גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #27045 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 27045   
עתיד מתוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.19
7938 הודעות, 118 מדרגים, 187 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג באב תש''פ    22:02   03.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

המנטליות של היהודים כאן היא פחדנות ותבוסתנות  

במקום להילחם, מתפשרים ומתחמקים ומתכנסים לתוך גטו שנקרא "המרכז", או "מדינת חדרה-גדרה".

אם היה שכל ליהודים אז הייתה לנו מדינה שמתחילה מאזור הליטני, עבור הגולן, כל יהודה ושומרון, ועד תעלת סואץ, וכל זה בלי אפילו "בן-דוד" מעריץ נאצים אחד בתוכה!

היינו מעיפים מכאן ישר, בכל קרב, את כל מעריצי הנאצים האלו יחד עם החמור והכבשה שלהם, במקום שימצצו לנו כל שנה ****עשרות מיליארדי דולרים**** בביטוח לאומי, שב"כ, צה"ל, משטרת ישראל, תקציבי בריאות, חינוך, וכו' וכו' וכו'.

חצי מהדירות בישראל היו עולות 400 אלף שקל לכל היותר...

כמו שאמרתי איך שנרשמתי לפורום:

ממשלה של בן-גביר = הורדה של מחירי הדיור ב-50%, והורדה של הפשע ב-80%.

אבל מה הימנים מבינים נכון?
הימנים זה בבונים ברברים מחרחרי מלחמה.
רק השמאל יודע איך לרכז את היהודים במקום אחד כדי שיכנסו מסודר, ובאופן מנומס ונאור לתוך מחנה ההשמדה שלהם.

** חומר למחשבה: כמעט כל המרגלים בישראל היו מהשמאל! (תבדקו בעצמכם אם לא מאמינים) **

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני לא חסיד גדול של אב״ג Seagulls 03.08.20 22:49 1
     מה תאמר לאנשים שתולים תמונות יקיריהם לוחמי ההגנה? עתיד מתוק 04.08.20 09:29 3
         כדי להכשיר את השרץ גולדשטיין, אתה תשכתב את כל ההיסטוריה ותעפיש את אלה שהיו מגש הכסף? Big Joe 04.08.20 10:26 4
             מה ההבדל המהותי בינו לבין לוחמי הלח''י, האצ''ל, ההגנה והפלמ''ח? עתיד מתוק 05.08.20 20:44 15
                 כל כך אופייני לפשיסטים להתייצב לצד בני מינם. אתה נשמע ממש מלין על הפגיעה בגרמנים נאצים Big Joe 06.08.20 17:34 16
                     יש לי הרגשה שהוא מעריץ של מגן הפושעים הנאצים שפטל הברלינאי 06.08.20 17:47 18
                     לא היה לך מה לענות אל מול המידע שהבאתי... עתיד מתוק 06.08.20 18:32 19
                         אם את הוצאתו להורג של נאצי אתה משווה לפגיעה באזרחים אז אתה ניצב לצדו. Big Joe 06.08.20 18:54 21
                             אתה מתייחס להריגתו של גוטהילף ב1946... עתיד מתוק 06.08.20 21:49 23
                                 אתה רואה. שוב את מגן על נאצים. משפטיהם נמשכו הרבה אחרי שהמלחמה הסתיימה Big Joe 07.08.20 00:03 24
                                     עצוב איך אתה מתחמק ומעוות: עתיד מתוק 07.08.20 08:43 25
                                         ברור. אני מעוות... כמו במשפט הלא ייאמן: ''ביצע פעולות תקיפה כנגד אזרחי אויב מובס'' Big Joe 07.08.20 09:15 26
                                             גרמניה הנאצית עדיין הייתה קיימת ב1946? עתיד מתוק 07.08.20 10:37 28
                                                 אתה לא סתם מגן על הנאצים. אתה נלחם עבורם בחרוף נפש Big Joe 07.08.20 10:40 29
                                                     כתבתי שהיהודים פחדנים ותבוסתנים ויביאו על עצמם שואה עתיד מתוק 07.08.20 12:55 30
                                                         מי פלש? מי מסכים על טרנספר? על השטויות האלה שלך אני לא מתכוון לבזבז זמן. רק על התמיכה בנאצים Big Joe 07.08.20 13:19 31
         תשובה מעניינת Seagulls 04.08.20 13:50 6
             אני אנסה לענות על הכל: עתיד מתוק 04.08.20 15:01 7
                 מי שמגן על נבל שירה בגבם של מתפללים בבית התפילה - הוא בעיני לא בן אדם. Big Joe 04.08.20 15:07 8
                     להפיל עליהם פצצה של 2 טון מגובה 10 קילומטר = מוסרי עתיד מתוק 04.08.20 15:30 9
                 תודה על השיעור בהיסטוריה Seagulls 04.08.20 18:57 10
                     בוא נעשה סדר: עתיד מתוק 04.08.20 22:12 11
                     בוא נעשה סדר: עתיד מתוק 04.08.20 22:13 12
                         פעם שלישית גלידה Big Joe 04.08.20 23:29 13
                     הייתה תקלה ברוטר כשניסיתי לשלוח את התגובה, עתיד מתוק 05.08.20 11:04 14
                         אנסה לקרוא את הלינק בהזדמנות Seagulls 06.08.20 21:19 22
  כך נראה מניפסט פשיסטי גזעני. Big Joe 03.08.20 23:31 2
     כל ההתרגשות הזו רק בגלל שבן גוריון נתן להם אזרחות ב48? עתיד מתוק 04.08.20 10:40 5
         זה לא היה 58? הברלינאי 06.08.20 17:45 17
             מה מצחיק בכך שהממשלה שאמורה להגן עלייך עתיד מתוק 06.08.20 18:41 20
         הנה מידע לטובת קרבנות השקרים שלך Big Joe 07.08.20 10:07 27

Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
12216 הודעות, 101 מדרגים, 202 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג באב תש''פ    22:49   03.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני לא חסיד גדול של אב״ג  
בתגובה להודעה מספר 0

וגם לא חסיד קטן

אני תוהה מה היית עונה לכל אותם אנשים שאומרים שזה קצת הזוי ולא לעניין
לשים תמונה של ברוך גולדשטיין (הי״ד) בסלון ביתך

בהנחה שאנחנו זורמים עם הגרסה הרישמית של ארועי מערת המכפלה
האם לדעתך זה תקין שמועמד שרץ לכנסת
ישים תמונה על הקיר של בחור שרצח מתפללים

האם זה אומר שאיתמר מזדהה עם הרצח? תומך ברצח?

ושאלה נוספת
איך לדעתך אפשר להעיף אותם?

Save The Children

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 17.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    09:29   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה תאמר לאנשים שתולים תמונות יקיריהם לוחמי ההגנה?  
בתגובה להודעה מספר 1

הפלמ''ח, הלח''י והאצ''ל? אתה תוהה אם קרובי משפחתם מזדהים עם ''הרצח'' ?

גם המתחרים הפוליטיים של הלח''י כינו אותו ברבים ''ארגון טרור''.

אבל לא הייתה להם בהמשך הסתייגות גדולה לצרף את הארגון להתאחדות ''המרי העברי'' ואחרי זה לצה''ל.

גם לא הייתה בעיה לרבים בציבור עם הלח''י אחרי הטבעת ספינת הפליטים ''סטרומה''.

כי לצערי רוב האנשים לא קולטים היגיון פשוט אלא מבינים את המציאות רק אחרי שהיא נותנת להם כאפה לפנים.

אתה יכול לקרוא כאן:

http://www.zeevgalili.com/2009/08/5618

או להסתפק בציטוט:

'' עמדת לח"י הייתה כי הבריטים, הסוגרים את שערי הארץ בפני יהודים המנסים להימלט מגיא ההריגה באירופה, הם אויב. יש להילחם בהם למרות שהם עצמם לוחמים באויב אחר של העם היהודי.

הבריטים הפעילו את כל האמצעים כדי לחסל את הארגון – ירו, הרגו ופצעו לוחמים ונתנו להם לדמם עד מוות. הצליחו להגיע למקום הסתר של מפקד לח"י, אברהם שטרן (יאיר) ורצחו אותו בדם קר. הארגון כמעט חוסל ורוב חבריו היו עצורים או רצוחים. היו גם שהסגירו עצמם לבריטים מרוב יאוש. תמונותיהם של הנותרים התנוססו במודעות בראשי חוצות, פורסמו בכל העיתונים העבריים, כולל בעיתון "המשקיף", ביטאון התנועה הרביזיוניסטית. נותר קומץ לוחמים שעל ראשיהם הוטלו פרסים גדולים ותמונותיהם פורסמו על לוחות המודעות.

החמור מכל, סיפר לי צפוני, הייתה הרגשת הבדידות והאיבה של העם שלך. לא היו דירות מסתור, לא היה איפה לישון, לא היה כסף לארגון פעולות.

"ואז" – סיפר לי צפוני – "גמלה בלב כמה מאיתנו החלטה. לבצע פעולה גדולה שבה גם נתאבד כולנו. אם איננו יכולים ללחום לפחות נותיר את חותמנו על ההיסטוריה".

מישהו הצליח להניא את מתכנני התכנית, או לפחות לדחות אותה. ואז בא אירוע ששינה את המצב מיסודו – טיבוע "סטרומה". האסון הנורא הזה שיכנע יותר מאלף כרוזי הסברה. פתאום הבינו בארץ שלוחמי לח"י אינה קבוצת מטורפים וכי הבריטים הם אויב שמשתף פעולה עם הנאצים.

"בן לילה", סיפר לי צפוני, "חשנו בשינוי האווירה. באו יהודים והציעו לנו דירות מקלט, כסף ואהבה. ובאו מתנדבים שמילאו את השורות. המלחמה בבריטים חודשה והפעם העם היה לצידנו".

סוף ציטוט.

** חומר למחשבה: כמעט כל המרגלים בישראל היו מהשמאל! (תבדקו בעצמכם אם לא מאמינים) **

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
173202 הודעות, 385 מדרגים, 447 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ד באב תש''פ    10:26   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כדי להכשיר את השרץ גולדשטיין, אתה תשכתב את כל ההיסטוריה ותעפיש את אלה שהיו מגש הכסף?  
בתגובה להודעה מספר 3

חבר מתאריך 17.2.19
יום רביעי ט''ו באב תש''פ    20:44   05.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מה ההבדל המהותי בינו לבין לוחמי הלח''י, האצ''ל, ההגנה והפלמ''ח?  
בתגובה להודעה מספר 4

#
במרץ 1948, בעקבות מכונית תופת ערבית שהתפוצצה מול בית סולל בונה בחיפה, החדירו ההגנה "מכונית עמוסה 700 ק"ג חמרי נפץ לרחוב עיראק שבמרכז העיר הערבית", והתוצאה: "המכונית גרמה בהתפוצצות להרס רב והפילה חללים לא מעט ברחוב עיראק". (ספר ההגנה, ג' חלק ב' עמ' 1386)

#
פעולות ב- 1946 כנגד הטמפלרים (המתיישבים הגרמנים בארץ שבשנות ה-30 רבים מהם היו נאצים, ובשנות המלחמה היו במעצר ע"י הבריטים) שהביאו לגירושם. בינהם ההתנקשות בגוטהילף וגנר, והתקפת "חבורת גרמנים שחזרו מעסקיהם בחיפה אל מחנה המעצר בוולדהיים בלויית נוטרים ערבים. שני הגברים שבחבורה נורו ונהרגו. בנשים הגרמניות ובנוטרים שנמצאו בקרבתם לא פגעו לרעה". (ספר ההגנה, ג, חלק שני, עמ' 1317)

בתדריך לקראת הפעולה מנה יצחק שדה בפני הלוחמים את הסיבות לפעולה:

וגנר הוא מנהיג הגרמנים בארץ ישראל.
המפעל של וגנר עזר לערבים במאורעות תרצ"ו - תרצ"ט.
עומדת לקום מדינה יהודית בארץ ישראל ואין בה מקום לגרמנים.

(מעניין מה יצחק שדה היו עונה, לו היה נשאל מה ההבדל בין הגרמנים במושבה שנחשבו כתומכי נאצים, לבין הפולשים בארצנו, שהגיעו ממזרח, ואשר תכננו להשמיד אותנו גם כן?)

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    17:34   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כל כך אופייני לפשיסטים להתייצב לצד בני מינם. אתה נשמע ממש מלין על הפגיעה בגרמנים נאצים  
בתגובה להודעה מספר 15

הברלינאי
חבר מתאריך 4.5.19
954 הודעות
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    17:47   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. יש לי הרגשה שהוא מעריץ של מגן הפושעים הנאצים שפטל  
בתגובה להודעה מספר 16

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    18:32   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לא היה לך מה לענות אל מול המידע שהבאתי...  
בתגובה להודעה מספר 16

והאגו הענק שלך סירב לוותר אז בחרת להשמיץ באופן הכי נמוך אי פעם שלך: כאילו כואב לי על הנאצים.

שזו האשמה שמעניין לשמוע ממי שמרחם ונלחם למען הזכויות של מעריצי הנאצים, ובמקביל, בכל הזדמנות מנסה להצדיק את המגבלות על היהודים להגן על עצמם.

ואגב לא הבאת הוכחה אחת פה לפאשיזם וגזענות. אלא אם כן אתה חושב שגירוש עם שפלש לארצו של עם אחר זה פאשיזם וגזענות?

כי לפי חשיבה כזו כמעט כל מנהיגי הציונות מהשמאל הם פשיסטים גזענים.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    18:54   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אם את הוצאתו להורג של נאצי אתה משווה לפגיעה באזרחים אז אתה ניצב לצדו.  
בתגובה להודעה מספר 19

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    21:49   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אתה מתייחס להריגתו של גוטהילף ב1946...  
בתגובה להודעה מספר 21

לאחר שגרמניה הנאצית הובסה.
לאחר שהמפלגה הנאצית פורקה.
לאחר כמעט שנה מתום המלחמה...

לאחר שבוצע הטרנספר הגדול בהיסטוריה:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9_%D7%92%D7%A8%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%9D_%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D_%D7%94%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%94

של אזרחים גרמנים, מהמדינות אליהן פלשה גרמניה, חלק מהאזרחים הגרמנים גורשו למרות נוכחות של מאות שנים באותן ארצות אירופאיות....

אז מה שאתה אומר זה:

שכל מי שידוע כנאצי, או ידוע כפרו-נאצי, או כמעריץ של הנאצים, בין עם מדים או לא, בין אם במסגרת רשמית או לא, הוא מטרה צבאית לגיטימית להריגה או גירוש.

הבנתי נכון?

ואשמח אם תענה לי על עוד שאלה:

האם פאשיסטים באשר הם - מנהיגים או פקידים או חיילים או אזרחים התומכים באידיאולוגיה -מהווים מטרה צבאית לגיטימית?
(אני לא מרגיש בעיה גדולה עם זה)

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי י''ז באב תש''פ    00:03   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אתה רואה. שוב את מגן על נאצים. משפטיהם נמשכו הרבה אחרי שהמלחמה הסתיימה  
בתגובה להודעה מספר 23

ב-1946 טרם הייתה ריבונות יהודית ממלכתית, אז ההגנה הייתה הגוף שביצע משימות ממלכתיות בשם הגנת היישוב.

חבר מתאריך 17.2.19
יום ששי י''ז באב תש''פ    08:43   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. עצוב איך אתה מתחמק ומעוות:  
בתגובה להודעה מספר 24

שאלתי אותך מה ההבדל המהותי בין גולדשטיין לבין "מגש הכסף", כלומר ארגוני המחתרת, והראיתי לך שאפילו ארגון "ההגנה":

1) ביצע פעולות תגמול כנגד אזרחי האויב, למשל על-ידי הצבת מכונית תופת ענקית ברחוב ערבי (מה שיקרא במחוזות השמאל של היום "מגה-פיגוע").

2) ביצע פעולות תקיפה כנגד אזרחי אויב מובס (הנאצים והאזרחים הגרמנים בישראל, שנחשדו באהדתם של הנאצים), וזאת במגמה להביא לגירושם של אזרחי האויב הזה מאדמתנו (מה שנקרא "טרנספר").

בהקשר סעיף 2 לעיל:
מן הסתם כל אדם באותם הימים ישאל עצמו "אם כך, מה ההבדל בעצם, מבחינת הישוב היהודי, בין האזרחים הגרמנים, לבריטים ולערבים? את הגרמנים והבריטים מותר וראוי לגרש מן הארץ, אבל את הערבים שנלחמים ביהודים אסור לגרש?"

ואתה יודע היטב שהתשובה של ברל כצנלסון ובן-גוריון וכמעט כל מנהיג ציוני הייתה "מותר וצריך לגרש, בהזדמנות הראשונה", כפי שניתן לקרוא גם פה:

https://mida.org.il/2014/12/28/%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%98%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%91%D7%A8%D7%9C-%D7%A9%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%99-%D7%9C%D7%90-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%A9%D7%AA%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%95/

"ההיסטוריון בני מוריס מצטט בספרו את דוד בן גוריון מיוני 1938, ישיבת הנהלת הסוכנות היהודית: “נקודת המוצא לפתרון שאלת הערבים במדינה היהודית (לפי תכנית החלוקה של ו. פיל)… היא עקירתם למדינות ערב… לאחר שנהווה רוב גדול בעקבות הקמת המדינה – נבטל את החלוקה. נתפשט על כל ארץ ישראל… המדינה היא רק שלב בהגשמת הציונות… להכשיר את הקרקע להתפשטותנו בארץ כולה”. "

אני בטוח במיליון אחוז שאתה הבנת זאת, ומאחר ולא היה לך מה לענות, אבל לא רצית להודות בכך, אז החלטת לעוות את דבריי, ולטעון שאני מגן על הנאצים. ילדותי ושפל מצידך.

ושוב אני מבהיר, כדי שעמדתי תהיה כמה שיותר ברורה:
עצוב לי שאנשים שונאים אותי, בין אם מדובר באנשים של עם פולש לאדמתי, או נאצים שרוצים להשתלט על העולם.

עצוב לי ברמה מסויימת גם המצב שבו אני נלחם עם אנשים כאלו, שבתכל'ס, הם פשוט אנשים שבטוחים שהם צודקים, אבל בפועל טועים.

אבל מהרגע שהם בחרו במלחמה נגדי, ועוד אחת כל-כך אכזרית וברברית, דינם מוות!

גם של "אזרחיהם", בהקשרים מסויימים (אם זו מלחמה טוטאלית מצד האויב, או כפעולת תגמול במקרה והאויב תוקף את אזרחיי, או אם האויב מבצע מתקפות תוך שהוא משתמש באזרחיו כ"מגן אנושי" - לי אין בעיה להשיב אש לכל נקודה שהאויב יורה ממנה).

ואני גם לא רואה שום פשע בלגרש את אזרחיו של האויב שפלשו לאדמתי, או לגרשם מכל אדמה שאני כובש במסגרת המלחמה שהאויב פתח נגדי, בדיוק כמו שהפולנים לא ראו בעיה בלגרש את הגרמנים מאדמתם, בתום מלחמת העולם השניה.

אתה כן רואה בכך פשע, ללא שום הצדקה או היגיון. כאילו ליהודים אין הזכות לגרש פולשים מביתם.

כאילו ליהודים אין הזכות להגן על עצמם כמו שעמים אחרים "נאורים" לא פחות, הגנו על עצמם.

כאילו היהודים הם לא בני-אדם...

משמע, אם כבר, שאתה זה שמגן על הנאצים.

(נזכרתי עכשיו שמפא"י, שנתנו אזרחות לאויב הפולש מעריץ הנאצים ב-48', הם גם אלו ששלחו את קסטנר לתת עדות הגנה על נאצי אחד, קורט בכר נדמה לי, במשפט נגדו)

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי י''ז באב תש''פ    09:15   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ברור. אני מעוות... כמו במשפט הלא ייאמן: ''ביצע פעולות תקיפה כנגד אזרחי אויב מובס''  
בתגובה להודעה מספר 25

חבר מתאריך 17.2.19
יום ששי י''ז באב תש''פ    10:37   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. גרמניה הנאצית עדיין הייתה קיימת ב1946?  
בתגובה להודעה מספר 26

ולגבי המתיישבים הגרמנים בארץ, אתה רוצה לומר שהם כולם היו חיילים?
אפילו גוטהילף לא היה חייל (וכך או כך כבר שוחרר ממעצר על ידי הבריטים כמו שאר הגרמנים בארץ, ואז, כמו שאר הגרמנים היה תחת הגנה בריטית מפני נוקמים יהודים).

בשורה התחתונה, אם הם ברי מוות מבחינתך (וברור שמבחינתי), אז אני לא מבין למה אתה מבדיל בין הנאצים והאזרחים ''התמימים'' שלהם, לבין הפולש מעריץ הנאצים והאזרחים ''התמימים'' שלו?

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי י''ז באב תש''פ    10:40   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אתה לא סתם מגן על הנאצים. אתה נלחם עבורם בחרוף נפש  
בתגובה להודעה מספר 28

אז לטובת הקורא השפוי:
https://www.gov.il/he/Departments/publications/reports/roots_1950_1

חבר מתאריך 17.2.19
יום ששי י''ז באב תש''פ    12:55   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. כתבתי שהיהודים פחדנים ותבוסתנים ויביאו על עצמם שואה  
בתגובה להודעה מספר 29

כי הם מסרבים לגרש מארצם את אוכלוסיית האויב הפולש מעריץ הנאצים.

כשמאלן טיפוסי ענית שאני גזען ופאשיסט מבלי אפילו לטרוח להסביר.

אבל בדיון שהתפתח הראיתי לך שהנהגת הישוב תמכה במתקפות על אזרחי האויב ובטרנספרים לאויב.

לא הייתה לך בעיה עם המדיניות הזו, בטח לא עם הטרנספר של הגרמנים מארצנו.

כלומר אני ואתה מסכימים על טרנספר לאויב (וגם על הנחיצות לפעמים לתקוף את אזרחי האויב), אז בתכלס אין מחלוקת.

מאחר וכואב לך להודות שסתם בלבלת את המוח, אתה מאשים אותי בהגנה על הנאצים.

בקיצור שמאל צבוע כרגיל. מקווה שתנצל את השבת לחשבון נפש.

או למצוא פסיכיאטר.

ביייייי

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי י''ז באב תש''פ    13:19   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מי פלש? מי מסכים על טרנספר? על השטויות האלה שלך אני לא מתכוון לבזבז זמן. רק על התמיכה בנאצים  
בתגובה להודעה מספר 30

חבר מתאריך 11.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    13:50   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תשובה מעניינת  
בתגובה להודעה מספר 3

האמת היא שבגדול ובכללי
לדעתי
א. לציבור יש זכרון קצר
ב. הציבור לא בקיא בהיסטוריה
ג. הציבור קונה מה שמוכרים לו
ד. הציבור לא תמיד מצליח לזהות ולהבדיל בין הטובים לרעים
או בין טוב לרע

ובכל זאת
בתודעה הכללית
ברוך נספר כאחד שירה במתפללים חסרי אונים
שעל פניו חפים מפשע

מכיר אנשים שיגידו אין ערבי חף מפשע
או שאלו המתפללים אספו נשק והיו מוכנים לפעולה
(שמעתי ציוצים בנושא)

בימינו אנו למיטב ידיעתי יש איסור לירות בחפים מפשע אפילו אם הם ערבים
למיטב ידיעתי גם פעולת נקם או תגמול ברמה האישית , לא חוקית

לא מכיר או שמעתי על אנשים שתולים תמונות
של אנשי אצל/ פלמח/ לחי
סביר שיש
אולי במשרדים
אולי כי הם לא נתפסים בתודעה הכללית של הציבור המקומי כרוצחים

אני מניח שיכולתי לתת תשובה יותר טובה ומעמיקה
אבל זה מה שמצאתי בשלוף

לא יודע אם זה מניח את הדעת

אגב יש לי דעות ממש לא טובות (וזה אנדרסטייטמנט)
על השבכ הישראלי או על סי איי אי האמריקאי
ובכל זאת, בציבוריות הם נחשבים לאנשים נורמטיבים מהשורה
שעוסקים בבטחון ועוד

אני תוהה אם תמונה של ברוך בסלון הבית
זה דבר שיכול להיות דומה לזה שנניח איימן עודה המנוול
ישים בסלון ביתו תמונה של ערבי שרצח לפני כעשור אשה יהודיה ושני פעוטיה

נ.ב
איך אמרת הדרך להעיף את הערבים מפה

פסחת על זה

Save The Children

חבר מתאריך 17.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    15:01   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אני אנסה לענות על הכל:  
בתגובה להודעה מספר 6

1) כשטייסים בריטים ואמריקאים הפילו יום אחרי יום עשרות טונות של פצצות על אזרחי גרמניה ויפן (ואח"כ גם פצצות אטום), היה זעם המוני במדינותיהם על שהם הרגו כל-כך הרבה חפים מפשע וחסרי אונים?

המטרה הרי הייתה מראש להרוג את האזרחים, כמו שנעשה בדרזדן...

אז האם בני-משפחותיהם של אותם טייסים התביישו אח"כ לתלות את תמונות בניהם על קירות הבית?

ברור שלא. ולמה זה? כי היה מובן להם מי האויב שלהם, ומה הדרך שהוא בחר. דרך של מלחמה מוחלטת (TOTAL WAR), שלא מבחינה בין חייל לאזרח, בין גבר לתינוק.

על כן האויב קיבל בחזרה מלחמה מוחלטת.

אז מה, הדם של יהודים פחות אדום משל הבריטים?

או שאולי הכל יראה לנו מוסרי יותר רק כשהאויב יאמר לנו בפנים שהוא האויב ויסביר לנו בפירוט, עם שקפים, מה הוא מתכנן לנו, וממש יקים לנו מחנות השמדה ויפציץ את ערינו יום אחרי יום?

למה היהודים צריכים להמתין לכל-כך הרבה דם יהודי שישפך, בשביל להרגיש מספיק מוסריים כדי להגן על עצמם?

2) ציטוט:

" לא מכיר או שמעתי על אנשים שתולים תמונות
של אנשי אצל/ פלמח/ לחי "

סוף ציטוט

אצ"ל = מנחם בגין
פלמ"ח = יגאל אלון
לח"י = יצחק שמיר

אני די בטוח שתמונותיהם היו על הרבה מאוד קירות בישראל,
מבתי-ספר ועד משרדי ממשלה.

ואלו האנשים (בעיקר אצ"ל ולח"י - לרוב בהסכמת ההגנה / פלמ"ח) שנתנו את הפקודות להרוג "חפים מפשע" במלחמה מוחלטת מול שני אויבים מרים וצבועים:

הפולשים לארצנו ממזרח, הידועים כמעריצי הנאצים,
והפולשים לארצנו מהמערב, שחסמו את הכניסה לישראל ליהודים שניסו להימלט מהנאצים.

3) ציטוט:

"אני תוהה אם תמונה של ברוך בסלון הבית
זה דבר שיכול להיות דומה לזה שנניח איימן עודה המנוול
ישים בסלון ביתו תמונה של ערבי שרצח לפני כעשור אשה יהודיה ושני פעוטיה"

סוף ציטוט

זה דומה כמו שהרוצח דומה לקורבנו, ומעשה הרצח דומה למעשה ההירצחות.

האם עם ישראל פלש לאדמה לא שלו?

האם עם ישראל גבה דמי חסות מהערבים בכל צעד ושעל,
שחט אנס ורצח וטבח,

האם עם ישראל כפה את דתו על הערבים?

האם עם ישראל חבר לנאצים כדי לנסות להשמיד את הערבים?

האם עם ישראל סירב שוב ושוב לכל פשרה של שלום?

אויבינו הפכו את דמעות התנין למקצוע...

4) ציטוט:

"איך אמרת הדרך להעיף את הערבים מפה, פסחת על זה "

אני לא אמרתי להעיף את הערבים.
אני מדבר על להעיף את אויבי ישראל. מי שנלחם בישראל, בין אם יחיד, או מי שרואה את מאבקו כמאבק לאומי.

להעיף ערבים זה התחום של ברל כצנלסון, בן-גוריון, יצחק רבין, או במילותיו של החייל שלהם ותלמידם רחבעם זאבי:

https://mida.org.il/2014/12/28/%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%98%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%91%D7%A8%D7%9C-%D7%A9%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%99-%D7%9C%D7%90-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%A9%D7%AA%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%95/

בפלמ”ח ובצה”ל למדתי, שהפתרון לסכסוך היהודי-הערבי טמון בהיפרדות העמים, מה שקוראים טרנספר. ממנהיגי בתנועת העבודה, ברל כצנלסון ודוד בן-גוריון, למדתי ש’כל פקפוק שלנו בהכרח הטרנספר הזה, כל ספק שלנו באפשרות הגשמתו, כל היסוס שלנו בצדקתו – עלולים להפסיד שנסה היסטורית שאינה חוזרת’, ציטוט מדברי בן-גוריון; וכי ‘עלינו קודם כול להשתחרר מרפיון המחשבה והרצון והדעה הקדומה, שהטרנספר הזה לא ייתכן’, ציטוט מדברי בן-גוריון; וכי ‘ייתכנו מצבים אשר יעשו העברת אוכלוסים רצויה לשני הצדדים’, ציטוט מדברי ברל כצנלסון.

סוף ציטוט

לגבי איך מבוצע פינוי של אויב, הבעיה היא לא טכנית. לא אז ובטח לא היום, כשיכולות ישראל הן פי 1000 יותר מאשר אז, וכמעט כל אויבינו מצויים בקריסה.

הבעיה היא מנטלית:
היהודים חייבים לנטוש את המנטליות של תבוסתנות ופחדנות, ולהתחיל להבין שיש להם זכויות ושזה בסדר לעמוד על זכויותיהם.

קיבנימט, אם הצלחנו להקים מחדש את מדינתנו אחרי 2000 שנה (ולא בחסד, אלא בדם, אש, יזע ודמעות), אז מה יכול לעמוד בפנינו??

חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי י''ד באב תש''פ    15:07   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מי שמגן על נבל שירה בגבם של מתפללים בבית התפילה - הוא בעיני לא בן אדם.  
בתגובה להודעה מספר 7

וממילא לא אתיחס לכל המלל השקרי שלו. כל הפוסטים שלך יכולים למלא גאווה את הפשיסטים הכי "גאים".

חבר מתאריך 17.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    15:30   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. להפיל עליהם פצצה של 2 טון מגובה 10 קילומטר = מוסרי  
בתגובה להודעה מספר 8

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.08.20 בשעה 15:48 בברכה, עתיד מתוק

לירות להם בגב מקרוב = לא מוסרי

הבנתי נכון?

ובוא נבהיר משהו:

אני לא גאה במעשהו של גולדשטיין, ולא שמח בו.

אני פשוט לא אץ להתנצל ולהעניק רחמים לאויב, שבעצמו חולם כל יום לעשות לנו את אותו הדבר בדיוק, וגם מנסה לעשות זאת כל יום.

אם האויב מהלל לוחם שלו שניפץ את ראשה של ילדה בת 4,
או לוחם אחר שלו שעקר עם סכין לב של נערה,
או לוחמת שמפוצצת משפחות שלמות במסעדה,
אז אני לא אביע צער על לוחם שלנו שזועם על ממשלת יודנראט של בוגדים שמפקירה את עמה למעריצי נאצים, והולך להפגין את זעמו על האויב, כמו שמשון מהתנ"ך.

טיעונים כמובן אין לך, כמו לכל השמאל, אז כבר בהתחלת האשכול אצת לתת את ההתחמקות השמאלנית השגרתית: "פאשיזם, גזענות!"

שזה ניסוח אחר ל: "ליהודים אין זכות להגן על עצמם"

חבר מתאריך 11.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    18:57   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תודה על השיעור בהיסטוריה  
בתגובה להודעה מספר 7

א. לא בטוח שאפשר להגדיר את זה כהגנה עצמית

ב. לא נראה לי דומה למעשה שמשון

ג. אני חושב שהמצב שלנו היום מוגדר כמצב נורמל יחסית
כלומר מוגדר כמצב של אי מלחמה/לחימה או מצב של הפסקת אש
וזה נכון גם לגבי 1994

וזאת בהבנות והסכמות הדדיות בין שני הצדדים
כולל הסכמות חתומות

ד. מרגיש קצת לא בנוח ששמת אותי (או שמתי את עצמי)
כפרקליטם של הערבים או הרוצחים או האויבים

אבל אני זורם

ובכן, אתה מגדיר את זה כמצב מלחמה טוטלית וכוללת
ושהכל מותר (אם הבנתי נכון)
ואני לא חושב שזה המצב
ואני לא בטוח שהכל מותר

אני מקווה שלא יעלו אותי לדרגת יפה נפש
אבל יש סטנדרטים בסיסיים ויש מציאות קיימת

אם אתה סבור כעת שזה לגיטימי לעשות הכל לאויב הערבי
ובכל רגע נתון אפילו לכאורה בלי סיבה ובלי טריגר
(אם הבנתי נכון)

אז למה שנצפה מהאויב שינהג אחרת

אם זה האטיטוד שלנו
אז גם הערבי באשר הוא (או זה שמחליף לנו כמה אריכים במקלחת)
יכול להגיד לעצמו:
מולי עומדים יהודים ציונים ועלי לעשות השתדלות כמיטב יכולתי
למצוא את הרגע המתאים בכדי למצוא סכין ולעשות את מה שנדרש ממני מול האויב הצייוני
ולא משנה לי אם זה ילדה, ילד או תינוק

ומבחינתו זה אמור להיות לגיטימי לרצוח את האויב בכל רגע נתון
בערך כמו שמבחינתך זה לגיטימי לרצוח את האויב בכל רגע נתון

אני טועה?

כן, אני מבין שאתה סבור שהאמת והצדק ההיסטורי בצד שלך

בכל אופן, נכון לעכשיו ונכון לאז
אלו נחשבים למעשים לא חוקים ולא לגיטימיים
גם לפי הסטנדרטים של מדינת ישראל וגם לפי עוד סטנדרטים

האם זה העולם שאנחנו רוצים לחיות בו?

ה. בהרבה ארועים ומצבים יש את הפשט שרוב האוכלוסיה רואה ומבין
ויש דברים יותר עמוקים שלא כל אחד מצליח לראות ולהבין
או לקלוט מה ההשלכות

ובנושא ארועי מערת המכפלה פורים 1994
היו לא מעט דברים על הפרק
חלקם מורכבים
חלקם 99% מהאוכלוסיה לדעתי לא יצליח לעכל כי הם קונספירטיביים מידי

מה שאני מנסה להגיד זה
שכמו שאתה זוכר
באותם ימים היינו בלב של תהליכי שלום
אוסלו א׳ , אוסלו ב׳
רבים בציבור נקעה נפשם מההפקרות המדינית
ומתהליך מסירת שטחי ארץ ישראל למפוצצי אוטובוסים

אז אחד מהשיטות לנטרל את רוח הלחימה של העם
את ההתנגדות הטבעית שלו למסור את עיר האבות חברון לאויב הרצחני
זה לגרום לו לטראומה (לא טראומה בסדר גודל של רצח רבין)
אבל מיני טראומה
ויצירת מצב מהונדס בדעת הקהל

מה שאני מנסה להגיד זה
שממשלת רבין פרס מאוד רצתה לתת את חברון לערבים
כחלק נוסף בתהליך
והארוע במערת המכפלה היווה עבורם טריגר מצוין להעביר את המהלך בקלות יחסית
כשראשו של הציבור עמוס כולו בזעם ערבי מקומי, זעם עולמי
ותקשורת ישראלית שמציפה אותו מכל הכיוונים בפרופוגנדה תואמת

בקיצור, רצו, ניסו
אבל היו כל מיני נסיבות שלא איפשרו את המהלך
(אתה יודע איך זה, האדם עושה תוכניות ולבורא עולם תוכניות משלו)

ודבר אחרון
לא בטוח שהבנתי על איזה שיטת פינוי אתה מדבר
אתה מדבר על פינוי בכח?
נניח שאנחנו מדברים על חצי מליון אנשים

איך אתה רואה את זה קורה
ולאן נשלח אותם? לגבול סוריה?

נסה לתת תרחיש
ותגיד לי באחוזים מה מידת ההצלחה שיכולה להיות למהלך (לדעתך)

Save The Children

חבר מתאריך 17.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    22:12   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בוא נעשה סדר:  
בתגובה להודעה מספר 10

1) אין שיוויון בין תוקפן לקורבן.

אתה צריך להתעלם מהמצב הנוכחי, של כאילו דו-קיום, כאילו שלום, כאילו מלחמה, ויש רק "קיצונים טרוריסטים משני הצדדים" שמפריעים להתחבק יחדיו.

זה מצב שהוא תוצר החשיבה המסובכת, התבוסתנית והרחמנית של השמאל ששולט מאז ומתמיד במדינת ישראל.

אתה צריך לעבור למבט-על ולהבין שהמצב בבסיסו הוא, שיש לנו אויב שפלש לארצנו. הוא יוזם המלחמה!

בדיוק כמו בבית-משפט שמבררים מי "התחיל", אז האויב התחיל.

ומה שהופך את המצב לחמור יותר, הוא שלמרות שזה אויב שפלש לארצנו, ניסינו (ואנחנו עדיין מנסים) לחיות עימו בשלום, אבל האויב השיב לנו שוב ושוב באלימות.

וזה אויב ברברי שהיה מודל להערצה בשביל היטלר, ובמקביל, זה אויב שמעריץ את הנאצים ורואה בהם מופת.

2) אז אני פשוט לא רואה סיבה להתרגש מפגיעה באזרחים ברברים של אויב פולש מעריץ נאצים שלא רק פלש לארצי, אלא גם נלחם בי ומסרב לשלום, ושעושה את כל המאמץ לפגוע באזרחים שלי, תוך שהוא מקפיד להשתמש באזרחיו כמגן אנושי.

מעבר לכך, אני שומר לעצמי את האפשרות לפעול מול האויב שתקף אותי באותו הסגנון שהאויב פועל מולי, בדיוק כמו רוב הממשלות בעולם.
ואם זה לא מתאים לישראל השמאלנית, אז שתצהיר על ויתורה על "ברירת שמשון" ותתפרק מנשקה הגרעיני.

3) לגבי איך מפנים, שוב זה לא העיקר, אלא המנטליות.

ישראל כבר ביצעה טרנספרים וגירושים וכו',
ואלף אחוז שגם כיום יש תוכניות במגירה לביצוע פעולות כאלו, אפילו שהמדינה נשלטת בפועל על-ידי "אנשים נאורים".

אבל אם אין לרוב בעם שלנו הבנה ברורה שהוא צודק,
ומוכנות חזקה להילחם ולהקריב למען זכויותיו וצדקתו,
אז אנחנו נפסיד גם אם יהיו לנו משאבים כמו של ארה"ב.

הצלחנו להקים מחדש את מדינתנו על ארצנו, אחרי 2000 שנה, קודם כל בגלל שידענו שאנחנו צודקים והיינו נחושים לממש את צדקתנו.

מאז, או לפחות מאז 1967, איבדנו את זה, ושכחנו מי צודק, ומי התחיל ומי האויב, עד כדי שהגענו למצב המחפיר והמביש של היום, שבו זה נחשב "גזעני" לומר מי האויב.

במו ידינו אנחנו מביאים עצמנו לשואה נוספת.

אנשים לא מבינים בכלל באיזו מהירות חיינו וכל מה שאנחנו מכירים יכולים להתמוטט.

חבר מתאריך 17.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    22:13   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בוא נעשה סדר:  
בתגובה להודעה מספר 10

1) אין שיוויון בין תוקפן לקורבן.

אתה צריך להתעלם מהמצב הנוכחי, של כאילו דו-קיום, כאילו שלום, כאילו מלחמה, ויש רק "קיצונים טרוריסטים משני הצדדים" שמפריעים להתחבק יחדיו.

זה מצב שהוא תוצר החשיבה המסובכת, התבוסתנית והרחמנית של השמאל ששולט מאז ומתמיד במדינת ישראל.

אתה צריך לעבור למבט-על ולהבין שהמצב בבסיסו הוא, שיש לנו אויב שפלש לארצנו. הוא יוזם המלחמה!

בדיוק כמו בבית-משפט שמבררים מי "התחיל", אז האויב התחיל.

ומה שהופך את המצב לחמור יותר, הוא שלמרות שזה אויב שפלש לארצנו, ניסינו (ואנחנו עדיין מנסים) לחיות עימו בשלום, אבל האויב השיב לנו שוב ושוב באלימות.

וזה אויב ברברי שהיה מודל להערצה בשביל היטלר, ובמקביל, זה אויב שמעריץ את הנאצים ורואה בהם מופת.

2) אז אני פשוט לא רואה סיבה להתרגש מפגיעה באזרחים ברברים של אויב פולש מעריץ נאצים שלא רק פלש לארצי, אלא גם נלחם בי ומסרב לשלום, ושעושה את כל המאמץ לפגוע באזרחים שלי, תוך שהוא מקפיד להשתמש באזרחיו כמגן אנושי.

מעבר לכך, אני שומר לעצמי את האפשרות לפעול מול האויב שתקף אותי באותו הסגנון שהאויב פועל מולי, בדיוק כמו רוב הממשלות בעולם.
ואם זה לא מתאים לישראל השמאלנית, אז שתצהיר על ויתורה על "ברירת שמשון" ותתפרק מנשקה הגרעיני.

3) לגבי איך מפנים, שוב זה לא העיקר, אלא המנטליות.

ישראל כבר ביצעה טרנספרים וגירושים וכו',
ואלף אחוז שגם כיום יש תוכניות במגירה לביצוע פעולות כאלו, אפילו שהמדינה נשלטת בפועל על-ידי "אנשים נאורים".

אבל אם אין לרוב בעם שלנו הבנה ברורה שהוא צודק,
ומוכנות חזקה להילחם ולהקריב למען זכויותיו וצדקתו,
אז אנחנו נפסיד גם אם יהיו לנו משאבים כמו של ארה"ב.

הצלחנו להקים מחדש את מדינתנו על ארצנו, אחרי 2000 שנה, קודם כל בגלל שידענו שאנחנו צודקים והיינו נחושים לממש את צדקתנו.

מאז, או לפחות מאז 1967, איבדנו את זה, ושכחנו מי צודק, ומי התחיל ומי האויב, עד כדי שהגענו למצב המחפיר והמביש של היום, שבו זה נחשב "גזעני" לומר מי האויב.

במו ידינו אנחנו מביאים עצמנו לשואה נוספת.

אנשים לא מבינים בכלל באיזו מהירות חיינו וכל מה שאנחנו מכירים יכולים להתמוטט.

חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי י''ד באב תש''פ    23:29   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. פעם שלישית גלידה  
בתגובה להודעה מספר 12

חבר מתאריך 17.2.19
יום רביעי ט''ו באב תש''פ    11:04   05.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. הייתה תקלה ברוטר כשניסיתי לשלוח את התגובה,  
בתגובה להודעה מספר 10

אז חשבתי שבפעם הראשונה זה לא קיבל,
אז שלחתי שוב, בסוף הפורום קלט את התגובה פעמיים.

בכל אופן, איפה שכתוב:

"כאילו דו-קיום, כאילו שלום, כאילו מלחמה"

התכוונתי לכתוב "כאילו אין מלחמה", אבל בתכל'ס, גם "כאילו מלחמה" זה מדוייק.

כי יהודה ושומרון מתוארים על-ידי הממשלה כשטחים הנמצאים "בתפיסה לוחמתית", והגבולות שלנו עם סוריה ולבנון נחשבים גבולות מלחמה, אבל בפועל אין שום כוונה או ניסיון לנצח.

כנ"ל במה שנקרא "המלחמה שבין המלחמות" (אחד המושגים המטופשים). גם כאן אין באמת כוונה לנצח.

דבר שלישי, אם אתה רוצה להבין יותר על טרנספר, אז אתה יכול לקרוא את מה שהסביר רחבעם זאבי בנושא:

(עדיף לקרוא את זה במחשב)
https://rotter.net/forum/gil/27923.shtml

חבר מתאריך 11.2.19
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    21:19   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אנסה לקרוא את הלינק בהזדמנות  
בתגובה להודעה מספר 14

תודה

Save The Children

חבר מתאריך 2.9.05
יום שני י''ג באב תש''פ    23:31   03.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כך נראה מניפסט פשיסטי גזעני.  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 17.2.19
יום שלישי י''ד באב תש''פ    10:40   04.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כל ההתרגשות הזו רק בגלל שבן גוריון נתן להם אזרחות ב48?  
בתגובה להודעה מספר 2

הברלינאי
חבר מתאריך 4.5.19
954 הודעות
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    17:45   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. זה לא היה 58?  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי ט''ז באב תש''פ    18:41   06.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מה מצחיק בכך שהממשלה שאמורה להגן עלייך  
בתגובה להודעה מספר 17

נותנת אזרחות למאות אלפים מאלו שרצו בהשמדת העם שלך?

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי י''ז באב תש''פ    10:07   07.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. הנה מידע לטובת קרבנות השקרים שלך  
בתגובה להודעה מספר 5

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%94%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%95%D7%AA_(%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות