גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #27837 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 27837   
AVNER לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.02
3357 הודעות, 33 מדרגים, 49 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    09:54   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אורי משגב/עתון הארץ:החרדים הביסו את מדינת ישראל בלא תנאי. הם חלק מהמדינה, ולכן פגיעתם רעה ומכאיבה במיוחד.  

החרדים הביסו את מדינת ישראל בלא תנאי. הם חלק מהמדינה, ולכן פגיעתם רעה ומכאיבה במיוחד. ככה זה כשהגוף תוקף את עצמו. לו היה מרחף מעל ישראל איום חיצוני אסטרטגי בסדר גודל של החרדים, הוא היה מטופל בכל דרך אפשרית. מדינית, פוליטית, ביטחונית. החרדים מסוכנים כיום להווה ולעתיד של ישראל יותר מהטילים של חיזבאללה ומהגרעין האיראני. נזקם מוחשי ויום יומי, לא פוטנציאלי. הקורונה, כטבעם של משברים דרמטיים, חשפה את האמת. החרדים הם אדוני הארץ. ישראל מוכת קורונה בעיקר בגללם. בתל אביב נרשמו השבוע 4% בדיקות חיוביות, בחיפה 6%. זאת איננה מחלה של החילונים, בוודאי לא מגפה. רק הסגר הוא של החילונים. בירושלים, בני ברק, ביתר עילית ומודיעין עילית ממילא לא אוכפים אותו, והתחלואה משתוללת. בשרשרת הקורונה, החרדים שבים להיות חלק מהמדינה רק כשהם נזקקים לטיפול רפואי. אז הם פתאום לא נושאים עיניים לאלוהים ולרב קנייבסקי, אלא להדסה ולשיבא.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הידיעה הוסרה בשל היותה מאמר פרימיום. Big Joe 21.01.21 10:10 1
     הסמאלנים הורסים ומביסים את המדינה. מי שיצית פה אינתיפאדה ימנית ייהפך לכוכב עליון. AVNER 21.01.21 12:01 4
     טיפ קטן לקריאה חינם של גלובס, הארץ ודהמארקר במחשב המקור 22.01.21 00:51 25
  בוקר טוב ש-עצמון 21.01.21 11:02 2
  הייתי משנה בכל הכתבה בעלת השנאה הזאת מילה אחת Law 21.01.21 11:38 3
     מי הם הפרוגרסיבים?איזה נזק גרמו למדינה? מה לא נכון במאמר? האם החרדים לא מזיקים? Big Joe 21.01.21 12:27 5
         איזה נזק? ״עולם ישן עדי יסוד נחריבה״ Law 21.01.21 12:50 7
             לא ענית לי מי הם. בטח יש לאנשים שמות. ואז אתה מתבקש ליחס להם נזקים. Big Joe 21.01.21 12:56 8
                 שמות? Law 21.01.21 13:02 11
                     חשבתי שאנחנו מנהלים דיון רציני. אז אתה מביא לי שני פנסיונרים כ''אויב'' שהמצאתי. Big Joe 21.01.21 14:53 22
                         הדמויות מתחלפות ואינן הבעיה Law 21.01.21 14:56 23
     למה לא שוויון ורק חירות? גרפיטי 21.01.21 12:49 6
         חירות לאזרח לחיות את חייו מבלי שהכלי שנקרא ״מדינה״ יהיה מעורב בכל תחום מחייו Law 21.01.21 12:57 9
             אכן מדינה לא נועדה לשלוט בחיינו. מדינה כזו היא דיקטטורה. וזה לא רצוי לנו. גרפיטי 21.01.21 12:59 10
                 ביחס לעולם אנו בהחלט דמוקרטיה Law 21.01.21 13:04 12
                     אפשר להכנס איתך לפולמוס דתי? ויכוח לשם הבהרות? גרפיטי 21.01.21 13:06 13
                         אפשר הכל Law 21.01.21 13:09 14
                             אוקיי. אתה אומר שהמדינה לא אבא. סבבה. גרפיטי 21.01.21 13:16 15
                                 אני הולך להגיד לך שאני (בין היתר) בעד הפרדת הדת מהפוליטיקה Law 21.01.21 13:25 16
                                     ומי מתנג להפרדת הדת מהמדינה? ומי מתנגד לחוקה? גרפיטי 21.01.21 13:28 17
                                         אני מקווה שלבסוף תימצא הסינרגיה בה העם היהודי יחיה בארצו היחידה בביטחון וחירות Law 21.01.21 13:31 18
                                             כולי נפעמת. נוהל כאן דיון (קצר) בלי המילה האהובה ''שונאת חרדים''🙃 גרפיטי 21.01.21 13:49 20
                                                 כל מילה פנינה ביריון 21.01.21 14:02 21
                                                 בואי נדבר על תרבות ועל דת אם אנו כבר עוסקים ב״מדינה״ יהודית Law 21.01.21 18:38 24
                                                     קראתי. לא מתעלמת. חושבת איך לנסח את תגובתי. היא תגיע🤩🤩 גרפיטי 22.01.21 10:51 27
  לא אינתיפאדה, אבל טיפול שורש אמיץ. שלמי5 21.01.21 13:41 19
  זה ייגמר במלחמת אזרחים, אין אופציה אחרת[ המקור 22.01.21 00:53 26
  🥱 חסרה כאן אזהרת אל ארד 📢🔥 שויין 22.01.21 11:32 28
  אני רק אשים את זה כאן, ללא מילים: Motale55 23.01.21 08:14 29
     כנ''ל שויין 24.01.21 00:28 30

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
179306 הודעות, 410 מדרגים, 467 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    10:10   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הידיעה הוסרה בשל היותה מאמר פרימיום.  
בתגובה להודעה מספר 0

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 18:33 על-ידי שלומצי (מנהל הפורום)

https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium.HIGHLIGHT-1.9468060

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
AVNER לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.02
3357 הודעות, 33 מדרגים, 49 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:01   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הסמאלנים הורסים ומביסים את המדינה. מי שיצית פה אינתיפאדה ימנית ייהפך לכוכב עליון.  
בתגובה להודעה מספר 1

זוהי למעשה הכותרת של המשגב החולני בהיפוך:
סמאלנים במקום חרדים
אינתיפאדה ימנית במקום חילונית.
שתי הכותרות באות מאותו מקום - חוסר הבנת האחר...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
60192 הודעות
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    00:51   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. טיפ קטן לקריאה חינם של גלובס, הארץ ודהמארקר במחשב  
בתגובה להודעה מספר 1

תורידו תוסף של IAMADAMDEV שפורץ את החסימה PAYWALL BYPASS

ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
69228 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    11:02   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בוקר טוב  
בתגובה להודעה מספר 0

קודם כל-הגיס ה5 הרבה יותר מסוכן.
שנית-אכן החרדים {לא כולם} מתריסים נגד המדינה.
כנראה שהפינוקים שממשלות ישראל {לא רק ביבי} הרעיפו עלייהם קלקלו אותם.
הגיע הזמן לשיויון אמיתי בינם ובין המגזר הכללי. {צבא,לימודי ליבה,עבודה}.
ואם לא יהיה שינוי של ממש-במוקדם או במאוחר הציבור הכללי יפעל נגדם ואולי נגיע גם למלחמת אחים .

Law לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.18
13537 הודעות, 117 מדרגים, 221 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    11:38   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הייתי משנה בכל הכתבה בעלת השנאה הזאת מילה אחת  
בתגובה להודעה מספר 0

במקום חרדים, פרוגרסיבים.

ובאופן כללי אנו צריכים לשאוף לחירות, לא לשיוויון.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:27   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מי הם הפרוגרסיבים?איזה נזק גרמו למדינה? מה לא נכון במאמר? האם החרדים לא מזיקים?  
בתגובה להודעה מספר 3

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:50   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. איזה נזק? ״עולם ישן עדי יסוד נחריבה״  
בתגובה להודעה מספר 5

השתלטו על מדינת ישראל בשנת 92 עם המהפכה החוקתית, מאז הפושע הכי גדול שולט בחוק ומכהן כריבון בפועל, שנה לאחר מיכן מדינת ישראל מסרה את ערך הצדק של העם היהודי בסכסוך על ארץ ישראל לאויב בנשף המסכות של אוסלו, תודות לכוחות הפרוגרס מדינת ישראל הינה מדינה בלתי מוסרית ותומכת טרור, זה בישראל

בנוסף, כוחות הפרוגרס שואפים לעולם ״מודרני״ ו״שיוויוני״ נטול אלוהים, נלחמים בכל דבר ששייך לעולם הישן, לדוגמא ערכי המשפחה המסורתית במתקפה מתמדת, אצל האג׳נדה הפרוגרסיבית הכל זה משפחה, הורה 1 והורה 2 זה ה״שיוויון״ החדש.

שנדבר גם על הקורונה?
בדיוק כמו באוסלו, או במשבר האקלים, הצד הפרוגרסיבי ששולט בממסדי מדינות המערב (לא רק בישראל מתחוללת מלחמת הזהות) קובע קונצנזוס מסוים ומי שמעיז להביע דיעה שונה או לשאול שאלות ראוי לתרבות שלילה ולהפיכתו לקונספירטור הזוי ושלל ההשמצות.

החרדים (שאינם כוס התה שלי) שייכים לעולם הישן, בין היתר הם נרדפים על ידי כוחות הפרוגרס שזורעים פילוג ושסע בין חלקי העם, השליטה בכלי התקשורת גורמת לכוחות הפרוגרס לצייר בדמוניזציה, דה הומניזציה ודה לגיטימציה לא רק את החרדים, אלא גם את ה״מתנחלים״ ו״נערי הגבעות״, כולם בעיני התקשורת סוג של אויבים ל״מדינה״ שבכלל לא חלק מהעם וזה אפילו מצווה לשנוא אותם.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:56   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לא ענית לי מי הם. בטח יש לאנשים שמות. ואז אתה מתבקש ליחס להם נזקים.  
בתגובה להודעה מספר 7

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:02   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שמות?  
בתגובה להודעה מספר 8

הצד הפרוגרסיבי חזק וערמומי בצורה יוצאת דופן, מצייר עצמו כדמוקרט וליברל, כאשר בפועל הוא המשעבד והאנטי דמוקרט הכי גדול שיש.

שמות בארץ? אהרון ברק, שי ניצן הם דוגמאות אבל לא חסר, רוב כלי התקשורת בשיטה הריכוזית שלנו הם מהצד של אג׳נדת הפרוגרס.

בעולם? ארה״ב לדעתי צריכה לחשוש ולדאוג מאוד, נראה שכוחות הפרוגרס עומדים להשתלט עליה, ולדעתי זה יכול להביא לסופה של המעצמה מספר אחת בעולם שהוקמה בין היתר תחת ערכי התנ״ך.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:53   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. חשבתי שאנחנו מנהלים דיון רציני. אז אתה מביא לי שני פנסיונרים כ''אויב'' שהמצאתי.  
בתגובה להודעה מספר 11

אין טעם להמשיך

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:56   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הדמויות מתחלפות ואינן הבעיה  
בתגובה להודעה מספר 22

הבעיה ברעיונות ובאג׳נדה המיושמת בפועל.

ותתפלא, עיקר הטענות שלי בכלל לא לפקידים באשר הם (בשום תחום ולא רק במערכת אכיפת החוק), אלא לנבחרי הציבור, ובפרט לגוש המחליא שמכונה ימין.

גרפיטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.19
24406 הודעות, 213 מדרגים, 416 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:49   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. למה לא שוויון ורק חירות?  
בתגובה להודעה מספר 3

חירות ממי?
שיוויון למי?

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:57   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. חירות לאזרח לחיות את חייו מבלי שהכלי שנקרא ״מדינה״ יהיה מעורב בכל תחום מחייו  
בתגובה להודעה מספר 6

חירות להבין שהמדינה היא בסה״כ כלי של העם, הילד שלו, לא האבא שלו שיחליט בשבילו מה נכון ומה צודק בכל תחום.

כאשר נשאף לחירות לא נצטרך שיוויון, עם תודעת חירות יהיה שפע במקום שיוויון.

דוגמא?
הקריאה ל״שיוויון בנטל״ באשליה שמכונה ״צבא העם״, תבדקי מספרים ונתונים אמיתיים, אין סיבה לקרוא לשיוויון, יש סיבה לקרוא לצבא מקצועי.
בצה״ל יש אבטלה סמויה בכמות מטורפת ואני מבטיח לך שצה״ל לא רוצה בכלל את כל החרדים, זאת סתם עוד סיבה להעמיק את הפילוג והשסע בעם במקום לעסוק במהות ובבעיות מיסודן.

חבר מתאריך 14.1.19
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    12:59   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אכן מדינה לא נועדה לשלוט בחיינו. מדינה כזו היא דיקטטורה. וזה לא רצוי לנו.  
בתגובה להודעה מספר 9

אבל אנחנו עדיין דמוקרטיה והשיוויון צריך להעשות ולהראות.

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:04   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ביחס לעולם אנו בהחלט דמוקרטיה  
בתגובה להודעה מספר 10

ביחס למהי דמוקרטיה מהותית, אנו אפילו לא קרוב לכך לצערי, יותר ״משפטוקרטיה״ בעלת אג׳נדה שנשלטת על ידי קבוצת פקידים המורמת מהעם, מנועה מביקורת, ממנה את עצמה ומכהנת כ״שומרת סף״ של מהי דמוקרטיה בניגוד לרצונו של העם.

חבר מתאריך 14.1.19
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:06   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אפשר להכנס איתך לפולמוס דתי? ויכוח לשם הבהרות?  
בתגובה להודעה מספר 12

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:09   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אפשר הכל  
בתגובה להודעה מספר 13

אינני אדם דתי ברמה האישית, די רחוק מן הדת, היהדות היא תרבות שלמה למזלנו ולא רק דת.

חבר מתאריך 14.1.19
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:16   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אוקיי. אתה אומר שהמדינה לא אבא. סבבה.  
בתגובה להודעה מספר 14

איך תסביר את העובדה שהדת יש בה חוקים נוקשים וקשים? הרי זה נוגד כל חירות ושיוויון?
יש שם כללים קשים ונוקשים מאוד. אז מצד אחד יש תלונות למדינה על שוויון וחירות, ומצד שני הדת היא בדיוק הפוכה.

אגב אני בעד להפוך לצבא מקצועי, הגם שבכל ארגון יש בטלה סמויה.
ואני גם בעד לשחרר את כל העריקים מרצון מהצבא ולאפשר להם לעבוד גם אם לא עבדו. 70 שנה זה לא הצליח, צריך לנסות אחרת.

אם אתה הולך לומר לי זוהי הדת ולפיה פועלים, אז הויכוח בינינו תם.
🙃🙃

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:25   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אני הולך להגיד לך שאני (בין היתר) בעד הפרדת הדת מהפוליטיקה  
בתגובה להודעה מספר 15

או בעברית פשוטה יותר הוצאת הכלי שנקרא מדינה מרוב תחומי חייו של הפרט, כולל את הדת, המדינה לא צריכה להחליט לפרט מה יאכל או עם מי יתחתן ואיך...

לדעתי תחת חירות וללא כפייה יותר יהודים יתקרבו לדתם מרצונם החופשי, לדוגמא אין ״חוק״ על נסיעה בכיפור או על ברית מילה ותראי בזכות התרבות איזה יופי, שיעיזו הדתיים לחוקק חוקים שכאלה בשם ״יהדותה״ של המדינה ותראי מה יקרה בפועל...

חבר מתאריך 14.1.19
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:28   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ומי מתנג להפרדת הדת מהמדינה? ומי מתנגד לחוקה?  
בתגובה להודעה מספר 16

אני הגבתי לך כי חשבתי שאתה מתלוהן בעיקר נגד המדינה בנושא שיוויון וחירות, אבל אחרי שהבהרת, נחה דעתי מאוד👌

נזכה לזה בימינו אנו?🙏🙏

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:31   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אני מקווה שלבסוף תימצא הסינרגיה בה העם היהודי יחיה בארצו היחידה בביטחון וחירות  
בתגובה להודעה מספר 17

מבלי שסקטור אחד יאיים על סקטור אחר בעזרת הכלי שנקרא מדינה.

(אני אישית תומך נלהב של מצע זהות שכרגע בכלל מחוץ למשחק הפוליטי כמכלול רעיוני ככה שלתפיסתי נראה שעוד ארוכה הדרך)

אבל בדיוק כמוך מקווה לטוב, ואני יהודי מאמין אז אני בכלל אופטימי...

חבר מתאריך 14.1.19
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:49   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. כולי נפעמת. נוהל כאן דיון (קצר) בלי המילה האהובה ''שונאת חרדים''🙃  
בתגובה להודעה מספר 18

בגדול די חבל לי על מה שקורה כאן. על ההקצנה ובכלל.
עד עכשיו הרבה טואטא והקורונה בישרה לנו שאנחנו ממש ערבים זה לזה. ערבים בניקוד של בני דודנו.
את פירות ההקצנה, השנאה וחוסר היכולת להבין שיש פה מדינה והממשלה היא בעלת הבית (לטוב ולרע) נשלם אנחנו ובני בנינו.

ובבניין ירושלים ננוחם👌👌

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
101981 הודעות, 372 מדרגים, 606 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:02   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כל מילה פנינה  
בתגובה להודעה מספר 20

חבר מתאריך 4.10.18
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    18:38   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. בואי נדבר על תרבות ועל דת אם אנו כבר עוסקים ב״מדינה״ יהודית  
בתגובה להודעה מספר 20

לשם כך נצטרך לחזור הרבה אחורה, לסיפור יציאת מצרים, לסיפור משיעבוד לחירות.

העם היהודי היה עבד משועבד במצרים, המלך במצרים היה בשר ודם (פרעה), בשחרור ממצרים העם היהודי שכרת ברית עם ה״מלך״ שהוא הכתיר לעצמו, מלך מלכי המלכים, בורא עולם, בני חורין תחת אל אחד שאינו בשר ודם בישר לעולם בשורה חדשה, בשורת המונותאיזם.

העם היהודי הגיע לבסוף לארצו, ארץ ישראל, וחי תחת התרבות הזאת (שאומצה על הדרך גם אם לא במדויק, נצרות, איסלאם..), עד שהגיעה הגלות, ברגע שעם ישראל פוזר לגלות התרבות נפסקה מלהתקיים בארץ ישראל.

בגלות אבותינו חלמו וכספו לשוב לנחלתנו, והתרבות היהודית הצליחה להשתמר בעיקר בזכות הדת, עם הזמן בגלות גם התפתחה הדת (החרדים בחרו בדרך מתבדלת, לציונות לא היה דבר עם הדת, ומה שביניהם..), לבסוף כנגד כל היגיון היסטורי וכפי שניבאו הנביאים העם היהודי שב לארצו והקים ״מדינה״.

היום אנו חיים בעולם של מדינות לאום, העם היהודי הקים ״מדינה״ בארצו (בחלק מימנה לפחות), עכשיו נותר לו למצוא את הסינרגיה כדי לפתח את התרבות היהודית מחדש, לבשר לעולם את בשורת החירות.

(ארה״ב שהוקמה בין היתר תחת ערכי התנ״ך וסיפור יציאת מצרים היא דוגמא והצלחה מסחררת, ועכשיו לדעתי היא בסכנה בגלל כוחות הפרוגרס המשעבדים שמשתלטים עליה והעולם הגלובאלי וה״מודרני״ אליו הם שואפים)

במקום זה העם היהודי כרגע מפולג ומשוסע ולא נראה בכיוון לעבר הסינרגיה המיוחלת, כל סקטור רק מאיים על סקטור אחר, אבל לבסוף כולנו חלק מאותו הפאזל, אני כיהודי מאמין בוחר להישאר אופטימי ומאמין שזה עוד יגיע, כמובן שזאת תפיסתי ועל כל פסקה אפשר להרחיב דיונים שלמים, אבל קיצרתי..

חבר מתאריך 14.1.19
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    10:51   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. קראתי. לא מתעלמת. חושבת איך לנסח את תגובתי. היא תגיע🤩🤩  
בתגובה להודעה מספר 24

שלמי5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.09
4538 הודעות, 59 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:41   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לא אינתיפאדה, אבל טיפול שורש אמיץ.  
בתגובה להודעה מספר 0

בתיאור המציאות, אורי משגב צודק אחד לאחד.
אני אומר את זה כחרדי.
במסקנה, שאינתיפאדה היא הפתרון - אני חושב שהוא טועה. אינתיפאדה לא תפתור שום בעיה וכמובן תיצור בעיות חדשות ואקוטיות לא פחות.
מה כן? מדינת ישראל צריכה לאזור אומץ ולטפל בבעיה מהשורש, באמצעות קיצוץ תקציבים דרסטי לכל מה שמזיק למדינה, והפניית תקציבי עתק לכל מה שמועיל למדינה.

לתמוך בליברמן/לפיד לא יקדם פתרון למצב הסבוך והבעייתי הזה. ממשלה בלי חרדים תוכל לעזור יותר, ממשלה שלא תהיה תלויה בקולות החרדים אבל גם לא תפעל מתוך עוינות כמו ליברמן ולפיד. ממשלה עניינית ומקצועית שתפעל לטובת מדינת ישראל.

המקור
חבר מתאריך 19.2.09
60192 הודעות
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    00:53   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. זה ייגמר במלחמת אזרחים, אין אופציה אחרת[  
בתגובה להודעה מספר 0

שויין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.20
1034 הודעות, 32 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    11:32   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. 🥱 חסרה כאן אזהרת אל ארד 📢🔥  
בתגובה להודעה מספר 0

Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
3782 הודעות, 34 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בשבט תשפ''א    08:14   23.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אני רק אשים את זה כאן, ללא מילים:  
בתגובה להודעה מספר 0

שויין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.20
1034 הודעות, 32 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בשבט תשפ''א    00:28   24.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. כנ''ל  
בתגובה להודעה מספר 29

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות