גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #26188 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 26188   
עתיד מתוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.19
6946 הודעות, 104 מדרגים, 166 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ל' בשבט תש''פ    17:30   25.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לכל מי שלא מבין למה אנשים מצביעים לעוצמה יהודית:  

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.02.20 בשעה 17:37 בברכה, עתיד מתוק

העמדות האידיאולוגיות של עוצמה, לפחות במישור המדיני-בטחוני,
הן דומות מאוד לאלו של מפא"י של בן-גוריון,
ושל מפלגת חירות של בגין (שם יש גם דמיון רב במישור הכלכלי והמוסרי).

כלומר פעם, העמדות של בן-גביר היו העמדות של רוב העם....

אבל אחרי שטיפת מוח בלתי-פוסקת של "ידיעות אחרונות" ו"מעריב" ו"הארץ" - שהכניסו שוב ושוב את המושג השקרי "העם הפלסטיני",

ושטיפת מוח בלתי-פוסקת של "ערוץ 1",
ואחריו וגרוע ממנו "ערוץ 2", ואז גרוע מכך "ערוץ 10",

ותוכניות "סאטירה" כמו "ניקוי ראש",
ו"החרצופים", וכיום "ארץ נהדרת" ו"גב האומה" ו"רק בישראל" וכו'
(כולן כמובן גיהצו את הימין),

ו-YNET האנטי יהודי עם כל הטוקבקים בתשלום שם,
וכל הבוטים והתשלומיסטים בכל מיני פורומים,

אז כל מה שנשאר מהימין האמיתי במדינה זה עוצמה יהודית עם ה-2% שלה.

כי רוב האנשים, לא רק בישראל, אלא בעולם בכלל, הם כבשים.

אנשים שאוכלים מה שנותנים להם, ועושים מה שאומרים להם,
ולא טורחים לבדוק אם מה שמספרים להם בעיתון ובטלוויזיה ובYNET זה באמת נכון.

כמה פעמים אתם, או אנשים שאתם מכירים, הלכתם ופתחתם ספר היסטוריה כדי לבדוק איזו טענה קשה נגד ישראל שנתקלתם בה בתקשורת?

אתם כולכם כבשים שהתרגלו לסטנדרטים עלובים של "ימין".

אויב שמתקיף אותכם באבנים ובקת"בים ביהודה ושומרון ואפילו בגליל ובנגב ובירושליים? סבבה לי מה-מה-מה-מה עשב עשב משמיים

אויב שמתקיף כל הזמן בארטילריה את ישובי הדרום? סבבה לי

אויב שמטריד את בנות ישראל ואונס אותן וחוטף אותן ומכה אותן? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שמקשקשים על מידת הסבסוד של תחבורה ציבורית, ובאילו ימים ושעות התחבורה הציבורית תפעל, במקום לדבר על קפיטליזם שמאפשר לכל אחד להסיע אנשים בתשלום? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שמעולם לא חוקקו חוק יסוד חופש הביטוי? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שעושים הכל שלא להגדיר במדוייק את תפקיד היועץ המשפטי, כדי שיהיה להם תירוץ את מי להאשים כדי להסיח את דעת העם מפחדנותם לפעול? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים מלהקים בית-משפט לחוקה כמו בכל מדינה מערבית? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים מלחוקק חוק שמאפשר לכנסת לבחור את השופטים לעליון כמו ברוב מדינות המערב? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים מלהציב פיקוח אמיתי על הפרקליטות כדי לגלות את השחיתות שם, שפורסמה כבר לפני שנים בעיתונים? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים מלפרוש מהאו"ם כי כנראה זה כיף להם שבג"צ טוען שהסכמי החברות באו"ם עוקפים את חוקי כנסת ישראל? סבבה לי

והמשיך לשלם כסף של עם ישראל על החברות באו"ם כדי לקבל באו"ם הטפות מוסר על זכויות אדם וזכויות נשים וכו' מכל אויבי ישראל? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים במשך שנים מליצוק תכנים במשרד החינוך כדי להסביר לילדי ישראל באופן ברור למי שייכת ארץ ישראל, ולמה, וממתי, ועל מה המלחמה, ומי האויב ולמה "עם פלסטיני" זה שקר? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים במשך שנים מלפעול נגד כל סוכני ההשפעה של רוסיה ו"ידידותינו" במערב אירופה, המגייסים עיתונאים ועורכים ואנשי צבא ושב"כ ומשטרה שידבררו את העמדות האנטי-ציוניות שלהם כי רוסים ו"ידידותינו" במערב אירופה מנסים להפוך את ישראל למדינה ערבית? סבבה לי.

מנהיגי "ימין" שמעלים את אחוז החסימה במקום להוריד אותו וכך דופקים דווקא את שותפיהם מימין? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שמונעים סיוע אווירי מחיילי צה"ל על הקרקע מפחד מה יאמרו בטלוויזיה? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים מלגבות שוטרים שפועלים מול האויב,
ובמקום זאת שולחים את מח"ש לצוד את אותם השוטרים? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנמנעים מלתת גיבוי לחיילים רק בגלל שמצלמים אותם? סבבה לי

מנהיגי "ימין" שנותנים לעולים חדשים להגיע מצרפת אבל לא עוזרים להם להיקלט ולמצוא עבודה במקצוע שלהם, אבל נזכרים בהם רק בבחירות? סבבה לי

ויש עוד מיליון דברים. "קטנים".
אני יכול להמשיך את הרשימה הזו עד שבוע הבא.

אז אל תבלבלו את המוח על ממשלת שמאל שתקום פה "אילו יצביעו עוצמה יהודית" !

כבר עכשיו יש לנו ממשלת שמאל!

מבחינת מי שאשכרה יודע היסטוריה ושם לב מה קורה מסביבו,
אז הוא יודע שכבר יש לנו ממשלת שמאל של פחדנים גלותיים מתרפסים ותבוסתנים!

בקיצור, מבחינת מי שהוא לא כבשה, כבר שנים שיש לנו ממשלת שמאל!

הכבשים צריכות לפתוח אטלס (זה הדבר הזה שנקרא ספר, יש בו נייר וכריכה) ולהכניס לראש דשא שלהן:

ישראל מוקפת במצריים (100 מיליון איש),
סעודיה והסוניות (כ-45 מיליון איש)
עיראק (כ-40 מיליון איש),
איראן (כ-90 מיליון איש)
וטורקיה (כ-85 מיליון איש)

כלומר אנחנו בשכונה הקשוחה ביותר בעולם, מוקפים בכמויות עצומות של ברברים וערסים.

ראיתם פעם מה קורה לצפונבון של פיס-אנד-לאב כשהוא נתקל בערסים?

תכניסו לראש: אין שום דרך לשרוד כאן, בלי להיות הקשוחים ביותר, החזקים ביותר.

כל מסלול אחר, שבו אין חתירה מתמדת להגיע למעמד של מעצמת על עולמית פירושו שואה לעם ישראל!

אתם מדברים על ביבי / רק לא ביבי, ובינתיים מצריים וטורקיה וסעודיה חותרות גם הן להשגת נשק גרעיני (בין השאר כי הן רואות שאף אחד לא פועל באמת לעצור את איראן).

כל ה"חכמים" וה"אינטלקטואלים" שמדברים על "יתרון איכותי", לא לוקחים בחשבון שלישראל אין שום מרווח טעות (בין השאר תודות לבגין הדביל שמסר את סיני בשביל, איך ניסח זאת סאדאת? "חתיכת נייר").

זו בעצם כל המדיניות של השמאל והימין המתחזה שאתם נהנים להצביע לו וחיים תחתיהם באשליה של "חיים בטוחים" ברמת-השרון:

טעות אחת ונגמר הכל. זו המדיניות
לא תעזור שום דימונה (וכאילו "מכה שניה" מעניינת מישהו אם מחקו אותכם כבר במכה הראשונה).

ימין = רוצים לנצח את האויב || שמאל = רוצים להכיל ולהיכנע בשלבים. לכן גם הליכוד = שמאל!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  נאה דרשת. פלאי 25.02.20 21:34 1
     אבל מה בן גביר אחד יכול לקיים מזל דלי 25.02.20 23:05 2
         תתפלא. הרבה ממה שעושים 120 חברים בכנסת. me אני 27.02.20 10:35 9
  גם אם בן גביר נכנס זה יהיה נזק לימין רוכב ערבות 26.02.20 06:04 3
     הוא יתמוך בממשלה מבחוץ עבד לעם קדוש 26.02.20 12:31 4
  כל מה שכתבת נכון לחלוטין. אלא מה, רוב הציבור בארץ, ובתוכו גם בימין, הוא חילוני. זבוב על הקיר 26.02.20 13:10 5
     טכנית, להיות בכלא זה יותר טוב מאשר להיות בקבר בגלל טמטום של מדיניות שמאלנית. עתיד מתוק 26.02.20 17:57 6
         אני מאמין במשפט ''מי שמוותר על חירותו בשביל בטחון לא זכאי לא לזה ולא לזה ויאבד את שניהם''. זבוב על הקיר 26.02.20 23:35 7
             בינתיים ההמונים מוותרים על בטחונם בשביל חירות מדומה. עתיד מתוק 27.02.20 11:29 10
                 השאלה היא מהי ''הגנה על היהדות'' מבחינתם. זבוב על הקיר 27.02.20 19:15 11
                     להבנתי - הקפדה על הסטטוס-קוו שהיה בקום המדינה: עתיד מתוק 28.02.20 08:49 12
                         הסטטוס קוו שהיה פעם נרמס ברגל גסה לא רק בידי השמאל הקיצוני, אלא גם בידי המחנה הדתי. זבוב על הקיר 28.02.20 11:50 13
  אלוף אתה! me אני 27.02.20 10:34 8

פלאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.5.13
13753 הודעות, 157 מדרגים, 296 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ל' בשבט תש''פ    21:34   25.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. נאה דרשת.  
בתגובה להודעה מספר 0

רוממות דמוקרטיה בגרונם - ואחוז חסימה בידם

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
13531 הודעות, 64 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ל' בשבט תש''פ    23:05   25.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אבל מה בן גביר אחד יכול לקיים  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
me אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
25768 הודעות, 356 מדרגים, 708 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' באדר תש''פ    10:35   27.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תתפלא. הרבה ממה שעושים 120 חברים בכנסת.  
בתגובה להודעה מספר 2

ואם נחרבנו ונחרב העולם עמנו ע"י שנאת חנם,נשוב להבנות והעולם עמנו יבנה ע"י אהבת חנם

רוכב ערבות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.08
840 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' באדר תש''פ    06:04   26.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. גם אם בן גביר נכנס זה יהיה נזק לימין  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא לא יוכל להיות חלק מהממשלה וזה ידחוף לממשלת אחדות

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
6237 הודעות, 54 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' באדר תש''פ    12:31   26.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הוא יתמוך בממשלה מבחוץ  
בתגובה להודעה מספר 3

זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
4299 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' באדר תש''פ    13:10   26.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כל מה שכתבת נכון לחלוטין. אלא מה, רוב הציבור בארץ, ובתוכו גם בימין, הוא חילוני.  
בתגובה להודעה מספר 0

אני לא מכיר הרבה חילונים שיהיו מוכנים להצביע למפלגה הכוללת (או לפחות כללה, עד להתערבות הנפשעת של בג"צ) אדם שהיה מוכן להגיד אל מול מצלמה שהוא לא מוצא בעיה ברעיון של להשליך לכלא את מי שמסרב להניח תפילין. ברגע שראיתי את הקטע הזה במו עיני, אמרתי לעצמי שלא משנה מה, מהקול שלי הם יכולים לשכוח. לא מוכן להחליף את ה"ימין" הרופס שלנו באנשים כאלו, ולא משנה על כמה דברים אחרים אני מסכים איתם בלב שלם.

חבר מתאריך 17.2.19
יום רביעי א' באדר תש''פ    17:57   26.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. טכנית, להיות בכלא זה יותר טוב מאשר להיות בקבר בגלל טמטום של מדיניות שמאלנית.  
בתגובה להודעה מספר 5

וזה משפט שכל חייל בעולם צריך לחשוב עליו בזמן שהוא מקבל פקודות מטופשות.

לגבי מאן דהוא (נדמה לי גופשטיין?), שאמר מה הלכות התורה (לדעתו),
זה לא אומר שכך יהא גם במדיניות.

ותכל'ס הפואנטה פה היא לא תפילין בכוח או לא.

אם העם לא מבין שניצחון וביטחון הם חשובים יותר מחוקי זוגיות או זכויות להט"ב או ענייני השבת, אז מגיע לעם למות ברקטות וטילים ובקת"בים ואבנים ודקירות ודריסות וכו'.

כי אם זה היה מפריע להם באמת אז הם היו מביעים זאת בקלפי נכון??

הרי אין שום חוק פיזיקלי שאומר שהליכוד וכחול לבן חייבים לקבל ביחד 60 מנדטים. כמות המנדטים שהם מקבלים היא תוצאה של תפיסה ותרבות.

אלא למה העם, שרוצה ניצחון וביטחון, ממשיך להצביע למתחזים לימין?

העם לא רוצה את בן-גביר? אז שיצביע בנט ושקד!
או אפילו ליברמן! (ראית את המצע שלו? כמעט אין שום הבדל בינו לבין מיכאל בן-ארי שנפסל על-ידי בג"צ, אבל משום מה אף אחד לא פוסל את ליברמן).

העם גם יכל להצביע לפייגלין בהמוניו, הרי פייגלין דיבר בדיוק על זה שכל קהילה תקבע לעצמה.

בקיצור, העם מקבל בדיוק את הדייסה שהוא בישל לעצמו. בתיאבון!

ימין = רוצים לנצח את האויב || שמאל = רוצים להכיל ולהיכנע בשלבים. לכן גם הליכוד = שמאל!

חבר מתאריך 4.3.18
יום רביעי א' באדר תש''פ    23:35   26.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אני מאמין במשפט ''מי שמוותר על חירותו בשביל בטחון לא זכאי לא לזה ולא לזה ויאבד את שניהם''.  
בתגובה להודעה מספר 6

אני, כמוך (להבנתי?), חושב שבכל מקרה יהיו מספיק גורמים שירסנו את תאוות התאוקרטיה של גופשטיין גם אם הוא יהיה בכנסת (וכרגע הוא אישית בכלל לא מועמד בגלל התערבות בג"צ) - אלא שזה נכון גם לגבי משנתה המדינית-בטחונית של "עוצמה". אם יהיה למפלגה הזו מספיק כוח בשביל באמת לשנות משהו, הרי שגם זה יהיה תקף לשני הדברים גם יחד. יש לי המון טענות בנוגע להתנהלות של הממשלה הנוכחית, כמו גם כל אלו שקדמו לה, אבל אני מודע לכך שהשינוי הפוטנציאלי בסיכויי ההשרדות שלי ושל משפחתי הודות לישיבתה של מפלגת עוצמה בממשלה נמוך לאין שיעור מהשינוי הפוטנציאלי בזכויות הפרט שלנו באותו המקרה. הצבעתי בעבר לבן-ארי כשהוא רץ עם אריה אלדד, הצבעתי לפייגלין כשרץ בראש "זהות", אבל אני לא מוכן להצביע למפלגה שכללה ברשימתה אדם כמו גופשטיין, למרות עשייתו הברוכה כראש ארגון "להבה".

מאיר כהנא, אדם שבדיעבד ניתן לומר עליו שראה את הנולד הרבה יותר טוב משאר הפוליטיקאים הישראלים, פלט פעם משהו בסגנון "כשנסיים לטפל בערבים, נתפנה לטפל בשמאל". מתוך ידיעת אופן ה"טיפול" שהוא הציע לערבים (שאיתו אני מסכים למדי), אין לי ספק בנוגע לכוונתו במשפט ההוא. אני חושב שעם ישראל, למרות הכל, יכול להיות חזק מספיק בשביל להתמודד עם האתגרים העצומים שבפניו מבלי לוותר על הדמוקרטיה; ולמרות שאני תומך לחלוטין בעמדה לפיה גם בדמוקרטיה אין מקום לגורמים העוינים את ה"דמוס", העם, שאותו נועדה הדמוקרטיה לשרת - בוודאי שאינני מסכים עם עמדות לפיהן אין מקום להשקפות שונות ואורחות חיים שונות בתוך אותו העם, וזה לא משנה מי מנסה לקבוע מה "נכון" לכולם, יהיה זה גופשטיין או שמא תהיה זו דינה זילבר.

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי ב' באדר תש''פ    11:29   27.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. בינתיים ההמונים מוותרים על בטחונם בשביל חירות מדומה.  
בתגובה להודעה מספר 7

גם אני לא רוצה לוותר, לא על זה ולא על זה.

אבל אני מצביע להם כי אין מישהו אחר,
ואני יודע שמספיק כמה טיפות של "עוצמה יהודית"
כדי להתחיל להניע את המנוע שיגדיל לנו את הביטחון וגם את החירות (אני מכיר את החשיבה שלהם, בפן החברתי הם קודם כל יתמקדו בטיפול בבעיות המערכת המשפטית והמשטרתית, עד כמה שיתנו להם לגעת בזה).

זכור גם שבתוך עמם הם חיים, ואנחנו עם קטן, עם שכונה,
והם לא שמאלנים עם יומרות סטאליניסטיות-גלובליסטיות מוחבאות.

הם בסה"כ רוצים שנחזור להילחם ולנצח,
ושתהיה יותר הגנה על היהדות במדינה היהודית.

על מי הם יתחילו לכפות דברים?
על בני-משפחה כאלו ואחרים אצלם שהם חילונים?

הם לא הולכים להתווכח על התורה על חשבון שלמות המשפחה.

חבר מתאריך 4.3.18
יום חמישי ב' באדר תש''פ    19:15   27.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. השאלה היא מהי ''הגנה על היהדות'' מבחינתם.  
בתגובה להודעה מספר 10

אם מדובר בהגנה על זכותו של כל יהודי לנהוג לפי אמונתו, בין אם זה בצורת ארועים בהפרדה ובין אם זה בצורת תפילה בהר הבית או בשאר המקומות הקדושים, הרי שכמובן אני תומך בכך אפילו שאינני שותף לאמונתם; אבל אם זה כולל "הגנה" מלראות פרסומת לצ'יזבורגר או מכך ששכנם יוכל לקנות בייקון, או מכך שחברה פרטית תפעיל תח"צ בשבת - פה כבר יש לנו בעיה קשה.

חבר מתאריך 17.2.19
יום ששי ג' באדר תש''פ    08:49   28.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. להבנתי - הקפדה על הסטטוס-קוו שהיה בקום המדינה:  
בתגובה להודעה מספר 11

1) בכל מה שקשור למשרדי הממשלה ועבודות הממשלה,
והצבא.

2)הקפדה לא לבזות מקומות שקדושים ליהדות עם כל מיני נשות כותל וכו'.

3) במערכת החינוך הממשלתית (אבא ואימא משפחה).

4) התחבורה הציבורית הממשלתית (אין נסיעות בשבת).
זה רכבות ואוטובוסים.

סטטוס-קוו הוא מושג המפתח.

חבר מתאריך 4.3.18
יום ששי ג' באדר תש''פ    11:50   28.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הסטטוס קוו שהיה פעם נרמס ברגל גסה לא רק בידי השמאל הקיצוני, אלא גם בידי המחנה הדתי.  
בתגובה להודעה מספר 12

מסרב להתייחס אליו כאל משהו "קדוש" לנוחותו של צד אחד בלבד.

me אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
25768 הודעות, 356 מדרגים, 708 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' באדר תש''פ    10:34   27.02.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אלוף אתה!  
בתגובה להודעה מספר 0

ממליצה להעביר לסקופים כמאמר דעה.

ואם נחרבנו ונחרב העולם עמנו ע"י שנאת חנם,נשוב להבנות והעולם עמנו יבנה ע"י אהבת חנם

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות