גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #541 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 541   
Dude_Code
גולש אורח
   18:08   25.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זכויות יוצרים על תוכנה.  

הכנתי בעצמי תוכנה , התוכנה חוקית לגמרי , ואני מעונין להפיץ אותה בתור תוכנה חינמית .
עכשיו רציתי לדעת , איך אני רושם עליה זכויות יוצרים ?

וגם על הלוגו שלה + אתר הבית שלה ( סיומת com )

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הגנה על תוכנה...בקצרה: ED 25.03.02 20:56 1
     תודה ED , אני צריך עדיין עזרה. Dude_Code 25.03.02 23:33 2
         הלינק הבא עשוי לעזור לך מאוד ED 26.03.02 01:16 3

ED
גולש אורח
   20:56   25.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הגנה על תוכנה...בקצרה:  
בתגובה להודעה מספר 0

1. זכויות יוצרים לא רושמים! הזכות על התוכנה מוקנת לך מעצם היצירה המקורית שיצרת. העתקת התוכנה, או תוכנה שתיגזר מהיצירה שלך תהווה הפרת זכויות יוצרים שלך.

2. במקרים מסויימים ניתן להוציא פטנט על תוכנה. אישור פטנט הוא הליך מורכב ויקר וכשזה מגיע להגנה על תוכנות אף מסובך ועל כן לא אדון באפשרות זו אלא אם תבקש זאת.

3. יש לך אפשרות להוציא סימן מסחר על התוכנה שלך, כדי שאף אחד אחר לא יוכל להשתמש בשם שנתת לה או בחברה המייצגת אותה. עקרונית סימן מסחר ניתן להוציא כל עוד הוא לא קיים כבר בישראל. תוקף האישור הוא ל- 5 שנים כאשר ישנה אפשרות להאריך את האישור האמור עד ל- 15 שנה.

4. אתר באינטרנט יוצרים באמצעות רישום דומיין. כל עוד השם מקורי ניתן לרשום אתר באיטרנט . כמדומני דותן באחת התגובות האחרונות בפורום הסביר מעט על עניין הרישום ולכן לא ארחיב בנושא.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Dude_Code
גולש אורח
   23:33   25.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תודה ED , אני צריך עדיין עזרה.  
בתגובה להודעה מספר 1

1.ונגיד שמישהוא יעתיק תתוכנה , למי אני מתלונן ? ואיך אני יכול להוכיח שזה אכן התוכנה שלי , כי הרי זה מילה שלי מול מילה שלו.

2.נוותר על זה

3.איך אני מוציא אותו ? וכמה זה עולה בכלל ?

4. הבנתי.

5. תודה על כל העזרה , אתה בן אדם טוב.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ED
גולש אורח
   01:16   26.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הלינק הבא עשוי לעזור לך מאוד  
בתגובה להודעה מספר 2

http://www.psakdin.co.il/search/result.asp?Catalog=psakdin_ip&Topic=%u05EA%u05D5%u05DB%u05E0%u05EA%20%u05DE%u05D7%u05E9%u05D1&Subtopic=

זה הלינק לאינדקס האתר:

http://www.psakdin.co.il/ip/

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות