אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #165438 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 165438   
8200 היחידה
גולש אורח
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:18   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חיזבאללה לאן? מבט אל רעידת האדמה שפוקדת את ארגון החיזבאללה  

 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 21.12.14 בשעה 09:34 בברכה, 8200 היחידה
 
פחות משבוע לאחר הדיווח הראשוני אודות חשיפת המרגל בשורות החיזבאללה
חרושת השמועות אצה רצה ומתגלגלת ככדור שלג אחד גדול מדיווח אחד למשנהו.
הידיעה שעלתה בתקשורת הערבית גרמה להרבה זוגות עיניים להביט לעבר מה שהתרחש ולעקוב מקרוב אחר טפטופי המידע שעולים לרשת שמוגדרים במילה אחת רעידת האדמה בתוך שורות ארגון הטרור הלבנוני – החיזבאללה, פרשייה שעוד לא נאמרה בה המילה האחרונה ועוד תפתיע רבים במזה״ת.


תקציר הדיווח :
ארגון החיזבאללה מדווח תפסנו סוכן מוסד בשורות החיזבאללה שמו של הסוכן מוחמד שורבא(צ'ורבה-יש שם משפחה שכזה ממוצא יהודי-סורי) מעצרו של ״הסוכן״ התבצע לפני כחודש לאחר חקירה ארוכה מאוד של (מעל כחצי שנה )בניסיון להתחקות על מקור הדלפות בשורות החיזבאללה לפי אותו הדיווח ״הסוכן״ סיכל לפחות 5 פיגועי נקמה שביקש ארגון החיזבאללה להוציא נגד יעדים ישראלים כנקמה על חיסולו של עימאד מורניה שע״פ מקורות זרים חוסל ע״י ישראל בלב דמשק.
הדובדבן שבקצפת הוא שהסוכן שימש בין היתר כאחראי מערך האבטחה של מזכ"ל החיזבאללה חסן נסראללה.
לפי מידע חדש שהגיע אותו סוכן היה קצין בדרגת אלוף משנה בכוחות המזויינים של ארגון החיזבאללה.


ידיעה כזו שלעצמה היא רעידת אדמה ממש ההשלכות שלה הם השלכות תאומות לרעידת אדמה המותירה אחריה בלאגן, בלבול,חוסר התמצאות,נפגעים רבים,שברים,סדקים,חשש בהווה וחשש לעתיד ותחושה ששום דבר לא יחזור לעצמו כמו שהיה .

אירוע חשיפת המרגל מאלץ אותנו לחזור אחור ולסקור את אירועי העבר הרחוק והקרוב גם יחד פרשיית המרגל מאירה באור אחר את אירועי העבר ומעלה נקודות חשובות מעניינות וככה״נ נקודות שישפיעו על המערכה הבאה עם חיזבאללה נקודות שבכולם אפשרי למצוא חוט מקשר ומכנה משותף המסבר את האוזן.


החוט המשולש סוריה-לבנון-בורגס

פברואר 2008 חיסול בכיר החיזבאללה עימאד מורנייה


היעד : עימאד מורנייה
תפקיד: מספר 2 בחיזבאללה ראש הזרוע הצבאית של הארגון.
מיקום החיסול : כפר סוסא
התוצאה: חיסול מוצלח


עימאד מורנייה לצד הג'יפ המפוייח בו חוסל.

ב13/2/2008 עמיאד מורנייה מי שנחשב כמספר 2 בארגון הטרור הרצחני של חיזבאללה עושה דרכו לכפר סוסא בדמשק לפי דיווחים כאלו ואחרים עימאד בדרך למאהבת או לפגישה עם נציגים פלסטינים כשסיים זה את פגישתו ירד לג׳יפ הפאג׳רו שלו, בהתנעה קלה של הרכב וגופו התפזר לאלפי חלקיקים מטען נפץ רב עוצמה שהגיע בדרך לא דרך למשענת הראש חיסל את עימעאד מורנייה במקום.
האצבעות הרגיל מופנות לישראל...בישראל- שתיקה.


היום שאחרי ...
במשך שנים על גבי שנים כל עת שהתקרב מועד יום האבל של המחבל פרסמו רשויות הביטחון בישראל התראות ואזהרות שנבעו מהחשש ומהמידע על כוונת חיזבאללה לנקום את חיסולו של עימאד מורנייה.
נסראללה אף ציין זאת מספר פעמים ואיים באופן אישי על נקמה שעוד תבוא.


יולי 2012 פיגוע בבורגס- Proxy איראני


האוטובוס הפגוע בשדה התעופה בבורגס

ב 18/7/2012 מבצע מחבל מתאבד פיגוע נגד ישראלים בלב בולגריה מוחמד חסן אל חוסייני מחבל מתאבד התפוצץ באוטובוס במגרש החנייה של נמל התעופה בורגס בולגריה בפיגוע נרצחו 7 יהודים ונפצעו יותר מ-30
בתחילה האצבע המאשימה הופנתה לאיראן וחיזבאללה וזוהי כנראה הנקמה הראשונה והיחידה שהצליח הארגון לעשות כ 5 שנים לאחר חיסול עימאד מורנייה בשיתו״פ של כח אל קודס האיראני.
ב2013 המועצה לבטחון לאומי של בולגריה הפנתה אצבע מאשימה לעבר ארגון החיזבאללה והטילה עליו את האחרית לפיגוע.


דצמבר 2013 חיסול - בכיר חיזבאללה חסן אל לקיס

היעד : חסן אל לקיס
תפקיד: שימש כראש מערך הרקטות מזלטי״ם והנ״מ של הארגון ומתאם הארגון מול איראן בכל הקשור לנושאי אמל״ח.
מיקום החיסול : לבנון
התוצאה: חיסול מוצלחחסן אל לקיס לצד המכונית בה חוסל בחניון בניין מגוריו

ב3/12/2013 שעות הלילה חוזר חסן אל לקיס חוזר מפגישה /ישיבה של כמה בכירים איראנים או לבנונים בכניסה לחניון ביתו מחכים לו מספר מתנקשים,לקיס נכנס לחנייה ונורה מטווח אפס באמצעות אקדחים עם משתיקי קול,לפי דיווחים שונים לאחר הירי הראשוני מבצע אחד המחבלים וידוא הריגה ויורה בצאורו עוד כמה כדורים לקיס נפצע אנושות ומותו הקבע לאחר כמה שעות בבית החולים,אף אחד לא לקח את האחריות על החיסול ארגון החיזבאללה מיהר להאשים את המוסד בהתנקשות.


היום שאחרי...

במזה״ת הורגלנו שפעולות מסוג כאלו ואחרות בין אם זה סיירות מיוחדות או פעולה של חיה״א זר האצבעות תמיד מופנות לישראל..וישראל... שומרת על שתיקה!

אך לא הפעם הזו דובר משרד החוץ יגאל פלמור יצא בהצהרה ברורה שלישראל אין חלק בחיסול
ההבהרה והצהרה תמוהה וברורה שמעלה נקודה שאולי באמת אין לישראל חלק בחיסול.

שלושת הארועים הללו היו נקודות מפתח במלחמת הצללים הבלתי נלאית בין ישראל ע"פ פרסומים זרים לבין ארגון הטרור החיזבאללה.

חזרה למציאות-לא לעולם ח(ו)סן

ארגון החיזבאללה נחשב כאחד מאויביה העיקריים והמרים של ישראל מעל שלושה עשורים מערכות קצרות ומלחמות עקובות מדם הם ההיסטוריה של ארגון הטרור מול ישראל.
חיזבאללה מיסד את עצמו מקבוצה של לוחמי גרילה לכח של צבא סדיר בכל הקשור להפעלת יכולות גדולות של ירי רקטות וטילים ואף יכולות של הפעלת מזלטי"ם וכו׳
ארגון החיזבאללה נתפס כארגון בלתי חדיר ופגיע בעל צמרת מצומצמת על מנת למנוע חדירת מרגלים חיצוניים הדיווחים על גילוי ותפיסה של מרגל בתוך יחידה 910 הם כשלון נחרץ ומאכזב מאוד של חיזבאללה והפסד עמוק שהשלכותיו יימשכו חודשים ואף שנים מרגע הגילוי.

גולת הכותרת - יחידה 910
יחידה 910 של החיזבאללה היא הזרוע הארוכה של חיזבאללה כנגד אויביו ובראשם ישראל לפעילות מחוץ לשטח לבנון.
יחידה 910 נחשבת ומוגדרת כ' ״המוסד״ של חיזבאללה המתמחת בין היתר בהפעלת סוכנים האזנות ועוד. פעלה ופועלת כזרועה עלומה תחת מעטה חשאיות ומוכרת היטב לזרועות הביון הישראליות והמערביות.


מרחק נגיעה

הגילויים על מעמדו של הסוכן בשרות החיזבאלה עוד יפתיעו רבים אך ההפתעה הגדולה היא היותו ראש מערך האבטחה של נסראללה וגם לאחר מכן בעל גישה לטריטוריה הפרטית של נסראללה מתוקף תפקידו.


שאלת המיליון
ע״פ אותן הדיווחים ישראל יכלה לחסל את נסראללה בהרבה מאוד הזדמנויות בלי להפעיל כלי טיס או אמצעים שונים שאלת המיליון היא מדוע ישראל לא בחרה בזה?


תשובות רבות ניתן לספק חלקם עולות על ההיגיון חלקם מתיישבות עם המציאות.

אך בעולם הביון שיקולים בבחירת ביצוע משימה אינם נתונים לחסדי רגשות זמניים כאלו ואחרים.
מהתמונה העולה בקריאה של הדברים האינטרס(הרווח) הישראלי לכאורה לטוח ארוך גדול מהריווח לטווח קצר.


נקודות תורפה-נזק בלתי הפיך
סקירה קלה ולא מעמיקה של הדיווחים שבאו בעבר הרחוק והקרוב בתוספת הדיווח האחרון שוזרת לנו חוט מקשר בין כל האירועים ומעלה לנו תמונת מציאות בהירה מעט ומביאה אותנו אל הבנה פשוטה ולמסקנה שחיזבאללה על כל מפעליו נמצא במצב רע מאוד.


בקרת נזקים
מאז רגע חשיפת המרגל בשורות החיזבאללה ברור שחיזבאללה מתמקד רק בדבר אחד ״צמצום נזקים״ לכולם ברור שמרגלים גורמים לנזקים בלתי הפיכים נזקים שההשלכות שלהם לא משאירות הרבה ברירות וגורמות להפיכה מהקצה אל הקצה בכל מקום שהם נוגעות , חשיפת מרגל בשורות חיזבאללה חושפת את הארגון את פעילותו מפעליו ורוב יכולותיו לחשופים ולפגיעים בטווח הקצר והארוך :

סימפטום שורבא- מבט לעתיד

ראש הנחש
מוחמד שורבא ידע יודע והתוודע לכל הקשור למערך האבטחה סביב מזכ"ל החיזבאללה לפי הדיווחים השונים מוחמד שורבא היה בתפקיד ראש מערך האבטחה של נסראללה ומעצם היותו שכזה נחשף לכל הדרכים היכולות המיקומום והאמצעחם העומדים לרשות מערך האבטחה בעיתות שלום ומלחמה מה שמותיר את נסראללה עירום ושקוף ללא הרבה ברירות מחדל בעיתות מלחמה.

פריסת הכח הרקטי

מוחמד שורבא מתוקף תפקידו יכל בין היתר לספק לישראל מידע רב על הכח הרקטי של חיזבאללה על מיקומי פריסת הרקטות האסטרטגיות של חיזבאללה והרקטות הסטנדרטיות המאיימות על ישראל בטווחים קצרים וארוכים.
בין היתר נשק שובר שוויון שהימצאותו אצל חיזבאללה הייתה לוטה בערפל בימים עברו הברחות נשק שהצליחו להגיע ללבנון ואוחסנו באתרים שונים ועוד.

מתחמי צבא פיקוד ובקרה

מוחמד שורבא מתוקף תפקידו יכול בין היתר לספק לישראל מידע רב על מבני פיקוד של החיזבאללה הפרוסים בכל רחבי לבנון גם מחוץ לרובע אדאחייה.
המכנה המשותף בין הנקודות הללו בלבד הוא עצם היותו של המידע שערכו לא יסולא בפז מידע אסטרטגי לישראל וחשיבותו תוכר ביום פקודה.

סימפטום שורבא- מבט לאחור

אירוע חשיפת מרגל המוסד בשורות החיזבאללה מזעזע את כל אמות הסיפים בארגון מלבד היותו כגורם נזק עצום ומסכן את עתיד החיזבאללה אירוע זה שופך אור על ידיעות שונות מהעבר הרחוק והקרוב טעימה קטנה:

תמונת השנה


שיירת רכבי השרד של חסן נסראללה


ב 15/11/13 הועלתה לפורום תמונה די נדירה במחוזותינו שמקורה באתרי החדשות הערביים תמונה שע"פ הדיווח היא תמונת שיירתו של חסן נסראללה שצולמה בידי אזרח מגג בניין הסמוך למקום בו נשא נסראללה את נאומו.
רבות דובר אודות התמונה, השיירה, רכבי השרד ואמצעי האבטחה שנקלטו בתמונה אחת.
נקודה אחת חשובה ומרגיזה היא היותו של האזור מלוכלך ולא סטרילי, באותו המקום שהיה צלם היה יכול להיות צלף עלום שיכול לפגוע בשיירת נסראללה מטווח אפס בכל כלי נשק זמין .
תמונה כזו היא מחדל של מי שאחראי על מערך האבטחה של נסראללה שמשקיע את מיטב ומירב זמנו לדאוג שהיעדים אליהם מגיע יהיו סטירלים .

(התמונה כפי שהובאה ברוטר : https://rotter.net/forum/scoops1/60798.shtml)


חדשות היום ברוטר חדשות המחר אצל כולם חלק א' - מי חיסל את חסן לקיס??

ימים ספורים לאחר אותו חיסול רציני של בכיר החיזבאללה חסן אל לקיס מובאת ידיעה חשובה על יד חבר הפורום nziv לפיה הידיעה שמקורה בתקשורת הסורית הלבנונית ואף בעיתון כוויתי ״אל-לקיס חוסל בידי חזבאללה, לאחר שנחשף כסוכן של "המוסד" הישראלי .

הידיעה כפי שהובאה: https://rotter.net/forum/scoops1/64694.shtml


אם הדיווחים והשמועות בזמנו על חיסולו ע״י חיזבאללה היו תמוהים על גבול ההזויים ,הרי שהיום הדברים ברורים סיכוי גדול שחסן אל לקיס חוסל ע״י חיזבאללה באשמת ריגול שבאה מכיוונו של מוחמד שורבא.


טקס העשוראא-חלון הזדמנויות?

מאז סוף מלחמת לבנון השנייה מנהיג חיזבאללה נזהר מאוד מלצאת אל הציבור רוב נאומיו הארסיים עולים על גבי מסכי ענק ומרווים בצמא את קהל מאזיניו מאזרחי לבנון עד חיילי הארגון

פעמים בודדות שנסראללה מארח או מתארח באופן גלוי ואף נחשף אל קהל רב מול ידיעה שהיום יותר מתמיד יש חשש כבד לחייו והפעם נוסף לאוייב הישראלי האיום מבית רב הוא מתוך לבנון מצד המורדים וארגוני הטרור הנוספים.

חג העשוראא הוא אחד מהזמנים הבודדים בשנה בו קיימת האפשרות שחסן נסראללה ייצא ממחבואו לכבוד החג ובכדי להשמיע את קולו בפני אלפי מאמיניו במקום קבוע בד"כ בפרבר הדרומי של ביירות במגרש א-ראייה
נסראללה יודע היטב שיום זה הוא מועד לפורענות עבורו והוא לא חסין מפני פגיעה של גורמים זרים אך הימצאותו בתוך קהל רב היא ערובה לביטחונו מצד הצד הישראלי...לכל הפחות.


חג העשוראא נובמבר 2013
נסראללה יוצא תחת אבטחה ממחבואו לנאום אל מול קהל אלפים בפרבר הדרומי של ביירות במגרש א-ראייה,בנאומו נוגע נסראללה בכל ענייני החוץ והפנים של ארגונו בלבנון ומחוצה לה,נסראללה לא פוסח על הסכסוך הישראלי פלסטיני והסכסוך של הארגון מול ישראל.

חג העשורא נובמבר 2014

נסראללה לא יוצא לחגיגות טקס העשוראא באופן פומבי אלא נראה נואם על גבי מסכי ענק שהוצבו אל מול קהל מאמיניו ואף נראה באיזה מסגד אך לא נואם מול קהל אלפים.

בנאום טלוויזיוני לציון יום העשוראא התייחס מזכ"ל חיזבאללה למלחמה הבאה עם ישראל ואמר "עליכם לסגור את הנמלים ושדות התעופה שלכם. לא תמצאו פיסת אדמה אחת בכל פלסטין שלא יגיעו אליה הטילים מלבנון".
"הישראלים חשבו שהאירועים באזור ובייחוד בסוריה יחלישו את ההתנגדות ואת המוכנות שלנו. הישראלים אוספים מידע ומתבססים על מה שכתוב בעיתונים הלבנוניים והערביים" - שמדווחים על המצב הקשה של חיזבאללה כתוצאה מהלחימה בסוריה.


לאור אירוע חשיפת המרגל בחודש שעבר מובנת הסיבה מדוע השנה בניגוד לשנה שעברה בוחר נסראללה אל לצאת לנאום מול קהל האלפים בביירות ידיעה זו משתלבת יפה עם הידיעה שבאה אחריה.

חדשות היום ברוטר חדשות המחר אצל כולם חלק ב' סיירת מטכ״ל ניסתה לחסל את נסראללה במהלך טקס העשוראא

לפני מעל חודש עולה אחד הדיווחים התמוהים לתקשורת הערבית ומובא לראשונה באתר רוטר ימים בודדים לאחר מכן עולה הדיווח בערוצי החדשות של ישראל

תקציר הדיווח:
גורם ביטחוני אירופי רם-דרג העובד באחת השגרירויות בתל-אביב, חשף בפני העיתון ההולנדי "דה-טלחרף" שישראל ניסתה להתנקש בחסן נצראללה, אך המבצע הופסק ברגע האחרון.
אותו גורם ביטחוני חשף כי ההתנקשות הייתה אמורה להתבצע באמצעות ירי של טיל מונחה בעל ראש נפץ קטן אך קטלני. זה אמור היה להיראות כאילו נצראללה לא נהרג מירי של טיל אלא ממטען חבלה או מחבל מתאבד. המבצע בסופו של דבר לא יכל לצאת אל הפועל מאחר וכוחות סיירת מטכ"ל אשר היו אמורים להיות מוצבים בשטח לא יכלו להתפרס כראוי עקב ההיערכות של כוחות חיזבאללה ושומרי ראשו של נסראללה במקום האירוע.

הדיווח הראשוני כפי שהובא ברוטר :
https://rotter.net/forum/scoops1/155120.shtml

הדיווח כפי שהובא באתר החדשות של ערוץ 2 מספר ימים לאחר מכן:
http://www.mako.co.il/news-military/security-q4_2014/Article-189b32454ddb941004.htm


ידיעה שכזו די תמוהה בימי שגרה אך פירוסמה בימים אלו לאחר חשיפת המרגל בשורות החיזבאללה מסברת את האוזן שסיכוי גדול הוא שחיסול כזה היה אמור לצאת לפועל הסיכוי הזה גובר כשמביטים אל לוח הזמנים הידוע שעלה בדיוחים שלפיו המרגל נתפס בחודש שעבר .
הנתון הזה חשוב לאור העובדה שישראל ״מיצתה״ את הריווח והאינטרס לטווח הארוך ע״י מוחמד שורבא מה שלכאורה יכול היה לגרום להכשרת הקרקע לחיסול חסן נסראללה מתוך עמדת כח לאחר ניצול מירב המידע על ארגון החזיבאללה .
שינוי בהתנהגותו של נסראללה והעברת נאומו אל מול מסכי הטלויזיה בחודש שעבר מלמדת שמשהו רע עבר שם....


חזרה למציאות... - עשרת המכות

ארגון החיזבאללה מוצא את עצמו בסוף שנת 2014 מוכה חבול סופר גופות ובונה ארונות קבורה מפאתי עיראק עד עמקי שכונת הדאחייה בלבנון.
חיזבאללה מתמודד עם אויבים על אדמת עיראק עם המורדים השונים על אדמת סוריה ובמגרש הפרטי שלו בלבנון,החשש מפגיעה בבכיריו ומתחמיו ע״י מכוניות תופת בלב לבנון או מחבלים מתאבדים גבוה מתמיד.
כשכל זאת מתנהל ובעורף שלו נושפת ישראל ע״י הבנה ברורה שהמעקב אחריו צמוד ומתמיד את פירות הביאושים של חיזבאללה מציגים גורמים זרים בדמות תקיפה כזו או אחרת.

דיווח נוסף שעלה בסופ״ש האחרון בפורום העלה שהמזה״ת בדגש על סוריה ולבנון נמצא בפני תהליך שינוי גדול ומפתיע,תקציר הדיווח:
בפגישת חסן נסראללה וסגן שר החוץ הסורי בשבוע שעבר העביר הבכיר הרוסי את השברים הברורים מפי נשיא רוסיה רוסיה מנתקת מגע מהזירה הסורית ומאלצת את חיזבאללה לשוב לזירה הפנים לבנונית.
הידיעה כפי שהובאה בפורום:
https://rotter.net/forum/scoops1/164954.shtml#16

ההשלכות של ידיעה כזו במידה והם נכונות הם רבות ובשורה אחת אפשר לסכם מכה נוספת לחיזבאללה .


חיזבאללה לאן?

אירוע חשיפת מרגל ישראלי לכאורה בשורות החיזבאללה מעמיד את ארגון החיזבאללה בנקודת פתיחה רעה
סביר להניח שמרגע חשיפת המרגל חיזבאללה בעיקר מתאמץ למזער נזקים, לסגור פערים, לסתום חורים ולהציל מה שאפשר בכל תחום שהוא .

חיזבאללה נמצא בפלונטר רציני ביותר כשהפרשייה הנוכחית מעיבה מאוד על מהלכיו והמשך צעדיו באזור כל צעד של חיזבאללה יהיה מסורבל ביותר בעיקר בשל החששות החשדות חוסר האימון והספקות הרבות שגורמות לערפל הכבד המיצר את צעדיו .

ההשלכות של המרגל נוגעות בכל הרבדים של ארגון החיזבאללה המחייבות אותו התחלה מחדש זמן כזה הוא קריטי רגיש פגיע ומסוכן מאוד מאוד לארגון החיזבאללה.

את ההשלכות של פעילות מרגל בשורות החיזבאללה עוד יהיה ניתן לראות בהתנהלות החיזבאללה בימים הקרובים בכלל ובמערכה הבאה בפרט את עומק הנזק שנגרם לחיזבאללה יספר חסן נסראללה בנאום הבא... בין השורות אם בכלל .              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אכן זוית מעניינת ,ועוד יותר בזה שחשפו זאת ,שלא כהרגלם ,מעיד על רצונם להפחיד אחר׳ יוסקה 21.12.14 09:25 1
  כתבה מהממת ומושקעת ביותר! סמיילי הפוך 21.12.14 09:31 2
  אדיר! גמעתי בשקיקה את התוכן אתאיסט 21.12.14 09:34 3
  האשמים היחידים ''למיטוס חיזבללה'' הם מנהיגים צבאים ופולייקאים ישראליים לדורותיהם popay 21.12.14 09:37 4
     אפשר לכתוב ב-2 צורות..... NZIV 21.12.14 10:14 15
         את כוונתי הבנת popay 21.12.14 10:36 23
  אם זה נכון, זה מדהים שהמוסד הצליח להחדיר מרגל בדרגה כלכך גבוה שמיים 21.12.14 09:40 5
     פורסם ששורבא פנה למוסד המקור 21.12.14 11:14 32
  כתבה יפה ומרתקת. חסר לי בכתבה את הצד השני של המטבע והוא הניסיון המבצעי והקרבי קאטו הזקן 21.12.14 09:41 6
     ידידי איזה ניסיון קרבי? הארגון נימצא לרוב ב defense ואין offense popay 21.12.14 09:43 7
         זה נכון. ועדיין למרות הנטייה הישראלית לזלזל בקרב הגנה הם צוברים הרבה ניסיון קאטו הזקן 21.12.14 11:31 37
     על פניו - ניסון לא רלוונטי. MiniGonzo 21.12.14 14:35 53
         שוכחים שרבים מאלה ש''צברו ניסיון'' Bianca 21.12.14 16:36 59
     ואני אסביר שוב, כמו קאטו הזקן: לניסיון הקרבי שצובר חיזבאללה בסוריה אין ערך רב קזימיר 21.12.14 20:11 68
         לחיזבאללה יש יעד ראוותני והוא פגיעה באזרחים וביצוע פעילות ראוותנית ,לא מול צה״ל 8200 היחידה 21.12.14 20:32 74
             פגיעה באזרחים, ואז מה? גם צבא סוריה יכול לפגוע בהמון אזרחים ישראלים בכל רגע שהוא קזימיר 21.12.14 20:52 78
                 אתה מתאר את זה קל ומהר מדי 8200 היחידה 21.12.14 21:09 82
  השאלה היא - איך תפסו אותו? שבילים 21.12.14 09:51 8
     יש 2 אפשרויות..... NZIV 21.12.14 10:11 11
     GOTO 4 popay 21.12.14 10:37 24
     זה יתגלה באוטובגרפיה של החפרפרת השניה אלמוני 21.12.14 10:38 25
     שום מרגל לא חסין על אף היותו ״ה״ מרגל במיוחד כשהוא הרבה זמן בתפקיד 8200 היחידה 21.12.14 21:14 83
  לסיכום הכתבה, אפשר להניח ״שישראל״ סיימה את הכנת הקרקע לתקיפה אפשרית/וודאית GodZila 21.12.14 09:57 9
     אף פעם לא מסתיימים ההכנות. NZIV 21.12.14 10:12 12
         גם המידור עצמו לפעמים הולך שולל אחרי נזק כה גדול שמסבים לארגון, ארגון שצבר לעצמו GodZila 21.12.14 10:22 17
     ימים יגידו 8200 היחידה 21.12.14 20:13 69
  תודה , ותודה על ההשקעה , פשוט מרתק. YA-20826 21.12.14 10:05 10
  תודה רבה, מושקע כרגיל המתפרה 21.12.14 10:13 13
  מעניין. אהבתי את ההערה על הצלם והצלף ונזכרתיבאירוע 300 ק''מ דרומה לפני 19 שנה Aitan Cohen 21.12.14 10:13 14
     ציבור קוראי רוטר אינו בהכרח ציבור חזק בפתרון חידות. האם יהיה נכון לומר חיוך של מבין 21.12.14 14:04 52
  תודה רבה על ההשקעה הרבה jumbo777 21.12.14 10:15 16
  תודה על ההשקעה. NZIV 21.12.14 10:30 18
     תודה גם לך! על הכתבות המקדימות... סמיילי הפוך 21.12.14 10:34 20
  המורה שלי היתה כותבת: ניכרת השקעה רבה. תודה רבה, מאיר עיניים!! FARUK 21.12.14 10:32 19
     זאת המורה עם העיניים בגב ? NZIV 21.12.14 10:42 26
         המורה הזו כנראה לימדה הרבה מחזורים וכיתות. שבילים 21.12.14 11:33 38
  מעניין מאוד, תודה רבה אורי 21.12.14 10:35 21
  תודה על הסקירה בראל 21.12.14 10:36 22
  מעניין, תודה, נראה כמה זמן יקח לאתרים אחרים, להעתיק ממך חלק מהכתבה. yn39 21.12.14 10:50 27
  איזו השקעה,כל הכבוד ותודה שלימזלניק 21.12.14 10:59 28
  המידע לא מפסיק לזרום.....אודות מרגל המוסד שנחשף בתצרת החיזבאללה NZIV 21.12.14 11:09 29
     מיליון דולר זה גרושים לאחד כזה המקור 21.12.14 11:18 33
     99.9 אחוז מרשתות החדשות כותבות Snakeye 21.12.14 15:06 56
  ניתוח מרתק ומעניין כתמיד המקור 21.12.14 11:09 30
  מעניין ומרתק.. תודה Adamdoma 21.12.14 11:10 31
  בהחלט מדהים. הזרוע שלנו ארוכה, המודיעין שלנו מעולה, מאור 21.12.14 11:19 34
  ענייני ביותר ...תודה איש שומר 21.12.14 11:24 35
  התקווה שלי לגבי איסוף המידע בחיזבאללה Mendelson 21.12.14 11:27 36
  תודה מעניין ביותר elihaip 21.12.14 11:51 39
  תודה רבה, מרתק ומעניין אייזנברג 21.12.14 11:56 40
  תודה, מאוד מעניין. הצופה המתמיד 21.12.14 12:11 41
     יישר כוח על ההשקעה eyalsh 21.12.14 12:31 44
  מעניין ומרתק, תודה על ההשקעה. MOMRA 21.12.14 12:26 42
  מי אמר ששורבא היה סוכן מוסד? gandalf 21.12.14 12:29 43
  תודה מעניין מאוד איש י-ם 21.12.14 12:34 45
  מחמאות זה נמס... מפיץ-אור 21.12.14 12:36 46
  כתבה מצוינת - תודה רבה. Ajami 21.12.14 12:36 47
     זה לא עניין הכתיב זה עניין הביטוי..... NZIV 21.12.14 22:41 86
  תודה על המידע HUSKER 21.12.14 12:40 48
     אני מקווה שאתה לא מחכה לתשובות..... NZIV 21.12.14 14:43 54
         כיאה לפרשיות עלומות היוצאות מבית מדרשם של זרועות המודיעין הישראליות 8200 היחידה 21.12.14 20:10 67
         הכל בגדר הערכות HUSKER 21.12.14 20:31 73
             אני חושב בדיוק כמו nziv שנינו באים מאותה חממה 8200 היחידה 21.12.14 20:35 75
                 +1 HUSKER 21.12.14 20:37 76
                     תודה,איפה עוד את רוצה לקרוא אותו? 8200 היחידה 21.12.14 20:40 77
                         בעיתונים מובילים זה הרי HUSKER 21.12.14 20:54 79
                             האינטרנט יותר פופולארי מעיתונות כתובה ונגועה....דבקה.... ורוטר שני ניגודים ! 8200 היחידה 21.12.14 20:56 80
     דילמת היטלר: בנות הברית יכלו לחסל את היטלר מספר פעמים קזימיר 21.12.14 20:17 70
  מעניין מרתק מושקע תודה. ToKuSeM 21.12.14 12:41 49
  אשכול שהוא כולו חרפה וכלימה 669 21.12.14 12:51 50
     מה?! אתה בטוח שהגבת לאשכול הנכון? ואם כן - פרט, נמק והסבר. בבקשה. קזימיר 21.12.14 20:17 71
         עזוב אותו הוא עצבני שלא נתתי לו קרדיט על החומר 8200 היחידה 21.12.14 20:20 72
  תודה רבה, מעניין !! מאיר פנים 21.12.14 13:20 51
  תודה רבה. בנוגע לשאלה למה ישראל לא חיסלה את נסראללה אם יכלה? -- meni181818 21.12.14 14:51 55
     נוגעים גם נוגעים בניטו 21.12.14 16:31 58
         ויהיה גם בלאגן שיא meni181818 21.12.14 16:38 60
         למה אם אפשר להביא מידע , לסכל פיגועים, לסכל העברות נשק וכו'? IQinjector 21.12.14 16:41 61
             יכול מאד להיות גם שהחליטו שעדיף נסראללה Bianca 21.12.14 16:45 62
                 לא הכי מאמין לטענה הזאת, בכל זאת זה מישהו שכפוף לאירן.חוץ מזה לרוב המנהיג יהיה IQinjector 21.12.14 16:48 63
             אכו נשמע יותר הגיוני כמו שנכתב בגוף האשכול 8200 היחידה 21.12.14 20:08 66
  תודה רבה לך! TheNews 21.12.14 15:14 57
  אז אכלנו צ'ורבא או לא? הצ'ורבא סיפור אמיתי? tzionist 21.12.14 18:29 64
  תענוג ...תודה רבה לך ! Mindless 21.12.14 18:53 65
  מרשים, מקצועי, מוקפד! כל הכבוד ל 8200 היחידה, כן ירבו כמותך אכפת מעמי 21.12.14 21:03 81
  כרגיל!! כתבה מושקעת מאוד וכתיבה נקיה ומקצועית שאפו!! שאפו! שאפו!! יישר כח אלירן-אביטל 21.12.14 22:14 84
  כל זה נובע החלשת תשומת הלב של הארגון השוקע hill 21.12.14 22:15 85
  יוצא מהכלל!!! צנחן מבצעי 29.12.14 16:35 87

     
יוסקה
חבר מתאריך 31.7.14
6193 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:25   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אכן זוית מעניינת ,ועוד יותר בזה שחשפו זאת ,שלא כהרגלם ,מעיד על רצונם להפחיד אחר׳  
בתגובה להודעה מספר 0
 

למה בן השפחה אותי יירש ,ונשארתי עני אביון ורש


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמיילי הפוך
חבר מתאריך 24.6.14
14477 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:31   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כתבה מהממת ומושקעת ביותר!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
יש פה גם פרסומת לנציב

[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אתאיסט
חבר מתאריך 6.7.14
12279 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:34   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אדיר! גמעתי בשקיקה את התוכן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תודה רבה!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay
חבר מתאריך 10.9.09
12732 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:37   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. האשמים היחידים ''למיטוס חיזבללה'' הם מנהיגים צבאים ופולייקאים ישראליים לדורותיהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לגבי החשיפה של מרגל בחיזבללה, יש לזכור שכל פעם
כאשר הם חושפים מרגל לכאורה החדירה עמוקה יותר עם מרגל הבא.

חיזבללה פרוץ מודיעינית כמו מסננת, גם אם נניח יש חשיפת סוכן
סיכוי גדול שיש סוכן נוסף בפנים וקיימת סטריליות "מגע" בין הסוכנים כמקובל בעולם הצללים. נסראלה חשד כניראה
שהפירצה היא מכוון איראן בגלל זה על פי חלק מהדיווחים הפיגוע
בבולגריה יצא לדרך ללא אישורו של סולימני האיראני שהוא עד היום
זועם על נסראללה.


מחשבה שניה ומפחידה יותר היא אפשרות של "זליגת" מידע מודיעיני
על ידי מדינה ידדותית לישראל (לא באופן ישיר אלה באופן שהצלבת מידע
לא משאירה ספק רב לגבי המקור) מעניין מי המדינה הידידה של ישראל
שמעבירה מודיעין ללבנון לא קשה לניחוש.


כרגיל כתבה מרתקת ואינפורמטיבית. אחלה פתיחת שבוע ובוקר.
תודה רבה לך אח יקר.

[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:14   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אפשר לכתוב ב-2 צורות.....  
בתגובה להודעה מספר 4
 
   מדינה ידידה......
או
מדינה "ידידה" .


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay
חבר מתאריך 10.9.09
12732 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:36   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. את כוונתי הבנת  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  

[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמיים
חבר מתאריך 1.4.12
3853 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:40   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אם זה נכון, זה מדהים שהמוסד הצליח להחדיר מרגל בדרגה כלכך גבוה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לארגון כלכך ממודר. ראש מערך האבטחה של נסראללה זהו תפקיד שמצריך היכרות
אישית קודמת עם מנהיג הארגון. ובארגון כמו חיזבאללה שבו כולם חושדים בכולם, זה בבחינת בלתי אפשרי.

אבל המוסד ידוע ברמתו הגבוהה במלאכת הרמיה וההטעיה.

כל הכבוד 8200, מעניין תמיד לקרוא את הפוסטים שלך.

פיני כהן זרק נעל - 3 שנים בכלא... אהוד אולמרט לקח שוחד - שנה וחצי בכלא...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
9532 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:14   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. פורסם ששורבא פנה למוסד  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קאטו הזקן
חבר מתאריך 3.7.13
558 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:41   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כתבה יפה ומרתקת. חסר לי בכתבה את הצד השני של המטבע והוא הניסיון המבצעי והקרבי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שהארגון צובר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להרוס את קרתגו ceterum censeo Carthaginem esse delendam


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay
חבר מתאריך 10.9.09
12732 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:43   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ידידי איזה ניסיון קרבי? הארגון נימצא לרוב ב defense ואין offense  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  

[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קאטו הזקן
חבר מתאריך 3.7.13
558 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:31   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. זה נכון. ועדיין למרות הנטייה הישראלית לזלזל בקרב הגנה הם צוברים הרבה ניסיון  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  

ומלבד זאת אני סבור שיש להרוס את קרתגו ceterum censeo Carthaginem esse delendam


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MiniGonzo
חבר מתאריך 13.7.14
1241 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    14:35   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. על פניו - ניסון לא רלוונטי.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   היתרון הגדול של חיזבאללה מולנו היה לחימת גרילה בשטח מוכר, הוא כיום צובר ניסיון הפוך, לחימה מול צבא גרילה בשטח לא מוכר.
מעבר לאמת החיילות המקומית שללא ספק השתפרה (הגיוס הבהול של כוחות לא מנוסים וזריקתם ללחימה מרמז על שחיקה גבוהה של לוחמים מנוסים), החיזבאללה כמעט ולא צובר ניסיון בהפעלת יחידות מתמרנות (חטיבה ומעלה) ובניהול לוחמה *מסודרת* בתא שטח גדול (הנדרשת, נניח, על מנת לכבוש ולהגן על תא שטח בגליל).
בקיצור, לדאוג צריך תמיד, ועל פניו, ככוח לוחם, חיזבאללה של 2015 חלש יותר מחיזבאללה של יוני 2006 (כל זה, בהתעלם מאיום הרקטות על נגזרותיו).

England has been offered a choice between war and shame. She has chosen shame, and will get war.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bianca
חבר מתאריך 20.11.14
15537 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    16:36   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. שוכחים שרבים מאלה ש''צברו ניסיון''  
בתגובה להודעה מספר 53
 
   מבלים כעת עם 72 בתולות.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קזימיר
חבר מתאריך 2.4.12
3163 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:11   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. ואני אסביר שוב, כמו קאטו הזקן: לניסיון הקרבי שצובר חיזבאללה בסוריה אין ערך רב  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   בעימות מול ישראל.

בסוריה הוא מתמודד מול מייליציות, לוחמת מתאבדים, מארבים ספורים, וקצת פשיטות קומנדו קלאמזיות.

מול צה"ל הסיפור שונה לגמרי:

צה"ל יפעיל מכת פתיחה על בנק מטרות ענק,
פשיטות של כוחות משוריינים במספר צירים במקביל,
תקיפות בעומק,
הפצצות סביב השעון,
מודיעין זמן אמת מדויק ביותר,
מערכי מודיעין שנבנו שנים ליום פקודה,
מערכי אש מדויקת מהים, היבשה והאוויר, בעוצמה כבירה.
מערכי שליטה ובקרה,
מערכי איכון מטרות ומודיעין קרבי,
מערכי ל"א ול"פ,
ועוד.

נגד זה - לא יעזור הניסיון הקרבי שצבר חיזבאללה.
זה פשוט לא אותו הסרט.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:32   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. לחיזבאללה יש יעד ראוותני והוא פגיעה באזרחים וביצוע פעילות ראוותנית ,לא מול צה״ל  
בתגובה להודעה מספר 68
 
   צה״ל זה בגדר אין ברירה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קזימיר
חבר מתאריך 2.4.12
3163 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:52   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. פגיעה באזרחים, ואז מה? גם צבא סוריה יכול לפגוע בהמון אזרחים ישראלים בכל רגע שהוא  
בתגובה להודעה מספר 74
 
   חפץ וגם חמאס וחיזבאללה. קלי קלות. מטח אחד מפתיע בלי הכנה מוקדמת ויהיו לנו הרב מאד נפגעים. אבל ..אז מה? מה הם ישיגו בזה?
הם יחטפו כמה אלפי הרוגים תוך כמה שעות. וכל האפקט שלהם יתמוסס כאילו לא היה
הם יהרגו לנו כמה אזרחים, אולי עשרות, עד שנתעשת - אבל יאבדו אלפים, ויבוא עליהם חורבן גמור. הם בעצם יזמינו את חורבנם.

בוא לא ניסחף.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    21:09   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. אתה מתאר את זה קל ומהר מדי  
בתגובה להודעה מספר 78
 
   יש דברים שלא כדאי להעלות בכדי לא לשמש ככלי לידי אויבנו מבחוץ
לפי כל הנתנוים שקיימים חיזבאללה לא מתכנן רק לירות מטחים חיזבאללה מתכנן לשתק יישוב שלם בצפון זו לא הנפצה זו מציאות והקרקע כשרה לזה במקומות כאלו ואחרים
נקודת התורפה הישראלית יהודית היא פגיעה בחיי אדם -ערך עליון ביהדות ערך הכי רגיש בעמנו
חיזבאללה יודע זאת היטב
היעד האאשון במערכה הבאה יהיה פגיע באזרחים...ודרך אגב...לחיזבאלה אפשרות כפולה ומכופלת לפגיעה באזרחים לעומת הצד הסורי.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים
חבר מתאריך 18.12.13
1098 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:51   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. השאלה היא - איך תפסו אותו?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:11   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. יש 2 אפשרויות.....  
בתגובה להודעה מספר 8
 
   או שהוא הפך סוכן כפול והוחלט לקרוע את הקשר הגורדי.
או שהרוסים הביאו אותו כ-" נדונייה " להגברת ההשפעה שלהם בארגון שראינו רק את קצה הקרחון בפגישה השליח האישי של פוטין עם נאסראללה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay
חבר מתאריך 10.9.09
12732 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:37   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. GOTO 4  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  

[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלמוני
חבר מתאריך 2.4.12
6736 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:38   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. זה יתגלה באוטובגרפיה של החפרפרת השניה  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    21:14   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. שום מרגל לא חסין על אף היותו ״ה״ מרגל במיוחד כשהוא הרבה זמן בתפקיד  
בתגובה להודעה מספר 8
 
   תמיד יהיו טעויות שבסופו של דבר מישהו ישלם עליהם רולטה רוסית בזעיר אנפין...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
GodZila
חבר מתאריך 28.8.14
238 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    09:57   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לסיכום הכתבה, אפשר להניח ״שישראל״ סיימה את הכנת הקרקע לתקיפה אפשרית/וודאית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   על הארגון הרצחני?? אולי גם זאת העת הכי נכונה למוטט את הארגון , אחרי כל המכות שהנחילו ״ גופי המודיעין ״ הישראלי ( לפי ידיעות זרות, כמובן) ולסיים פרק חשוב/ עכוב מדם שגרם הארגון הרצחני??

" מורן..כי זאת המשפחה שלי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:12   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אף פעם לא מסתיימים ההכנות.  
בתגובה להודעה מספר 9
 
   המידור בחיזבאללה הוא כה מוקפד עד שחשיפת חפרפרת בצמרת הארגון לא מבטיחה שתדע את "הכל".


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
GodZila
חבר מתאריך 28.8.14
238 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:22   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. גם המידור עצמו לפעמים הולך שולל אחרי נזק כה גדול שמסבים לארגון, ארגון שצבר לעצמו  
בתגובה להודעה מספר 12
 
   בתקופה כה קצרה של מלחמת אזרחים בסורייה הרבה אויבים מבחוץ וגם מהבית, ימשיך במידור הזה וישנה קצוות מקצה לקצה אבל הוא יכול למזער על הנזקים שנגרמו, בכדי כך היום הוא יותר פגיע מלפני נה שנתיים ואפילו יותר, כמה שתנסה למזער נזקים ולעגל פינות שנפגעו או מערכים שקרסו, ביום פקודה שתבוא הרבה מערכים בארגון שנפגעו יהיהו חשופים ופגיעים יותר, תדע לך דבר תולעת שמתחילה לחלל בעץ היא תגיע בסופו של דבר לשורש ״ המרכזי״ של אותו עץ, וקריסת העץ זה עניין של זמן, אם את שואל את דעתי והיא לא מעניינת אבל אני חושב שבספירה לאחור לקריסת הארגון והתבוסה שלו , ותבוסה של ממש עד המיטוט שלו היא כבר בספירה לאחור, הכל עניין של זמן והזמן הולך וקרב מהר מאיי פעם...

" מורן..כי זאת המשפחה שלי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:13   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. ימים יגידו  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
YA-20826
חבר מתאריך 8.11.03
7316 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:05   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תודה , ותודה על ההשקעה , פשוט מרתק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המתפרה
חבר מתאריך 2.4.12
6085 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:13   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. תודה רבה, מושקע כרגיל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

עכשיו יותר מתמיד כולנו בן גבירים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Aitan Cohen
חבר מתאריך 28.5.04
25690 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:13   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מעניין. אהבתי את ההערה על הצלם והצלף ונזכרתיבאירוע 300 ק''מ דרומה לפני 19 שנה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
@@@הפיתרון לבעיות ישראל - חפשו בגוגל: [email protected]@@


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חיוך של מבין
חבר מתאריך 29.10.14
1877 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    14:04   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. ציבור קוראי רוטר אינו בהכרח ציבור חזק בפתרון חידות. האם יהיה נכון לומר  
בתגובה להודעה מספר 14
 
   שמזמין העבודה אצל קבלן הביצוע שהזמין גם את הצלם לשם שלימות השגת המטרה שודרג בהמשך חייו למעמד של ראש סימבולי פעיל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
jumbo777
חבר מתאריך 2.4.12
4038 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:15   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תודה רבה על ההשקעה הרבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 

יש לנו אמונה והיא תנצח!!! עם ישראל חי!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:30   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. תודה על ההשקעה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לפי מה שהבנתי החיזבאללה כבר הדפיס את הכתבה והעביר אותה לקריאה לכל הבכירים.
אז תזהר!!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמיילי הפוך
חבר מתאריך 24.6.14
14477 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:34   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. תודה גם לך! על הכתבות המקדימות...  
בתגובה להודעה מספר 18
 

[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FARUK
חבר מתאריך 19.6.14
12793 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:32   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. המורה שלי היתה כותבת: ניכרת השקעה רבה. תודה רבה, מאיר עיניים!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:42   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. זאת המורה עם העיניים בגב ?  
בתגובה להודעה מספר 19
 
   אז כנראה שלמדנו באותה כיתה!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים
חבר מתאריך 18.12.13
1098 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:33   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. המורה הזו כנראה לימדה הרבה מחזורים וכיתות.  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23328 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:35   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מעניין מאוד, תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בראל
חבר מתאריך 16.7.14
7697 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:36   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. תודה על הסקירה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yn39
חבר מתאריך 10.2.14
4483 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:50   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מעניין, תודה, נראה כמה זמן יקח לאתרים אחרים, להעתיק ממך חלק מהכתבה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלימזלניק
חבר מתאריך 2.4.12
554 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    10:59   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. איזו השקעה,כל הכבוד ותודה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:09   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. המידע לא מפסיק לזרום.....אודות מרגל המוסד שנחשף בתצרת החיזבאללה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   והפעם כתבה טלויזיונית נרחבת של רשת אלערביה אודות האיש:
http://www.ch9kw.com/?p=11649
על פי הטענה כבר נלכדו מרגלים ישראלים בכירים בשורות האירגון אך שאווארבה ( על משקל שאווארמה , ולא כמו שכולם כותבים או אומרים) הוא הבכיר ביותר שנלכד עד כה.
כמו כן מציינת הכתבה תוך שהיא מצטטת את אתר החדשות של דרום לבנון כי ישראל משלמת בעין יפה למרגליה בחיזבאללה וכי אחד מהם קבל מיליון דולר עבור משימותיו. לא ידוע כמה קבל האחרון שנלכד.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
9532 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:18   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. מיליון דולר זה גרושים לאחד כזה  
בתגובה להודעה מספר 29
 
   בקושי תקציב גלידת פיסטוק 


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snakeye
חבר מתאריך 8.10.12
3163 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    15:06   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. 99.9 אחוז מרשתות החדשות כותבות  
בתגובה להודעה מספר 29
 
   محمد شوربة מחמד שורבה/א ולא שווארבה ולא שווארמה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
9532 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:09   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. ניתוח מרתק ומעניין כתמיד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   like +1
תודה ידידנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Adamdoma
חבר מתאריך 20.7.14
10721 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:10   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מעניין ומרתק.. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאור
חבר מתאריך 2.4.12
5364 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:19   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בהחלט מדהים. הזרוע שלנו ארוכה, המודיעין שלנו מעולה,  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ואנחנו יכולים לחסל כל מנוול בכל עת ובכל רגע. הבעיה היא שהאור הירוק והאישור להוציא לפועל חיסולים שכאלו לא יוצאים, אחרת ראשו של כל נוול כזה או אחר כבר היה מנותק מגופו.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומר
חבר מתאריך 27.11.10
3321 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:24   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ענייני ביותר ...תודה איש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mendelson
חבר מתאריך 20.6.14
1749 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:27   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. התקווה שלי לגבי איסוף המידע בחיזבאללה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   היא שיש מי שבנה בכל התקופה הזאת רשימת יעדים קרדינליים בלבנון, כאלו שאפשר יהיה בתחילת מערכה מול חיזבאללה להעלות חצי חיל-אוויר אל השמיים ולהוריד במכה אחת מהירה. אחד מלקחי מלחמת לבנון השנייה, שרק השד יודע אם באמת יושמו (וכפי שראינו בעזה - הם לא), הוא שמערכה חייבים להכריע מאוד מאוד מהר. כי על ציר זמן ארוך אתה גם נשחק בזירה הבינלאומית וגם נותן הזדמנות לאוייב להביא לעצמו הישג או שניים, כאלו שנצרבים בתודעה ובסופו של יום מעלים את ערך המניות של אותו אויב.

אני בטוח שישראל הפעילה סוכנים לפני שווארבה ותפעיל סוכנים גם אחריו בתוככי החיזבאללה, אבל במקום להתמקד באיזה נסיון חיסול לנסראללה (שלא יפתור שום בעיה, אלא אם יעשה במסגרת לחימה ויחשב כהישג תודעתי עצום) צריך לבנות את רשימת היעדים שלנו ליום קרב, ולדאוג שכולם יפגעו מהראשון עד האחרון בטווח זמן של יממה לכל היותר.

כן, אני אופטימיסט חסר תקנה ונאיבי לגמרי.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
elihaip
חבר מתאריך 21.7.09
6604 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:51   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. תודה מעניין ביותר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

תמיד בשמחה הכל לטובה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אייזנברג
גולש אורח
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    11:56   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. תודה רבה, מרתק ומעניין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הצופה המתמיד
חבר מתאריך 29.10.04
11021 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:11   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. תודה, מאוד מעניין.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eyalsh
חבר מתאריך 19.12.13
791 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:31   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. יישר כוח על ההשקעה  
בתגובה להודעה מספר 41
 
   והאמיצות שבעניין
כתבה מרתקת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MOMRA
חבר מתאריך 17.7.14
434 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:26   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. מעניין ומרתק, תודה על ההשקעה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gandalf
חבר מתאריך 4.7.08
27363 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:29   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מי אמר ששורבא היה סוכן מוסד?  
בתגובה להודעה מספר 0
 

ממשלה שבהתלהבות חילצה ישראלים בנפאל ראוי שבהתלהבות תציל ישראלים כלכלית בארץ


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש י-ם
חבר מתאריך 6.4.11
13090 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:34   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. תודה מעניין מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מפיץ-אור
חבר מתאריך 27.12.12
328 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:36   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. מחמאות זה נמס...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שבירת שויון בפעם ה"מי יודע כמה".

איך אומרים?
על כל עינב שנרקב צומח אשכול.

לא לעולם חסאן וגם הוא ידבר אל הקירות...

עבודה יוצאת מן הכלל!
תודה ליחידה וכל הצוות

"עלה" והצלח!

חנוכה שמח (-;

תחשוב טוב - יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ajami
חבר מתאריך 13.7.14
4540 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:36   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. כתבה מצוינת - תודה רבה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
شوربة = שורבה = תסבוכת/צרה/"בוץ"

מה הסיכוי ?
או שכתבתי לא נכון את שמו.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    22:41   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. זה לא עניין הכתיב זה עניין הביטוי.....  
בתגובה להודעה מספר 47
 
   נכון שכותבים שורבה אבל יש פתח מתחת ל-ש ופתח מתחת ל-ו לכן קוראים זאת שאוורבה על משקל שאווארמה.
אך כותבים שורבה.
הערה סמנטית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HUSKER
חבר מתאריך 12.9.13
1540 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:40   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. תודה על המידע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אבל יש לי 3 שאלות.
שורבא בסימון מישראל ובתמיכתה, גרם שייחשדו בלאקיס ולכן הוא חוסל למרות שלא היה אמת בדבר?
וממה שיוצא מפה זה שבטווח הארוך אין לישראל רצון לראות משהו אחר במקום נסראללה ולכן למרות שהייתה יכולה לחסלו היא נמנעה לעשות זאת?
עד כמה אפשרי להעביר את נשק יום הדין בסתר שלישראל יש מידע עליו והמקום שהוא נמצע בו?

If you're not inside You're outside


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NZIV
חבר מתאריך 18.3.03
35490 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    14:43   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אני מקווה שאתה לא מחכה לתשובות.....  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   זה כנראה בעוד 40 שנה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:10   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. כיאה לפרשיות עלומות היוצאות מבית מדרשם של זרועות המודיעין הישראליות  
בתגובה להודעה מספר 54
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HUSKER
חבר מתאריך 12.9.13
1540 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:31   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. הכל בגדר הערכות  
בתגובה להודעה מספר 54
 
   רציתי לראות מה הוא יגיד על העניין
בסוף עוד יתברר שנאסרללה זה סוכן בשירות ישראל.
מה שבטוח שגם שם וגם אצל החמאס יש לנו כמה סוכנים בהנהגה הבכירה ביותר.

If you're not inside You're outside


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:35   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. אני חושב בדיוק כמו nziv שנינו באים מאותה חממה  
בתגובה להודעה מספר 73
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HUSKER
חבר מתאריך 12.9.13
1540 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:37   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. +1  
בתגובה להודעה מספר 75
 
   חומר מעניין מאד. חבל שאפשר לקרוא אותו רק פה

If you're not inside You're outside


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:40   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. תודה,איפה עוד את רוצה לקרוא אותו?  
בתגובה להודעה מספר 76
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HUSKER
חבר מתאריך 12.9.13
1540 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:54   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. בעיתונים מובילים זה הרי  
בתגובה להודעה מספר 77
 
   העבודה שלהם להביא דברים מעניינים וחשובים.
עצוב שבעולם כמו כיום התקשורת מגוייסת ויש דברים חשובים שלא עולים שם.
ואז נשאר לקרוא בדבקה וברוטר.

If you're not inside You're outside


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:56   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. האינטרנט יותר פופולארי מעיתונות כתובה ונגועה....דבקה.... ורוטר שני ניגודים !  
בתגובה להודעה מספר 79
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קזימיר
חבר מתאריך 2.4.12
3163 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:17   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. דילמת היטלר: בנות הברית יכלו לחסל את היטלר מספר פעמים  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   אבל בדרגים הגבוהים התקבלה החלטה להימנע מכך כי הנזק המצטבר שגרם היטלר בעצמו לצבאו ולגרמניה היה לאין ערוך גדול יותר ממה שיכול היה להיגרם ממותו...
אם היו מחסלים את היטלר מוקדם מדי - יכול להיות שבמקומו היתה צומחת מפלצת מכוערת ורצחנית הרבה יותר.
לכולי עלמא ידוע שהיטלר קיבל כמה וכמה החלטות הזויות בזמן המלחמה -שהביאו על גרמניה את הקץ.
יכול להיות שזה המקרה של נאסראללה: במותו הוא מביא פחות נזק לארגונו מאשר בחייו. ואם כך...long live said hassan


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ToKuSeM
חבר מתאריך 13.4.14
1109 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:41   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. מעניין מרתק מושקע תודה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
669
חבר מתאריך 2.4.12
18851 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    12:51   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אשכול שהוא כולו חרפה וכלימה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

"אם כולם חושבים אותו דבר, סימן שמישהו לא חושב כלל".


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קזימיר
חבר מתאריך 2.4.12
3163 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:17   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. מה?! אתה בטוח שהגבת לאשכול הנכון? ואם כן - פרט, נמק והסבר. בבקשה.  
בתגובה להודעה מספר 50
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:20   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. עזוב אותו הוא עצבני שלא נתתי לו קרדיט על החומר  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאיר פנים
חבר מתאריך 19.12.14
4162 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    13:20   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. תודה רבה, מעניין !!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
meni181818
חבר מתאריך 15.12.13
6492 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    14:51   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. תודה רבה. בנוגע לשאלה למה ישראל לא חיסלה את נסראללה אם יכלה? --  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שמעתי מאברהם סיני, שלטענתו היה בשורות חזבאללה וריגל לטובת ישראל ( www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4566300,00.html ),
שנשאל לאחר הרצאה שלו, "אם היית כל כך קרוב לנסראללה, למה לא הורו לך לחסל אותו?"
הוא ענה: "לא נוגעים בסיר כשהוא רותח". והמבין יבין.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בניטו
חבר מתאריך 4.9.14
706 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    16:31   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. נוגעים גם נוגעים  
בתגובה להודעה מספר 55
 
   הבעיה עם החיסולים זה שמפסיקים אותם
אם תחסל את כל הצמרת, וכל פעם שעולה אחד חדש תחסל גם אותו, תהייה הרתעת שיא


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
meni181818
חבר מתאריך 15.12.13
6492 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    16:38   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. ויהיה גם בלאגן שיא  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
IQinjector
גולש אורח
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    16:41   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. למה אם אפשר להביא מידע , לסכל פיגועים, לסכל העברות נשק וכו'?  
בתגובה להודעה מספר 58
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 21.12.14 בשעה 16:45 בברכה, IQinjector
 
כנראה הגיעו למסקנה שעדיף לא לחסל.
פעולה כזאת כניראה הייתה חושפת מיידית סוכן והיה צריך לעבוד קשה ולמצוא סוכן חדש שירגל ויצבור אמינות בצמרת האירגון.
מה גם להרוג את הראש זה לא לחסל את הצמרת כולה . אולי עכשיו הזמן הכי טוב לחסל הראש, כשהארגון בכאוס ,משהו שיכול להביא לפירוק הארגון או לכאוס שימוטט אותו לגמרי.
הכי טוב לא לחסל את הראש כשהארגון בעמדת כוח , עדיף לסכל ולהדליף את המידע שלו .


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bianca
חבר מתאריך 20.11.14
15537 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    16:45   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. יכול מאד להיות גם שהחליטו שעדיף נסראללה  
בתגובה להודעה מספר 61
 
   מאשר מי שעשוי להחליפו.

שיקול לגיטימי.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
IQinjector
גולש אורח
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    16:48   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. לא הכי מאמין לטענה הזאת, בכל זאת זה מישהו שכפוף לאירן.חוץ מזה לרוב המנהיג יהיה  
בתגובה להודעה מספר 62
 
   מישהו שהיה קרוב מאוד למנהיג הקודם או נאמן לו. מישהו שגם כך היה במעמד גבוהה באותו אירגון.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8200 היחידה
גולש אורח
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    20:08   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. אכו נשמע יותר הגיוני כמו שנכתב בגוף האשכול  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TheNews
חבר מתאריך 26.3.11
3481 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    15:14   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. תודה רבה לך!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תודה רבה! אתה תותח ! נהנתי לקרוא ! יישר כח !

חדשות ועדכונים נוספים בטוויטר: https://twitter.com/TheNewsAlerts


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tzionist
חבר מתאריך 5.5.02
7498 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    18:29   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. אז אכלנו צ'ורבא או לא? הצ'ורבא סיפור אמיתי?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mindless
חבר מתאריך 17.8.14
1693 הודעות
יום ראשון כ''ט בכסלו תשע''ה    18:53   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. תענוג ...תודה רבה לך !  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אכפת מעמי
חבר מתאריך 16.11.14
153 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    21:03   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. מרשים, מקצועי, מוקפד! כל הכבוד ל 8200 היחידה, כן ירבו כמותך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלירן-אביטל
חבר מתאריך 29.9.05
2869 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    22:14   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. כרגיל!! כתבה מושקעת מאוד וכתיבה נקיה ומקצועית שאפו!! שאפו! שאפו!! יישר כח  
בתגובה להודעה מספר 0
 
הוספת לי עוד קצת מידע :-)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
hill
חבר מתאריך 12.7.14
6650 הודעות
אור ליום שני ל' בכסלו תשע''ה    22:15   21.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. כל זה נובע החלשת תשומת הלב של הארגון השוקע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

נראה כי ארגון החיזבאללה מצוי כיום באחת מנקודות השפל הנמוכות ביותר שלו מאז הקמתו. ברחבי העולם הערבי, שבעבר ראה בו גיבור שהצליח להילחם בישראל בלא שהובס, נמתחת עליו כיום בקורת קשה ביותר בשל תמיכתו במשטר אסד, הטובח באכזריות עשרות אלפי אזרחים.
אפילו תושבי הכפרים השיעים הסמוכים לגבול, התבטאו נגד מנהיג הארגון, בטענה שהוא מסכן את חייהם וישנם דיווחים גם על אנשי חיזבאללה שמסרבים להשתתף בלחימה. בנוסף לכך, המעורבות בלחימה בסוריה, הביאה גם להגברת המתח העדתי בתוך לבנון בין השיעים לסונים, לעימותים חמושים, פיגועים הדדיים והתגברות של חטיפות אזרחים משני המחנות.
חיזבאללה מצוי כיום במלכוד מורכב וקשה. מחד גיסא רצונו של הארגון הוא להתמקד בעיקר בחזית מול ישראל, ולהמשיך ולבסס את כוחו הפוליטי והצבאי בלבנון. אולם, מאידך גיסא, סוריה הינה השותפה האסטרטגית של הארגון, והיא היוותה עבורו במשך שנים רבות את "תעודת הביטוח" מול מתקפה ישראלית כוללת בלבנון שתביא לחיסול הארגון (גם במלחמת לבנון הראשונה נשמר צה"ל מלהיגרר לעימות צבאי מלא עם הסורים, גם במחיר הגבלת החופש המבצעי שלו). תמיכתו הבלתי מסויגת של המשטר הסורי בארגון, היא זו שהביאה גם לביצור מעמדו בלבנון, משום שסוריה היא בעלת כח השפעה אדיר במדינה זו.
ההתערבות הצבאית של הארגון לוגסטית ומבצעית נוגסת ביכולתו לתמרן בכול הגזרות .לכן הארגון כמו ברווז צולע


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צנחן מבצעי
חבר מתאריך 3.10.14
485 הודעות
יום שני ז' בטבת תשע''ה    16:35   29.12.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. יוצא מהכלל!!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כתבה מצויינת!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות