גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15926 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15926   
גדול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.7.18
1639 הודעות, 24 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' בחשון תשפ''א    16:00   28.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עזרה בנושא של חוזים  

לפני כשלושה וחצי חודשים קניתי דירה ולצערי המוכר הצליח לשכנע אותי וללכת לאותו עורך דין.
עד כאן הכל בסדר.

לפני כחודש וחצי יועץ המשכנתאות שלח לעורך דין מספר מסמכים שאני צריך לחתום עליהם והוא פתח עלי פה ג'ורה שזה לא התפקיד שלו אלא אני צריך למלאות (בסוף הכל היה קשור לחתימות שלו)

לאחר כשבועיים הבנתי שאני צריך אישור ממס שבח וכו', אותו עורך דין אמר לי שעדיין אין לי וכשהסברתי לו שאני לחוץ בגלל המשכנתא הוא צעק עלי שאני לוחץ אותו ואין אפשרות מהיום למחר.

המוכר עדיין יושב בביתו והסיםור לא מעניין אותו.

לאחר כשבוע התקשרתי שוב פעם ואמרתי שעל פי החוזה הוא חייב לפתוח חשבון נאמנות בשביל להכניס שם 100 אלף כמו שכתוב בחוזה, אותו עורך דין פתח את הג'ורה שלו להגיב בהחלטיות שהוא לא פותח חשבון נאמנות כי זה כאב ראש והחשבון הכללי חסום.

לאחר שכמה ימים התעסקתי רק עם זה הצלחתי למצוא פתרון שהבנק יוציא המחאה בנקאית על שם המוכר וזה יהיה אצל העורך דין עד שכל המסמכים יומצאו והיא תעבור.

הסיכום הזה קרה רק לאחר שלושה חודשים + 14 יום מחתימת החוזה זה אומר שעל פי דין המוכר הפר את החוזה.

לאחר שקיבלתי את המסמכים של ההגשה למס שבח (לא אישור של אין חוב) ראיתי שהעורך דין הגיש את הבקשה למעלה מחודש מחתימת החוזה שזה אומר שזה עבירה פלילית.

כרגע העורך דין אמר למוכר לא לשחרר את המפתחות עד שלע מגיע ההמחאה הבנקאית (יש לציין ש95 אחוז מהכסף הועבר למוכר וההמחאה כבר יצאה מהבנק) ההוראה הזאת מעכבת אותי עוד שבוע שאני משלם שכירות גבוהה כי היא מחוץ לחוזה.

מה אתם הייתם עושים ?

האם יש מישהו שמבין בדיני חוזים שיכול לעזור לי בנידון?

האם יש מישהו שהתלונן/תבע עורך דין שיכול לספר לי על התהליך?

תודה מראש

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עורך דין פח olaf 28.10.20 17:58 1
  מכתב Mr W 30.10.20 17:42 2
  לדעתי לך לעורך דין להתייעצות לפחות, אפילו לפני ייצוג. Mekaya 16.11.20 18:06 3

olaf
גולש אורח
יום רביעי י' בחשון תשפ''א    17:58   28.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עורך דין פח  
בתגובה להודעה מספר 0

ברור שהוא חייב חשבונות נאמנות...
יש סיכוי שהוא מגן על המוכר..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Mr W
חבר מתאריך 31.1.17
35944 הודעות
יום ששי י''ב בחשון תשפ''א    17:42   30.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Mekaya לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.12.13
3535 הודעות, 23 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ט בחשון תשפ''א    18:06   16.11.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לדעתי לך לעורך דין להתייעצות לפחות, אפילו לפני ייצוג.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 16.11.20 בשעה 18:21 בברכה, Mekaya

לא יודע למה הלכת לעורך דין שהוא הציע, זה כמו כשאתה קונה רכב ממישהו והוא ממליץ לך על המוסכניק שלו שיבדוק לו את השאסי ושאר הדברים.

לגבי : "הסיכום הזה קרה רק לאחר שלושה חודשים + 14 יום מחתימת החוזה זה אומר שעל פי דין המוכר הפר את החוזה." - צריך לקרוא את החוזה, זו הערה שרירותית ללא קריאה, זה קצת יותר מסובך ממה שאתה חושב. יש תנאים מקבילים, תנאי מתנה וכו'...

חוץ מזה שאתה יכול להתלונן על העורך דין ללשכה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות