גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21951 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21951   
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
145943 הודעות, 537 מדרגים, 976 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:02   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ח''כ איציק שמולי: שוברים שתיקה הוא ארגון נאלח  

זאב קם, 10:36, 15/12/15

ח"כ איציק שמולי תקף את ארגון שוברים שתיקה וטען ש"זהו ארגון נאלח שמקדם אג׳נדה בדרכים פסולות של שקר ועלילה על מדינת ישראל".

"אנו מחויבים באופן מלא לפתרון מדיני עם הפלסטינים", אמר ח"כ שמולי, "אבל הדרך לשם ממש לא עוברת דרך דמוניזציה והשחרה שקרית של פני ישראל".

מקור: http://www.nrg.co.il/online/1/HP_487.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שיאמר זאת לנשיא הדגול שלנו... דוידזון 15.12.15 12:02 1
     האם נשיא המדינה אמר שהם נחמדים? תמצא לנו לינק למקור כזה 495 15.12.15 12:05 4
     שיאמר את זה לזהבה גלאון אשר ראש מפלגתו רצה להרכיב איתה קואליציה- סמפו 15.12.15 12:07 5
  ח''כ יאיר לפיד: אני לא הייתי יושב בוועידה עם שוברים שתיקה דוידזון 15.12.15 12:03 2
  מה שהשמאל מבין ''הנשיא'' לא מבין לוגי 15.12.15 12:03 3
  למה הועבר לפורום הלא קיים? adam kesher 15.12.15 12:08 6

חבר מתאריך 3.3.08
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:02   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שיאמר זאת לנשיא הדגול שלנו...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
64370 הודעות, 197 מדרגים, 378 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:05   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. האם נשיא המדינה אמר שהם נחמדים? תמצא לנו לינק למקור כזה  
בתגובה להודעה מספר 1

ולא שאין לי בקורת על רובי ריבלין
אבל אפילו כששונאים צריך גבולות

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
9474 הודעות
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:07   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. שיאמר את זה לזהבה גלאון אשר ראש מפלגתו רצה להרכיב איתה קואליציה-  
בתגובה להודעה מספר 1

שוברים שתיקה הוא ארגון חשוב, שכל כולו אהבת ישראל אמיתית. אהבת ישראל ההומנית, אוהבת האדם, רודפת הצדק. אהבת ישראל הדמוקרטית שבה מותר להשמיע ביקורת על השלטון, אפילו על הצבא.
החיילים שנותנים את עדותם לשוברים שתיקה ומשמיעים באומץ את קולם, הם לא בוגדים – הם גיבורים. הם אנשים צעירים שנאבקים על זכותם להפוך את המדינה שהם אוהבים למקום שטוב לחיות בו, שטוב לגדל בו משפחה. אנחנו נעשה הכל כדי להגן על זכותם להיאבק למען עתידם. בוגי יעלון, שאתמול לא היסס לשלוח אותם לקרב והיום לא מוכן שייכנסו לפעילויות שצה"ל לוקח בהן חלק, עושה למדינה שלנו נזק גדול בהרבה ממה שעושים החיילים האמיצים האלה.
אני אפילו לא מדברת על הנזק הבינלאומי שהוא וכל מי שהופך את ישראל למדינה רודפת-ארגונים וסותמת-פיות עושים לנו, תחת התירוץ המגוחך והציני של שמירה על תדמיתה של המדינה. אני מדברת קודם כל על הנזק הפנימי האדיר, על ההסתה הפרועה וחסרת האחריות נגד שוברים שתיקה, השעיר-לעזאזל התורן, הסתה שמרעילה את החברה ומתירה לא רק את דמם, אלא את דמו של כל מי שמגן על זכותם להשמיע קול, אפילו של מי שסתם מסכים לחלוק איתם במה.
מי שרודף את שוברים שתיקה, וגם את בצלם, האגודה לזכויות האזרח, רופאים לזכויות אדם, יש דין ושאר ארגוני זכויות האדם שמקדישים את ימיהם כדי להפוך את ישראל למקום טוב יותר, מי שהופך אותם לאויבים – הוא בעצמו האויב. האויב של ישראל החופשית, הפלורליסטית, הביקורתית והדמוקרטית. רודפי הארגונים לא מכריזים מלחמה על השמאל, הם מכריזים מלחמה על דמותה של ישראל. אנחנו לוקחים צד במלחמה הזאת ועומדים לצד שוברים שתיקה, לצד ארגוני זכויות האדם. לא ניתן לאויב לנצח.
https://www.facebook.com/zehavagalon/?fref=ts

חבר מתאריך 3.3.08
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:03   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ח''כ יאיר לפיד: אני לא הייתי יושב בוועידה עם שוברים שתיקה  
בתגובה להודעה מספר 0

אסף גולן, 11:05, 15/12/15

ח"כ יאיר לפיד התייחס לסערה סביב ארגון שוברים שתיקה וכנס "הארץ" וטען כי הוא לא היה יושב בוועידה עם שוברים שתיקה. "הייתי בין הראשונים שאמרו ששוברים שתיקה זה ארגון שמשחית את ישראל"

אין לי ביקורת נגד נשיא המדינה", אמר ח"כ לפיד, "נשיא מדינת ישראל צריך להיות בכל מקום כדי להגן על המדינה, ולהיות בכל מקום, זה גם במקומות הלא נעימים"

מקור: http://www.nrg.co.il/online/1/HP_487.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

לוגי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.15
2909 הודעות, 45 מדרגים, 85 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:03   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה שהשמאל מבין ''הנשיא'' לא מבין  
בתגובה להודעה מספר 0

adam kesher
גולש אורח
יום שלישי ג' בטבת תשע''ו    12:08   15.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. למה הועבר לפורום הלא קיים?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות