גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24214 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24214
עכשיו אפשר
חבר מתאריך 6.10.17
4014 הודעות
יום ראשון ט' בחשון תשע''ח    19:48   29.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זמן נשים טכנולוגיות  

מנכ''לית מכללת נצרת עילית – יזרעאל כמי שמאמינה שלא צריך להיות פמיניסטית כדי להוביל לשוויון מגדרי, קוראת לנשים להצטרף למעגל הסטודנטים הלומדים לימודי טכנולוגיה. ריבק מציעה לבוא לקראת הנשים שיבחרו ללמוד הנדסת תוכנה, הנדסת מכטרוניקה, הנדסה אזרחית, הכוח הנשי מוזמן להוכיח עצמו לא רק במקצועות שנחשבים נשיים כמו אדריכלות ועיצוב פנים.

לתרצה ריבק מנכ''לית מכללת נצרת עילית – יזרעאל יש חזון ברור וממוקד,
כידוע בלימודי הטכנולוגיה בארץ, הרוב המכריע הוא גברים, הנשים הן במיעוט. ''אני מאמינה שנשים יכולות להשתלב בלימודי הטכנולוגיה ולהצליח בהם, זהו עולם מיוחד אשר חלק גדול מהנשים טרם נחשף אליו, ולכן לא מכיר אותו. אומרת תרצה ריבק ומוסיפה: אני הופכת זמן רב ברעיון זה, שילוב נשים באופן משמעותי בלימודי הטכנולוגיה, ולצורך מימוש החזון שהוא בר ביצוע, אני מוכנה לפעול רבות כדי שיותר נשים תלמדנה בטכנולוגיה, ממתן מלגות מיוחדות לנשים ועד להקלות לנשים עם ילדים, אומרת ריבק.
מקור : אני

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות