גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #364 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 364   
Ron_1
גולש אורח
   03:13   11.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זקוק לעזרה דחופה!  

אז ככה.. אני סטודנט לחשמל אלקטרוניקה לפני גיוס שנה שניה.ז"א עברתי י"ג ועכשיו אני ב- י"ד תחילת השנה היתה ממש על הפנים ז"א לא למדנו..הבטיח לנו הרבה דברים מעבדות חדשות מרצים טובים שעות נוחות.
בקיצור מה שקרה זה שלא קיבלנו כלום צימצמו לנו שעות לא מעבדות חדשות ולא נעליים... היינו אמורים ללמוד אנגלית טכנית ומתמטיקה 7 יחידות וממש כלום עבדו עלינו בעיניים...השיעורים התבצעו באופן תיכוני לא מקצועיים בכלל ... אבל הבעיה שכמעט לא היו שיעורים בגלל שלא יכולנו ללמוד בתנעים שהביאו לנו....בקיצור דפקו לנו שנה מהחיים!!!

השאלה שלי אם יש הילה לתביעה??

אשמח אם תענו לשאלתי...תודה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הילה אין - בטח לא לפי התיאורים שלך מוניוסי 11.03.02 17:26 1

מוניוסי
גולש אורח
   17:26   11.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הילה אין - בטח לא לפי התיאורים שלך  
בתגובה להודעה מספר 0

עילה לתביעה - ניראה שיש. אבל קודם כל תפרט מיהו המוסד ?
מהם מסמכי ההרשמה או תכנית הלימודים אליה נרשמתם. בקיצור יש הרבה מה לבדוק אבל על פניו זה בהחלט שווה בדיקה.

טיפ - כדאי להאגד כל הסטודנטים היחד שמצויים במצבך ולהגיש תביעה ביחד גם יחסוך לכם הוצאות וגם יהווה עמדת כח כלפי הנהלת המוסד בו אתם לומדים על מנת שלא יתנכלו רק לאחד מהתלמידים שיגיש נגדם תביעה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות