גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #22016 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22016   
יוניגר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.14
8030 הודעות, 41 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    18:59   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אברי גלעד: השמאל ילדותי, אני מתעב את שוברים שתיקה והשתניתי בזכות אורי אורבך  

איש התקשורת אברי גלעד נפגש אתמול (שני) עם סטודנטים ואנשי סגל בבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל, במסגרת התוכנית "מפגשים עם התעשייה".

"אני רואה את התפקיד שלי כאיש תקשורת ומגיש אקטואליה, קצת כמו צינור ביוב. אני צינור שדרכו עוברים כל האירועים, ואני מנסה לתת להם את הזווית שלי, לשאול שאלות נכונות, להקשות, לרכך ולשים כל דבר בפרספקטיבה", אמר גלעד.

במהלך המפגש נשאל גלעד כיצד הוא רואה את התפקיד שלו כאיש תקשורת, ומהי הזווית אותה הוא מנסה להעניק. "אני מנסה לתת מידה של הומור, חיוביות ולאומיות. בעיני לאומיות זה לא לראות את כולם כשווים. אני לא מתבייש להגיד שאני מעדיף את בני העם שלי, אני לא האו"ם.

''אני נותן העדפה בתוכנית שאני מגיש לדעות לאומיות ולא נותן פתחון פה למי שאני מגדיר כאויב", סיפר גלעד. "אין דבר כזה תקשורת אובייקטיבית וכל ניסיון לעשות זאת נובע או מנאיביות או מטיפשות".

בתשובה לשאלה מה השפיע עליו והביא לשינוי בדעותיו, השיב גלעד: "הרבה מזה נבע בעקבות המפגש עם אורי אורבך וג'קי לוי כשהגשנו ביחד את התוכנית 'המילה האחרונה'. היינו מדברים שעתיים בשבוע, והוא היה מביך אותי פעם אחר פעם, מה שהיה גורם לי למפח נפש ומביא אותי למקום של הכללות וקללות".

גלעד תיאר, "זה הביא אותי לתחושה שאני מדקלם את עמדות השמאל כמו בובה שמדקלמת מסרים ריקים מתוכן. שם למדתי שאם אחרי שבע 'למה' אני לא מסוגל להגן על עמדתי, כנראה שאני לא באמת עומד מאחוריה".

כשנשאל לעמדתו כיום, אמר "אני לא איש ימין, אבל מה שלקחתי מאורי אורבך זה ההבנה שעמדות השמאל הן ילדותיות. ילד קטן שניצב בפני בעיה רוצה פתרון כאן ועכשיו, אבל מגיע רגע שבו אדם סביר חייב להגיד ניסיתי, אין פתרון בעת הזאת, וצריך לחיות כך. אנחנו אומנם משלמים מחיר על המשך הכיבוש בהפיכה של החברה שלנו לאלימה יותר וכן הלאה, אבל אם אני צריך לבחור בין למות לבין להיות אלים, אני בוחר באלימות. יחד עם זאת אני בהחלט מקווה שיהיה תיקון בעתיד".

בתשובה לשאלה האם שילם מחיר בכך שהשתנתה דעתו הפוליטית ענה גלעד: "אני איבדתי כמה חברים טובים בעקבות השינוי. בנוסף, התחלתי לזכות להשמצות קבועות ב'הארץ', אך בעיני זאת מחמאה. כאשר מקללים ולא מגיבים בצורה עניינית, זה גורם לי להבין שאני במקום הנכון".

בהתייחסות למפת התקשורת כיום, אמר כי "יש כיום בתקשורת הממסדית שמאלנות עיוורת, וזה מפריע לי. זה מאוד בולט שיש עריכה נגועה משיקולים פוליטיים. יחד עם זאת, התקשורת כיום משתנה מול עיננו כי העם אומר את דברו.

''הדבר לא קורה בגלל שהתקשורת הממסדית משתנה, אלא בעקבות כניסה של שחקנים חדשים לזירה שנותנים פייט כדוגמת ערוץ 20, שאני מאמין שהשפעתו תגדל עם הזמן. אני מקווה שהדבר יביא לאיזון בתקשורת ולא שיביא להיפוך לתקשורת ימנית חלילה".

בהמשך הדיון, נשאל גלעד על הניסיון של רה"מ להשפיע על מפת התקשורת, "ברור שיש ניסיון כזה, וזה נוראי. אני חושב שיש בעיה בהנהגה היום שלא מעמידה את עצמה לרשות התקשורת כפי שקיים בדמוקרטיות מתוקנות. זה התחיל כבר בתקופתו של שרון בראיון שלו ליצפאן שהיה ראיון מתוזמר ומתואם.

''כיום אי אפשר לראיין פוליטיקאי כשהוא נדרש לענות, אלא רק כשזה נוח לו ולפי נושאים מוגדרים מראש. בעיני זה נורא מסוכן, אנחנו הולכים לכיוון של 'פוטיניזציה'".

במהלך הדיון עלה גם נושא השיח האלים ברשתות החברתיות. "אני מתייחס לנושא הזה בבהלה. אני חושב שיום יבוא ונצטרך לחוקק חוקים ולשלוט בדבר הזה. נשגב מבינתי למה זה מחוץ לחוק ואין פיקוח ומבוגר אחראי.

''מבחינה היסטורית, התקופה הזאת תיזכר כתקופה לא ברורה שבה אנו מאפשרים ליצור כלאיים הזה להתקיים ללא פיקוח". כאשר נשאל האם אין בכך פגיעה בחופש הביטוי, ענה גלעד: "המושג 'חופש הביטוי' עבר בעיני הזניה מוחלטת וכיום משמש בעיקר לפורנוגרפיה ופרסומאים, באופן שהוגי חופש הביטוי מעולם לא חלמו עליו. אי אפשר להשתמש בחופש הביטוי כדי להשחית את החברה וחייבים לצמצם אותו. כיום, נעשה בכך שימוש ציני על ידי בעלי אינטרס".

באשר לקמפיין של הימין נגד "שוברים שתיקה", אמר גלעד: "אני חושב שאני יכול לקחת לעצמי קרדיט כמי שחתום על הקמפיין הנוכחי נגדם. אני תקפתי אותם בתוכניתי בגל"צ, ערוץ 2 וערוץ 20, וגם כתבתי נגדם פוסט בפייסבוק שזכה ללייקים ושיתופים רבים.

''אני מתעב אותם, וזאת על אף שתמכתי בהם בהתחלה. אני אומנם מאוד בעד הרעיון של 'והיה מחננו טהור', אך אני חושב שזה ארגון של הלומי קרב שלא קיבלו טיפול, ומחפשים מזור לכאבם בשדות זרים. הבחירה שלהם לשקר ולהוציא דברים מהקשרם תורם לדמוניזציה של מדינת ישראל. זה ארגון שחייבים לייבש בכל המובנים".

בסיום הדיון, התייחס גלעד לעבודתו הענפה במהלך השנים "אני לא מתחרט על שום דבר שעשיתי, לא בגלל שאני לא טועה או כל מה שעשיתי היה מושלם, אלא בגלל שכל מה שעברתי הביא אותי לרגע הנוכחי, להווה, שהוא הזמן הכי טוב שיש. אני אף פעם לא מתחרט על העבר, וגם לא מתרפק עליו. מכל טעות לומדים וכל חוסר דיוק מביא לדיוק בפעם הבאה".

www.inn.co.il/News/News.aspx/313007

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יש כאן אמירה חזקה מאד, וכל שמאלני שיקרא אותו ויהיה אמיתי עם עצמו אולי יפיק ממנה משהו Prodigy 29.12.15 19:03 1
     ואגב, הוא בהחלט איש ימין. מי שאומר שהוא מעדיף להרוג אלף ערבים חפים מפשע במקום חייל אחד זבנג וגמרנו 29.12.15 19:08 6
         אכן ימין.. אנשים עדיין תקועים בהגדרות של פעם כשהשמאל היה הימין של היום 27סוט 29.12.15 19:17 14
             זה לא ימין, ציון דרך 30.12.15 10:04 46
     אברי, יודע שאתה קורא פה pilot 29.12.15 19:27 23
         ++ (-: FARUK 29.12.15 19:30 25
     האמירה לא אומרת כלום על השמאל, אלא על אברי גלעד האדם. ביד 29.12.15 19:27 24
         לא, זה קשור לסתירות וכשלים לוגיים הנמצאים בעמדות של שמאלנים Prodigy 29.12.15 19:35 28
  שפתיים יישקו פרה אדומה 29.12.15 19:04 2
  הסטטוס של גלעד נגד שוברים שתיקה: מה עדיף, חייל צה''ל אחד הרוג או אלף לא מעורבים עזתים? זבנג וגמרנו 29.12.15 19:05 3
     פוסט פשוט נפלא, של אברי Bianca 29.12.15 19:24 20
  שוברים שתיקה הם זבל בוגדני. 99 אחוז מהיהודים חושבים כך. הפוסטים האלו מיותרים. eyalg 29.12.15 19:08 4
     זה לא העניין. אברי גלעד תומך בהריגת אלף ערבים חפים מפשע כדי לא להרוג חייל צה''ל אחד זבנג וגמרנו 29.12.15 19:11 9
         לא משנה כמה פעמים תגיד שביבי הוא מרכז-שמאל, זה לא יהפוך לנכון. FireSky 29.12.15 19:13 10
             אז בוא נחזור על זה. האיש שתמך בהקמת מדינה פלסטינית, בנסיגה מרמת הגולן, בהסכמי אוסלו זבנג וגמרנו 29.12.15 19:24 21
                 בוא לא נזלזל באינטליגנציה של חברי הפורום עם אמירות כמו Prodigy 29.12.15 19:37 30
                     הבעיה שכשאתה טוען שביבי הוא שקרן שמשקר כל הזמן כשהוא מביע תמיכה במדינה פלסטינית זבנג וגמרנו 29.12.15 19:51 42
                         אני יודע כי אני מסתכל על מעשים ולא רק דיבורים Prodigy 29.12.15 19:59 45
                         צ'רצ'יל: מנהיג שאומר בקול רם את האמת, בזמן מלחמה, בוגד בעמו. AVNER 30.12.15 12:08 47
                             הם כבר הפסיקו עם האיומים? ציון דרך 30.12.15 14:16 48
                 מנחם בגין שהביא לנו את השלום עם מצרים תמורת סיני ופינוי יישובים ישראליים גם לא היה ימני? FireSky 29.12.15 19:38 32
                     טוב שהזכרת לי שביבי גם הצביע בעד ההתנתקות זבנג וגמרנו 29.12.15 19:40 34
                         הצביע, והציב אולטימטום לשרון לבצע משאל עם, ולא הוא יתפטר. והוא אכן התפטר FireSky 29.12.15 19:57 44
         אברי גלעד סופג אש כי הוא נתפס כבוגד בעיני חבריו לשעבר. eyalg 29.12.15 19:25 22
             גם קומוניסט שחי במדינה קפיטליסטית צריך להתפרנס וזה לא הופך אותו לצבוע זבנג וגמרנו 29.12.15 19:34 27
                 הוא צבוע מפני שהוא מדבר כנגד משהו, ועושה ההפך בפועל. eyalg 29.12.15 19:38 31
     יפה מאד. Prodigy 29.12.15 19:18 16
     99%? הלוואי. אפילו ניק בעל צל''ש (אור יקרות) לא מגנה אותם צדק 29.12.15 19:23 19
  זה מה שקרה לי באוניברסיטה לפני 15 שנה אלכס מהכרמל 29.12.15 19:08 5
     איזה קורס ומה שאל אם אפשר לשאול ? נשמע מעניין:) 27סוט 29.12.15 19:18 17
         מבוא למזרח התיכון אם אני זוכר היטב אלכס מהכרמל 29.12.15 19:32 26
             אש''ף לא הוקם ב- 1964? ציון דרך 30.12.15 14:20 49
  אחלה אברי גלעד goproei 29.12.15 19:08 7
  אברי גלעד ++++ u174 29.12.15 19:10 8
  אי של שפיות BEBO 29.12.15 19:14 11
  תותח אברי.. ואל תדאג, אם איבדת כמה חברים טובים בגלל דעות פוליטיות, כנראה שהם לא היו טובים 27סוט 29.12.15 19:15 12
  עוקב אחריו בהנאה צרופה מאז שהגיש את ''מה יש'' יחד עם ההוא. eliezer8 29.12.15 19:15 13
  פשוט תותח. yossi 1972 29.12.15 19:17 15
  אולי זאת הסיבה שכבר לא שומעים עליו כל כך. ככה זה כאן ארץ_אהבתי 29.12.15 19:18 18
  אני לא מסכים עם הדרך של שוברים שתיקה חלוץ שפוי 29.12.15 19:37 29
     ולאסוב ופטן גם היו לוחמים בצבאות שלהם. אלכס מהכרמל 29.12.15 19:40 33
     טיעון דמגוגי ולא רלוונטי Prodigy 29.12.15 19:41 35
         כשאני עושה תחקיר על חלוץ שפוי 29.12.15 19:46 38
             אז בבקשה בוא תקשיב לכל לוחמי צה''ל. שוברים שתיקה לא מהווים אפילו אחוז אחד מהכוח הלוחם 27סוט 29.12.15 19:51 41
     לדעתי מדובר באגדה אורבנית. eyalg 29.12.15 19:41 36
         לא יודע לא מכיר אף אחד באופן אישי חלוץ שפוי 29.12.15 19:44 37
             זה טוב שאתה לא מכיר אף אחד מהם באופן אישי.... eyalg 29.12.15 19:48 40
     גם בלהב''ה יש לוחמים, אז אל תעביר עליהם ביקורת.. אגב לגבי יהודה שאול הלוחם הדגול 27סוט 29.12.15 19:48 39
         איפה כתבתי שאסור להעביר ביקורת? חלוץ שפוי 29.12.15 19:52 43

Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
26036 הודעות, 144 מדרגים, 268 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:03   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יש כאן אמירה חזקה מאד, וכל שמאלני שיקרא אותו ויהיה אמיתי עם עצמו אולי יפיק ממנה משהו  
בתגובה להודעה מספר 0

"זה הביא אותי לתחושה שאני מדקלם את עמדות השמאל כמו בובה שמדקלמת מסרים ריקים מתוכן. שם למדתי שאם אחרי שבע 'למה' אני לא מסוגל להגן על עמדתי, כנראה שאני לא באמת עומד מאחוריה".

יש סיבה למה קיימים כל כך הרבה כשלים לוגיים וסתירות בעמדות השמאל.

הליכוד זו המפלגה ששורפת הכי הרבה קולות לימין

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:08   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ואגב, הוא בהחלט איש ימין. מי שאומר שהוא מעדיף להרוג אלף ערבים חפים מפשע במקום חייל אחד  
בתגובה להודעה מספר 1

נמצא מימין לביבי-בוגי-בנט-איווט, ולמעשה המפלגות היחידות שדוגלת בעמדה זו הן עוצמה יהודית של בן ארי ומרזל וקרוב לוודאי שגם זהות של פייגלין.

כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
11551 הודעות, 79 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:17   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אכן ימין.. אנשים עדיין תקועים בהגדרות של פעם כשהשמאל היה הימין של היום  
בתגובה להודעה מספר 6

ציון דרך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.2.15
2906 הודעות, 193 מדרגים, 383 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ח בטבת תשע''ו    10:04   30.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. זה לא ימין,  
בתגובה להודעה מספר 14

אנחנו אומנם משלמים מחיר על המשך הכיבוש בהפיכה של החברה שלנו לאלימה יותר וכן הלאה

כל עוד הוא מדבר על מחיר הכיבוש במקום על מחיר המלחמה המתמדת שאנחנו נמצאים בתוכה, הוא עדיין בשמאל.

pilot לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.12
5756 הודעות, 45 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:27   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אברי, יודע שאתה קורא פה  
בתגובה להודעה מספר 1

דע שאני ועוד הרבה כמוני מעריכים אותך מאוד,יישר כח!

FARUK לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.6.14
21332 הודעות, 302 מדרגים, 597 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:30   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ++ (-:  
בתגובה להודעה מספר 23

t.me/MEnews1

ביד
גולש אורח
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:27   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. האמירה לא אומרת כלום על השמאל, אלא על אברי גלעד האדם.  
בתגובה להודעה מספר 1

אם האדם מרגיש שהוא אומר אמירות ריקות מתוכן, אז כנראה שהוא פשוט לא האמין בהן, ומתוך הרגל והשתייכות תרבותית מעמדית הוא המשיך לומר אותן עד שהרגיש נוח "לצאת מהארון הפוליטי". רוצה לומר - כנראה שהיה ימני במהותו עוד לפני.

אותה אמירה יכול להגיד מתנחל לשעבר מיצהר שחזר בשאלה כי הוא "גילה" שכל מה שהתחנך וגדל עליו זה פשוט שקר ושטיפת מוח. האם זה אומר שכל מה שהוא גדל עליו זה שקר ושטיפת מוח? ברור שלא (גם אם לדעתי כאיש שמאל התשובה היא כן), זה אומר שהאדם פשוט לא מאמין יותר במה שהוא חונך להאמין. בדיוק כמו אברי גלעד שהגיע ממקום מסויים שבו השמאל זה ברירת מחדל, ושינה את דעתו. זה לגיטימי לגמרי, רק שזה לא אומר שום דבר על השמאל, ולהפך.

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:35   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. לא, זה קשור לסתירות וכשלים לוגיים הנמצאים בעמדות של שמאלנים  
בתגובה להודעה מספר 24

וברגע ששמאלני נחשף לסתירות בעמדה שלו, הוא פשוט תוקף את זה שמולו או משנן לעצמו מנטרות באופן דתי.

יש כל כך הרבה דוגמאות. למשל העניין עם מרצ והמירוץ שבת\רמדאן. או הקמפיין שלהם נגד התחרדות שכונות אבל הזעקה נגד הקמפיין נגד ערבים בעפולה. תמיכה בנשות הכותל אבל התנגדות לעלייה של יהודים להר הבית. נגד טרנספר לערבים ובעד טרנספר ליהודים. אלו סתירות, לא עניין של דיעה.

פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
36212 הודעות, 255 מדרגים, 508 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:04   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שפתיים יישקו  
בתגובה להודעה מספר 0

עקפו אותך מימין בכביש? אתה לא בנתיב הנכון! שמור על הימין.

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:05   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הסטטוס של גלעד נגד שוברים שתיקה: מה עדיף, חייל צה''ל אחד הרוג או אלף לא מעורבים עזתים?  
בתגובה להודעה מספר 0

מאז שערכנו את הראיון הזה ב"העולם הבוקר", אני נסער. בראיון הייתי יחסית מאופק, אבל מאז אני בוער מבפנים, זה שורף אותי ולא מרפה. לא שלא ידעתי על מעללי "שוברים שתיקה", אבל לא תיארתי לאיזה מרחק הלכו החבר'ה האלה עם המזימה שלהם - להחיל על צה"ל אמות מידה מוסריות עאלק, שהדרך היחידה לעמוד בהן היא לא להלחם, להפסיד, להכנע.
ל"שוברים" יש קוד אתי משל עצמו. הקוד אומר שצה"ל אמור להוציא בפינצטה את החמושים הנלחמים בו מתוך האוכלוסיה האזרחית הנותנת לו מחסה, או מאולצת לתת לו מחסה, ושאם לא ניתן לעשות זאת, אז יש להקריב חיילי צה"ל כדי לא לפגוע בחפים מפשע. ראו חוסר תשובתה של מנכ"לית הארגון לשאלתי - מה עדיף, חייל צה"ל אחד הרוג או אלף לא מעורבים עזתים הרוגים. מבחינתה, כך נראה, עדיף חייל הרוג. ואחד מול מאה? ומול עשרה? ואחד מול אחד מה? לי התשובה ברורה. דווקא פתגם ערבי אומר- "מאה אמהות יבכו, ולא אמא שלי". מי שרוצה שאמא ישראלית תבכה, הוא האויב. מי שמעדיף שאמא שלי תבכה ולא מאה מהצד השני עבר את תהליך ההזדהות המוחלטת עם האויב, המקובלת בעם שלנו אלפי שנים.
התקשר אלי היום אריה בר-אור, אבא של רס"ן צפריר בר-אור ז"ל סמג"ד גדס"ר גולני שנפל בקרב הידוע בסג'עיה, אחרי שיום לפני הכניסה ביטלו לו ולחייליו את כל התכניות המבצעיות וכל האימונים ירדו לטמיון, בגלל החשש לפגוע בלא מעורבים, בגלל החשש מ"שוברים שתיקה". הוא הודה לי על הראיון הזה. הודיתי לו בחזרה על קורבנו הנוראי. הוא אמר שהוא רואה ב"שוברים שתיקה" אחראים חלקית למותו של בנו הנפלא. הסכמתי איתו בזעם.
"צה"ל זרק את הקוד האתי שלו בצוק איתן", אמר נציג "שוברים" בפרלמנט האירופי לפני כמה ימים, ויצר נזק היקפי בלתי ניתן לתיקון. מתן כצמן הנפלא המופיע כאן בראיון וגם חברים שלי שעובדים קשה להסביר את ישראל באירופה אומרים ש"שוברים שתיקה" משאירים אדמה הסברתית חרוכה אחרי שהם מקפלים את המופע הנודד שלהם, הממומן בכספי האנטישמיות החדשה. הם עושים את זה בכוונה, כדי להביא את ישראל למקום כה מבודד על רקע מוסרי כביכול, שלא תהיה ברירה אלא להכנע וליישם את חזונם המנותק מכל מציאות מתרחשת במזרח התיכון.
ל"שוברים שתיקה" אין קוד אתי במלחמה שלו בישראל. הכל הולך במלחמה של מיעוט זעיר, שבאין דרך אחרת לשכנע את העם בישראל בצדקת דרכו החליט לגרום לשנאה עולמית כלפי המדינה הנדירה ביופיה הזאת, שנאה שתביא אותנו לכניעה.
הם טועים. גם אם נהיה מנודים כמצורעים חולי כלבת לא נחיל עלינו את כללי הלחימה ש"שוברים" מציעים, כי אז נמצא עצמנו על דיונה, לבושים כתום, עם איזה פסיכופט עטוף שחורים מאחורינו. בינתיים נתמודד עם הזעם הפנימי על כל תמימי אירופה שקונים את השקרים המבחילים של "שוברים שתיקה" - כי הם רוצים לקנות, מתים על הסחורה הזאת. נתמודד עם הידיעה שבתוכנו חיים ופועלים אנשים שעברו היפוך תודעתי ועכשיו עושים הכל כדי שנפסיד בקרב מול האיסלאם.
נכבוש את הזעם, נקבל צרבת, נירק דם, ונזכור את כולם.
https://he-il.facebook.com/permalink.php?story_fbid=857369481022650&id=442617815831154

Bianca לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.14
15722 הודעות, 173 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:24   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. פוסט פשוט נפלא, של אברי  
בתגובה להודעה מספר 3

eyalg לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
27020 הודעות, 129 מדרגים, 214 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. שוברים שתיקה הם זבל בוגדני. 99 אחוז מהיהודים חושבים כך. הפוסטים האלו מיותרים.  
בתגובה להודעה מספר 0

סתם הוצאת קיטור מבוזבזת.

מה שצריך לעשות הוא להטריד אותם בביתם, בסגנון "באים לבנקאים", לירוק עליהם ברחוב, להטריד גם את בני משפחותיהם.

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:11   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. זה לא העניין. אברי גלעד תומך בהריגת אלף ערבים חפים מפשע כדי לא להרוג חייל צה''ל אחד  
בתגובה להודעה מספר 4

זאת עמדה חזקה מאוד ופופולרית מאוד ששמה אותו בפוזיציה שונה לגמרי מאלה של מבקרי שוברים שתיקה מהמרכז-שמאל (ביבי, לפיד), וזאת הסיבה שהוא מושך כל כך הרבה אש מהשמאל הקיצוני.

FireSky לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.13
19500 הודעות, 195 מדרגים, 374 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:13   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. לא משנה כמה פעמים תגיד שביבי הוא מרכז-שמאל, זה לא יהפוך לנכון.  
בתגובה להודעה מספר 9

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:24   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אז בוא נחזור על זה. האיש שתמך בהקמת מדינה פלסטינית, בנסיגה מרמת הגולן, בהסכמי אוסלו  
בתגובה להודעה מספר 10

בהקפאת הבנייה בבירת ישראל ובגושי ההתיישבות, בהחרמת יהודה ושומרון (הורייזון 2020), בשחרור רבי מרצחים כ-"מחווה לעם הפלסטיני", במו"מ עם החמאס והג'יהאד (הבנות עמוד ענן וצוק איתן), האיש הזה הוא לא איש ימין וגם לא רבע ימין.

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:37   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. בוא לא נזלזל באינטליגנציה של חברי הפורום עם אמירות כמו  
בתגובה להודעה מספר 21

"תמך בהקמת מדינה פלסטינית", כשגם לי ולך ברור שזה מס שפתיים, ולמעשה הוא מסכל כל אפשרות שכזו.
"נסיגה מרמת הגולן" - על סמך מה אתה קובע זאת?
"תמיכה בהסכמי אוסלו" - מה?? אולי התכוונת לגירוש מעזה?

אין לי שום בעיה עם מו"מ עם חמאס אם זה משרת את האינטרסים שלנו (חשוב מאד - האינטרסים שלנו בעם היהודי, לא של השמאל הברלינאי, בניגוד למו"מ בו הם מאמינים).

לגבי שאר הדברים אתה צודק ולכן נתניהו הוא בסה"כ אכזבה עבור הימין אבל הרע במיעוטו.

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:51   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. הבעיה שכשאתה טוען שביבי הוא שקרן שמשקר כל הזמן כשהוא מביע תמיכה במדינה פלסטינית  
בתגובה להודעה מספר 30

אז נשאלת השאלה איך אתה יודע שהוא לא משקר לך כשהוא אומר לך פעם אחת לפני הבחירות שהוא לא באמת מאמין בזה? אתה לא יודע. ובכלל, לעמדה המוצהרת שוב ושוב של ראש ממשלת ישראל יש חשיבות בפני עצמה, כלומר לצורך הדיון גם אם נניח שבתוך תוכו הוא בכלל תומך בברוך מרזל, בפועל אופן התנהלותו כפוליטיקאי הוא כשל איש שמאל, וזה מה שקובע.

לגבי הגולן פורסם אינספור פעמים על הפיקדון שנתן לרון לאודר בקדנציה הראשונה שלו. בנוסף הסתבר באחרונה שהוא ניהל מו"מ מתקדם עם אסד בשנים 2010-2011:
http://www.mako.co.il/news-military/israel/Article-94384ca4a635a31004.htm

לגבי אוסלו, כבר במערכת בחירות 96' נתניהו הודיע שהוא מקבל את הסכמי אוסלו ולא יבטל אותם אם ייבחר לראשות הממשלה, ואכן כך היה, ולא רק שהוא לא ביטל אותם אלא גם לחץ את ידו של ערפאת וחתם איתו על הסכמי המשך (חברון וואי) והמשיך במסירת שטחים נוספים לידי רב המחבלים.

לדעתך אולי אין בעיה במו"מ עם טרוריסטים, נדמה לי שאצלנו בימין לרובנו יש בעיה גדולה עם זה.

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:59   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אני יודע כי אני מסתכל על מעשים ולא רק דיבורים  
בתגובה להודעה מספר 42

אני מרגיש שאתה מיתמם. ההתנהלות שלו בכל הקשור למדינה 'פלסטינית' היא עקבית מאד, והוא תחת הלחץ הבינלאומי מסבן את הלוחצים למיניהם.

בין הידיעה שהבאת על המו"מ עם אסד לבין "תמך בנסיגה מרמת הגולן" יש פער עצום.

כנ"ל לגבי אוסלו, הוא היה מהמתנגדים הכי גדולים. לאחר שההסכם נחתם, הוא יצר מציאות שונה שבה ביטולו הוא בעייתי. זו גם הסיבה שאוסלו היה פשע נוראי כל כך, כי זה לא משהו שאפשר להפוך בקלות כיום. כל עוד אין אפשרות לאלטרנטיבה אחרת (תוכנית 7 האמירויות או עידוד הגירה), אז זה הרע במיעוטו.

"אצלכם בימין" אי אפשר להתפשר על כלום או להתגמש באף דרך, ולכן "אצלכם בימין" לא יגיעו לשום מקום. ישנם מצבים בהם צריך גם לדבר עם האויב ולהשיג ממנו דברים (וזה בניגוד לשמאל שמדבר עם האויב כדי לתת לו דברים), וכל האויבים שלנו הם טרוריסטים וסאדיסטים. אתה חי בשכונה נוראית וצריך להשתמש בכל האמצעים על מנת לשרוד בה, גם אם זה לא תואם את האידיאל של ברוך מרזל.

AVNER לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.02
1995 הודעות, 22 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ח בטבת תשע''ו    12:08   30.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. צ'רצ'יל: מנהיג שאומר בקול רם את האמת, בזמן מלחמה, בוגד בעמו.  
בתגובה להודעה מספר 42

צ'רצ'יל: מנהיג שאומר בקול רם את האמת, בזמן מלחמה, בוגד בעמו.

תפנימו כבר, זבי חוטם.
נתניהו הצליח, בדרכו המיוחדת,
לצלוח 2 קדנציות של נשיא ארה"ב עויין לישראל.

אילמלא שיתוף הפעולה של יהודים רעים בארה"ב ואידיוטים שמאלנים בארץ,
גם החרם העולמי נגד איראן שאותו יזם ודחף ביבי במו ידיו,
היה נמשך וגורם לחיסול האיום האיראני.

מישהו עוד זוכר את ה'צונאמי המדיני'
שבו איימו עלינו השמאלנים -
מאמנון אברמוביץ ועד אהוד ברק?

חבר מתאריך 5.2.15
יום רביעי י''ח בטבת תשע''ו    14:16   30.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. הם כבר הפסיקו עם האיומים?  
בתגובה להודעה מספר 47

חבר מתאריך 15.12.13
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:38   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מנחם בגין שהביא לנו את השלום עם מצרים תמורת סיני ופינוי יישובים ישראליים גם לא היה ימני?  
בתגובה להודעה מספר 21

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:40   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. טוב שהזכרת לי שביבי גם הצביע בעד ההתנתקות  
בתגובה להודעה מספר 32

חבר מתאריך 15.12.13
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:57   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. הצביע, והציב אולטימטום לשרון לבצע משאל עם, ולא הוא יתפטר. והוא אכן התפטר  
בתגובה להודעה מספר 34

בעת ההצבעה על שלב הפינוי הראשון. בזה לא נזכרת? ברור שלא. רק במה שמתאים לך.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3123837,00.html

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:25   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אברי גלעד סופג אש כי הוא נתפס כבוגד בעיני חבריו לשעבר.  
בתגובה להודעה מספר 9

ערכתי לאחרונה בתאריך 29.12.15 בשעה 19:31 בברכה, eyalg

בלי קשר, אני לא כל כך מחבב אותו מפני שהוא צבוע (לא בעניין הפוליטי).

מדבר על תרבות הצריכה שמגעילה אותו ומפרסם רשתות צרכנות (מגה ואחרות).
מדבר נגד תרבות הזבל בטלויזיה ומנחה בעצמו שעשועונים מטופשים.

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:34   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. גם קומוניסט שחי במדינה קפיטליסטית צריך להתפרנס וזה לא הופך אותו לצבוע  
בתגובה להודעה מספר 22

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:38   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הוא צבוע מפני שהוא מדבר כנגד משהו, ועושה ההפך בפועל.  
בתגובה להודעה מספר 27

אבל זה נכון שבמאגר ה"טאלנטים" בטלויזיה שכולל הרבה פסולת, הוא נמצא במקום סביר.

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:18   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. יפה מאד.  
בתגובה להודעה מספר 4

צדק
גולש אורח
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:23   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. 99%? הלוואי. אפילו ניק בעל צל''ש (אור יקרות) לא מגנה אותם  
בתגובה להודעה מספר 4

אלכס מהכרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.2.14
10881 הודעות, 203 מדרגים, 385 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. זה מה שקרה לי באוניברסיטה לפני 15 שנה  
בתגובה להודעה מספר 0

הגעתי לקורס של ד"ר דוד בוקעי, הוא התחיל לשאול אותי שאלות שלא יכולתי לענות עליהן, שלח אותי לספריה לקרוא חומרים ושם עשיתי סוויץ' בשכל.

ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail

חבר מתאריך 29.11.14
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. איזה קורס ומה שאל אם אפשר לשאול ? נשמע מעניין:)  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 18.2.14
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:32   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מבוא למזרח התיכון אם אני זוכר היטב  
בתגובה להודעה מספר 17

השאלות היו "אם הכל בגלל הכיבוש למה אש"ף הוקם ב-1965", "האם קראתי את אמנת הפת"ח", אם אין שלום בין הערבים לבין עצמם איך יהיה איתנו" ועוד כמה שאני לא זוכר.

חבר מתאריך 5.2.15
יום רביעי י''ח בטבת תשע''ו    14:20   30.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אש''ף לא הוקם ב- 1964?  
בתגובה להודעה מספר 26

goproei לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.15
10335 הודעות, 110 מדרגים, 220 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אחלה אברי גלעד  
בתגובה להודעה מספר 0

הודה גם שהוא מכור לרוטר!

u174 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.12
2601 הודעות, 37 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:10   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אברי גלעד ++++  
בתגובה להודעה מספר 0

אני לא מפספס שום תוכנית שהוא משתתף בה , רהוט , מצחיק , ציני ,אומר הכל בגובה העיניים ,לא מתנשא ,והכי חשוב , אוהב את מדינתו ואת עמו יותר מכל הבוגדים הנאלחים משוברי שתיקה,שמקבלים כספים מאנטישמיים אירופאים ,ימח"ש וזכרם ,

BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
19978 הודעות, 165 מדרגים, 328 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:14   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אי של שפיות  
בתגובה להודעה מספר 0

we are fed up with being ruled by goyim

חבר מתאריך 29.11.14
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:15   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תותח אברי.. ואל תדאג, אם איבדת כמה חברים טובים בגלל דעות פוליטיות, כנראה שהם לא היו טובים  
בתגובה להודעה מספר 0

לחברים טובים לא אכפת מדעות פוליטיות, ובטח שלא לנתק קשר בגלל זה.

eliezer8 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.11
3890 הודעות, 27 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:15   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. עוקב אחריו בהנאה צרופה מאז שהגיש את ''מה יש'' יחד עם ההוא.  
בתגובה להודעה מספר 0

yossi 1972 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.15
684 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:17   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. פשוט תותח.  
בתגובה להודעה מספר 0

אוהב לשמוע אותו

ארץ_אהבתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.6.15
3412 הודעות, 32 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אולי זאת הסיבה שכבר לא שומעים עליו כל כך. ככה זה כאן  
בתגובה להודעה מספר 0

"ארץ ישראל נקנית ביסורים.. "

חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
24050 הודעות, 127 מדרגים, 235 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:37   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אני לא מסכים עם הדרך של שוברים שתיקה  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל לפחות הם היו לוחמים בצבא.
קצת מגוחך שמי שראה רק את חומוס אבו שוקרי ביפו יטיח בהם ביקורת

חבר מתאריך 18.2.14
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:40   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. ולאסוב ופטן גם היו לוחמים בצבאות שלהם.  
בתגובה להודעה מספר 29

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:41   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. טיעון דמגוגי ולא רלוונטי  
בתגובה להודעה מספר 29

שירות בצבא לא מכשיר מעשים פסולים אחריו. זו חובה על פי חוק.

חבר מתאריך 10.12.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:46   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. כשאני עושה תחקיר על  
בתגובה להודעה מספר 35

הנזקים שנגרמים לגוף מריצת מרתון אני מעדיף להקשיס למי שרץ אותו ולא למי שצפה בטלויזיה. אולי זה דמגוגי אבל ככה אני עובד.
ושוב אומר אני לא מסכים עם דרכם של "שוברים שתיקה"

חבר מתאריך 29.11.14
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:51   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. אז בבקשה בוא תקשיב לכל לוחמי צה''ל. שוברים שתיקה לא מהווים אפילו אחוז אחד מהכוח הלוחם  
בתגובה להודעה מספר 38

כשאתה עושה תחקיר אתה כנראה תקשיב לדעה ש100 איש אומרים לך שהיא הנכונה, ולא לדעה של הבנאדם היחיד שאומר אחרת

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:41   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. לדעתי מדובר באגדה אורבנית.  
בתגובה להודעה מספר 29

אני לא יודע כמה מהם היו באמת קרביים ומה היתה רמת חיילותם (אולי אני טועה). יש בארגון הרבה נשים שלא היו חיילות קרביות, או חיילות בכלל.

חבר מתאריך 10.12.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:44   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. לא יודע לא מכיר אף אחד באופן אישי  
בתגובה להודעה מספר 36

אני מתייחס לפירסומים

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:48   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. זה טוב שאתה לא מכיר אף אחד מהם באופן אישי....  
בתגובה להודעה מספר 37

חבר מתאריך 29.11.14
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:48   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. גם בלהב''ה יש לוחמים, אז אל תעביר עליהם ביקורת.. אגב לגבי יהודה שאול הלוחם הדגול  
בתגובה להודעה מספר 29

מהפייסבוק -

"
שלום לכולם
אני חייב לשתף אתכם במשהו.
אני: ישי ניימן מס' אישי 7231364. שירתתי בגדוד 50 של הנחל בחברון והיה לי סרס"פ שהיום הפך להיות מאוד מפורסם - יהודה שאול ממקימי "שוברים שתיקה", לי נמאס מהשק ר הזה. אני חייב לספר לכם מיהו יהודה שאול! יהודה היה למעשה אחראי מטבח, נקיונות ואחראי על התורנים כי הוא היה אחד החיילים הגרועים הבטלנים והשמנים שידע צה"ל מימיו. לכן לא ניתנה לו שום אחריות נוספת, כיוון שכך קיים בתוכו תסכול עמוק והוא מפיץ שקרים בעולם על מעשי זוועה כביכול של חיילי צה"ל שלא היו מעולם. אני לא מתיימר להיות גיבור על אבל כמו כולכם, תדעו ותדע גם אתה - יהודה, הנבזה תתבייש!!
יהודה שאול היית חייל בטלן, שלא ניתנה לו שום אחריות מלבד אחראי מטבח. על שום בטלנותו וחוסר רצונו לעשות דבר ולתרום.
יהודה לא השתתף כמעט בכלום מלבד אחריותו על תורני המטבח ולכן כל דבריו הן הבל וריק.

אגב, בשירותינו בשטחים כולנו כולל כולנו היינו ישרים ערכיים ומתחשבים בכלל האוכלוסיות בעיר ודואגים לביטחונם!
אז יהודה - ת ת ב י י ש
אם אתה מתוסכל על זה שהיית אחראי מטבח לא נורא
😉
.
תפסיק לשקר על מנת לקבל משכורת משונאי ישראל ותפסיק לקשקש שאתה אדם ישר
👎

לא היית ולא תיהיה, לא תדע יושרה מהי!

מכם מחזור מרץ 2002 גדוד 50 היקרים, אני מבקש שתפו הגיבו ובואו נחשוף לכולם איזה אפס מאופס היה יהודה שאול, הבטלן הזה שמכפיש את שמי, שמך בכל העולם כאילו היינו רוצחים."

מצחיק לראות איך בשמאל הקיצוני שבימים כתיקונם מתייחסים ללוחמים כאל ערסים רוצחים צמאי דם, ופתאום במקרה של שוברים שתיקה הם דווקא נותנים נקודות זכות ללוחמים..

חבר מתאריך 10.12.15
יום שלישי י''ז בטבת תשע''ו    19:52   29.12.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. איפה כתבתי שאסור להעביר ביקורת?  
בתגובה להודעה מספר 39

ואם עשרות לוחמים מחהבה יעידו על ארועים שהיו עדים להם כנראה אקשיב להם יותר מלנדב איל שידבר על אותו אירוע

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות