גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15746 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15746   
ארבע אותיות
חבר מתאריך 15.2.16
18432 הודעות
יום רביעי י''א בכסלו תשע''ח    14:21   29.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אוטובוס שיוצא פעם בכמה שעות מקדים, האם אפשר לקבל פיצויים או תביעה?  

אוטובוס מקדים בלו"ז ללא עדכון באתר החברה או באפליקציית מוביט אך שמתקשרים ושואלים כן אמרו שהוא מקדים ברבע שעה (במקום 6:45, 6:30).
בעקבות זה הפסדתי את האוטובוס (היחיד) ואיחרתי לבסיס ואף עליתי משפט, האם יש דרך לקבל פיצויים או עוגמת נפש על העניין?

בתמונה שצולמה באתר עדיין רואים 6:45 למרות שהוא יוצא במציאות ב-6 וחצי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עקרונית ניתן לדרוש פיצוי בגין אי-עמידה בלוח הזמנים של אוטובוסים. ET 03.12.17 20:59 1
     תודה, כרגע פניתי ל''אמון הציבור'', חברה ללא מטרת רווח העוסקת בבעיות אלו ארבע אותיות 06.12.17 09:43 2
         יהיה מעניין לשמוע איך פיצו אותך. לדעתי יציעו לך נסיעה חינם ותו לא (מאחל לך יותר כמובן) GreenTea 27.12.17 00:50 3
             כלום, הציעו לי שובר זוגי לארוחת בוקר ארבע אותיות 29.12.17 21:46 4

ET
חבר מתאריך 17.6.02
40587 הודעות
יום ראשון ט''ו בכסלו תשע''ח    20:59   03.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עקרונית ניתן לדרוש פיצוי בגין אי-עמידה בלוח הזמנים של אוטובוסים.  
בתגובה להודעה מספר 0

עם זאת, אינני יודע לומר עד כמה החברה מחויבת לאפליקציות השונות. לכן יהיה חשוב בתביעה כזאת לצרף את לוח הזמנים כפי שמופיע באתר החברה עצמה (אולי בנוסף לאפליקציות, אך חשוב לצרף זאת).

ניתן למצוא ברשת לא מעט מידע בנושא תביעות נגד חברות אוטובוסים בגין אי-עמידה בלוח הזמנים. אם תקרא מעט את הפסיקה בנושא אתה תמצא גם באלו מקרים בתיהמ"ש נוטים לפסוק פיצויים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ארבע אותיות
חבר מתאריך 15.2.16
18432 הודעות
יום רביעי י''ח בכסלו תשע''ח    09:43   06.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תודה, כרגע פניתי ל''אמון הציבור'', חברה ללא מטרת רווח העוסקת בבעיות אלו  
בתגובה להודעה מספר 1

הם פנו אל חברת אפיקים למענה, כרגע עבר 7 ימים ועוד לא קיבלתי מענה על כך.
אם ולא אקבל מענה אני מאמין שאוכל להגיש תביעה עם פיצויים נכבדים יותר ממה שהשופט אולי יתן לי עכשיו.
כל ההוכחה שלי פה עובדת על האתר שלהם שלא מסונכרן בכלל (וכמעט שלא עובד), ולכן אני מאמין שאזכה לפיצוי כלשהו בעניין על עוגמת הנפש.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
GreenTea
חבר מתאריך 6.4.17
5545 הודעות
יום רביעי ט' בטבת תשע''ח    00:50   27.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. יהיה מעניין לשמוע איך פיצו אותך. לדעתי יציעו לך נסיעה חינם ותו לא (מאחל לך יותר כמובן)  
בתגובה להודעה מספר 2

ארבע אותיות
חבר מתאריך 15.2.16
18432 הודעות
יום ששי י''א בטבת תשע''ח    21:46   29.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כלום, הציעו לי שובר זוגי לארוחת בוקר  
בתגובה להודעה מספר 3

שידחפו אותו אתה יודע לאן.
לצערי הם ענו ביום האחרון לפני שיכולתי לתבוע אותם, מספיק עוד 24 שעות והייתי מוציא פה סכום כסף יפה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות