גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21859 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21859
תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
47191 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשע''ו    05:28   17.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''אמרנו לכם'', אומרים מתנגדי חברות הסלולר החדשות, וטועים  

"אמרנו לכם", אומרים מתנגדי חברות הסלולר. אמרנו לכם שהכל היה אחיזת עיניים. הלכתם שולל אחרי חברות לא אמינות, חברות חלשות ללא שורשים, חברות שהיה ברור לכולם שייפלו בסוף עם כאלו מחירים.

אלו גם היו הטענות אותן השמיעו נציגי החברות הוותיקות בשיחות השיווק הנואשות לאורך השנים האחרונות, מאז מהפכת הסלולר. למה לכם ללכת עם חברות חדשות שמי יודע מה יהא סופן? בואו למקום המוכר והבטוח.

כל הטוענים כנ"ל מתעלמים במכוון או שלא מנדבך חשוב מאוד במהפכה הסלולרית, נדבך שמאפשר לי לא להתעניין בעתיד החברות החדשות, אלא לחשוב בכל יום מה רווחי לי כרגע: המהפכה ביטלה מחד את הצורך להתחייב לטווח כלשהוא ואת קנסות היציאה, ואפשרה מאידך ניוד מספרים מחברה לחברה.

שני השינויים האלו יצרו את האפשרות של מעבר חלק בכל פעם למקום הרווחי כרגע. במידה ונאלץ לעבור לחברה אחרת בקרוב, האם עלינו להתחרט בגלל המעבר הזה על כל השנים בהן שילמנו פחות? אני לא רואה אפילו סיבה אחת.

עצמאות... בואו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות