גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #554 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 554   
SuperPower
גולש אורח
   13:36   29.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בנק שתובע קטין שגנבו לו את הצ'קים.  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 29.03.02 בשעה 13:37
עבר עריכה לאחרונה בתאריך 29.03.02 בשעה 13:36
אם הייתי קטין (מלאו לי 18 לפני חודש), והצטרפתי לחשבון בבנק מסויים, בשלב מסויים נתנו לי מסגרת של 3000 שקל (בלי חתימת ההורים בלי כלום) , הגעתי למינוס מסויים (1000 ש"ח) ואז נגנבו לי הפנקסי צקים.

הגשתי תלונה במשטרה, והודעתי לבנק וגם שלחתי להם פקס, הם הנחו אותי לעשות ביטול גורף של כל הפנקסי צקים שלי בעלות של 60 שקל.

עם הזמן שמתי לב שמופקדים צקים כמעט פעם בשבוע כבר הרבה זמן, וכל פעם הבנק מחייב אותי ב20 ומשהו שקל - דמי החזרה, כי הם החזירו את הצקים בגלל חוסר כיסוי ולא בגלל צק מבוטל או חתימה לא תקינה!!!

אחרי כמה זמן גם החליטו להגביל את החשבון שלי בגלל כל הצקים שחזרו, ואפילו חייבו אותי בעמלת חריגה

בהמשך בגלל ההגבלה גם איפסו את המסגרת והפכו את החוב לחוב בחריגה.

עכשיו הם תובעים ממני 2500 שקל במקום החוב במקורי של 800 שקל!

כל הזמן הזה לא שמעתי שום דבר מהבנק, הם לא שלחו לי שום דבר בדואר, למרות שבחשבון מופיעים מלא פעמים עמלות "שליחת מכתב אזהרה"

מה לעשות?

שלום ותודה,

אני

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בהנחה שפעלת על פי ההוראות של נציג הבנק ED 29.03.02 16:46 1

ED
גולש אורח
   16:46   29.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בהנחה שפעלת על פי ההוראות של נציג הבנק  
בתגובה להודעה מספר 0

כלומר, הודעת להם על הגניבה תוך הצגת אישור המשטרה, שלחת להם פקס כנדרש ואכן פעלת על פי הדרישה שלהם לבטל באופן גורף את כל פנקסי השיקים שלך, הרי שאתה מצידך היית בסדר.
מה שלי לא ברור, מדוע כששמת לב עם הזמן שמחייבים אותך בדמי החזר, לא יצרת קשר עם הבנק לצורך בירור העניין.

אם אכן פעלת כשורה, הייתי מייעץ לך, לערב מישהו מבוגר, לגשת לפקיד הבנק או אף לסגן ולספר לו את פרטי המקרה תוך הצגת כלל המסמכים שצברת (אישור גניבה מהמשטרה, המכתב שנשלח באמצעות הפקס, אישור ביטול פנקסי שיקים וכו'). אני בטוח שלאחר דין ודברים עם הסגן בבנק והתערבות מבוגר, תגיעו מהר מאוד להסדר נוח לתשלום החוב המקורי.

באם לא פעלת כשורה, יש צורך בפרטים נוספים כדי להחליט מה לעשות..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות