גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #27830 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 27830   
Law לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.18
13537 הודעות, 117 מדרגים, 221 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    11:39   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

משה פייגלין ישוחח הערב ב19:00 בלייב עם ד״ר מיכל הרן שתענה גם לשאלות  

הערב בשעה 19:00, אשוחח בשידור חי עם ד"ר מיכל הרן - חוקרת חיסונים, המטולוגית ראשית בבית חולים מרכזי, מרצה בבית הספר לרפואה ורופאה בכירה ומוערכת. שידור הלייב יועבר בערוץ 'ישראל מחר T.V'.

במהלך השידור תענה ד"ר הרן, לשאלות נבחרות. אתם מוזמנים להיכנס כבר מעכשיו לקישור ולכתוב את שאלותיכם. (מופיע גם בתגובה הראשונה):

https://israeltomorrow.co.il/ask-dr-michal-haran/

מטרת השיחה אינה לשכנע את הצופים אם להתחסן או לא.
מטרתה היא להנגיש לכם גם את המידע והגישה שלצערנו מושתקת ומצונזרת, ולאפשר לכם לקבל את ההחלטה בעצמכם באופן מושכל.

לבקשת מגיבים ולקראת השידור הערב, אני מעלה שוב את אחת מתגובותיי לדיון שהתפתח בפוסט האחרון שפרסמתי. בתגובה אני מסכם את עמדתי בכל נושא הקורונה בישראל:

כמה תשובות להערות שחוזרות על עצמן.

ראשית - עמדתי הכללית:

א. הקורונה

1. הקורונה היא מחלה מסוכנת לאוכלוסיה מאופיינת, בדר"כ מעל גיל 65 ובעלת מחלות רקע מסויימות.

2. החשש לפגיעה ממשית בשאר האוכלוסיה אינו גבוה יותר משפעת רגילה.

ב. המדיניות.

3. מדיניות הסגרים, הבדיקות והבידודים מוטעית מן היסוד, עולה בחיי אדם (אובדן 'שנות חיים' פי 7 מהקורונה, בחישוב כל הנזקים, בעיקר זקנים בדיכאון) ובחורבן כלכלי.
4. נתוני התמותה ב-2020 בישראל ובשבדיה (כמעט והושלמו) מראים כי אין שום הבדל משמעותי בין המדינות - למרות ששבדיה לא הטילה שום סגר. בישראל יש תמותה עודפת של כ- 2000 איש, רובם ככולם מעל גיל 70 בדומה (בחישוב נומינלי) לשנת 2015. לא אתפלא אם יתברר כי ישראל ניזוקה אף יותר משבדיה משום שכאמור מדיניות הסגרים הורגת זקנים, נדע זאת כשנראה את הנתונים הסופיים.

ג. החיסונים:

5. על כל אדם להחליט בעצמו אם ברצונו להתחסן. לא זה המצב בישראל ובוודאי שלא בצבא. בפועל נמצאת האוכלוסיה הישראלית תחת מתקפת תעמולה מאסיבית המסתירה כל דעה אחרת ( לכן אני מתעקש להמשיך ולהדהד אותה).

גם אזרחים שלא השתכנעו, מתחסנים, כי הם מבינים שצעדיהם יוגבלו אם לא יעשו זאת. כלומר מדובר בכפייה.

6. על פי הגדרת מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), החיסונים המשמשים עכשיו בישראל הם חיסונים ניסיוניים שאושרו לשעת חירום בלבד.
רשימת תופעות הלוואי האפשריות, קשה.
האם חייל בן 18 נמצא ב"מצב חירום"?

איש מהמתחסנים אינו מיודע קודם לכן באשר למידת הסיכון שבה הוא נמצא, ובאשר לתופעות הלוואי האפשריות. איש אינו נדרש לחתום על טופס בו הוא מאשר שקרא והבין - כמו כן לא מתבקשת הסכמה מדעת להשתתפות בניסוי בבני אדם, שככל הנראה מתחולל כאן.

7. אני רואה היגיון לאדם מבוגר או הנמצא בסיכון ממשי לקחת, למרות החשש, את החיסון האמור (יש גם היגיון הפוך). לאוכלוסיה הזו, צריכה המדינה לספק את החיסונים, כפי שהיא מספקת להם (ורק להם) חיסונים נגד דלקת ריאות.

אנשים שאינם בסיכון ממשי, חופשיים גם הם לרכוש את החיסון בבתי מרקחת (כפי שנעשה בעבר עם חיסוני השפעת).

8. הבולמוס לחסן ולסכן שלא לצורך, אוכלוסיה שאינה בסיכון ממשי מן הקורונה, משולל היגיון.

כשהוא מצטרף למדיניות הסגרים שרק הזיקה עד כה - וכל זה תוך השתקת הקולות המקצועיים האחרים, מתעורר חשד כי מעורבת פה אג'נדה נוספת שאיננה בריאות הציבור.

9. כבר עכשיו נמצאת תודעת החירות של אזרחי ישראל בשפל שלא היה כדוגמתו. זהו אולי הנזק החמור מכל. קצרה היריעה מלפרט.

ובאשר אלי.

10. חברים, ביום שבו אשתוק מלומר את דעתי מחשש לדעת ההמון, מוטב שאמצא לי תעסוקה אחרת.

אינני נהנה ללכת נגד הזרם, להיפך, אני אדם נורמלי הנהנה מאהדת הקהל. ואכן תמכתי במשך חודשים במדיניות הממשלה עד שאורו עיני למתרחש.

תמיד אתמוך באותם בודדים המשלמים מחיר בעבור אמירת האמת. הם תמיד יהיו בודדים - מיעוטם אינו הוכחה לטעותם - לעיתים ההיפך הוא הנכון וזהו לדעתי המקרה המדובר.

11. כפי ששיניתי את דעתי ואימצתי את 'הגיון בריא', כך אני מסוגל בהחלט לשנותה שוב. אולם עד כה איש לא שיכנע אותי.
להיפך. ככל שנוקף הזמן, דעתי הולכת ומתחזקת.

הוויכוח בנושא הוא צרחני, עולב, ורחוק מלהיות ענייני ומקצועי. לעובדות ולנתונים אין משמעות. כולם עסוקים בלצייר את העיגולים סביב המקום בו תקוע החץ שלהם.

המומחים שהתיימרו לענות למיכל לא באמת עשו זאת.
גם הם עלבו וציירו עיגולים במקום להגיב עניינית.
מדובר בניסיון לייצר דה לגיטימציה בשם מדע כביכול - ניסיון שמעורב בטיעונים שאינם נכונים.
מי שבאמת רוצה להבין יכול לראות את תגובתה העניינית לטיעונים הללו.

ככלל, ממליץ בחום לקרוא את מכתבה למשרד הבריאות שבקישור וכן את כל תשובותיה המקצועיות לטענות שהועלו נגדה.

12. אני מודה לחוששים לי באמת,
מיצר על אלו הנסחפים עם הזרם ואינם מסוגלים לבחון את הדברים באופן ענייני, ובז לנוקטים בלשון עולבת ומנסים להתכבד בקלון חברם.
מאחל בריאות טובה לכולכם.

https://israeltomorrow.co.il/ask-dr-michal-haran/

https://www.facebook.com/230709873674802/posts/3697208560358232/?d=n

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כאן דוקטור פייגלין, מחלות פנימיות... Big Joe 20.01.21 12:07 1
     לתפיסתי כל חטאו שאיכפת לו מחיי אדם ובטח מחירות קצת יותר מהכלי שנקרא מדינה מסתבר. Law 20.01.21 12:45 2
         חטאו הוא פשוט ומוכר. יוהרה בעברית, היבריס ביוונית. האיש מתנהל כאילו העולם מתנהל בזכותו. הוא כלומניק. Big Joe 20.01.21 16:28 4
             באמת שאני אשמח לדיון ענייני Law 20.01.21 16:35 5
                 אני טוען שהוא ריק מתוכן. אז מה אתה רוצה שאני אביא? האיש לא עשה שום דבר חשוב מימיו Big Joe 20.01.21 16:42 6
                     אתה באמת מאמין לעצמך שאתה כותב עליו שהוא ריק מתוכן? Law 20.01.21 16:54 7
                         אתה מתבקש להגיב לדברים שמניתי. לא לחזור על ההכרזות שלו והתעמולה שלו. Big Joe 20.01.21 17:00 8
                             הגבתי לדבריך המזלזלים, לחלק הענייני בהם לפחות. Law 20.01.21 17:05 9
                                 אל תחלק לי ציונים על ''רמת שיח''. ואל תטיף לי מוסר על שנאה. תצביע על משהו שאמרתי שאיננו נכון. Big Joe 20.01.21 18:14 11
                                     כל מה שכתבת לגבי פייגלין אינו נכון (לא התוכן של כל דבריך ברמה הפרקטית, אלא הכוונה שלך) Law 20.01.21 18:24 12
                                         אתה לא מוסמך לדון בכוונותי. תתמודד עם העובדות. יש משהו לא נכון בדברי - תצביע עליו. Big Joe 20.01.21 19:30 13
                                             מצוקה למול תרבות שלילה...?! Law 20.01.21 19:33 14
                                                 מה הבעיה עבורך לציין מספר דברים שהוא עשה? הוא לא כתב על זה ספר עב כרס בעבר? 🤨 שויין 20.01.21 19:36 15
                                                 תפסיק כבר לגלגל עינים ולבלבל את המוח עם מלים גבוהות כמו ''תרבות שלילה''. תציג עובדות! מה קשה? Big Joe 20.01.21 19:37 16
                                                     תגובה מספר אחת, וחוזר חלילה... סוג של מעגל Law 20.01.21 19:47 17
                                                         נראה לך שפייגלין יש איזו זכות לדבר בענייני רפואה וחיסון וליעץ? זאת בדיוק היוהרה שלו Big Joe 20.01.21 20:12 18
                                                             אז העובדה היא שכרגע אני צופה בלייב Law 20.01.21 20:34 19
                                                                 תחומי העניין של פייגלין הם עניינו. האיש בן 58, מציע עצמו למנהיגות. מה הרזומה שהוא מציע? Big Joe 20.01.21 20:52 20
                                                                     הבנתי מהתחלה לאן אתה חותר (כדי לשלול) אבל נזרום איתך Law 20.01.21 21:03 21
                                                                         אז אין לנו מחלוקת שאין לו שום רקורד ברזומה שמכשיר אותו למנהיגות כלשהי. Big Joe 20.01.21 21:36 22
                                                                             לא אקרא לזה מחלוקת Law 20.01.21 21:50 23
                                                                                 אני לא הזכרתי השכלה גבוהה. אני דברתי על הישגי עבר Big Joe 20.01.21 22:35 24
                                                                                     תן לו שיקבל את הצ׳אנס על מנת שיביא הישגים... Law 20.01.21 22:50 25
                                                                                         מנהיגות היא לא שדה ניסויים. קנביס זה עניין שולי מול אתגרי המדינה. Big Joe 20.01.21 23:05 26
                                                                                             קודם שיקבל ארבעה מנדטים Law 20.01.21 23:05 27
                                                                                                 הוא רץ לראשות ממשלה. לא אני הצעתי אותו... זה בדיוק חטא ההיבריס שלו. Big Joe 20.01.21 23:45 28
                                                                                                     יש לי עוד חדשה בשבילך Law 21.01.21 00:08 29
                                                                                                         דווקא בגלל הגיל ? המציאות חולקת על שניכם... 🙄 שויין 21.01.21 02:36 30
                                                                                                             תקרא שוב בעיון ותבין שההערה שלך אינה רלוונטית. Big Joe 21.01.21 09:11 31
                                                                                                                 צודק, אבל כוונתי היתה שעדיין לא הגיעה סוף דרכו הפוליטית 🙄 שויין 22.01.21 08:43 32
                                                                                                                     על כל סטרטאפ שהצליח, יש עשרה שנכשלו. גם בזה פייגלין בין הנכשלים. Big Joe 22.01.21 10:28 33
                             בכל מקרה נראה שהיום זה כבר לא רלוונטי כי אין לו כוונות לחזור לפוליטיקה שויין 20.01.21 17:38 10
     ד''ר פייגלין פודיאטור 👨‍⚕️ שויין 20.01.21 12:56 3

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
179306 הודעות, 410 מדרגים, 467 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    12:07   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כאן דוקטור פייגלין, מחלות פנימיות...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    12:45   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לתפיסתי כל חטאו שאיכפת לו מחיי אדם ובטח מחירות קצת יותר מהכלי שנקרא מדינה מסתבר.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    16:28   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. חטאו הוא פשוט ומוכר. יוהרה בעברית, היבריס ביוונית. האיש מתנהל כאילו העולם מתנהל בזכותו. הוא כלומניק.  
בתגובה להודעה מספר 2

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    16:35   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. באמת שאני אשמח לדיון ענייני  
בתגובה להודעה מספר 4

אבל במקום סיסמאות ריקות מתוכן ודעות קדומות תביא משהו ענייני שאוכל לענות ולהתדיין...

זה בסדר לא להסכים ולא לחלוק אותה תפיסת עולם, הכל בסדר.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    16:42   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אני טוען שהוא ריק מתוכן. אז מה אתה רוצה שאני אביא? האיש לא עשה שום דבר חשוב מימיו  
בתגובה להודעה מספר 5

לאיש אין שום ידע יוצא דופן בתחום כלשהו. הוא לא הקים שום דבר ראוי לציון. הוא עסק בניקוי חלונות בסנפלינג, ובעבודה כמנופאי. הוא לא אינטלקטואל הוא לא איש רוח. הוא מינה עצמו ל"מנהיג" (מנהיגות יהודית) ונכשל בכל אשר עשה.

מה עוד נוסיף ברזומה שלו.

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    16:54   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אתה באמת מאמין לעצמך שאתה כותב עליו שהוא ריק מתוכן?  
בתגובה להודעה מספר 6

הבנאדם מציע את המצע הכי מכבד והכי אינטליגנטי כלפי אזרחי ישראל, ולא חייב בכלל להסכים עם המצע עצמו כדי להבין שהוא לפחות מציע רעיונות שונים, בכל תחום.

בשיא כוחו הוא היה ח״כ מספסליה של מפלגת שלטון רקובה, שאף סילקה אותו בתחבולות ומירמה מתוכה, אז בטח שבפועל הוא לא שינה שום דבר מהותי, לא היה בכוחו, אם וכאשר יקבל את הצ׳אנס כיו״ר מפלגה בכנסת ישראל אז נוכל גם לשפוט אותו.

אגב, בגלל היותו לא איש מקצוע הוא ייעד אנשי מקצוע לתפקידי השרים שזהות חשקה בהם במועד א׳.

בנוסף בתקופת הסכמי אוסלו הבנאדם הקים תנועה שפעלה במרד אזרחי בלתי אלים, אתה בוודאי יודע מה המונח הזה בדמוקרטיה, הוא גרם למעל 100K אנשים לצאת לרחוב בתקופה בה לא היה אינטרנט, מדינת ישראל לצערי הוכיחה בזמנו שבכל הנוגע למהות היא לא ממש דמוקרטיה, אפילו לא קרוב.

מה הוא כן עשה במסגרת כוחו? בבקשה..

https://www.facebook.com/230709873674802/posts/770970149648769/?d=n

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    17:00   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אתה מתבקש להגיב לדברים שמניתי. לא לחזור על ההכרזות שלו והתעמולה שלו.  
בתגובה להודעה מספר 7

אני מצפה לשמוע מה הוא עשה בחיים. את מי הוא הנהיג. לא מה הוא אמר.

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    17:05   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. הגבתי לדבריך המזלזלים, לחלק הענייני בהם לפחות.  
בתגובה להודעה מספר 8

ואני בוחר לא לרדת לרמת השיח הנמוכה ותרבות השלילה בה אתה משום מה משתמש, לדעתי אתה הרבה יותר חכם ואינטליגנט מימה שאתה מציג פה.

לא בריא לשנוא ונראה שיש בך שנאה למי ששונה מימך, אני לדוגמא לא מסכים ולא מכבד כמעט אף ח״כ בכנסת ישראל מכל צד, אבל אני לא שונא אף אחד וכל ביקורת שלי תהיה עניינית.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    18:14   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אל תחלק לי ציונים על ''רמת שיח''. ואל תטיף לי מוסר על שנאה. תצביע על משהו שאמרתי שאיננו נכון.  
בתגובה להודעה מספר 9

אני לא שונא את פייגלין. אני מזלזל בו מהנימוקים שהבאתי. אין לך שום דרך להפריך זאת אז אתה "נעלב".

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    18:24   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כל מה שכתבת לגבי פייגלין אינו נכון (לא התוכן של כל דבריך ברמה הפרקטית, אלא הכוונה שלך)  
בתגובה להודעה מספר 11

למה שכן היית ענייני לגביו התייחסתי, לפחות ניסיתי, זה מאוד קשה כאשר צד אחד בדיון לא מחפש בכלל עניין, נראה שיש לך דעה מוצקה (ומשוללת יסוד) לגביו ושום דבר שמישהו יכתוב ויוכיח לא ממש יעניין אותך או ישנה לך.

אפילו בקשר לאשכול עצמו לא הגבת עניינית, ישר דחפת תרבות שלילה כלפי הדמות ולא כלפי תוכן הדברים, אני לא מנסה לחנך או לחלק ציונים, אני עונה כפי שנראה לי יאה ונכון כלפי תרבות כזאת.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    19:30   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אתה לא מוסמך לדון בכוונותי. תתמודד עם העובדות. יש משהו לא נכון בדברי - תצביע עליו.  
בתגובה להודעה מספר 12

ידוע לך על הישגים של פייגלין - תצביע עליהם.

כל שאר האיפיונים שלך על דברי רק משדרים מצוקה אל מול העובדות.

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    19:33   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מצוקה למול תרבות שלילה...?!  
בתגובה להודעה מספר 13

שיהיה מצוקה, מה שבטוח ששיח ענייני לא מתפתח איתך אז ערב טוב ובריאות לכולנו.

שויין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.20
1034 הודעות, 32 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    19:36   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מה הבעיה עבורך לציין מספר דברים שהוא עשה? הוא לא כתב על זה ספר עב כרס בעבר? 🤨  
בתגובה להודעה מספר 14

כי אם לא אם לא... אז לכאורה ביג צודק...🤷‍♂️

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    19:37   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תפסיק כבר לגלגל עינים ולבלבל את המוח עם מלים גבוהות כמו ''תרבות שלילה''. תציג עובדות! מה קשה?  
בתגובה להודעה מספר 14

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    19:47   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. תגובה מספר אחת, וחוזר חלילה... סוג של מעגל  
בתגובה להודעה מספר 16

נקבל תרבות שלילה, מצוקה, גילגול עיניים וכו׳

בקיצור לדעתי מיותר ואני חוזר בי מניסיון שיח איתך, לא מעוניין.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    20:12   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. נראה לך שפייגלין יש איזו זכות לדבר בענייני רפואה וחיסון וליעץ? זאת בדיוק היוהרה שלו  
בתגובה להודעה מספר 17

ואני עדיין מצפה לראות ממך עובדות, לא ציונים לדברי.

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    20:34   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אז העובדה היא שכרגע אני צופה בלייב  
בתגובה להודעה מספר 18

ופייגלין לא מתיימר להציג עצמו כאיש מקצוע ולייעץ, הוא מעניק באתר התוכן שלו ראיון ושיח עם אשת מקצוע, נשאלות שאלות בצ׳ט ע״י אנשים וד״ר מיכל הרן משיבה.

(על סמך דבריה הוא בהחלט מייעץ, ולבטח ימשיך בכך..)

כתבתי לך גם עוד עובדה לגבי פייגלין באחת ההודעות הקודמות ועכשיו ארחיב (למען הקוראים ולא למענך), זהות במועד א׳ חפצה בתיק האוצר, פייגלין שאינו איש מקצוע ייעד את התפקיד לאיש מקצוע, הכלכלן גלעד אלפר, שהיה בכלל מספר 3 ברשימה של זהות ולא לעצמו.

את פייגלין מעניין הרעיון ולא טובתו האישית או אינטרסים זרים, להבדיל מרוב חברי הכנסת הקיימים שלנו, וכל עוד לא יקבל הזדמנות לחובת הוכחה דעתי לגביו איתנה, הוא הרוויח אותה ביושר.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    20:52   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. תחומי העניין של פייגלין הם עניינו. האיש בן 58, מציע עצמו למנהיגות. מה הרזומה שהוא מציע?  
בתגובה להודעה מספר 19

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    21:03   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. הבנתי מהתחלה לאן אתה חותר (כדי לשלול) אבל נזרום איתך  
בתגובה להודעה מספר 20

השתחרר כקצין מצה״ל (דרגת סרן אני חושב), עבד כמנופאי, הקים 2 עסקים, ואז בסביבות גיל ה30 שלו הגיע אוסלו... מאז הוא נכנס לתודעה הציבורית.

הבנאדם הבין שמדינת ישראל הולכת למסור את ערך הצדק של העם היהודי לאויב, על כל המשתמע מכך, ועשה הכל כדי לנסות ולמנוע אותו במסגרת הדמוקרטיה (מרי אזרחי בלתי אלים עם הרצון לשאת בעונש בין היתר), כתב מספר ספרים, כתב אלפי מאמרים, שהה בליכוד והיה בשיאו ח״כ כשנתיים, הקים את תנועת זהות, מציע חזון לעם היהודי בארצו היחידה ולמדינתו, סליחה אם שכחתי משהו אני חושב שאתה כבר יודע את כל שכתבתי, ולא נורא אם לך זה לא מספיק, לי זה די והותר ואולי עוד כמה קוראים יחכימו לגביו.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    21:36   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אז אין לנו מחלוקת שאין לו שום רקורד ברזומה שמכשיר אותו למנהיגות כלשהי.  
בתגובה להודעה מספר 21

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    21:50   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. לא אקרא לזה מחלוקת  
בתגובה להודעה מספר 22

אבל תפיסת עולמנו פשוט שונה, לתפיסתי פייגלין הינו מנהיג והרזומה שלו מדהים (גם ללא השכלה גבוהה), העם בישראל מפספס אותו בגלל שלל סיבות, ואני עדיין מקווה למען הכלל שיקבל את חובת ההוכחה כיו״ר מפלגה ביום מן הימים, עדיין יותר מאסתפק במצע של זהות בכנסת ישראל גם ללא פייגלין, אבל ימים יגידו...

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    22:35   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אני לא הזכרתי השכלה גבוהה. אני דברתי על הישגי עבר  
בתגובה להודעה מספר 23

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    22:50   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. תן לו שיקבל את הצ׳אנס על מנת שיביא הישגים...  
בתגובה להודעה מספר 24

אתה תומך בלגליזציה של קנאביס לדוגמא?

בשנת 2019 היינו קרובים פחות מ20K הצבעות מלגליזיציה אמיתית ומלאה של קנאביס, זהות התנתה זאת כתנאי סף להצטרפות לכל ממשלה ואני מבטיח לך שפייגלין היה עומד במילתו, אבל איזה הישגים אתה מצפה לקבל ממי שלא קיבל הזדמנות להוכיח?

צפית בו מעט כח״כ? אתה מכיר את המאבק שלו בחברת שראל?

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    23:05   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מנהיגות היא לא שדה ניסויים. קנביס זה עניין שולי מול אתגרי המדינה.  
בתגובה להודעה מספר 25

לפני שאני מפקיד את המדינה או משרד ממשלתי אני מצפה לראות הישגים קודמים.

חבר מתאריך 4.10.18
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    23:05   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. קודם שיקבל ארבעה מנדטים  
בתגובה להודעה מספר 26

הלכת רחוק כאילו הוא כבר מועמד לראשות הממשלה, זה לא שהחכי״ם הקיימים מציאה גדולה.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    23:45   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הוא רץ לראשות ממשלה. לא אני הצעתי אותו... זה בדיוק חטא ההיבריס שלו.  
בתגובה להודעה מספר 27

גיל 58 זה לא הגיל להתחיל בקריירה פוליטית שאחרי 20 - 25 שנה תעמיד אותו בצמרת.

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    00:08   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. יש לי עוד חדשה בשבילך  
בתגובה להודעה מספר 28

פייגלין רץ לראשות הממשלה מיום כניסתו לפוליטיקה, וגם הצהיר ומצהיר על כך, הוא נכנס לליכוד עם אותו חזון שהוא מציע בזהות בגדול, בתקופתו בליכוד הוא תמיד התמודד בבחירות הפנימיות על ראשות המפלגה. (עד שנזרק בתחבולות ומירמה)

הוא מלכתחילה בחר בליכוד בגלל אסטרטגיה ברורה, הנהגת המדינה, החזון שלו לא סקטוריאלי ולכן לא החל דרכו מלכתחילה במפלגה סקטוריאלית בציונות הדתית לדוגמא.

אפשר לומר עליו שהוא כישלון פוליטי ואני אסכים עם הדברים בהקשר זה, הכרתי אותו לעומק ונברתי אחריו רק כאשר נחשפתי למצע זהות (אחרי שהיה בליכוד), אבל בגיל 58 הוא כבר למוד קרבות שמכיר את המערכת ותחלואיה ולא משהו חדש בנוף, ואני שוב אומר, מייחל שאדם כמותו יקבל חובת הוכחה כיו״ר מפלגה בכנסת, ארבעה מנדטים תחילה אחר כך נחשוב בגדול על ראשות ממשלה חח..

אגב, בבחירות הקרובות זהות לא רצה, הוא לא חלק מהמשחק בגיל 58..

חבר מתאריך 28.11.20
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    02:36   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. דווקא בגלל הגיל ? המציאות חולקת על שניכם... 🙄  
בתגובה להודעה מספר 29

בפרט שהוא כבר עשרים שנה בסמטוכה הפוליטית בצורה כזאת או אחרת, מה גם שהוא נראה צעיר
בעשור לפחות מגילו על אחת כמה וכמה. תוסיף לזה שהשבעים של היום זה החמישים של שנות ה80.
את גילם של ביבי בוגי ברק והכוכב החדש חולדאי צריך להזכיר לכם? 🧓👨‍🦳👴

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    09:11   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. תקרא שוב בעיון ותבין שההערה שלך אינה רלוונטית.  
בתגובה להודעה מספר 30

עניין הגיל של פייגלין הוזכר רק בגלל שמי שלא עשה שום דבר בחייו עד גיל 58 - הדעת נותנת שגם לא יעשה. שים לב איזה רקורד יש לאדונים האחרים שהזכרת. תשווה את הרזומה שלהם בגיל 58 לזה של פייגלין ותבין.

חבר מתאריך 28.11.20
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    08:43   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. צודק, אבל כוונתי היתה שעדיין לא הגיעה סוף דרכו הפוליטית 🙄  
בתגובה להודעה מספר 31

וברזומה שלו הקמת חברת הזנק (כמו בנט למשל) שאמנם זנח כשנכנס לפוליטיקה,ובגדול עדיין לא הייתי סותם עליו את הגולל ודי למבין. 🤭

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    10:28   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. על כל סטרטאפ שהצליח, יש עשרה שנכשלו. גם בזה פייגלין בין הנכשלים.  
בתגובה להודעה מספר 32

חבר מתאריך 28.11.20
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    17:38   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. בכל מקרה נראה שהיום זה כבר לא רלוונטי כי אין לו כוונות לחזור לפוליטיקה  
בתגובה להודעה מספר 8

וגם זו לטובה.

חבר מתאריך 28.11.20
יום רביעי ז' בשבט תשפ''א    12:56   20.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ד''ר פייגלין פודיאטור 👨‍⚕️  
בתגובה להודעה מספר 1

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות