות:
זה מה שהנשיא רוצה שיהיה

חוש דיבור מוגבל (ללא שנאה וללא קונספירציות)
הממשלה תממן את המדיה. כולנו נצפה באל-ג'אזירה, וכמו שהילרי קלינטון אמרה: אין בזה פרסומות... ואנשים לא מתווכחים שם כל הזמן,
הו! (בציניות) אנשים מתווכחים? כי יש להם דעות שונות? היא (הילרי) כה חכמה,
כמו כן, ניתן לעבוד את אלוהים ... אלא אם כן...

היינו נתונים בשינה עמוקה במשך זמן רב מאוד, נאנסי פלוסי אמרה בשבוע שעבר, "הרפובליקאים חייבים להשתלט על המפלגה שלהם,
כי אנחנו שותפים בדעות שלנו (הדמוקרטים עם הרפובליקאים), (רומזת לכאוס דעות בתוך המפלגה הרפובליקאית ואי שיתוף פעולה
עם הנשיא), וגלן בק, משועשע כהרגלו אומר: אני אוהב את דבריה, אודות "שיתוף דעות".

כאן גלן בק בא ואומר: אם אתם שייכים לדעות שיש להחיל זכויות חיוביות - אין לי שום דבר משותף איתכם. אני מצטער.
אני דווקא בעד זכויות שליליות. עדיין נוכל לאהוב אחד את השני, אבל הילרי קלינטון תבכה כי אנשים אינם מסכימים בדעותיהם בטלוויזיה.
ואח"כ גם נצטרך לצאת לברייק פרסומות. (גלן בק תיאטרלי מתמיד).
כשננסי פלוסי בכתה בטלוויזיה היא בכתה על רדריק, מה שהיא בכתה עליו היה שנות ה60 של המאה ה20, הרדריק של השמאל (לא
מצליח להבין מה זה רדריק). זה נגמר בהצגת אימים, כפי שזה נגמר תמיד. מציג קומוניסט (הארווי מילק) שנורה וגלן בק שואל: האם אתם יודעים שהוא
נורה ע"י דמוקרט? אז כן, ננסי ראתה את זה לפני, אבל אם היא כה אמיתית, היכן היא עכשיו? היכן כל האחרים שכה דאגו אודות גבריאל גיפורד?
ולמה הם לא מדברים על מה שקרה בסוף השבוע? גלן בק אומר שלנשיא ולמדיה יש אינטרסים זהים ושניהם דוגלים ב"זכויות חיוביות".

ב1 ליולי 2009 כבר דיברתי על הספר "ההתקוממות הבאה" ואנשים קראו לי משוגע, ואמרתי שלימים הספר הזה יהיה המדריך למהומות באירופה וכך היה,
ןחוסר השקט שם נמשך, אמרתי גם שזה יקרה במזרח התיכון וזה אכן כך וחוסר השקט נמשך שם, אמרתי שזה יקרה גם באמריקה וזה קרה, וחוסר השקט
רק מתחיל עכשיו. מאז שנפגשנו בפעם האחרונה, לפני כ10 ימים, זה מה שקרה:
שמאלנים יצאו להפגנה בויסקונסין, אנשי האיגודים צעקו בוז במהלך השמעת ההמנון, הייתם יותר בטוחים במשחק של הפילדלפיה איגלס, דבר דומה,
ילדה בת 14 נותנת נאום כשבריוני האיגודים החלו לצעוק ולהשתיק אותה, אחד מהצופים צורח, היא רוצה להגיד לי מה לעשות? אין לה אפילו רשיון
נהיגה, (כמובן שצעקותיו מלווים בקללות שחלקן מצונזרות).
כאן גלן בק שואל: האם יש לנו ערכים משותפים באמריקה? וכאן הוא שואל, למה זה לא מופיע בראש החדשות הערב? האם אנחנו אמריקאים או שאנחנו
הופכים למפלצות? ומה עם אורגון? שימו לב מה הבריון אומר שהוא עושה לדגל האמריקאי כל יום, המפגין אומר: אני מנגב את התחת שלי כל יום
בדגל האמריקאי, ננסי פלוסי (חוזר לטפל בה) , האם יש לנו ערכים משותפים?
איפה התקשורת? כמה דברים אנטישמיים שקרו רק בימים האחרונים? תחילה לואיס פרחאן:
הנשיא של ארה"ב עצר את מטוסו בלאס וגאס וראש העיר הקטן היהודי, אפילו לא בא לכבד אותו? ... זו הדרך שהם חושבים, אתם כלום בשבילם
(בהקשר של ראש העיר "הקטן והיהודי").
גלן בק מציין כי האיש נואם בפני 18000 צופים!
גלן שואל אם הדברים לא ראויים לגינוי. ומכאן לדוגמא אחרת "כתר קוצים" (הופיע בואניטי פייר), הבקורת הזו נאמרה על התכנית שלי על ישראל,
בזמן שהיא עדיין היתה באוויר, (הבקורת מעליבה את שלושת אורחיו של גלן בק בדיון על ישראל), "ג'ון האגי הכומר האפוקליפטי (התומך בישראל)
דורי גולד הידוע כ"שיעמום" ורבי אמריקאי שאת שמו ארשום בקצרה, ברגע שיאמר משהו מעניין".
גלן בק אומר, זו היתה שנאה (למי שכתב זאת), אני לא חושב שיש להחרים את הדברים אלא פשוט לציין אותם. ואני תוהה אם הקבוצות של
סורוס יערכו מסדר זיהוי לגלות מי כתב זאת. ורק כדי להמשיך את כל הדברים שקרו מאז נפגשנו בפעם האחרונה,
ביל איירס אומר בראיון, שהוא לא מתחרט על הפגזת הפנטגון ועוד משרדים ממשלתיים והסיבה היא שאף אחד לא נהרג, רק רכוש נהרס, בעוד
שכל שבוע שהמלחמה נמשכת 6000 אנשים מתים. מזג האוויר במחתרת באמת לקח אחריות על חופן - ייתכן תריסר - אתה יודע, פעולות קיצוניות
של ונדליזם, זה נכון. אבל בהשוואה למה שנעשה (בעבר) בויאטנם, כולל ההפצצות הבלתי חוקיות של ערים, אשר ג'ון מקיין לקח חלק בהם, והוא
כמובן פושע מלחמה.
גלן בק מוציא את העיקר: פעולות קיצוניות של ונדליזם. הוא מגדיר מטען צינור בסן פרנסיסקו ב1970 של הקבוצה הקיצונית שהרגה שוטר אחד
ופצעה קשה שוטר שני, כפעולה קיצונית של ונדליזם. פיצוץ מקרי (תאונה) ב1970 בגריניץ' וילג' בבית העיריה, הרגה 3 רדיקלים, רק פעולה
קיצונית של ונדליזם, 1981, שוד מזוין של רכב ברינקס, שבו נהרגו כמה מחברי החוליה הרדיקלית, ו2 שוטרים ואת האיש של ברינקס,כולם היו
תוצאה של פעולה קיצונית של ונדליזם. אז היתה מלחמה, אתם יודעים ב1981 (מלגלג על טענת ביל איירס שכביכול הכל בשל המלחמה
בויאטנם). כרגע איש זה כותב ספרים לילדים שלכם, הוא מלמד או שהיה מלמד בקולג' ועכשיו הוא עובד בארגון משט הפלוטילה האנטי
ישראלי, ואתה אומר לי שאני מדבר לרב משעמם ולאישיות ישראלית משעממת, שישראל מוכנסת למלכודת. ואני שוב שואל את נאנסי פאלוסי
האם אנחנו חולקים את אותם הערכים? אני לא חושב כך יותר.

ואן ג'ונס בחדשות שוב, צוטט בפעם הקודמת: "לא עוד בריתות שבורות, תן להם את העושר (הון). תן להם את העושר. תן להם את הכבוד".
אם אתם חושבים שזו רק פעילות של קבוצה בלתי חשובה, חישבו שוב. הארגון של ואן גו'נס היה שם, אל גור היה שם, אפילו הדובר של אובמה
היה שם, בכל מקרה אובמה נפגש עם נציגי קבוצה זו בבית הלבן. (מראה צילום של כל משתתפי הפגישה בבית הלבן). אתם יודעים היכן זה?
זה החדר שבו הקבינט מתכנס. זוכרים את הדמוקרט שאמר שאובמה לא נפגש אף פעם עם הקבינט שלו, ברור שלו, אלה הם הקבינט שלו!
הנשיא מעוניין בהפצה מחדש של הכוח, הוא אפילו אמר זאת בקמפיין הבחירות שלו, מעבר לאנרגיות ירוקות, אבל הכל מסווה, אז עכשיו הם
הולכים דרך הנוער כי הם אינם יכולים לעבור אותכם. שימו לב מה אומר לנוער ואן גו'נס בסוף שבוע זה:
"כשתחזרו הביתה, שנו את הכוח בשולחן (בחג התודה האמריקאי - THANKS GIVING), כאשר הדוד ג'ו שלכם שאוהב את פוקס ניוז,
יתחיל לדבר אליכם, וישתלט על השיחה..." , כאן גלן בק מפסיק את השידור של ואן ג'ונס ואומר:
אומר לכם כך, הציבור של פוקס נדחף לפינה, כי אנחנו אומרים לכם את האמת, אנו חייבים להגיע לנוער. שימו לב למה שהוא אומר,אל תשמעו
למבוגרים, למשפחה שלכם, תלמדו אותם אתם, ואל גור אמר בהמשך את הדברים הבאים:
"יש דברים מסויימים אודות העולם שאתם יודעים, שהמבוגרים אינם יודעים..." זו לא הפעם הראשונה שאל גור אמר דברים כאלה, להתעלם מההורים שלכם.
ב15 לאפריל הוא אמר לילדים: (קשה לשמוע את דבריו), גלן בק אומר: הוא אומר לילדים יש לכם מנהיגים עיקריים עכשיו, אל תקשיבו להוריכם,
אתם צריכים לחנך את הוריכם, ככל שהדברים משתנים ככה הם נשארים אותו דבר, אותצם רדיקלים הם אותם רדיקלים, שהיו אומרים לכולם בשנות ה60
אל תאמינו לאף אחד מעל גיל 30, אל תסמכו על הוריכם, וביל איירס אף אומר: הירגו את הוריכם, הירגו את הוריכם. זה מה שהוא אמר בשנות ה60.
עכשיו הם אומרים, אל תסמכו על הוריכם , אל תקשיבו להם, תלמדו אותם. אל תשמעו לאף אחד מעל 30, אל תסמכו על אף אחד מעל גיל 30, חוץ
מאיתנו (הרדיקלים).
האם אתם יודעים שאל גור התייחס לזכויות הסביבה כמו לזכויות האזרח. השמאל חשוב שהכל זה זכויות אזרח, כולל אינטרנט, טלוויזיה בכבלים, מזון
עם שמן טראנס (שמן מזיק לבריאות המצוי במיוחד במזון מהיר וחטיפים), הכל אצלם זה זכויות אזרח. (מראה מישהו שאומר): משירותי בריאות שהם
זכות לשירותי בריאות שלא ניתנים להעברה לאחרים של כל אזרח אמריקאי (כנראה שמדובר לתת לכל אזרח זכות בלתי מעורערת ובלתי מוגבלת לטיפול בריאותי).
(הילרי קלינטון מופיעה בסרט): אני מציעה שנקודת המוצא לחיזיון זה כמו: להתחייבות גלובלית לחופש באינטרנט, להגן על זכויות אדם באופן מקוון כמו שאנו עושים
באופן לא מקוון (מנותק), להילחם למען לזכויות אדם, להילחם למען חופש אנושי, ולהילחם בעד כבוד אנושי.... (בלה בלה בלה),
(עולה על המסך נציג אחר): אני מאמין ששרותי הבריאות הם זכות אזרחית,
(בראיון שלפני הבחירות עם המועמדים) האם הבריאות בארה"ב זו זכות יתר (כזאת שנקנית), זכות (מגיע לי) או אחריות?
(אובמה מופיע בתמונה): אני חושב שזה צריך להיות זכות לכל אמריקאי.
(וכאן גלן בק קם ופונה ללוח ואומר) וזה מפנה אותנו שוב לחוקה.
החוקה אומרת מה על ממשלה לא לעשות. אבל הם שמנים זאת למה שהממשלה כן צריכה לעשות, חייבת לעשות.
חייבת אינטרנט מהיר, חחיבת את זה וחייבת את זה...
אני חושב שזה מעליב לזכרו של מרתין לותר קינג וכל מי שצעדו איתו , עלבון לארגוני זכויות האדם שצעדו, האם התמקחות
קולקטיבית היא אותו דבר? אנשים נהרגו, אנשים הופלו, אנשים ניתלו בגלל צבע עורם, שום דבר אחר, רק בגלל צבע עורם,
ואתם משווים זאת להתמקחויות על שכר?
(פונה למדיה), איך אתם משווים זאת, איך אתם ישנים בלילה?
אני יודע על אדם אחד שיסכים, ואן ג'ונס, שאומר את זה כאן: כשתלכו הביתה, שנו את "מאזן הכוחות" בארוחת החג, כש"הדוד
ג'ו" שלכם שאוהב את פוקס ניוז, ...
(גלן בק פונה לפירוש) חוץ מעניין הפוקס ניוז, "הדוד ג'ו" שאני זוכר מלפני זמן רב היה התייחסות לדוד ד'ו סטאלין (המנהיג הרוסי
של מלחמת העולם השניה), ממשלת ארה"ב שרצתה בשיתוף פעולה כבעל ברית עם סטלין הדביקה לו בזמנו את הכינוי הזה,
כדי לאפשר לציבור לא להיבהל מדמותו המאיימת.

המחיר הממוצע של גלון דלק 3.83$. אני רוצה להראות לכם גרף של מחירי הדלק. אפ ץסץכךן כאם ב2005 , כאשר הוריקן
קתרינה פגע בארה"ב, 25% ממתקני הייצור במפרץ מקסיקו קרסו, והנפט זינק ל3.11 $ לגלון. מאוחר יותר המחירים נרגעו
עד לקיץ 2006 שבו המחיר עלה שוב עקב שידרוג בתי הזיקוק עקב הוראות הרגולציה החדשה של הדלק. ואז בקיץ 2007
(בקיץ תמיד המחירים עולים), היתה סידרה של ארועים שגרמו לבתי הזיקוק להיעצר כמו אש באתר של חברת שברון, בעיות
מיכניות בחלק מבתי הזיקוק בקליפורניה ועוד, בקיץ 2008 המחיר עלה כשהשוק התמוטט (היתה ספקולציה במחירי הנפט)
אז הפנטגון טען שמישהו משחק במשחקים (כדי להשפיע על מחיר הדלק), 145$ לחבית, 4.12$ לגלון.
באמצע 2008 הנשיא נבחר ושימו לב, הממוצע לכל תקופתו של אובמה גבוהה יותר מהתחתיות של מחיר הנפט שקדמו לו.
בתקופת אובמה אין ירידות מחירים כלל (שוק לא חופשי). ועכשיו הגענו למצרים ולמהפיכות במזרח התיכון, ומכאן מחיר הנפט
מתחיל לעלות בלא מעצור.שימו לב מה יקרה כשהמחיר לגלון ייגע ב4.12$, תהיה נפילה אדירה במחיר הנפט. מה אתם
חושבים שיקרה (אז)? כשזה מגיע לדלק, עליכם לשאול את עצמכם, את השאלות הבאות:
- האם זהמזרח התיכון הולך להיות יותר יציב או פחות יציב?
- האם אנו סומכים על עצמנו? האם אנו דואגים להשיג נפט ממקורותינו שלנו?
- האם אנו דואגים לידידים שיוכלו לעזור בעת צרה? האם אנו עושים בריתות עם אומות אחרות עשירות?

בוא נתחיל עם התשובה לשאלה הראשונה, האם המזרח התיכון הולך ליציבות או לחוסר יציבות?
הכל הולך לכיוון הרע, לוב במלחמת אזרחים, מצרים פונה לאיסלם קיצוני, מהומות בתימן סוריה ובחריין, וישראל המותקפת
ללא הרף ע"י שכנותיה, כולל אירן, אז האם הולך להיות טוב יותר בקיץ או פחות טוב?
תשובה 2, האם אנחנו דואגים להרחבת המקורות שלנו כדי למתן את עליית המחירים הגדולה?
התשובה היא לא. הEPA אומר שעכשיו הם זקוקים להגדלת כמות המועסקים כי הם אינם עומדים בדרישות הרגולציה
סביב מפרץ מקסיקו (קן סנסטין). עלינו לפתוח כל ערוץ בר השגה לנפט, מפרץ מקסיקו, אלסקה ועוד מקומות בארה"ב,
יש לנו בארה"ב נפט יותר מכל ארצות הנפט ביחד (גלן בק מונה רשימה ארוכה מאוד של מדינות נפט), יש לנו פחם
בשביל לספק את הצריכה לעשרות שנים ! אנחנו גם יכולים לפתח אנרגיה גרעינית, לא, זה מסוכן מידי, הפחם מזהם מידי
אז אנחנו לא עושים כלום! הנשיא נתן נאום והוא רוצה לשים עוד מליון מכוניות חשמליות בדרכים, אבל מכוניות אלה מופעלות
ע"י משהו. האם זה גז? דלק? פחם? משהו? תראו את הנקודה שבה הגיע שיא מחיר הדלק, ומה קרה אח"כ? (הנפילה הגדולה),
האם אנו הולכים אם כן לתקופה יציבה יותר או לא יציבה?
האם אנו עושים בריתות עם עוד ארצות? לא, לא. ההיפך הוא הנכון, סעודיה כועסת עלינו, מנהיגת הימין בצרפת, לה פאן,
שיש לה סיכויים לדחוק את סרקוזי החוצה בבחירות הבאות, לה פאן אמרה שאם היא תזכה בבחירות, היא תעזוב את נאטו
ותעשה ברית חדשה עם רוסיה (!), הו (גלן מעמיד פני ממופתע) למה?
בגלל ענייני הבטחון באספקת האנרגיה. בפשטות אפשר לומר, הם צריכים נפט. והם יעשו ברית עם רוסיה, כדי להבטיח זאת.
מה שרייגן אמר, קורה עכשיו, רוסיה בנתה צינור דלק ולכן יש לה שליטה על אירופה. והכוח בעולם משתנה. וכמה מפתיע
שצרפת היא הראשונה לקפל את הזנב ולרוץ לרוסיה. בכל זאת, עלינו לרכוש מס' חברים, לא?
אנחנו עושים ברית עם ברזיל, שרק בחרה עתה לוחמת גרילה מרקסיסטית לראשות הממשלה, שישבה בכלא בשל פעולות
חתרניות כנגד הממשלה, עתה היא מובילה את הממשלה שאני ואתה רשמנו לה צ'ק של 2 בליון דולר לפיתוח דלק ביולוגי.
ועכשיו, כשנה אחרי הזיהום במפרץ מקסיקו, נתן הנשיא לברזיל רשיון קידוח במפרץ לחברה ברזילאית ולא לחברות
אמריקאיות שעדיין מקורקעות. ואז נסע הנשיא לברזיל והצהיר שם שעלינו לכרות ברית אסטרטגית עם הברזילאים.
אולם הוא לא חתם שם על הסכם אסטרטגי אלא חלוקה מחדש של העושר.
נפט עושה דבר אחד, הוא מפעיל כל דבר על פני הפלנטה שלנו. הרכבות, המשאיות, מכונות הטוויה שלנו (טכסטיל),
תחנות רוח, הטרקטורים של החקלאים שלנו, החדשות הטובות הן שאנו חוקרים אתנול (דלק ביולוגי עשוי מתירס).
אבל לפחות יש לנו שרשרת אספקה בלתי נגמרת של תירס. לא ! המשבר הבא שיקרה שישתלב ביחד עם משבר
הדלק יהיה - בעוד כמה שניות...
כל הבנקים הגדולים בעולם התכנסו מודאגים בסוף השבוע בנושא אחד והוא עליית מחירי המזון. ראש הבנק העולמי
אמר בעניין זה: אנו נמצאים שוק אחד בלבד ממשבר קולוסאלי.
(גלן שואל) ומה יכול משבר כזה להיות? רעידת אדמה כמו ביפן? או חוסר היציבות במזרח התיכון? או אולי הטורנדואים
בלב ארה"ב? אז מה זה אומר משבר בהיקף עצום? האם זה 245 סופות הטורנדו שעברו על ארה"ב במהלך סוף השבוע?
או השטפונות באוסטרליה? האש במזרח התיכון או הרעידות אדמה והצונאמי ביפן? זה לא משנה. העולם נמצא על הקצה
ויבול התירס נמצא בנקודה הנמוכה ביותר ב15 שנים האחרונות.משרד החקלאות האמריקאי צופה ירידה של 5%
ברזרבות של ארצנו. יבול התירס המוקדש לדלק הינו כ40% מהיבול הכולל. במה נבחר? במזון או בדלק?
האם נשרוף את המזון שלנו? האם אני עושה יותר ממה שזה? הנה , הוא ה"סוחר בפחד", לא אני.
בשבוע האחרונות הייתי בחברת סוחרי קומודיטיס ותיקים בשיקגו (שוק הסחורות הגדול ביותר בעולם ושם עיקר הפעילות היא
של חוזים עתידיים ואופציות עתידיות). סוחר אחד אמר לי מספרים מדהימים, עד כמה מחיר המזון עלה וכמה הוא עוד צפוי
לעלות. יש מפה של החוות שמגדלות תירס. חוות אלה מגדלות 2.2 מליון אייקרים של תירס.השנה נשתלו עוד 4 מליון אייקרים.
ובמקביל אספקת התירס שלנו נמצאת בתחתית כל ה15 השנים האחרונות. אז למה זה? (לכאורה תוספת מליוני אייקרים לגידול
תירס היו צריכים להגדיל את שטחי התירס והיבול). הסוחר אומר שמחזור קטיפת היבול הינו בין 15 ל18 ימים בלבד ולכן
שרשרת האספקה שלנו פגיעה מאוד. אבל אל תדאגו, תמיד נוכל לגדל עוד... לא?! לא, אנחנו לא יכולים. אנו מחוייבים לאתנול
הסתכלו על האיזורים המיועדים לאתנול, רובם סביב שיקגו ואילינוי. בתי זיקוק של נפט חסרים אבל בתי זיקוק לאתנול, יש בכמויות
אדירות. יש 204 בתי זיקוק לאתנול פעילים ועוד 9 בהקמה. ארה"ב מפיקה 13 בליון גלונים של אתנול, עליה של 800% בעשור,
השנה אנו מצפים 13.5 מליון בושל של תירס, אתנול 37% מהכמות, מזון (כולל גם סירופים ומוצרים לתעשיית המזון) 8.3%, יצוא 16%.
אל תדאגו, אם העולם רעב, אם ישנן סופות, אנו נשתול עוד תירס.אבל רגע, איננו יכולים לעשות זאת (בתיאטרליות) כי מחירי הגז יעלו
בטירוף. שוב אנחנו חוזרים למשוואה מזון או דלק?
ואני רואה כאן תבנית.אנו נמצאים במצב של הפסד-הפסד (כלומר, מה שלא נעשה, נפסיד). ואנו זקוקים רק לעוד משבר גלובלי אחד...
אבל הגאונים בוושינגטון טוענים שאין לכם מה לדאוג ואפילו דואגים לכך שלא תחשבו אפילו על לשתול סביב ביתכם ירקות ופירות
(גלן בק הזכיר בתכניות קודמות שלו על שמועה עקשנית שהרגולציה בארה"ב מתעתדת לאסור על אזרחי ארה"ב לגדל מזון אצלם
בבית (מסביב לבית).

פסח הוא חג שמזכיר לנו שאלוהים לא שוכח את אנשיו, את ילדיו ואת ההבטחות שהבטיח להם, הוא שולח את אנשיו מהכלא (רמז ליציאת
מצרים),

הערות המתרגם:
התכנית מציגה עובדות מזעזעות על מה שהולך לקרות באמריקה ובעולם
כולו. על פי רוב אנו מרוכזים סביב עצמנו במזרח התיכון אבל בשידור זה נחשפנו לדברים מבהילים שקורים באמריקה, כשלכל ברור
שהכיוון הוא למטה. מי שיקרא היטב את הדברים יראה עד כמה המצב של בת בריתנו היחידה היום חמור. אנו נשענים על קנה רצוץ.
מעניינת הסיומת של דברי גלן בק שמציין את אלוהים שדואג לשלוח את אנשיו לחופשי בחג הפסח. לא שמעתי אף מנהיג ישראלי
מציין בדבריו לחג את אלוהים. אף אחד לא מודה לאלוהים על הניסים הרבים שקורים לנו לאחרונה, אסון שנמנע ברכבת, למעלה
מ100 טילים שנפלו על דרום הארץ ללא נפגעים, ועוד, אז תרשו לי להודות בשם כולנו לאלוהים על הניסים שהוא עשה ועושה
לנו כל יום ויום. בברכת חג שמח לכל עם ישראל

Thats all folks

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י''ח בניסן תשע''א    16:34   22.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. גלן בק, מופע סטנד אפ קומדי אדיר מהלילה 20.04.11  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב יום רביעי ט''ז בניסן תשע''א 09:41 20.04.11

גלן בק, מופע סטנד אפ קומדי אדיר מהלילה

הקישו על הלינק
ולחצו על התכנית בתאריך 19 לאפריל 2011

זמן לרגולציה על ... מחניים

אתחיל הלילה בברכות לאלוהים בגלל מח' הבריאות של ניו יורק. לא לעתים קרובות אני אומר דברים בזכות סוכנות ממשלתית מסיבית ונפוחה
מלאה בבירוקרטים חסרי מוח הגורמת למדינה לפשוט את הרגל ע"י כך שמשקיעה בבוץ את כולם בסרטים אדומים. אולם, הפעם הזאת, הם
התעלו על עצמם, והצילו כל אחד מהילדים במדינה מפציעה חמורה ואולי אפילו ... מוות. (נשמע רציני להפליא). ואיך הם עשו זאת?
אחרי שעות של תקיעת עטים, במחקר יקר, מנוצח ע"י מיטב המוחות במדינה, פקידי ציבור זיהו והכינו רשימה של דברים מסוכנים של ילדים
במחנות נוער. זו רשימה מדהימה, כי מעולם לא העליתי במוחי שכמה מפעילויות אלה יכולים לגרום לנזק כה קשה לילדים (עדיין בהבעה
רצינית ודרמטית). הנה הרשימה:
Freeze tag
wiffle ball
kickball
capture the flag
red rover
dodge ball (מחניים)

(כולם רשימה של משחקי ילדים).

כדור גומי נזרק במפתיע לעברו של גלן בק, מדובר בכדור לילדים בני 3-4 שמשחקים בחוף הים עם כדורי גומי/פלסטיק צבעוניים כאלה).

כן, (מחייך גלן), אם הייתי חושב מהר, הייתי אולי נפגע, אולי אפילו נהרג, בשידור חי! (גלן מפנה ראשו למעלה במחווה דרמטית) תודה ישו!
שמדינת ניו יורק מחפשת אותך ואת ילדיך.כל מה שהם מבקשים זה שכל קבוצה המשחקת באחד מפעילויות אלה, נסו לתקוע את זה בראשכם,
(עדיין בנימה רצינית ודרמטית) במחנות הנוער בקיץ (משהו כמו הקייטנות בארץ אלא שמדובר בסוג של פנימיות ולא קייטנות של חצי יום),
תארו לכם את הילדים שלכם הולכים לשבוע, והם ישחקו FREEZE TAG או אפילו WIFFLE BALL, אינכם יכולים להרשות זאת
בניו יורק, לא , לעזאזל לא! (הפסקה דרמטית)
אם אתם רוצים לשחק דודג' בול (מחניים) או קיקבול, עליכם להירשם ולשלם 200 דולר עמלה, כדי לקבל את אישור המדינה למחנות קיץ.
אז בפעם הבאה שידידיכם מתחילים להשליך בוץ על פוליטיקאים ההופכים את אמריקה לנכה, עם הרים של סרטים אדומים, ושום דבר
מלבד חובות, תזכירו להם!

סכנה!
ילדים אסור שישחקו ב- בו בו!, זה לא טוב מידי , תתקנו את זה ל-
סכנה!
ילדים לעולם לא ישחקו ב- בו בו!

(עדיין בפנים רציניות ודרמטיות) ממשלתנו עושה את הדבר הנכון, מצילה את ילדים קטנים (שם את הכדור כמחסום בינו לבין המצלמה)
ממוות אלים ואכזרי הסוחף את האומה, ... תודה ניו יורק, (גלן בק הולך לצד המסך לאיזור אחר של האולפן ובדרך משליך את הכדור
לעבר המצלמה).

(ממש קטע בידור במיטבו, גלן בק ציני, איך הוא לא מתפוצץ מצחוק, אבל לא לשכוח שמדובר כאן בהחלטה אדמיניסרטיבית של
מדינת ניו יורק לאסור בין השאר על משחקי בו-בו, עם כדורים שאתם נותנים לילדיכם בני ה3).

זה בטח נראה לכם סרקסטי, נכון? (מחייך) המצאתי את זה ממשהו באיזור זה (מצביע על החזה והבטן שלו). הלו אמריקה
(פותח למעשה את שידור היום).

אני שואל אתכם, אם הייתם יכולים לבקש "שידור חוזר" לתקופה בהסטוריה, כשהממשלה כה התאמצה לשמור על ילדינו הרכים
(קוורא לטכנאים שאיננו רואים) - תן לי את הכדור! רגע, היזהר, אל תזרוק את זה, אני יכול להיהרג! (הוא קם מהשולחן עליו הוא
יושב) אני יכול להיהרג, אמריקה! (כשהטכנאי ניגש אליו עם הכדור, הוא קורא לו) בזהירות בזהירות בזהירות!
(גלן בק מחזיק את הכדור כאילו זו פצצה לפחות, מעמיד פני מפוחד), הממשלה רוצה שתדע (מתנשף במתח איום) שעל ילדיך
להיות זהירים מאוד עם כדורים מסוג כזה (כדורי פלסטיק לילדים בני 3), זה יכול לפגוע או להרוג, אולם באותו זמן, מוזר,
באותו זמן, הממשלה אומרת לנו, הא! זה שגעון להכין את עצמכם, פשוט תקוו לטוב, מעולם לא ראיתי זאת, מאנשים אחראיים
הם אומרים לנו, תדאגו בגלל זה (כדורי הבו בו) אבל אל תדאגו בשביל שום דבר אחר, אתם, אתם תלכו לקניות, הכל יהיה
בסדר. אל תשאלו מאומה, אלוהים יעזור! שתלמד את ילדך שיהיה לו מעט אומץ (להחזיק בכדור, מעמיד פני מפוחד שאוחז
בעל כורחו את הכדור...) אני אולי לא אבחר למשחק RED ROVER,(נואש),
הו, טרגי, זה הופך קשה להבדיל בין פיקציה ופאנטזי לבין המציאות, שום דבר לא נשמע הגיוני, קשה להתעלם מהסערה
המושלמת שנבנית באופק, אנו מודאגים בגלל זה (כדור הפלסטיק הצבעוני). אבל אנחנו בפירוש, בפירוש לא דואגים בגלל
זה (מראה את המונים המראים מידי שניה את החוב הלאומי של ארה"ב העולה בטירוף לעבר ה14.3 טריליון דולר, באמריקה
כמו באמריקה, מישהו דאג להעלות שעון שיחשב ויראה את החוב הלאומי איך הוא גדל מידי שניה...)

לא, אל תדאגו לזה, הם ידאגו לזה, זה(הכדור) מה שעלינו להיות מודאגים בשבילו...
הנה עברנו לחוב לאומי של 14.3 טריליון דולרים בפעם הראשונה בכל תולדות ההסטוריה האנושית, כדי לתת לכם מושג
מהו גודלו של הסכום הזה (כי הסכום אינו נתפס בתודעה) הוא גדל ביממה האחרונה ב34.45 מיליארד דולר, רק ביממה
האחרונה, יום המס (שחל אמש ושבו האמריקאים סוגרים חשבונות ומדווחים לממשל על רווחיהם ומשלמים את מיסיהם).
34 מליארד דולר ביום אחד!
אבל אל תדאגו, הקונגרס כבר דאג לקיצוץ של 38 מיליארד דולר, והם נאבקו כל כך הרבה בשביל זה, וזה יום אחד! (גלן
בק מנופף באצבעו). והמספרים פשוט ממשיכים לרוץ.... (החוב הלאומי של ארה"ב - 14,309,269,228,795$
החוב לאזרח 45,979$ החוב למשלם מס 128,653$, הוצאות המימשל האמריקאי 3,531,703,414,201$
הגרעון של המימשל האמריקאי 1,349,876,409,418$)

הם מאוד רציניים בקטע של קיצוצים, רגולטורים פדרליים רוצים שתאמינו ש- (חוטף את הכדור שוב מהשולחן) שזה מה שיעמוד
בפנינו (בהבעה של פאניקה, מחזיק את הכדור כאילו זו פצצה), אבל אינפלציה (גלן בק עובר מסטנדאפ להרצאה מלומדת
בתוך שניה) היא תחת שליטה. האינפלציה להזכירכם היא 2.7% (בשעור שנתי) אבל אם לא נחשב את האינפלציה לפי החישוב
הזה (של הממשלה) אלא בצורה שבה חישבנו את האינפלציה מאז ומתמיד, (עד שנות ה80... ואז הממשלה שינתה את החישוב)
הרי שהאינפלציה האמיתית היא 9.6% (במונחים שנתיים!). (גלן בק משועשע) נו, זה כבר נראה יותר הגיוני, לא?
מחירי הדלק בארה"ב כבר עברו את 4 $ לגלון בכ6 מדינות בארה"ב. הבורסה בארה"ב צללה אתמול, הורידה כמעט 250 נק'
ובסופו של יום 140 נק'. אני תוהה אם מישהו במימשל דואג להכניס כמות גדולה של כסף ברגע האחרון כדי לתקן את השער,
(הערה: גם אני שמתי לב שכל סוף יום המימשל דואג למתן כל ירידה שהיא, מציפים את השוק בכסף, מאז תחילת הQE2). אני תוהה,
והכן, מה גורם לשוק לצלול? מהפיכות בארצות שמשם אנו מקבלים את כל האנרגיה שלנו?: לא, רק ממשיכים לזרוק כסף לתוך
הבורסה, האם זה לא נהדר שוול סטריט מנצחים?
כבר ב2008 הזהרנו, 6 חודשים לפני שאובמה נבחר, הזהרנו מפני ירידת הערך של הדולר וחוסר היכולת של ארה"ב להחזיר את
חובותיה, (שומעים את גלן בק מצטט דברים מאז), "גלן בק משוגע" צווח גלן בק באולפן, בזמן שילדים מתים מכדורי WIFFLE BALL
הוא מדבר על זה... וזה תחת שלטונו של ג'ורג' וו. בוש. אז קראו לי מסוכן, או שהייתי מדוייק (בתחזית שלי).
עליכם לשאול את עצמכם,
האם הגרוע ביותר מאחורינו?
האם מזון ודלק יהיו יותר או פחות יקרים בעתיד?
האם הפנסיה שלי בטוחה? הבזבוזים בוושינגטון האם הם ישפיעו שיהיו לי יותר או פחות?
האם יש עוד דברים בהם אוכל להגן על עצמי?
(גלן בק מונה את השאלות ומראה שהכל הולך להיות רע יותר ושגם יש מה לעשות, אפילו במצב זה)
והשאלה החשובה ביותר היא: למה מישהו ינסה לשכנע אותי להישאר "לא מוכן"? למה?

מעלה גרף על המסך, סקר האם יש סיכוי לראלי (עליה) של 20% או ירידה של 20%
הטור השמאלי היה בינואר השנה, ובו רואים שהרוב (כמעט 70%) חשבו שהשוק יעלה.
ועכשיו באפריל, כמעט 55% סבורים שהולכת להיות מפולת.

השוק מגיב להורדת התחזית של S&P של כלכלת ארה"ב מ"יציב" (זה אנחנו) ל-"שלילי".
עד כמה הורדת תחזית זו משמעותית?
בשני עשורים היו 5 אירועים של הורדת דרוג של מדינות מAAA (הדרגה העליונה) לפחות, פעם
ראשונה ב70 שנה שהורדת הדרוג קורית לארה"ב. תחזרו במכונת הזמן 70 שנה אחורה ותחפשו
איזה ארוע גרם לנו לרדת בדרוג, ותגיעו ל... הפצצת פרל הארבור ע"י היפנים (שגרמה להשמדה
חלקית של צי ארה"ב באוקינוס השקט והכריחה את ארה"ב להיכנס למלחמה נגד יפן וגרמניה).
תשאלו את עצמכם אם זו הפעם האחרונה שבה איבדנו את הדירוג, מה הארוע העכשווי, שגורם
לאיבוד הדרוג? מה הפרל הארבור שלנו כיום? (גלן בק שב ומראה את החוב המטורף של
ארה"ב המתקתק בקצבים מפחידים).
הורדת הקרדיט של ארה"ב זה ארוע נדיר ביותר, וזה סימן האזהרה הראשון, הי, אני חושב שפגענו
בקרחון (מסמן בידיו כאילו הספינה שוקעת), זו אזהרה שאר"הב לא תוכל להחזיר את חובותיה
לפני שתאבד קודם לכן את הדרוג AAA שלה. כאן יש דבר נוסף שהזהרתי מפניו וזה הפחתת
ערך הדולר והמעבר לזהב, וקראו לי "זורע בהלה" אני ממש רגיל לזה עכשיו, אני לא יודע מה אעשה
אם אנשים יפסיקו לקרוא לי "מפחיד מקצועי...", אנשים אז טענו שאני אומר זאת כדי להטות את
מחיר הזהב למעלה (מעין פעולה שאסורה), האם יש מישהו בתקשורת שאומר משהו אמיתי?
האם מישהו בתקשורת מאמין בכלל במשהו בעסק הזה?
הזהב אינו זקוק לי (כדי שאעלה את ערכו) ,המימשל האמריקאי דואג להריץ את הזהב יפה מאוד לבדו
(באמצעות החלטותיו),בגלל שהממשלה מוציאה יותר משמכניסה היא הופכת את הדולר לזבל ואת
מחיר הזהב מעלה לשמים. ערכו של הזהב היה אמיתי (שמר על הערך) בערך מאז ימי משה רבנו,
האם מישהו יודע שהדולר הגיע היום ל1500$ בפעם הראשונה?
זה מצחיק כיוון שבפעם הראשונה שדיברתי על הזהב שהולך לעלות, ערכו היה 670$!
כל המומחים צעקו, גלן זה לא יכול לעלות יותר ואז זה הגיע ל1000$ , והמומחים צעקו אוקי,
אוקי, זה לא יכול לעבור את האלף דולר...ביולי השנה הקודמת איש הקונגרס ווינר אירגן חקירה
ואז הדולר היה 1189$ לאונקיה, הוא ניהל חקירה על אחד מהספונסרים שלי, זו לא היתה חקירה
פוליטית (גלן בק לועג לאיש הקונגרס) זו היתה חקירה איך אני משכנע אנשים לקנות זהב (ולהעלות
את המחיר שלו).
(מציג את עליית מחירי הזהב - 31.28% בשנה האחרונה, אח"כ הוא מראה את הגרף של הכסף שגם הוא עולה
בצורה מטאורית, כמעט 144% בשנה האחרונה).
ומה הם עושים? כלום!
הם לוויים בוושינגטון 188 מיליון דולר בכל שעה. לווים! 188 מליון דולר בכל שעה!
האם מישהו יכול להסביר את זה? מראה את השאלה הראשונה שנשאלה,הגרוע ביותר עוד לפנינו,
מזון ודלק לא יהיה יותר זול, הפנסיה שלכם מובטחת, יש דברים שביכולתכם לעשות... אם יש לכם מזון תחת ידכם
לכו תקנו עוד כל עוד זה זול, אמרתי שבאביב זה הולך להיות קשה יותר, ועוד שאלה
למה מישהו ידחוק בכם לא לעשות כלום ולסמוך על הממשלה?
איך אמריקה משלמת את חובותיה? כמו שאתם, דרך כרטיס אשראי, והמדינה כרגע יכולה לעשות זאת כי יש לה דרוג
AAA , זה כמו שתלך לקנות מכונית, יבדקו את האשראי שלך ויאמרו, יש לך אשראי מצויין, מיד תקבל הלוואה נוחה
והופ, יש לך מכונית חדשה. אבל מה יקרה שיש לך אשראי דפוק? (לא משיב אבל נותן לכולם להבין מה יקרה).
הS&P אומר לנו מה מצפה לנו באופק. סטטוס AAA הוא הגבוה ביותר, הזכרתי, רק 5 מדינות ב20 השנים האחרונות
קיבלו הורדת דרוג ל-"שלילי", ורק 2 מהן זכו מחדש באימון ובדרגה העליונה. בריטניה החזירה רק לאחרונה את הדרוג
שלה, וזה בגלל שהם קיבלו עליהם הוראות נוקשות מאוד בחיתוך בהוצאות. אבל האם אתם זוכרים מה קרה בעקבות
זאת ברחובות? (מראה המונים מתפרעים ברחובות של אנגליה). הקומוניסטים ומהרקסיסטים והרדיקלים יצאו מהחורים
שלהם. אני רוצה להראות לכם גרף של הורדות הדרוג של המדינות:

רק 2 מכלכלות העולם נמצאות בסטטוס שלילי, ארה"ב ו... ספרד. כלכלת ספרד היא אש, אבל לא אש מהסוג החיובי.
יש להם אבטלה של 20%, ובוא נסתכל בחוב שלנו כאחוז מהתל"ג: תראו תראו, אנחנו השניים הכי גבוהים.
הראשונים הם יפן ששוקעים באוקיאנוס עם 220.3% ואנחנו בתור עם 91.6%. אנו מפסידים את האשראי הזול שלנו,
אל תדאגו אמריקה, לכו לקניות , בזבזו, הכל בסדר... ו.. אל תתכוננו, אל תכינו את עצמכם לכלום...
ולמה מישהו יעודד אותכם להיות לא מוכנים?
למה מישהו ינסה למוטט את כלכלת ארה"ב? למה?
הסבא שלי אמר, הזמן לעשות כסף זה כשאין לאף אחד כסף.
למי יש כסף? ומי מתכונן?

(גלן בק מקריא את המסמך של עיריית ניו יורק על רגולציה במשחקי הילדים, וזורקים עליו כדורים עד שהוא לא מתאפק
ופורץ בצחוק).
גלן בק טוען שמה שקורה זה הכל משחק, (מדבר על שהיטה שבה אמריקאים חיים על כרטיסי האשראי בלי לתכנן או לחשוב
על ההוצאות שלהם, שזו הדרך הבדוקה למשבר עמוק).
גלן בק מנהל סימולציה ומראה איך הכל מסתבך אם אתה חי על כרטיסי אשראי...
מדבר על הורדת רמת החיים, לעבור מבית לדירה, לנסוע ברכבת (ריח של מרק),

מציג את תחנות הרוח בספרד, האמורות להפיק אנרגיה ירוקה שלא הוכיחו את עצמם (עובדה שספרד נופלת כלכלית).
בסופו של דבר יש לך 2 אפשרויות לשלם ריבית מטורפת כי לא נותנים לך אותה בזול או ללכת לברנש מלווה בריבית
עם כל הסיכון הכרוך בכך. (אשבור את רגליך אם לא תשלם...). או שתלך לפשיטת רגל.
הדרך האמיתית שלך היא רק בלחתוך את הוצאותיך בבת אחת. עליך להוריד את רמת חייך, למכור את דירתך, לנסוע
ברכבת, זה מגיע (המשבר), הם מורידים את הקרדיט שלנו (של ארה"ב) ולכן הפד והמדינה שלנו מפחיתים את כספנו,
זו הסיבה שאנשים מורדים ברחובות, הם לא מבינים את זה, זה כמו מסעדה של 5 כוכבים, שלפתע הופחתה לרמה של
2 כוכבים, ייתכן ותמצאו מקק בסלט שלכם, לא תקבלו שוב את אותה איכות שהיתה, אז אתה יכול לחזור לרמה 5,
אמריקה מסרבת לעשות את הדבר הנדרש וזה לקצץ. אני יודע שהם אומרים שיבצעו את הקיצוצים בעתיד, אבל זה
רציני? ץח]טרו מהשחצנות שלכם, אתם מספרים לי שיש לכם את האטמוספירה הטובה ביותר ליצור ג'ובים חדשים?
וכל מי שיכול, באמת עובד? האם נקצץ בצבא? כן! בדברים מסויימים, למה אנו הולכים להילחם בלוב?
בוא נחזיר יחידות הצבא שלנו הביתה, צפויים לנו קיצוצים אכזריים.
אבל הקונגרס הציע קיצוץ של 38 מיליארד דולר, זה כמו להיות חייב 100000$ ולומר לאשתך, אני יודע שהמצב
קשה יקירה, לכן השבוע לא אקנה חפיסה של M&M (חטיפי שוקולד/בוטנים).
עכשיו יהיה עלינו להלוות מכרישי הלוואות. אלא שהכריש ההלוואות אינו ג'ואי, אלא שהכריש הוא הפד,כמו ארגוני
הפשע, אינכם יכולים לפתוח את הספרים שלהם. אבל כמו ארגוני הפשע, הם תמיד ישיגו את הכסף שלהם בסוף.

למה מישהו ירצה שתישארו לא מוכנים? למה מישהו ירצה להפיל את הכלכלה? כי הם יוכלו לעשות על זה כסף!
להם יש תכנית יציאה מהמצב, ומה יש לכם?
מי מקבל את הריבית בשביל כל ההלוואות המטורפות של המדינה? מי נעשה כאן עשיר? מכל הדיבורים כנגד
"העשירים" אף אחד לא מביא את "העשירים האמיתיים".הם מדברים על האחים קוק אבל הם לא מדברים על
סורוס, היכן הכסף והפד? מי מעשירים את עצמם עכשיו?
האם הם לא משחקים עכשיו עם שוק המניות? זה ארגון הפשע, הם לא שוברים את רגליך במקלות בייסבול, הם
גורמים לך לאינפלציה, הם סוגרים לכם את נקודות היציאה מהמצב, הם לא מקצצים מה שצריך לעשות, הם גורמים
לאינפלציה. אתם אלה שתשלמו בשביל זה, הם ייעשו עשירים ואתם עניים, כי הכסף יהיה שווה פחות,
יש דרך אחרת ושמענו מנהיגים ממדינות אחרות מדברים על נטישת הדולר וקביעת מטבע חדש שמבוסס מטבעות
של כמה מדינות, ולמה שמישהו ירצה בכך? כי הם יעשירו בכך את עצמם. (יש להם את הכלים לכך). ובמקביל
כל הכסף שחסכתם לעת זקנתכם, אלא אם שמתם אותו במקום ששומר על ערכו, זהב, כסף, אדמה, פרות, תירס,
הכסף שלכם יהיה שווה לכלום. אבל מישהו אחר, יהיה לו הרבה כסף. וזה למה שזהב וכסף עולים כל כך.
אתם יודעים שאוניברסיטת טקסס קנתה לאחרונה במיליארד דולר זהב. לא ניירות זהב (שווה ערך או צמוד זהב) אלא
זהב ממש, במטילים. היה משלוח שלם שהגיע אליהם. האם הם דואגים למה שהולך לקרות?
וזה מוביל אותנו שוב למשבר האשראי שלנו, למה אתם חושבים אנשי השמאל מכינים עצמם למהומות ברחובות?
גלן בק חוזר למה שהוא רוצה מאזרחי ארה"ב שישכילו, שידאגו לחינוך ולתעסוקה סביבם שיהיו יזמים ויעזרו
לאנשים סביבם. (להיות טובים יותר). תבנו סירות גם בשביל אחרים.
השמאלנים מתכוננים וזה לא הולך להיות נחמד.

בהמשך היום אביא חלק נוסף מדבריו אתמול על אודות הנשיא אובמה שהשתתף בסדר פסח.... וברכותיו לעם היהודי ... לא להחמיץ.

בברכת חג שמח לכל עם ישראל
Thats all folks

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י''ח בניסן תשע''א    16:37   22.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. גלן בק מהלילה - אתם נשדדים 22.04.11  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1273 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב יום ששי י''ח בניסן תשע''א 12:35 22.04.11

גלן בק מהלילה - אתם נשדדים!

בהתחלה חשבתי לנוח מהתרגום כי ביום ו' מבטיח גלן בק שידור "חזק" (שאותו תכננתי לתרגם) אבל כששמעתי את השידור של הלילה, לא יכולתי שלא להשקיע בתרגום כי הדברים כל כך כל כך חשובים.

הקישו על הלינק

ולחצו על התכנית בתאריך 21 לאפריל 2011

הערה: בחרתי לתרגם את השידור הלילה כי הוא מתעסק בנבכי ומסתורי הכוחות הפועלים באמריקה ובעולם מאחורי הקלעים ונותנים לנו
תמונה מצויינת מה קורה ומה הולך לקרות. THATS ALL FOLKS

שם התכנית היום: אתם נשדדים!

שלום אמריקה, (גלן בק עומד מול הלוח, כתוב בו "היכונו" ועליו מסומן איקס גדול, כאילו זה מחוק).
בתחילה חשבתי לכתוב "היכונו" אבל זה לא נכון, צריך להיות כתוב: קרא ל911 - אתם נשדדים! (טל' החירום של ארה"ב הינו 911).
יש כאן משחק בלתי יאומן של כוחות. תקליטו את השידור ותפיצו אותו בין ידידים.

אתם בוודאות תתקשרו למשטרה אם אתם נשדדים, אתם בוודאות תאמרו משהו אם אתם נשדדים. יש מגמה במדינה לומר: העשירים שודדים
אתכם ולא נותנים את חלקם בעוגה (לא משלמים מיסים כמו שצריך). אבל האם אלה הם השודדים אותכם?
עכשיו בכלל יש מגמה המחנכת אותנו לשנוא, יש הרבה מאוד אוייבים סביבנו באמריקה, יש טון מהם.
(ניגש לרשימה של האוייבים השנואים).
יש את חברות הנפט הגדולות, וולסטריט, כל וולסטריט ששינו את העולם, פחם, מי שמספק לנו כמעט חצי מהחימום - הוא רע (מזהם).
מזון מהיר, בנקים, ממתי הבנקים הם הרעים? לאדם תמיד היו בנקים, אי אפשר להסתדר בלי בנקים? מלח ושומן, גם הם רעים,רופאים,
שחותכים לאנשים את רגליהם, 'הקפאת תוויות' למשל הפרוגרסיבים של ניו יורק אומרים "עלינו להגן על הילדים" ...
יש נבלים בכל מקום, אולי לא בהקפאת תוויות, זה מגוחך. לא כולם רעים, לא כל הבנקים, כמה מהם בהחלט רעים אבל כולם? לא.
אבל אנחנו לא הולכים אחריהם (לא נלחמים בהם), למה איננו תובעים אף אחד מהם? למה לא לתבוע את החברות והאישים שגורמים לבעיה?
אבל אנחנו לא עושים זאת. ולמה זה?
בוא נחזור ללוח הראשון, כיוון שאתם נשדדים. ו"הרעים" (בלחישה) הם חלק מזה. תסתכלו על כל הרעים שרשמנו בלוח - יש כאן הטעיה.
בוא נשאל, מה החלום הכי מתקדם של הבנקים, בעצם של כל הרעים? להיות תעשייה אחת, גוף אחד. טיפול בבריאות ע"י גוף אחד מונופוליסטי,
בנקים, יהיו גוף אחד מונופוליסטי, כמו הסופרמרקטים שיש בם הכל. בנק אחד שיכיל הכל. להפוך את כל נותני השרות לאחד או להכפיף אותם
למשטר אחיד.כפי שאתם יודעים, תחרות היא רוע, הרי כל השיטה שלנו קמה על הרעיון של תחרות. הבנק שינה את שמו לפדרל ריזרב, ואפילו
היום אנשים חושבים שמדובר בחלק מהממשלה וזה לא! זהו ארגון מרושע, פרטי, ואין לו שום קשר לממשלה הפדרלית. והוא הבנק הגדול מכולם.
ולמרות זאת, אף אחד לא רודף אחרי הבנק הזה. אף אחד מליצני השמאל לא מצביע על הפדרל בנק, לא נלחם בו. ולמה זה? פרוגרסיבים היום
מתייחסים לבנקים כאל חתולים שמנים וגרידיים (תאבי בצע), (גלן מראה כמה ציטטות של אנשים בהם ג'ו ביידן ואובמה בעצמם המצוטטים את
הביטוי הזה - חתולים שמנים ותאבי בצע, בהקשרים של הבנקים "שגרמו לכל הבעיות מלכתחילה ... בלה בלה בלה).
גלן בק אומר לנשיא: אף אחד לא בחר בך לעשות זאת, איננו חייבים לתת להם כסף. אבל בכל זאת אתה הוא שהצבעת בקונגרס, ואתה זה
שעשית את QE1 ו- QE2.(הדפסת/הזרמת כסף לתוך המערכת הבנקאית האמריקאית). אתה "הצלת" את הבנקים הללו לאחר שכבר עלית
לשלטון. הבעיה כרגע בארה"ב זה האחריות. אף אחד לא ייקח אחריות בשביל שום דבר שהם יעשו או יאמרו. מה שלא יקרה זה לעולם לא
אשמתם.
(הערה של THATS ALL FOLKS: זה בדיוק כמו בספר האלמותי 'מרד הנפילים' של איין ראנד, גם שם כשהכל מתפורר אין אשמים מלבד...
הש.ג., מי שלא קרא את הספר הזה חייב לקרוא אותו ודחוף!)
אני למשל (ממשיך גלן) עושה טעויות, הרבה טעויות, ואני לוקח אחריות על מה שאני עשיתי, למה איננו יכולים למצוא אף אחד שיודה בטעותו, או
שיאמר "הבנקאים החתולים השמנים האלה" אבל לעולם הוא לא יצביע על האשם בבירור, לא יזהה אותם בשמם. ובכן הלילה אנו הולכים לזהות
מיהם.
(כאן גלן בק בא בטענות לנשיא שדיבר על הרופאים כאילו הם חותכים רגלי ילדים, לא שמעתי בתקשורת את התבטאותו של ברק אובמה, אבל
גלן בק ממש כועס על אובמה בציינו שזו עילה לתביעת דיבה). תראה לי הנשיא רופא אחד, אחד שאתה יכול להאשים אותו בדבר כזה. בוא
נזרוק לכלא את הרופא שעשה כדבר הזה, כולנו נשמח לעשות זאת, הבנקאים שעשו את הנזקים שאתה מדבר עליהם? אסוף אותם וטפל בהם,
אתה תהיה הנשיא הכי פופולארי. כולנו רוצים להבטיח שלעולם זה לא יקרה שוב, (כנראה קריסת הבנקים בארה"ב), ועכשיו מדברים על
הספקולנטים, ואלה הם שמטיסים את מחירי הנפט למעלה. מי אלה אותם "ספקולנטים"? קרנות ההשקעה השונות כמדומני, לא?
ותשמעו אותי טוב, קרנות ההשקעה באמריקה אין להם שום רגולציה (פיקוח)! אתם יודעים, הקרנות האלה שג'ורג' סורוס מריץ, ללא שום פיקוח.
למה לא יוצאים נגדם?
אף אחד בוושינגטון לא יאמר לך,אני מאמין כי ידיים של כה רבים מהם מטונפות (מתכוון למושחתות ומעורבות בשחיתות), ועוד כי כה הרבה אנשים
עושים עכשיו ים של כסף, יש כאן את הגניבה הגדולה ביותר של כסף שהתרחשה אי פעם בתולדות האנושות מתרחשת כרגע. זה מה שזה.
הגניבה של החסכונות שלכם, הגניבה של חסכונות הפנסיה שלכם, והכל תחת ההסוואה שאנו באים לעזור לכם. חשבתי על זה הבוקר
(מראה לוח שהכותרת שלו: "איזה חיים נפלאים".
אתם זוכרים את הסרט? יש שם את מר פוטר, הוא רוצה את הכוח והשליטה במה? בבניין הישן ובהלוואות. הרצת הבנק הובילה לדכאון, לשפל,
והפתרון היה שפוטר יוציא את כולם מהבוץ. תבינו מה פוטר באמת רצה. הנה מר פוטר, הבנקאי הנבל, ואכן יש לנו היום בנקאי כזה, קוראים לו
בן ברננקי, הבנקאי האחראי על הפדרל ריזרב בנק. בוא נשווה
הנה מר פוטר רוצה לעזור, גם מר ברננקי רוצה לעזור. הוא מוכן לתת ערבות על הבית וההלוואה, גם ברננקי מוכן לתת ערבות לבנקים הכושלים
בני העיר מפסידים כסף בגלל עזרתו זו, גם אצל ברננקי, האזרחים מפסידים כסף בגלל עזרתו. מטרת מר פוטר בסרט - שליטה מלאה על העיר.
ומהי מטרתו של ברננקי? תצטרכו למצוא!
אנשים נכנסו לפאניקה, לא נקבל את כספנו! שם עמד (בסרט) מר פוטר ואמר שהוא מציע 50 סנטים בשביל כל דולר. ועוד משלם במזומן!
במזומן! וכולם פנו אליו, למרות שהוא קרע את האנשים לגזרים. הוא (מר פוטר) גרם בעצמו להתמוטטות הבנק להלוואות למטרותיו, ולמרות הכל
הוא יצא כגיבור בעיני האזרחים בעיר כי הוא "הציל" אותם. אתם יכולים למצוא את הדמויות של היום בתוך המשחק הזה, הנה למשל האיגודים
המקצועיים, כרגע הם מדברים על הפנסיות שלהם, מי הם? זה טום (מהסרט), כמה אתה צריך טום? וטום משיב 242$. טום זה יעזור לך לעבור
את התקופה הקשה? וטום משיב שוב: 242$.
(גלן בק אומר זה מה שקורה. אלה האנשים שאומרים: אנחנו עכשיו כולם בעסק הזה (בבוץ הזה). אז מי זה - אתה?
(גלן חוזר ללוח האדום שלו ומזכיר את מה שאנשים בתקופה כזו צריכים לעשות, לחנך את עצמם, לעשות דברים טובים לעצמם ולסובב אותם,
להגדיל ראש וליזום. לטוהתם האישית ולטובת הקהילה מסביבם).
אם נישאר יחד, (אומר גלן בק), אולי נציל את עצמו כי למעשה כולנו הפכנו למה שהיא בסרט גב' דייויס, "אבל יש לי 17.5 $"
הבנקאי בקופה מנשק אותה. כי זה כל מה שהיא רצתה (ולא יותר). המטרה של הבנקאי בסרט היתה להשתלט על העיר ולהרוס את המתחרים
שלו, אז מר פוטר עשה זאת, ומר ברננקי עושה את אותו דבר. האם אתם זוכרים את הטיעונים? היה את TARP, את הSTIMULUS (הגירוי),
את QE1 וQE2, זוכרים? הוא נתן כדי להשיג שליטה. (כאן גלן בק מצטט את דבריו של ברננקי "עלינו לנטוש את שיטת השוק החופשי כדי
כדי שנוכל להציל אותו" זה היה ג'ורג' וו בוש כי הפדרל ריזרב אמר לו לומר כך. עליך לאבד את זה כדי לחסוך את זה. "זהירות! לא יישאר כסף!"
לולא הSTIMULUS אמר אובמה היה כאן מיתון עמוק, QE1 ,QE2, תשאיר את כל אמריקה צפה (חסרת חובות),
מי קיבל את כל הכסף מQE1 וQE2? תשובה: הבנקים. הבנקים קיבלו. מר פוטר (בסרט) קיבל את הכסף, מר פוטר (מצביע על בן ברננקי)
קיבל את הכסף. המילה QE אומרת (הקלה כמותית) בוא נדפיס עוד. ומי מקבל את הכסף המודפס הזה?
תנו לי להראות לכם את האפינגטון פוסט מאתמול, "הפוטנציאל לעזרה נוספת של פקידים לשחקנים גדולים בסקטור הפיננסי של ארה"ב
מעמיד סיכון שלילי לציון הקרדיט של הממשלה" (הכוונה לציון AAA שזכה רק שלשום לאזהרה של S&P).
זיכרו, ג'ורג' ביילי, הוא שחקן קטן, כולנו שמשקיעים בבנקים הינם משקיעים קטנים, שחקנים קטנים, מי זה מוסדות פיננסיים גדולים
שהולכים לקבל עד כסף?
פוטר מנצח. הגדרת האי שפיות זה לעשות שוב ושוב את אותו דבר ולצפות לקבל תוצאות שונות. הממשלה שלנו מחלצת את הבנקים שלנו שוב
ושוב מפשיטות רגל, וזה לא עוזר. וזה מוביל אותנו לשאלה הבאה: למה לעזאזל הם עושים זאת?
התשוב היא א. שהם טפשים בלתי רגילים, ב. הם לא שפויים, או ג. שמישהו עושה שם כסף. אני טוען שהגניבה הגדולה ביותר בהסטוריה,
מתרחשת עכשיו והם בפנים בעניין הזה והם מובלים ע"י הפדרל ריזרב. בוא נסתכל על הדברים, ראשית הם אינם טפשים ולא לא שפויים,
אפילו טיפש כמוני יכול לקרוא גרף. הגרף של ביצועי הדולר.
מראה את הגרף של התדרדרותו של הדולר כלפי מטה. וכהשוואה לזה בוא נראה איך הנפט נראה. מציב את הדולר בקו ירוק ואת הנפט בקו אדום
שכמובן עולה. כאן ניתן לראות שהקווים ממש מקבילים, כשאחד עולה השני באותו זמן יורד, פחות או יותר באותו יחס ולהיפך. כלומר יש קשר
בין התנהגות 2 הקווים. למה? מה קורה שם?
כשהדולר ממשיך ליפול, האנרגיה ממשיכה לעלות. מי לעזאזל ירצה שמחירי הנפט יאמירו לשמים? הלא זה שיגעון?
(ברק אובמה מופיע על המסך ואומר): התכנית שלי היא CAP AND TRADE כך שמחירי החשמל בסופו של דבר יעלו לשמים.

(THATS ALL FOLKS: לאחר מחקר, יש מונח כזה והנה ההסבר שלו:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090716153827AAG9uNw
ככל הנראה שיטה למסות את ההנפקות וליצור למעשה שוק קומודיטיס חדש שבו אפשר לקחת ים של עמלות, וגם:
http://faq.bloglines.com/ref/Cap-and-Trade-Program.html)

(גלן בק מהורהר), כן זה יהיה שגעון, שים את הגרף מחדש. שימו לב אין כאן CAP&TRADE ואם נפסיק לשמוע מה וושינגטון אומרת, נראה
שיש כאן מעין ראי, הגרף העליון הוא כמעט השתקפות של הגרף התחתון, מחיר הנפט נקבע בדולרים, ואין לך דרך אחרת מלבד דולרים,
אז כשהדולר יורד בערכו, מובן שאתה צריך יותר דולרים כדי לרכוש את אותו הנפט. לא כל כך קשה להבין את זה.
מחיר הנפט אינו עולה למעשה כלל, פשוט מחיר הדולר הוא זה שצונח. ומי אחראי על כך? מר פוטר - מצביע על בן ברננקי. פדרל ריזרב.
העיתונים תמיד אומרים: היורו הגיע לשער הכי גבוה שלו ב16 חודשים והוא עומד על 1.46$.
הכותרת צריכה להיות: הדולר נופל מהשמים בלי מצנח ויורו הוא הקרקע. איך היורו תופס תאוצה?
שימו לב שיש גם כאן קורלציה, כשהדולר נוחת, היורו נעשה גבוה יותר ויש תאימות ביניהם, כמו מול הנפט. כל דבר בעולם נמדד מול הדולר
שלנו. ומי אחראי על התקפלות הדולר מול היורו? שוב, מר ברננקי והפדרל ריזרב.
אתמול נחת הדולר לנקודה הכי נמוכה מול היורו ב15 חודשים.
אז אנחנו מציפים את השוק בטרילונים של דולרים, וכמובן שזה לא נותן תגובה חיובית, גיוס 50 האלף העובדים של מקדונלד נעשה כדי
שהדולר שלכם יהיה שווה פחות ובסוף לא שווה כלום, זה גם גורם למחירי הנפט לעלות. למחירי המזון, מעשיר מוסדות פיננסיים גדולים
הדבר הטוב היחידי שאתם יכולים לומר על הדפסת הכסף המסיבית זה שדחינו את ההתמוטטות הבלתי נמנעת. כשהיתה תכנית TARP
לא הבנתי את זה ותמכתי בה, אבל לאחר 3 ימים הבנתי את זה ואז אמרתי: הם אינם מזהירים אותך, הם אינם אומרים לך להתכונן (למפולת)
זה לא טוב לדחות את המפולת אם אינך מתכונן לה בינתיים, אבל.. הם כן מתכוננים. איך אני יודע?
בואו נראה את שוק המניות. האם שמתם לב ששוק המניות נמצא במצב מצויין? האם מישהו התפנה לחשוב למה שוק המניות עולה במשך
זמן רב כל כך? כשעסקים נופלים, מחירי נפט מרקיעים, איך שוק המניות מחזיק מעמד באמצע כל זה?
(מראה גרף של עליית מדד הדאו ג'ונס), האם התחזית של ארה"ב לעתיד היא טובה?
כשמחירי הדלק שלנו כבר נושקים ל5$ לגלון? כש6$ לגלון כבר נמצא בדרך...
ויש יותר מאשר רק לנסוע לעבודה ולהשתמש לחימום, כל דבר שמניעים אותו יתייקר בהתאם, מזון, בגדים, הכל למעשה. אז איך זה
ששוק המניות מגיע לתקרה? תראה לי את תוניסיה על המסך, (מותח קו אדום אנכי בזמן שבו היתה ההפיכה בתוניסיה ומצרים על הגרף של
מדד הדאו ג'ונס). והנה לוב, יש שם נפילה קטנטונת, שמיד מתאוששת, יש שם עליה חזקה בזמן שכל הנפט שלנו נמצא במזרח התיכון,
אובמה השקיע כל כך הרבה במורדים בלוב ונראה שהם מפסידים והשוק עדיין ממשיך לעלות?
האם השוק השתגע? אם זה לא הזיז לשוק, מה כן יזיז אותו?
(גלן ניגש אחורנית לאפריל 2010, היכן שהיתה נפילה גדולה מאוד במחירי המדד) מה קרה כאן? למה נפלו המחירים כאן?
השוק נפל למשך חודשיים, נפילה של 17%! ומה הצית את זה? סיום הQE1!
משקיעים נזהרו כי הQE1 הסתיים והם פחדו שהשוגר דאדי שלהם ייפסק ולכן הם יצאו מהשוק. אבל אל תדאגו ואל תפחדו,
השוק התאושש מעצמו, לא, לא מעצמו, QE2 הוכרז ואז השוק מיד חזר לרוץ למעלה. (גלן בק אומר שבסיום תקופת הQE2
תהיה מפולת נוספת,חזקה יותר, של לפחות 20%). וכך שוק המניות ממשיך לעלות כי המוסדות הפיננסיים הגדולים מרגישים
בטוחים. מה קורה כל פעם שאנו מדפיסים מיליארדי דולרים? כדי למנוע מהעולם מלפשוט רגל? הדולר שלכם הופך לשווה
פחות ופחות.
(מראה שוב את הקטע בסרט שמישהו אומר, כן קיבלתי 50 סנטים בשביל כל דולר, במזומן!)
גלן בק אומר: כן, ברננקי מחלק כסף ובמזומן. אז עד היכן הדולר יכול לרדת?
ב8 השנים האחרונות הדולר איבד 21.8% מערכו. שווה היום ל78סנטים.
נאמר שכל הכסף שלכם היה בחבילה הזו של נאמר 10,000$
בגלל האינפלציה יהיה לנו בפועל ביד כוח קניה של 7800$ בלבד. סכום שנגנב ממכם. והכסף הזה הלך לבנק.
עליכם להבין, שוק המניות עולה ועולה כל זמן שיש את QE2, כי הם מדללים את הכסף שלכם כך שהוא שווה פחות.
הם גם מעוניינים להשאיר את השוק עולה כי אז אנשים יאמרו לעצמם, השוק עולה איזה יופי, אנו מרוויחים כסף (בעוד
שבעצם שווי של הכסף פוחת) כך הם מעוורים את עיני האנשים. ואם אתה משתגע, אז אתה עובר לקנות זהב.
אמרתי לכם פעמים רבות להתכונן, וקראו לי משוגע, מפיץ פחדים ועוד כינויים. שימו לב לעמוד הראשון של הניו יורק
טיימס היום, המחירים גואים בעוד המשקיעים רצים לבטחון בזהב. עכשיו הזהב הינו "מקום מקלט".
אוניברסיטת טקסס קנתה לאחרונה מיליארד דולר בזהב, ולא בנירות, אלא בזהב טהור, במטילים. למה? כי הם מרגישים
במחסור בזהב (כולם רצים לקנות זהב, אז קשה להשיג אותו והם מפחדים שלא יישאר זהב פנוי, ולכן הם מתכוננים).
גלן בק שולף שטר ואומר, אתם רואים זה רק שווה את מחיר ההדפסה של השטר, שאר הניירות (שהם ניירות ריקים, לא
מודפסים) אתם רואים? זה חסר ערך לחלוטין.
בסוף המשחק הזה, כל מה שיישארו בידיכם רק שטרות נייר שלא יהיו שווים מאומה. אם תקראו הסטוריה, תדעו זאת.
דרך אגב, האם אתם יודעים מי מחזיק הזהב הגדול בעולם היום?
השלישי במיקומו זה קרן המטבע העולמית, במקום השני, גרמניה ובמקום הראשון, ארה"ב. אבל האם זה באמת נכון?
מי בעצם מחזיק בזהב?
תחשבו שזה פורט נוקס (היכן שהזהב בארה"ב מוחזק), 2 חברי קונגרס דרשו לראות את הזהב בפורט נוקס אולם לא אישרו להם להיכנס ולראות זאת. האם אתם "סומכים" על הממשלה שתחזיק שם את הזהב שצריך להיות שם?
רוב הזהב נמצא בפדרל ריזרב, 22% של כל הזהב בעולם נמצא במרתפי הפדרל ריזרב. מתחת לגובה פני הים.
נאמר לכם לא לקנות זהב , (כאן גלן חוזר לגרף המשווה בין מר פוטר לברננקי
ושואל שוב ומה מטרתם של ברננקי והפדרל ריזרב?
זכרו את העקרון המוזהב, מי שיש לו את הזהב, הוא זה שזוכה.

Thats all folks

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
שבת קודש י''ט בניסן תשע''א    10:32   23.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. גלן בק מהלילה - תאוריית קונספירציה מפתיעה 22 לאפריל 11  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1276 הודעות, 42 מדרגים, 83 נקודות. ראה משוב שבת קודש י''ט בניסן תשע''א 10:16 23.04.11

גלן בק מהלילה - עם תאוריית קונספירציה מפתיעה

הקישו על הלינק
ולחצו על התכנית בתאריך 22 לאפריל 2011

שם הפרק: הפרק האחרון מתחיל

הפרק האחרון בתכניתו של גלן בק מתחיל. הכרזתי לפני כמה שבועות שאעזוב את התכנית של שעה 5 אחה"צ.
כבר שנה שאני מרגיש קשר מיוחד עם אנשי המצלמות כאן ואנשי התכנית, אני מרגיש אתכם אומרים לי, הבנו, הבנו,
מה הלאה? חשתי שמיצינו את עצמנו אבל למעשה לא נכניס מישהו אחר לתוך הסירה הזו, (כלומר לא יהיה תחליף
לתכנית בדמותו של מישהו אחר דומה), לפחות לא בנקודה זאת.

מה שעלינו להתכונן בנקודה זאת זה להיות אנשים אחרים. אני מאמין שלראדיקלים הללו יש תוכניות אחרות ולנו
יש 2 אפשרויות, אנו יכולים להיסחף איתם או שאנחנו יכולים לעמוד מאוחדים כאלטרנטיבה. זה אומר שעלינו להיות
יותר מסתם אנשי מפלגת "מסיבת התה", עליכם להפשיל שרוולים ולהתחיל להיות פעילים.
בתחילת השנה, בפרק הראשון של התכנית אמרתי לכם, אני עייף מכדי לחכות למישהו שיבוא וינהיג, לכן עלינו
לקחת זאת על כתפינו אנו, אבל זה לא אומר לפחות לגבי שהנה אני מריץ עצמי לתפקיד כלשהו (ממשלתי), (גלן בק
אומר שהוא לא רואה עצמו רץ לנשיאות או לתפקיד בכיר אחר). זה רק זמן עבורי כאזרח, להיות מעורב. יותר ממה
שאני עושה כאן (בתכנית שלי). כי עכשיו כל מה שאני עושה זה להטיף, אני רוצה להציג בפניכם כמה אנשים בקהל
הנמצאים איתנו כיום, קווין וויליאמס והוא סגן העורך של נשיונל ריוויו, מחבר הספר "המדריך לחוסר פוליטקלי קורקט
של הסוציאליזם", ספר פנטסטי, ריצ'ארד פו שאיתנו גם כן היום, הוא המחבר של הספר "מפלגת הצללים", ספר
שעליכם לקרוא. אנו ננסה לכסות כמה מהנושאים שטיפלנו בהם בשנתיים האחרונות, ואתם כקהל אתם יכולים להרים
את ידכם במידה ויהיו לכם שאלות. אני רוצה להיות בטוח שהכל מובן לכם. אני רוצה לדעת שכיסינו את הכל, לפני
שאנחנו עוזבים את התכנית שלנו (של שעה 5 אחה"צ). תנו לי להציג לכם את הדברים שלמדנו בתכנית זו, 2
המרואיינים שלנו היום עשו מחקר מקיף במשך זמן רב מאוד, אני לא. בתחילת תכניתי עוד לא ידעתי מאומה על
מה שדיברנו במהלכה (על המצב), רק ידעתי שמשהו לא בסדר, אי שם ב2004 כשכולנו אמרנו, הי בוא ניכנס כולנו
להלוואות הללו, שהפסקנו לשים לב לגבול, וזה לא עשה שום הגיון, ואז התחלנו לראות הת ההתמוטטות שאף אחד
לא דיבר עליה, אז ניסיתי לברר מהו הפתרון. ניסינו לשים את הדברים הללו על הלוח בעזרת מומחים, כדי לראות
את ההגיון לאן הדברים הולכים.
אלה האנשים שאנו מוקפים בהם, הנה נשיא ארה"ב, ריצ'ארד טרומקאט,אנדי שטרן, קומוניסט, אינו מאמין ב9/11
שמצאנו אותו אומר (אז) אמריקה רק קיבלה בסה"כ את מה שהיתה ראויה לו, ג'ורג' סורוס, המלך, ומכתיר המלכים,
הוא האיש עם הכסף, הוא הקים את "MEDIA MATTERS" (ענייני המדיה), אפולו אלאיינס שכתבו את
the stimulus package (חבילת הזירוז), אתה יודע מה מקור השם הזה? אפולו אלאיינס? הם רצו
שהשם יאמר שמהרגע שהתכנית תצא לפועל, היא תמריא ואיש לא יוכל לעצור אותה. כמו כןף אמרנו לכם לא פעם
שקו סנסטין הינו האיש המסוכן באמריקה, מישהו יודע למה הוא המסוכן באמריקה? כי הוא זה שמכתיב את המדיניות,
את הרגולציה (פיקוח), הוא מכתיב את החוקים שאנו כאזרחים צריכים ללמוד וליישם אחריו, כמה רגולציה יש בבריאות
למשל? עד סוף השנה היו 2711 חוקים, כמות החוקים גדלה בשנה שבה הביאו את זה פי 10. ומה עם אנשי הקונגרס
שהפכו להיות לא רלוונטיים? בגלל קן סנסטין, ועם מי הוא נשוי? עם סמנטה פאוארס, למה היא כה מפחידה? מישהו עונה לגלן
זו רשימה ארוכה, במה אתה רוצה שאתחיל? גלן שואל, למה היא עכשיו באור הזרקורים? היא היועצת לה אובמה שומע.
והיא דוחפת אותו לכיוון של- ? עונה מישהי אחרת, היא איום גדול על מדינת ישראל, כי היא דוחפת את מדיניות ה"אחריות להגן"
ומה זה?
שימו לב רבותי, אתם יחד, קבוצה של אנשים מאוד מעודכנים, אנחנו מסתכלים על כל האנשים וקל לנו לומר שזוהי קונספירציה,
כשאני אומר אפולו אליינס, מרבית האנשים אינם יודעים מה זה בכלל. וכשאני אומר שאפולו אליינס יוסדה ע"י טיידס פאונדיישן,
והטיידס פאונדיישן החלה לפעול מכספו של ג'ורג' סורוס, והארגון הזה החל בשינוי הגאות והשפל בארה"ב, החל מתקופת
מימשלו של רייגן, ואז כולם היו ימנים והיתה להם בעיה איך להיכנס? אז הם החליטו להיכנס לארגונים מבפנים, להפוך עצמנו
ללגיטימיים, להכניס את האנשים המהפכנים לתוך הארגונים ואז תבוא המהפכה מבפנים. אמרתי לפני כמה זמן, המשחק הזה הוא
משעמם, הוא שקוף, ברגע שאתה יודע מי השחקנים, זה חוזר שוב ושוב וזה משעמם. מדבור כאן בקבוצה הדוקה ומואחדת של
אנשים. (פונה לאחד ממרואייניו לתגובה) במיוחד שיש לציין את קשר הנסויים של קן סנסטין וסמנתה פאוארס, סמנתה היא כה
מסוכנת מהסיבה שהגברת הזו אוהבת מלחמה, הא רואה במלחמה טכניקה לגיטימית, לדחוף את דיעותיה הליברליות.
(גלן בק מציין) שהיגע איזה שמאלן רציני והילל אותה, הוא אמר, היא מבינה שמלחמה יכולה להיות משומשת למטרה של שינוי
רדיקלי למטרות השמאל! כך שכשאומרים שיש לה את אוזנו של הנשיא, יש חובה לשמור על הדבר הזה מכל משמר (כיוון
ששילוב של השפעתה על הנשיא מחד ודעותיה השמאל קיצוניות מאידך הם נכס אדיר למהפכנים הללו). (וגלן ממשיך)
שימו לב שהנשיא יכול היה להגן על האנשים בלוב מלכתחילה אבל הוא לא עשה זאת, במקום זאת הוא חיכה וחיכה,
ולמה חיכינו כה הרבה בעניין לוב? כי רצו לחכות להחלטת האו"ם. הם רצו את אישור האום לקבל את ההחלטה של
"האחריות להגן" ורק אח"כ ארה"ב תקפה. "האחריות להגן" היא כתבה בספר, הנשיא רואה זאת ואומר , זה פנטסטי,
נוכל לבוא עם ישות חדשה בשם "האחריות להגן", ונעביר את ההחלטה באו"ם (כדי לקבל לגיטימציה), עכשיו בשיתוף עם
גו'רג' סורוס ואנשיו הנמצאים בתפקידי מפתח , ניתן להפעיל את יישום "האחריות להגן". כשהסכנה והכוונה היא שעכשיו
כשהמונח הזה טבוע, קל מאוד ליישם את זה כדי "להגן" על הפלשתינאים, ומה אח"כ? אולי אח"כ להפעיל זאת כנגד טקסס
או אריזונה הנלחמים נגד המסכנים שרוצים לחדור מכיוון מקסיקו (כדי שיהיו להם חיים טובים יותר),
(מישהו בקהל אומר שהם חיכו כדי לקבל לגיטימציה של החלטת או"ם כדי לתקוף בלוב, למרות שהם יכלו לתקוף עוד הרבה
קודם).
(גלן בק שואל) שימו לב לכל החתרנים הללו, מה הם עושים? הם ממוטטים את הבנקים, הם משנים את פני הגלובוס, הם
מאחדים את האיסלמיסטים כדי לדרוש את חוק השריעה, זה מדהים בעיני, האם מישהו יודע מה קורה בוושינגטון השבוע, עם
הילרי קלינטון? יחד עם ברק אובאמה? עם אריק הולדר, יש להם כנס איסלמי עולמי, שמטרתו לדעת איך האיסלמיסטים בעולם
יכולים להתאחד! זה פורום העולם של ארגון האיסלם האמריקאי , (לאחר הפסקה קלה) למעשה, אין לי שום דבר נגד זה, אלא
שחלק מהנוכחים הינם איסלמיסטים קיצונים בשביל השריעה. בינתיים הנשיא אומר לנו, אל תראו טלוויזיה רגילה, הוא תומך
בטלוויזיה של אל ג'אזירה בבית הלבן ובסטייט דיפרטמנט, והילרי קלינטון אומרת, הי, אנו אוהבים זאת, אין כאן פרסומות,
ואין כאן ויכוחים. רגע, בלי פרסומות זה אומר שהבחור שלנו כאן (ניגש ללוח ושולף תמונה) והארגון הזה (שולף עוד תמונה)
הקרוי "FREE PRESS" (עיתונות חופשיה), בחור מהFCC, שדוגל בנייטרליות פוליטית של השידורים, (גלן שולף עוד תמונה)
ואז בא הבחור הזה ואומר, הי, צריך לעצור את האנשים מעבודתם (לפטר אותם) כדי לתת לאחרים צ'אנס, (כאן גלן בק מתבדח)
הנה גם אני עושה זאת, אני עוזב כדי לתת למישהו אחר את הצ'אנס להיכנס לג'וב שלי ברשת פוקסניוז). אז מדובר בקן
עכברושים מסוכן ומרושע, והכל הולך לזה, לחלק מחדש את העושר שכחצי מהאנשים על הלוח מאמינים בזה. (גלן בק מתחיל
לזהות את האנשים על הלוח שמסכימים לאמונה הזו של חלוקת העושר מחדש). גלן בק מתחיל לנתח את המניעים של כל אחד ואחד,
אחד מהם קומוניסט, אלה נמצאים בשביל הכסף השחיתות והכוח, הבחור הזה איני יודע מהו, וזה הלך לכלא, ...
(גלן בק יורד מהלוח ופונה לקהל) אבל בסופו של דבר צריך לשאול את עצמנו: למה?
מישהו שואל, מה יקרה כשהחברה האלה יפילו את אמריקה על ברכיה?
(גלן בק) מישהו רוצה לענות על זה?
בסופו של דבר אלה שהיו אחראים לא יעשו כלום, ראו את משבר הנדל"ן, האחראים יצאו באופן חלק ולא נשפטו או נענשו.
(גלן בק) הבחור הממוצע, אנו האנשים, משלמים את המחיר, ואפילו עכשיו יש אנשים רבים שמתכחשים לדבר הזה (מסרבים
להבין את המצב), (והאיש ששאל קודם משיב ואומר) תהיה כאן מהפיכה שניה באמריקה. ואני לא רוצה להיות במקומם.
(גלן בק עונה) זה מעניין כי זה עובד למעשה לפי התכנית שלהם (ניגש ללוח של האנשים והארגונים של סורוס ומוציא
משם חלק מהאנשים), (גלן בק מראה כי מהפכה עונה לאינטרסים של מרבית האנשים המוצגים על הלוח).
יש כאן 2 קבוצות אנשים, האחת היא המהפכנים האמיתיים, שמאמינים במהפכה, קומוניזם, חלוקה מחדש של העושר,
שחושבים שהבנקים הם מקור כל הרוע, ואז יש את השולטים, יש את ג'ורג' סורוס, זו שאלה מטרידה, למה ג'ורג' סורוס
למה עליו למוטט את השיטה הקיימת? (מישהו בקהל עונה) הכל זה כסף, כמו שג'ורג' סורוס הפיל את המטבע הבריטי
וכמו כן בעוד ארצות ועכשיו הוא רוצה לעשות זאת באמריקה. הוא חותר ומחליש מישטרים.
(גלן) ועכשיו תנו לי לשאול את השאלה הזו: אני מסכים איתך, ג'ורג' סורוס רוצה לעשות מזה כסף, אבל למשל אף אחד
לא עושה כסף מרצועת עזה? (מישהו בקהל אומר) כי יש שם כל הזמן לחימה וחוסר שקט,
(גלן) אם הקומוניסטים יפילו את המערכת וישתלטו עליה, (גלן בק משנה את השאלה בעקבות תשובה של אחד הצופים)
האם תילחמו עד סוף ימיכם בשלטון קומוניסטי? (רוב האנשים מצביעים, וגלן בק ממשיך) והאם תתנו את חייכם למען
ארה"ב והחוקה שלה? אנו יודעים (ממהר גלן בק לענות בעצמו) ויהיו מליונים שיהיו מוכנים למסור את נפשם, אבל האם
ג'ורג' סורוס חכם מספיק כדי לדעת זאת?
(אחד מכותבי הספרים עונה): כמובן, הוא עשה זאת בהרבה ארצות אחרות, וגם שם היו הרבה פטריוטים שמוכנים להילחם,
אבל עלי לומר שאני היססתי בהרמת ידי (יחד עם הקהל) כי אני לא יודע מה הייתי עושה, ברור שכולנו רוצים לקוות שאנו
נילחם במצב כזה, למען עתיד טוב יותר, אבל ברוב המקרים, הם הרגו את הלוחמים בהם די מהר, ושאר האנשים התייצבו
בשורה, ואנשים כמו סורוס, עפ"יר הצליחו. פשוט משום שאנשים לא רוצים למות.
(גלן בק אומר) בהקשר זה אני רוצה לספר לכם משהו מההסטוריה הרומאית,

משהו מציק לי בכל זה, אם אתה רוצה להפיל את המערכת, עליך לדאוג שאתה עושה זאת בשקט, אם אתה עושה זאת
בשביל כסף, אינך יכול לגרום לחוסר יציבות באמריקה, כי אם זה לא יהיה בסודיות, אנשים יילחמו במערכת עד הסוף,
ראינו שהאנשים שכתבו את THE COMING INSUURECTION (ההתקוממות הבאה), ממש נאסרו והם אמרו
כי אם ניעצר, אנו חייבים לפעול עכשיו (מיידית) כי הם אינם יכולים להרשות שהאמת תצא לאור. ההתקוממות הזו תוספת
עכשיו באירופה דווקא, מגיע גם אלינו וגם מה שקורה במצרים ובכל המזרח התיכון, אינך יכול לעשות כסף, אני מאמין
שמישהו פשוט משתמש בקומוניסטים, (גלן בק חוזר ללוח האנשים המעורבים שלו).
יש לנו "בריונים", אלה חברי האיגודים המקצועיים, הקבוצה הבאה היא של "החושבים",אנשים מדהימים אבל מסוכנים,
הקבוצה השלישית הינם המסדרים והמרקסיסטים, הם האנשים שבאמת "המאמינים" בתהליך.
והקבוצה האחרונה היא של "אנשי המדיה", אלה ששולטים במדיה.
אבל אם האנשים באמריקה יידעו את האמת, הם יתמרדו, זיכרו את הטכניקה שלהם: מלמטה למעלה, מלמעלה למטה,
ומבפנים החוצה, אז שימו לב
הארגונים הללו יודעים שתהיה מרידה, הם מחכים לה, אני מאמין כי הסיסמא "כולנו בשביל אובמה" היא אותה סיסמא
כמו ברומא "כולם בשביל אוקטביוס", הרי כולם היו בלחץ וביקשו מישהו שיבוא לעזור להם... ברומא... הוא היה הקיסר
הראשון. זיכרו, רומא היא רפובליקה, ואז היא נופלת לידי כאוס, ואז אוקטביוס בא, ומלמעלה סוגר עליהם. זה כבר לא
רפובליקה אבל הוא נותן להם את האשליה שזה עדיין רפובליקה. ומכאן השאלה היא: איזו "אשליית רפובליקה" ג'ורג'
סורוס מכין לנו?
כי אם כולנו נדע זאת, שהבחור הזה (סורוס) במיטה עם כל הבחורים האחרים כאן בלוח, אז זה יהיה כמו שהבחור הזה
אומר: נהרוג לצורך כך 25 מליון אמריקאים.
(גלן בק טוען שבעזרת כל האנשים האלה ושכבות מקבלי ההחלטות ניתן יהיה לתת לאנשים באמריקה את האשליה
שהרפובליקה ממשיכה כרגיל). זה מה שבא לעברנו בשנים הקרובות. האשליה שהאנשים הללו שעל הלוח, הם אלה
שיובילו אותנו.

חוזר לשני אורחיו, אומר לאורחים לקרוא את ספריהם, שהם חשובים מאוד.
אני סבור שמישהו יבוא לתת לנו את התחושה שהרפובליקה נמשכת, אם אם יבואו ויאמרו שאובמה היה חלק מכל זה,
והם ינקו חלק מהאנשים שבצמרת (אלה שבלוח יסולקו מהפוליטבירו...), והם יגידו, הנה תפסנו את הברנשים הרעים,
אבל מישהו שהוא חלק מזה, יצטרך להיות המנהיג הלאה, ואני חושב שזו - הילרי קלינטון.
(אחד מכותבי הספרים אומר): הילרי קלינטון היתה שותפה של סורוס בהקמת אחד הארגונים הללו, עוד בשנים
2002-2003. אני רוצה לציין כי למעשה הילרי ואומבה היו יריבים למירוץ ולכאורה אמורה היתה להיות עוינות
ביניהם אבל לפתע, הם התחברו ביחד ועובדים בהרמוניה.
(גלן בק) האמת היא שאני חושב שהילרי היא אינה מרקסיסטית,
(הסופר) לא, אבל היא שמאלנית אמיתית, שלא כמו סורוס, יש לה אמונות אמיתיות באג'נדה השמלאנית שלה.
(גלן) היא שמאלנית קיצונית אמיתית, אבל היא לא מרקסיסטית/קומוניסטית. כל אלה שיישארו לאחר הטיהור, יהיו
בעצם ממשלת הצללים שלה, אותם אנשים שיעופו (USEFUL IDIOTS) ואני רוצה לומר לכם שמה שאמרתי כאן
זו באמת תאוריית קונספירציה! (גלן בק מתגונן מפני איזו תביעה אולי, הוא אומר שזוהי תאוריה משלו בלבד).

(מישהו בקהל שואל) תו לי דוגמא לרגולציה של קן סנסטין שכה מדברים עליה?
(גלן) תן לי לענות לך למשהו שקורה ממש עתה, הם באים עכשיו נגד הנשק שנמצא אצל האזרחים, הם מטילים
פיקוח (רגולציה), הם אומרים זה נשק לציד/ספורט וזה לנשק ממש,
יש גם בעניין של רפואה,
(סופר אחר מאורחיו של גלן) קן סנסטין הוא איש שאתה נותן לו לעשות רגולציה בלי שאתה ממש מתכוון
שגם יבצעו את הרגולציה, כלומר, לעשות רגולציה לנשק זה אומר שלמעשה אינך מתכוון לאסוף את הנשק באמת,
זה כמו סגן הנשיא ג'ו ביידן שמטפל במו"ם עם הרפובליקאים. אתה שולח אותו כי אתה יודע ששום דבר לא יקרה...
לעשות רגולציה זה לסמן לאנשים על מדיניות בלי לשלם בעדה.
אנו משלמים עבור הרגולציה מידי שנה משהו כמו 1.7 טריליון דולר בשנה (!) בעלויות של רגולציה, זה עולה
יותר מהמס שעסקים משלמים אצלנו בכל אמריקה, וזו דרך לקבוע מדיניות בלי שאתה צריך למעשה לבצע תהליך
חקיקה בעניין (הערה: דרך לעקוף חקיקה ולמרות הכל להתוות מדיניות).
(גלן בק מציין על הלוח רשימה של המטלות של קן סנסטין), הדברים העיקריים הם : שליטה על הנוער
(אינדוקרינציה) ובמקביל שליטה על ההודעות, שליטה על הבנקים, שליטה על החינוך, שליטה על עסקים גדולים,
עומס יתר על שיטת הבחירה, קידום חוסר שקט חברתי, ועוד. בקיצור: שר האינפורמציה.

.... בפועל קן סנסטין הופך להיות שר האינפורמציה,

למרק יש שאלה: החוקה שמאותגרת כל כך כל השנים האחרונות, עם אובמה-קר , מינוי הצארים, ועכשיו לוב,
האם יש דרך בחוקה לעצור החלטות של נשיא מכהן?
(אחד מאורחיו של גלן ממהר לענות) אין שום דבר שיכול לעצור את הנשיא, אני לא חושב שאנו חיים לפי החוקה
בשנים האחרונות,
(גלן עונה) מה שאתה אומר מוביל לצרות אמיתיות.
(קתרין) אובמה ביקר בברזיל ונתן להם אפשרות לקדוח במפרץ. אמר להם שנהיה הלקוחות הכי טובים שלהם,
הוא הסנגור שלהם אבל חוסם את החברות האמריקאיות שלנו, איך הנשיא מצדיק זאת?

(גלן) עם המיסים שלנו הוא נתן להם, לתעשיית הנפט שלהם, זריקת עידוד, ובסיום הוא נתן להם גם זכויות
קידוח במפרץ מקסיקו שלא נתן לאחרים בארה"ב עצמה. האם מישהו בקהל יש לו מושג למה הוא עשה זאת?
(לדעת גלן) מדובר בגישה מרקסיסטית שאומרת אנו התוקפן ואנו לקחנו את ההון והרכוש, ועכשיו נחלק אותו
מחדש. ניקח מהאמריקאים העשירים וניתן זאת לארצות עניות דוגמת ברזיל.

(ריצ'ארד): בהקשר למי שאמר להפיל את הבורסות, האם יש להם תחליף לכך?

(גלן) חשפנו בשידור הקלטה של אותו אחד שמטיף למוטט את הבורסה והכלכלה האמריקאית, סטיבן לרנר
ראש הCIU) שאומר את זה. והם ימוטטו זאת ע"י כך שימליצו לאנשים לא לשלם את חובותיהם. יש כבר
ארגונים של סורוס שכבר מבצעים את המדיניות הזו (כדי להפיל את הבורסה וחב' ההשקעות הגדולות),
זה כבר מתחיל).

(שאלה למה סטיב לרנר לא נחקר בעניין דבריו על הפלת הכלכלה האמריקאית?

(אחד מצמד הסופרים): אני מאמין שבאסטרטגיה של מלמטה למעלה, מלמעלה למטה ומבפנים החוצה,
אתה צריך גם אנשים ששולטים (בוגדים) שיש להם הסמכות המימסדית מלמעלה, והם תומכים באנשים כמו
סטיב לרנר שיבצע את חלקו בחלק של "מללמעלה למטה". ואני מבין שסטיב לרנר אינו לבדו בקטע של
טרור כלכלי, למעשה ג'ורג' סורוס עצמו הואשם כטרוריסט פיננסי (ע"י הצבא הסיני), ספר שפורסם באנגלית
ב2002 ע"י 2 סינים ולספר קוראים UNRESTRICED WARFARE (מלחמה בלתי מרוסנת) בגרסה
האנגלית שלו, שיטות של מלחמה חדשה בעידן הזה של עידן המידע. בספר הם ציינו רבות את פעולותיו
של סורוס בדרום מזרח אסיה, במהלך שפעת העופות במיוחד,

זה הדבר שבעטיו אני מסיים את פעילותי, כי יש לי דברים אחרים לעשות, וכי הדבר האחרון שאנחנו צריכים
זה עוד מהפכנים ברחובות, ואני אומר לכם מה אני אעשה ואבקש ממכם להצטרף אלי.
החיים הם הרס, והנה אדם אחד שעשה משהו לפני 2000 שנים, יש לי את חיי, חג איסטר שמח.

הערות של THATS ALL FOLKS
בקטע האחרון גלן מתייחס לדברים שיעשה בעתיד, אבל סתם ולא פירש ולא אמר מה הוא יעשה אלא יחזיק
אותנו במתח.

לגבי הקיסר המדובר, להלן הסבר על חייו ופועלו בהרחבה למה שגלן בר סיפר. הוא אמנם נקרא אוקטביוס אבל ידוע יותר בכינויו אוגוסטוס. דרך סיפור חייו בוויקיפדיה, נוכל להבין ולקשר את המאורעות שגלן מדבר עליהם.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%95%D7%92%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A1_%D7%A7%D7%99%D7%A1%D7%A8

אני שמח שעלה בידי לעזור לכם להבין מה קורה בארה"ב דרך תכניותיו של גלן בק.
אני מקווה שנעקוב יחד אחר המשך פועלו של האיש המרשים הזה.

בברכת חג שמח לכל עם ישראל
Thats all folks

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
17510 הודעות
יום רביעי כ''ג בניסן תשע''א    08:55   27.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. גלן בק: אחד מקטעי ההסברה הטובים אי-פעם על ישראל -מתורגם  
בתגובה להודעה מספר 0

גלן בק: אחד מקטעי ההסברה הטובים אי-פעם על ישראל (מתורגם)

http://www.youtube.com/watch?v=rrSOs92qDFE&feature=player_embedded

תגוביות:

1.Thank you for saying it the way it is! ISRAEL is a GREAT counrty. LOVE will win over hate! I just hope to live to see it!

2.I stand against intolerance, ignorance, illiteracy, and inhumanity.

And that's why, I also stand tonight, and every night, with Israel.

3.תודה תודה תודה !!!

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום חמישי כ''ד בניסן תשע''א    21:35   27.04.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. גלן בק-עובדות מדהימות על מה שקורה בארה''ב 26 לאפריל 20  
בתגובה להודעה מספר 0

givoni
חבר מתאריך 28.9.09
1297 הודעות, 43 מדרגים, 85 נקודות. ראה משוב אור ליום חמישי כ''ד בניסן תשע''א 20:36 27.04.11

באיחור רב-גלן בק-עובדות מדהימות על מה שקורה בארה''ב

מצטער אבל זה לוקח הרבה זמן ואני אדם עסוק. רק עכשיו תמצתתי את השידור מהלילה שהיה "מאיר עיניים" ובה במידה "מפחיד מאוד".
ממליץ לכולם לראות את השידור גם אם תרגמתי אותו, כי יש דברים שלא כיסיתי.
הקישו על הלינק

ולחצו על התכנית בתאריך 26 לאפריל 2011

השידור של 26 לאפריל מציג פנים אחרות, חדשות, של אמריקה, וזה פשוט מזעזע.
כדאי שכל אחד מאיתנו יפנים את מה שקורה בארה"ב כי יש לכך השלכות על כל מה שקורה כאן. מפאת העובדה שלוקח כלי כמה שעות בתרגום מדוקדק (ככל האפשר), החלטתי לתת תקציר הדברים בלבד ורק שידורים מיוחדים יקבלו תשומת לב מפורטת:

א. מתייחס לדונאלד טראפמ שעדיין מחפש את תעודת הלידה של אובמה... ובמקביל אובמה שהחמיץ את חג הEASTER הנוצרי. אמנם גוגל נתן לו את הרמאדן ואת פסח אבל "שכח" לתת לו את חג הEASTER הנוצרי. כמובן שגלן בק "יורד" הן על גוגל והן על הנשיא שלא יודע מהם החגים... לטענתו של גלן בק, הכל זו הסחת דעת מהעיקר.

ב. גלן בק מזהיר את צופיו כי מדובר בשידור לבעלי לב חזק בלבד. הוא מזכיר את ההתארגנות למשט פלוטילה נוסף עם כאלף איש שמשתתפים. תשכחו ממצב הנוצרים בארצות כמו סין, מצרים ועוד מקומות, ותשכחו גם ממצב הישראלים בישראל, בוא נתרכז רק בפלשתינאים, רק בהם. שקולם יישמע. תאמינו לי מה שלא יקרה, מדינה פלשתינאית תקום בספטמבר 2011 ואת ישראל ימכרו...

כאן נכנס גלן בק לדיון מדכא מאוד ואומר, למה להסתכל על המזרח התיכון או מקומות האחרים, הסתכלו על גבולנו הדרומי (עם מקסיקו). בחשבונות הבנק שלנו, ברגולציה הגוברת, גלן בק אומר, לא יעזור למימשל, אנו נחכה לו כל יום ב5 אחה"צ ולא נסיח את דעתנו אלא נתמקד בבעיות הגדולות.
גלן בק עובר לטפל בנושא "האחריות להגן". האחריות שכתוצאה ממנה ארה"ב הצטרפה למלחמה על לוב, תוקף את סמנתה פאוור שכלל זה של האחריות להגן אומר שאין יותר משמעות להגנה על טריטוריה עצמאית (סוברנית).
מציין שלפני הכניסה ללוב, מדד ההרוגים בלוב היה 1000, ובסוריה ששם משוועים לעזרה, נרצחו עד כה 400.
תנו לי לתת לכם מספר נוסף: 35,000. זה מספר האנשים שנרצחו על הגבול של דרום ארה"ב . מאז דצמבר 2006
ששם נשיא מקסיקו קלדרון הכריז מלחמה על ארגוני הסמים וברור עתה שהוא מפסיד במלחמה.
רציחות, הרס עיירות שלמות, תקיפת מוסדות שלטון, פחד וכאוס שהולך ומתגבר.
נמצאו קברים המוניים, עפ"יר כוחותינו הם שמגלים קברים כאלה. מתאר כיצד רוצחים אותם (בלי לבזבז תחמושת) אלא עם
מכות קהות של פטיש כבד בחלק האחורי של ראשם. (אומר בציניות: אני מקווה שזה לא מדכא מידי את ניו יורק טיימס)
הוא אומר שרוצחים אותם עם פטישים, בטח לא בגלל מחסור בכדורים... אלא כי אנחנו מתעסקים עם רוע.
הם תפסו בן של איכר ודרשו כופר של 10000$, האיש המסכן הצליח לארגן את כל מה שהיה לו, 5000$, הוא שלח
להם וקיבל - חצי בן...
מדבר על בנות שנמצאו ערומות, שחוטות בחוף אקפולקו, מרכז התיירות המקסיקאנית, שבוע לפני כן, עוד כמה גוויות,
או על אמא שנרצחה בכדור בחזה כשישבה באוטו, ואחו"כ רצחו גם את ביתה בת ה4 שישבה לידה.
ואובמה מתעסק עם כרטיס הלידה של הנשיא, זה יותר חשוב... מעט על
מה שגוגל עושים, האם הוא זיהה את חג הEASTER...זה כה חשוב עכשיו...
מה לעזאזל קורה לנו, 35000 אנשים מתו, 15000 מהם בשנה האחרונה, לפתח ביתינו, יש לנו "האחריות להגן"?
ואם התשובה היא לא, אז איך אתה מסביר את הפעילות שלנו בלוב? האם בכלל אכפת לך?
האם אתה לא מסכים שחייבים לעצור את האלימות שגולשת לעבר ארה"ב?
ואם אתה לא חושב שזה יכול לקרות כאן? שאל את האנשים בבראונסוויל טקסס, הם יודעים. והרבה פוחדים, אפילו
באמריקה! מישהו נוהג באוטוסטרדה 77 בבראונסוויל טקסס, הוא זיהה משהו כמו IED (תמונה על המסך), וזה לא תמונה מבגדד, זה תמונה מאמריקה. IED=IMPROVISED EXLPLOSIVE DEVICE (מטען נפץ מאולתר) שהטרוריסטים בעירק השתמשו ומשתמשים בזה כל הזמן, וגרמו למירב האבידות של כוחותינו. אם אינכם יודעים,רוב הIED-ים נוצרו באירן, שנמצא ביחד עם עלון של מתאבדים שנמצא באריזונה... האם מישהו בתקשורת פרסם זאת מלבד פוקסניוז? ספר בשם "לזכרון הקדושים המעונים שלנו", ספר המשמש מתאבדים להכנת חומרי נפץ ומלכודות.
המטען שנראה כמו אננס אלא שהוא הכיל גם שעון הפעלה, התנועה באוטוסטרדה נעצרה ונשלח רובוט משטרתי לנטרל את הIED. עכשיו יגידו בתקשורת, הו זה רק מטען קטן ולא חשוב, הוא לא יכול היה ממילא לעשות הרבה נזק.
ועכשיו, אחרי ההסבר הזה אני מרגיש הרבה יותר טוב (בציניות). האם עלינו לדאוג שמישהו מכין פצצות שעדיין לא גורמות נזק גדול, או אולי מהעובדה שהוא שם אותן על גשרים בארה"ב. מי יכול היה לעשות דבר כזה?!

עכשיו עובר גלן בק לדבר על תעודת הלידה. גלן בק מטיח האשמות על הצבא של המקסיקנים ואומר שאת המומחים שלהם (בין היתר לפצצות) אנחנו הנחינו, במאבק נגד הסמים, אלא שכל אותם מקסיקנים שהיו חוד החנית במלחמה
שם, הושחתו כולם והיום הם יודעים יותר מידי דברים שעלולים לפגוע בארה"ב. שלחנו לשם אנשים שיילחמו בקרטל הסמים ועכשיו הם הם הקרטל סמים עצמו. והנה החלק החשוב, (הוא מתייחס לזטאס, כנראה לאותם מקסיקנים שהושחתו).
האם אתם יודעים שהם אחראים (בארה"ב) על מאות, כן, מאות חטיפות? הם עובדים בשיתוף פעולה עם קרטלי הסמים של מקסיקו. ודווח שעכשיו הם עובדים ב230 ערים ברחבי ארה"ב! הסי-אי-איי גם חושב שהם קשורים לארגוני טרור.
כמו אל קאידה וחיזבאללה.
המשבר הזה גדול בהרבה מזה של הפלשתינאים וזה רובץ לפתח ביתינו.
האם יש מקום אחר שהרג כה הרבה כמו בגבול המקסיקאי ובשטחנו אנו, 35000 הרוגים,
גם ברואנדה ודרפור מתו המונים, אבל אז זה לא עניין אותנו "האחריות להגן", מאות אלפים מתו שם בשנים האחרונות, עליכם לחזור למלחמת קוריאה (מתכוון שהאבידות במלחמת קוריאה היו בסדר גודל של ההרוגים במקסיקו), צריכים לראות 2 דברים, "האחריות להגן" האם היא לא חשובה כשמדובר על שכנינו? האם לא אכפת לנו כלום?
אנו מימנו ויצרנו את הזטאס, כמו שעשינו במזרח התיכון עם אל קעידה, הלו?!
הם נמצאים בחצר האחורית שלנו פשוטו כמשמעו!
והם קוברים גופות, בעוד שהילדים שלנו משחקים בחצרות הללו. ואני מתכוון לזה "פשוטו כמשמעו". ומה אנו עושים?
אנו שכנים, הם קוברים גופות, רוצחים, חוטפים, ילדינו לא רחוק משם, ואנו מתווכחים אם בכלל יש לשים בינינו לבינם
גדרות. (Thats all folks:ממש כמו בישראל בדיון על גבול מצרים והגדר של הפלשתינאים). ודבר השני,
מה לעזאזל עושה הממשלה בעניין זה? הם לא עושים כלום...
ואם מישהו שואל לתעודות זיהוי של האנשים, אז הוא גזען,
האם ניזכר כאומה התאבדותית?
רק השבוע הנשיא אובמה השווה בין הפליטים שבורחים ממקסיקו וחודרים לארה"ב והשווה אותם לאלה שהגיעו כמהגרים לארה"ב דרך אליס איילנד (האי הקרוי אליס שבו נבדקו המהגרים המגיעים לאמריקה). (גלן בק ממש מעוצבן). האם זה שהגעת דרך הריו גרנד (דרך מקסיקו לארה"ב) זה אותו דבר כמו מי שהגיע לאליס איילנד? או שהגעת דרך ספינת עבדים? וואו!
אדוני הנשיא, זה כן משנה איך הגעת לארה"ב. קבוצה אחת הגיעה לארה"ב באופן חוקי, הקבוצה השניה לא. אחד שבר את החוק, אחד לא. זה לא אותו דבר, אדוני הנשיא. אנו כולם אנשים הומנים, אבל אנו לא כולם
אמריקאים. חבר הקונגרס לואיס גוטירס מאילינוי, דוחק בנשיא "לעקוף את המחסומים של הממשלה, ואם לא תעשה את זה, הלטינים בארה"ב לא יצביעו עבורך. (מראה סרט של חבר הקונגרס האומר זאת בפומבי).
אנו בונים לעצמנו דיקטטורה, אבל בוא ונדבר סוף סוף על תעודת הלידה של הנשיא.
(מתחילת התכנית גלן בק מזכיר אותה ושוב ושוב הוא עובר לנושאים שצוינו).
האחריות שלנו להגן היא אמיתית, אבל תחילה על להגן על האזרחים והחוקה של ארה"ב. זוהי האחריות שלנו להגן (ולא דברים אחרים). האם אנחנו עושים את זה? אנו נותנים לקרטלי הסמים לדלוף לתוך גבולותינו,
אנו מבקשים ומחפשים אחרי דיקטטור,
(כאן גלן עובר לדבר על בלגן חדש) דילרים של נשק מכרו נשק בארה"ב שהוברח למקסיקו ומשמש לרצח אזרחים, ועכשיו מקסיקו שוקלת לתבוע את אותם יצרני נשק בארה"ב. אם אינך יכול לשנות את החוקה, תהרסו אותה (את החוקה). האם לא יותר פשוט לתבוע את אמריקה על שלא סוגרת את גבולותיה?
זו דרך להוציא את יצרני הנשק מהעסקים... ואין על זה שום מילה בחוקה. תביעות זה טוב, אה מיסטר אובמה? (גלן בק מחייך בציניות).
המימשל הנוכחי לוקח את הגבולות ומגביר את הכאוס.
אני רוצה להראות לכם משהו שהתעסקנו איתו כל היום (מול המימשל). יש כאן שאלון למילוי כדי לקבל דרכון. זה ממש מביך ומוזר. השאלון הקודם (הנוכחי) הינו 2 דפים והחדש יהיה 5 דפים. יהיה לממשלה קל יותר לחסום אנשים מלקבל פספורט. הטופס החדש דורש את כל כתובות האדם מלידתו, כל המעסיקים של האדם בימי חייו כולל שם המעסיק ושם המנהל שהיה אז, שמות, כתובות, וטלפונים.
כמו כן, אינפורמציה אישית של כל האחים/אחיות, כתובת האם משנה לפני הלידה שלך, האם היה ארוע דתי כלשהו סביב לידתך, ועוד אינפורמציות....
והחשוב מכל, כשלון באספקת המידע הזה יכולה לגרום לדחיית בקשתך לדרכון.
אני קורא אתכם לאתגר, אינכם יכולים למלא את הטופס הזה ביום! רק אם יש לכם זכרון צילומי, יש לכם סיכוי למלא את הטופס, אחרת זה יגרור מחקרים מעמיקים כדי למלא את הכל. למשל: האם אתם יכולים לרשום מי היה המעסיק שלכם בגיל 14? אם למשל עבדת במקדונלד בגיל זה עליכם למלא לא רק את שם החברה, הכתובת שלה, המחוז שלה, שם המנהל, ובנוסף עליכם לספק את מספר הטלפון שלו. ואיך כל זה רלוונטי בכלל לבקשה לדרכון?
מי הם רוצים שלא ייצא מגבולות הארץ? כי אנו לא דואגים למי נכנס אלינו לארץ, אנו מודאגים כנראה מאלה שרוצים לצאת מהארץ.
המחשבה הראשונה שלי היתה שאנחנו רוצים שאלה שממלאים את הפרטים בטופס יתנו מידע שיאפשר להתייחס למידע כאל משהו שניתן לאמת אותו, לוודא שאתה באמת אזרח, אבל אז נזכרתי שהמימשל הזה כלל לא אכפת לו אם אתה אזרח או לא (כלומר אתה מהגר בלתי חוקי שהגיע מהריו גרנדה) או שאתה כמו מישהו שהיה בארה"ב 100 שנים. אולי זה נגד הראדיקלים המוסלמים? אבל אז נזכרתי שמימשל זה כלל לא מאמין שקיימים טרוריסטים איסלמיים בארה"ב.
את מי הם רוצים לעצור מלצאת מארה"ב? ואולי זה משהו מרושע יותר?
למה אתה נחשב כגזען שאתה שואל לתעודות של מישהו שפלש לארה"ב אבל בדרכך החוצה מארה"ב למה אתה נדרש לומר מי היה נוכח ברגע לידתך? אתה צריך לתת את הטלפון של האחות שהיתה נוכחת בזמן לידתך? (מתבדח)
מצטער, לא היה לי עט באותו זמן במכנסיים....
קיבלנו את תגובת המימשל ממש לא מזמן, והתשובה שקיבלנו רק מעוררת עוד שאלות. גלן בק אומר שהטפסים נמצאים כולם באתר של גלן בק ומאיץ בכולם לטעון אותם ולנסות להבין מה הולך להיות הטופס בקרוב... תנסו למלא אותם - אם תוכלו. אתם חושבים שאתם יכולים למלא זאת בתוך 45 דקות? אני מאתגר אתכם, אתם לא תוכלו למלא את הטופס עד מחר.

גלן בק מעלה מס' השערות אפשריות לקיום טופס חדש שכזה, ומציע בהמשך הדרך את הסברה כי יתכן וזו דרך לקרקע מישהו שירצה בעתיד לצאת (והמימשל לא יאפשר לו). מתישהוא יעלה הבכי של אלה שאין להם תיעוד וזה יגיע עד הקונגרס, ואז יקראו לקן סנסטין, ואז תעלה השאלה, במקום לנסות לתעד את מי שאין לו תיעוד, למה לא לעשות את המתועדים ללא מתועדים? קיראו הטופס ונסו לשער ולהבין מה עומד מאחורי זה.

גלן בק חוזר עם הבהרות. ראשית, האבידות של 35000 אנשים במקסיקו קרו במהלך 4 שנים כשבשנה האחרונה 15000, מלחמת קוריאה גבתה מספר דומה של אבידות.
באפגניסטן הנחשבת כאיזור מלחמה מתו רק 8800 אזרחים בארבע השנים
האחרונות. וזה נחשב איזור מלחמה, אצלנו (ה35 אלף) זה רק גבול בלבד.
את מי תחשיבו כאיזור מסוכן יותר?

הקרטלים המקסיקאים חודרים יותר ויותר לארה"ב ויש להם נוכחות כבר ב230 ערים. אף מילה מהמימשל. אבל אמריקאים שרוצים לרכוש דרכון באופן חוקי כדי לצאת מהמדינה, עליהם לחוות שאלות רציניות על עברם תוך איום לסרב להפיק להם דרכון.

הנזק הגדול ביותר לאומתנו זה לא האויבים מבחוץ אלא האויבים מבפנים. והאויב הזה נקרא הפד (הפדרל ריזרב). כאשר הנשיא מנסה להאשים ספקולנטים בהעלאת מחיר הדלק, כאן חושף גלן בק גרפים חדשים המראים את הטירוף שאחז באמריקה מאז עלייתו של אובמה.
בהמשך מדבר גלן על זה שהיום בלי להיות מקורב ובלי לתרום למפלגה, חבל לכם על הזמן...
"אתה תשחק בכדור איתם או שהם ידממו את העסק שלך"

השידור הלילה (26-אפריל) הראה את צדדיה המכוערים של ההתמוטטות הבלתי נמנעת של
ארה"ב. עצוב מאוד, ומפחיד מאוד.

אין פלא שהרבנים הקוראים ליהדות ארה"ב למהר ולעלות ארצה צודקים, גם אם הם לא יודעים את העובדות הנחשפות כאן מידי ערב אצל גלן בק.

Thats all folks

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות